PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαλλειμα απο το γυμναστηριο



jimmao
05-04-10, 22:42
Επειδη εχω πολλα μαθηματα στη σχολη της επομενες βδομαδες και δεν εχω χρονο να παω γυμναστηριο θελω να ρωτησω ποσο γρηγορα θα αρχισουν οι μυες να ''ξεφουσκωνουν''. Επισης ειναι σωστο να συνεχισω να περνω συμπληροματα πρωτεινης. δηλαδη συμβαλουν στη διατηρηση μυων?

προς διαχηριστες: συγνωμη αν δεν ποσταρω στη σωστη κατηγορία, δεν ημουv σιγουρος σε ποια επρεπε.

NASSER
05-04-10, 23:22
Ολα ειναι αναλογα. Τι διατροφη ακολουθεις, σε τι ποσοτητες και πως αντιδραει το σωμα σου.
Λογικα μετα τις δεκα μερες νιωθεις μια χαλαρωση.

Giannhs.
09-04-10, 13:29
Ολα ειναι αναλογα. Τι διατροφη ακολουθεις, σε τι ποσοτητες και πως αντιδραει το σωμα σου.
Λογικα μετα τις δεκα μερες νιωθεις μια χαλαρωση.
τοτε τι ενα μηνα μ λενε κανουν ξεκουραση το καλοκαιρι?

Ramrod
09-04-10, 13:42
τοτε τι ενα μηνα μ λενε κανουν ξεκουραση το καλοκαιρι?

Εξαρτάται απο το επίπεδο και τι κάνεις για συντήρηση...

Δε νομίζω πάντως πως ένας σοβαρός αθλητής, ακόμα και εράσιτέχνης, απέχει συνειδητά ένα μήνα από προπόνηση ή/και διατροφή.

Kolorizos
09-04-10, 16:07
εγω παντος πιστευω και κανω ανα 3 μηνες 10 μερες αποχης και μετα οταν ξαναεπανελθω βλεπω το σωμα μου καλητερο..κατι σαν αναρωση

Ramrod
09-04-10, 16:51
εγω παντως πιστευω και κανω ανα 3 μηνες 10 μερες αποχης και μετα οταν ξαναεπανέλθω βλέπω το σωμα μου καλύτερο..κατι σαν ανάρωση

Ισχύει αυτό...ας πούμε τώρα που σταμάτησα για μια εβδομάδα μόλις γύρισα είδα το σώμα μου πιο ανεβασμένο, διάφορες οπτικές διαφορές προς το καλύτερο.