PDA

Επιστροφή στο Forum : Stealth (VPX)



salpas18
16-02-10, 15:18
Απογειώστε τώρα τις προπονήσεις σας με STEALTH την πιο εξελιγμένη.Φόρμουλα ανάπτυξης για απίστευτο όγκο και προπονήσεις γεμάτες ένταση.Βομβαρδίστε και εσείς κάθε μυική σας ίνα με 7 διαφορετικά μείγματα πρωτεϊνών ,και 7 διαφορετικά μείγματα κρεατίνης σε συνδυασμό με υδατάνθρακες χαμηλού γλυκαιμικού δείκτη για συνεχή παροχή ενεργείας μέχρι το τελευταίο κύτταρο . Χρησιμοποιήστε και εσείς μια δόση STEALTH πριν, και μια μετά την προπόνηση και πατήστε το turbo που βρίσκεται στον οργανισμό σας.


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9404&stc=1&d=1266333865


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9405&stc=1&d=1266333865

Στις 3 μεζουρες παρεχει 47 γραμμαρια πρωτεϊνης και 78 γραμμαρια υδατανθρακων
Τα 47 γραμμαρια πρωτεϊνης προερχονται απο 7 διαφορετικες πηγες:
- Συγκεντρωμενου ορου γαλακτος (whey concentrate)
- Απομονωμενη πρωτεϊνη γαλακτος (milk protein isolate)
- Συγκεντρωμενη πρωτεϊνη γαλακτος (milk protein concentrate)
- Καζεϊνη χωρις λακτοζη
- Υδρολυμενο ορο γαλακτος (πεπτιδια whey)
- Whey isolate
- Υδρολυμενα πεπτιδια καζεϊνης
Ο υδατανθρακας του σκευασματος ειναι πολυμερη γλυκοζης και αμυλο καλαμποκιου (ΟΧΙ ΖΑΧΑΡΗ, ΓΛΥΚΟΖΗ)
Το Stealth εμπεριεχει μειγμα μονοϋδατικης κρεατινης, φωσφατικης κρεατινολης, κρεατινη δεσμευμενη με ταυρινη, με μαγνησιο, με Β-αλανινη, νιτρικη κρεατινη, καθως και κρεατινη δεσμευμενη με λευκινη.
Εμπεριεχει ακομα vanadyl sulphate (βαναδιο) που αποτελει ισχυρο ινσουλινομιμητη (μιμειται την δραση της ινσουλινης στα μυϊκα κυτταρα).
Το προϊον αυτο οχι μονο αυξανει την μυϊκη μαζα, αλλα αυξανει και την διαδικασια συνθεσης πρωτεϊνης.
9404 9405 πιστευω οτι ειναι καλη αυτι ι γνωμη σας????

thegravijia
16-02-10, 16:52
Απογειώστε τώρα τις προπονήσεις σας με STEALTH:rolf: την περνεις και πετας που λεμε.! την πιο εξελιγμένη τελευταια λεξη της μοδας!.Φόρμουλα ανάπτυξης για απίστευτο όγκο(μην παραπαρω ογκο ομως και δεν χωραω απο την πορτα μετα) και προπονήσεις γεμάτες ένταση.200κιλα πανω-Βομβαρδίστε και εσείς κάθε μυική σας ίνα με 7 διαφορετικά μείγματα πρωτεϊνών ,και 7 διαφορετικά μείγματα κρεατίνης?? υπαρχουν 7? σε συνδυασμό με υδατάνθρακες χαμηλού γλυκαιμικού δείκτη για συνεχή παροχή ενεργείας μέχρι το τελευταίο κύτταρο ειμαι σιγουρος:). Χρησιμοποιήστε και εσείς μια δόση STEALTH πριν, και μια μετά την προπόνηση και πατήστε το turbo:unsure: που βρίσκεται στον οργανισμό σας.

Στις 3 μεζουρες παρεχει 47 γραμμαρια πρωτεϊνης και 78 γραμμαρια υδατανθρακων
Τα 47 γραμμαρια πρωτεϊνης προερχονται απο 7 διαφορετικες πηγες:
- Συγκεντρωμενου ορου γαλακτος (whey concentrate)
- Απομονωμενη πρωτεϊνη γαλακτος (milk protein isolate)
- Συγκεντρωμενη πρωτεϊνη γαλακτος (milk protein concentrate)
- Καζεϊνη χωρις λακτοζη
- Υδρολυμενο ορο γαλακτος (πεπτιδια whey)
- Whey isolate
- Υδρολυμενα πεπτιδια καζεϊνης
Ο υδατανθρακας του σκευασματος ειναι πολυμερη γλυκοζης και αμυλο καλαμποκιου (ΟΧΙ ΖΑΧΑΡΗ, ΓΛΥΚΟΖΗ) χαμηλου δεικτη ξαναλεω!:rolf:
Το Stealth εμπεριεχει μειγμα μονοϋδατικης κρεατινης, φωσφατικης κρεατινολης, κρεατινη δεσμευμενη με ταυρινη, με μαγνησιο, με Β-αλανινη, νιτρικη κρεατινη, καθως και κρεατινη δεσμευμενη με λευκινη.????
Εμπεριεχει ακομα vanadyl sulphate (βαναδιο) που αποτελει ισχυρο ινσουλινομιμητη (μιμειται την δραση της ινσουλινης στα μυϊκα κυτταρα).
Το προϊον αυτο οχι μονο αυξανει την μυϊκη μαζα, αλλα αυξανει και την διαδικασια συνθεσης πρωτεϊνης. μονο αυτο το προιον εχει αυτη την ιδιοτητα
9404 9405 πιστευω οτι ειναι καλη αυτι ι γνωμη σας????
:thumbup::green:

