PDA

Επιστροφή στο Forum : τελειο σωμα σε 12 εβομαδες ,λετε?????



TEFAA 2009
06-02-10, 17:09
:weights:για δειτε αυτο ρε παιδια!!! ισχυει η ειναι μουφα???

http://www.dxl.gr/278/article_2263.aspx

η παραπανω ιστιοσελιδα αναφερετε στο πως να γινουμε κομματια μεσα σε 12 εβδομαδες!!!!!!!!!

sTeLaKoS
06-02-10, 17:19
Εντάξει δε λέει κάτι καινοτόμο, ούτε προτείνει κάτι καινούργιο, όλοι λίγο πολύ αυτό κάνουνε. Διαφωνώ με τη σειρά που τα βάζει εγώ θα έλεγα, διατροφή, αερόβια, βάρη, συμπληρώματα.

3 μήνες είναι αρκετός καιρός, αν τα κάνεις όλα αυτά σίγουρα θα δεις διαφορά. Τώρα το "κομμάτια" που λέει ο τίτλος είναι σχετικό. Κάποιος που στον όγκο έχει 13-14% λίπος, ναι θα γίνει κομμάτια σε 12 εβδομάδες. Ένας που έχει 20% λίπος θα χρειαστεί περισσότερο καιρό.

kaiowas
06-02-10, 20:17
Από ότι κατάλαβα πρόκειται για διαφήμηση της Nutrabolics

Tο πρόγραμμα δεν πολυκατάλαβα, μου φαίνεται πολύ :shock:

TEFAA 2009
06-02-10, 20:34
Εντάξει δε λέει κάτι καινοτόμο, ούτε προτείνει κάτι καινούργιο, όλοι λίγο πολύ αυτό κάνουνε. Διαφωνώ με τη σειρά που τα βάζει εγώ θα έλεγα, διατροφή, αερόβια, βάρη, συμπληρώματα.

3 μήνες είναι αρκετός καιρός, αν τα κάνεις όλα αυτά σίγουρα θα δεις διαφορά. Τώρα το "κομμάτια" που λέει ο τίτλος είναι σχετικό. Κάποιος που στον όγκο έχει 13-14% λίπος, ναι θα γίνει κομμάτια σε 12 εβδομάδες. Ένας που έχει 20% λίπος θα χρειαστεί περισσότερο καιρό.

γυμναζει 2 φορες την εβδομαδα καθε μυ!!!

ε τοτε ρε παιδια πως υποστηριζουν καποιοι οτι με το να γυμναζεις μια φορα τη βδομαδα καθε μυ αναπτυσεται καλυτερα???


τι προγραμμα ειναι αυτο δεν εχω καταλαβει!


αεροβια βαζει 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ:(

zarras
06-02-10, 20:40
http://www.thelab.gr/images/smilies/tomato.gif απο μενα για αυτα που διαβασα

sTeLaKoS
06-02-10, 21:54
γυμναζει 2 φορες την εβδομαδα καθε μυ!!!
ε τοτε ρε παιδια πως υποστηριζουν καποιοι οτι με το να γυμναζεις μια φορα τη βδομαδα καθε μυ αναπτυσεται καλυτερα???
τι προγραμμα ειναι αυτο δεν εχω καταλαβει!
αεροβια βαζει 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ:(

Πολλά προγράμματα γράμμωσης έχουνε 2 φορές τη βδομάδα τη κάθε μυική ομάδα.
Αυτού του Σπύρου Μπουρνάζου που υπάρχει στο φόρουμ είναι ένα από αυτά.
Όσο για την αερόβια μη σου κάνει εντύπωση, αν έχεις ένα στόχο τρέχεις όσο αντέχουν τα γόνατά σου. Κάθε μέρα, γιατί όχι...

kutsup
07-02-10, 11:06
Και πότε δουλεύετε ρε παιδιά? Όλη μερα στο γυμναστήριο είστε?

sTeLaKoS
07-02-10, 12:33
Αν ρωτάς εμένα, σε 1,5 μήνες που έχω σκοπό να αρχίσω γράμμωση σκοπεύω να ξυπνάω στις 6πμ 4-5 φορές τη βδομάδα για να κάνω αερόβια.
Βιάζομαι και ταυτόχρονα θέλω τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα γι αυτό είμαι διατεθειμένος να κάνω μερικές θυσίες.
Τώρα, πόσο καιρό θα αντέξει κάποιος να το κάνει αυτό, είναι άλλο θέμα. Ελπίζω για πολύ :toast:

flinstone
07-02-10, 12:39
αν κυματε νωρίς αντέχει. το ιδιο εκανα πέρσι.

savage
07-02-10, 14:28
και γω οταν ημουν φοιτητης κ δεν δουλευα, ειδικα την καλοκαιρινη περιοδο που δεν ειχαμε και μαθηματα,εκανα 2 κ πολλες φορες κ 3 προπονησεις την μερα.επαιζα ακομα μπασκετ κ ειχα την φιλοδοξια να διακριθω κ τα εδινα ολα.
ξυπνουσα 7 η ωρα κ εκανα αεροβια
γυριζα να φαω κ να κοιμηθω
ξυπναγα για να ξαναφαω κ
να ξαναπαω για ατομικη προπονηση η βαρη η για να παιξω κανενα μονακι
γυριζα σπιτι να φαω κ να ξανακοιμηθω
και αφου ξαναετρωγα
το βραδυ πηγαινα για προπονηση με την ομαδα
η αν ειχαμε ρεπο πηγαινα για μονακι με τους συμπαικτες μου
κ μετα φαι κ υπνο νωρις.

Και ενιωθα σουπερ απο αποψη ενεργειας,με τοσο φαι κ υπνο,αλλα ξερετε κατι???
δεν ειναι ζωη αυτη ρε μαγκες!!!δεν μπορεις να το κανεις αυτο για πολυ,εκτος αν εισαι ακριβοπληρωμενος επαγγελματιας.δεν μπορεις να'χεις ουτε δουλεια,ουτε γκομενα,ουτε να βγεις να ξενυχτησεις,ουτε τιποτα,οταν εισαι σε αυτους τους ρυθμους κ ευτυχως το καταλαβα γρηγορα.
αν καποιος μπορει να το κανει αυτο,τοτε παω πασο.εγω δεν μπορω πλεον και δεν νομιζω πως ειναι και πολλοι αυτοι που μπορουν εν ετοι 2010.

TEFAA 2009
07-02-10, 17:39
πανω σε αυτο π λετε για τη δουλεια εχω να πω το εξης

εγω φοβαμαι οτι τωρα που θα αρχισω δουλεια σαν προπονητης οτι δεν θα εχω χρονο να γυμναζομαι ,για να φανταστητε πηγαινα γυμναστηριο 8 ι ωρα το πρωι και εκανα βαρη γτ μετα δουλευααααα!! προτιμω να βρω μια δουλεια απογευματινη για να μπορω το πρωι να γυμναζομαι παρα μια δουλεια ημερισια!! ο φοβος μ ειναι οτι αν βρω δουλεια ημερισια δεν θα χω χρονο να γυμναζομαι!!

εγω κολλησει τα τελευταια χρονια τοσο με τη γυμναστικη π ο φοβος μ ειναι μηπως χασω μια μερα διχως να γυμναστω

το ξερω οτι σε μερικους φαινεται παραλογο αλλα ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΓΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

ΟΝΕΙΡΟ Μ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ


ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΗ ΨΟΡΑ!!!! ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

johnieb
31-03-12, 17:01
παιδια εγω εχω ξεκινισει εδω κ 2 μηνες!θα κανει καλο αν κανω ,το πρωι πουσαπς,μονοζυγο,κοιλιακους κ ραχαιους ,κ το βραδυ βαροι ?!θα θελα την γνωμη σας,ευχαριστω! :thumbup: