PDA

Επιστροφή στο Forum : Αρχιζω γυμναστικη.ο στοχος μου



Panagos7
08-02-10, 16:29
Καλησπέρα paidia.αρχίζω γυμναστήριο και θα ήθελα να σας ρωτήσω τα εξής. Λοιπόν.Είμαι 77 κιλά 1.82 ύψος.Proton σας δείχνω 3 photos,η πρώτη είναι η δικια μου και η άλλη είναι το σώμα που θέλω να κάνω περίπου.έτσι ώστε να δείτε και να μου πείτε τι διατροφή και γυμναστική χρειάζεται να κάνω. http://i49.tinypic.com/2urpd2s.jpg
http://i48.tinypic.com/vxg6mr.jpg "πιστευεται" δύσκολο να το φτάσω?και σε ποσο καιρό μπορώ περίπου? Mouaresei το σώμα να έχει κάποιο όγκο για να φαίνεται,όχι μονο γράμμωση γιατί φαίνεται χαλια. Όσοι πραγματικά ξέρουν παρακαλώ ας μου γράψουν εδώ η να μου στείλουν e-mail στο noths7@hotmail.com ΠΧ τι πρέπει αν τρώω κάθε μέρα πάνω κάτω και τι γυμναστική πρέπει να κάνω.ευχαριστώ πολύ.

KATERINI 144
08-02-10, 16:58
πρεπει να διαβασεις για να μαθεις τα βασικα τουλαχιστον, το να σου πουμε εμεις κανε αυτο και κανε εκείνο δε λεει τιποτα, αυτο για να γινει θα πρεπει να εχεις ενα προσωπικό προπονητή που θα βλέπει συχνά το βαρος και το σωμα σου ετσι ώστε να σου λεει τη να αλλάζεις ανάλογα με την πορεία που θα έχεις,

ξεκίνα να διαβαζεις τα αρθρα του φορουμ για διατροφη και προπόνηση, έτσι ώστε να κανεις την αρχη, για να φτασεις το επίπεδο που θέλεις (φωτο που εβαλες) μπορεί να χρειάζεσαι και 3 χρονιά.

Τ.Ε.Φ.Α.Α
14-02-10, 22:03
αγαπητε φιλε μπραβο για το στοχο που εβαλες αλλα να σου πω κατι? δεν μπορουμε ολοι να εχουμε ιδια σωματα ,με πιανεις? δλδ απο οτι βλεπω στη φωτο σ εισαι α\λιγο αδυνατος ,αρα προσπαθησε να γυμναστεις καταλληλα και σωστα και να αποκτησεις το δικο σ σωμα γτ σορρυ π στο λεω δεν μπορεις να λες θα γινω αυτος γτ οπως σ εξηγησα οι σωματοτυποι μας σαν ανθρωποι διαφερουν! φτιαξε λοιπον το δικο σ σωμα οπως μπορεις , μπορει ν σ αρεσει καλυτερα! αλλα απο οτι σε βλεπω θα σ ταιριαζε η γραμμωση, ψαχτο λιγο

παντως η αληθεια ειναι οτι ολοι μας εχουμε ενα σωματικο προτυπο που θελουμε να το μοιασουμε πχ εγω παλευω εδω και τρια χρονια να αγγιξω εστω στο ελαχιστο το σωμα μ τ προπονητη μ ,να του μοισω εστω και λιγο σωματικα αλλα........................................................................................................ το σωμα μ ακολουθει το δικο τ τροπο!


καλη επιτυχια στο εργο σ φιλε να σαι καλα