PDA

Επιστροφή στο Forum : ξενερα



Napakos
17-04-10, 20:35
ακουστε ενα κουφο που επαθα χ8ες...το πρωι με τσιμπισε ενας μπαμπουρας(σκουρκος) στο δαχτυλο και το βραδυ ειχε τουμπανιασει τοσο οστε ειχε γινει διπλασιο...παιρνω κατα τις 11 αμινοξεα και κατα της 12 παω στο νοσοκομειο...με τα πολλα με βλεπει ο γιατρος μου λεει θα σου κανουμε ενεση κορτιζονης και θα σου βαλουμε και ορο...εγω απο τον φοβο μου(επειδη δε μπορω να εχω μια ενεση μεσα μου ) μου βαζει τιν ενεση μου παιρναει 2 κορτιζονες με ενδοφλεβια και μετα μου βαζει τον ορο... μου λεει παιρνα εξω καθησα παω,καθομαι και μου ηρθε καυευθειαν εμετος....και εγω χεστικα που εκανα εμετο αλλα ξενερωσα που εβγαλα και τα 8 αμινοξεα....
ελεοσ xPxP:shock::shock::shock:

*** Μεγενθήθηκε από mod team***

giannis64
17-04-10, 20:38
καλα ρε ναπακο, πως θα το διαβαουμε αυτο που ποσταρες??????????/:unsure:

beefmeup
17-04-10, 20:39
φαντασου να σου εκανε κ κλυσμα..

beefmeup
17-04-10, 20:40
καλα ρε ναπακο, πως θα το διαβαουμε αυτο που ποσταρες??????????/:unsure:

χαχα,με τηλεσκοπιο

:rolf::rolf::rolf:

Napakos
17-04-10, 20:43
ακουστε ενα κουφο που επαθα χ8ες...το πρωι με τσιμπισε ενας μπαμπουρας(σκουρκος) στο δαχτυλο και το βραδυ ειχε τουμπανιασει τοσο οστε ειχε γινει διπλασιο...παιρνω κατα τις 11 αμινοξεα και κατα της 12 παω στο νοσοκομειο...με τα πολλα με βλεπει ο γιατρος μου λεει θα σου κανουμε ενεση κορτιζονης και θα σου βαλουμε και ορο...εγω απο τον φοβο μου(επειδη δε μπορω να εχω μια ενεση μεσα μου ) μου βαζει τιν ενεση μου παιρναει 2 κορτιζονες με ενδοφλεβια και μετα μου βαζει τον ορο... μου λεει παιρνα εξω καθησα παω,καθομαι και μου ηρθε καυευθειαν εμετος....και εγω χεστικα που εκανα εμετο αλλα ξενερωσα που εβγαλα και τα 8 αμινοξεα....
ελεοσ xPxP
xaxaxaxaxaxa οριστε και για τον γιαννη που εχασε τα γυαλια του ....:DD
να δουμε...
ξενερα ομως πραγματικα..

Machiavelli
17-04-10, 20:46
Ε γιατί δε τα ξαναπήρες; Σιγά.

Napakos
17-04-10, 20:49
μπα μετα εφαγα βραδυνο ψοταγε με 5 ασπραδια και αμυγδαλα και μετα νανι ...

psv
19-04-10, 17:06
Αχ τι μου θυμισες τωρα...........Οταν ημουν μικρος(τοσο μικρος που δεν φοραγα μαγιο στη θαλασσα για να καταλαβετε)με ειχε τσιμπησει ενας τετοιος στον πισινο!!!!!!Ποποοοο......Ουτε παμπερς δεν μπορουσα να φορεσω!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


περαστικα παντως:green:

flowin_through
26-04-10, 00:22
Παιρνει ενας φιλος μου μια χουφτα χαπια (αμινοξεα/ ANIMAL PAK δε θυμαμαι) και του καθονται στο λαιμο. Ουτε πανω ουτε κατω.
Παει στο νοσοκομειο και τον πιανουν οι γιατροι στα εκτακτα περιστατικα να τον...ξεμπουκωσουν. Λιγο πριν τον λυτρωσουν, ψελλιζει μια παρακληση : ¨σπρωχτε τα κατω, οχι πανω! μην πανε χαμενα¨
Και ευτυχως τα σπρωξανε μεσα...

Eddie
26-04-10, 00:41
Παιρνει ενας φιλος μου μια χουφτα χαπια (αμινοξεα/ ANIMAL PAK δε θυμαμαι) και του καθονται στο λαιμο. Ουτε πανω ουτε κατω.
Παει στο νοσοκομειο και τον πιανουν οι γιατροι στα εκτακτα περιστατικα να τον...ξεμπουκωσουν. Λιγο πριν τον λυτρωσουν, ψελλιζει μια παρακληση : ¨σπρωχτε τα κατω, οχι πανω! μην πανε χαμενα¨
Και ευτυχως τα σπρωξανε μεσα...

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Τι λες τωρα!!Αμα επινε λιγο κοκα κολα θα τα ελιωνε,δε χρειαζοταν να παει νοσοκομειο :lol:

Και γω ετσι κανω,παιρνω 6-7 καψουλες τις βαζω στο στομα και μετα τις κατεβαζω με λιγο νερο.Λες να την παθω και γω?:shock: :turtle:

jGod
26-04-10, 04:48
xaxaxa...ευχαριστω για το γελιο!o flowin through προφανως αστειυετε.
ναπακο αυτο θα πει nutrition freak..αλλα εδω μεσα οι περισσοτεροι ετσι ημαστε.εγω προχθες εκοψα την φλεβα μου και εχασα περιπου 300μλ αιμα..φοβαμαι γενικα κ τα αιματα..και αυτο που σκεφτηκα ηταν...ωχ παει η πρωτεινη απο το αιματακι μου!@@!!τραγικος ειμαι...ναι το ξερω :bowdown::bowdown:

Machiavelli
26-04-10, 09:45
jGod η πρωτεΐνη είναι το λιγότερο. Έχασες τουλάχιστον 3000 pg ελεύθερη τεστοστερόνη και 12000 ng IGF-1. Καλύτερα να αφήσεις το γυμναστήριο, δε κάνει για σένα πλέον.

flowin_through
26-04-10, 11:34
Συμφωνω, μη παιδευεσαι αλλο αδικα.

ΥΓ. Προκειται για αληθινο περιστατικο στο Πανεπιστημιακο νοσοκομειο του Ριου.

mantus3
26-04-10, 18:42
Συμφωνω, μη παιδευεσαι αλλο αδικα.

ΥΓ. Προκειται για αληθινο περιστατικο στο Πανεπιστημιακο νοσοκομειο του Ριου.

Στην βραζιλια?

Machiavelli
26-04-10, 18:49
Στην Πελοπόννησο.

flowin_through
27-04-10, 01:02
Στην βραζιλια?

Γιατι ηξερα οτι καποιος θα το ρωτησει?

Ναι στη βραζιλια και διευθυντης μαλιστα τωρα ειναι ο Ρουμπερτου Καρλους

jGod
27-04-10, 04:20
θα ριζω ενα synthol να νιωσω καλα με την παρτη μου..γιατι ηδη με πιασαν τα ψυχολογικα μου!να 'στε καλα ρε..ωραια συμπεριφορα!

Napakos
30-04-10, 19:51
θα ριζω ενα synthol να νιωσω καλα με την παρτη μου..γιατι ηδη με πιασαν τα ψυχολογικα μου!να 'στε καλα ρε..ωραια συμπεριφορα!


χααχχαχαχαχαχα :toast::toast::toast:

Ramrod
30-04-10, 20:04
Εγώ την περασμένη εβδομάδα έπαθα το άλλο και έφαγα ξενέρα...εκεί που κουνούσα την πρωτεϊνη με το μελι στο shaker, μετά την προπόνηση, γίνεται ένα μπάμ και σκοτεινιάζουν όλα...και μόλις ανοίγω να μάτια μου τι να δώ? Πρωτεϊνες και μελια στον πάγκο, στο πάτωμα, στη φόρμα μου, στο κεφάλι μου, στο ψυγείο...μόνο στο ταβάνι δε κατάφερα να διαπιστώσω αν είχε...τσάπμα 50 γρ πρωτεϊνης. Ξέρω δε συγκρινεται με τα περιστατικά του νοσοκομείου αλλά μέρες ψάχνω που να το πω να ξαλαφρώσω!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Napakos
01-05-10, 15:12
το ειχα παθει με μια μλκια που λεγεται nanovapor.... grrrrr ακομα το θυμαμαι...

