PDA

Επιστροφή στο Forum : προγραμμα γραμμωσης HELP



Zylo
16-04-10, 14:40
ρε παιδια εγς πηγαινω στο joe weider(αλυσίδα ειναι)
το προβλημα ομως ειναι το προγραμμα προπονησης γιατι μου φαινεται εντελως ακυρο με αυτα που βλεπω εδω....

καθημερινα τρεξιμο/ποδηλατο/στεπερ

καθημερινα κοιλιακους

1η μερα= ποδια δικεφαλα

2η μερα= πλατη ωμους

3η μερα= στηθος τρικεφαλα

....κανω ενα χρονο με τετοια προγραμματα.....εχω δει αλλαγες στο σωμα μου και μαλιστα σημαντικες αλλα απο κοιλιακους(που ειναι το περισσοτερο που δε μου κολαει) δεν εχω τπτ
(βασικα εκανα 5 μηνες ογκο και 5 μηνες γραμμωση...στον ογκο ειδα μεγαλες αλλαγες...στην γραμμωση εκτος απο την τελευταια 1.5 βδομαδα που κανω την διατροφη μου και εχω χασει κοιλια λιγακι δεν εχω δει αλλη προοδο!!!...

giannis64
16-04-10, 21:51
ρε παιδια εγς πηγαινω στο joe weider(αλυσίδα ειναι)
το προβλημα ομως ειναι το προγραμμα προπονησης γιατι μου φαινεται εντελως ακυρο με αυτα που βλεπω εδω....

καθημερινα τρεξιμο/ποδηλατο/στεπερ

μετα τα βαρη σιγουρα εεε?? και 30 λεπτα τουλαχιστον!!!!

καθημερινα κοιλιακους


καθημερινα κοιλιακους????????:shock: λαθος!!! το πολυ πολυ 2 φορες την εβδομαδα.



1η μερα= ποδια δικεφαλα

2η μερα= πλατη ωμους

3η μερα= στηθος τρικεφαλα

....κανω ενα χρονο με τετοια προγραμματα.....εχω δει αλλαγες στο σωμα μου και μαλιστα σημαντικες αλλα απο κοιλιακους(που ειναι το περισσοτερο που δε μου κολαει) δεν εχω τπτ
(βασικα εκανα 5 μηνες ογκο και 5 μηνες γραμμωση...στον ογκο ειδα μεγαλες αλλαγες...στην γραμμωση εκτος απο την τελευταια 1.5 βδομαδα που κανω την διατροφη μου και εχω χασει κοιλια λιγακι δεν εχω δει αλλη προοδο!!!...


εεε τι αλλο ηθελες να δεις????

Zylo
16-04-10, 23:09
εεε τι αλλο ηθελες να δεις????

μου λεει καθημερινα κοιλιακους και αεροβια πριν τα βαρη....μονο στην κοιλια εχω δει διαφορα ομως ρε σ....δεν εχω δει ουτε στα χερια ουτε στηθος τπτ αλλο....τεσπα....βασικα μιας και παω 6 μερες τ βδομαδα να κανω καθε μερα και μια μυικη ομαδα....τι λες???με 5 σετ την καθεμια...και απο αεροβια να κανω μερα παρα μερα..

giannis64
16-04-10, 23:14
κοιλιακους 2 φορες την εβδομαδα, αεροβια παντα μετα τα βαρη.

Zylo
16-04-10, 23:58
κοιλιακους 2 φορες την εβδομαδα, αεροβια παντα μετα τα βαρη.

ok thx...ομως για αυτο που ειπα να κανω καθε μερα 1 μυικη ομαδα αξιζει???

giannis64
17-04-10, 00:00
υπαρχουν πολλα προγραμματα. κανε πειραματα. εγω κανω 1 ομαδα καθε μερα.

Zylo
17-04-10, 00:19
οσο για την πρωτεινη?????να την παρω μετα τα βαρη η μετα απο αεροβια??

Eddie
17-04-10, 00:24
Οταν τελειωσεις την προπονηση σου γενικως.Δε λεει να τελειωσεις τα βαρη να πιεις την πρωτεινη και μετα να κανεις αεροβιο :thumbup:

Zylo
17-04-10, 00:25
οκ ευχαριστω πολυ....πηρα πολυ βοηθεια απο δω:thumbup::thumbup::weights::weights::weights::bowdown: