PDA

Επιστροφή στο Forum : Storm (Universal)



Jony_To_Bratsoni
10-04-10, 14:45
Εχει χρησιμοποιησει κανεις το συγκεκριμενο συμπληρωμα?
Γνωμες - αποψεις? Πιστευετε αξιζει?
εγω εχω κανει ενα κυκλο και ειδα πολυ καλα αποτελεσματα
οχι σε σωμα αλλα σε δυναμη και αντοχη , αλλα θα ηθελα γνωμες


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10161&stc=1&d=1271103665

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10162&stc=1&d=1271103665

Polyneikos
12-04-10, 23:19
Διακρίνω ένα μειγμα κρεατινων,Creatine Alpha-Ketoglutarate,Creatine Gluconate,Orotate αλλα και την κλασσικη μονουδρικη..
Επίσης μου κίνησε την περιεργεια τί είναι το iNOXsulin-7 και διαβασα στα Xremes ότι χρησιμοποιεί μιμητές ινσουλίνης και ενεργοποιεί αργά και σταθερά το νιτρικό οξύ...Το προτείνουν μισω ωρα πριν την προπόνηση και αμεσως μετα....Κανεις αλλο καποια άποψη;;;

NASSER
13-04-10, 00:32
To εχω δοκιμασει και μπορω να πω πως αξιζει τα λεφτα του!!!:thumbup:

salpas18
13-04-10, 14:43
To εχω δοκιμασει και μπορω να πω πως αξιζει τα λεφτα του!!!:thumbup:

ειναι φορμουλα κρεατινης???:bbbiceps:

Polyneikos
13-04-10, 14:54
Διακρίνω ένα μειγμα κρεατινων,Creatine Alpha-Ketoglutarate,Creatine Gluconate,Orotate αλλα και την κλασσικη μονουδρικη..


^^^^^^


ειναι φορμουλα κρεατινης???:bbbiceps:

Jony_To_Bratsoni
13-04-10, 16:00
εγω ασχολουμε 8-9 μηνες με ΒΒ μεχρι τον 6 μηνα δεν ειχα παρει τιποτα .. ουτε προτεινη.. στην αρχη του 7 μηνα οτι καταφερα να βγαζω στην μπαρα 70 κιλα 3χ10
την αμεσος επομενη βδομαδα πηρα την STORM και στο τελος της τριτης βδομαδας
εβγαζα με 80kg 1x10 2 x8 και το 3 x4-6. Απο τοτε εχουν περασει ακριβος 2 βδομαδες και 2 μερες με το μονο που να περνω ειναι προτεινες για να σιμπλιροσω τα γευματα μου.Τα 80 που με την storm καταφερα να σηκοσω μπορο ακομα να κανο προπονιση με αυτα και ας εχει περασει τοσος κερος .. πιστευο μου εχουν γινει μονιμα πλεον ,, και τοσο μεγαλη διαφορα στα κοιλα ειναι παραπανο απο ικανοπιητικη θα ελεγα ,, απλα επιδει το γεγονος αυτο μου φανικε λιγο περιεργο
( το να μπορω να σηκονω ακομα τα ιδια μετα απο τοσο κερο) ειπα να ροτησω μηπος εχει παρει και καποιος αλλος και εχει δει κατι παρομιο

Jony_To_Bratsoni
13-04-10, 16:05
α και ξεχασα να πω οτι την επερνα μιση ορα πριν την προπονιση και αμεσος μετα .. ιδα πολυ καλη ενεργεια κατα την διαρκια της προπονισης, ανεβικα πολυ σε δυναμη αλλα στο σωμα μου δεν ειδα σχεδον καμια αλλαγη .. σε αυτο βεβεα μπορει να φτει οτι η διατροφη μου δεν ηταν και πολυ προσεγμενη.

flowin_through
13-04-10, 16:23
Κορυφαια κρεατινη (Universal εγγυηση). Καντε το stack με το κορυφαιο νιτρικο -Shock Therapy και θα τα δειτε ολα.

manos_
13-04-10, 23:17
Βοηθαει και στην γραμμωση με τα συστατικα για την ινσουλινη εμενα μου το ειχανε προτεινει σε φαση γραμμωσης.

Jony_To_Bratsoni
13-04-10, 23:45
ναι πρεπει να βοιθαει αρκετα απλα εγω δεν μπορεσα να δω αλλαγες επιδει το σωμα μου ειχε αρκετο λοιπος τοτε.. τωρα εχω αρχησει να σημαζευομαι καπος που καταφερα να φτασω τα 45 λεπτα τζοκινγ.. σε 3 βδομαδες που θα ξεκινησω αλλο κυκλο θα μπορω να εχω ακομη πιο ολοκληρομενη γνωμη

hunteranimator
13-05-10, 10:40
κατ αρχας γεια σας ειμαι καινουργιος στο site Παπαδημητριου Πετρος ονομαζομαι ειμαι 22 γυμναζομαι[δυνατα αλλα αραια]απο τα 16 μου παντα εκανα καλη διατροφη υποχρεωτικα απο την μαμα:bbbiceps:Ποτε μου δεν δοκιμασα κανενα συμπληρωμα κυριως γιατι φοβομουν η αμαθεια μου ηταν τετοια που νομιζα οτι αμα παρω το οτιδιποτε μπορει και να παθω ανακοπη να μου καουν τα νεφρα και αλλα φρικαλεα μιας και ο περισσοτερος κοσμος τα υποστηριζε.Οποτε δοκιμασα το προιον της Universal το storm παιδια η αποψη μου ειναι οτι ειναι μπομπα ειναι ολα τα λεφτα...οι εντυπωσεις μου κανω 90 κιλα 4 σετ των 8 επαναληψεων να σημειωσω πως ειμαι 90 κιλα και πως βαροι κανω απο τα 16 ας πουμε 5 μηνες το χρονο αραια αλλα σοβαρα.Μεσα σε μια βδομαδα μπορω και κανω 100 ανεβασα 10 κιλα χωρις ιδιαιτερη δυσκολια τουλαχιστον στα 2 πρωτα σετ δεν μου βγηκε το λαδι που λενε.Το μπρατσο μου απο 39 πηγε 42 ειναι υγρα το πιανω και το νιωθω....Το πιο εντυπωσιακο απο ολα για εμενα ειναι οτι οταν εβαζα μπρατιφερ με εναν φιλο μου με νικουσε με λιγη δυσκολια αλλα με νικουσε δεν πιστευα οτι θα τον νικουσα πλεον μπορω και τον νικαω:shock: το γεγονος αυτο με εχει φρικαρει εχω κανει αιματολογικες εξετασεις δεν ειχα τιποτα το ανυσιχητικο....η διατροφη μου ειναι πολυ προσεγμενη περνω καπου στης 35-40 γραμμαρια πρωτειηνης καθε 3 ωρες 3,5 λιτρα νερο :toast: επισης δεν νιωθω ευκολα κουραση νιωθω οτι εχω ατελειωτα ποσα ενεργειας να σημειωσω οτι καθε μερα τροω μελι και μαυρο τσαι που το καθε ενα αυξανει την τεστοτερονη καπου στα 35-38%.Το συστηω το storm με 10000000000 ΑΛΛΑ δεν εχει κανενα αποτελεσμα αν δεν σκιζεσε στην γυμναστικη οσο δεν παει!!!!!!! περνω 1 scoop 30 λεπτα πριν και 30 λεπτα μετα την προπονηση και 1 scoop καθε πρωι οταν δεν γυμναζομαι.τελος επειδει απαιτηται μεγαλη ποσοτητα νερου θα προτεινα να πινετε νερο φιλτρου η εμφιαλωμενο το νερο περιεχει μεγαλη ποσοτητα χλωριου και ειναι υπευθηνο για καρκινους οσο για το χλωριο εχουνε γινει μετρησεις στην αττικη και σαμο ανεπισημες αλλα ημουν και εγω παρον και ειμαστε οριακα :moderator:

alien.carmania
13-05-10, 15:57
δηλαδη μπορουμε να την χρησιμοποιησουμε και αμεσως μετα την προ μαζι με Μαλτοδεξτρίνη Δεξτρόζη κ πρωτεινη ολα μαζι σε σεικερ...?

beefmeup
13-05-10, 16:04
δηλαδη μπορουμε να την χρησιμοποιησουμε και αμεσως μετα την προ μαζι με Μαλτοδεξτρίνη Δεξτρόζη κ πρωτεινη ολα μαζι σε σεικερ...?

δεν θελει υδατανθρακα γιατι ειναι φορμουλα..ειναι κ καλα σχεδιασμενη να αποροφαται ετσι οπως ειναι..(οι κρεατινς που εχει δεν θελουν(κ καλα)υδατανθρακα για αποροφηση..

για μετα την προπο μαζι με προτεινη ειναι οκ..τωρα αν περνεις κ υδατανθρακα,βαλτον κ αυτον..αν οχι,δεν χρειαζεται..

εγω απτην αλλη θα την επερνα αμεσως μετα,κ θα περιμενα κανα 20λεπτο για να παρω προτεινη..

NASSER
13-05-10, 16:44
To storm ειναι φορμουλ που τη συνηστουν πριν την προπονηση, καθως προσφερει και ενεργεια. Δεν χρειαζεται να την καταναλωνει καποιος δυο φορες τη μερα.
Τις μερες που δεν κανεις προπονηση, απλα ή δεν το παιρνεις ή το παιρνεις το πρωι.

alien.carmania
13-05-10, 18:55
το πρωι πριν το πρωινο σωστα...? αν το συνδιασω πριν την προ με Shock Therapy οπως ειπε και ο φιλος παρα πανω και μετα απο προ storm ειναι καλα? η καλυτερα θα ειναι, η το ενα η το αλλο..?

aris1988
13-05-10, 21:34
περιεχει καφεινη αυτο το σκευασμα γνωριζετε?ειμαι σε περιοδο γραμμωσης παιρνω το λιποδιαλυτη extreme burner της mdy και πρωτεινη την ultra iso whey της universal και επειδη πλησιαζει το καλοκαιρι(εφτασε!!)μου προτειναν και το storm..ποια ειναι η γνωμη σας θα βοηθησει?ξερετε αν εχει καφεινη γιατι λογω του αυξημενου ελαχιστα θυροειδη λογω νιτρικων μου απαγορευσαν τη καφεινη για ενα πεναμηνο..

Varaderistas
13-05-10, 22:05
το πρωι πριν το πρωινο σωστα...? αν το συνδιασω πριν την προ με Shock Therapy οπως ειπε και ο φιλος παρα πανω και μετα απο προ storm ειναι καλα? η καλυτερα θα ειναι, η το ενα η το αλλο..?

Όταν δεν γυμνάζεσε, το πρωί το storm ΜΑΖΙ με το πρωινό.

Σωστά, πρίν την προπόνηση πάρε το shock therapy και μετά το storm. ;)

alien.carmania
14-05-10, 11:39
ευχαιριστω φιλε....!

hunteranimator
15-05-10, 21:47
ευχαιριστω φιλε....!
βασηκα οταν παρεις το storm το πρωι καλο θα ητανε να φας να μετα απο κανα 15 λεπτο και αντι για νερο να το αναμυγνης με χυμο

Jony_To_Bratsoni
17-05-10, 15:58
παιδια εμενα ηταν η πρωτη κρεατινη που δοκιμασα ποτε και πραγματικα με τινακσε την πρωτη φορα που την χρησιμοποιησα με πονεσε το κεφαλι μου αλλα τα 10 κιλα τα ανεβικα για πλακα και οτι και αν εχω παρει απο τοτε σηκωνω ακριβως τα ιδια κιλα παρολο που εχω χασει 9 κοιλα λιπος απο τοτε. (οπως και να το κανεις το λιπος βοηθαει αρκετα στο να σηκώνεις παραπανο). οσα για συνδιασμο με sock therapy pisteuo einai ola ta leuta

beefmeup
17-05-10, 15:59
(οπος και να το κανεις το λιπος βοιθαει αρκετα στο να σηκώνεις παραπανο).

τσονι αυτο δεν παιζει..με τους μυς σηκωνεις.το λιπος αλλο ρολο παιζει..

Xxlakis
18-05-10, 14:48
Καταρχας να χαιρετισω τα παλαιοτερα μελη του forum...δηλαδη ολα μαλλον...:P...μια απορια εχω μονο...το storm πρεπει να το δουλευεις σε κυκλους σαν τη μονουδρικη ή μπορεις να το παιρνεις συστηματικα?Βασικα ψαχνω κατι παρομοιο για να το παιρνω σε σταθερη βαση και οχι με διαλειματα...ευχαριστω προκαταβολικα για οποια απαντηση...stay "Heavy" :thumbup:

aris1988
18-05-10, 15:16
παιδια εμενα ηταν η πρωτη κρεατινη που δοκιμασα ποτε και πραγματικα με τινακσε την πρωτη φορα που την χρησιμοποιησα με πονεσε το κεφαλι μου αλλα τα 10 κιλα τα ανεβικα για πλακα και οτι και αν εχω παρει απο τοτε σηκωνω ακριβως τα ιδια κιλα παρολο που εχω χασει 9 κοιλα λιπος απο τοτε. (οπως και να το κανεις το λιπος βοηθαει αρκετα στο να σηκώνεις παραπανο). οσα για συνδιασμο με sock therapy pisteuo einai ola ta leuta

πηρες 10 κιλα με αφτη τη πρωτεινη?εγω οποιος και οι ποιο πολυ τη χρησημοποιουν για γραμμωση

hunteranimator
18-05-10, 17:29
πηρες 10 κιλα με αφτη τη πρωτεινη?εγω οποιος και οι ποιο πολυ τη χρησημοποιουν για γραμμωση
φιλε beefmeup το λιπος σε τι χρησιμευει εκτος του οτι αντεχεις κτυπαματα και ανεβαινεις κατηγορια σε αγωνες και οτι ειναι μια αποθηκη ενεργειας?
φιλε μου aris1988 το storm η μια δοση σου δινει 500mg μαγνησιο!το ημερησιο οριο ειναι 400mg απλα το μαγνησιο σου βγαζει-απελευθερωνη ολη την κρυφη ενργεια που κρυβουν οι μυς σου και επιταχυνει την συνθεση πρωτεινων και ξοδευετε με την γυμναστηκη και την κακη ψυχολογια οι μεγαλες δοσεις μαγνησιου σου προσφερουν ατελειωτες ωρες απολαυσης στην τουαλετα.Εχει κιτρουλινη μια ουσια που σου δινει μεγαλη ενεργεια σε δειαρκεια την δυνουνε στους αμερικανους στρατιωτες των ειδκων δυναμεων.Εχει iNOXsulin-7 μια παντετα που βοηθα στην αποροφηση της κρεατινης χωρις να περνεις δεξτροζες και ζαχαρες.Εχει αργινινη που αυξανη το νιτρικο οξυ του σωματος!αρα και τα πριξηματα και την φλεβικοτητα.Εχει λιποικο οξυ και ειναι κατι που σου τρωει το λιπος ειναι ισχυρο αντειξιδιωτικο και αντιφλεγμωνοδες οποτε γλυτωνεις κατα την γνωμη μου την αγορα του SHOCK THERAPY της universal.Exει ταυρινη αντι για καφειηνη δηλαδη μια καλη δοση ενος ενεργειακου ποτου ας πουμε και καλα.Το καλητερο θα ητανε 30 μερες χρηση 30 οχι αυτο το πολυ 4 φορες το ετος δεν ειναι μια απλη κρεατινη και ενας απο τους λογους ειναι οτι μπορει και να ανεβασει σε μεγαλα επιπεδα τα ενζυμα του συκωτιου.ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΟΛΩΝ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ τα συμπληρωματα δρουν καλητερα οταν το ηπαρ νεφρα συκωτη ειναι δυνατα και σε καλη κατασταση και αυτα τα οργανα γινονται πολυ δυνατα οταν νυστεουμε αρα δειτε την νηστεια σαν θεραπευτικη διαιτα οταν λεμε νηστεια εννουμε ολα εκτος απο ζωικης προελευσης καθως και μικρες ποσοτητες τροφης και αποχης απο πρωτεινες κτλ και ενας λογος δεν ειναι επειδει ειναι απο γαλα η πρωτεινη αλλα επειδξ και αλλα πολλα και θα κανουν τα οργανα να δουλευουν πολυ.ΑΝ εχω πει πουθενα μαλακια διωρθωστε με τωρα ξεκινησα να ψαχνομε και εγω.Τελος εχουν περασει 15 μερες χρησης storm και αυριο παω για αιματολογικες εξετασεις θα σας ενημερωσω αυριο το προιον γα....ει αν σκιζεσε και τρεφεσε σωστα και οτι περνεις δεν το χανεις αυτο εχω καταλαβεις μεχρι τωρα τουλαχιστον σε δυναμη και ογκο αντε να χασεις το 30%.

aris1988
18-05-10, 18:47
τελικα ομως την απορια δε μου τη λυσατε!βοηθαει στη γραμμωση η δινει πολλα νερα?

hunteranimator
18-05-10, 22:02
τελικα ομως την απορια δε μου τη λυσατε!βοηθαει στη γραμμωση η δινει πολλα νερα?
ναι βοηθαει στην γραμμωση πολυ και ενα απο τα δυνατα του στοιχεια ειναι αυτο το λιποικο οξυ.ειχα περιφερεια 105cm και τωρα εχω 100 μεσα σε 15 μερες αλλα η διατροφη μου εχει και 2 κουταλιες ελαιολαδο

michael-nrg
18-05-10, 22:08
μεταπροπονητικα κατευθειαν μαζι με προτεινη? η πρωτα στορμ και κανα μισαωρο μετα πρωτεινη?

TEFAAtzis
18-05-10, 22:25
μεταπροπονητικα κατευθειαν μαζι με προτεινη? η πρωτα στορμ και κανα μισαωρο μετα πρωτεινη?

μαλλον το δευτερο Μιχαλη αλλα ας μας πει και αυτος που το παιρνει!!!

Jony_To_Bratsoni
19-05-10, 15:24
πηρες 10 κιλα με αφτη τη πρωτεινη?εγω οποιος και οι ποιο πολυ τη χρησημοποιουν για γραμμωση

καταρχασ τα 10 κοιλα δεν αναφερονται σε σωματικο λιπος , τα 9 κοιλα που εχασα με αλους τροπους 3 μηνεσ μετα τη στορμ ειναι αλλο απλα ανεφερα το οτι αν και εχω χασει τοσα κιλα η δυναμη ειναι ιδια

Jony_To_Bratsoni
19-05-10, 15:26
μαλλον το δευτερο Μιχαλη αλλα ας μας πει και αυτος που το παιρνει!!!

εγω περνο storm μιση ορα πριν αμεσος μετα, και μετα απο 30-45 λεπτα προτεινη

Eddie
19-05-10, 16:21
εγω περνο storm μιση ορα πριν αμεσος μετα, και μετα απο 30-45 λεπτα προτεινη

Δεν ξερω αλλα 45' μετα την προπονηση θα πρεπει ηδη να ετοιμαζεις το στερεο μεταπροπονητικο.Πιστευω χρειαζονται οπωσδηποτε αμινοξεα η πρωτεινη μετα την προπονηση και οχι 30-45' μετα.Γνωμη μου.

TEFAAtzis
19-05-10, 16:23
Δεν ξερω αλλα 45' μετα την προπονηση θα πρεπει ηδη να ετοιμαζεις το στερεο μεταπροπονητικο.Πιστευω χρειαζονται οπωσδηποτε αμινοξεα η πρωτεινη μετα την προπονηση και οχι 30-45' μετα.Γνωμη μου.

Βασιλη νομιζω θα συμφωνησω μαζι σου.Τα 30-40 λεπτα ειναι αρκετα πιστευω.Γιατι να μην το παιρνεις μετα απο 15 λεπτα πχ?

