PDA

Επιστροφή στο Forum : πλανο 6 βδομαδων για ογκο-δυναμη



τσακαλος
27-01-10, 23:31
αρχικα κανω εδω και 4 βδομαδες 8αρεσ και μου βγενουν απο 16-20 για καθε μυικη ομαδα.αυτο που θελω ειναι ογκος δυναμη.και λεω γω τωρα να κανω τις 2 επομενες βδομαδες 6αρες τις αλλες 2 5Χ5 και τις 2 τελευτεες πυραμιδα 12-10-8-6-5 και μετα για κανα μινα super set.ειναι σωστο ?περιμενω γνωμες και κριτικη.ευχαριστω εκ τον προτερον

thegravijia
27-01-10, 23:45
ποση δυναμη νομιζεις οτι θα κερδισεις σε 6 βδομαδες>?

τσακαλος
28-01-10, 00:06
δεν ξερω φιλος για αυτο αλλοστε ρωταω αλλα πιστευω οτι θα αναιβω αρκετα ειδικα με τη βοηθεια κρεατινης supeer pump αλλα ειλικρινα δεν ξερω

thegravijia
28-01-10, 01:03
δεν ξερω φιλος για αυτο αλλοστε ρωταω αλλα πιστευω οτι θα αναιβω αρκετα ειδικα με τη βοηθεια κρεατινης supeer pump αλλα ειλικρινα δεν ξερω

kai μετα τις 6 βδομαδες τι θα ΚΑΝΕΙς?

Jeik
28-01-10, 01:39
τσάκαλε δοκίμασε το.άποψη μ πάντα..δεν μας είπες όμως πόσο καιρό γυμνάζεσαι.κάτι ανάλογο έκανα και εγώ και ανέβηκα τρελά σε δύναμη σε συνδυασμό βέβαια με διατροφή.παίξε λίγες επαναλήψεις μέχρι 4 στις μεγάλες ομάδες και χρησιμοποίησε και βοηθό να βγάζεις αναγκαστικές και θα με θυμηθείς...:bbbiceps:

τσακαλος
28-01-10, 03:33
μετα τις 6 βδομαδες 2-3 βδομαδες super set και μετα παλι απο την αρχη μεχρι αρχες μαιου οπου λεω να αρχισω γραμμωση.ναι φιλε μου γυμναζομε 3 χρονια εκανα muai thai και βαρη και τωρα kick boxing και βαρη διατροφη τωρα προσπαθω για οτι καλυτερο αλλα ναι μπορεις να πεις οτι κανω αρκετα καλη