PDA

Επιστροφή στο Forum : Hot Blood (Scitec Nutrition)



Polyneikos
18-03-10, 23:31
Το μελος panosdive είχε κανει ενα ποστ σχετικα με το Hot Blood της Scitec Nutrition.Το ποστ σβηστηκε κατα λαθος οπότε ανογω εγω ενα τοπικ.Το εχει δοκιμασει κανεις;;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9887&stc=1&d=1268944248


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9888&stc=1&d=1268944281

-beba-
20-03-10, 10:52
Θα το δοκιμάσω σήμερα και θα σας πώ τις εντυπώσεις μου.

panosdive
20-03-10, 16:57
επιτρεπετε γλουταμινη με το hot blood κ πια συμπληρωματα επιτρεποντε γνωριζει κανενας για αυτο

giannis64
20-03-10, 18:23
την γλουταμινη μπορείς να την παίρνεις μαζί με οποιαδήποτε συμπληρώματα χρησιμοποιείς.

flowin_through
20-03-10, 18:52
την γλουταμινη μπορείς να την παίρνεις μαζί με οποιαδήποτε συμπληρώματα χρησιμοποιείς.
Εκτος και αν αναφερεται αλλο στην ετικετα.
Εχω συμπληρωμα που λεει να μην παιρνεις γλουταμινη μαζι γιατι θα επηρεασει τη δραση του ή αν παιρνεις να ειναι κατω απο 10gr την ημερα. Τωρα, απ`τη στιγμη που ειναι το πιο αφθονο αμινοξυ στον οργανισμο δεν ξερω γιατι το λεει, αλλα εν πασει περιπτωση αφου δε βλεπω αμεσα ωφελη απο αυτην, μπορω να την κοψω για καποια διαστηματα.

manos_
20-03-10, 18:54
επιτρεπετε γλουταμινη με το hot blood κ πια συμπληρωματα επιτρεποντε γνωριζει κανενας για αυτο

Ναι μονο με whey μην το παρεις μαζι γιατι μπερδευονται τα αμινοξεα.

manos_
20-03-10, 18:54
Εκτος και αν αναφερεται αλλο στην ετικετα.
Εχω συμπληρωμα που λεει να μην παιρνεις γλουταμινη μαζι γιατι θα επηρεασει τη δραση του ή αν παιρνεις να ειναι κατω απο 10gr την ημερα. Τωρα, απ`τη στιγμη που ειναι το πιο αφθονο αμινοξυ στον οργανισμο δεν ξερω γιατι το λεει, αλλα εν πασει περιπτωση αφου δε βλεπω αμεσα ωφελη απο αυτην, μπορω να την κοψω για καποια διαστηματα.

Το cell mass δεν το λεει αυτο?

flowin_through
20-03-10, 19:01
Το cell mass δεν το λεει αυτο?

Kοντα επεσες. Epozine -NT

panosdive
21-03-10, 16:15
υπαρχη καπια γνωμη για το hot blood εχει αποτελεσματα?

-beba-
22-03-10, 11:50
Εγώ το πήρα το Σάββατο το hot blood.
To ήπια 45 λεπτά πριν να πάω γυμναστήριο.
Μόλις πέρασαν 20 λεπτά άρχισα να νιώθω τσιμπήματα στα χέρια και στα πόδια ελαφρά.
Οταν πήγα γυμναστήριο δεν υπήρχε καμιά αλλάγή. Από το μέσο της προπόνησης και μετά είδα διαφορά. Εκανα με περισσότερη άνεση τις ασκήσεις μου, μάλιστα πρόσθεσα και λίγα κιλάκια. Επίσης θα αναφέρω ότι το Σάββατο είχα ώμους-χέρια. Πάντα πρίζονται πολύ τα χέρια μου όταν τα προπονώ γιατί κάνω σουπερ σετ τις ασκήσεις δικεφάλων και τρικεφαλων. Το Σάββατο όμως νομίζω πως πριστήκανε περισσότερο από άλλες φορα. Σήμερα ίσως ξαναπάρω αν δώ κάτι διαφορετικό θα το γράψω.

panosdive
22-03-10, 13:19
πρεπει να τον περνοθμε μονο πριν τιν προπονηση στο κουτι γραφη αν περνετε σαν συμπληρωμα κρεατινης μπωρης κ πριν απο τα γευματα νομιζω τελικα ποτε κ ποες φορεσ τιν ημερα για μεγηστα αποτελεσματα ευχαρηστω

dream420
22-03-10, 16:06
Εκτος και αν αναφερεται αλλο στην ετικετα.
Εχω συμπληρωμα που λεει να μην παιρνεις γλουταμινη μαζι γιατι θα επηρεασει τη δραση του ή αν παιρνεις να ειναι κατω απο 10gr την ημερα. Τωρα, απ`τη στιγμη που ειναι το πιο αφθονο αμινοξυ στον οργανισμο δεν ξερω γιατι το λεει, αλλα εν πασει περιπτωση αφου δε βλεπω αμεσα ωφελη απο αυτην, μπορω να την κοψω για καποια διαστηματα.

Σε αλλο post του forum διαβασα απο τον bane οτι δεν πρεπει να περνεις γλουταμινη παρεα με νιτρικα αρα μαλλον τα συμπληρωματα που αναφερατε θα ειχαν νιτρικα μεσα λογικα.

panosdive
26-03-10, 23:08
περνω εδω κ μια εβδομαδα 2 scoup πριν την προπονηση κ δεν ξεκωλανε τα χερια μου απο τα βαρη μεχρι τωρα καλα παμε

ANGEL81
28-07-10, 20:55
Το μελος panosdive είχε κανει ενα ποστ σχετικα με το Hot Blood της Scitec Nutrition.Το ποστ σβηστηκε κατα λαθος οπότε ανογω εγω ενα τοπικ.Το εχει δοκιμασει κανεις;;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9887&stc=1&d=1268944248


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9888&stc=1&d=1268944281
παιδια καλησπερα...........το συγκεκριμενο συμπληρωμα που μπορει να το βρει κανεις;κ σε τι τιμη ειναι;

Senereison
28-07-10, 21:17
κανε μου ένα pm και θα σου πω..

aqua_bill
09-02-11, 23:46
to έφερε ένας φίλος στο γυμναστριο να μου το δείξει καη το έβγαλα μια φωτο.Τη είναι αυτό ρε παιδιά. χυελε ένα νιτρικό γιατη θέλει να μπει στη γραμμβση και του δώσανε αυτό γιατί λέει δεν έχει ζάχαρα μέσα...ότι να ναι. της οα εγώ το βάζω απλά για αξιολόγηση.(μια ώρα έφαγα να βρω συστατικά..)

http://www.scsnutrition.com/imagesprod/10/sci-hotblood_zoom.jpg
http://www.scsnutrition.com/imagesprod/10/sci-hotblood_en.png

Polyneikos
10-02-11, 00:52
της οα εγώ το βάζω απλά για αξιολόγηση.(μια ώρα έφαγα να βρω συστατικά..)



Kαι δεν εκανες αναζητηση καλύτερα;:unsure:

beefmeup
10-02-11, 00:52
ασχημα συστατικα δεν εχει,αλλα το θεμα ειναι οτι τα εχει σε μπλεντ 2ογρ,οποτε ειναι λιγο αχταρμας..

κ εχει κ σοδα μεσα,πραγμα που σημαινει οτι οταν το κουνας στο σεηκερ κανει "μπαμ"αν δεν το προσεξεις:rolf:
κ οτι καποιους μπορει να τους προκαλεσει ενα φουσκωμα μεσα στην προπονα..

εντιτ..χαχα,τωρα τι ειδα κ γω κωστα:turtle:

aqua_bill
10-02-11, 10:10
Kαι δεν εκανες αναζητηση καλύτερα;:unsure:
:oops: sorry το googlαρίσα κιόλας. ευχαριστω

Adinamos
05-09-11, 01:03
20E στα xtreme. Κανει δουλεια ομως?

deluxe
05-09-11, 03:04
Μαλλον οχι.

Nicotinic Acid.. Β3, μου τη σπανε αυτες οι εμπορικες ονομασιες!

junior
20-04-12, 12:54
euharisto poli polinike gia to hot blood!!!eida plirofories kai gnomes kai to pira kai exhes to pira 40" prin tin proponisi alla pira ena scoop kai eida liga simera tha paro 2 scoop kai tha do tis diafores.. kai pali euharisto


***Γράφε Ελληνικά, είναι κανόνας*** Mods Team***

polo0
12-06-12, 13:39
τελικα αξιζει?εχει διαφορα σε ενεργεια τπτ γτ απο οτι βλεπω μονο πρηξιμο λενε εδω τα παιδια :P

Polyneikos
18-06-12, 18:51
Εγω το δοκίμασα καποια στιγμη.Ενα υπέροχο τίποτα ,μονο το κουτι ειναι λίγο hardcore :P

kostasgwc
29-05-13, 11:52
Tο hot blood συνδιαζετε με το animal test και με N.O

andreasaxo
18-02-14, 18:02
Αρκετα καλο στα 2 scoop.

Γευση 10/10 (Blood orange, απλα ότι καλυτερο έχω δοκιμάσει σε νιτρικά, κανονικη πορτοκαλαδα)
Focus 7/10
Πρηξίματα 8/10

Αρνητικά: Με το που το έπινα, μεσα σε πεντε λεπτα με εστελνε λεκανη για πλακα.

andreasaxo
18-02-14, 19:03
Αρκετα καλο στα 2 scoop.

Γευση 10/10 (Blood orange, απλα ότι καλυτερο έχω δοκιμάσει σε νιτρικά, κανονικη πορτοκαλαδα)
Focus 7/10
Πρηξίματα 8/10

Αρνητικά: Με το που το έπινα, μεσα σε πεντε λεπτα με εστελνε λεκανη για πλακα.

Ενεργεια 6/10
Δυναμι 6/10
Διαλυτοτητα 2/10

beefmeup
19-02-14, 17:35
Αρνητικά: Με το που το έπινα, μεσα σε πεντε λεπτα με εστελνε λεκανη για πλακα.

πρεπει να ηταν φοβερη προπονηση:P

andreasaxo
19-02-14, 18:07
πρεπει να ηταν φοβερη προπονηση:P
Χαχαχαχαχα ναι ασε, εσθανομουν σαν τον Σταθη Ψαλτη που του ειχαν ρήξη ποντικοφάρμακο στο φαη για να τον ξεκανουν (δεν θιμαμε ποια ταινια του ειναι)

RAMBO
20-09-14, 15:35
Πηρα ενα δειγμα απο αυτο (20γρ) με επιασε στα 15 λεπτα,η προπονηση πηγε αρκετα καλα δεν εμεινα απο ενεργεια και ειχα πολυ καλα πρηξιματα :weights:

capo
20-09-14, 17:36
Πηρα ενα δειγμα απο αυτο (20γρ) με επιασε στα 15 λεπτα,η προπονηση πηγε αρκετα καλα δεν εμεινα απο ενεργεια και ειχα πολυ καλα πρηξιματα :weights:

δηλαδη δουλευει? γιατι το κραζουν ολοι τοτε

RAMBO
21-09-14, 03:14
Σε μενα ναι..

Polyneikos
26-09-14, 12:45
Εγω το δοκίμασα καποια στιγμη.Ενα υπέροχο τίποτα ,μονο το κουτι ειναι λίγο hardcore :P


δηλαδη δουλευει? γιατι το κραζουν ολοι τοτε


Σε μενα ναι..

Η κάθε φόρμουλα "κουμπώνει¨ διαφορετικά σε κάθε αθλούμενο,ειδικα στα preworkouts ,εμένα προσωπικά όλο το κουτι να έπινα , δεν θα μου έδινε καποια αίσθηση.

capo
27-09-14, 01:12
παντωσ ειναι αρκετα φθηνο, θα το τιμησω

SpieR
12-10-14, 19:05
σρυ που ξεθαβω αφτο το παλιο θεμα να σας ροτισω εχω παρη αφτο το νιτρικο hot blood κ εχω κ μια προτεινη isostar reload λεγετε και γραφι οτι πινετε μετα την προπονιση και σκεφτομε να πινω το νιτρικο πριν την προπινιση κ ισοσταρ μετα την προπονιση κατι που πσιλοφοβαμε πεζι να παθω τιποτα με αφτο το νιτρικο??πιτε μου της γνομες σας παρακαλω και τη προτινετε?..επισεις επερνα την universal gain fast 3100 για 2 μινες τορα την τελιοσα κ σκεφτομε να κανω αφτο που σας ιπα..ευχαριστω :bowdown::clap:

beefmeup
12-10-14, 19:18
απο το Τεπελένι εισαι φιλε?

αν θες γραφε σωστα γιατι βγαζουμε τα ματια μας..λιγος σεβασμος σε αυτους που διαβαζουν τα ποστ σου δεν βλαπτει.

capo
13-10-14, 22:00
σρυ που ξεθαβω αφτο το παλιο θεμα να σας ροτισω εχω παρη αφτο το νιτρικο hot blood κ εχω κ μια προτεινη isostar reload λεγετε και γραφι οτι πινετε μετα την προπονιση και σκεφτομε να πινω το νιτρικο πριν την προπινιση κ ισοσταρ μετα την προπονιση κατι που πσιλοφοβαμε πεζι να παθω τιποτα με αφτο το νιτρικο??πιτε μου της γνομες σας παρακαλω και τη προτινετε?..επισεις επερνα την universal gain fast 3100 για 2 μινες τορα την τελιοσα κ σκεφτομε να κανω αφτο που σας ιπα..ευχαριστω :bowdown::clap:

μπορεις να το κανεις αλλα να το παιρνεις το νιτρικο 1 μερα και 1 μερα off, να μην επιβαρυνεις πολυ και το συκωτι σου ;)

beefmeup
31-01-16, 22:02
καινουρια εκδοση του προιοντος..

