PDA

Επιστροφή στο Forum : Animal Pump (Universal)



asdf
22-09-08, 18:32
Πολλα εχουν υποθει για τα παρακατω συμπληρωματα. Τα εχει δοκιμασει κανεις για να μας πει τι γνωμη του ?


Animal PUMP

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9383&stc=1&d=1266224063

[/URL]

[URL="http://s245.photobucket.com/albums/gg63/zazoufis/?action=view&current=new_pump_label-523x890.jpg"] (http://s245.photobucket.com/albums/gg63/zazoufis/?action=view&current=un_animal_pump_new.jpg)
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9382&stc=1&d=1266224008

I'm waiting :roll: ...

manos_
22-09-08, 23:02
Τα εχω παρει ταυτοχρονα δυο φορες. Το animal pump θα σου δωσει μεγαλη αντοχη στην δυναμη ενεργεια και πρηξιματα που κρατανε και την επομενη μερα. Επισης σου δινει φοβερο focus.

asdf
31-10-08, 00:33
Για το PUMP αναφερεται οτι τις off days και τις μερες βραδινης προπονησης, να αφερειται το κοκκινο χαπι που περιεχει STIMS.... Τι ειναι τα stims?

manos_
01-11-08, 12:51
stimulants. Καφεινη κτλ που σου δινουν τσιτωμα και focus μεσα στην προπονηση.

asdf
23-11-08, 19:03
Αυτο το μηνα το δουλεψα με την τριπλετα της Universal : STAK, PUMP, PAK .... Eιδα να ανεβαινω σε κιλα οπως επισης και καπια μυηκοτητα. Αυτο που μου εκανε ομως περισσοτερη εντυπωση ειναι το boosting που τραβας στην προπονηση. Ευτυχως τα $ δεν πηγανε χαμενα :chinese: . Το προτεινω ανεπυφιλακτα.

asdf
24-11-08, 18:27
To boosting μεταφραζετε σε περισσοτερες επαναληψεις , ενεργεια και η κοπωση αργουσε να ερθει... Κρεατινη ναι κανονικα μονο που και το PUMP εχει εθυλεθεστερικη.

manos_
25-11-08, 11:18
Μην ξεχνας οτι ειναι ανεβασμενα τα ανδρογονα απο την ελλειψη οιστρογονων απο το στακ και αυτο σου δινει πολυ ενεργεια και νευρο για να μπαινεις πιο δυνατα στα βαρη, οι περιστοτερες επαναληψεις ναι ειναι απο το pump.Αναμεσα στα δυο χαλαρα προτιμω το στακ.Τωρα προσφατα που το ειχα παρει ανεβηκα σε κιλα και εκοψα αρκετα. .Που να προλαβαινες το παλιο στακ με τις προορμονες και την εφεδρινη.

asdf
26-11-08, 13:46
Να προσθεσω οτι το PUMP 30 λεπτα μετα την ληψη μου προκαλει σφυξιμο στους μυες με αποτελεσμα να νιωθω πιο "συμπαγης".

manos_
19-12-08, 22:21
asdf αν και ημουν οπαδος του animal pump απο την δευτερα ξεκινησα no xplode και πραγματικα εχω μεινει αναυδος. η ενεργεια που σου δινει αυτο το πραγμα το πως νοιωθεις το σωμα σου η συγκεντρωση που εχεις και το οτι το σωμα σου λειτουργει στο 100% δεν συγκρινετε ουτε καν. Ολα αξιζουν μια δοκιμη και δεν νομιζω να ειμαστε κολλημαδια και να τα απορριπτουμε ολα ειδικα αν δεν τα εχουμε δοκιμασει. Εμενα τουλαχιστουν μου δινει αυτο ακριβως που θελω πριν και μεσα στην προπονηση. Το μονο letdown ειναι οτι νοιωθω λιγο περιεργα το στομαχι αλλα περνω τρια σκουπ αλλα σιγα σιγα προσαρμοζετε και αυτο.

embrance
19-12-08, 22:42
Πολυ ακριβο το NoXplode.Μα παρα πολυ...κοντα 60 ευρα το (ο Θεος να το κανει)κιλο.

asdf
29-12-08, 14:03
Guys και εγω εχω ακουσει τα καλυτερα για το No Xplode. To χρησημοποιει ενας γνωστος μου εδω και 2 μηνες και παντα μου λεει τα καλυτερα.. Σιγουρα θα το δοκιμασω και εγω σε καπια φαση και τοτε θα μπορω να πω γνωμη μου... BTW μην ξεφυγουμε αλλο απο το θεμα του τοπικ.... :)

RUHL
10-02-09, 23:16
πηρα το pump σημερα δεν λεει και πολλα μετρια πριξηματα :sneaky: καλα τι χαπακια ειναι αυτα :rolf: :rolf: :rolf:
8 χαπια η δοση
3 σαν πολυβιταμηνες χρωμα
3 κιτρινα
1 ασπρο
1 κοκκινο :rabbit: ειδικα το κοκκινο νομιζω ειναι διαβολικο αχχαχαχαχααχαχαχ η εχει αναβολικα μεσα

:lol:

the_big_litho
11-02-09, 00:04
ναι και το λενε διαβολοβολ :rolf: :rolf:

RUHL
11-02-09, 00:06
:rolf: :rolf: :lol: ικανους τους εχω :lol: :lol:

the_big_litho
11-02-09, 00:09
:rolf: και εγω
..ηδη ποσα συμπληρωματα εχουν παρεμφερη ονοματα με φαρμακα...... :affraid:

manos_
11-02-09, 00:20
τα κιτρινα ειναι οι κρεατινες αν θυμαμαι καλα. το κοκκινο ειναι τα στιμουλαντς τα αλλα νιτρικα κτλ. Πολλοι περνουν το pump για να βγαζουν το κοκκινο οταν προπονουνται βραδυ. Ολα τα ανιμαλ εχουν τα στιμουλαντς σε κοκινο χαπια για να το βγαζεις οταν δεν θελεις.

goutsos
11-02-09, 02:25
ελα :bbbiceps:

mitsakos
22-02-09, 16:41
asdf αν και ημουν οπαδος του animal pump απο την δευτερα ξεκινησα no xplode και πραγματικα εχω μεινει αναυδος. η ενεργεια που σου δινει αυτο το πραγμα το πως νοιωθεις το σωμα σου η συγκεντρωση που εχεις και το οτι το σωμα σου λειτουργει στο 100% δεν συγκρινετε ουτε καν. Ολα αξιζουν μια δοκιμη και δεν νομιζω να ειμαστε κολλημαδια και να τα απορριπτουμε ολα ειδικα αν δεν τα εχουμε δοκιμασει. Εμενα τουλαχιστουν μου δινει αυτο ακριβως που θελω πριν και μεσα στην προπονηση. Το μονο letdown ειναι οτι νοιωθω λιγο περιεργα το στομαχι αλλα περνω τρια σκουπ αλλα σιγα σιγα προσαρμοζετε και αυτο.

εγω παλι μονο διαφορα δεν ειδα με το no-xplode.δεν ειδα που λεει ο λογος.εννοω οχι τοσο δραματικα που τα λες εσυ.τα πριξηματα πανω στη προπονηση υπηρχαν αλλα δεν μπορω να πω πως ανεβηκα και τρομερα σε κατι.βασικα εμενα ο οραγανισμος μου πρεπει να εχει αντιπλασεμπο δεν εξηγειται αλλιως.2 φιλοι μου που περνουνε μου λενε οτι πετανε :P

lokoo
07-05-10, 12:10
το χρησιμοποιησα περσι το καλοκαιρι σε γραμωση, παρα πολυ καλο σε πριξηματα και φλεβικοτητα που διαρκουσαν ολη την ημερα, απο δυναμη δεν ειδα αισθητη διαφορα.Το καλυτερο που εχω δοκιμασει μεχρι τωρα. μεγαλο αρνητικο η τιμη του.

nikos*
14-05-10, 19:37
ενοειται πως δεν αγοραζουμε απο ελλαδα,δεν ειναι οτι εδω πανε να σε κλεψουνε οι εταιριες απλα συμβαινει το συνηθισμενο,ο προμηθευτης τα αγοραζει απο αλλον που τα αγοραζει απο αλλον που τα φερνει απ'εξω και τρεχα γυρευε,ψαχτειτε στο ιντερνετ και θα βρειτε μια χαρα τιμες....κατα την αποψη μου το συγκεκριμενο ειναι το αγαπημενο μου!

tommygunz
16-05-10, 22:58
Παιδιά, σκέφτομαι να πάρω το animal pump (20 χρονών, 65 κιλά, 1,66 μ.). Προπονήσεις έχω ξεκινήσει τον τελευταίο 1 μιση μήνα.

Δεν θα το πάρω από τώρα, σκέφτομαι από Σεπτέμβρη, απλά έχω τη δυνατότητα να μου το φέρει ένας φίλος μου από έξω σε πιο καλή τιμή. Σκέφτομαι μήπως δεν χρειάζεται να το πάρω ή αν αξίζει να το αγοράσω και να το δοκιμάσω από Σεπτέμβρη, μιας και μου δίνεται η ευκαιρία να το πάρω με πιο καλή τιμή.
Η σκέψη του να το πάρω από τώρα υπάρχει ή ούτε καν?

Απόψεις?

Qlim4X
17-05-10, 00:05
αν δεν εχεις ξανα παρει νιτρικα ειναι μια καλη αρχη.

βαζεις και το stak,pak,nitro και εχεις ενα πολυ καλο stack για να ξεκηνησεις την χρονια σου :weights:

tommygunz
17-05-10, 00:25
Stak + pump + nitro? Χμμ... Λοιπόν:

Το Nitro δεν θα το πάρω. έκανα μια αντίστοιχη ερώτηση στο topic με το Νitro και κατέληξα στο να μην το αγοράσω.

Ωστόσο αυτό που σκεφτόμουνα είναι το M-Stak, όχι το Stak (το φοβάμαι λίγο το Stak γιατί διάβασα στο θέμα του όλα αυτά με τα οιστρογόνα και τα ανδρογόνα και λέω άστο καλύτερα αν είναι να μην μου σηκώνεται:)). Με δεδομένο πως από Σεπτέμβρη ξεκινάω όγκο, πιστεύω ότι το M-Stak θα ήταν αρκετά καλή επιλογή.

Απλά αυτό που με προβληματίζει με το Pump (αλλά και με M-Stak) είναι η ηλικία μου συν το ότι είμαι σχετικά αρχάριος και μήπως δεν κάνει ή χρειάζεται να πάρω νιτρικό...

beefmeup
17-05-10, 00:34
Stak + pump + nitro? Χμμ... Λοιπόν:

Το Nitro δεν θα το πάρω. έκανα μια αντίστοιχη ερώτηση στο topic με το Νitro και κατέληξα στο να μην το αγοράσω.

