PDA

Επιστροφή στο Forum : Noz Iv (Nutrabolics)



Niiick
11-04-09, 01:25
http://i301.photobucket.com/albums/nn65/nicktheod/2533_noz_iv_300X300.jpg
http://i301.photobucket.com/albums/nn65/nicktheod/uploadA.jpg

Αλλο ενα προιον με νιτρικα απο μια ακριβη αλλα καλη εταιρια.Για καποιον ο οποιος δε θελει κρεατινη (πχ επειδη ειναι καλοκαιρι λογο κατακρατησης ισως?) κανει μιας και δεν εχει σε αντιθεση με τα αλλα ονομαστα οπως no-xplode και αλλα. η γευση raspberry πολυ εντονη οπως σε ολα τα νιτρικα αλλα καλη και διαλυτοτα ενταξει,απιστευτη τι να λεμε.το τσιτωμα πολυ καλο,ενεργεια,πολυ καλα πρηξιματα και αμεσα. με ενοχλει λιγο που κρυβουν πισω απο το propietary blend το ποσο καφεινη εχει ανα δοση..παρολαυτα θα ηθελα καμια γνωμη.:bbbiceps:

Y.Γ. παρακαλω μην με αρχισετε καλα δε διαβασες το thread με τα νιτρικα που ειναι απατη τσαμπα λεφτα,ικανοποιουν μονο το εγω σου και τετοια..σχολιαστε το προιον ως προιον οπως θα κανατε αναμεσα σε 2 πρωτεινες,κρεατινη κτλπ

mantus3
11-04-09, 15:37
αν εξερεσουμε το οτι πουθενα δεν λεει ποσοτητες, καλο ειναι...:turtle:

Eimai_fetes
11-04-09, 16:11
αν εξερεσουμε το οτι πουθενα δεν λεει ποσοτητες, καλο ειναι...:turtle:

Κ τοτε πως θα ξερω τι σκατα παιρνω ????

mantus3
11-04-09, 16:53
απλα εχει λιγο απο ολα... ετσι οπως ζητησε να το σχολειασουμε ο φιλος απο πανω, το μονο που θα μπορουσα να γραψω ειναι οτι ειναι καλο... εχει πολυ πραμα μεσα...
μπορεις να διερεσεις οσα γραφει (15-20 συστατικα) με το 19,300μγ κ στο περιπου να εχεις μια μεση τιμη για την καθε ουσια. που ξερεις μπορει κ αυτοι να τα εχουν βαλει ετσι μεσα...

οσο για το τι "σκατα" περνεις, αμα θες να ξερεις, τα βαζεις ολα μονος σου κ δεν καταφευγεις σε τετοια σκεβασματα. αλλα αμα πεσεις τοτε ξερεις τι περνεις (εχει ταμπελακι με συστατικα) αλλα οχι σε τι ποσοτητες το περνεις... κ φυσικα το μονο σιγουρο ειναι οτι ξερεις αμα σε πιανει η οχι.. φετες ελπιζω να σε καληψα...

Niiick
11-04-09, 19:35
μα ρε σεις πιο λεει ποσοτητες? ολα πισω απο ενα propietary blend κρυβουν οτι θες και σε οτι ποσοτητα θες αυτο το ξεραμε ηδη σωστα?

alexis_man
27-04-09, 21:17
paidia o dokimasa xthes kai simera kai einai poli kalo....apistefta priksimata
kai na fanta steite oti exo dikomasei kai noxplode kai nanovapor,superpump,nitrix apo ligo...einai poli kalo kai xoris kreatini pou me endiaferei para poli dioti me peirazei....to kalitero apola einai to superpump,,,,apistefta priksimata kai poli kalo bootarisma............:weights:

**** Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,είναι κανονας του φόρουμ.Mods Team ****

Niiick
27-04-09, 21:25
:thumbup: μα το superpump εχει κρεατινη..σκετα νιτρικα ειναι το plasmajet νομιζω δεκα χαπια η καρτελα νομιζω το εχω δει:weights:

Eimai_fetes
28-04-09, 16:08
απλα εχει λιγο απο ολα... ετσι οπως ζητησε να το σχολειασουμε ο φιλος απο πανω, το μονο που θα μπορουσα να γραψω ειναι οτι ειναι καλο... εχει πολυ πραμα μεσα...
μπορεις να διερεσεις οσα γραφει (15-20 συστατικα) με το 19,300μγ κ στο περιπου να εχεις μια μεση τιμη για την καθε ουσια. που ξερεις μπορει κ αυτοι να τα εχουν βαλει ετσι μεσα...

οσο για το τι "σκατα" περνεις, αμα θες να ξερεις, τα βαζεις ολα μονος σου κ δεν καταφευγεις σε τετοια σκεβασματα. αλλα αμα πεσεις τοτε ξερεις τι περνεις (εχει ταμπελακι με συστατικα) αλλα οχι σε τι ποσοτητες το περνεις... κ φυσικα το μονο σιγουρο ειναι οτι ξερεις αμα σε πιανει η οχι.. φετες ελπιζω να σε καληψα...

mantus υπερκαλυφθηκα αλλα δεν νομιζω οτι πολυαξιζει κ κατι τετοιο απο οτι
καταλαβα.... Βασικα το να ειμαι πρισμενος, τουμπανο κ μονο να φαινομαι ετσι δεν μου αρκει.... δηλ. ολο εφε, κ απο ουσια τιποτα τετοια σκευασματα ε ;;

JohnyB
28-04-09, 23:18
Εγω απ οτι εχω ακουσει κανει φοβερη δουλεια και σε συνδιασμο με το μεταεξασκητικο της ιδιας εταιριας μου εχουν πει φοβερα αποτελεσματα!!!!!!!!

tassos7
14-04-10, 17:53
Καλησπερα παιδια , χθες αγορασα το noz iv της nutrabolics μετα από πολυ καλες
συστασεις. Από ατομα που το χουν δοκιμασει θα ηθελα καποια αποψη
πως λειτουργει (μου ειπαν πριν την προπονηση οτι δινει ενεργεια και πρηξιματα)
και τι αποτελεσματα εχει

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10291&stc=1&d=1271268457


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10292&stc=1&d=1271268461
Ευχαριστω

MpaKouri
13-05-10, 13:05
Γεία σου φίλε αυτό το νιτρικό χρησιμοποιω εγω εδω και ενα μηνα ειδα τρομερη διαφορα μεσα στην προπονηση,οσον αφορα το Focus την δυναμη και φυσικα την τρομερη ενεργεια που εδωσε σε εμενα,η δοσολογια που παιρνω εγω και που παιζετε ειναι στο 1 το πολυ 1,5 Scoop γιατι ειναι δυνατο προιον!Στο προτεινο χωρις καμια αμβιβολια:thumbup::welcome: