PDA

Επιστροφή στο Forum : ερωτηση για νεο προγραμμα !!!!!!!!!



hardtraining
05-05-10, 14:39
παιδια θελω να βγαλω ενα προγραμμα το οποιο να περιεχει προπονηση πλατης και στηθους 2 φορες την εβδομαδα ,σκεφτομαι να το κανω δευτερα και παρασκευη! αλλα δεν ξερω πως θα το κανω ,τι ασκησεις θα βαλω αυτες τις 2 μερες και τι ενταση θα χρησημοποιω? ρωταω γτ δεν θελω να αγγιξω την υπερπροπονηση!

GEORGEXX1
05-05-10, 15:12
θα της κανεις μονες τους;;;
η με καποια αλη ομαδα;;;

hardtraining
05-05-10, 16:48
ναι θα τις κανω μονες τους δλδ θελω να βγαλω ενα προγραμμα προπονησης οπου δευτερα και παρασκευη να εχει προπονηση πλατης και στηθους και τις αλλες μερες θα βαλω π.χ τριτη δικεφαλα και τρικεφαλα τεταρτη ωμους πεμπτη ποδια και δευτερα και παρασκευη στηθος και πλατη!

τι ενταση θα χρησημοποιησω για να υπερπροπονηθω? πως να τι κανω? καμια ιδεα εχετε παιδια?

GEORGEXX1
05-05-10, 18:43
πως το σκεφτηκες αυτο;;;
για πιο λογο;

hardtraining
07-05-10, 18:51
πως το σκεφτηκες αυτο;;;
για πιο λογο;

ο λογος ειναι ενας οτι δεν μπορω να γυμναζω πολυ εντονα καθε μυ λογω αλλων προπονησεων δλδ αν γυμναζω καθε μυ μια φορα την εβδομαδα για να εχω αποτελεσμα πρεπει να τα δινω ε λοιπον επειδη εχω προπονησεις και αλλες δεν μπορω να το κανω αυτο γτ σιγουρα θα κομματιαστω και το εχω δοκιμασει!
2 φορες να γυμναζω καθε μυ αλλα με ενταση 60-70%!

ioannis1
10-05-10, 22:06
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=8282
μην ανοιγετε νεα τοπικς για το ιδιο θεμα.γραψτε οτι απορια εχετε σε ενα και κατα προτιμιση στα training logs