savage
01-05-10, 22:04
Εγώ την περασμένη εβδομάδα έπαθα το άλλο και έφαγα ξενέρα...εκεί που κουνούσα την πρωτεϊνη με το μελι στο shaker, μετά την προπόνηση, γίνεται ένα μπάμ και σκοτεινιάζουν όλα...και μόλις ανοίγω να μάτια μου τι να δώ? Πρωτεϊνες και μελια στον πάγκο, στο πάτωμα, στη φόρμα μου, στο κεφάλι μου, στο ψυγείο...μόνο στο ταβάνι δε κατάφερα να διαπιστώσω αν είχε...τσάπμα 50 γρ πρωτεϊνης. Ξέρω δε συγκρινεται με τα περιστατικά του νοσοκομείου αλλά μέρες ψάχνω που να το πω να ξαλαφρώσω!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

το'χω παθει και γω αυτο,στη σκοπια στο στρατο(λεμε τωρα...),μεσα στο φυλακιο.
χτυπαω ενα σεηκερ με true mass,και ανοιγει το σεηκερ και αλλου το true και αλλου το mass.true massacre ηταν αυτο!!!!!!!:rolf::rolf::rolf:
ευτυχως παντα κουβαλουσα ενα κουτι απο κουακερ γεματο με σκονη,οποτε αντικατεστησα αυτο που χαθηκε,αλλα ολη η στολη μου,τα τζαμια,το τραπεζι,τα βιβλια παραλαβης παραδωσης σκοπιας,γενικα τα παντα εγιναν μ.....ι!!!!!χαχαχα

flowin_through
01-05-10, 22:33
Αφου δεν προβλεπονται τα αλλοτρια στη σκοπια. Ειδες η θεια δικη?
Αναρωτιεμαι μονο που εκρυβες τον κουβα. Στο λουκανικο για να ειναι στρογγυλο?


Εγω αυτο το εχω παθει με Black Powder. Αυτο το πραγμα βγαζει ανθρακικο. Οταν το κουνας βγαζει αεριο και πιεζει το καπακι. Την πρωτη φορα εγω κουνα κουνα, ξαφνικα κανει ενα μπαμ, σκαει το καπακι και σταζανε νιτρικα σε ολη την κουζινα. Απο τοτε το κουναω λιγο και το ανοιγω να εκτονωθει. Τι πινουμε ηθελα να ξερα...

Eddie
01-05-10, 22:37
Τι πινουμε ηθελα να ξερα...

Ποτασσα :lol::lol::lol::lol:

Εμενα δε μου εχει τυχει ευτυχως κατι τετοιο γιατι παντα χρησιμοποιω μιξερ.

savage
01-05-10, 22:39
Αφου δεν προβλεπονται τα αλλοτρια στη σκοπια. Ειδες η θεια δικη?
Αναρωτιεμαι μονο που εκρυβες τον κουβα. Στο λουκανικο για να ειναι στρογγυλο?


μαλλον δε διαβασες προσεχτικα το post μου.


το'χω παθει και γω αυτο,στη σκοπια στο στρατο(λεμε τωρα...),μεσα στο φυλακιο.


ναυτικο πηγα. ο νοων νοητω:turtle::turtle::turtle::P:P

Machiavelli
01-05-10, 23:02
Εγω αυτο το εχω παθει με Black Powder. Αυτο το πραγμα βγαζει ανθρακικο.

Πολύ μπροστά, ακόμα και σε shaker με βιδωτό καπάκι, δε μπόρεσε να ανοίξει το καπάκι και πετάχτηκε ένας πίδακας από το πώμα που έχει για να πίνεις.

beefmeup
02-05-10, 00:26
Εγω αυτο το εχω παθει με Black Powder. Αυτο το πραγμα βγαζει ανθρακικο. Οταν το κουνας βγαζει αεριο και πιεζει το καπακι. Την πρωτη φορα εγω κουνα κουνα, ξαφνικα κανει ενα μπαμ, σκαει το καπακι και σταζανε νιτρικα σε ολη την κουζινα. Απο τοτε το κουναω λιγο και το ανοιγω να εκτονωθει. Τι πινουμε ηθελα να ξερα...

εχει σοδα μεσα ρε συ γιαυτο..εγω το ανακατευω με ενα κουταλι,σε ποτηρι με νερο,κ αφριζει οσαν τον νιαγαρα..:turtle:

σοδα πινεις:turtle: