PDA

Επιστροφή στο Forum : Γενικές Ερωτήσεις για Λιποδιαλύτες



Σελίδες : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

gmalamos
02-03-11, 01:53
αλλιως αυτο....

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?12094-Phenadrine-%28APS-Nutrition%29

Ρε συ πραγματικα που τα ξεθαβεις αυτα..?:box1:

Devil
02-03-11, 01:55
Ρε συ πραγματικα που τα ξεθαβεις αυτα..?:box1:

i am the special one....;) ( τι ειπα ο αθρωπας παλι να ουμ....:green::green::green::green:)

Michaelangelo
03-03-11, 02:02
δεν εχει εφεδρινη αυτο?

Ας πούμε ότι είναι 8-10% εφεδρίνη! Δηλάδή αν λέει ποσότητα το χάπι 150mg Sida, πες ότι είναι 12,5-15gr εφέδρα! Συνήθως οι δόσεις είναι 250-300mg ώστε να υποτίθεται έχει αυτά τα 25gr που χρειάζεσαι!

gmalamos
03-03-11, 21:03
Ας πούμε ότι είναι 8-10% εφεδρίνη! Δηλάδή αν λέει ποσότητα το χάπι 150mg Sida, πες ότι είναι 12,5-15gr εφέδρα! Συνήθως οι δόσεις είναι 250-300mg ώστε να υποτίθεται έχει αυτά τα 25gr που χρειάζεσαι!

Αυτο τελικα επελεξα!!:thumbup:

Devil
04-03-11, 13:28
Ας πούμε ότι είναι 8-10% εφεδρίνη! Δηλάδή αν λέει ποσότητα το χάπι 150mg Sida, πες ότι είναι 12,5-15gr εφέδρα! Συνήθως οι δόσεις είναι 250-300mg ώστε να υποτίθεται έχει αυτά τα 25gr που χρειάζεσαι!

δεν ξερουμε αν εχει οντως 8-10%.... αυτο ειναι η καλητερη περιπτωση...

το αρνητικο που βλεπω με το sida ειναι τα υπολοιπα alcaloids που εχει μεσα.... δεν ξερουμε ποια ειναι.... ουτε τι δραση εχουν....

Adinamos
06-03-11, 22:42
Εγω θα λεγα animal cuts ή gaspari cytolean V2. Safe & effective.

sofos
07-03-11, 00:30
Εγω θα λεγα animal cuts ή gaspari cytolean V2. Safe & effective.

δε το λες κ πολυ safe το cytolean.....

Adinamos
07-03-11, 00:53
Γιατι??:unsure:

sofos
07-03-11, 01:12
Γιατι??:unsure:

γιατι εχει την παρακατω ουσια:7b-hydroxy-dehydroepiandrosterone....η οποια εχει επιδρασει στις ορμονες σου κ μειωνει την κορτιζολη

gmalamos
07-03-11, 01:14
δεν ξερουμε αν εχει οντως 8-10%.... αυτο ειναι η καλητερη περιπτωση...

το αρνητικο που βλεπω με το sida ειναι τα υπολοιπα alcaloids που εχει μεσα.... δεν ξερουμε ποια ειναι.... ουτε τι δραση εχουν....

αντε ρε προπαγανδα..:P:P

PPP
07-03-11, 01:28
γιατι εχει την παρακατω ουσια:7b-hydroxy-dehydroepiandrosterone....η οποια εχει επιδρασει στις ορμονες σου κ μειωνει την κορτιζολη

τι ακριβώς κάνουν αυτές οι ουσίες;;

beefmeup
07-03-11, 14:33
τι ακριβώς κάνουν αυτές οι ουσίες;;

αυτο που σου εγραψε ο σοφος.
κ η συγκεκριμενη μια ουσια ειναι.
απλα το σκευασμα την εχει μεσα γιατι με λιγοτερη κορτιζολη στο σωμα,εχεις λιγοτερη κατακρατηση υγρων κ καλυτερη εφαρμογη αυστηροτερης διατροφης ισως...

Noobas
07-03-11, 20:40
παιδιά καλησπέρα μήπως μπορείτε να μου προτείνετε μια καλή μάρκα και ασφαλή για λιποδιαλύτες?

ευχαριστώ.

Michaelangelo
10-03-11, 04:27
Αυτο τελικα επελεξα!!:thumbup:

Πιστεύω με λίγη αερόβια να μην το μετανιώσεις!
Εγώ προσωπικά το θεωρώ εγγύηση! :thumbup:


δεν ξερουμε αν εχει οντως 8-10%.... αυτο ειναι η καλητερη περιπτωση...

το αρνητικο που βλεπω με το sida ειναι τα υπολοιπα alcaloids που εχει μεσα.... δεν ξερουμε ποια ειναι.... ουτε τι δραση εχουν....

Από τη στιγμή που λέει έτσι η εταιρεία, όπως με κάθε συμπλήρωμα αυτό ακούμε! Το ενδεχόμενο να μας δουλεύουν είναι πάντα ανοιχτό!

Έχω ήδη τελειώσει 2 κύκλους σίντα και περιμένω να κάνω τον κύκλο. Σαν αποτέλεσμα πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος και είναι από τους λίγους λιποδιαλύτες που δουλέψανε πάνω μου! Θα ακουστεί αστείο, αλλά και από το Μίτο καλύτερα δούλεψε! (ίσως να φταίει ότι είχα ήδη χάσει τα εύκολα κιλά με το Σίντα, αλλά και πάλι...)

psycho
12-03-11, 21:38
Χαίρεται όλοι, είμαι νέος στο forum σας και χαίρομαι πολύ γι αυτό, καθώς διαβάζω καιρό τα post σας και έχετε πολύ εξυπηρετικά και πρόθυμα μέλη. Έχω γράψει λίγα για μένα στα Νέα Μέλη, όμως θα πω κι εδώ μία περίληψη του θέματός μου. 23 χρονών, ύψος 1,88, 92 κιλά πλέον. Ήμουν 82, όμως λόγω κακής διατροφής πήρα 10 "άσχημα" κιλά πολύ γρήγορα. Ειμαι ανάμεσα στο Ripped Fast της Universal ή του Thermo-cuts της ON, καθώς δε θέλω κάτι πολύ βαρύ (Mitotropin etc). Κάποιος που έχει δοκιμάσει κάτι από τα 2 κι έχει γνώμη?
P.S. έχω στρώσει τη διατροφή μου και κάνω μισή ώρα αερόβια στο τέλος κάθε προπόνησης, 3-4 φορές την εβδομαδα

Devil
12-03-11, 21:52
Από τη στιγμή που λέει έτσι η εταιρεία, όπως με κάθε συμπλήρωμα αυτό ακούμε! Το ενδεχόμενο να μας δουλεύουν είναι πάντα ανοιχτό!

Έχω ήδη τελειώσει 2 κύκλους σίντα και περιμένω να κάνω τον κύκλο. Σαν αποτέλεσμα πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος και είναι από τους λίγους λιποδιαλύτες που δουλέψανε πάνω μου! Θα ακουστεί αστείο, αλλά και από το Μίτο καλύτερα δούλεψε! (ίσως να φταίει ότι είχα ήδη χάσει τα εύκολα κιλά με το Σίντα, αλλά και πάλι...)

ποια εταιρια ειναι???

δλδ γραφει standarized 8-10% ????

sofos
12-03-11, 22:03
ποια εταιρια ειναι???

δλδ γραφει standarized 8-10% ????

το sida της reflex που χω στα χερια μου λεει 8% alkaloids...αυτο σε εφεδρινη ποσα mg αντιστοιχει?

Devil
12-03-11, 22:09
το sida της reflex που χω στα χερια μου λεει 8% alkaloids...αυτο σε εφεδρινη ποσα mg αντιστοιχει?

ενας θεος ξερει.... αντε και αυτοι τις reflex αμα του εχουν κανει τεστ... (οχι νταξ στανταρ του εχουν κανει τεστ....:green:)

psycho
13-03-11, 12:26
Παίδες καλημέρα. Εκτός από το Ripped Fast και το Τhermocuts, θέλω να μου πείτε και γνώμες για το Lipo-6 το απλό. Επηρεάζει θυροειδή ή είναι στην κατηγορία των άλλων 2?

gmalamos
13-03-11, 13:01
Παίδες καλημέρα. Εκτός από το Ripped Fast και το Τhermocuts, θέλω να μου πείτε και γνώμες για το Lipo-6 το απλό. Επηρεάζει θυροειδή ή είναι στην κατηγορία των άλλων 2?

Δεν επηρεαζει θυροειδη..Μια χαρα ειναι.

sTeLaKoS
13-03-11, 13:55
Παίδες καλημέρα. Εκτός από το Ripped Fast και το Τhermocuts, θέλω να μου πείτε και γνώμες για το Lipo-6 το απλό. Επηρεάζει θυροειδή ή είναι στην κατηγορία των άλλων 2?

Ρίξε μια ματιά στην αξιολόγηση του προιόντος να πάρεις πολλές απόψεις.

Lipo 6 (Nutrex) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8831-Lipo-6-(Nutrex))

gmalamos
13-03-11, 15:37
ενας θεος ξερει.... αντε και αυτοι τις reflex αμα του εχουν κανει τεστ... (οχι νταξ στανταρ του εχουν κανει τεστ....:green:)

Απ οτι βλεπω δεν το χεις σε ιδιαιτερη εκτιμηση ε??

Devil
13-03-11, 15:44
Απ οτι βλεπω δεν το χεις σε ιδιαιτερη εκτιμηση ε??

ε ναι.... εφοσον δεν γραφει τι % εχει....;)

gmalamos
13-03-11, 16:26
ε ναι.... εφοσον δεν γραφει τι % εχει....;)

Αυτο δεν το γνωριζω..Αλλα παλι δεν εχω ακουσει και καποιον να μην εμεινε ικανοποιημενος απο το sida.;)

Devil
13-03-11, 23:24
Αυτο δεν το γνωριζω..Αλλα παλι δεν εχω ακουσει και καποιον να μην εμεινε ικανοποιημενος απο το sida.;)

εγω ναι εχω ακουσει..... και πανω απο εναν....:green:

αν δεν κανω λαθος ενας απο αυτους ειναι και ο bane....

αντιθετα με την efe ολοι μια χαρα ικανοποιημενοι ειναι.....:green::green::green:

gmalamos
14-03-11, 19:44
εγω ναι εχω ακουσει..... και πανω απο εναν....:green:

αν δεν κανω λαθος ενας απο αυτους ειναι και ο bane....

αντιθετα με την efe ολοι μια χαρα ικανοποιημενοι ειναι.....:green::green::green:

Μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος?:unsure:

Devil
14-03-11, 21:08
Μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος?:unsure:

οτι απλα το επαιρναν και δεν ενιωθαν.... μηδεν... τιποτα...zero.... σαν να επινες νερο ενα πραμα.... δυστηχως δεν γνωριζω την εταιρια....

απο εκει και περα αν καποια εταιρια εχει καλα feedback θα μπορουσες να δοκιμασεις απο αυτη.... ρωτα τον μικελαντζελο να σου ποια εταιρια χρησιμοποιησε....;)

gmalamos
14-03-11, 21:51
οτι απλα το επαιρναν και δεν ενιωθαν.... μηδεν... τιποτα...zero.... σαν να επινες νερο ενα πραμα.... δυστηχως δεν γνωριζω την εταιρια....

απο εκει και περα αν καποια εταιρια εχει καλα feedback θα μπορουσες να δοκιμασεις απο αυτη.... ρωτα τον μικελαντζελο να σου ποια εταιρια χρησιμοποιησε....;)

ok devil..Thanks.Παντως ο μικελατζελο αυτο της ρεφλεξ εχω τν εντυπωση πως χρησημοποιουσε.Α και το μεγαλυτερη ετσι γραφεται..:P

skiadis
15-03-11, 19:18
μπορειτε να μου προτεινετε λιποδιαλυτη στην ιδια κατηγορια με τον OxyELITE (δλδ με αρκετα καλα συστατικα και δυνατα αλλα οχι επιβλαβες)?

ευχαριστω

den23
15-03-11, 19:25
βασικά και εγώ θα ήθελα να ρωτήσω ανάμεσα σε σίντα Cordifolia(από εταιρία με καλά feedback πάντα) και από τον OxyElite ποιον λιποδιαλυτή θα διαλέγατε?? κανεις από τους δυο αν δεν κάνω λάθος δεν έχει παρενέργειες οποτε ποιον προτιμάτε??

Manos1989
15-03-11, 19:32
βασικά και εγώ θα ήθελα να ρωτήσω ανάμεσα σε σίντα california(από εταιρία με καλά feedback πάντα) και από τον OxyElite ποιον λιποδιαλυτή θα διαλέγατε?? κανεις από τους δυο αν δεν κάνω λάθος δεν έχει παρενέργειες οποτε ποιον προτιμάτε??

Sida Los Angeles είναι μακράν ο καλύτερος!:green:


On topic τώρα......δεν υφίσταται αυτό το ''δεν έχει παρενέργειες'' εκτός αν πάρεις καρνιτίνη ξέρω γω......Δε ξέρεις πως θα αντιδράσει ο οργανισμός σου σε κάποιο συστατικό...
Τώρα ανάμεσα στα 2......νομίζω μπορεί να σου απαντήσει κάποιος που έχει πάρει και τα 2 αλλά δε νομίζω να υπάρχει καμιά τραγική διαφορά στα αποτελέσματα.....

den23
16-03-11, 00:27
Sida Los Angeles είναι μακράν ο καλύτερος!:green:


On topic τώρα......δεν υφίσταται αυτό το ''δεν έχει παρενέργειες'' εκτός αν πάρεις καρνιτίνη ξέρω γω......Δε ξέρεις πως θα αντιδράσει ο οργανισμός σου σε κάποιο συστατικό...
Τώρα ανάμεσα στα 2......νομίζω μπορεί να σου απαντήσει κάποιος που έχει πάρει και τα 2 αλλά δε νομίζω να υπάρχει καμιά τραγική διαφορά στα αποτελέσματα.....

έγραψα μαλακια από τη βιασύνη...:P:P
τελοσπάντων ρωτάω επειδή το Οξύ έχει διαφορετικά συστατικά, τι από αυτά είναι πιο δυνατό...

Devil
16-03-11, 00:58
το OEP πρεπει να ειναι πιο δυνατο..... τουλαχιστον απο τα συστατικα του και μονο....

COBRA_STYLE
16-03-11, 01:01
θα το χτυπησω σε κανα 2μηνο το OEP και θα γραψω review;)

Devil
16-03-11, 01:10
θα το χτυπησω σε κανα 2μηνο το OEP και θα γραψω review;)

το βλεπω εγω να εχει καμια 15αρια review το θεμα του ΟΕΡ ολα την ιδια περιοδο.....:green::green::green:

den23
16-03-11, 01:22
εγώ πάντως το λέω γενικά δεν είναι ότι θα το δοκιμάσω devil...:P:P αυτή τη στιγμή έχω 13% λίπος και είμαι μόλις 76 κιλά 1.80... όταν με το καλο πάω στα 87-88 κιλάκια ίσως το σκεφτώ για cutting... ;)
να φανταστείς τώρα θα κάνω δυο μήνες κύκλο κρεατίνης και όταν θα σταματήσω θα είναι σχεδόν summer.. και ούτε που με πολυνοιάζει και νεράκια να χω πάνω μου... προς τη μάζα τι είναι το water kai to λίπος???

COBRA_STYLE
16-03-11, 01:32
το βλεπω εγω να εχει καμια 15αρια review το θεμα του ΟΕΡ ολα την ιδια περιοδο.....:green::green::green:
το δικο μου πρωτο και καλυτερο:green::turtle:

Michaelangelo
17-03-11, 02:06
ποια εταιρια ειναι???

δλδ γραφει standarized 8-10% ????

Της CNP 8% λέει αλλά έχω δει άλλα να λένε 10%.


εγω ναι εχω ακουσει..... και πανω απο εναν....:green:

αν δεν κανω λαθος ενας απο αυτους ειναι και ο bane....