Eddie
19-05-10, 16:28
Εγω φιλε μετα το γυμναστηριο παιρνω 5-10γρ BCAA,μετα απο 10-15' 40γρ isolate και μετα απο αλλα 40' περιπου τρωω το στερεο μεταπροπονητικο.Πιστευω οτι πρεπει να δωσεις και λιγη προτεραιοτητα στην πρωτεινη.:thumbup:

Jony_To_Bratsoni
19-05-10, 16:31
Δεν ξερω αλλα 45' μετα την προπονηση θα πρεπει ηδη να ετοιμαζεις το στερεο μεταπροπονητικο.Πιστευω χρειαζονται οπωσδηποτε αμινοξεα η πρωτεινη μετα την προπονηση και οχι 30-45' μετα.Γνωμη μου.

λες να πινω προτεινη η αμινοκσεα 15 λεπτα μετα? δεν ειναι ομως λιγος ο χρονος ? παιζι καπιο ρολο? ρωταω γιατι εγω το κανω 45 λεπτα μετα επηδει ετσι μου ειπαν

TEFAAtzis
19-05-10, 16:33
Εγω φιλε μετα το γυμναστηριο παιρνω 5-10γρ BCAA,μετα απο 10-15' 40γρ isolate και μετα απο αλλα 40' περιπου τρωω το στερεο μεταπροπονητικο.Πιστευω οτι πρεπει να δωσεις και λιγη προτεραιοτητα στην πρωτεινη.:thumbup:

Εγω χτυπαω κατευθειαν την πρωτεινη και τα Bcaa τα αφηνω για οταν εχω αεροβιο το πρωι.Τοτε παιρνω 4 πριν,4 μετα και μετα απο κανα 20λεπτο τρωω κανονικο γευμα.Οταν εχω μονο αεροβιο μετα τα βαρη τοτε παιρνω πριν αλλιως για μετα παιρνω την προτεινη μου που εχει και αρκετα αμινοξεα μεσα ;)

Eddie
19-05-10, 16:36
λες να πινω προτεινη η αμινοκσεα 15 λεπτα μετα? δεν ειναι ομως λιγος ο χρονος ? παιζι καπιο ρολο? ρωταω γιατι εγω το κανω 45 λεπτα μετα επηδει ετσι μου ειπαν

Δε ξερω τι γινεται με το στορμ και ποση ωρα πρεπει να απεχει με την πρωτεινη,απλα μου φαινεται μεγαλο διαστημα τα 30-45'.


Εγω χτυπαω κατευθειαν την πρωτεινη και τα Bcaa τα αφηνω για οταν εχω αεροβιο το πρωι.Τοτε παιρνω 4 πριν,4 μετα και μετα απο κανα 20λεπτο τρωω κανονικο γευμα.Οταν εχω μονο αεροβιο μετα τα βαρη τοτε παιρνω πριν αλλιως για μετα παιρνω την προτεινη μου που εχει και αρκετα αμινοξεα μεσα ;)

:thumbup:

aris1988
20-05-10, 21:36
να σας πω ρε παιδεια γιατι το πηρα σημερα πρωτη φορα αλλα λογω δουλειας η προπονηση μου ειναι 7 με 9 το απογευμα.οποτε το παιρνω στισ 18:30 kai 21:30 λετε να χω προβλημα στον υπνο λογω του νιτρικου?

giannis64
20-05-10, 21:37
λογο νιτρικου οχι!!

aris1988
20-05-10, 21:40
λογο νιτρικου οχι!!

δηλαδη δε θα με ενοχλησει στο θεμα υπνου που θα το παιρνω αργα ετσι?

michael-nrg
20-05-10, 22:42
δηλαδη δε θα με ενοχλησει στο θεμα υπνου που θα το παιρνω αργα ετσι?

Δεν νομιζω να σε επιρεασει , επισης δεν βλεπω στα συστατικα του καφεινη. δωσε και ενα review τις επομενες μερες αν θελεις, γτ αργοτερα σκεφτομαι να το παρω και εγω.

alien.carmania
25-05-10, 19:44
παιδια στα e-treme δεν βλεπω να το εχουν....! ξερετε γιατι..? μηπως το απεσηραν...!

Jony_To_Bratsoni
29-05-10, 12:14
ειχε ακουστει οτι δεν θα το ξαναφερουν προσωρινα ελλαδα ελπιζω να μην ειναι αληθεια

hunteranimator
29-05-10, 22:45
ειχε ακουστει οτι δεν θα το ξαναφερουν προσωρινα ελλαδα ελπιζω να μην ειναι αληθεια
σχεδον τελιωσα τον 1 μηνα με το storm Οι εντυπωσεις μου ειναι φοβερες...εκανα εξετασεις μου βρηκαν 1.08 ενω το οριο ειναι 1.20 κρεατινης που λογο λυψης κρεατινης θα επρεπε να ειναι ποιο υψηλα,εχω παρει κιλα βασικα απο 85 εφτασα τα 91 σε ενα μηνα δεν εφαγα γλυκα ποτα καπνισμα κτλ πολυ φαει συνεχεια και με σωστο φαγητο κτλ 7 ορος υπνος 2 φορες την βδομαδα γυμανστικη με πολλα βαροι....το αποτελεσμα ειναι +2 ποντοι στα χερια η δυναμη μου ειναι ανεβασμενη κατα 60% το κορυφαιο ειναι οτι εχω χασει καπου στους 5 ποντους στην κοιλια ενω κοιλιακους εχω κανει 2 φορες μοναχα.Το συνηστω σε ολους λεει οτι ειναι 80 δοσεις εμενα με γεματο το κουταλι μου βγηκαν 118 δοσεις το κουτι κραταει 2-3 μηνες αξηζει τα λεφτα του και με το παραπανω.Κρεατινη 1 φορα περνω και πρωτεινη.Οσοι το θελετε .....μπορει να μην το εχουνε στα sites αλλα ψαξτε στα καταστηματα παρτε τηλεφωνο ολα τα καταστηματα στην σειρα και ζητηστε το στους αμπελοκοιπους ειχανε μεινει 3 παρτε 2-3 κουτια οσοι πιστευετε οτι αξιζει και οτι κυνδυνευει να αποσυρθει

alien.carmania
29-05-10, 23:55
to exw παραγγειλει κ εγω απο βδομαδα θα το εχω...! μου εχει μεινει μια φορμουλα κρεατινης σε 2 βδομαδες τελειωνει αλλα με αυτα που μας λες λεω να την αρχισω κατευθειαν...! μονο 2 προ την βδομαδα κανεις και ειχες τετοια αποτελεσματα...! τι να πω, τοσο καλη...! ποτε την επερνες πριν η μετα προ? γιατι περνω και τα animal nitro τωρα εγω...!

hunteranimator
30-05-10, 16:23
to exw παραγγειλει κ εγω απο βδομαδα θα το εχω...! μου εχει μεινει μια φορμουλα κρεατινης σε 2 βδομαδες τελειωνει αλλα με αυτα που μας λες λεω να την αρχισω κατευθειαν...! μονο 2 προ την βδομαδα κανεις και ειχες τετοια αποτελεσματα...! τι να πω, τοσο καλη...! ποτε την επερνες πριν η μετα προ? γιατι περνω και τα animal nitro τωρα εγω...!
φιλε alien.carmania ειχα τετοια αποτελεσματα και κυριως ειχα πολυ μεγαλα αποτελεσματα στην δυναμη ατομο που δεν εβαζα σε μπρατιφερ τωρα τον βαζω με ευκολια.ΟΜΩΣ κοιτα για τετοια αποτελεσματα πρεπει να κανεις τα εξης αυτα εκανα εγω τουλαχιστον.(1) 4 λιτρα νερο οχι μονοκοματα αλλα κατανεμησμενα μεσα σε μια μερα [πινε εμφιαλομενο η φιλτραρισμενο νερο θα γαμησεις τα νεφρα σου θα παρεις πολυ χλωριο αν πινεις τοσο νερο απο την βρυση εχουνε γινει μετρησεις και τα ποσοστα ειναι πολυ υψηλα] (2)καθε τρεις ωρες οι τροφη μου ειναι τετοια ωστε να περνω 40 γρ πρωτεινης λαχανικα κρεας κτλ παρα πολλα φρουτα 10-14 σε μια μερα τρωγε ακτινιδια 450 mg βιταμινη c ενω το πορτοκαλι εχει 40mg.Στην διατροφη μου εχω βαλει το μελι προαγει κατα 35% την αυξηση της τεστοστερονης και μαζι με γυρη δεν χρειαζονται ουτε αμινοξεα επιπλεον κανουν και την δουλεια που κανει το ANIMAL FLEX.Το νερο το εχω αντικαταστησει με τσαγια,1 λιτρο μαυρο τσαι δινει τσιτωμα λογο τε"ινης και προαγει κατα 25% την τεστοστερονη αν δεν κανω λαθος 1 λιτρο πρασινο τσαι η κατι αλλο και 2 λιτρα κανονικο νερο.Επισης τρωω καθε μερα μυδια η καποιο μαλακιο αγορασε απο καποιο super market βραζετα με ρυζι σου αυξανει πολυ τον ψευδαρργυρο=τεστοστερονη επισης ξηρους καρπους-σταφιδες[τρωγανε οι σπαρτιατες για ενεργεια,επιπροσθετος και μελασα λογο φωσφορου=δινει ενεργεια και φυσικα ξηρους καρπους και ελαιολαδο-3 κουταλιες στις βορειες χωρες θεωρειτε βοτανο αυτα ειναι παση θησια μεσα στην καθημερινη μου διατροφη οπως και το ταχυνι.τελος θα σου προτεινα να νηστευες ξεκουραζεις τα ζωτικα σου οργανα ενω ταυτοχρονα τα δυναμωνεις και αποδειδουν περισσοτερο με τα συμπληρωματα.(3)περα απο τις προπονησεις καθε μερα κανε μονοζηγο με ενταση τελειως κατω κρεμασου και σηκω μεχρι να χτυπηση στο σιδερο το στηθος σου κανε καπου στα 8 οσο ποιο πολυ μπορεις δυναμωνει πολυ τα χερια σου γενικα+καθε μερα 50 πουσ απσ ειδηκα οταν φτανεις στα ορια σου και οσο το παλευεις τοσο σκληρενει ολο σου το σωμα ολα αυτα σου αυξανουν την δυναμη και τεστοστερονη.Οταν προπονουμε κανω πιο πολυ αρνητικη γυμναστικη αν δεις πολλοι εχουνε ενα μεγαλο μπρατσο αλλα μικρο καρουμπαλακι=θετικη και αλλη απλα ενα μεγαλο μεγαλο μπρατσο χωρις καν καρουμπαλακι [συνηθως]=αρνητικη οταν κανεις μπαρα ορθιος=χερια οταν κατεβαζεις τα χερια σου κανε το οσο ποιο αργα θα μπορουσες!!!οταν το κανεις αυτο αυξανεις κατα πολυ την αιματωσει και σχιζονται οι μυηκες ινες αυτο δυναμωνει πολυ τους μυς εγω το κανω καμια φορα μεχρι να κλαψω καμια φορα ποτε δεν ξεπερναω τα 10 σετ και φυσηκα πρωτειηνη whey 100% μολης τελειωσεις η δικη μου προπονηση κραταει 2-3 ωρες με μικρα διαληαματα παω σπιτι και σηκωνομαι απο το κρεβατι την αλλην μερα[που λεει ο λογος] γυμναζω ολες τις μυηκες ομαδες χερια ποδια στηθος κτλ.Ολα αυτα συναθριζονται+με την κρεατινη αυτην εχεις και τα αναλογα αποτελεσματα.....Επισης αυτη η κρεατινη ειναι ενα μειγμα με 4 ειδη κρεατινης οπως την μαγνησιακη κρεατινη+μαγνησιο πραγμα που σου βγαζει την κρυφη ενεργεια του μυ με αποτελεσμα μπορεις να ανταπεξερχεσε σε τετοιου ειδους προπονηση.Βασικα σου ειπα τι κανω γιατι με αυτα που ειπα εχουν φανει καπως ουαου[τα αποτελεσματα]παντως στην δυναμη θα δεις μεγαλη αλλαγη και απο την πρωτη βδομαδα.περνε 1 δοση 20 λεπτα πριν και μια μετα την προπονηση μετα απο 20 λεπτα και τις μερες που δεν γυμναζεσε περνε 1 δοση με το που ξυπνας καπακι και φαε μετα απο 20 λεπτα να αφομηωθει οχι οτι αμα φας δεν θα αφομειωθει.keep walking