Ωστόσο αυτό που σκεφτόμουνα είναι το M-Stak, όχι το Stak (το φοβάμαι λίγο το Stak γιατί διάβασα στο θέμα του όλα αυτά με τα οιστρογόνα και τα ανδρογόνα και λέω άστο καλύτερα αν είναι να μην μου σηκώνεται:)). Με δεδομένο πως από Σεπτέμβρη ξεκινάω όγκο, πιστεύω ότι το M-Stak θα ήταν αρκετά καλή επιλογή.

Απλά αυτό που με προβληματίζει με το Pump (αλλά και με M-Stak) είναι η ηλικία μου συν το ότι είμαι σχετικά αρχάριος και μήπως δεν κάνει ή χρειάζεται να πάρω νιτρικό...

να σ πω μια γνωμη??αν εισαι αρχαριος το καλυτερο που κανεις ειναι προτεινη,κρεατινη,αμινο,κ εισαι κομπλε..κρατα τα λεφτα σου καλυτερα.
θα δεις αποτελεσματα μια χαρα κ με αυτα μονο.
α,κ καμια πολυβιταμινη,καλη..

αυτο που λες για το μ στακ/στακ,κ σηκωμαρες δεν παιζει..συμπληρωματα ειναι,οχι φαρμακα..δεν εχεις προβλημα τετοιου τυπου με την ληψη τους,μην ψαρωνεις με τις φανφαρες που γραφουν επανω τα κουτια..θελουν κ αυτοι να πουλησουν.;)

tommygunz
17-05-10, 00:43
Πρώτα απ' όλα σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου beefmeup.:)

Απλά όμως για να μου φύγει η περιέργεια, με δεδομένη και την ηλικία μου και το ότι άρχισα σχετικά πρόσφατα, έστω ότι παίρνω από Σεπτέμβρη Pump (και M-Stak), είμαι ok? Ή δεν "πρέπει" ακόμα και καλό θα ήταν να περιμένω? Να περιμένω με την έννοια του μέχρι να αρχίσω να δυσκολεύομαι να ανεβάσω κιλά σε ασκήσεις (να φτάσω plateau).

beefmeup
17-05-10, 00:52
Απλά όμως για να μου φύγει η περιέργεια, με δεδομένη και την ηλικία μου και το ότι άρχισα σχετικά πρόσφατα, έστω ότι παίρνω από Σεπτέμβρη Pump (και M-Stak), είμαι ok? Ή δεν "πρέπει" ακόμα και καλό θα ήταν να περιμένω? Να περιμένω με την έννοια του μέχρι να αρχίσω να δυσκολεύομαι να ανεβάσω κιλά σε ασκήσεις (να φτάσω plateau).

αυτο που λες ειναι σωστο..δεν εχει σχεση με την ηλικια(η εχει αλλα λιγο) αλλα οσο με την προπονητικη εμπηρια..εσυ εχεις λιγο απτο δευτερο.
κ εισαι στα καλα χρονια απο πλευρας φυσικων ορμονων στο σωμα σου,οποτε με καλη διατροφη κ γυμναστικη μπορεις να τις εκμεταλευτεις στο επακρο,για σωστη αναπτυξη..
δυσκολα θα φτασεις σε πλατο,σε αυτην τη ηλικια κ με τοσο λιγο χρονο που λες οτι προπονεισαι,αλλα κ αν φτασεις,θα αλλαξεις κατι απτην προπονηση σου,η την διατροφη σου κ παλι θα ξεκολησεις να εισαι σιγουρος..

αν απτην αλλη παρεις οτιδηποτε απο αυτα που λες,κακο δεν θα ειναι,αλλα μπορει να ειναι περιτο,αν με πιανεις..

κ μην ευχαριστεις,πληροφοριες ανταλασουμε ολοι εδω μεσα κ μαθαινουμε:toast:

nikos*
23-05-10, 17:20
συμφωνω απολυτα με beef προφανως εισαι κοντα στα 18 αρα απο ομρονες δε σουχρειαζεται κατι,παρε μια καλη προτεινη(παντρεψου την),αμινο,(πολυβιταμινη μπορεις να την αποφυγεις αν τρως αρκετα φρουτα κ λαχανικα) και κατα διαστηματα να βαζεις και μια μονουδρικη κρεατινη στο προγραμμα(με κυκλο καλυτερα και οχι συνεχομενα,λεω εγω) και προ παντων,καλη διατροφη αναλογα με το στοχο σου!!

tommygunz
23-05-10, 17:33
Την πρωτεΐνη την έχω παντρευτεί ήδη και παίρνω και μια πολυβιταμινούλα, αυτά προς το παρόν...
Αλλά έτσι από περιέργεια πιο πολύ, τελικά κατά πάσα πιθανότητα θα πάρω ένα κουτί animal pump να το δοκιμάσω από Σεπτέμβρη, για να δω αν θα νιώσω κάποια διαφορά στις προπονήσεις. Ένα κουτί και τίποτα παραπάνω, απλά για να μου φύγει και η περιέργεια, αφού κακό δεν κάνει (τώρα αν αποδεχθεί περιττό, θα το διαπιστώσω στην πορεία). Thanks anyway παίδες!