gj
16-02-10, 17:02
:thumbup::green:
:P:P:P:P:P
ανοίγω και τα νιτρα και πιάνω την ιλιγκιόδη ταχύτητα των 300 χλμ την ώρα σε ένα στενάκι πλάτους 7 μέτρων :P:P
Φίλε μου εγώ δεν θα στην πρότεινα...
Θες κρεατίνη ή πρωτείνη?

sTeLaKoS
16-02-10, 17:06
Με τόσες πηγές πρωτείνης θα ήτανε καλή για υποκατάστατο γεύματος, αλλά μου βάζει και τους υδατάνθρακες και τη σούπερ ντούπερ κρεατίνη και το χαλάει.....

salpas18
16-02-10, 18:07
:P:P:P:P:P
ανοίγω και τα νιτρα και πιάνω την ιλιγκιόδη ταχύτητα των 300 χλμ την ώρα σε ένα στενάκι πλάτους 7 μέτρων :P:P
Φίλε μου εγώ δεν θα στην πρότεινα...
Θες κρεατίνη ή πρωτείνη?

θελω να βαλω κιλα και επιδι δεν μπορω να κανο πολλα γευματα τιν μερα περνω σιμπλιροματα και ψαχνω για κατι καλο.. :( το δοκιμασα ομως το συμπλιρωμα αυτο και μου εδωσε πολυ ενεργια στις προπονισις και χορις κουρασι και εκανα και παραπανω κιλα... :weights: και ειμαι 58 κιλα 1.75 υψος...

KATERINI 144
16-02-10, 22:32
πληροφοριακά για τον φιλο μας salpas18 η γλυκοζη ειναι αυτο εδω :

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9424&stc=1&d=1266404166


αν δεις καπου μεσα στο φορουμ τη λεξη ''δεξτροζη'' παλι το ιδιο ειναι αλλα σε σκονη.....

τωρα για τα κουμπια που εκτοξευουν πυραύλους κλπ που εγραφε στην star wars παρουσίαση των συστατικών εχω να πω πως ειναι απαράδεκτο ενα σκεύασμα ογκου να εχει μεσα για υδατάνθρακα μονο δεξτροζη......

Polyneikos
17-02-10, 14:24
Μεταφέρθηκαν καποια ποστς ασχετα με την αξιολογηση του εν λόγω συμπληρωματος στις Γενικες Ερωτησεις Συμπληρωματων (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5401&page=25)

Senereison
22-03-10, 15:34
Θέλω να μάθω περί Stealth

http://www.bbclub.gr/photos/products/thumbs_large/711_stealth_450_white.jpg

flowin_through
22-03-10, 16:09
Θες να μαθεις και περι search?

Machiavelli
22-03-10, 16:18
Θες να μαθεις και περι search?

Καλό!

Bane
22-03-10, 17:22
Περί έροτως και άλλων δαιμονίων.

sTeLaKoS
22-03-10, 18:19
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ topic :

1) Τιτλος topic : Ονομα Συμπληρωματος (Εταιρεια) πχ Super Whey (Ultratronics)

Μεσα στο topic :
2) Φωτογραφια

3) Συστατικα ετικετας ή ακομα καλυτερα φωτογραφια ετικετας

4) Προσωπικες σας αποψεις, ερωτησεις κτλ κτλ


Πριν κάνεις αυτο ψαξε με την αναζήτηση μήπως τυχόν προϋπάρχει.

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7114

sofos
16-10-10, 18:31
πολυ καλη :thumbup: εχει και creatine gluconate και μεταφερει τη γλυκοζη στους μυς ;)

ka2sel
28-11-11, 17:54
Για το συγκεκριμενο συμπληρωμα εχω ακουσει διαφορα ''περιεργα'' και μου εχει δημιουργηθει η εντυπωση πως δεν ειναι αξιοπιστο με βαση οσα αναγραφονται στην ετικετα του...αν καποιος γνωριζει κατι σιγουρα ασ πει κατι...

sofos
28-11-11, 18:27
Για το συγκεκριμενο συμπληρωμα εχω ακουσει διαφορα ''περιεργα'' και μου εχει δημιουργηθει η εντυπωση πως δεν ειναι αξιοπιστο με βαση οσα αναγραφονται στην ετικετα του...αν καποιος γνωριζει κατι σιγουρα ασ πει κατι...

ειναι αξιοπιστη εταιρια,σαν την περιεργα εχεις ακουσει?:unsure: στειλε πμ αν δε κανει να το γραψεις εδω....εγω οτι εχω δοκιμασει απ αυτη την εταιρια παραπονο δεν ειχα...

monster energy
10-04-12, 17:39
την ειχα τσιμπιση και εγω μια περιοδο...μπορω να πω οτι με ανεβασε αλλα ητν η κρεατινη που εχει μεσα..εγω θα προτεινα την cyclone (maximuscle)...