PDA

Επιστροφή στο Forum : Help me with Days Practise



oldhiphop
04-03-10, 18:34
Proton Xeretw to community toy BodyBuliding gr.

me exete boh8isei arketa me pola pragmata poy eida kai exw na dw akoma..

exw 2 erwtiseis.

1on edw kai 4 mines exana stadiaka kila kai eir8a se ena kanoniko epipedo meta apo trelo diadromo kai tetia.

eimai 17 xronon kai tous teleuteous mines ekana ka8e mera gumnastikh barh. kapioi moy eipan oti na kanw 4 fores thn evdomada gia na dw kalitera apotelesmata. diladi 3 vari +1 podilato. kai 8elw na moy pite ean isxiei auto gt den mporw na to katalavw pos ginete na pigeneis 3 meres vari kai na vlepeis kalitera apotelesmata apo to na pigeneis olh ti vdomada. (Ogko kanw)


2on Efoson exasa kapia kila eixa mia mikri xalarosh sthn kilia mono oxi trela pragmata ala entaxi xalarose,piga se ena magazi kai rotisa me bodybuilding kai tetia kai moy edixe ena zele ton opio otan 8a to bazw moy eipe kai 8a me kaiei etsh 8a sfixh h kilia kai 8a dw apotelesmata se 2 mines...eseis ti lete boh8aei?

Auta euxaristw poli.
Filippas

****γραφε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες ειναι κανονας του φορουμ***mods team***

sTeLaKoS
04-03-10, 18:44
Εφόσον διαβάζεις καιρό το φόρουμ θα έχεις διαβάσει και τους κανόνες. Ή μήπως όχι;
Απαγορεύονται τα greeklish. Διάβασε του ΚΑΝΟΝΕΣ (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1626) και ξαναπόσταρε. Αυτό το τόπικ κλειδώνεται.


Καλώς ήλθες στο :bodybuildinggr:

oldhiphop
04-03-10, 22:30
Χαιρετώ το community του BodyBuliding gr.

με έχετε βοηθήσει αρκετά με πολλά πράγματα που είδα και έχω να δω ακόμα..

έχω 2 ερωτήσεις.

1on εδώ και 4 μήνες έχανα σταδιακά κιλά και ήρθα σε ένα κανονικό επίπεδο μετά από τρελό διάδρομο και τέτοια.

είμαι 17 χρόνον και τους τελευταίους μήνες έκανα κάθε μέρα γυμναστική βάρη. κάποιοι μου είπαν ότι να κάνω 4 φορες την εβδομάδα για να δω καλύτερα αποτελέσματα.δηλαδή 3 βάρη +1 ποδήλατο. και θέλω να μου πείτε εάν ισχύει αυτό gt δεν μπορώ να το καταλάβω πως γίνετε να πηγαίνεις 3 μέρες βάρη και να βλέπεις καλύτερα αποτελέσματα από το να πηγαίνεις όλη τι βδομάδα. (Όγκο κάνω)

2on Εφόσον έχασα κάποια κιλά είχα μια μικρή χαλάρωση στην κοιλια μονο όχι τρελα πράγματα αλλα ένταξη χαλάρωσε,πήγα σε ένα μαγαζί και ρώτησα με bodybuilding και τέτοια και μου έδειξε ένα ζελέ τον οποιο όταν θα το βάζω μου είπε και θα με καίει έτσι θα σφίξη η κοιλια και θα δω αποτελέσματα σε 2 μήνες...εσείς τι λέτε βοηθάει?


Αυτά για τωρα ευχαριστώ πολύ.
Φίλιππας

NASSER
04-03-10, 23:02
Για την πρωτη ερωτηση, αρκει να κανεις προπονηση μια φορα ολο το σωμα ειτε ειναι 3 ή 4 ή 5 φορες τη βδομαδα. Μεσα σε αυτες τις μερες καλο ειναι να κανεις τις 2 αεροβικη(ποδηλατο ή διαδρομο)

Οσο για το ζελε που σου εδωσαν δεν νομιζω πως ειναι αποτελεσματικο. Θελει απλα χρονο για να συμαζευει το λιπος που εμεινε. Σε δυο μηνες μπορεις να δεις διαφορα και χωρις τα ζελε, αρκει να κανεις σωστη διατροφη και αεροβια (αυτο αν φυσικα στοχος ειναι να χασεις και αλλα κιλα)