ProUser
17-07-10, 14:11
Αυτο το μηνα το δουλεψα με την τριπλετα της Universal : STAK, PUMP, PAK .... Eιδα να ανεβαινω σε κιλα οπως επισης και καπια μυηκοτητα. Αυτο που μου εκανε ομως περισσοτερη εντυπωση ειναι το boosting που τραβας στην προπονηση. Ευτυχως τα $ δεν πηγανε χαμενα :chinese: . Το προτεινω ανεπυφιλακτα.



file tsaba lefta dineis .... kai katastrefeis to sikoti sou... den lew pws den einai kala proionta pros 8eou allla 8a eftane ama epernes to animal pump kai mia whey kai kalh diatrofh kai eisai arxontas...kai sigoura kalh proponhsh kai eisai arxontas...:thumbup:

***γράφε ελληνικά, ειναι κανόνας του φόρουμ, τα επόμενα μηνύματα σου θα διαγράφονται****

beefmeup
17-07-10, 14:30
file tsaba lefta dineis .... kai katastrefeis to sikoti sou... den lew pws den einai kala proionta pros 8eou allla 8a eftane ama epernes to animal pump kai mia whey kai kalh diatrofh kai eisai arxontas...kai sigoura kalh proponhsh kai eisai arxontas...:thumbup:

***γράφε ελληνικά, ειναι κανόνας του φόρουμ, τα επόμενα μηνύματα σου θα διαγράφονται****

αυτο απο που το χουμε,bro??

deluxe
17-07-10, 15:26
Οτι επηρεαζουν το συκωτι, ολα αυτα τα συμπληρωματα το εχω ακουσει και εγω, αλλα αν προπονεισαι αρκετα και κανεις και σωστη διατροφη και δοσολογια στα συμπληρωματα, πιστευω εισαι οκ. Βεβαια θελει και εξετασεις για το συκωτι 1 φορα το χρονο να βλεπουμε σε τι κατασταση ειναι.

ProUser
19-07-10, 17:01
αυτο απο που το χουμε,bro??


βασικα οτι περνουμε απεξω δεν κανει καλο ..... τα νιτρικα σου καταστρεφουν το σικοτη που περιεχουν ολες αυτες οι φορμουλε πως νομιζεις οτι πριζεσε....

ProUser
19-07-10, 17:41
Οτι επηρεαζουν το συκωτι, ολα αυτα τα συμπληρωματα το εχω ακουσει και εγω, αλλα αν προπονεισαι αρκετα και κανεις και σωστη διατροφη και δοσολογια στα συμπληρωματα, πιστευω εισαι οκ. Βεβαια θελει και εξετασεις για το συκωτι 1 φορα το χρονο να βλεπουμε σε τι κατασταση ειναι.

ακομα και η πρωτεινη σε πειραζει στο συκωτι ...ακομα και με διατροφη παλι το ιδιο 8α ειναι ....ουσιες ειναι ....

beefmeup
19-07-10, 17:43
βασικα οτι περνουμε απεξω δεν κανει καλο ..... τα νιτρικα σου καταστρεφουν το σικοτη που περιεχουν ολες αυτες οι φορμουλε πως νομιζεις οτι πριζεσε....

αυτο δεν υπαρχει.

τπτ δεν καταστρεφει τπτ,ετσι οπως το θετεις.

αν δεν εχουμε κατι εγγυρο,οπως καμια δημοσιευμενη κλινικη περιπτωση,καλο θα ειναι να μην σπερνουμε τον τρομο κ τον πανικο.

κ τελος να εισαι σιγουρος οτι το αλκοολ,κ τα τηγανιτα(σαβουρα γενικοτερα), καταστρεφουν ΣΙΓΟΥΡΑ τα συκωτια σου κ οχι μονο.

ουσιες ειναι τα φαρμακα.

TEFAAtzis
19-07-10, 17:45
αυτο δεν υπαρχει.

τπτ δεν καταστρεφει τπτ,ετσι οπως το θετεις.

αν δεν εχουμε κατι εγγυρο,οπως καμια δημοσιευμενη κλινικη περιπτωση,καλο θα ειναι να μην σπερνουμε τον τρομο κ τον πανικο.

κ τελος να εισαι σιγουρος οτι το αλκοολ,κ τα τηγανιτα(σαβουρα γενικοτερα), καταστρεφουν ΣΙΓΟΥΡΑ τα συκωτια σου κ οχι μονο.

ουσιες ειναι τα φαρμακα.

+ 1000:thumbup::toast:

COBRA_STYLE
19-07-10, 17:47
αυτο δεν υπαρχει.

τπτ δεν καταστρεφει τπτ,ετσι οπως το θετεις.

αν δεν εχουμε κατι εγγυρο,οπως καμια δημοσιευμενη κλινικη περιπτωση,καλο θα ειναι να μην σπερνουμε τον τρομο κ τον πανικο.

κ τελος να εισαι σιγουρος οτι το αλκοολ,κ τα τηγανιτα(σαβουρα γενικοτερα), καταστρεφουν ΣΙΓΟΥΡΑ τα συκωτια σου κ οχι μονο.

ουσιες ειναι τα φαρμακα.
γιαυτο να προσεχεις τις μπυρες που πινεις και συ:rolf::rolf::rolf::P

TEFAAtzis
19-07-10, 17:53
το θεμα μας ειναι αλλο γιατι εχουμε βγει οφ.Το συγκεκριμενο προιον ειναι καλο ορε μαγκες???

