PDA

Επιστροφή στο Forum : Re-Charge (Labrada Nutrition)



NICK7
18-04-10, 18:48
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10410&stc=1&d=1271607831


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10411&stc=1&d=1271607839




Increases Natural Creatine Stores in Muscles up to 39 Times More Effectively than Common Creatine
Increases Blood Flow to Muscles with Advanced Nitric Oxide Delivery
Speeds up Post Workout Recuperation
200 Capsules per bottle

Unlike other NO (Nitric Oxide) or creatine products, you will notice the effects of
ReCharge!TMwithin just a few days of use. ReCharge!TM will give you longer lasting muscle pumps, more vascularity, and more strength than you have experienced with any other supplement. For Maximized Pumps, Stack with Super Charge™!



ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ
ΕΙΜΑΙ 1.83 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 68 ΚΙΛΑ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΩ ΜΕ ΤΗΝ VPX SYNGEX WHEY PROTEIN!!!

NICK7
22-04-10, 18:34
Ξερει κανεις αν ειναι καλο αυτο το προιον η αν καποιος το εχει δοκιμασει να μου πει.

jGod
22-04-10, 18:43
αιθυλικη κρεατινη..μουφα δηλαδη και αργινινη ..1.83 68κιλα...δεν κανει για την περιπτωση σου.κοιταξε καταρχας να φτιαξεις μια σωστη διατροφη σταδιακα ελαφρως υπερθερμιδικη ,αν θες συμπληρωματα..παρε μια whey και πολυβιταμινες..αν θες οπωσδηποτε να παρεις κρεατινη παρε καλυτερα μια μονουδρωτικη καθαρη

P.s αυτα του στυλ recovery complex τα εχω σιχαθει στα συμπληρωματα...πουτσ@ς μπλε!
μουφα εταιριες που δεν ξερουν τι να γραψουν μπας και αγορασει κανεις την μουφα τους!

NICK7
22-05-10, 23:00
Περνω καθαρη πρωτεινη και κρεατινη μονουδρικη αλλα δεν ειδα αποτελεσμα 1 κιλο εχω παρει μονο και εχουν περασει 14 ημερες.Πριν 2 μερες πηρα την cell-tech της muscletech μηπως και δω καμια διαφορα.Αλλα ο γυμναστης που ειναι στο gym μου ειπε οτι ακομα δεν θα δω διαφορα στα 18 που ειμαι, αργοτερα λεει θα δω μεγαλυτερες διαφορες κοντα στα 20!!!

TEFAAtzis
22-05-10, 23:09
Περνω καθαρη πρωτεινη και κρεατινη μονουδρικη αλλα δεν ειδα αποτελεσμα 1 κιλο εχω παρει μονο και εχουν περασει 14 ημερες.Πριν 2 μερες πηρα την cell-tech της muscletech μηπως και δω καμια διαφορα.Αλλα ο γυμναστης που ειναι στο gym μου ειπε οτι ακομα δεν θα δω διαφορα στα 18 που ειμαι, αργοτερα λεει θα δω μεγαλυτερες διαφορες κοντα στα 20!!!

Σε δυναμη γιατι να μην δεις διαφορα???
Και ναι απο τα 18 και μετα θα αρχησεις να βλεπεις μεγαλυτερη διαφορα στο σωμα σου με την γυμναστικη

NICK7
23-05-10, 14:27
Σε δυναμη δεν μπορω να πω ειδα μεγαλη διαφορα αλλα μαλλον θα την σταματησω την κρεατινη και θα την αρχισω τον Σεπτεμβρη παλι, και απλα τωρα θα συνεχισω με την WHEY MAXX της PVL η την SYNGEX της V.P.X.