PDA

Επιστροφή στο Forum : Προγραμμα ογκου!



MichalisPorke
04-05-10, 18:37
Παιδια καλησπερα!Ειμαι 16 χρονων και προσφατα αρχισα διατροφη για ογκο..Μεχρι τωρα εκανα γυμναστικη στο σπιτι με προγραμμα που ειχα...Σκεφτομαι να αρχισω να πηγαινω γυμναστιριο..Θα ηθελα αν μπορει καποιος να μου γραψει ενα προγραμμα για ογκο..Στο γυμναστιριο μπρορω να πηγαινω 3 φορες την εβδομαδα..Στο σπιτι μπορω ολες τις μερες..Αν γινετε να γυμναζομαι στο σπιτι με ενα καλο προγραμμα για ογκο θα ηταν πολυ καλυτερο για μενα γιατι δεν ειναι πολυ ευκολο να πηγαινω γυμναστιριο..Αλλα αν πρεπει να πηγιανω για να αποκτησω ογκο οκ..Ευχαριστω!

St3f
04-05-10, 19:13
Παιδια καλησπερα!Ειμαι 16 χρονων και προσφατα αρχισα διατροφη για ογκο..Μεχρι τωρα εκανα γυμναστικη στο σπιτι με προγραμμα που ειχα...Σκεφτομαι να αρχισω να πηγαινω γυμναστιριο..Θα ηθελα αν μπορει καποιος να μου γραψει ενα προγραμμα για ογκο..Στο γυμναστιριο μπρορω να πηγαινω 3 φορες την εβδομαδα..Στο σπιτι μπορω ολες τις μερες..Αν γινετε να γυμναζομαι στο σπιτι με ενα καλο προγραμμα για ογκο θα ηταν πολυ καλυτερο για μενα γιατι δεν ειναι πολυ ευκολο να πηγαινω γυμναστιριο..Αλλα αν πρεπει να πηγιανω για να αποκτησω ογκο οκ..Ευχαριστω!

Κατ αρχην μακαρι να πετυχεις το στοχο σου.Το θεμα ειναι οτι δεν μας λες τι εξοπλισμο εχεις στο σπιτι σου για να κανεις τις (βασικες) ασκησεις για να φτασεις εκει που 8ες.Αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι για να κανεις ολοκληρωμενη γυμναστικη σπιτι ειναι αρκετα δυσκολο χριαζονται πολλα :(

MichalisPorke
04-05-10, 19:22
Φιλε μου εχω και μπαρες και παγκο και βαρη..Βασικα δεν εχω πολυμηχανηματα..Εχω τα αλλα ολα ομως..

Ramrod
04-05-10, 21:54
Φιλε μου εχω και μπαρες και παγκο και βαρη..Βασικα δεν εχω πολυμηχανηματα..Εχω τα αλλα ολα ομως..

Αυτά ακριβώς επεδή λέγονται πολυμηχανήματα χρειάζονται για πολλές ασκήσεις...έτσι αν σου λείπει είναι σα να κάνεις μισό πρόγραμμα. Πιστευω για BB είναι must το πολυμηχάνημα!

MichalisPorke
04-05-10, 21:59
Δηλαδη ειναι must και το γυμναστηριο ετσι??

MichalisPorke
04-05-10, 22:28
Το πιο πιθανο ειναι να παω γυμναστηριο...Μηπως αν ειναι ευκολο καποιος να μου εβγαζε ενα προγραμμα με τις ασκησεις που πρεπει να κανω και τα σετ??

St3f
05-05-10, 22:57
Το πιο πιθανο ειναι να παω γυμναστηριο...Μηπως αν ειναι ευκολο καποιος να μου εβγαζε ενα προγραμμα με τις ασκησεις που πρεπει να κανω και τα σετ??

Kαλο ειναι για αρχη να ακολου8ησεις το προγραμμα που 8α σ δοσει ο γυμναστης π υπαρχει σε κα8ε γυμναστηριο και μετα απο 2-3 μηνες αρχισε να κανεις δοκιμες με σετ επαναληψεις ασκησεις αλλα για να γινει αυτο πρεπει να εχεις καποια εμπειρια πανω σε τι δουλευει η κα8ε ασκηση.Υπαρχουν πολλα καλα προγραμματα στο φορουμ τα οποια μπορεις να δοκιμασεις αργοτερα!