Qlim4X
19-07-10, 18:23
το θεμα μας ειναι αλλο γιατι εχουμε βγει οφ.Το συγκεκριμενο προιον ειναι καλο ορε μαγκες???

ναι :thumbup:

σε σινδιασμο με animal pak , animal nitro ειναι κορυφεο

TEFAAtzis
19-07-10, 18:24
αλλη αποψη???

ProUser
19-07-10, 23:15
αυτο δεν υπαρχει.

τπτ δεν καταστρεφει τπτ,ετσι οπως το θετεις.

αν δεν εχουμε κατι εγγυρο,οπως καμια δημοσιευμενη κλινικη περιπτωση,καλο θα ειναι να μην σπερνουμε τον τρομο κ τον πανικο.

κ τελος να εισαι σιγουρος οτι το αλκοολ,κ τα τηγανιτα(σαβουρα γενικοτερα), καταστρεφουν ΣΙΓΟΥΡΑ τα συκωτια σου κ οχι μονο.

ουσιες ειναι τα φαρμακα.
που λες φιλε μου το εχω ψαξει δεν το λεω στην τυχη ..... ρωτα καποιον γυμναστη που να ξερει απο αυτα ... στο γυμ που παω ενας απο τους γυμναστες ειναι παλλιος bodybuilder 2 φορες που ειχε αγωνιστει με τον κεφαλιανο τον ειχε νικησει... και αυτος ξερει πολλα :weights:

manos_
19-07-10, 23:28
Αρα αυτος που εκανε εξετασεις μετα απο τρια χρονια φουλ ληψη συμπληρωματων σε επιπεδο υψηλο και προορμονων εγω δηλαδη και εβγαλε φουλ καθαρες εξετασεις επρεπε να ειναι νεκρος τωρα.Αμ ελα που δεν ειναι.

ProUser
20-07-10, 18:02
Αρα αυτος που εκανε εξετασεις μετα απο τρια χρονια φουλ ληψη συμπληρωματων σε επιπεδο υψηλο και προορμονων εγω δηλαδη και εβγαλε φουλ καθαρες εξετασεις επρεπε να ειναι νεκρος τωρα.Αμ ελα που δεν ειναι. τι να σου πω ρε φιλε κανε οτι καταλαβενεις εγω την γνωμη μου ειπα...

ProUser
20-07-10, 18:19
Αρα αυτος που εκανε εξετασεις μετα απο τρια χρονια φουλ ληψη συμπληρωματων σε επιπεδο υψηλο και προορμονων εγω δηλαδη και εβγαλε φουλ καθαρες εξετασεις επρεπε να ειναι νεκρος τωρα.Αμ ελα που δεν ειναι.
το βρηκα σε ενα σιτε ..... Είμαι 28 ετών και είχα ένα πρόβλημα με την καρδιά μου με ταχυκαρδίες 220 παλμούς το λεπτό. Έκανα ηλεκτροφισιολογικη μελέτη και βρήκαμε το πρόβλημα. Καυτηρίασαν ένα δεμάτιο και δεν είχα εδώ και 2 χρόνια καμία ταχυκαρδία μόνο κάτι αρρυθμίες. πριν έναν μήνα και μου πρότειναν το superpump 250 που τα έχει όλα μέσα και έχει ποιο πολύ νιτρικό οξείδιο και είχα μια ταχυκαρδία και κάτι αρρυθμίες. Έχω καταλάβει ότι είναι από το superpump 250, απλά η ερώτηση μου είναι εάν μπορώ να πάρω μόνο για αύξηση νιτρικού οξειδίου

manos_
20-07-10, 18:22
τι να σου πω ρε φιλε κανε οτι καταλαβενεις εγω την γνωμη μου ειπα...

Bασικα εσυ για δικους σου λογους δεν θελεις να παρεις συμπληρωματα η οτι αλλο και προσπαθεις να βρεις πατηματα για να δικαιολογησεις στον εαυτο σου την επιλογη σου αυτη συνειδητη η μη.Αυτα.

ProUser
21-07-10, 00:30
Bασικα εσυ για δικους σου λογους δεν θελεις να παρεις συμπληρωματα η οτι αλλο και προσπαθεις να βρεις πατηματα για να δικαιολογησεις στον εαυτο σου την επιλογη σου αυτη συνειδητη η μη.Αυτα.
δεν ειμαι κατα των συμπληρωματων δεν ειπα κατι τετοιο εγω το αρχισα αυτο επειδει σε ενα comend ειπε καποιος οτι επερνε animal pump stak kai m stak αν δεν κανω λα8ος .... εγω εγραψα ποσο τοσα νιτρικα δεν χρειαζοντα 8α αρκουσε ενα απο αυτα :weights:

beefmeup
21-07-10, 10:50
δεν ειμαι κατα των συμπληρωματων δεν ειπα κατι τετοιο εγω το αρχισα αυτο επειδει σε ενα comend ειπε καποιος οτι επερνε animal pump stak kai m stak αν δεν κανω λα8ος .... εγω εγραψα ποσο τοσα νιτρικα δεν χρειαζοντα 8α αρκουσε ενα απο αυτα :weights:

φιλε αυτο που λες για τις ταχυκαδιες κ τα νιτρικα εχει μια βαση..κ αυτο γιατι,σε ατομα με προβληματα καρδιας δεν ενδυκνειται να περνουν αργινινη.η τουλαχιστον αυτο ξερω βαση μελετων.