αντιθετα με την efe ολοι μια χαρα ικανοποιημενοι ειναι.....:green::green::green:

Βασικά ο Bane δεν είπε δεν είναι καλό το Σίντα, είπε είναι μάπα το Σίντα της BulkPowders και ότι τα 300mg που γράφει είναι @@ριές και ότι παίζουν διάφορα ρόλο στις Σίντα. Στο ίδιο τόπικ ο Πολύνεικος είπε για το Σίντα της CNP ότι, ότι είναι του Dorian Yates είναι εγγύηση και ο Bane συμφώνησε (+1 word! :thumbup:)

Μνήμη που έχω άτιμος, ε; :turtle:

Πάντως, η έφε, ίσως είναι ότι πιο κορυφαίο υπάρχει. Αλλά το Σίντα είναι ένα άξιο υποκατάστατό της! Σπάνια με πιάνουν λιποδιαλύτες, αλλά το Σίντα λειτούργησε τέλεια! (Σίντα και Μίτο από τους καμιά 10ρια τα τελευταία χρόνια μόνο δούλεψαν)

Devil
17-03-11, 14:18
Της CNP 8% λέει αλλά έχω δει άλλα να λένε 10%.



Sida Cordifolia extract (300mg standardised at 8% alkoloids), Croscarmellose sodium, Di Calcium phosphate, Hydroxypropyl cellulose, Magnesium state, Stearic acid.

ναι αλλα ειναι alcaloids.... οχι efe alcaloids

beefmeup
17-03-11, 14:25
Sida Cordifolia extract (300mg standardised at 8% alkoloids), Croscarmellose sodium, Di Calcium phosphate, Hydroxypropyl cellulose, Magnesium state, Stearic acid.

ναι αλλα ειναι alcaloids.... οχι efe alcaloids

ρε σεις ειχα γραψει πριν κατι μερες οτι τo sida cordifolia δινει περιπου 1-2% alkaloids εφεδρινης,κ εχει κ ενα ποσοστο ψευδοεφρδινης μεσα μαζι.
η συγκεντρωση του ποσοστου αυτου της εφεδρινης διαφερει αναλογα την πηγη.
γιαυτο ειχε γραψει κ ο μπεην οτι αλλες φορες ειναι καλο κ αλλες μουφα.
απλα ειναι δυσκολο να βρεις καλες συγκεντρωσεις γιατι τα ποσοστα ειναι πολυ μικρα κ θελουν μεγαλο extract.

Michaelangelo
18-03-11, 03:18
Sida Cordifolia extract (300mg standardised at 8% alkoloids), Croscarmellose sodium, Di Calcium phosphate, Hydroxypropyl cellulose, Magnesium state, Stearic acid.

ναι αλλα ειναι alcaloids.... οχι efe alcaloids

''Sida Cordifolia is a natural herb that contains naturally occurring ephedrine alkaloids, which act as a stimulant on the body's central nervous system,causing more energy to be used. Ephedrine alkaloids have been the basis for the most popular, effective fat loss formulas of all time and have been used as an aid to assist in the reduction of bodyfat.''

Αν με αυτό δεν εννοούν ότι είναι έφε, τότε απλά είναι απατεώνες γιατί αυτό βγάζουν στο κόσμο!

Devil
18-03-11, 16:25
''Sida Cordifolia is a natural herb that contains naturally occurring ephedrine alkaloids, which act as a stimulant on the body's central nervous system,causing more energy to be used. Ephedrine alkaloids have been the basis for the most popular, effective fat loss formulas of all time and have been used as an aid to assist in the reduction of bodyfat.''

Αν με αυτό δεν εννοούν ότι είναι έφε, τότε απλά είναι απατεώνες γιατί αυτό βγάζουν στο κόσμο!


αυτο φοαβαμαι και εγω....

ναι μεν λενε οτι εχει alcaloids απο εφε.... αλλα λενε γενικα οτι ειναι stand. 8% σε alcaloids...

πχ... αν δεις προιοντα που εχουν ma huang.... λενε stand. X% σε efe alcaloids;)

tasos_varel
19-03-11, 14:50
Παιδια σκεφτομαι να παρω λιποδιαλυτες τωρα που καλοκαιριαζει σε συνδυασμο με καθαρη πρωτεινη για την μειωση βαρους και χασιμο λιπους.....Ειμαι αρχαριος σχετικα και ηθελα να μου προτινετε καποιο καλο λιποδιαλυτη τιποτα απλο ομως χωρις καμια παρενεργεια...Και μια αλλη ερωτηση οι λιποδιαλυτες αραιωνουν το αιμα?Νομιζω καποιοι εχουν και ασπιρινη μεσα..Δεν ειμαι σιγουρος...ευχαριστω

geo28
19-03-11, 18:04
να ρωτησω κατι:οι gugulsterones που εχει το lipo6 πεζει να επηρρεαζουν καθολου το θυρροειδη,?γιατι εχουμε και ιστορικο στην οικογενεια και δε θελω..
απο oxyelite kai lipo6 ποιο θεωρειτε καλυτερο?

gmalamos
19-03-11, 18:28
να ρωτησω κατι:οι gugulsterones που εχει το lipo6 πεζει να επηρρεαζουν καθολου το θυρροειδη,?γιατι εχουμε και ιστορικο στην οικογενεια και δε θελω..
απο oxyelite kai lipo6 ποιο θεωρειτε καλυτερο?

Απο οτι ξερω οχι..Οποιο και να επιλεξεις δν φανταζομαι να δεις χαοτικη διαφορα χωρις διατροφη.Εγω θα σου λεγα λιπο6 γιατι το αλλο μπορει να εχει συστατικα που θεωριτικα να δουλευουν αλλα δεν εχω ακουσει καποιον να το χει δοκιμασει.:bbbiceps:

geo28
19-03-11, 18:34
Απο οτι ξερω οχι..Οποιο και να επιλεξεις δν φανταζομαι να δεις χαοτικη διαφορα χωρις διατροφη.Εγω θα σου λεγα λιπο6 γιατι το αλλο μπορει να εχει συστατικα που θεωριτικα να δουλευουν αλλα δεν εχω ακουσει καποιον να το χει δοκιμασει.:bbbiceps:

βασικα καπου ειχε γραψει δεβιλ σ ενα ποστ οτι οι γκουγκουλστερονες ειναι
επικυνδινες για το θυροειδη απ οτι θυμαμαι...λογικα θα εννοουσε ομως σε μεγαλιτερες ποσοτητες...προφανως η διατροφη θα ναι καλυμενη,θα μουν για μπατσες αν επερνα θερμοκεννετικο και δεν εκανα σωστη διατροφη..

gmalamos
19-03-11, 18:48
βασικα καπου ειχε γραψει δεβιλ σ ενα ποστ οτι οι γκουγκουλστερονες ειναι
επικυνδινες για το θυροειδη απ οτι θυμαμαι...λογικα θα εννοουσε ομως σε μεγαλιτερες ποσοτητες...προφανως η διατροφη θα ναι καλυμενη,θα μουν για μπατσες αν επερνα θερμοκεννετικο και δεν εκανα σωστη διατροφη..

Για να το λεει ο ντεβιλ κατι παραπανω θα ξερει..Ασ μας δωσει τα φωτα του..:green:

Manos1989
20-03-11, 13:28
βασικα καπου ειχε γραψει δεβιλ σ ενα ποστ οτι οι γκουγκουλστερονες ειναι
επικυνδινες για το θυροειδη απ οτι θυμαμαι...λογικα θα εννοουσε ομως σε μεγαλιτερες ποσοτητες...προφανως η διατροφη θα ναι καλυμενη,θα μουν για μπατσες αν επερνα θερμοκεννετικο και δεν εκανα σωστη διατροφη..

Βοηθάνε το θυροειδή και δεν καταπιέζουν καμία ορμόνη......
Εγώ τις χρησιμοποίησα για να επαναφέρω το θυροειδή μετά από μια μαλακία κύκλο που έκανα και είμαι μια χαρά τώρα;)

Devil
20-03-11, 16:55
να ρωτησω κατι:οι gugulsterones που εχει το lipo6 πεζει να επηρρεαζουν καθολου το θυρροειδη,?γιατι εχουμε και ιστορικο στην οικογενεια και δε θελω..
απο oxyelite kai lipo6 ποιο θεωρειτε καλυτερο?

ναι.... λενε οτι επειρεαζουν τον θυροιδη..... δεν λενε οτι αυξανουν και τα οιστρογονα....:green:

oxy ειναι πιο βαρυ.....

isidoros
24-03-11, 01:22
Καλησπέρα, θα μπω κατευθείαν στο θέμα: σε λίγο καιρό θέλω να πάρω και εγώ ένα λιποδιαλύτη και ψάχνομαι. Εχω ακούσει τα καλύτερα για το lipo 6 black από άποψη αποτελέσματος, αλλά έχω φοβηθεί πολύ για τις παρενέργειες που ακούω ότι προκαλεί, και ιδιαίτερα αναφέρομαι στο θέμα του θυροειδούς. Είχα κάνει πριν λίγους μήνες εξέταση θυροειδούς και ο γιατρός μ είχε πει οτι ο θυροειδής είναι λίγο τεμπέλης...θα πρέπει να ανησυχώ μην προκληθεί κάποιο πρόβλημα στο θυροειδή?επίσης, σε ότι αφορά τα διεγερτικά, πόσο πρέπει να ανησυχώ για τις παρενέργειες, ιδίως αυτές που έχουν να κάνουν με την καρδιά?

Noobas
24-03-11, 09:13
να κάνω μια ερώτηση σκέφτομαι να ξεκινήσω το εν λόγω συμπλήρωμα για να στεγνώσω τελείως από λίπος και μετα να συνεχίσω για όγκο να κάνω όμως μια ερώτηση υπάρχει περίπτωση και για απώλεια μυικής μάζας?
να υποθέσω ότι όλα τα λιποτροπικά έχουν έγκριση από εοφ κτλ έτσι ?

TrankLL
24-03-11, 19:39
Καλησπέρα σε όλους.
Απ' ότι βλέπετε είμαι καινούριος στο forum. Θέλω να μου πείτε τις γνώμες σας για έναν συγκεκριμένο λιποδιαλύτη και αν χρειαστεί να μου προτείνετε κάποιον. Λίγα λόγια για μένα: Είμαι παίχτης μπάσκετ, το ύψος μου είναι 1,90 και το βάρος μου 100 κιλά (λόγω τραβματισμου εχω λιγα κιλα παραπάνω) εδώ και ενα μηνα εχω ειδική διατροφή απο διαιτολογος της ομάδας μου που κάθε 15 μερες αλαζει συμφονα με την πρόοδο που κανω στο χάσιμο βάρους. Τεστ μεταβολισμού έχει δείξει οτι έχω χαμηλό μεταβολισμό. Εχω παραπανίσιο λίπος(Που πρέπει να χάσω άμεσα). Προπονούμε 5 φορές την εβδομάδα από 2 ώρες. Γυμναστήριο πηγαίνω 2 φορές την εβδομάδα από 1 ώρα και 30 λεπτά έως 2 ώρες.
Αυτός περίπου είναι ο καθημερινός τρόπος ζωής μου.


Λοιπόν επειδή το καλοκαίρι πλησιάζει, και δεν μπορώ να είμαι έτσι όπως είμαι τώρα στην καλοκαιρινή προετοιμασία της ομάδας μου, μου πρότειναν να πάρω το λεγόμενο λιποδιαλυτικό Phen 375. Aπό προβλήματα υγείας δεν έχω κανένα πρόβλημα, οπότε δεν υπάρχει φόβος για κάτι που μπορεί να προκίψη από αυτό.

Θέλω να μου πείτε αν αυτό το προϊόν είναι καλό και μαζί με την δουλεία προπόνησης,διατροφής και γυμναστηρίου θα με βοηθήσει να αυξήσω τον μεταβολισμό μου και να χάσω λίπος.

Το χάπι είναι αυτό: **********************
Σας Ευχαριστώ όλους εκ τον προτέρων.


***Δεν επιτρεπονται λινκς πλήν των χορηγων.Mods Team***

Txc
24-03-11, 22:18
Σε λαθος κατηγορια ποσταρες αγαπητε...
Εχει μια αλλη κατηγορια στο forum οπου ειναι καθαρα για συμπληρωματα διατροφης...

SeXperT
24-03-11, 23:56
μια απορια... σε καποιον που ισως το εχει δοκιμασει και ειδε αποτελεσματα...

γινεται λιποδιαλυτης μονο με βαρη, χωρις αεροβιο και να ειδε διαφορα? γιατι περιεργο μου φαινεται...

beefmeup
24-03-11, 23:57
γινεται λιποδιαλυτης μονο με βαρη, χωρις αεροβιο και να ειδε διαφορα? γιατι περιεργο μου φαινεται...

γιατι οχι?
μια χαρα γινεται.

Manos1989
25-03-11, 00:15
να κάνω μια ερώτηση σκέφτομαι να ξεκινήσω το εν λόγω συμπλήρωμα για να στεγνώσω τελείως από λίπος και μετα να συνεχίσω για όγκο να κάνω όμως μια ερώτηση υπάρχει περίπτωση και για απώλεια μυικής μάζας?
να υποθέσω ότι όλα τα λιποτροπικά έχουν έγκριση από εοφ κτλ έτσι ?

Εγκριση δεν έχει τίποτα......γνωστοποίηση έχουν τα συμπληρώματα.
Και η απώλεια μυικής μάζας εξαρτάται από τη διατροφή και την προπόνηση σου,όχι από το λιποτροπικό.

Devil
25-03-11, 00:29
μια απορια... σε καποιον που ισως το εχει δοκιμασει και ειδε αποτελεσματα...

γινεται λιποδιαλυτης μονο με βαρη, χωρις αεροβιο και να ειδε διαφορα? γιατι περιεργο μου φαινεται...

καθε χρονο ''κοβω'' (λεμε τωρα) ετσι....

Spyros1993
25-03-11, 04:54
Όποιος γνωρίζει και έχει δοκιμάσει κάποιο προϊον που σίγουρα ''δουλεύει'' και είναι ασφαλές ( η τουλάχιστον όχι τόσο επικίνδυνο ) ας μου προτείνει κάποιο.

Manos1989
25-03-11, 05:08
Όποιος γνωρίζει και έχει δοκιμάσει κάποιο προϊον που σίγουρα ''δουλεύει'' και είναι ασφαλές ( η τουλάχιστον όχι τόσο επικίνδυνο ) ας μου προτείνει κάποιο.

οτιδήποτε δεν επηρέαζει θυροειδή,είναι το μόνο σίγουρο που προτείνω.
Πιο συγκεκριμένα θα έλεγα eca αλλά δεν είναι νόμιμο παρότι εξαιρετικά safe κατ εμέ.(όπως και το άλλο για το άσθμα):P

Spyros1993
26-03-11, 15:31
όταν λες eca τι εννοείς και κυκλοφορεί στην Ελλάδα ή μπα ;

Devil
26-03-11, 17:15
όταν λες eca τι εννοείς και κυκλοφορεί στην Ελλάδα ή μπα ;

κυκλοφορει.... αντερκοβερ.... ;):green::green::green:

Spyros1993
28-03-11, 01:56
που;; αν δεν γίνεται εδώ, στείλτε info με pm... :)

arisfwtis
28-03-11, 09:07
sida cordifolia:)

Devil
28-03-11, 10:45
που;; αν δεν γίνεται εδώ, στείλτε info με pm... :)

παντου..... απλα googlαρε το....

SeXperT
28-03-11, 16:28
ειμαι 1.81 ύψος, 81 κιλα, και 20% λίπος.

δεν εχω ξαναχρησιμοποιήσει καποιο λιποτροπικό. σκεφτομουν για το Lipo 6, αλλα στην αξιολογηση του διαβασα διαφορα...

Αυτο που θελω ειναι να χασω μονο λιπος. Θα με βοηθησουν γενικοτερα για να παω στο 15% περιπου?

εχει κανεις να μου προτεινει κανενα αλλο πιο "light" που να του εχει κανει αντιστοιχη δουλεια η δεν θα εχω προβλημα με αυτο?

Polyneikos
28-03-11, 18:25
Καλησπέρα σε όλους.
Απ' ότι βλέπετε είμαι καινούριος στο forum. Θέλω να μου πείτε τις γνώμες σας για έναν συγκεκριμένο λιποδιαλύτη και αν χρειαστεί να μου προτείνετε κάποιον. Λίγα λόγια για μένα: Είμαι παίχτης μπάσκετ, το ύψος μου είναι 1,90 και το βάρος μου 100 κιλά (λόγω τραβματισμου εχω λιγα κιλα παραπάνω) εδώ και ενα μηνα εχω ειδική διατροφή απο διαιτολογος της ομάδας μου που κάθε 15 μερες αλαζει συμφονα με την πρόοδο που κανω στο χάσιμο βάρους. Τεστ μεταβολισμού έχει δείξει οτι έχω χαμηλό μεταβολισμό. Εχω παραπανίσιο λίπος(Που πρέπει να χάσω άμεσα). Προπονούμε 5 φορές την εβδομάδα από 2 ώρες. Γυμναστήριο πηγαίνω 2 φορές την εβδομάδα από 1 ώρα και 30 λεπτά έως 2 ώρες.
Αυτός περίπου είναι ο καθημερινός τρόπος ζωής μου.


Λοιπόν επειδή το καλοκαίρι πλησιάζει, και δεν μπορώ να είμαι έτσι όπως είμαι τώρα στην καλοκαιρινή προετοιμασία της ομάδας μου, μου πρότειναν να πάρω το λεγόμενο λιποδιαλυτικό Phen 375. Aπό προβλήματα υγείας δεν έχω κανένα πρόβλημα, οπότε δεν υπάρχει φόβος για κάτι που μπορεί να προκίψη από αυτό.

Θέλω να μου πείτε αν αυτό το προϊόν είναι καλό και μαζί με την δουλεία προπόνησης,διατροφής και γυμναστηρίου θα με βοηθήσει να αυξήσω τον μεταβολισμό μου και να χάσω λίπος.

Το χάπι είναι αυτό: **********************
Σας Ευχαριστώ όλους εκ τον προτέρων.


***Δεν επιτρεπονται λινκς πλήν των χορηγων.Mods Team***

όσο και αν εψαξα δεν βρηκα συστατικα από το φερόμενο ως λιποδιαλυτικο,Phen 375.
Μπορεις να παραθεσεις περισσότερες πληροφορίες;

http://phen375.com/images/assets/CTA%207/phen-cta3.jpg (http://www.phen375.com/order-now-a/131.htm)

isidoros
28-03-11, 21:09
Παιδιά το thermo cuts της optimum nutrition το έχει δοκιμάσει κανείς? Αξίζει? Εννοείται με αυστηρή διατροφή χαμηλών υδατανθράκων, πολύ αερόβιο και βάρη. Διάβασα κάπου ότι στηρίζεται στο πλαίσιο του eca. Ισχύει?

Polyneikos
28-03-11, 21:32
^^Λίγα πράγματα,μικρα καλαθια:green:

isidoros
28-03-11, 21:47
^^Λίγα πράγματα,μικρα καλαθια:green:

Tι εννοείς? Οτι δεν θα κάνει δουλειά? Ακόμα και αν συνδυαστεί με άψογη διατροφή και πολύ καλή προπόνηση? Είναι πολύ δελεαστικό κάτι στο στυλ του lipo black 6 αλλά φοβάμαι με όλα αυτά που ακούω περί θυροειδή κλπ...και έλεγα μήπως δοκιμάσω το thermo cuts...

SeXperT
28-03-11, 22:43
καποιος καμια αποψη για μενα?

COBRA_STYLE
28-03-11, 22:46
ειμαι 1.81 ύψος, 81 κιλα, και 20% λίπος.

δεν εχω ξαναχρησιμοποιήσει καποιο λιποτροπικό. σκεφτομουν για το Lipo 6, αλλα στην αξιολογηση του διαβασα διαφορα...

Αυτο που θελω ειναι να χασω μονο λιπος. Θα με βοηθησουν γενικοτερα για να παω στο 15% περιπου?

εχει κανεις να μου προτεινει κανενα αλλο πιο "light" που να του εχει κανει αντιστοιχη δουλεια η δεν θα εχω προβλημα με αυτο?


καποιος καμια αποψη για μενα?
Cytolean ισως..

Devil
28-03-11, 23:10
όσο και αν εψαξα δεν βρηκα συστατικα από το φερόμενο ως λιποδιαλυτικο,Phen 375.
Μπορεις να παραθεσεις περισσότερες πληροφορίες;

http://phen375.com/images/assets/CTA%207/phen-cta3.jpg (http://www.phen375.com/order-now-a/131.htm)

χμμμμ..... αν εψαχνες καλητερα στο φορουμ θα ηξερες οτι υπαρχει thread.... και τα εχω ποσταρει εκει τα συστατικα.....:spank::spank::spank::spank::spank:


http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13780-%CE%93%CE%BD%CF%8E%CE%BC%CE%B5%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BB%CE%B9%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%82&highlight=phen375








μουχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααα:green::green::green::green::green::green::green::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

SeXperT
29-03-11, 15:34
Cytolean ισως..


mitotropin σκετο ή και Cytolean σαν stack?

πιο light απο Lipo?

θα το τιμησω τοτε λοιπον...

thnx cobra

Devil
29-03-11, 15:39
mitotropin σκετο ή και Cytolean σαν stack?

πιο light απο Lipo?

θα το τιμησω τοτε λοιπον...

thnx cobra

μιτο..... πολυ βαρυ παιζει με τον θυροειδη.....

cyto..... σχετικα πιο ελαφρη επειδι δεν εχει Τ2....

ορμονικα και τα 2..... το ενα παιζει με thyroid το αλλο με κορτιζολη....

geo28
29-03-11, 15:43
mitotropin σκετο ή και Cytolean σαν stack?

πιο light απο Lipo?

θα το τιμησω τοτε λοιπον...

thnx cobra

οχι το lipo αν δε κανω λαθπς ειναι πολυ πιο ελαφρυ απ αυτα..μονο τα κλασικα εχει,green tea ,caffein αντε και coleus foskholi μεσα..

COBRA_STYLE
29-03-11, 15:45
mitotropin σκετο ή και Cytolean σαν stack?

πιο light απο Lipo?

θα το τιμησω τοτε λοιπον...

thnx cobra
στα ιδια με το Lipo περιπου...και το Λιπο καλες κριτικες εχει

μιτο..... πολυ βαρυ παιζει με τον θυροειδη.....

cyto..... σχετικα πιο ελαφρη επειδι δεν εχει Τ2....

ορμονικα και τα 2..... το ενα παιζει με thyroid το αλλο με κορτιζολη....
δεν εχει παρατηρηθει τπτ υποπτο με το Cyto...το χρησιμοποιουσα και γω περυσι και δεν ειχα κανενα προβλημα...καλα να την κανει την κορτιζολη:green:να μαθει να μην εκκρινεται:P

Devil
29-03-11, 15:47
δεν εχει παρατηρηθει τπτ υποπτο με το Cyto...το χρησιμοποιουσα και γω περυσι και δεν ειχα κανενα προβλημα...καλα να την κανει την κορτιζολη:green:να μαθει να μην εκκρινεται:P

χαχαχαχααααααααααα....:green::green::green:

δεν ειναι εντελως αχρηστη η κορτιζολη..... για να εκρινετε ολο και κατι θα χρειαζετε....;)

απο εκει και περα αν εισαι πολυ χαμηλα σε θερμιδες θα βοηθησει ενα τετοιο συμπληρωμα...

COBRA_STYLE
29-03-11, 15:54
χαχαχαχααααααααααα....:green::green::green:

δεν ειναι εντελως αχρηστη η κορτιζολη..... για να εκρινετε ολο και κατι θα χρειαζετε....;)

απο εκει και περα αν εισαι πολυ χαμηλα σε θερμιδες θα βοηθησει ενα τετοιο συμπληρωμα...
ναι ναι με αυτο το πλευρο να κοιμασαι συ:turtle::turtle::turtle:αχχαχα:P:green::green::green:

SeXperT
29-03-11, 16:32
χαχαχαχαχ ρε εγω ζητησα κατι πιο light απο το Lipo, γιατι φοβηθηκα με theroid, και εσεις με στελνετε στα πιο βαρια????????? :shock:

Devil
29-03-11, 16:34
ναι ναι με αυτο το πλευρο να κοιμασαι συ:turtle::turtle::turtle:αχχαχα:P:green::green::green:

μπρουμιτα κοιμαμε....:green::green::green:


χαχαχαχαχ ρε εγω ζητησα κατι πιο light απο το Lipo, γιατι φοβηθηκα με theroid, και εσεις με στελνετε στα πιο βαρια????????? :shock:

παρε το lipo6.... οχι το black.... το απλο....

SeXperT
29-03-11, 16:40
αφου και σε αυτο λεει εχεις προβλημα με θυρ.

Devil
29-03-11, 16:44
αφου και σε αυτο λεει εχεις προβλημα με θυρ.

με αυτο οχι....


http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8831-Lipo-6-%28Nutrex%29&highlight=lipo6

δεν ειναι ''ορμονικο''......

SeXperT
29-03-11, 16:55
διαβασα... για αυτο ειχα ρωτησει για ενναλακτικη... γιατι οι περισσοτεροι που το πηρανε κατι παθανε :unsure:

COBRA_STYLE
29-03-11, 16:56
διαβασα... για αυτο ειχα ρωτησει για ενναλακτικη... γιατι οι περισσοτεροι που το πηρανε κατι παθανε :unsure:
οντως

SeXperT
29-03-11, 16:58
οποτε??? κανενα "απλο" που να κανει εστω δουλεια???

geo28
29-03-11, 16:59
οντως

Tι παθανε δλδ και απο ποιο συστατικο?

COBRA_STYLE
29-03-11, 17:04
οποτε??? κανενα "απλο" που να κανει εστω δουλεια???
αντε παλι...εχεις κολλησει με το "απλο" εσυ:green:.....αφου θες κατι τοσο απλο παρε καφεινη απο το φαρμακειο,καρνιτινη και green tea...εμαα πια:P

αμα θες λιποδιαλυτη παρε το Cyto κατα τη γνωμη μου οπως ειπα κ πιο πανω...light ειναι χωρις να επηρεαζει τον θυροειδη και χωρις να εχουν αναφερθει υποπτα πραγματακια


Tι παθανε δλδ και απο ποιο συστατικο?
τσεκαρε το θεμα με το λιπο το απλο

geo28
29-03-11, 17:09
οποτε??? κανενα "απλο" που να κανει εστω δουλεια???

φιλε το λιπο δε προκειται να σου κανει τπτ με βαση τα συστατικα του..σε σχεση με τ αλλα ειναι πιο safe και δουλευει..το χουν παρει ενα σωρο γνωστοι μου χωρις καμια παρενεργεια..

Michaelangelo
30-03-11, 11:28
κυκλοφορει.... αντερκοβερ.... ;):green::green::green:

99% (για να μην πω 100%) των undercover περιπτώσεων στην Ελλάδα είναι μαϊμού!

chris corfu
30-03-11, 23:24
99% (για να μην πω 100%) των undercover περιπτώσεων στην Ελλάδα είναι μαϊμού!

ισως να βρει ο καθενας ατομα εμπιστα που φερνουν οτι πρεπει και οχι τον κουκο για αηδονι.. οτι υπαρχουν, υπαρχουν με τα τσουβαλια.. στο λεω εγγυημενα αυτο..

Michaelangelo
01-04-11, 12:04
ισως να βρει ο καθενας ατομα εμπιστα που φερνουν οτι πρεπει και οχι τον κουκο για αηδονι.. οτι υπαρχουν, υπαρχουν με τα τσουβαλια.. στο λεω εγγυημενα αυτο..

Φιλε, από άτομα που έχουν πάρει έχουν πέσει σε απατεώνες. Επίσης άτομα έμπιστα, γνωστά στο χώρο και αγωνιστικά, έχουν πει ότι δεν βρίσκεται, ποσο μάλλον με τα τσουβάλια! Μονη λύση πιστεύω από φαρμακοποιό/συνταγή γιατρού αλλιώς το βλέπω χλωμό.

noz1989
01-04-11, 12:16
Φιλε, από άτομα που έχουν πάρει έχουν πέσει σε απατεώνες. Επίσης άτομα έμπιστα, γνωστά στο χώρο και αγωνιστικά, έχουν πει ότι δεν βρίσκεται, ποσο μάλλον με τα τσουβάλια! Μονη λύση πιστεύω από φαρμακοποιό/συνταγή γιατρού αλλιώς το βλέπω χλωμό.
+1

επισης δεν γινεται να σου συνταγογραφησει ο γιατρος κατι που εχει απαγορευτει για φαρμακευτικη χρηση!

chris corfu
01-04-11, 13:46
Φιλε, από άτομα που έχουν πάρει έχουν πέσει σε απατεώνες. Επίσης άτομα έμπιστα, γνωστά στο χώρο και αγωνιστικά, έχουν πει ότι δεν βρίσκεται, ποσο μάλλον με τα τσουβάλια! Μονη λύση πιστεύω από φαρμακοποιό/συνταγή γιατρού αλλιώς το βλέπω χλωμό.

κοιτα εγω οταν θελω παιρνω και απο ατομα που ειναι και αγωνιστικα και γνωστα. συγκεκριμενα τωρα ηθελαν κατι φιλαρακια μου και δεν μπορουσαν να βρουν και σε δυο μερουλες θα τους εχω 4 κουτακια μπαμ μπαμ. ολα γινονται αρκει να εχεις τα καταλληλα ατομα να σε τροφοδοτουν..(δεν το παιζω οτι κ καλα βρισκω, αλλα λεω οτι υπαρχουν και πραγματικα δεν υπηρξε φορα που να εχει ελλειψη αν και δεν δουλευονται συχνα λιποδιαλυτικα οπως τα υπολοιπα κ προφανως γι αυτο) απλα δεν ειμαι εμπορος για να τροφοδοτω εγω και να σου πω απο περνουν μουφα κτλ, για τους φιλους μου φερνω χωρις εννοειται να κερδιζω εγω κατι.. :toast:

Polyneikos
04-04-11, 17:12
δλδ που παιζουν με την υγεια σου οι λιποδιαλυτες,μαστορα?

εδω συγκεκριμενα μιλαμε για ουσια που μπορει να σου προκαλεσει ορμονικο θεματακι..πιστευεις δλδ οτι ολοι οι λιποδιαλυτες το κανουν αυτο?
εγω τελευταια φορα που κοιταξα τι κυκλοφορει ειδα ενα σωρο λιποδιαλυτες με συστατικα που κανουν δουλεια,χωρις να σου επειρεαζουν ορμονες κ τα ρεστα.

ΔΙονυση το καλοκαιρι πλησιαζει και αρκετοι θελουν να ενισχυσουν την προσπαθεια γραμμωσης τους με όσο το δυνατον πιο ήπιους τρόπους (όχι χρηση λιποδιαλυτων που επηρεαζουν θυροειδη,ή αλλα ψιλοχοντροαπαγορευμενα κτλ)
Πανω σε αυτο που εγγραψες,υπάρχουν καποια τελευταια προιοντα που πιστευεις ότι πραγματικα είναι "τιμια" σε αυτα που αναφερουν ότι κανουν;
Δωσε ενα top-5,top-10..

Devil
04-04-11, 18:26
ΔΙονυση το καλοκαιρι πλησιαζει και αρκετοι θελουν να ενισχυσουν την προσπαθεια γραμμωσης τους με όσο το δυνατον πιο ήπιους τρόπους (όχι χρηση λιποδιαλυτων που επηρεαζουν θυροειδη,ή αλλα ψιλοχοντροαπαγορευμενα κτλ)
Πανω σε αυτο που εγγραψες,υπάρχουν καποια τελευταια προιοντα που πιστευεις ότι πραγματικα είναι "τιμια" σε αυτα που αναφερουν ότι κανουν;
Δωσε ενα top-5,top-10..


oxyelitepro
phenadrine

και τα 2 ειναι non-hormonal.... καλοφτιαγμενα... αλλα αρκετα δυνατα λογο του οτι ειναι τιγκα στα stims...

lean xtreme
TTA

το ενα hormonal το αλλο οχι.... αλλα ειναι stims free...

αυτα μου ηρθαν αλλα υπαρχουν κι αλλα καλα στην αγορα..... αν και βεβαια θα ηταν καλητερο να μιλησουμε για ουσιες που δουλευουν , δεν δουλευουν , δουλευουν και ειναι επικινδυνες..... ;)

Manos1989
04-04-11, 18:36
oxyelitepro
phenadrine

και τα 2 ειναι non-hormonal.... καλοφτιαγμενα... αλλα αρκετα δυνατα λογο του οτι ειναι τιγκα στα stims...

lean xtreme
TTA

το ενα hormonal το αλλο οχι.... αλλα ειναι stims free...

αυτα μου ηρθαν αλλα υπαρχουν κι αλλα καλα στην αγορα..... αν και βεβαια θα ηταν καλητερο να μιλησουμε για ουσιες που δουλευουν , δεν δουλευουν , δουλευουν και ειναι επικινδυνες..... ;)

Το Lean Xtreme το έχω τιμήσει 3-4 φορές και θα το τιμήσω πολλές ακόμα!
Είναι ίσως το μοναδικό συμπλήρωμα που πιστεύω ότι με βοηθάει να δω ορατά αποτελέσματα(ειδικά στους πάνω κοιλιακούς) χωρίς να υποθέτω αν δουλεύει.

SeXperT
04-04-11, 21:51
TTA Devil?

Nio
04-04-11, 22:20
TTA Devil?

TTA = Tetradecylthioacetic acid

Polyneikos
05-04-11, 00:24
lean xtreme
TTA

το ενα hormonal το αλλο οχι.... αλλα ειναι stims free...

Το Lean xtreme ειναι το hormonal να υποθέσω;

αυτα μου ηρθαν αλλα υπαρχουν κι αλλα καλα στην αγορα..... αν και βεβαια θα ηταν καλητερο να μιλησουμε για ουσιες που δουλευουν , δεν δουλευουν , δουλευουν και ειναι επικινδυνες..... ;)

Υοu're the man,go for it :thumbup:

Devil
05-04-11, 00:27
ναι το leanxtrm ειναι....;)

οκ....κανω μια λιστα και την ποσταρω.... (αυριο ομως γιατι τωρα βαριεμαι...:green:)

Polyneikos
05-04-11, 00:28
Καλα θα κανεις,γιατι και εγω αυριο θα την διαβαζα:P

Devil
05-04-11, 12:05
Stims

Caffeine Anhydrous
Theobromine

1,3-Dimethylamylamine

Green Tea Extract

Phenylethylamine
Methyl B-Phenylethyllamine HCL

Synephrine
Methyl-Synephrine

Cayenne Pepper
Raspberry Ketones

Hordenine
Octopamine
Tyramine

Yohimbine HCL
Rauwolscine HCL

L-Tyrosine
N-Acetyl-Tyrosine


Non-Stims

ALCAR

Forskolin

Tetradecylthioacetic Acid

Conjugated Linoleic Acid

Sesamin

5-Etioallocholen-3b,7b,17b-Triol (5-AT)

3b,7-Dihydroxy-5-Etioallocholen-17-One (7-ΟΗ)

Phosphatidylserine

3,3 Diiodo L-Thyronine
3,5 Diiodo L-Thyronine


αυτα με χρωμα παιζουν με ορμονες.... αυτα με το κοκκινο με την κορτιζολη... τα αλλα με το μπλε με τον θυροειδη....

σε αυτη τη λιστα εβαλα οτι δουλευει κατα τη γνωμη μου.... και απο stims και απο non-stims....

gmalamos
05-04-11, 12:08
Stims

Caffeine Anhydrous
Theobromine

1,3-Dimethylamylamine

Green Tea Extract

Phenylethylamine
Methyl B-Phenylethyllamine HCL

Synephrine
Methyl-Synephrine

Cayenne Pepper
Raspberry Ketones

Hordenine
Octopamine
Tyramine

Yohimbine HCL
Rauwolscine HCL

L-Tyrosine
N-Acetyl-Tyrosine


Non-Stims

ALCAR

Forskolin

Tetradecylthioacetic Acid

Conjugated Linoleic Acid

Sesamin

5-Etioallocholen-3b,7b,17b-Triol (5-AT)

3b,7-Dihydroxy-5-Etioallocholen-17-One (7-ΟΗ)

Phosphatidylserine

3,3 Diiodo L-Thyronine
3,5 Diiodo L-Thyronine


αυτα με χρωμα παιζουν με ορμονες.... αυτα με το κοκκινο με την κορτιζολη... τα αλλα με το μπλε με τον θυροειδη....

σε αυτη τη λιστα εβαλα οτι δουλευει κατα τη γνωμη μου.... και απο stims και απο non-stims....

Rauwolscine HCL αυτο δεν εχει το oep??

Devil
05-04-11, 12:24
Rauwolscine HCL αυτο δεν εχει το oep??

ναι.... αλλιω λεγετε alpha-yohimbine... ειναι σχετικα πιο ηπια απο την yohimbine.... δουλευει καλητερα και με λιγοτερα sides....

gmalamos
05-04-11, 12:28
ναι.... αλλιω λεγετε alpha-yohimbine... ειναι σχετικα πιο ηπια απο την yohimbine.... δουλευει καλητερα και με λιγοτερα sides....

Doctora εχει κανεις ρε π.....η...:green: Thanks!!

Devil
05-04-11, 12:30
Doctora εχει κανεις ρε π.....η...:green: Thanks!!

οχι.... το πειραματοζωο.....:green::green::green::turtle::turtle::turtle:

gmalamos
05-04-11, 12:32
οχι.... το πειραματοζωο.....:green::green::green::turtle::turtle::turtle:

:rolf::rolf::rolf::rolf:

beefmeup
05-04-11, 15:28
σε αυτη τη λιστα εβαλα οτι δουλευει κατα τη γνωμη μου.... και απο stims και απο non-stims....

το σωστοτερο ειναι αυτο..βλεπεις τι εχει το καθενα απο ενεργα συστατικα κ ξερεις τι περνεις.
μετα κοιτας δοσολογιες απο το καθενα γιατι υπαρχουν κ πολλοι τσιπηδες στην αγορα:green:

κ υπαρχει παντα κ η επιλογη της sida που τα εχουμε πει κ στο συγκεκριμενο θεμα..

noz1989
05-04-11, 21:15
Devil, ενταξει, η λιστα ειναι σε γενικες γραμμες μια, αν εξαιρεσεις καποες ουσιες κατ εμε!!

πχ green tea, carnitine, Cla, sesamin κλπ που απο μονες τους δεν κανουν τπτ! ισως συνδυαστικα να γινεται κατι..

επισης βαλε και το 7-κετο!

Devil
05-04-11, 22:54
Devil, ενταξει, η λιστα ειναι σε γενικες γραμμες μια, αν εξαιρεσεις καποες ουσιες κατ εμε!!

πχ green tea, carnitine, Cla, sesamin κλπ που απο μονες τους δεν κανουν τπτ! ισως συνδυαστικα να γινεται κατι..

επισης βαλε και το 7-κετο!

καλα ναι ειναι σχετικα προχειρη.... με τα βασικα....

green tea.... κανει δουλεια κυριως οταν θες να χασεις υγρα....
carnitne.... δεν ξερω... αλλα η acetyl-l-carnitne... κανει δουλεια... εμεσα βεβαια...
cla.... για εμενα ειναι αχρηστο λογο οτι θελει μεγαλες δοσεις και μακροχρονια χρηση... δλδ ειναι πολλα τα λεφτα για αυτο που προσφερει...

sesamin... κανει δουλεια.... λιγο πολυ παιζει και αυτη σχεδον σαν το ΤΤΑ... αλλα εχει αρνητικα feedback.... λιμπιντο....

εβαλα το 7-oh μεταβολιτης ουσιαστικα του 7-keto.... λενε οτι ειναι καλητερο.... εσυ το ξερεις απο πρωτο χερι...;):green:

chris corfu
05-04-11, 23:30
καλα ναι ειναι σχετικα προχειρη.... με τα βασικα....

green tea.... κανει δουλεια κυριως οταν θες να χασεις υγρα....
carnitne.... δεν ξερω... αλλα η acetyl-l-carnitne... κανει δουλεια... εμεσα βεβαια...
cla.... για εμενα ειναι αχρηστο λογο οτι θελει μεγαλες δοσεις και μακροχρονια χρηση... δλδ ειναι πολλα τα λεφτα για αυτο που προσφερει...

sesamin... κανει δουλεια.... λιγο πολυ παιζει και αυτη σχεδον σαν το ΤΤΑ... αλλα εχει αρνητικα feedback.... λιμπιντο....

εβαλα το 7-oh μεταβολιτης ουσιαστικα του 7-keto.... λενε οτι ειναι καλητερο.... εσυ το ξερεις απο πρωτο χερι...;):green:

αυτη ισχθει οτι ριχνει τη χολιστερινη?? ξερεις τι διαφορες εχει απο την λ καρνιτινη??

εντιτ το cla οχι μονο του αλλα σε συνδιασμο με καρνιτινη λεγεται οτι βοηθαει. (δεν μιλαμε για θαυματα αλλα βοηθαει) εισαι αντιθετος σε αυτο??

Devil
06-04-11, 11:31
αυτη ισχθει οτι ριχνει τη χολιστερινη?? ξερεις τι διαφορες εχει απο την λ καρνιτινη??

εντιτ το cla οχι μονο του αλλα σε συνδιασμο με καρνιτινη λεγεται οτι βοηθαει. (δεν μιλαμε για θαυματα αλλα βοηθαει) εισαι αντιθετος σε αυτο??

ναι κατι εχει παρει το ματι μου περι χοληστερινης......

εχει καλητερη βιοδιαθεσημοτητα σε σχεση με την απλη καρνιτινη

καλα σιγουρα μια βοηθεια την δινει το cla αλλα ειναι αρκετα ακριβο για αυτο που κανει....

chris corfu
06-04-11, 14:00
ναι κατι εχει παρει το ματι μου περι χοληστερινης......

εχει καλητερη βιοδιαθεσημοτητα σε σχεση με την απλη καρνιτινη

καλα σιγουρα μια βοηθεια την δινει το cla αλλα ειναι αρκετα ακριβο για αυτο που κανει....


ναι ειναι λιγο τσιμπημενο, παντως ειναι πιο φθηνη απο την λ καρνιτινη και ειναι λιγο περιεργο αυτο..

den23
06-04-11, 14:19
καλα ναι ειναι σχετικα προχειρη.... με τα βασικα....

sesamin... κανει δουλεια.... λιγο πολυ παιζει και αυτη σχεδον σαν το ΤΤΑ... αλλα εχει αρνητικα feedback.... λιμπιντο....


το σεσαμιν δεν είναι το σησαμελαιο;; άρα η καθυμερινη χρήση μειωνει τη λιμπιντο(εχει σχεση με την τεστοστερονη η λιμπιντο);; οποτε ταχινι σε καθυμερηνη βαση δεν είναι και πολύ καλή ιδεα;;

Devil
06-04-11, 18:11
ναι ειναι λιγο τσιμπημενο, παντως ειναι πιο φθηνη απο την λ καρνιτινη και ειναι λιγο περιεργο αυτο..

η ALC ? οχι ρε.... πιο φτηνη ειναι η l-carnitine.... αν και δυσκολα βρησκεις πλεον...

Devil
06-04-11, 18:12
το σεσαμιν δεν είναι το σησαμελαιο;; άρα η καθυμερινη χρήση μειωνει τη λιμπιντο(εχει σχεση με την τεστοστερονη η λιμπιντο);; οποτε ταχινι σε καθυμερηνη βαση δεν είναι και πολύ καλή ιδεα;;

περιπου..... βγαινει απο το σησαμελαιο...

οχι ακριβος.... εκτος αν τρως 1 κιλο την ημερα....:green:

chris corfu
06-04-11, 20:13
περιπου..... βγαινει απο το σησαμελαιο...

οχι ακριβος.... εκτος αν τρως 1 κιλο την ημερα....:green:

+1 το χρησιμοποιουσα(το ταχινι) πριν αρκετο καιρο καθε πρωι σε νορμαλ ποσοτητα ας πουμεγυρω στα 20γρ καπου και ημουν πιο πανω απο το καλα, δεν επηρεαζει κατι σε λιμπιντο..

george sterg
06-04-11, 22:14
γεια σας παιδια θελω να ξεκινισω γραμμωση για το καλοκαιρι εχει δοκιμασει κανενας απο σας το λιποδιαλυτη αυτο XENADRINE RZR-X.εχετε να πρςτεινετε κανεναν αλλον δοκιμασμενο ι καποιον που να μην χανεις πολυ μυικη ομαδα??

Rhimz
07-04-11, 02:38
Ειναι καιρος τωρα που σκευτομαι να παρω λιποδιαλυτες, αλλα ακομα δεν εχω καταληξη αν αξιζει η οχι. Δεν εχω πολυ σωματικο λιπος και λογικο με αεροβια και καλη διατροφη θα χασω(ποσο δεν ξερω). Ο λιποδιαλυτης ειναι σιγουρα μια ευκολη λυση αλλα εχω ακουση πως δεν κανει καλο στην καρδια. Αν μπορει καποιος ας μου πει τι επιβαρυνση εχεις στον οργανισμο, τι δολογιες παιζουν, καθε ποτε το περνεις και με τη αεροβια θα δεις διαφορα(εννοωντας εντονη, νορμαλ, συχνη, πιο αρεα).

Σκεφτομουνα για ανιμαλ κατς, πειτε μου και αλλους εξησου καλους και οχι τοσο ακριβους.

gmalamos
07-04-11, 15:18
Τα ω3 κανουν δουλεια η τζαμπα καιει η λαμπα?

Devil
07-04-11, 15:21
Τα ω3 κανουν δουλεια η τζαμπα καιει η λαμπα?

:green::green::green:

για αδυνατισμα δεν κανουν τιποτα.... αλλα εχουν πολλα θετικα

pikos
07-04-11, 15:30
Με καρνιτίνη γίνεται τίποτα; Είναι και ακριβή.

jimmy007
07-04-11, 15:36
..καλα να την κανει την κορτιζολη:green:να μαθει να μην εκκρινεται:P

H κορτιζόλη βοηθά και στην καύση του λίπους. Μην την υποτιμάμε τόσο πολύ..... Δεν είναι άχρηστη..... Επίσης,η ανταγωνιστική της ορμόνη, η τεστοστερόνη, είναι καλή μέχρι ενός σημείου.


:green::green::green:

για αδυνατισμα δεν κανουν τιποτα.... αλλα εχουν πολλα θετικα

Σε υποθερμιδική η μεγάλη λήψη Ω-3 δεν είναι κακή. Αν και παίζει αυτό να γίνεται μόνο και μόνο επειδή είναι λιπαρά.. Θα επανέλθω όταν το ψάξω λίγο παραπάνω....

Devil
07-04-11, 15:44
Με καρνιτίνη γίνεται τίποτα; Είναι και ακριβή.

κατι κανει....



Σε υποθερμιδική η μεγάλη λήψη Ω-3 δεν είναι κακή. Αν και παίζει αυτό να γίνεται μόνο και μόνο επειδή είναι λιπαρά.. Θα επανέλθω όταν το ψάξω λίγο παραπάνω....


το αραχιδονικο να δεις τι κανει.....:green::green::green:

jimmy007
07-04-11, 22:22
κατι κανει....




το αραχιδονικο να δεις τι κανει.....:green::green::green:

Σήμερα το έκανα στη Βιοχημεία....:thumbup::thumbup::thumbup:

gmalamos
11-04-11, 20:36
Ρε γαμωτο παιρνω σιντα εδω και μια βδομαδα 2 καπς αλλα δεν νιωθω κατι λειτουργει καπως διαφορετικα θερμογενητικα ξερω γω γιατι δεν με τσιτωνει καθολου.Να αυξησω τη δοση?Εχω μπερδευτει..

Danae
11-04-11, 20:42
παιδια επινα τα lipo6 και τορα εχω τα Mitotropin αλλά όταν τα πίνω έχω παρά πολλή ταχυκαρδία έπινα 3 δισκάκια πριν και 3 δισκάκια μετά μ έχουν πει να πίνω 1 πριν και 1 μετά αλλά πάλη έχω ταχυκαρδία και τρέμουλο σε όλο μ το σώμα

Nio
11-04-11, 20:44
Ρε γαμωτο παιρνω σιντα εδω και μια βδομαδα 2 καπς αλλα δεν νιωθω κατι λειτουργει καπως διαφορετικα θερμογενητικα ξερω γω γιατι δεν με τσιτωνει καθολου.Να αυξησω τη δοση?Εχω μπερδευτει..

Από ποια εταιρεία πήρες sida?
Γιατί δοκίμασα και εγώ ένα πρόσφατα, το οποίο ήταν κάτι παραπάνω από 'fail'.
Για τσίτωμα το ήθελα, όχι για λιποδιάλυση, αλλά....... τα νύχια μου να έτρωγα περισσότερη ενέργεια θα μου έδιναν. :green:

gmalamos
11-04-11, 21:15
Από ποια εταιρεία πήρες sida?
Γιατί δοκίμασα και εγώ ένα πρόσφατα, το οποίο ήταν κάτι παραπάνω από 'fail'.
Για τσίτωμα το ήθελα, όχι για λιποδιάλυση, αλλά....... τα νύχια μου να έτρωγα περισσότερη ενέργεια θα μου έδιναν. :green:

ρεφλεξ..

Ninja
12-04-11, 11:48
Ερωτηση, στο sida (reflex) γραφει απο πισω στο κουτακι: do not use while fasting. Δηλαδη αν εγω θελω να νηστεψω για την μεγαλη βδομαδα προτεινεται να τα σταματησω για μια βδομαδα ή ειναι λιγο μια βδομαδα οποτε δεν πειραζει?

SeXperT
12-04-11, 15:40
Από ποια εταιρεία πήρες sida?
Γιατί δοκίμασα και εγώ ένα πρόσφατα, το οποίο ήταν κάτι παραπάνω από 'fail'.
Για τσίτωμα το ήθελα, όχι για λιποδιάλυση, αλλά....... τα νύχια μου να έτρωγα περισσότερη ενέργεια θα μου έδιναν. :green:


και γιατι να χρησιμοποιησεις τον λιποδιαλυτη για τσιτωμα, και να μην παρεις ενα νιτρικο?

Nio
12-04-11, 18:34
και γιατι [.....] και να μην παρεις ενα νιτρικο?

Νιτρικό για τσίτωμα?

Καθώς δεν το διευκρινίζεις, αναγκάζομαι να υποθέσω πως αναφέρεσαι σε προϊόντα/φόρμουλες αύξησης νιτρικού οξειδίου τα οποία περιέχουν και διεγερτικά(τις 2 πιο γνωστές methylated ξανθίνες, 1-3-Dim, Yohimbe, κ.α.)

Υπάρχουν και Ν.Ο. products χωρίς (τα παραπάνω) stims.

Ν.Ο. όποτε παίρνω, δεν παίρνω για τσίτωμα. Ναι βοηθάει αν το Ν.Ο. έχει και κάποια stims μέσα, αλλά ο κύριoς λόγος για να πάρει κάποιος δε συνηθίζεται να είναι το 'θέλω τσίτωμα'.

Το παίρνω pre-workout για άυξηση σε δύναμη, αντοχή, πρηξίματα, καλύτερη αιμάτωση των μυών, και για placebo, που συνεργαστικά θα επιτρέψουν να βγούν σε κάθε άσκηση 3 πχ reps παραπάνω τη στιγμή που ο μυς θα έφτανε σε failure.
(Το σε ποιο βαθμό πετυχαίνεται αυτό, διαφέρει από οργανισμό σε οργανισμό, και εν τέλει είναι ελαφρώς υποκειμενικό)

Σε μεγαλύτερη φλεβική ροή στοχεύει τα Ν.Ο. Η οποία δεν συνεπάγεται 'τσίτωμα'.


και γιατι να χρησιμοποιησεις τον λιποδιαλυτη για τσιτωμα, και να μην παρεις ενα νιτρικο?


Το sida, με τα αλκαλοειδή που περιέχει, διεγείρει το SNS.
Το sida(όπως και "τα αδέρφια" του) σε σύγκριση με Ν.Ο. , στη φλεβική ροή και αγγειακή διαπερατότητα, από τα λίγα που ξέρω, έχουν αντιθετική επίδραση.

Σύγκρινε λοιπόν τις δράσεις του καθενός, μετά από αυτήν την απλή επεξήγησή τους, και μάντεψε ποιο 'τσιτώνει'. :welcome: :welcome:

gmalamos
12-04-11, 18:44
και γιατι να χρησιμοποιησεις τον λιποδιαλυτη για τσιτωμα, και να μην παρεις ενα νιτρικο?

Αλλο το ενα αλλο το αλλο..

Διαφοερτικο τσιτωμα εχουν...

Με το ενα τρεχεις με το αλλο εχεις δυναμη.


Αποψη μου παντα σε μενα ετσι δουλευουν.

pikos
12-04-11, 22:39
Με τον λιποδιαλυτη έχεις περισσότερη αντοχή εννοείς ;

Devil
12-04-11, 22:53
Αλλο το ενα αλλο το αλλο..

Διαφοερτικο τσιτωμα εχουν...

Με το ενα τρεχεις με το αλλο εχεις δυναμη.


Αποψη μου παντα σε μενα ετσι δουλευουν.

μπα.... εν τελη εχουν καταληξει να ειναι το ιδιο πραγμα....

στα 9 απο τα 10 νιτρικα.... τα stims ειναι που παιζουν μεγαλο ρολο... και stims εχουν και τα λιποδιαλυτικα....

ενα καλο ''νιτρικο'' για μενα θα πρεπει να εχει κρεατινη , κατι για pump..... (εκτος αργινινης γιατι ειναι μουφα) , bcaa , β-αλανινη..... τελος....αυτα ειναι τα βασικα...

αν τωρα εισαι σε περιοδο περιορισμενων θερμιδων τοτε καλο ειναι να εχει και stims μεσα.... caffein,geranium,pea ecc ecc....

SeXperT
13-04-11, 07:36
μα ναι κι εγω αυτο το πραγμα ξερω... εκτος αν εννοεις οτι θες να εχεις ενεργεια ολη μερα, και μονο για την προπονηση...

P.S. πάρε spirulina. κανει θαύματα. :green: (j/k)

DimitrisT
13-04-11, 14:58
Ποιον θα διαλεγατε αναμεσα σε Lipo 6x και OxyElite Pro; :unsure:

(Μιλαμε για οργανισμο που δεν καταλαβαινει μια σε καφεϊνη..)

gmalamos
13-04-11, 15:00
μπα.... εν τελη εχουν καταληξει να ειναι το ιδιο πραγμα....

στα 9 απο τα 10 νιτρικα.... τα stims ειναι που παιζουν μεγαλο ρολο... και stims εχουν και τα λιποδιαλυτικα....

ενα καλο ''νιτρικο'' για μενα θα πρεπει να εχει κρεατινη , κατι για pump..... (εκτος αργινινης γιατι ειναι μουφα) , bcaa , β-αλανινη..... τελος....αυτα ειναι τα βασικα...

αν τωρα εισαι σε περιοδο περιορισμενων θερμιδων τοτε καλο ειναι να εχει και stims μεσα.... caffein,geranium,pea ecc ecc....

Σε καθε οργανισμο λειτουργουν διαφορετικα ομως..;)

Devil
13-04-11, 15:04
Ποιον θα διαλεγατε αναμεσα σε Lipo 6x και OxyElite Pro; :unsure:

(Μιλαμε για οργανισμο που δεν καταλαβαινει μια σε καφεϊνη..)

oxyelitepro.....

jimmy007
13-04-11, 15:11
oxyelitepro.....

:thumbup::thumbup:

gmalamos
13-04-11, 15:14
:thumbup::thumbup:

Κανενα news απο το oep??

Devil
13-04-11, 15:46
Σε καθε οργανισμο λειτουργουν διαφορετικα ομως..;)

αν εξερεσεις τη καφεινη... τα αλλα ολα ιδια ειναι.... ετσι κι αλλιως ολοι βαζουν blend απο stims μεσα.... αρα ποτε δεν βγαζεις ακρη....

DimitrisT
13-04-11, 15:50
oxyelitepro.....

Ευχαριστω διαολε! :green:

gmalamos
13-04-11, 15:53
αν εξερεσεις τη καφεινη... τα αλλα ολα ιδια ειναι.... ετσι κι αλλιως ολοι βαζουν blend απο stims μεσα.... αρα ποτε δεν βγαζεις ακρη....

Εμενα συνηθως τα νιτρικα μου βαραινουν το στομαχι..

Devil
13-04-11, 15:56
Εμενα συνηθως τα νιτρικα μου βαραινουν το στομαχι..

εξαρταται απο το νιτρικο παντα.... πλεον βαζουν τα παντα-ολα μεσα....

Nio
13-04-11, 17:02
Εμενα συνηθως τα νιτρικα μου βαραινουν το στομαχι..

Άσε και εμένα ένα συγκεκριμένο νιτρικό μου βάραινε έντονα το στομάχι ...
μέχρι που άλλαξα στομάχι...
Εεεε, Ν.Ο. ήθελα να πω.
:green:

george sterg
13-04-11, 21:59
geia sas paidia kserete kanena thermogenetiko pou na min xaneis kai polu muiko ogko??

gmalamos
14-04-11, 00:36
Άσε και εμένα ένα συγκεκριμένο νιτρικό μου βάραινε έντονα το στομάχι ...
μέχρι που άλλαξα στομάχι...
Εεεε, Ν.Ο. ήθελα να πω.
:green:

Ποιο?

deluxe
14-04-11, 03:06
Το lean xtreme γιατι δεν εχει stims;

Επισης αναμεσα σε αυτο και το oxyelitepro, ποιο ειναι καλυτερο;

Ninja
14-04-11, 12:46
Ερωτηση, στο sida (reflex) γραφει απο πισω στο κουτακι: do not use while fasting. Δηλαδη αν εγω θελω να νηστεψω για την μεγαλη βδομαδα προτεινεται να τα σταματησω για μια βδομαδα ή ειναι λιγο μια βδομαδα οποτε δεν πειραζει?

Someone?

beefmeup
14-04-11, 12:51
Someone?

εννοει μεγαλες περιοδους χωρις φαι,οχι τη νηστεια της μεγαλης εβδομαδας:green:

jimmy007
14-04-11, 12:51
Κανενα news απο το oep??

Καλά το βλέπω να πάει μέχρι στιγμής. Κατα τις 25 του μήνα θα ποστάρω review(τότε το βλέπω να τελειώνει)...

Ninja
14-04-11, 13:29
εννοει μεγαλες περιοδους χωρις φαι,οχι τη νηστεια της μεγαλης εβδομαδας:green:

Σε ευχαριστω αδερφε για την απαντηση! :thumbup:

Devil
14-04-11, 16:21
Το lean xtreme γιατι δεν εχει stims;

Επισης αναμεσα σε αυτο και το oxyelitepro, ποιο ειναι καλυτερο;

και γιατι να εχει? το κορτιζολο ρυθμιζει..... stims θα του βαζανε μεσα!!!!

ειναι 2 διαφορετικα πραγματα......

deluxe
14-04-11, 19:43
Κατι σαν το cytolean δλδ, χωρις τα stims;

panakos
14-04-11, 19:54
το XENADRINE RZR-X 120caps το ξερει κανενας?μπορειτε να μου πειτε γνωμες για το συγκεκριμενο προιον?αξιζει?

Devil
14-04-11, 23:47
Κατι σαν το cytolean δλδ, χωρις τα stims;

ναι...;)


το XENADRINE RZR-X 120caps το ξερει κανενας?μπορειτε να μου πειτε γνωμες για το συγκεκριμενο προιον?αξιζει?

ποσταρε την ετικετα....

panakos
15-04-11, 00:08
http://bodybuildingclub.gr/photos/products/1074_RZR.jpg

Είμαι απο κινητο στο Ίντερνετ και δεν μπορω να κάνω επικολληση στην εικόνα συγγνώμη..

panakos
15-04-11, 19:48
καλησπερα!!θα ηθελα την νωμη σας για εναν λιποδιαλυτη αλλα για αρχαριο σε αυτο το θεμα!!!

jimmy007
16-04-11, 02:31
καλησπερα!!θα ηθελα την νωμη σας για εναν λιποδιαλυτη αλλα για αρχαριο σε αυτο το θεμα!!!

Το Oxy Elite Pro δουλεύει πάντως.. Είναι πολύ καλή επιλογή...

Devil
16-04-11, 10:20
Είμαι απο κινητο στο Ίντερνετ και δεν μπορω να κάνω επικολληση στην εικόνα συγγνώμη..

δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο...κλασσικος λιποδιαλυτης...

panakos
16-04-11, 13:32
καλησπερα!βασικα δεν εχω παρει ξανα λιποδιαλυτη μονο μια το stacker2 και ψαχνω κατι πιο απολτελεσματικο σε σχεση βεβαια με την διατροφη που ακολουθω!απλα θελω κατι πιο δυνατο απο το stacker2...σκεφτηκα για το μιτο αλλα πιστευω ειναι πολυ βαρυ ακομα για μενα....

exkaliber
16-04-11, 13:43
χαιραταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :green::green::green::green:
πρωτη φορα γραφω σ αυτο το θεμα,

τι θεμα μου ειναι το εξης:
σε μια κουβεντα τις προαλλες με παιδια που ο ενας θελει να χασει λιγο βαρος
αλλα βαριεται να ρθει μαζι μου για τρεξιμο,αναφερθηκε ο λιποδιαλυτης
και ειπε ο αλλος οτι εχει δοκιμασει και δεν ειναι καλο διοτι
χανεις μεν λοιπος αλλα καπως ανομοιομορφα και σαν αποτελεσμα δεν ειναι ωραιο
αισθητικα


ισχυει??????????????????/

gmalamos
16-04-11, 13:48
χαιραταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :green::green::green::green:
πρωτη φορα γραφω σ αυτο το θεμα,

τι θεμα μου ειναι το εξης:
σε μια κουβεντα τις προαλλες με παιδια που ο ενας θελει να χασει λιγο βαρος
αλλα βαριεται να ρθει μαζι μου για τρεξιμο,αναφερθηκε ο λιποδιαλυτης
και ειπε ο αλλος οτι εχει δοκιμασει και δεν ειναι καλο διοτι
χανεις μεν λοιπος αλλα καπως ανομοιομορφα και σαν αποτελεσμα δεν ειναι ωραιο
αισθητικα


ισχυει??????????????????/

τσουκου..

exkaliber
16-04-11, 13:53
τσουκου..

αυτα ειναι
simple n easy to remember :green:


λιποδιαλυτητης χωρις γυμναστικη κανει δουλεια????
ξερετε???????

gmalamos
16-04-11, 13:57
αυτα ειναι
simple n easy to remember :green:


λιποδιαλυτητης χωρις γυμναστικη κανει δουλεια????
ξερετε???????

:1laugh::rolf::rolf:

geo28
16-04-11, 14:02
νταξει,αν υπαρχει ηδη θερμιδικο ελλειμα σε συνδυασμο με αεροβια κατι θα κανει..
αλλα γιατι να το κανεις αυτο?

exkaliber
16-04-11, 14:17
:P:P:P:green:


βρε δε θα παρω για μενα
για την μανα μου το θελω που εχει υποθυροειδισμο

gmalamos
16-04-11, 14:46
:P:P:P:green:


βρε δε θα παρω για μενα
για την μανα μου το θελω που εχει υποθυροειδισμο

http://www.youtube.com/watch?v=kuXBnnJWL1w

Devil
16-04-11, 14:50
εξαρταται απο τον λιποδιαλυτη.... δλδ κατι σε CLA,TTA.... ισως θα κανει δουλεια....

exkaliber
16-04-11, 15:07
^
y??
τι διαφορετικο εχουν αυτοι?????


μπορει να παρει οποιονδηποτε ή πρεπει να προσεξει λογω θυροειδη???


υ.γ. σου ειπα οτι σ αγαπαω,ετσι????? :green::green::green::green:

giannis64
16-04-11, 15:43
εξαρταται απο τον λιποδιαλυτη.... δλδ κατι σε CLA,TTA.... ισως θα κανει δουλεια....


:unsure::unsure::unsure::unsure:

gmalamos
16-04-11, 15:55
:unsure::unsure::unsure::unsure:

Tetradecylthioacetic Acid

Devil
16-04-11, 21:27
^
y??
τι διαφορετικο εχουν αυτοι?????


μπορει να παρει οποιονδηποτε ή πρεπει να προσεξει λογω θυροειδη???


υ.γ. σου ειπα οτι σ αγαπαω,ετσι????? :green::green::green::green:

δεν ειναι στιμς.... λειτουργουν διαφορετικα....

ξεχασα να βαλω και το sesamin μεσα...


:unsure::unsure::unsure::unsure:

γιαννη δεν με παρακολουθεις μου φαινετε.....:green::green::green:


Tetradecylthioacetic Acid

:thumbup:

gmalamos
17-04-11, 03:04
δεν ειναι στιμς.... λειτουργουν διαφορετικα....

ξεχασα να βαλω και το sesamin μεσα...



γιαννη δεν με παρακολουθεις μου φαινετε.....:green::green::green:



:thumbup:

Με τυφλο να κοιμηθεις την αλλη μερα θα αληθοριζεις.:green:

Devil
17-04-11, 13:56
Με τυφλο να κοιμηθεις την αλλη μερα θα αληθοριζεις.:green:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Panos Gtc
20-04-11, 19:01
Καλησπέρα και από εμενα ....Είμαι 1.83 22 χρόνον και 80 killa....αποφάσισα να πάρω λιποδιαλυτές ειδικά τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι γιατί έχω και αρκετό λίπος στην κοιλια και στους κάτω κοιλιακούς.

Ένας φίλος που δουλεύει σε μαγαζί με διαφορα συμπληρώματα μου πρότεινε αυτούς εδώ http://img853.imageshack.us/img853/9696/861120.th.png (http://img853.imageshack.us/i/861120.png/)



http://www.ultimatefatburner.com/hydroxycut-hardcore-x-review.html
http://www.youtube.com/watch?v=qQWooO7kssA

Hydroxycut Hardcore 210 liquid capsules.

Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε την γνώμη σας για το αν θα δω διαφορα μέσα σε 2 μήνες και αν είναι καλο αυτό το προϊόν ?
Βάζω και 2 photos μου για να καταλάβετε
http://img23.imageshack.us/img23/5868/p2004111903.th.jpg (http://img23.imageshack.us/i/p2004111903.jpg/)

http://img26.imageshack.us/img26/1698/p200411190301.th.jpg (http://img26.imageshack.us/i/p200411190301.jpg/)
Και επίσης αξίζει να πάρω να βάζω μαζί με την ydrozonh μου ένα gel γιά το λίπος στην κοιλια ?
Ευχαριστώ !

panakos
20-04-11, 20:06
φιλε μου χωρις να σε παρω στον λαιμο μου για μενα δεν αξιζει να παρεις λιποδιαλυτη...κανε σωστη διατροφη και πολυ αεροβια και θα διορθωθεις....καποτε ετσι ημουν και εγω αλλα με πολυ προπονηση και διατροφη εγινε πιο καλος...οχι οτι φαινονται οι κιλιακοι μου αμα δεν σφιχτω αλλα αμα γεμισεις και στο σωμα σου θα εισαι μια χαρα....βεβαια τα παιδια εδω εχουν πολυ μεγαλυτερη πειρα παο μενα και θα σου πουν την γμωνη τους που σιγουρα μετραει παραπανω...καλη δυναμη λοιπον και μην το βαζεις κατω...με μια σωστη διατροφη θα εισαι σουπερ!!

exkaliber
20-04-11, 23:06
ρωταω τωρα εγω

μπορει να συνδιασει κανεις

Solgar, Tonalin CLA, και Scivation, Sesamin????????????????????

deluxe
21-04-11, 14:01
Ρε φιλε τι θελεις να γραμμωσεις; Τα κοκκαλα σου; 80 κιλα εισαι με 1.83 υψος!! Εδω εγω σκεφτομαι εαν θα παρω που ειμαι 1.74 και 80 κιλα!

SeXperT
21-04-11, 14:19
Ρε φιλε τι θελεις να γραμμωσεις; Τα κοκκαλα σου; 80 κιλα εισαι με 1.83 υψος!! Εδω εγω σκεφτομαι εαν θα παρω που ειμαι 1.74 και 80 κιλα!


εχει ομως συσσωρευμενο λιπος στην κοιλια... οποτε θα τον βοηθησει...

Titanium
21-04-11, 14:38
Ρε φιλε τι θελεις να γραμμωσεις; Τα κοκκαλα σου; 80 κιλα εισαι με 1.83 υψος!! Εδω εγω σκεφτομαι εαν θα παρω που ειμαι 1.74 και 80 κιλα!

Εχει ενα δίκαιο εδω ο deluxe....Καλύτερα να κανεις σωστή διατροφή και προπόνηση να πάρεις λήγω μάζα και μετα βλέπουμε για λυποδιαλιτες....Οχι τπτ αλο αλλα αμα δεν εχεις μια χψ μυική μάζα τζάμπα θα τους παρεις γιατί και πιο δύσκολα θα σου δουλέψουν και δεν θα δείξεις και γραμμομενος.....:thumbup:

exkaliber
21-04-11, 14:56
εισαι με 1.83 υψος!! εγω ειμαι 1.74

σε περναω σε περναω :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:green:



ΔΕΝ ειναι για μενα,
ειναι για την μανα μου που εεχει κατεστραμενο θυροειδη,και αν και παιρνει το thyroxine
παλι @@ και ρωταω αν μπορω να την βοηθησω με λιποδιαλυτη

Titanium
21-04-11, 15:06
σε περναω σε περναω :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:green:



ΔΕΝ ειναι για μενα,
ειναι για την μανα μου που εεχει κατεστραμενο θυροειδη,και αν και παιρνει το thyroxine
παλι @@ και ρωταω αν μπορω να την βοηθησω με λιποδιαλυτη

Δεν το λέει για εσένα ρε συ...Για τον απο πάνω το λέει:green:

exkaliber
21-04-11, 15:15
Δεν το λέει για εσένα ρε συ...Για τον απο πάνω το λέει:green:

:P:P:P:green:

jannous44
21-04-11, 15:40
παιδια να κανω μια ερωτηση. διαβασα οτι οι λιποδιαλυτες ειναι απαγορευμενοι για αυτους που εχουν καρδιακα προβληματα. εγω εχω φυσιμα. λογικα δεν κανει να παρω. το θεμα ειναι δεν κανει να παρω κανενα η εχω και καποιες επιλογες ποιο ασφαλες? οι συνδιασμοι guarana τσαι και καφεινης καρνιτινης κτλπ που εχουν καπιοι ειναι ασφαλεις? και το τελευταιο ερωτημα... κανουν δουλεια?

Titanium
21-04-11, 18:17
παιδια να κανω μια ερωτηση. διαβασα οτι οι λιποδιαλυτες ειναι απαγορευμενοι για αυτους που εχουν καρδιακα προβληματα. εγω εχω φυσιμα. λογικα δεν κανει να παρω. το θεμα ειναι δεν κανει να παρω κανενα η εχω και καποιες επιλογες ποιο ασφαλες? οι συνδιασμοι guarana τσαι και καφεινης καρνιτινης κτλπ που εχουν καπιοι ειναι ασφαλεις? και το τελευταιο ερωτημα... κανουν δουλεια?

Οι λυποδιαλιτες απαγορεύονται για αυτούς που εχουν καρδιακά προβλήματα λόγο το οτι έχουν σε μεγαλη ποσοτητα καφεΐνη και διάφορα stims μεσα που μπουν να σου προκαλέσουν ταχυκαρδία....

jannous44
21-04-11, 18:42
οποτε δηλαδη οτι κανω με το σπαθι μου. καταλαβα:( αλλα καφε πινω σχεθο 2-3 καθε μερα δεν εχω καποιο προβλημα με ταχυκαρδιες. αν παω να ρωτησω γιατρο στανταρ θα μου πει οχι λογο του οτι ειναι συμπληρωμα....γιαυτο ειπα να ρωτησω εδω.

Titanium
21-04-11, 19:06
οποτε δηλαδη οτι κανω με το σπαθι μου. καταλαβα:( αλλα καφε πινω σχεθο 2-3 καθε μερα δεν εχω καποιο προβλημα με ταχυκαρδιες. αν παω να ρωτησω γιατρο στανταρ θα μου πει οχι λογο του οτι ειναι συμπληρωμα....γιαυτο ειπα να ρωτησω εδω.

Ναι αλλα ο καφές δεν εχει την ποσότητα καφεΐνης που εχει ενα λυποδιαλιτικο.....Πιστεύω πως το σωστότερο ειναι να ρωτήσεις εναν αθλιατρο γιατι ο καθένας μπορεί να σου πει οτι νάνε και δεν πρέπει να παίζουμε με θέματα υγείας.:thumbup:

Rhimz
21-04-11, 21:00
θα θελα να μαθω ακριβως πως λειτουργουν τα λιποδιαλυτικα και τι επιπτωσεις εχουν στον οργανισμο. Ξερω οτι πολλα ειναι κυριως φυτικα και βοηθουν μεσο θερμογενεσης κλπ αλλα εχω ακουσει και διαβαση διαφορα περι θυροειδη και δεν ξερω αν αξιζει σε περιπτωση που εχουν κακες συνεπειες.

Marios1991
21-04-11, 21:11
θα θελα να μαθω ακριβως πως λειτουργουν τα λιποδιαλυτικα και τι επιπτωσεις εχουν στον οργανισμο. Ξερω οτι πολλα ειναι κυριως φυτικα και βοηθουν μεσο θερμογενεσης κλπ αλλα εχω ακουσει και διαβαση διαφορα περι θυροειδη και δεν ξερω αν αξιζει σε περιπτωση που εχουν κακες συνεπειες.

Εξαρτατε τι λιποδιαλυτη θα παρεις. Υπαρχουν λιποδιαλυτες που επιδρουν στο θυροειδ και με αλλες μεθοδους . Σου συστεινω να αποφυγης τους λιποδιαλυτες με ορμονες π.χ π επιδρουν στον θυρωειδη. Καλυτερα ειναι να αρχιζεισ με καποιο λαιτ λιποτροπικο.
Αυτη ειναι η αποψη μου. Αν ενδιαφερεσαι για καψη λιπουσ πρωτα κανε μια καλη διατροφη και μην αρχισεις με συμπληρωματα απευθειας

Μαριος

aepiskeptis
21-04-11, 21:18
κατεχολαμινες.....


φτηνα και ομορφα

αλλα αυτο θελει το συμπαθητικο νευρικο συστημα να ειναι κυριαρχο

aepiskeptis
21-04-11, 21:25
διαβαζεις αγγλικα?

Fat cells contain two types of adrenoreceptors(Any of several reactive components of effector tissues most of which are innervated by adrenergic postganglionic fibers of the sympathetic nervous system and are activated by norepinephrine, epinephrine, and various adrenergic drugs.): A2 and B1. Unfortunately, fat cells don't get much blood circulation (which is one of the reasons they're so fucking hard to shrink in the first place), so it's noradrenaline that attaches to these receptors. B1 receptors activate lipase, which is an enzyme that breaks down fat. Noradrenaline activates them, as that can be transported by capillaries, which are the only blood vessel in fat. Adrenaline can only be carried by major arteries and veins.

dditionally, they block the generation of noradrenaline at the nerve sites, which means that the B1s can't do their job as well. They're the kind of receptors you wish you could drag out behind the shed and beat the shit out of them with a stout bit of wood, like a recalcitrant retarded child in the good old days of child rearing. Instead, however, they leave us with a little parting gift- low calorie diets increase the number of A2 sites.

Know where these little beauties are mostly located? In your stubborn fat sites- for most guys, the spare tire around your waist, and for most chicks, the ass and thighs. I say "most", because Biochemical Individuality means that we're all unique and special individuals, so Howard Stern ends up with an ass that he describes looking like a "trash bag filled with cornflakes", while some chicks end up looking like an apple on a couple of toothpicks. Clearly, their respective A2 sites are more like those of the opposite sex. (1)

Activating B1 sites is easy- you simply stimulate your CNS and generate a release of noradrenaline, which will then increase lipolysis, along with creating an according increase in heart rate, blood pressure, and body temperature. That's right- if it doesn't make you sweaty and jittery, it's not working. The best B1 activators are

οτι γραφει εδω ειναι ακαταλληλα για το μη προσωπικη ενοτητα του φορουμ
αλλα καταλαβαινεις τα σχετικα

To increase the effectiveness of any of these B1 activators, Duchaine and others have long recommended caffeine and aspirin.

Caffeine is a methylxanthine, an alkaloid used as a stimulant and bronchodilator. This chemical badass has the ability to inhibit phosphodiesterases within the cell, which is important, because that means that they can enhance the effects of physiological processes dependent on cAMP or cGMP (like fat loss, the effects of Viagra, and a wide variety of other awesome μπιπ. It's also been shown to have the ability to prevent some re-uptake of norepinephrine, which is good for fat loss because norepinephrine stimulates B1 cells. In essence, it makes everything that's awesome about ephedrine even more awesome, and tells fat to go μπιιιιιιπππππ,μπιιιιιιιιιιιιιιιιπ.(2)(3)(4)

Aspirin is also a μπιιιιιππππ sidekick for ephedrine, in a gun-toting-Bucky, μπιιιιιππππ, sort of way. It's a prostaglandin inhibitor, which is important because certain prostaglandins, μπιιιιιππππ that they are, inhibit lipolysis and are produced in response to adrenergic stimulation.(2) Thus, it's good μπιιιιιππππ to throw in on top of...... ακαταλληλο.... and caffeine.

Other good shit to add to the mix:

* Yohimbe. I actually had some μπιιιιιππππ return some yohimbe the other day after reading on the internet that it was a male potency herb, and that it wouldn't work for fat loss. Yohimbe is the only herb that one can buy that will block the uptake of noradrenaline in the A2 receptors I mentioned earlier. that means it will keep the A2 receptors from storing fat and generally acting like assholes, which is pretty important. Additionally, yohimbe is a vasodilator that will improve blood circulation and improve the hardness of your hardons, so it's generally good stuff, no matter.
* Theobromine. A methylxanthine like caffeine, it works on the same metabolic pathway, only more subtly, since it's less potent.
* Evodiamine. Evodiamine is an extract from a Chinese herb called Wu-Chu-Yu, and though there is no empirical evidence showing that it is effective in humans, clinical studies on rats have shown that it increases body temperature and reduces fat uptake. It's apparently even more effective with a high fat diet, so keto dieters should jumpa ll over it.

aepiskeptis
21-04-11, 21:29
αυτα τα φυτικα κτλ που γραφεις προσφερουν μια συντομη θερμογενεση και καποιο διουρητικο εφφεκτ, που οφειλεται κυριως σην καφεινη που περιεχουν, μολις προσαρμοστει ο οργανιμσος στη δοσολογια της καφεινης, τελειωσε κ η δραση τους.

οποτε εχεις χαπακια καφεινης σε ακριβη τιμη + ο,τι πατεντα εχουν βαλει μεσα.

τι σημαινει πατεντα? οτι δε σου λενε τι εχει μεσα. πιστευω οτι οταν αγοραζεις κατι οφειλεις να ξερεις τι εχει μεσα.

για να κανουν καλη δουλεια τοτε -> ειναι ακαταλληλα για το μη προσωπικη ενοτητα του φορουμ

sofos
21-04-11, 21:34
Fat cells contain two types of adrenoreceptors(Any of several reactive components of effector tissues most of which are innervated by adrenergic postganglionic fibers of the sympathetic nervous system and are activated by norepinephrine, epinephrine, and various adrenergic drugs.): A2 and B1. Unfortunately, fat cells don't get much blood circulation (which is one of the reasons they're so fucking hard to shrink in the first place), so it's noradrenaline that attaches to these receptors. B1 receptors activate lipase, which is an enzyme that breaks down fat. Noradrenaline activates them, as that can be transported by capillaries, which are the only blood vessel in fat. Adrenaline can only be carried by major arteries and veins.

dditionally, they block the generation of noradrenaline at the nerve sites, which means that the B1s can't do their job as well. They're the kind of receptors you wish you could drag out behind the shed and beat the shit out of them with a stout bit of wood, like a recalcitrant retarded child in the good old days of child rearing. Instead, however, they leave us with a little parting gift- low calorie diets increase the number of A2 sites.

