PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ??



kostas_kou
29-04-10, 18:00
Καλησπερα ...οπως ειπα και πριν ειμαι 19 χρονων 75 κιλα και 1,72 υψος.θα ηθελα καποιες συμβουλες για το προγραμμα μου.καταρχας αυτην την στιγμη κανω ενα προγραμμα το οποιο ειναι ως εξης. ξεκιναω δευτερα στηθος δικεφαλα, μετα τεταρτη πλατη τρικεφαλα και παρασκευη ποδια ομους.θα ελεγα το οτι ειμαι αρκετα ικανοποιημενος και με τον ογκο που εχω αποκτησει σε ολο το σωμα και ποδια ...απλα επειδη τα ειχα παρατησει για ενα διαστημα λογω σχολης ξεκινισα πριν κανα τριμηνο εχω χασει τα περιτα κιλα που πηρα τοσο καιρο και ειμαι ξανα πλεον σε μια καλη φορμα .απλα θελω να αλλαξω το προγραμμα μου και για να "κοπω" .και τωρα χρειαζομαι την βοηθεια σας για το τι μπορω να κανω και ειναι και το καλυτερο.ελεγα για super set ...αλλα δεν εχω ξανα κανει και δεν ξερω τι ασκησεις πρεπει να συνδιασω! Σας ευχαριστω!

kostas_kou
29-04-10, 19:15
επισης για να διευκολινω λιγο σε τι κατασταση βρισκομαι
εχω 39 εκατοστα χερι
στην περιφερια με στηθος108 εκατοστα
και 90 εκατοστα μεση την οποια προσπαθω να ελατωσω!

AGGELOS.K
29-04-10, 20:06
Για ρίξε μια ματια εδώ http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1256 και μελετησε γενικα όλο αυτό http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?f=31
Ελπίζω να σε βοήθησα.....

kostas_kou
29-04-10, 20:17
φιλε μου καταρχας σε ευχαριστω για τον χρονο σου και την βοηθεια σου. το κοιταξα το προγραμμα και πιο πριν ψαχνωντας και οπως βλεπω αυτο θα ακολουθησω μονο με μικρες αλαγες οπως αντι για 5χ10 θα βαλω 4χ10 .ετσι πιστεω.και νομιζω με αυτο θα στεγνωσω και αρκετα ?

AGGELOS.K
29-04-10, 20:24
Να σαι καλα φιλαρακι....... είναι τέλειο πρόγραμμα κατ΄εμέ απο κει και πέρα το προσαρμόζεις στα μέτρα σου και πάλι βλεπεις ...για τυχόν απορείες ποστάρεις στο συγκεκριμένο ποστ του προγράμματος...
Σου εύχομαι ότι καλύτερο στους στόχους σου:toast:

Kolorizos
29-04-10, 21:13
να κανεις προγραμμα δυναμης ετι το σωμα καιει πιο πολυ λιπος
ενα καλο κατ εμε ειναι το MaxOT

kostas_kou
29-04-10, 21:23
φιλε μου σε ευχαριστω αλλα δεν ξερω το maxot τι σημαινει??