alien.carmania
30-05-10, 16:38
την πρωτεινη ποτε? εγω λεω την storm οπως ειπες πριν 20 λεπτα αλλα κατευθειαν μετα απο προ και μετα απο κανα 20λεπτο την πρωτεινη με την γλουταμινη...! τα animal δεν ξερω που να τα βαλω...!

hunteranimator
30-05-10, 23:28
την πρωτεινη ποτε? εγω λεω την storm οπως ειπες πριν 20 λεπτα αλλα κατευθειαν μετα απο προ και μετα απο κανα 20λεπτο την πρωτεινη με την γλουταμινη...! τα animal δεν ξερω που να τα βαλω...!
φιλε μου alien.carmania ιδια απορια εχουμε... που θα τα βαλεις ολα αυτα?οεο?Οτι σου πω ειναι αποψης μου.Κοιτα βασηκα ολα αυτα θα κουρασουνε τα ζωτικα σου οργανα μιας και γενικα η σειρα animal εχει απο puma muira μεχρι εκδυστερονη γενικα οι σειρες animal eιναι πολλα μαζι για να μην πω σχεδον ολα σε ενα αυτο σημαινει οτι τα νεφρα-επινεφριδια συκωτι υπαρ δινουνε μαχη τρελη και αν ειναι ταλαιπωρημενα δεν θα αποδοσουν και πολυ.Θα σου προτεινα να πινις πολλα νερα αν δεν πινεις και να τρως πικραμιγδαλα και το αμυγδαλο απο το κουκουτσι του βερυκοκου αποτοξυνονουν και δυναμωνουν το συκωτι αν δεν βαριεσε διαβασε http://www.scribd.com/doc/20816289/%CE%A0%CE%B9%CE%BA%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%AD%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%9A%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%85 . Στα λεω αυτα γιατι πρωτα δινω σημασια στα οργανα.Απλα θεωρω πολυ πολυ βαρια τα animal και δεν αξιζει.Κοιτα για να αποδοσει αυτη η κρεατινη πρεπει να την παρεις 20 λεπτα με 30 πριν την προπονηση και 20-30 μετα ετσι δουλευει αυτες ειναι οι προδιαγραφες τις.Τωρα αν ψηνεσε να τα δοκιμασεις ολα θα σου προτεινα την πρωτεινη να την περνεις το βραδυ οποσδηποτε παρε 40 γρ να εχεις την μεγιστη αποθεραπεια και αλλη μια φορα το απογευμα να εχει περασει κανα 2 ορο απο την προπονιση και ριξε και εναν υπνακο καμια ωρα.Αποψη μου θα σου προτεινα να σταματησεις τα animal,αν σου εδινα ενα δις ευρο για να μου δειξεις και να βγαλεις ολη την εκρηκτικοτητα που θα μπορουσες την δυναμη σου κτλ θα το εκανες.ετσι οπως θα το εκανες κοιτα να ειναι ετσι η καθε σου προπονηση χωρις πολλα πολλα συμπληρωματα.αν το εκανες και σε εβλεπε κανεις θα πιστευε οτι κατι θα επερνες!καπως ετσι δες ολες σου τις προπονησης δυναμωνεις και το πνευμα σου[πνευμα=μυαλο-ανδρεια-ψυχης ψυχης]στρατο τα εμαθα

flowin_through
31-05-10, 00:00
πνευμα=μυαλο-ανδρεια-ψυχης ψυχης]στρατο τα εμαθα

πνευμα ισον μυαλο τελεία.
Ψυχη δεν υπαρχει.
Εγω στρατό εμαθα ενα σφουγγαρισμα αλλο πραμα.

Zylo
22-10-10, 22:23
το πηρα και εγω και το ξεκιναω απο δευτερα...μου το συστησε ο hunteranimator συμφοιτητης ^^....πηρα με γευση fruit punch..η γευση του ειναι σαν....σαν....σαν....fruit punch:P:P..απο μυρωδια και απο χρωμα ειναι ροζ σαν τα ζαχαρωτα που επερνα μικρος:turtle::turtle:....

stelios025
22-10-10, 22:30
Γράψε μας εντυπώσεις στο τέλος του κύκλου.

Zylo
22-10-10, 22:36
ετσι οπως το βλεπω θα βαλω εντυπωσεις σε 2 βδομαδες....το πραμα ειναι κτηνος!!!

stelios025
23-10-10, 02:14
Θα πίνεις μια δόση και μετά την προπόνηση?

Zylo
23-10-10, 18:35
Θα πίνεις μια δόση και μετά την προπόνηση?

ναι....μια πριν και μια μετα....και τις μερες που δε πηγαινω θα παιρνω μονο τ πρωι μια!!

tolis35
14-12-10, 15:23
Αγορασα σημερα το storm,το ανοιξα και ειδα οτι ειναι κομματια κομματια μεσα και σκληρο.ειναι φυσιολογικο?

andreasaxo
07-01-11, 14:30
Αγορασα σημερα το storm,το ανοιξα και ειδα οτι ειναι κομματια κομματια μεσα και σκληρο.ειναι φυσιολογικο?

Δεν νομίζω να είναι φυσιολογικό, κι’εμενα έτσι είναι και δεν μου αρέσει, όλο σβόλους σβόλους είναι και το σπάω με μαχαιροπίρουνα να πούμε.
Και το πήρα από χορηγό εδο, που θα με δουλέψουν κιόλας ψηλό γαζί να πούμε.
Δεν έχω πει τίποτα, όταν μου τελειώσει και το ξανά παραγγείλω όμως θα σου πω εγώ.

hunteranimator
27-01-11, 23:13
Δεν νομίζω να είναι φυσιολογικό, κι’εμενα έτσι είναι και δεν μου αρέσει, όλο σβόλους σβόλους είναι και το σπάω με μαχαιροπίρουνα να πούμε.
Και το πήρα από χορηγό εδο, που θα με δουλέψουν κιόλας ψηλό γαζί να πούμε.
Δεν έχω πει τίποτα, όταν μου τελειώσει και το ξανά παραγγείλω όμως θα σου πω εγώ.
Παιδια φυσιολογικο ειναι που πετρωνει,γενικα που ειναι σαν πετρινα σβολακια..Ειναι το νιτρικο που τα κανει ολα τα νιτρικα ετσι ειναι και το v-max της PHD ετσι ητανε.Εγω το αδειασα ολο το κουτι στο μπλεντερ και το εκανα σκονη μια χαρα μετα απο 2 μηνες μου ξαναπετρωνε.

matdk
03-04-11, 23:20
ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΑΙΔΙΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΟ STORM ΕΙΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ :shock:
STORM:bowdown:

beefmeup
03-04-11, 23:47
αν θες γραφε με μικρους χαρακτηρες.

κ αν θες επισης να μοιραστεις μαζι μας τα αποτελεσματα αυτα που ειδες θα το εκτιμουσαμε.

MiKeS
04-04-11, 15:02
Επειδη μπερδευτικα λίγο...Το σκευασμα αυτο οταν εισαι σε διατροφη για χασικο κιλων σε επηρεαζει καθολου η οχι?

av_dimitris
05-04-11, 17:52
εχω μια ερωτηση. καθε σκουπ μας δινει 5 gr απο τις τρια αυτα ειδη κρεατινης?

beefmeup
05-04-11, 18:39
εχω μια ερωτηση. καθε σκουπ μας δινει 5 gr απο τις τρια αυτα ειδη κρεατινης?

