PDA

Επιστροφή στο Forum : mini stepper



gas
15-04-10, 01:47
:welcome: τα μινι στεπερ μπορουν να βοηθησουν στην καυση του λιπους γηρο απο την κιλια? αν κανω ξερο γω 1,5 ωρα ασταματητα θα ναι καλα?:unsure::unsure: και θα περνω φυσηκα και καρνιτηνη

sTeLaKoS
15-04-10, 11:58
Σαφώς και ναι. Αρκεί να κάνεις με τέτοια ταχύτητα ώστε να ανεβάζεις παλμούς και να μπαίνεις στο φάσμα της αεροβίωσης.

gas
15-04-10, 12:06
Σαφώς και ναι. Αρκεί να κάνεις με τέτοια ταχύτητα ώστε να ανεβάζεις παλμούς και να μπαίνεις στο φάσμα της αεροβίωσης.

βεβαια καλυτερα δεν ειναι διαδρομος?

sogoku
19-04-10, 20:13
Δεν εστιαζει το στεπ σε συγκεκριμενο σημειο του σωματος για καυση λιπους.Αυτο θα γινει απο τους παλμους σου[60% ενταση] η γενικη καυση λιπους δηλαδη.

Johnny21a
21-04-10, 23:25
Προσωπικα τα θεωρω πεταμενα λεφτα γιατι τα περισσοτερα ειναι μετριας εως κακης ποιοτητας. Εγω πηρα 4 διαφορετικα τα οποια τα ΕΛΙΩΣΑ στην κυριολεξια, με 40 λεπτα χρησης δεν αντεξε το καθενα πανω απο 3-4 μηνες. Καλυτερα δωσε κατι παραπανω η βαλε δοσεις και παρε ενα ελλειπτικο...

thegravijia
21-04-10, 23:34
Προσωπικα τα θεωρω πεταμενα λεφτα γιατι τα περισσοτερα ειναι μετριας εως κακης ποιοτητας. Εγω πηρα 4 διαφορετικα τα οποια τα ΕΛΙΩΣΑ στην κυριολεξια, με 40 λεπτα χρησης δεν αντεξε το καθενα πανω απο 3-4 μηνες. Καλυτερα δωσε κατι παραπανω η βαλε δοσεις και παρε ενα ελλειπτικο...
eixa παρει και γω. τοτε ημουν κοντα 100κιλα και δεν με αντεξε πανω απο 2 βδομαδες - το στραβωσα.

η παρε ποδηλατο απο τα αλεξ πακ.. η κανε στεπ με καποια καρεκλΑ Η βρες κατι μεσα στο σπιτι ..βαλε την φαντασια σου να σουλεψει...το πιο οικονομικο

sTeLaKoS
22-04-10, 18:08
Όντως χαλάνε εύκολα. Πέρσυ πήρα στη μάνα μου δώρο και παρόλο που δεν είναι πολύ βαριά (~65 κιλά) χάλασε σε λίγο καιρό.