PDA

Επιστροφή στο Forum : το καλυτερο για εσας stak που εχετε κανει?



Σελίδες : 1 [2]

sanitarium20
27-08-13, 14:05
Ήθελα να ρωτήσω γνώμες για ένα stack για να μου πείτε αν μπορεί να με βοηθήσει.. Απλό είναι νομίζω, απλά επειδη είναι άπειρος θέλω τη γνώμη σας

Πολυβιταμίνη orange triad κανονική δοσολογία 3 φορές τη μέρα
Προπροπονητικά no xplode
Μεταπροπονητικά optimum whey μαζί με καθαρή κρεατίνη 5gr.
Fish oil

Συνδυάζονται χωρίς πρόβλημα όλα αυτά έτσι δεν είναι;

Μπορώ να προσθέσω και BCAA πιστεύετε ή δεν υπάρχει λόγος;

Κάνω προγράμμα δύναμης και παίζω και μπάσκετ (ερασιτεχνικά αλλά με αρκετά δυνατές καθημερινές προπονήσεις).. Όποια συμβουλή ευπρόσδεκτη πάντα!

Feygatos...
31-08-13, 13:49
Ήθελα να ρωτήσω γνώμες για ένα stack για να μου πείτε αν μπορεί να με βοηθήσει.. Απλό είναι νομίζω, απλά επειδη είναι άπειρος θέλω τη γνώμη σας

Πολυβιταμίνη orange triad κανονική δοσολογία 3 φορές τη μέρα
Προπροπονητικά no xplode
Μεταπροπονητικά optimum whey μαζί με καθαρή κρεατίνη 5gr.
Fish oil

Συνδυάζονται χωρίς πρόβλημα όλα αυτά έτσι δεν είναι;

Μπορώ να προσθέσω και BCAA πιστεύετε ή δεν υπάρχει λόγος;

Κάνω προγράμμα δύναμης και παίζω και μπάσκετ (ερασιτεχνικά αλλά με αρκετά δυνατές καθημερινές προπονήσεις).. Όποια συμβουλή ευπρόσδεκτη πάντα!

BCAA για ποιο λόγο? για πριν το μπάσκετ ή πριν από αερόβια το θες? Γενικά για τάλλα δεν έχεις θέμα, μια χαρά συνδυάζονται.

sanitarium20
31-08-13, 16:32
Να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω... Για αυτο και ρωτάω άλλωστε, δεν το έχω σίγουρο ότι θα πάρω... Θεωρείς ότι δεν χρειάζεται καν;

Και να ρωτήσω κάτι... Αν πχ πάω μία μέρα για βάρη πρωι και πάρω το νιτρικό μου πριν την προπόνηση, αν την ίδια μέρα έχω προπόνηση μπάσκετ το απόγευμα πιστεύετε ότι μπορω να πάρω πάλι νιτρικό για ενέργεια στην προπόνηση, ή είναι too much? η αν ας πούμε βάζω λίγο πρωτείνη μετα τα βάρη, δεν μπορω να βάλω τα BCAA μετα την προπόνηση μπάσκετ ας πούμε;