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=102054&stc=1http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=102055&stc=1

beefmeup
02-02-16, 00:00
εκανα 2 προπονησεις ηδη με αυτο..
ας δουμε τα βασικα..η δοση ειναι 1μιση σκουπ..εγω πηρα κ τις 2 φορες μονο 1, γιατι στο 1μιση η καφεινη παει στα 300μιλι, που το θεωρησα πολυ, ακομα κ για μενα που γενικα δεν εχω θεμα ακομα κ με μεγαλυτερες απο αυτην δοσεις.
αυτο που μου εκανε τρομερη εντυπωση, ειναι το ποσο σπασμενη ειναι η σκονη σε μικρα σωματιδια..τοσο, που σχεδον οσο κ να πατηκωσω μεσα στο σκουπ, μου δινει την εντυπωση οτι παιρνει κ αλλο..
απο διαλυτοτητα τελεια..απο γευση, πηρα πορτοκαλι,κ ειναι απιστευτη..κατι σαν χυμο σαγκουινι..ουτε γλυκια, ουτε ξινη, νομιζω θα του εδινα την πρωτη θεση, αναμεσα στα 3 καλυτερα του ειδους σε γευση απο αυτα που εχω δοκιμασει.

στην πρωτη προπονηση μου εκανε λιγο ταχυκαρδια, αλλα ισως εφταιγε οτι βιαζομουν κ ολας, οποτε την πηγα γρηγορα, με αποτελεσμανα εχω ανεβασμενους παλμους..
σημερα εκανα ποδια, κ πηγε απιστευα..κ χωρις κρασαρισματα.

γενικα, να πω την αμαρτια μου, ειναι το πρωτο προιον απο αυτη την εταιρια που δοκιμαζω, καθως δεν την εχω κ σε πολυ υποληψη..κολληματα ειναι αυτα..
αλλα εμεινα εντυπωσιασμενος..ακομα κ για το κοστος του, ειναι πολυ τιμιο προιον:thumbup:

Metalhead|T|
02-02-16, 00:24
Oσες φορές το δοκιμασα (απο δείγμα) ,σε γεύση κυρίως σαγκουίνι,εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος τόσο απο την απόδοση μεσα στην προπονηση οσο και απο τα τεχνικα χαρακτηριστικα (διαλυτότητες κλπ!!)

το συστηνω!

Nive
08-02-16, 15:01
Μωρε μπραβο....

beefmeup
23-04-16, 22:11
μου βγηκε πολυ καλο το πρωτο κουτι που εγραψα κ απο πανω κ πηρα κ 2ο..γευση tropical fruit punch αυτη την φορα, οχι γιατι την ηθελα, αλλα γιατι δεν ειχε αυτη που ειχα παρει πιο πανω:turtle:
κ ειμουν σκεπτικος για την γευση γιατι ενω η απο πανω δεν με ειχε ενοχλησει, αυτη εδω εχει υπερβολικα πολλα χρωστικα μεσα κ με ψιλοενοχλησε στην κοιλια..οχι κατι τρομερο, αλλα αν το ηξερα θα περιμενα να βρω το πορτοκαλι που ηταν κομπλε..
κατα τα αλλα πολυ δυνατο οπως παντα κ στο 1 σκουπ κιολας...
αλλα μιλαμε για τοσο πολυ χρωστικες μεσα που ηταν λες κ εβαφα αυγα για το Πασχα...

3_more_reps
17-06-16, 11:45
Καλημέρα σε όλους. Με το συγκεκριμένο σκεύασμα είμαι απόλυτα ικανοποιημένος σε όλους τους τομείς. Έχω κόψει τα πάντα, εννοώ (έξτρα) κρεατίνες, αμινοξέα πρωτείνες. Παίρνω μόνο το hot blood τίποτα άλλο. Σε μένα αυτό το σύστημα δούλεψε και δουλεύει αρκετά καλά 6 μήνες τώρα.

raziel13epsilon
18-06-16, 15:01
Eιναι στα υποψιν για μελλοντικη αγορα !!!!

Merk
12-01-17, 22:51
Καλησπερα, ξερει καποιος αν πουλανε πουθενα δειγματα της?

ΑΘΛΗΤΗΣ
07-11-17, 15:29
Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/hot-blood-3.0-300gr-scitec/)

jjohny
14-11-17, 14:26
Το τιμησα..:) Γεύση tropical πολύ κακη..Σαν αντιβίωση ένα πράγμα.. Κατά τ αλλά καλή διαλυτότητα και τίμιο για την τιμή του..