5 συνολο κ απτα 3 μαζι.

skiadis
06-04-11, 14:28
εφοσων βρισκομαι ηδη σε κυκλο κρεατινης με μονοϋδρική πρεπει να τελεισω τον κυκλο.. να κανω τον μηνα μου off και μετα να αρχισω με το συγκεκριμενο προϊον?
Ή θα μπορουσα να το ενταξω τωρα για ενα μηνα(που μου εχει μεινει για το τελος του κυκλου) χωρις προβλημα...

av_dimitris
18-04-11, 20:38
με τι θα ηταν καλυτερο να το στακαρω? nitro,pump ή shock therapy?

sofos
18-04-11, 21:27
με τι θα ηταν καλυτερο να το στακαρω? nitro,pump ή shock therapy?

shock therapy-torrent το pump το χω παρει ειναι καλο,αλλα το shock therapy ακομα καλυτερο γιατι εχει οτι εχει το pump + παραπανω συστατικα σε μεγαλυτερες ποσοτητες....

jannous44
18-04-11, 22:23
αυτο ειναι νιτρικο και κρεατινη μαζι?:unsure:

av_dimitris
19-04-11, 13:59
shock therapy-torrent το pump το χω παρει ειναι καλο,αλλα το shock therapy ακομα καλυτερο γιατι εχει οτι εχει το pump + παραπανω συστατικα σε μεγαλυτερες ποσοτητες....

κολλαω λιγο να το στακαρω με pump και shock γιατι εχουν και αυτα κιτρουλινη,ταυρινη,αργιρινη οπως και το στορμ και φοβαμαι μηπως οι ποσοτητες θα ειναι υπερβολικες.

sofos
19-04-11, 14:28
κολλαω λιγο να το στακαρω με pump και shock γιατι εχουν και αυτα κιτρουλινη,ταυρινη,αργιρινη οπως και το στορμ και φοβαμαι μηπως οι ποσοτητες θα ειναι υπερβολικες.

οχι δε καταλαβες λεω το παμπ αστο παρε το shock therapy που εχει οτι ουσιες εχει το παμπ + καποιες παραπανω

av_dimitris
19-04-11, 18:20
οχι δε καταλαβες λεω το παμπ αστο παρε το shock therapy που εχει οτι ουσιες εχει το παμπ + καποιες παραπανω

καταλαβα τι μου λες. εγω λεω οτι καποιες απο τις ουσιες που εχει το shock therapy τις εχει και το στορμ και αναρωτιεμαι μηπως οι ποσοτητες των ουσιων αυτων και απο τα δυο συμπληρωματα ειναι υπερβολικες.

sofos
19-04-11, 18:44
καταλαβα τι μου λες. εγω λεω οτι καποιες απο τις ουσιες που εχει το shock therapy τις εχει και το στορμ και αναρωτιεμαι μηπως οι ποσοτητες των ουσιων αυτων και απο τα δυο συμπληρωματα ειναι υπερβολικες.

οχι απ αυτη την αποψη κομπλε εισαι στακαρετε ανετα,απλα περνε ενα σκουπ απ το ενα κ ενα απ το αλλο

av_dimitris
19-04-11, 19:06
οχι απ αυτη την αποψη κομπλε εισαι στακαρετε ανετα,απλα περνε ενα σκουπ απ το ενα κ ενα απ το αλλο

οκ,ευχαριστω.

matdk
23-05-11, 13:12
sorry παιδια που αργησα να απαντησω αλλα τωρα το ειδα.... ειδα μεγαλη διαφορα σε δυναμη κ αντοχη αλλα στο σωμα μου δεν ειδα διαφορα( πριξημο φλεβικοτητα κλπ) κ τν δυναμη τν εχω κρατηση δν εφυγε μολις σταματησα( αυτο με ενοιαζε πιο πλ να παρω δυναμη):weights::lift2hand:
λεω να το παρω ξανα αλλα επειδη ημουν σε ογκο δεν παρατηρησα αν κραταει πολλα υγρα
ξερει κανεις που το εχει παρει να μου πει?:green:

jackaction
28-08-11, 06:06
σκεφτομαι να το βαλω στην επομενη παραγγελεια...να το χρησημοποιησω σε κυκλους του στηλ 1κουτι-1μηνα οφ και ξανα απο την αρχη?
βγαζει 80 δοσεις 2 τις μερες προπονησης και 1 τις μερες οφ θα βγαλει 6 βδομαδες ανετα.
οποτε σκεφτικα οτι μπορει να γινει σαν κυκλους απλης μονο

vill@g3r
29-08-11, 03:50
εγω σ τν συστηνω ανεπιφιλακτα!!τν δικιμασα κ πηρα καλες εντυπωσεις!!θα τν προτιμουσα απο μονουδρικη,εχει κ καλη τιμη!!στακαρε την μ κανενα καλο πρε,κ στ φορτωμα γ ν μν ξοδεψεις πολυ βαλε κ μονουδρικη!!

chris corfu
07-10-11, 00:45
μμ πως μπορει κανεις να υπολογισει την citruline που εχει μεσα αυτο ωστε να ξερει κανεις αν παιρνει και επιπλεον η εαν ειναι αρκετη μονο οση εχει μεσα... καμια ιδεα??? :unsure:

Slourp
31-10-11, 22:06
Την πήρα και εγώ και αφού μου λυθούν κάποιες απορίες έστω και στο περίπου θα την ξεκινήσω.

1) Κάνεις φόρτωμα και σε αυτήν όπως τις μονοεδρικές;
2) Μετά την προπόνηση εγώ στα επόμενα 5 λεπτά παίρνω την πρωτεΐνη μου και μισή ώρα μετά τρώω. Τώρα τι θα πρέπει να κάνω;
3) Πόσο καιρό μπορώ να την λαμβάνω και αν χρειάζεται διάλειμμα πόσο κρατάει αυτό;

beefmeup
01-11-11, 13:10
Την πήρα και εγώ και αφού μου λυθούν κάποιες απορίες έστω και στο περίπου θα την ξεκινήσω.

1) Κάνεις φόρτωμα και σε αυτήν όπως τις μονοεδρικές;
2) Μετά την προπόνηση εγώ στα επόμενα 5 λεπτά παίρνω την πρωτεΐνη μου και μισή ώρα μετά τρώω. Τώρα τι θα πρέπει να κάνω;
3) Πόσο καιρό μπορώ να την λαμβάνω και αν χρειάζεται διάλειμμα πόσο κρατάει αυτό;

μονοΥδρικες βασικα..
1.οχι,αλλα μπορεις κ να κανεις με 2 δοσεις.μια το πρωι κ μια μετα την προπονα.
2.περνεις στο καπακι αυτην,κ μετα απο κανα 20 λεπτο την πρωτεινη.
3.απο 1μιση μηνα μεχρι 2 καλα θα ναι..αν θες να κανεις οφ κανεις 2 βδομαδες κ μετα ξανα παλι..αλλιως κανεις οσο διαστημα εσυ νομιζεις να θες παραπανω απο τοσο.

Slourp
01-11-11, 15:07
μονοΥδρικες βασικα..
1.οχι,αλλα μπορεις κ να κανεις με 2 δοσεις.μια το πρωι κ μια μετα την προπονα.
2.περνεις στο καπακι αυτην,κ μετα απο κανα 20 λεπτο την πρωτεινη.
3.απο 1μιση μηνα μεχρι 2 καλα θα ναι..αν θες να κανεις οφ κανεις 2 βδομαδες κ μετα ξανα παλι..αλλιως κανεις οσο διαστημα εσυ νομιζεις να θες παραπανω απο τοσο.

Είχα αμφιβολία με το πως γράφετε αλλά σε κάποια ποστ έτσι το είδα :)
Ευχαριστώ Beffmeup μόλις την δοκίμασα και έχει αρκετά καλή γεύση (φρούτα του δάσους) και αρκετά καλή διαλυτότητα.
Μπορείς να μου εξηγήσεις κάτι στο πρώτο? Ούτως η άλλος λέει να παίρνω δυο δόσεις, μια πριν και μια μετά την προπόνηση.
Εσύ μου προτείνεις δηλαδή αντί να παίρνω 30 λεπτά πριν την προπόνηση, αυτή τη δόση να την παίρνω με το πρωινό μου, και μετά από την προπόνηση στο καπάκι την δεύτερη δόση;

beefmeup
01-11-11, 15:18
μια δοση την μερα καθε μερα ειναι αρκετη.
δλδ δεν σου χρειαζεται κ 2η δοση.
μπορεις να κανεις φορτωμα με 2 δοσεις,το πρωι κ μετα την προπονηση,οπως σου εγραψα απο πανω.
η μπορεις να περνεις μονο μια δοση μετα την προπονα,κ τις μερες που δεν πας γυμν. να περνεις την δοση αυτη το πρωι..

peris89
01-11-11, 22:09
Παιδια δεν εχω ξαναπάρει κρεατίνη και έχω ευκαιρία στα χέρια μου να πάρω την storm απο φίλο.
Το θέμα όμως είναι το εξής... Έπαιρνα Super Pump Max το οποίο και σταμάτησα καθώς τελείωσε ..

Να ξεκινήσω με Storm? Η θα μου πέσει βαριά...οπότε να προτιμήσω μια απλή μονο-υδρική για αρχή...
Τι λέτε?

Slourp
02-11-11, 19:08
Δεν έχω πάρει κρεατίνη άλλη φορά επίσης δε πίνω καθόλου energy drinks,καφέδες αλλά ούτε και αλκοόλ παρά μόνο νεράκι και χυμό όταν βγαίνω έξω...στο τσακίρ κέφι να πιω ένα κρασί λευκό:turtle:. Αυτές τις δύο μέρες που το πήρα το στορμ την άκουσα κανονικότατα!:bowdown:
Ένα πρόβλημα όμως...χτες που πήρα τη δεύτερη δόση μετά την προπόνηση είχα ένα φούσκωμα, και σήμερα μετά την προπόνηση που το πήρα είχα μια γενναία διάρροια! Οι δόσεις πριν την προπόνηση δε μου προκάλεσαν κάτι δυσάρεστο.

beefmeup
02-11-11, 19:50
Ένα πρόβλημα όμως...χτες που πήρα τη δεύτερη δόση μετά την προπόνηση είχα ένα φούσκωμα, και σήμερα μετά την προπόνηση που το πήρα είχα μια γενναία διάρροια! Οι δόσεις πριν την προπόνηση δε μου προκάλεσαν κάτι δυσάρεστο.

το χω παθει κ γω αυτο με καποιες φορμουλες κρεατινης..
αν σε ενοχλει απλα δεν το περνεις..
οποτε μπορεις να το περνεις κ πριν,παλι το ιδιο ειναι σαν αποτελεσμα.

andreasaxo
16-11-11, 17:52
Θα το ξανά τιμήσω το storm όπου να νε.
Θέλω να ρωτήσω βασικά, πόση ποσότητα Beta Alanine και Citrulline Malate έχει το κάθε scoop.
Γνωρίζει κάποιος;

average_joe
16-11-11, 18:12
^προσεγγιστικα μονο μπορεις να το υπλογισεις.
με βαση τη θεση τους στο blend κατι λιγοτερο απο 1γρ κιτρουλλινη και γυρω στ0 0.5γρ και λιγοτερο αλανινη.

andreasaxo
16-11-11, 20:58
^προσεγγιστικα μονο μπορεις να το υπλογισεις.
με βαση τη θεση τους στο blend κατι λιγοτερο απο 1γρ κιτρουλλινη και γυρω στ0 0.5γρ και λιγοτερο αλανινη.
Σ'ευχαριστω!!

chris corfu
22-11-11, 18:27
σχετικα με το storm οτι συμπερασμα μπορεσα να βγαλω μεσα σε μια μιση εβδομαδα χρησης ειναι ενα ανεβασμα σε δυναμη αρχικα.. (δεν χρησιμοποιησα παραπανω γτ ειχα ενα θεμα με ζαλαδες και εκανα κατι εξετασεις αλλα γιατροι μου παν οτι ειναι απο αγχος) πανω σε αυτο θελω να ρωτησω ξερει κανεις αν μπορει να εχει το storm την παραμικρη επιρροη πανω στο ΚΝΣ????? αν εχει περα απο τα κλασικα που χρησιμοποιω κ δεν θα σταματησω(πρωτεινη, αμινο, πολυβιταμινη) σκεφτομουν να το σταματησω ωστε να μην εχει την παραμικρη επιβαρυνση ο οργανισμος τωρα που χρειαζεται "ηρεμια"..

COBRA_STYLE
22-11-11, 18:32
οχι δεν παιζει κατι τετοιο απο το Storm...δεν περιεχει κατι που να δημιουργει θεματακια στο CNS.

chris corfu
22-11-11, 18:43
αυτο πιστευα κι εγω απλα ειχα καποιες αμφιβολιες στο δευτερο blend μηπως κατι θα μπορουσε να επηρεασει αλλα οκ, οποτε μετα το περας των εξετασεων μου απο αυριο θα συνεχισω την χρηση του να δουμε και πως θα παει..

μονο που σκεφτομουν να κανω την δοση καθε μερα ειτε με gym ειτε χωρις στο ενα σκουπ μονο afterworkout και οχι 2 σκουπ 1πριν κ 1μετα.. θεωρω οτι ειναι αρκετο, δεν ξερω κ αν το εχω χρησιμοποιησει κ κανεις αλλος ετσι.. (δλδ μια ενδομαδα 2 σκουπ στις ον μερες κ 1 στις οφφ και μετα 1 σκουπ ολες τις μερες..)

COBRA_STYLE
22-11-11, 18:56
oχι οχι δεν παιζει...εγω αμα ηταν να παιρνω ενα σκουπ,θα το επαιρνα pre και στο ποστ θα εβαζα whey.

chris corfu
22-11-11, 19:06
δεν χρησιμοποιω whey στο post wo, μονο bcaa κατα την προπονηση και μετα παω σπιτι και τρωω κανονικα.. απλα σκεφτομουν η ενα καθε μερα, η δυο μονο στις μερες προπονησης οπως λεει η universal και οταν δεν παω καθολου και να το παω ετσι για κανα μηνα ακομα, συνολο 6 εβδομαδες και μετανα σταματησω 2 εβδομαδες, και μετα να αρχισω παλι μεχρι να τελειωσει το κουτι δλδ σχεδον ακομα κανα μηνα μετα..

COBRA_STYLE
22-11-11, 19:24
ε τοτε καντο 1 σκουπ καθε μερα...οπως ειπα θα το εβαζα πριν εγω....παντως το καλυτερο σε αυτη την περιπτωση θα ηταν αν καποιος ειχε και καθαρη creatine,να επαιρνε το Storm μονο τις οn days και στις off την καθαρη.

chris corfu
22-11-11, 19:56
αυτο θα κανω, ενα την μερα οπως ειπα, αλλα λογικα θα το βαλω ποστ γτ θεωρω την σημαντικοτερη στιγμη για να το παρει κανεις και στις οφφ μερες θα το παιρνω καποια στιγμη μεχρι το μεσημερι..

amateur666
07-06-12, 20:52
παιδια μ ηρθε τ storm αλλα η βλακεια ειναι οτι μολισ τ ανοιξα ειδα οτι εχει παρει υγρσια κ εχει πετρωσει λιγο τ να τ κανω λετε??...δεν παιζει να τ πεταξω λεω να συνεχισω νατ περνω κανονικα..

dio32
08-06-12, 00:25
παιδια μ ηρθε τ storm αλλα η βλακεια ειναι οτι μολισ τ ανοιξα ειδα οτι εχει παρει υγρσια κ εχει πετρωσει λιγο τ να τ κανω λετε??...δεν παιζει να τ πεταξω λεω να συνεχισω νατ περνω κανονικα..

παρτο κανονικα να σου πω και εμενα ετσι ηταν πετρωμενο μηπως ειναι ετσι?

amateur666
08-06-12, 14:19
παρτο κανονικα να σου πω και εμενα ετσι ηταν πετρωμενο μηπως ειναι ετσι?

τ να σου πω..:unsure:

η γευση rasberry π πηρα παντως δεν με τρελανε εσυ τ γευση πηρες??>.

andreasaxo
08-06-12, 14:24
Δεν πρέπει να είναι πετρωμένο, εγώ την πρώτη φορά που το είχα πάρει, έτσι ήταν, την δεύτερη φορά που αποφάσισα να το ξανά πάρω, από το ίδιο βέβαια κατάστημα πάλι, τα xtr, παραπονέθηκα, και απλά το τόνισα ότι δεν το θέλω πετρωμένο έχοντας πάρει υγρασία, και απλά ανέφερα ότι την πρώτη φορά που μου το είχαν στήλη ήταν πετρωμένο.
Μα είναι θέμα κινείς λογικής, για ποιο λόγο δηλαδή να παίρνουμε ένα συμπλήρωμα όταν το έχει πιάσει η υγρασία;
Δεν το καταλαβαίνω αυτό το πράγμα, o.k, δεν θα πάθουμε τίποτα, το κατανοώ, αλλά πληρώνουμε για να πάρουμε κάτι στο ακέραιο, όχι με τα ελαττωματακια του.

panakos
24-08-12, 00:15
απιδες σημερα αγορασα το στορμ για να δω τι λεει...
μου ειπε αυτος που εχει το μαγαζι να το παιρνω μονο πριν την προπονηση...
εδω βλεπω οτθι ολοι λετε μετα....
τελικα τι ισχυει?:unsure:

andreasaxo
24-08-12, 18:04
απιδες σημερα αγορασα το στορμ για να δω τι λεει...
μου ειπε αυτος που εχει το μαγαζι να το παιρνω μονο πριν την προπονηση...
εδω βλεπω οτθι ολοι λετε μετα....
τελικα τι ισχυει?:unsure:
Βασικά ο καλύτερος και επίσης ποιο οικονομικός τρόπος αφού το πήρες τώρα, είναι, να κανείς πρώτα το κλασικό πενθήμερο γέμισμα με καθαρή μονουδρικη (μέσα σ'αυτο το πενθήμερο, της on ημέρες, αφαίρεσε 5gr μονουδρικης και πρόσθεσε 1 scoop STORM).
Μέτα, της off ημέρες, θα παίρνεις 5gr μονουδρικης την ημέρα και της on ημέρες, ΑΝ θέλεις, 5gr μονουδρικης πριν το gym και 1 scoop STORM μετά, αν ΔΕΝ θέλεις, απλά 1 scoop STORM μετά το gym.

Stark
18-09-12, 01:41
Παιδια εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο, γιαυτους που εχουν λειτουργικο φυσημα ειναι επικινδυνο το Storm ? Ρωταω λογο κιτρουλινης και αλανινης

andreasaxo
27-09-12, 22:55
Τρεις ερωτήσεις όσο αφορά το storm, επειδή θα το ξανά πάρω.
1. Όπως αναφέρει ο beefmeup για μετά την προπόνηση, το παίρνουμε αμέσως και μετά από 20 λεπτά κατανάλωση πρωτεΐνης.
Π.χ, εγώ θέλω να το συνδυάσω με τα bcaa 6000 που πρέπει να καταναλώνονται μετά την προπόνηση, σ'αυτην την περίπτωση τα bcaa 6000 τα παίρνουμε μαζί με το storm η 20 λεπτά μετά όπως γίνετε με την πρωτεΐνη;

2. Επειδή είναι φόρμουλα δεν χρειάζεται υδατάνθρακα για να απορροφηθεί η κρεατίνη που έχει, ξέρουμε όμως ότι μετά την προπόνηση πρέπει να καταναλώνουμε υδατάνθρακα.
Τους μήνες που ΔΕΝ θα παίρνω storm θα καταναλώνω υδατάνθρακα μετά το gym, τους μήνες που θα καταναλώνω το storm και πάλι να καταναλώνω εξτρά υδατάνθρακα, η δεν χρειάζεται;

3. Της OFF ημέρες θα το καταναλώνω το πρωί, εγώ στο πρωινό έχω 2 ποτήρια γάλα και μερικά ολόκληρα αυγά.
Πως θα πρέπει να καταναλώνω το storm, να το παίρνω πριν καταναλώσω το γεύμα μου και πόσο πριν;
Να το παίρνω κάποια άλλη στιγμή μέσα στην ημέρα;

beefmeup
28-09-12, 13:28
-περνε κ τα αμινο μαζι.