μαλιστα σε 6 περιπτωσεις που ειχαν κανει εγχειρηση καρδιας,κ μετα τους χορηγηθεικε αργινινη σαν συπληρωμα,πεθαναν κ οι εξι,απο καρδια.
ειναι κλινικες περιπτωσεις αυτες κ δεν τα βγαζω απτο μυαλο μου.αλλα μονο εκει.

αν εχει προβλημα δλδ.σε υγιεις ανθρωπους,δεν δημιουργουν προβλημα απτο πουθενα,κ αυτο ειναι στανταρ οτι κ αν σου ειπαν η ακουσες.

κ αυτο που εγραψες στο αρχικο σου ποστ,ηταν οτι να νιτρικα σου καταστρεφουν το συκωτι.αλλο αυτο κ αλλο το "δεν χριεαζεται,να περνει καποιος τοσα νιτρικα",δε νομιζεις?

salpas18
21-07-10, 12:34
δεν ειμαι κατα των συμπληρωματων δεν ειπα κατι τετοιο εγω το αρχισα αυτο επειδει σε ενα comend ειπε καποιος οτι επερνε animal pump stak kai m stak αν δεν κανω λα8ος .... εγω εγραψα ποσο τοσα νιτρικα δεν χρειαζοντα 8α αρκουσε ενα απο αυτα :weights:

απο αυτα που εγραψες animal pump stak kai m stak μονο το pump ειναι νιτρικο

ProUser
22-07-10, 00:59
φιλε αυτο που λες για τις ταχυκαδιες κ τα νιτρικα εχει μια βαση..κ αυτο γιατι,σε ατομα με προβληματα καρδιας δεν ενδυκνειται να περνουν αργινινη.η τουλαχιστον αυτο ξερω βαση μελετων.

μαλιστα σε 6 περιπτωσεις που ειχαν κανει εγχειρηση καρδιας,κ μετα τους χορηγηθεικε αργινινη σαν συπληρωμα,πεθαναν κ οι εξι,απο καρδια.
ειναι κλινικες περιπτωσεις αυτες κ δεν τα βγαζω απτο μυαλο μου.αλλα μονο εκει.

αν εχει προβλημα δλδ.σε υγιεις ανθρωπους,δεν δημιουργουν προβλημα απτο πουθενα,κ αυτο ειναι στανταρ οτι κ αν σου ειπαν η ακουσες.

κ αυτο που εγραψες στο αρχικο σου ποστ,ηταν οτι να νιτρικα σου καταστρεφουν το συκωτι.αλλο αυτο κ αλλο το "δεν χριεαζεται,να περνει καποιος τοσα νιτρικα",δε νομιζεις?
καλα αμα 8ες να να πιστευεις πως εχεις δικιο δεν με νειαζει ...... στο μελλον 8α τα δεις ολα μην ανχονεσαι

Roid Rage
26-07-10, 18:35
Δηλαδη ολα τα συμπληρωματα κατατασσονται στα νιτρικα και ας μην ειναι?
Γιατι μια εταιρεια να βγαζει απο τα 8 της συμπληρωματα τα 3 νιτρικα?:???:

TEFAAtzis
26-07-10, 18:36
Δηλαδη ολα τα συμπληρωματα κατατασσονται στα νιτρικα και ας μην ειναι?
Γιατι μια εταιρεια να βγαζει απο τα 8 της συμπληρωματα τα 3 νιτρικα?:???:

οχι φιλε μου,οπως ειπε και το αλλο παληκαρι μονο το pump ειναι νιτρικο απο αυτα

HIT
11-10-10, 15:35
Θεωρώ ότι το Pump είναι μακράν η καλύτερη φόρμουλα για pre work παμπάρισμα και σαν δεύτερο βάζω το Jacked 3d ...

Φυσικά δεν τα έχω δοκιμάσει και όλα ακόμη... :shock: αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και το NOX Pump του Dorian Yates για να έχω λίγο πιο ολοκληρωμένη άποψη...έχω κάνει είδη μία παραγγελία στο ίντερνετ....;)

Lao
27-10-10, 02:39
Παιδιά, 3 φορές την εβδομάδα, κάνω ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΕΣ προπονήσεις που περιλαμβάνουν ισομετρικές ασκήσεις και βάρη.

Μου το προτείνετε ή είναι μόνο για BBers;

deluxe
27-10-10, 03:59
Αρκετα δυνατο φαινεται, αλλα δε εχουν ακουστει πολλες αποψεις; Η universal εχει ακομα μια Pre-workout φορμουλα αν δε κανω λαθος. Ποια ειναι καλυτερη;

Lao
27-10-10, 11:41
Αρκετα δυνατο φαινεται, αλλα δε εχουν ακουστει πολλες αποψεις; Η universal εχει ακομα μια Pre-workout φορμουλα αν δε κανω λαθος. Ποια ειναι καλυτερη;

Σε ποια αναφέρεσαι, στο Animal Nitro;

tommygunz
27-10-10, 12:32
Καλά, δεν το λες και pre-wo formula το Nitro... με την κλασσική έννοια του όρου δηλαδή. Γίνεται να το πάρεις pre-wo βέβαια...