Know where these little beauties are mostly located? In your stubborn fat sites- for most guys, the spare tire around your waist, and for most chicks, the ass and thighs. I say "most", because Biochemical Individuality means that we're all unique and special individuals, so Howard Stern ends up with an ass that he describes looking like a "trash bag filled with cornflakes", while some chicks end up looking like an apple on a couple of toothpicks. Clearly, their respective A2 sites are more like those of the opposite sex. (1)

Activating B1 sites is easy- you simply stimulate your CNS and generate a release of noradrenaline, which will then increase lipolysis, along with creating an according increase in heart rate, blood pressure, and body temperature. That's right- if it doesn't make you sweaty and jittery, it's not working. The best B1 activators are

οτι γραφει εδω ειναι ακαταλληλα για το μη προσωπικη ενοτητα του φορουμ
αλλα καταλαβαινεις τα σχετικα

To increase the effectiveness of any of these B1 activators, Duchaine and others have long recommended caffeine and aspirin.

Caffeine is a methylxanthine, an alkaloid used as a stimulant and bronchodilator. This chemical badass has the ability to inhibit phosphodiesterases within the cell, which is important, because that means that they can enhance the effects of physiological processes dependent on cAMP or cGMP (like fat loss, the effects of Viagra, and a wide variety of other awesome shit). It's also been shown to have the ability to prevent some re-uptake of norepinephrine, which is good for fat loss because norepinephrine stimulates B1 cells. In essence, it makes everything that's awesome about ephedrine even more awesome, and tells fat to go fuck itself twice, then punches fat's mom in the face and fucks his sister.(2)(3)(4)

Aspirin is also a badass sidekick for ephedrine, in a gun-toting-Bucky, rather than a Robin in a leather-suit-with-nipples Robin, sort of way. It's a prostaglandin inhibitor, which is important because certain prostaglandins, rat fucks that they are, inhibit lipolysis and are produced in response to adrenergic stimulation.(2) Thus, it's good shit to throw in on top of ephedrine and caffeine.

Other good shit to add to the mix:

* Yohimbe. I actually had some fucking retard return some yohimbe the other day after reading on the internet that it was a male potency herb, and that it wouldn't work for fat loss. This goes to my point that people suck, and the vast majority should be rounded up and sent to camps. Yohimbe is the only herb that one can buy that will block the uptake of noradrenaline in the A2 receptors I mentioned earlier. that means it will keep the A2 receptors from storing fat and generally acting like assholes, which is pretty important. Additionally, yohimbe is a vasodilator that will improve blood circulation and improve the hardness of your hardons, so it's generally good stuff, no matter what uneducated assholes on the internet might assert to the contrary.
* Theobromine. A methylxanthine like caffeine, it works on the same metabolic pathway, only more subtly, since it's less potent.
* Evodiamine. Evodiamine is an extract from a Chinese herb called Wu-Chu-Yu, and though there is no empirical evidence showing that it is effective in humans, clinical studies on rats have shown that it increases body temperature and reduces fat uptake. It's apparently even more effective with a high fat diet, so keto dieters should jumpa ll over it.

πολυ βρησια πεφτει εδω λολ επεισης η καφεινη δεν εχει λιποδιαλυτικη δραση,σε μενα τουλαχιστον που την καταναλωνα με το κιλο μονο νευρα ειχα κ ενεργεια,λιποδιαλυση τοσα χρονια ποτε...η σωστη διατροφη μονο με βοηθαει ο καφες οχι....

Rhimz
21-04-11, 22:37
Το ξερω οτι το καλυτερη λυση ειναι η κουζινα αλλα δυστηχως δν γινεται ρε παιδες. Ειναι τετοια η φαση που εδω δεν ξερω αν θα εχει φαει στο σπιτι οταν γυρναω απο το γυμναστηριο και να δινω συνεχεια λεφτα εξω ειναι μαλακια και δυσκολο. Για αυτο σκεφτομαι να δοσω 30-40 ευρο και να τελειωνω αμα οντως αξιζουν και δεν προκειται να βρεθω με την πλατη στον τοιχο απο θεμα υγειας. Tωρα οσον αφορα τα αναλογα συμπληρωματα ξερω πως το "animal cuts" ειναι αρκετα καλο και βλεποντας τα συστατικα που ξερω ειναι κατα μεγαλο μερος φυτικο.. εσεις με περισσοτερες γνωσεις διαφωτιστε με για τα αλλα συστατικα και γενικα με συμπληρωματα που ειναι νορμαλ και οχι χημικα.

sofos
21-04-11, 22:40
Το ξερω οτι το καλυτερη λυση ειναι η κουζινα αλλα δυστηχως δν γινεται ρε παιδες. Ειναι τετοια η φαση που εδω δεν ξερω αν θα εχει φαει στο σπιτι οταν γυρναω απο το γυμναστηριο και να δινω συνεχεια λεφτα εξω ειναι μαλακια και δυσκολο. Για αυτο σκεφτομαι να δοσω 30-40 ευρο και να τελειωνω αμα οντως αξιζουν και δεν προκειται να βρεθω με την πλατη στον τοιχο απο θεμα υγειας. Tωρα οσον αφορα τα αναλογα συμπληρωματα ξερω πως το "animal cuts" ειναι αρκετα καλο και βλεποντας τα συστατικα που ξερω ειναι κατα μεγαλο μερος φυτικο.. εσεις με περισσοτερες γνωσεις διαφωτιστε με για τα αλλα συστατικα και γενικα με συμπληρωματα που ειναι νορμαλ και οχι χημικα.

καλα αμα νομιζεις οτι μ ενα λιποδιαλυτη θα τελειωσεις κ θα γινεις κομματια κλπ κ σαν αυτα τα fitness model που βλεπεις τοτε εισαι πολυ γελασμενος.....

Rhimz
21-04-11, 23:21
Ξερω ψηλε μου .. μην ανησυχης. Ειμαι αρκετα γυμνασμενος ωστε να ισιωση το σωμα μου με την γραμμωση και αρκετα διαβασμενος για να ξερω τη γινεται, απλα ρωταω για εξακρυβωση και διαπιστωση. :green:

sofos
21-04-11, 23:24
Ξερω ψηλε μου .. μην ανησυχης. Ειμαι αρκετα γυμνασμενος ωστε να ισιωση το σωμα μου με την γραμμωση και αρκετα διαβασμενος για να ξερω τη γινεται, απλα ρωταω για εξακρυβωση και διαπιστωση. :green:

και παλι αν παρεις οτιδηποτε και σε ριξει σε bf μετα θελει να κανεις συνεχεια σωστη διατροφη για να μη βαλεις το bf που ριξες ;) οποτε ετσι ευκολα δε ξεμπερδευεις :green:

Rhimz
22-04-11, 04:29
Καλα ναι αυτο εξηπακουετε.. απλα το κυνηγαω τωρα πολυ λογο καλοκαιριου. Καταλαβαινεις .. :welcome:

vasillis
26-04-11, 18:26
poiei einai kaliteri lipodialites

***γραφε με ελληνικους χαρακτηρες.MODS TEAM.***

Geo22
27-04-11, 00:14
Δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτέ κανενός είδους συμπλήρωμα.
Λόγω κάποιου προβλήματος υγείας, Αντίσταση Ινσουλίνης/Υπογλ., πήρα ξαφνικά βάρος και έτσι ανακάλυψα την ασθένεια αυτή. Μου έχουν μείνει 5 κιλά τα οποία δεν μπορώ να χάσω.
Κάνω βάρη και παίζω ποδόσφαιρο (ερασιτεχνικά), αλλά δεν χάνω. 'Εχω κολλήσει!
Έχω απευθυνθεί σε αρκετούς διατροφολόγους (πολύ γνωστούς), αλλά δεν ικανοποιήθηκα. Χρειάζεται να κάνω πράγματι τέλεια διατροφή, προσαρμοσμένη πάνω μου, πχ σωματότυπο κτλ!
Οι bodybuilders είστε σε πολύ υψηλό επίπεδο.
'Εχετε να μου προτείνετε κάτι;
Υπάρχει κάποιος επαγγελματίας που θα μπορούσε να με βοηθήσει;
Συμπλήρωμα FATBLOCKER - Θα βοηθήσει; Μήπως προκαλεί πρόβλημα στο μεταβολισμό;
Γνωρίζετε για τον Tom Venuto (Burn the Fat); (Φαίνεται να γνωρίζει πολύ καλά το θέμα.)

Ευχαριστώ.

noz1989
27-04-11, 01:47
γραψε την διατροφη και την προπονηση σου αναλυτικα καπου να πουμε...

Geo22
27-04-11, 05:13
Λόγω προβλήματος με υδατάνθρακες ( αντίσταση στην ινσουλίνη, υπογλικαιμία), επιλέγω τροφές σε μικρές ποσότητες και χαμηλό ΓΔ (Γλυκαιμικό Δείκτη<75)
Τρώω 6 γεύματα/ημέρα.
Έχω υπολογίσει ότι χρειάζομαι 2,600 θερμίδες, άρα υπολογίζω να παίρνω 2,200, έτσι ώστε να χάνω σιγά-σιγά. Υπάρχει η άποψη ότι αν υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ των 2, τότε ο οργανισμός δεν χάνει. Το λεγόμενο ‘κόλλημα’.
Έχω ξεκινήσει να αυξάνω σιγα-σιγά τους υδατάνθρακες (συνθετικοί, χαμηλό ΓΔ), αφού πρέπει να καλύπτουν το 50% της διατροφής μου.

ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Συνδυασμός των παρακάτω)
Πρωινό: Quaker, all bran, γάλα (χωρίς γλακτόζη), ψωμί ολ αλ με μαρμελαδα (χωρίς ζάχαρη), όχι μέλι (έχει υψηλότερο ΓΔ),
Ενδιάμεσο: γαλοπούλα, ψωμί, τυρί, αμύγδαλα, ασπράδια
Μεσμέρι: σαλάτες, μπιφτέκια, κοτόπουλο, όσπρια&ρύζι (καστανό), χόρτα, ψάρι, μακαρόνια (ολ αλεσ), κρασί
Ενδιάμεσο: φρούτο, αμύγδαλα
Βραδινό: Τα ίδια με το μεσμέρι, ομελέτα.
Τελικό: Γιαούρτι (2%), ασπράδια

Πίνω 2-3 καφέδες και νέρο 1.5-2λτ.
Κάτι κάνω λάθος αφού υπάρχουν φορές που έχω έντονη ανάγκη για υδατάνθρακα, ενώ πάρει τις θερμίδες που πρέπει.
Επιπλέον, έχω μείνει στο ίδιο βάρος για 2 μήνες.
Έχω ΒΜΙ 23. Απαράδεκτο! Επιβάλεται να πέσει στο 15.

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
Ποδόσφαιρο (κανονικό 11*11): 2 φορές/εβδ. έξτρα από τα παρακάτω:
Εναλλάξ Τρέξιμο/αεροβική: 60’/μέρα με βάρη κυκλικό προγρ (κορμός, 3 ασκήσεις/σημείο, 4*20)
Πόδια και ραχ/κοιλ γίνονται ξεχωριστά, πχ:
Δευτέρα: Αερόβιο
Τρίτη: Βάρη κορμός
Τετάρτη: Αερόβιο
Πέμπτη: Βάρη πόδια, ραζ/κοιλ
Παρασκευή: Αερόβιο
Η διάρκεια του προγρμ βάρη κορμού είναι 90’.
Το ίδιο και τα πόδια.
Ξεκουράζομαι την επόμενη μετά από κάθε ποδοσφ αγώνα.

Μοναδικό μου ζητούμενο είναι να μειώσω το λίπος μου, αλλά όχι με προσωρινούς τρόπους κ συμπληρώματα.
Αρά πρέπει να βελτιώσω το μεταβολισμό μου!

Οι περισσότεροι διαιτολόγοι/διατροφολόγοι αποσκοπούν στο να ‘σε έχουν μόνιμο πελάτη’. Δίνουν απλά, τυποποιημένα προγράμματα, με λίγες θερμίδες, στα οποία ο οργανισμός ταλαιπωρείται και αρχίζει να υπολειτουργει/κοιμάται αφού του δίνουν λίγες θερμίδες. Γι’ αυτό και μόλις φας περισσότερο, παίρνεις κιλά…και ξαναπάς στον ‘ειδικό’…

Ευχαριστώ

noz1989
27-04-11, 14:25
βεβαια δεν λες ποσοτητες, αλλα φανταζομαι οτι με τοσες λιγες θερμιδες τσιμπολογας!

δεν σταματας για καμια βδομαδα βαρη και αεροβια να ξεκουραστεις λιγο??

διαφορετικα, αν δεν θες αυξησε τις ποσοτητες που τρως...

Noobas
28-04-11, 20:59
μία πολύ σημαντική ερώτηση οι λιποδιαλύτες που παίρνω έχουν μεγάλη ποσότητα καφείνης, μήπως από την πολύ καφείνη επιρεάζεται το νευρικό σύστημα?

Geo22
29-04-11, 04:39
ΠΡΟΣ: NOZ1989

Μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί προτείνεις αύξηση ποσοτήτων ή διακοπή προπόνησης για λίγες ημέρες;;

Ευχαριστώ

Geo22
29-04-11, 04:41
Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για τις απαντήσεις τους!!

TToni Shark
29-04-11, 08:38
Ναι αλλα ο καφές δεν εχει την ποσότητα καφεΐνης που εχει ενα λυποδιαλιτικο.....Πιστεύω πως το σωστότερο ειναι να ρωτήσεις εναν αθλιατρο γιατι ο καθένας μπορεί να σου πει οτι νάνε και δεν πρέπει να παίζουμε με θέματα υγείας.:thumbup:

Το κακό είναι ότι δεν υπάρχουν και πολλοί Αθλητίατροι:(.Για μένα πάντως καλύτερα φυσικά λιποδιαλυτικά(πράσινο τσάι κτλ).

noz1989
29-04-11, 12:08
ΠΡΟΣ: NOZ1989

Μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί προτείνεις αύξηση ποσοτήτων ή διακοπή προπόνησης για λίγες ημέρες;;

Ευχαριστώ
γιατι θεωρω οτι εχεις ταλαιπωρησει τον οργανισμοσου! Οι προπονησεις σου ειναι πολλες και πιθανως εντονες και η διατροφη σου δεν ειναι επαρκης....

Rhimz
02-05-11, 17:59
Ισχυει η τοπικη λιποδιαλυση ? Αναφερομαι σε προιοντα τυπου λοσιον που υπαρχουν στην αγορα.

Triumph
02-05-11, 18:16
Ισχυει η τοπικη λιποδιαλυση ? Αναφερομαι σε προιοντα τυπου λοσιον που υπαρχουν στην αγορα.

Όχι δν ισχύει τίποτα όσον αφορά την τοπική λυποδιάλυση. Λοσιον,κρέμες,ζώνες κτλπ είναι όλα απάτη.

panakos
03-05-11, 13:51
Καλησπερα!τελικα μετα απο σκεψη πηρα τον λιποδιαλυτη xenadrine.αλλα με προβληματισε κατι πολυ εντονα!στις οδηγιες χρησης λεει εως 3 καψουλες την μερα και στο μαγαζι μου ειπαν 6!!!η δοση ειναι 400mg καφεινη στις 3 καψουλες...πολυ δεν εινα 800mg καφεινη την μερα?

Devil
03-05-11, 13:53
Καλησπερα!τελικα μετα απο σκεψη πηρα τον λιποδιαλυτη xenadrine.αλλα με προβληματισε κατι πολυ εντονα!στις οδηγιες χρησης λεει εως 3 καψουλες την μερα και στο μαγαζι μου ειπαν 6!!!η δοση ειναι 400mg καφεινη στις 3 καψουλες...πολυ δεν εινα 800mg καφεινη την μερα?

ναι ειναι λιγο υπερβολικο..... ξεκινα με τις 3caps αμα δεν σε φτανει ανεβα στις 4-5...

gmalamos
03-05-11, 14:31
Εγω αυτο που καταλαβα τελευταια για τους λιποδυαλυτες ειναι οτι ειναι λιγα λογια να αγαπιομαστε..Λιγοι ειναι αυτοι που οντως λειτουργουν αλλα παιζουν με αλλα πραγματα.;)

Devil
03-05-11, 14:35
Εγω αυτο που καταλαβα τελευταια για τους λιποδυαλυτες ειναι οτι ειναι λιγα λογια να αγαπιομαστε..Λιγοι ειναι αυτοι που οντως λειτουργουν αλλα παιζουν με αλλα πραγματα.;)

μμμ... ενα δικιο το χεις....;):green::green::green:

gmalamos
03-05-11, 14:40
μμμ... ενα δικιο το χεις....;):green::green::green:

Εεε τι να λεμε τωρα..:green::green:

Μεταξυ μας αλλα ειμαι πολυ παραξενος να εβλεπα τις πωλησεις που εχει καθε εταιρεια με τους λιποδυαλυτες..:)

panakos
03-05-11, 21:44
ναι ειναι λιγο υπερβολικο..... ξεκινα με τις 3caps αμα δεν σε φτανει ανεβα στις 4-5...

ετσι σκεφτομαι και εγω φιλε μου!θα ξεκινησω με μια +1 και σε 5 μερες θα ανεβασω δοση!

kwstasgr90
04-05-11, 17:59
Kalispera se olous...8a ei8ela na ma8w tin apopsi sas gia tous lipodialites
-ARSON- to mono pou kserw einai oti periexoun ta parakato sistatika...

Arson lipodialites...

Green tea extract
Caffeine – 300 mg caffeine
Cissus quadrangularis extract
Theobromin VasoBurn – 189 mg

L-leucine
Xanthinol nicotinate
Gamma-butyrobetaine
hydrochloride Gamma-butyrobetaine alpha-ketoglutarate
Gamma-butyrobetaine eicosanoate
Uridine-5-monophosphoric acid disodium
Epsilon-polylysine

P.s : Eimai 1,76 ipsos kai 81 kila..kanw aerobia ka8e mera kai prosexw ti diatrofi mou..auto pou 8elw einai na xasw 6-7 kila kai meta na mpw sta baroi...an exete na mou protinete kati kalitero 8a to ektimisw...
Euxaristw poly ek twn prwteron...

Devil
04-05-11, 19:24
καλως ηρθες.... γραφε με ελληνικα κανονας του φορουμ....

ριξε μια ματια εδω...

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?6468-Arson-%28Muscle-Asylum-Project%29&highlight=Arson

gmalamos
04-05-11, 21:21
μμμ... ενα δικιο το χεις....;):green::green::green:

Να πω την αμαρτια μου..??Τελευταια εχει μπει ενας διαλος μεσα μου.Αν σε ενα μηνα δεν μεινω και τοσο ικανοποιημενος απο απωλεια λιπους σκεφτομαι να παρω τον ιουνη μιτο.Σκεφτομαι παντα.:unsure:

Doctor7
04-05-11, 21:53
Παίδες καλησπέρα. Χθες ξεκίνησα το Dymetadrine της Ast...θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας,διατροφή κάνω πάρα πολύ καλή....

kwstasgr90
04-05-11, 22:34
καλως ηρθες.... γραφε με ελληνικα κανονας του φορουμ....

ριξε μια ματια εδω...

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?6468-Arson-%28Muscle-Asylum-Project%29&highlight=Arson
δεν το ηξερα συγνωμη....

kwstasgr90
04-05-11, 22:47
καλησπερα σε ολους...θα ηθελα να μαθω την αποψη σας για τους λυποδιαλητες
-ARSON- το μονο που ξερω ειναι οτι περιεχουν τα παρακατο συστατικα...

Arson λυποδιαλητες...

Green tea extract
Caffeine – 300 mg caffeine
Cissus quadrangularis extract
Theobromin VasoBurn – 189 mg

L-leucine
Xanthinol nicotinate
Gamma-butyrobetaine
hydrochloride Gamma-butyrobetaine alpha-ketoglutarate
Gamma-butyrobetaine eicosanoate
Uridine-5-monophosphoric acid disodium
Epsilon-polylysine

P.s : ειμαι 1,76 υψος και 81 κιλα..κανω αεροβια καθε μερα και προσεχω τη διατροφη μου..αυτο που θελω ειναι να χασω 6-7 κιλα και μετα να μπω στα βαροι για γραμμωση...αν εχετε να μου προτινετε κατι καλυτερο θα το εκτιμησω...
ευχαρηστω πολυ εκ των πρωτερον...

Doctor7
05-05-11, 02:28
Παίδες καλησπέρα. Χθες ξεκίνησα το Dymetadrine της Ast...θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας,διατροφή κάνω πάρα πολύ καλή....

επίσης κάτι άλλο...ξεκίνησα χθες και έχω παρατηρήσει μια ελαφριά ταχυπαλμία...θα μετρήσω αύριο σφυγμούς....είμαι εντελως υγιείς...μήπως φταίει το γεγονός ότι ήπια και 2 καφέδες σήμερα??(1 φραπές και 1 Γαλλικός)να τον κόψω τελείως τον καφέ???πάντως αύριο θα δοκιμάσω να μην πιω καθόλου...

Spyrous
05-05-11, 07:49
επίσης κάτι άλλο...ξεκίνησα χθες και έχω παρατηρήσει μια ελαφριά ταχυπαλμία...θα μετρήσω αύριο σφυγμούς....είμαι εντελως υγιείς...μήπως φταίει το γεγονός ότι ήπια και 2 καφέδες σήμερα??(1 φραπές και 1 Γαλλικός)να τον κόψω τελείως τον καφέ???πάντως αύριο θα δοκιμάσω να μην πιω καθόλου...

;);););):turtle::turtle::turtle: Το γ@@@@ς τρελε μου ...

Doctor7
05-05-11, 08:09
Καλημέρα φίλε. όντως το παρατράβηξα λίγο.....σήμερα δεν θα πιώ καθόλου μήπως είναι από εκεί..μέτρησα την πίεση είχα 60 σφυγμούς 12 μεγάλη 7 μικρή....παρόλα αυτά τη νίωθω να χτυπάει λίγο παραπάνω σα να έχω υπερένταση...επίσης λόγο αυτόυ δεν μπορώ να κοιμηθώ κίωλας....

TToni Shark
05-05-11, 08:39
Καμμιά γνώμη για την Chitosan;:unsure:

jimmy007
05-05-11, 09:47
Καλημέρα φίλε. όντως το παρατράβηξα λίγο.....σήμερα δεν θα πιώ καθόλου μήπως είναι από εκεί..μέτρησα την πίεση είχα 60 σφυγμούς 12 μεγάλη 7 μικρή....παρόλα αυτά τη νίωθω να χτυπάει λίγο παραπάνω σα να έχω υπερένταση...επίσης λόγο αυτόυ δεν μπορώ να κοιμηθώ κίωλας....

Mπας και έχεις αγχωθεί για τίποτα?

Doctor7
05-05-11, 10:14
είμαι αρκετά αγχώδης τύπος.....λές να είναι από εκει και τσάμπα να ανυσηχώ?

TrankLL
05-05-11, 13:09
Kαλημερα σε όλους είμαι παίχτης μπάσκετ και τωρα τελευτεα λογο καποιου τραβματισμου εβαλα μερικα κυλά και λιπος θέλω να μου προτείνετε εναν καλό λιποδιαλύτι για να χασω αφτα τα κυλα...Εχω διατροφη απο διετολογο τις ομοδας μου και προπονουμε 5 φορες την εβδομαδα απο 1 ωρα και 30 λεπτα έως 2 ωρες. Και γυμναστήριο παώ 2 φορες την εβδομαδα απο 1-1:30 ωρα.

Οπως ειπά και παραπάνω θέλω εναν αποτελεσματικό και καλό για την υγεία λιποδιαλυτη.
Δεν εχω θυροειδη. Ουτε κάποιο καρδιακό νόσημα.

Tι γνώμες έχετε για lipo 6 black (nutrex) , lipo 6 και lipo 6x ?? Ποιο ειναι αποτελεσματικο και όχι πολυ βαρύ?

Περιμένω τις προτάσεις σας.

beefmeup
05-05-11, 16:05
, lipo 6 και lipo 6x ?? Ποιο ειναι αποτελεσματικο και όχι πολυ βαρύ?



αυτα τα 2,ειναι ιδια στα δραστικα τους συστατικα κ δεν ειναι τοσο βαρια οσο το αλλο.
εγω τουλαχιστον αυτα θα περνα.

TrankLL
05-05-11, 16:50
αυτα τα 2,ειναι ιδια στα δραστικα τους συστατικα κ δεν ειναι τοσο βαρια οσο το αλλο.
εγω τουλαχιστον αυτα θα περνα.
Θα μου κανει δουλεία σε σχέση παντα με τα υπόλοιπα?? Και θέλω για 2 μήνες όχι παραπάνω. Τι λέτε ?

beefmeup
05-05-11, 16:54
οχι δεν θα σου κανει την ιδια δουλεια γιατι το αλλο που αναφερεις ειναι πολυ πιο δυνατο κ κανει αλλα πραγματα στο σωμα..κ μαλλον πιο "βαρυ"..

αλλα εσυ ρωτησες για κατι "αποτελεσματικο και όχι πολυ βαρύ",οποτε?

TrankLL
05-05-11, 17:05
οχι δεν θα σου κανει την ιδια δουλεια γιατι το αλλο που αναφερεις ειναι πολυ πιο δυνατο κ κανει αλλα πραγματα στο σωμα..κ μαλλον πιο "βαρυ"..

αλλα εσυ ρωτησες για κατι "αποτελεσματικο και όχι πολυ βαρύ",οποτε?

Οποτε παω στο lipo 6 ή lipo 6x πιο λέτε?

beefmeup
05-05-11, 17:17
τα ιδια δραστικα συστατικα ακριβως εχουν..μια μικρη διαφορα σε κατι αλλα ψιλα..
οποιο απτα 2 σου βγαινει φτηνοτερα.
τσεκαρε κ τα 2 θεματα που εχουμε στην αξιολογηση συμπληρωματων..:thumbup:

Doctor7
05-05-11, 17:17
Παίδες καλησπέρα. Χθες ξεκίνησα το Dymetadrine της Ast...θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας,διατροφή κάνω πάρα πολύ καλή....

παιδιά θα ήθελα μια γνώμη όποιος το έχει δοκιμάσει το συγκεκριμένο.

TrankLL
05-05-11, 18:13
τα ιδια δραστικα συστατικα ακριβως εχουν..μια μικρη διαφορα σε κατι αλλα ψιλα..
οποιο απτα 2 σου βγαινει φτηνοτερα.
τσεκαρε κ τα 2 θεματα που εχουμε στην αξιολογηση συμπληρωματων..:thumbup:
Eχουν την ουσια που λετε οτι επιρεαζει τον θυροειδη? Και επισης ειναι θερμογεννετικοι αυτη οι λιποδιαλυτες?

Λέω για lipo 6 και lipo 6x.

beefmeup
05-05-11, 18:19
οχι κ στα 2..αν κ εχουν ενα φυτικο μεσα που μπορει να τα επειρεαζει αλλα οχι οσο το αλλο που ειναι φαρμακευτικο..η μπορει κ καθολου βασικα.
αν δεις τα θεματα στην αξιολογηση μπορει να σου λυθουν καποιες απορειες.

TrankLL
05-05-11, 18:46
οχι κ στα 2..αν κ εχουν ενα φυτικο μεσα που μπορει να τα επειρεαζει αλλα οχι οσο το αλλο που ειναι φαρμακευτικο..η μπορει κ καθολου βασικα.
αν δεις τα θεματα στην αξιολογηση μπορει να σου λυθουν καποιες απορειες.

Είμαι 18 ετών...δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα έτσι δεν είναι?

panakos
07-05-11, 22:22
καλησπερα σε ολη την παρεα!!αυτην την περιοδο χρησιμοποιω τον λιποδιαλυτη xanadrine..μου ειπαν οτι πρεπει να κανω 2 μηνες την χρηση του συγκεκριμενου!!σκεφτομαι να κανω ενα μηνα αυτο το κουτι που εχω και οταν τελειωνει να μπω σε λιπο6!ειναι καλο σαν ασκεψη η οχι??

Devil
07-05-11, 22:24
καλησπερα σε ολη την παρεα!!αυτην την περιοδο χρησιμοποιω τον λιποδιαλυτη xanadrine..μου ειπαν οτι πρεπει να κανω 2 μηνες την χρηση του συγκεκριμενου!!σκεφτομαι να κανω ενα μηνα αυτο το κουτι που εχω και οταν τελειωνει να μπω σε λιπο6!ειναι καλο σαν ασκεψη η οχι??

ναι γινετε....

mits_7
09-05-11, 01:12
Παιδιά 1 ερώτηση και από εμένα..Είμαι 27 χρονών και έχω υποθυρεοειδισμό (ανεβασμένο TSH) και κάθε πρωί παίρνω 1 χάπι 0,1 mg με το οποίο το κρατάω σε φυσιολογικές τιμές.Από αυτά που έχω διαβάσει στο συγκεκριμένο thread έχω βγάλει το συμπέρασμα πως το lean extreme θα βοηθούσε χωρίς να μου πειραχτεί ο θυρεοειδής και ίσως και το lipo-6. Ισχύει κατι τέτοιο;Και αν ναι ποιο απο τα 2 θα μου προτείνατε;Eυχαριστώ εκ των πρωτέρων..

deluxe
09-05-11, 02:08
Καλυτερα να ξεκινουσες με κατι πιο light.

mits_7
09-05-11, 02:13
'Εχεις κάτι υπόψιν σου;

deluxe
09-05-11, 03:17
Με το stack2 ας πουμε. Πολυ ελαφρυ.

mits_7
09-05-11, 03:27
Με το stack2 ας πουμε. Πολυ ελαφρυ.

Aπό κριτικές εδώ που διάβασα για το stack2 για πεταμένα λεφτά το κόβω.Εκτός κ αν εννοείς να ξεκινήσω με αυτό κ αμέσως μετά να πάρω π.χ το lean extreme...Παίζει λες ρόλο να το πάω σταδιακά για να μη πειράξει θυρεοειδή;

deluxe
09-05-11, 03:59
Κοιτα το lean xtreme δεν εχει ουτε διεγερτικα, ουτε επηρεαζει το θυροειδη. Αλλα δεν ειμαι και γιατρος, σε εξετασεις αιματος που εγιναν, εχει αλλαξει αρκετες τιμες, αλλα μεσα στα ορια. Τωρα δε ξερω.

Manos1989
09-05-11, 07:06
Παιδιά 1 ερώτηση και από εμένα..Είμαι 27 χρονών και έχω υποθυρεοειδισμό (ανεβασμένο TSH) και κάθε πρωί παίρνω 1 χάπι 0,1 mg με το οποίο το κρατάω σε φυσιολογικές τιμές.Από αυτά που έχω διαβάσει στο συγκεκριμένο thread έχω βγάλει το συμπέρασμα πως το lean extreme θα βοηθούσε χωρίς να μου πειραχτεί ο θυρεοειδής και ίσως και το lipo-6. Ισχύει κατι τέτοιο;Και αν ναι ποιο απο τα 2 θα μου προτείνατε;Eυχαριστώ εκ των πρωτέρων..

To lean xtreme εγώ το προτείνω με χίλια...εγώ το χρησιμοποιώ σχεδόν όλο το χρόνο(με τα ανάλογα διαλλείματα φυσικά). Αποτελεσματικό με μηδέν παρενέργειες αν και θεωρείται ορμονικό.
Μη δώσεις τα λεφτά σου σε άχρηστα προϊόντα ....είναι λίγα και πολύ συγκεκριμένα αυτά που δουλεύουν,ειδικά στους λιποδιαλύτες.

mits_7
09-05-11, 15:42
Κοιτα το lean xtreme δεν εχει ουτε διεγερτικα, ουτε επηρεαζει το θυροειδη. Αλλα δεν ειμαι και γιατρος, σε εξετασεις αιματος που εγιναν, εχει αλλαξει αρκετες τιμες, αλλα μεσα στα ορια. Τωρα δε ξερω.


To lean xtreme εγώ το προτείνω με χίλια...εγώ το χρησιμοποιώ σχεδόν όλο το χρόνο(με τα ανάλογα διαλλείματα φυσικά). Αποτελεσματικό με μηδέν παρενέργειες αν και θεωρείται ορμονικό.
Μη δώσεις τα λεφτά σου σε άχρηστα προϊόντα ....είναι λίγα και πολύ συγκεκριμένα αυτά που δουλεύουν,ειδικά στους λιποδιαλύτες.

Από τις αναφορές όλων κατα καιρούς κι εγώ αυτό κατάλαβα..ότι είναι ίσως από τα πιο ακίνδυνα αλλά αποτελεσματικά λιποτροπικά.