-ειναι δεν ειναι φορμουλα ο υ/ας δεν χρειαζεται μετα την προπονηση απαραιτητα.
αν περνεις απο αλλου μεσα στην μερα,εισαι κομπλε..αν δεν περνεις κ θες να συμπληρωσεις βαλτον μετα την προπονηση μαζι με το στορμ.

-μπορεις να το περνεις μεσα στην μερα,οποιαδηποτε στιγμη θες..το ιδιο κανει.

andreasaxo
28-09-12, 15:25
-περνε κ τα αμινο μαζι.

-ειναι δεν ειναι φορμουλα ο υ/ας δεν χρειαζεται μετα την προπονηση απαραιτητα.
αν περνεις απο αλλου μεσα στην μερα,εισαι κομπλε..αν δεν περνεις κ θες να συμπληρωσεις βαλτον μετα την προπονηση μαζι με το στορμ.

-μπορεις να το περνεις μεσα στην μερα,οποιαδηποτε στιγμη θες..το ιδιο κανει.

Σ'ευχαριστω!!
Αααα, οπότε δεν ισχύει πλέον αυτό που ξέραμε, περί απαραίτητης κατανάλωσης υδατάνθρακα μετά την προπόνηση;

beefmeup
28-09-12, 15:31
ριξε μια ματια εδω γιατι βγαινουμε εκτος τωρα.


στην πρωτη μελετη που την εχω ξαναποσταρει αρκετες φορες,εχουμε μονο 20γρ προτεινης χωρις υ/α,για μεγιστη μυικη προτεινοσυνθεση μετα την προπονα.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19056590

κ εδω,εχουμε 100γρ υ/α μια ωρα μετα την προπονα,που ειχε αμελητεα προσφορα στην μυικη προτεινοσυνθεση.

http://jap.physiology.org/content/96/2/674.abstract

κ στην τριτη μελετη απο κατω εχουμε προτεινη μαζι με υ/α μετα την προπονα,στην οποιοα ο υ/ας δεν εκανε καμια διαφορα απτην σκετη προτεινη,σε περιπτωσεις που το σωμα εχει λαβει οση προτεινη του χρειαζεται μεσα στη μερα.

http://ajpendo.physiology.org/content/293/3/E833.full

η προτεινοσυνθσεη ειναι μια διαδικασια που γινεται ολη μερα στο σωμα,κ δεν εχει ωραρια,κ διακοπτες ον/οφ.

andreasaxo
28-09-12, 16:07
ριξε μια ματια εδω γιατι βγαινουμε εκτος τωρα.
Εντάξει, συγνώμη για το off, είσαι κατατοπιστικότατος beefmeup.
Και πάλι ευχαριστώ!!

panakos
08-10-12, 17:39
παιδες εχω λιγες μερες που την παιρνω..
στο μισαωρο απο τοτε που την εχω παρει νιωθω μια ατονια τρομερη...οκ μετα ανεβαινω αλλα εκεινη την στιγμη μου κοβονται τα ποδια!να την παιρνω μηπως 1 ωρα πριν την προπο?:unsure:

skiadis
11-10-12, 14:32
ειχα παρει μια συσκευασια περισυ τα χριστουγεννα και την ειχα ανοιξει απο τοτε! δεν το χρησιμοποιησα ομως μεχρι τωρα. το ειχα σε σκιερο μερος και χωρις υγρασια. λετε να εχει χαλασει? μαζι επισης και μια whey reflex.

YoungBBuilder
02-11-12, 00:14
Μπορει καποιος να μου πει ποτε πρπει να χρησιμοποιησω το Universal storm?? poies ores dld :weights:
Eimai 16.5 xronon kai asxoloume me varoi edw kai 7 mhnes

COBRA_STYLE
02-11-12, 00:22
ειτε 30-45 λεπτα πριν το gym,ειτε ακριβως μετα το gym ειτε και τα 2.

Doctor7
28-11-12, 18:49
Καλησπέρα παιδια..να ρωτήσω..η γεύση σταφύλλι,τι λέει??γτ μόνο αυτή έχει ο πορτογάλος...

metallidhs
01-12-12, 09:11
Καλησπέρα παιδια..να ρωτήσω..η γεύση σταφύλλι,τι λέει??γτ μόνο αυτή έχει ο πορτογάλος...

την εχω και εγω ωραια ειναι.

Billys51
26-06-14, 00:25
Παιδια σκεφτομαι να δοκιμασω την συγκεκριμενη φορμουλα κρεατινης μιας και θα ηθελα ενα boost σε δυναμη.Ολες οι κριτικες που διαβασα ηταν θετικες οποτε σε λιγο καιρο θα το ξεκινησω και θα γραψω εντυπωσεις.Θα χρησιμοποιησω τις δοσεις που προτεινει η εταιρεια δηλαδη 1 scoop 30 λεπτά πριν την προπόνηση και 1 scoop 30 λεπτά μετά την προπόνηση.Εχω καποιες αποριες ομως.
1)Εγω 1 ωρα πριν την προπονηση τρωω το pre-workout meal.Θα υπαρξει προβλημα αν παρω κ αυτο μιση ωρα μετα ή πρεπει να ειμαι με αδειο στομαχι για να δουλεψει?
2)Λεει 1 σκουπ επισης 30 λεπτα μετα την προπονηση? Αν μολις τελειωσω την προπονηση πιω την πρωτεινη πειραζει ή να περιμενω να περασουν 30 λεπτα να παρω το στορμ και μετα απο 20 λεπτα να πιω πρωτεινη?
3)τις μερες που ειμαι οφφ απο γυμναστηριο θα παιρνω μονο ενα σκουπ το πρωι σωστα? Με αδειο στομαχι αυτο ή μαζι με το πρωινο γευμα?

Ευχαριστω και σορρυ αν σας ζαλισα λιγο :green:

polo0
26-06-14, 02:03
Παιδια σκεφτομαι να δοκιμασω την συγκεκριμενη φορμουλα κρεατινης μιας και θα ηθελα ενα boost σε δυναμη.Ολες οι κριτικες που διαβασα ηταν θετικες οποτε σε λιγο καιρο θα το ξεκινησω και θα γραψω εντυπωσεις.Θα χρησιμοποιησω τις δοσεις που προτεινει η εταιρεια δηλαδη 1 scoop 30 λεπτά πριν την προπόνηση και 1 scoop 30 λεπτά μετά την προπόνηση.Εχω καποιες αποριες ομως.
1)Εγω 1 ωρα πριν την προπονηση τρωω το pre-workout meal.Θα υπαρξει προβλημα αν παρω κ αυτο μιση ωρα μετα ή πρεπει να ειμαι με αδειο στομαχι για να δουλεψει?
2)Λεει 1 σκουπ επισης 30 λεπτα μετα την προπονηση? Αν μολις τελειωσω την προπονηση πιω την πρωτεινη πειραζει ή να περιμενω να περασουν 30 λεπτα να παρω το στορμ και μετα απο 20 λεπτα να πιω πρωτεινη?
3)τις μερες που ειμαι οφφ απο γυμναστηριο θα παιρνω μονο ενα σκουπ το πρωι σωστα? Με αδειο στομαχι αυτο ή μαζι με το πρωινο γευμα?

Ευχαριστω και σορρυ αν σας ζαλισα λιγο :green:

όταν τελειώσεις την προπόνηση βάλτα όλα μαζί στο σέικερ δεν τρέχει κάτι ! :thumbup:
επίσης αν θες μην το βάζεις πριν την προπόνα,αλλα το πρωί ! και αν δν πας προπόνα απλά μια το πρωί κανονικά πριν το πρωινό !

Billys51
26-06-14, 11:39
όταν τελειώσεις την προπόνηση βάλτα όλα μαζί στο σέικερ δεν τρέχει κάτι ! :thumbup:
επίσης αν θες μην το βάζεις πριν την προπόνα,αλλα το πρωί ! και αν δν πας προπόνα απλά μια το πρωί κανονικά πριν το πρωινό !

Ευχαριστω για την απαντηση φιλε αλλα για να λεει η εταιρεια 30 λεπτα μετα την προπο καποιο λογο θα εχει...:unsure:

beefmeup
26-06-14, 15:13
1 σκουπ καπακι μετα την προπονηση κ μετα 20 λεπτα περνεις το σεηκ πρωτεινης..
τις μερες οφ το περνεις οποτε θες μεσα στην μερα καλυτερα οχι με κατι αλλο μαζι συνδιαστικα..
η εταιρια μπορει να λεει ο,τι θελει κ κατα πασα πιθανοτητα το λεει για να καταναλωνεις περισοτερο προιον.

Billys51
26-06-14, 16:23
1 σκουπ καπακι μετα την προπονηση κ μετα 20 λεπτα περνεις το σεηκ πρωτεινης..
τις μερες οφ το περνεις οποτε θες μεσα στην μερα καλυτερα οχι με κατι αλλο μαζι συνδιαστικα..
η εταιρια μπορει να λεει ο,τι θελει κ κατα πασα πιθανοτητα το λεει για να καταναλωνεις περισοτερο προιον.

Ευχαριστω μπιφ! Πιστευεις οτι 2 σκουπ ειναι υπερβολη και οτι με 1 μονο καπακι μετα την προπο θα γινει δουλεια? Επισης επειδη μου εχει μεινει λιγη κρεατινη dymatize λεω τις οφφ μερες να παιρνω 5 γρ κρεατινη το πρωι και καθολου στορμ για οικονομια τι λες?

zisis.z
26-06-14, 18:22
Ευχαριστω μπιφ! Πιστευεις οτι 2 σκουπ ειναι υπερβολη και οτι με 1 μονο καπακι μετα την προπο θα γινει δουλεια? Επισης επειδη μου εχει μεινει λιγη κρεατινη dymatize λεω τις οφφ μερες να παιρνω 5 γρ κρεατινη το πρωι και καθολου στορμ για οικονομια τι λες?