Dreiko
27-10-10, 13:07
Σε ποια αναφέρεσαι, στο Animal Nitro;

το Shock Therapy θα λεει...

deluxe
27-10-10, 15:28
Ναι το shock therapy λεω. Ποια η διαφορα τους;

Το animal nitro αμινοξεα δεν εχει;

salpas18
27-10-10, 15:42
Ναι το shock therapy λεω. Ποια η διαφορα τους;

Το animal nitro αμινοξεα δεν εχει;

το νιτρο ειναι αμινοξεα:thumbup:

Lao
29-10-10, 14:33
Λοιπόν, αν καταλαβαίνω καλά, το Pump σύμφωνα με τον κατασκευαστή το χρησιμοποιούμε πριν την προπόνηση και μας απαλάσσει από το να παίρνουμε κρεατίνη μετά από αυτήν;

Devil
29-10-10, 15:07
Λοιπόν, αν καταλαβαίνω καλά, το Pump σύμφωνα με τον κατασκευαστή το χρησιμοποιούμε πριν την προπόνηση και μας απαλάσσει από το να παίρνουμε κρεατίνη μετά από αυτήν;

οχι...

αναλογα με το πως εχεις ρυθμισει τις δοσεις σου...

μερικοι περνουν κρεατινη και στο prewo και στο postwo

kostasxerv
29-10-10, 17:54
Λοιπόν, αν καταλαβαίνω καλά, το Pump σύμφωνα με τον κατασκευαστή το χρησιμοποιούμε πριν την προπόνηση και μας απαλάσσει από το να παίρνουμε κρεατίνη μετά από αυτήν;

για πριν την προπονηση ειναι αυτη η κρεατινη....για μετα πρεπει ν παρεις ξεχωριστα....εξαλου περιεχει λιγη κρεατινη....ισα ισα για το τσιτωμα μεσα στην προπονηση....

WiseDragon
30-11-10, 15:53
Λοιπόν, αν καταλαβαίνω καλά, το Pump σύμφωνα με τον κατασκευαστή το χρησιμοποιούμε πριν την προπόνηση και μας απαλάσσει από το να παίρνουμε κρεατίνη μετά από αυτήν;

Σωστα, το αναφερει και στο site τους:

In addition to a full daily dose of creatine in the form of an advanced matrix (including patented MCC, CEE and TCM), you also get

a fusion of a swelling NO Blast Complex
a shocking Energy Rush Complex
an immune-support antioxidant blend
potent cell volumizers

το παιρνεις 30-45 λεπτα πριν τη προπονηση, με αδειο στομαχι (ενα ελαφρυ γευμα 2-2:30 ώρες πριν απο τη ληψη). Εαν θελεις να το παιρνεις και τις μερες που δεν εχεις προπονηση αφαιρεις το κοκκινο χαπακι που περιεχει τα stimulants που σε 'ανεβαζουν ' στη προπονηση. Καλυτερα ομως, και απο οικονομικης αποψης, να βρεις μια καθαρη κρεατινη για τις μερες που δεν προπονεισαι.

PANTHRO
03-12-10, 13:00
παίδες καλημέρα, πρώτη φορά στο site ψάχνοντας γνώμες για το Animal Pump. Έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος από άλλα προιόντα της Animal όπωςMStack και Pack οπότε ήρθε η ώρα για Pump. Έχω χρησιμοποιήσει πιο παλιά το Ν.Ο.xplode κ Nitrix:army2::army2: με καλά αποτελέσματα θα κάνω την σύγκριση. Αν έχει να καταθέσει κάποιος σχετική εμπειρία συγκριτική θα το εκτιμούσα. :army2:

AlexGThess
17-12-10, 01:24
καλησπέρα παιδες. σκεφτομουν και εγώ να δοκιμάσω το pump αλλα μετα απο ψάξιμο στο ιντερνετ εντοπισα κατι δυσάρεστο....

το animal pump το έχει απαγορεύση ο ΕΟΦ λόγω της VINPOCETINE που περιέχει το κόκκινο χάπι....

και το σκέφτομαι τώρα να το χρησιμοποιήσω αφαιρώντας το κόκκινο χάπι ή να μην το πάρω καθόλου?

βασικά θέλω την βοήθειά σας...δεν κάνω βάρη, ασχολούμε πιο πολύ με αεροβικό boxing, κτλπ, θα με βοηθήσουν στην ανάπτυξη μυών τέτοιου ίδους σκευάσματα ή μόνο αν κάνω βάρη?

επίσης σκεύτομαι και για το LEYKIC της MUSCHLETECH.....το οποίο είναι και εγκεκριμένο απο τον ΕΟΦ....

Adinamos
24-02-11, 19:07
Απο βδομαδα θα ξεκινησω το Pump. Να το χρησιμοποιω καθε μερα η μονο τις προπ μερες?
Το κοκκινο χαπι να το βγαζω ή οχι??

beefmeup
24-02-11, 19:11
το animal pump το έχει απαγορεύση ο ΕΟΦ λόγω της VINPOCETINE που περιέχει το κόκκινο χάπι....

βλακωδως το εχει απαγορεψει ο ΕΟΦ.




επίσης σκεύτομαι και για το LEYKIC της MUSCHLETECH.....το οποίο είναι και εγκεκριμένο απο τον ΕΟΦ....

ναι αλλα ειναι μαπα.