Billys και εγω θα ελεγα μια φορα την ημερα να την περνεις,αλλα εμενα μου αρεσει παντα την κρεατινη μου να την περνω πριν την προπονηση και ειδικα αυτη που ειναι φορμουλα κρεατινης σε συνδιασμο με καποια αλλα συστατικα που προσφερουν ακομα περισσοτερο ενεργεια εγω θα την εβαζα οποσδηποτε πριν την προπονηση.Τις μερες που δεν εχεις προπονηση παρτην οποτε σε βολευει εσενα δεν παιζει κανενα ρολο κρεατινη ειναι, απλα να την περνεις....Επισης η αποψη μου ειναι να μην τα μπερδεψεις,δουλεψε μονο του το storm για να δεις τα καθαρα αποτελεσματα που θα σου προσφερει και την αλλη αστην για τον επομενο σου κυκλο κρεατινης....

beefmeup
26-06-14, 20:13
Ευχαριστω μπιφ! Πιστευεις οτι 2 σκουπ ειναι υπερβολη και οτι με 1 μονο καπακι μετα την προπο θα γινει δουλεια? Επισης επειδη μου εχει μεινει λιγη κρεατινη dymatize λεω τις οφφ μερες να παιρνω 5 γρ κρεατινη το πρωι και καθολου στορμ για οικονομια τι λες?

αν σε ενδιαφερει να κανεις φορτωμα με κρεατινη,μπορεις να συνδιασεις την απλη μονουδρικη που εχεις..
δλδ τις πρωτες 5 μερες να περνεις το στορμ μετα την προπονηση κ απο την απλη 5γρ η 10 σπαστά (5+5) αναλογα το ποσο θα ηθελες να εχεις συνολικη κρεατινη μεσα στην μερα..
μπορεις επισης να περνεις χωρις φορτωμα 10γρ τις μερες προπονησης με τα 5 να ειναι μεταπροπονητικα απο το στορμ κ τα αλλα 5 νωριτερα μες την μερα απο την απλη..
γενικα συνδιασμοι υπαρχουν,το θεμα ειναι εσυ τι εχεις σκοπο παν κανεις...αν δεν θες φορτωμα μπορεις να κανεις κ αυτο που λες δλδ τις οφ μερες να περνεις μονουδρικη κ να κρατας το στορμ μονο για μετα την προπονηση..εγω μαλλον κατι τετοιο θα εκανα..
για το 1 σκουπ που με ρωτας 5γρ κρεατινη που περιεεχει ειναι αρκετα για σχεδον τους περισοτερους..

Predator1995
26-06-14, 20:24
εκτος απο τα extreme stores που το εχουν στα 33 ευρω ξερετε κανενα αλλο καταστημα που μπορω να το αγορασω φθηνοτερα??? :unsure: :unsure: επισεις εγω λεω να παιρνω 1 σκουπ μιση ωρα πριν την προπονηση 5 γραμμαρια δηλαδη και βγαζει περιπου και 150 μερες αν δεν κανω λαθος...

Billys51
26-06-14, 23:22
Ξερουμε ποσες δοσεις (σκουπ) βγαζει το 1 κουτι?

beefmeup
26-06-14, 23:24
αν βγαινει μονο ενα μεγεθος,αυτο που βλεπω τωρα ειναι 80.

Billys51
26-06-14, 23:57
αν βγαινει μονο ενα μεγεθος,αυτο που βλεπω τωρα ειναι 80.

μια χαρα τοτε :thumbup: ιδιας διαρκειας δεν ειναι ο κυκλος του στορμ με τις αλλες κρεατινες? 6 εβδομαδες περιπου?

Predator1995
27-06-14, 15:13
το ενα σκουπ στα 5 γραμαμρια δεν ειναι??? στα extreme stores δινουν τα 759 γραμμαρια 33 ευρω εγω λεω να περνω μονο πριν την προπονηση ενα σκουπ και οχι και μετα οποτε θα βγαλει 150 μερες ;)

beefmeup
27-06-14, 15:15
καλα τα υπολογισες ,αλλα το 1 σκουπ ειναι κοντα 10γρ.

Predator1995
27-06-14, 15:22
αααα ενταξει τοτε λαθος μου με συνχωρειται οχι οτι δεν αξιζει και τα λευτα του κοντα 2,5 μηνες :green: λεω να το δοκιμασω απο σεπτεμβρη στον ογκο

beefmeup
27-06-14, 15:27
μπορει να μπερδευτικες γιατι πρεπει να εχει 5γρ κρεατινης ανα σκουπ..αλλα στο συνολο δεν εχει μονο κρεατινη,ειναι φορμουλα..;)

Predator1995
27-06-14, 15:33
απο οσο διαβασα τι γραφανε τα αλλα μελοι που το δοκιμασαν αξιζε τα λευτα του :) εσεις τι λετε??

beefmeup
27-06-14, 15:37
κοιτα σαν φορμουλα ειναι πολλοι καλη βαση συστατικων κ μορφων κρεατινης..οποτε αν θες να δωσεις κατι περισοτερο αποτι θα εδινες για να παρεις σκετη μονουδρικη,δεν κακο...αναλογα τι θελει ο καθενας μετα..

Predator1995
27-06-14, 15:42
σκευτομαι να την κολησω στον ογκο για αντοχη και δυναμη στην προπονηση :weights:

Billys51
27-06-14, 16:46
Αφου το 1 σκουπ εχει 5 γρ κρεατινη μεσα , τοτε αμα ακολουθησουμε την δοση και παιρνουμε πριν κ μετα την προπο θα ειναι 10 γρ κρεατινη την μερα..για 6 εβδομαδες δν πεφτει καπως πολυ συνεχομενα 10 γρ την μερα (τις μερες οφφ δν τις υπολογιζω κλαιν)

bakou
10-07-14, 16:42
λοιπον το πηρα..το συνδιασα με Animal Test (Universal), ******** και ******..μετα απο 1 μηνα με καλη διατροφη ανεβηκα στα 150 κιλα..και καπου στα 40 κιλα στις πολυαθρικες ασκησεις(παγκο,στρατιωτικες,αρσεις κτλ)

beefmeup
10-07-14, 16:45
δεν κανουμε αναφορες σε φαρμακα..
κ μετα τι τα πηρες αυτα τα συμπληρωματα αφου επερνες τα φαρμακα...πιστευεις οτι καταλαβες καμια διαφορα απο τα συμπληρωματα?

bakou
10-07-14, 16:53
δεν ηξερα οτι ανηκουν σε εκεινη την κατηγορια

stone garden
10-07-14, 18:11
νταξει το νιτρικο πες , το τεστ τι το εβαλες αμα ησουνα σε θεραπεια?

john619
28-08-14, 16:58
αξιζει σε περιοδο γραμμωσης?επισης να πω οτι τρεχω πολυ

beefmeup
28-08-14, 17:01
μπομπα ειναι,ειδικα για τοτε..:thumbup:

john619
02-09-14, 18:47
γινεται να μου πειτε λιγο την δοσολογια?το κουτι πανω λεει 1 σκουπ πριν και 1 μετα την προπονηση..μπορω να το παιρνω ετσι η να παιρνω 2 πριν την προπονηση η πριν και ενα απογευμα πχ οπως γινεται και με την κρεατινη

beefmeup
02-09-14, 22:09
1 σκουπ καπακι μετα την προπονηση κ μετα 20 λεπτα περνεις το σεηκ πρωτεινης..
τις μερες οφ το περνεις οποτε θες μεσα στην μερα καλυτερα οχι με κατι αλλο μαζι συνδιαστικα..
η εταιρια μπορει να λεει ο,τι θελει κ κατα πασα πιθανοτητα το λεει για να καταναλωνεις περισοτερο προιον.

:thumbup:

john619
03-09-14, 21:39
και το παιρνω 5 βδομαδες σωστα?

john619
03-09-14, 22:19
και επισης γινεται να το παιρνω με zma?ι θα εχω κανα θεμα?

john619
07-09-14, 08:56
κανενας?

paral
10-09-14, 01:58
και επισης γινεται να το παιρνω με zma?ι θα εχω κανα θεμα?

κανένα θέμα
το ένα είναι φόρμουλα κρεατίνης και το άλλο ψευδάργυρος και μαγνήσιο.
το θεμα είναι αν όντως χρειάζεσαι το zma αλλα βγαίνουμε off topic....

john619
21-10-14, 10:03
υστερα απο 3 βδομαδες δεν εχω καταλαβει καποια διαφορα απο την στορμ..στο μονο που ανεβηκα ηταν σκουοτ...το περνω πριν και μετα την προπονηση

capo
21-10-14, 17:15
υστερα απο 3 βδομαδες δεν εχω καταλαβει καποια διαφορα απο την στορμ..στο μονο που ανεβηκα ηταν σκουοτ...το περνω πριν και μετα την προπονηση

τη κρεατινη δεν τη παιρνεις για να σε ανεβασει σε δυναμη αλλα για να σε βοηθησει να παρεις καποια μυικα κιλα και να σου δωσει λιγο παραπανω ογκο

john619
21-10-14, 18:18
ναι αλλα απο την στιγμη που θα παρεις λιγα παραπανω μυικα κιλα θα ανεβεις και σε δυναμη!δεν ξερω..η μονοεδρικη δουλεψε μια χαρα..αυτην εδω δεν την βλεπω xD

john619
12-11-14, 12:14
τελειωσε ο κυκλος..
δεν ειδα διαφορα ουτε σε ενεργεια ουτε σε κιλα..
δεν δουλεψε καθολου πανω μου χαχα

Jony_To_Bratsoni
15-11-14, 17:41
τελειωσε ο κυκλος..
δεν ειδα διαφορα ουτε σε ενεργεια ουτε σε κιλα..
δεν δουλεψε καθολου πανω μου χαχα

telika apo to 09 pou douleue apsoga twra to 14 to xalasane kai auto to sublhrwma ;)