Adinamos
25-02-11, 14:18
Απο βδομαδα θα ξεκινησω το Pump. Να το χρησιμοποιω καθε μερα η μονο τις προπ μερες?
Το κοκκινο χαπι να το βγαζω ή οχι??
:unsure::unsure::unsure:

beefmeup
25-02-11, 14:48
το animal pump το έχει απαγορεύση ο ΕΟΦ λόγω της VINPOCETINE που περιέχει το κόκκινο χάπι....




βλακωδως το εχει απαγορεψει ο ΕΟΦ.



:unsure::unsure::unsure:

:thumbup:
εκτος αν δεις οτι σε ενοχλει.

luckman
03-04-12, 21:45
ρε παιδια γιατι πρεπει να παρεις και το στακ και το παμπ μαζι?.....

Apollonas
26-04-12, 22:57
ρε παιδια γιατι πρεπει να παρεις και το στακ και το παμπ μαζι?.....

Το ένα κάνει πρωτεινοσύνθεση και το άλλο διαστολή αγγείων...Για όγκο είναι από τα καλύτερα stack..!! Άν και M-Stak με Pump και Pak είναι κορυφή. Ακριβά μέν αλλά σίγουρα έχεις κάτι καλό...!!

beefmeup
27-04-12, 12:39
βασικα αυτο που θα εχεις σιγουρα αν τα παρεις ολα αυτα μαζι,ειναι λιγοτερα χρηματα στην τσεπη..κ μονο αυτο.:green:

Apollonas
27-04-12, 13:39
βασικα αυτο που θα εχεις σιγουρα αν τα παρεις ολα αυτα μαζι,ειναι λιγοτερα χρηματα στην τσεπη..κ μονο αυτο.:green:


Θα τον τρομάξεις με αυτά που λές και θα πάει να πάρει καμιά Sun warrior πρωτείνη από ρύζι...:P

Thns.tnt
17-11-12, 15:40
Παιδες, απο που μπορω να προμηθευτω αυτο το συμπληρωμα ? Εδω θεσσαλονικη, τα εχω γυρισει ολα τα μαγαζια, και ακρη δεν βρηκα ? Καποιος που να ξερει για κανα μαγαζι ? Να μην κανω παλι παραγγελια απο ιντερνετ :bowdown::bowdown:

HACKERWALLK3R
23-01-13, 16:44
Όταν τελειώσω το rage να το δοκιμάσω;;;
Αξίζει πιστεύεται;;
Και αν ναι με τι να το συνδιάσω;;

andreasaxo
19-02-13, 15:28
Όταν τελειώσω το rage να το δοκιμάσω;;;
Αξίζει πιστεύεται;;
Και αν ναι με τι να το συνδιάσω;;
Φιλε δοκιμασε το, εγω μαζη με animal nitro το ειχα βαλει πριν απο 2 χρονια που το ειχα δοκιμασει.
Ολα τα λευτα ειναι η κοκκινη καψουλα, πολυ ενταση φιλε.

cuntface
20-02-13, 02:39
μπορουμε να το στακαρουμε με β-αλανινη?

Lao
20-02-13, 04:27
μπορουμε να το στακαρουμε με β-αλανινη?

Ναι, ίσα-ίσα που ο συνδιασμός κρεατίνης και β-αλανίνης προτείνεται από πολλούς, μεταξύ των οποίων και εγώ.

dog1dog
02-08-13, 14:09
Το κουτι γραφει ενα pack αν παρω και δευτερο πειραζει;

astrix
21-07-15, 13:23
Το ξεκινησα πριν 3 μερες , εντυπωσιασμενος πανω στην προπονηση με πρηξιματα,φλεβα, δυναμη, αντοχη κ καμια παρενοχληση, βεβαια το κοκκινο χαπι δεν το χρησιμοποιω! Εχω ομως μια απορια λεει στις οδηγιες χρησεις να παιρνω κ τις μερες που δεν προπονουμαι για καλητερα αποτελεσματα, αξιζει ρε παιδια να το σπαταλαω ετσι, τι θα μου προσφεραι η χρηση στις ημερες που δεν προπονουμαι ????!!!!:unsure:

COBRA_STYLE
21-07-15, 13:27
Για να τελειωσει πιο γρηγορα το κουτι το λενε..παιρνε το μονο στις μερες που κανεις βαρη κι ας τους να λενε

Nive
21-07-15, 13:34
Για να τελειωσει πιο γρηγορα το κουτι το λενε..παιρνε το μονο στις μερες που κανεις βαρη κι ας τους να λενε

+100000

Noel
24-11-15, 13:36
To έπαιρνα μόνο τις μέρες που έκανα προπόνηση, πραγματικά δεν βλέπω κάποιο λόγο να το παίρνει κανείς τις μέρες που δεν γυμνάζεται.
Είδα καλά πρηξίματα στην προπόνηση και γενικά είμαι ικανοποιημένος.

ΑΘΛΗΤΗΣ
07-10-16, 14:43
Ανεβάζουμε την πιο πρόσφατη ετικέτα και το πινακάκι συστατικών της Ευρωπαϊκής έκδοσης που φέρνουμε στον ΑΘΛΗΤΗ.
Δείτε τη στο e-shop εδω. (http://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/animal-pump-30-packs-universal/)

110006110007

ΑΘΛΗΤΗΣ
07-11-17, 15:34
Συλλεκτικό T-Shirt "Animal" με την αγορά του προϊόντος από τον ΑΘΛΗΤΗ!

119502 (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/animal-pump-30-packs-universal/)