PDA

Επιστροφή στο Forum : Γενικές Ερωτήσεις για Λιποδιαλύτες



Σελίδες : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Toxical
10-05-11, 15:07
Παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν τα ωμεγα-3 θα πρεπει να λαβμανονται και σε περιοδο ογκου επειδη εχω ακουσει οτι ειναι για λιποδιαλυση.Δηλαδη πιστευεται οτι χρειαζεται ενα τετοιου ειδος συμπληρωμα οταν καποιος προσπαθει να ανεβασει κιλα?

karpoutzidis
10-05-11, 15:29
Γεια σας παιδιά!

είμαι 1,76 και 107 (κιλακια):P

κάνω γυμναστική εδώ και 2 χρονιά.έχω δοκιμάσει πολλούς λυποδιαλητες και πολλά συμπληρώματα!

το κακό με την περίπτωση μου είναι οτι πάσχω από νόσο hodgkin και έχω κάνει μεταμόσχευση μυελού των οστών και θα ξανά κάνω σε 3 μήνες :P κάνω και θεραπείες που περιλαμβάνουν και κορτιζόνη και έτσι από τα 80 κιλά έχω φτάσει 107!όταν κάνω θεραπείες δεν περνώ τπτ.μόνο κάτι πολυβιταμηνες!έχω μπροστά μου 3 μήνες και έλεγα να κάνω καμιά λυποδιαληση.
κάνω μαζί με τα βάρη και 40 λεπτά διάδρομο.15 ποδήλατο και 15 ελιπτικο(3 μέρες την εβδομάδα)και τις αλλες 2 μονο αεροβια!
τι μου προτείνετε να πάρω για να κάνω σωστή δουλειά!



ευχαριστώ!

deluxe
10-05-11, 15:37
Παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν τα ωμεγα-3 θα πρεπει να λαβμανονται και σε περιοδο ογκου επειδη εχω ακουσει οτι ειναι για λιποδιαλυση.Δηλαδη πιστευεται οτι χρειαζεται ενα τετοιου ειδος συμπληρωμα οταν καποιος προσπαθει να ανεβασει κιλα?Παντα πρεπει να παιρνουμε ωμεγα3. Ειναι πολυτιμα για τον οργανισμο.

beefmeup
10-05-11, 16:53
τι μου προτείνετε να πάρω για να κάνω σωστή δουλειά!


μιας κ εισαι ιδιαζουσα περιπτωση λογω του θεματος με την υγεια που εχεις μηπως να ρωταγες καλυτερα ενα γιατρο που σε παρακολουθει?

karpoutzidis
10-05-11, 19:00
μιας κ εισαι ιδιαζουσα περιπτωση λογω του θεματος με την υγεια που εχεις μηπως να ρωταγες καλυτερα ενα γιατρο που σε παρακολουθει?


ο ένας που του πήγα το hemodrene Και το oxyelite pro μου είπε παρτα και τα είχα πάρει παλιότερα.τώρα έχω το thermobol και έλεγα να το συνδύαζα με κάτι άλλο....έχω και ένα κουτί από το cla με αμινοξέα το bodylean να το δυνδιασω?ο άλλος από την άλλη δεν θέλει ούτε να τα ακούει!γ αυτόν είναι πραμματα σατανικά(όποτε δεν κάνουμε καν συζήτηση επι του θεματος)
από την άλλη έχει και 500 διαφορετικά να του τα πηγαίνω ένα ένα δεν πολύ λέει!

hulkman
11-05-11, 14:07
power health cla.παιδια εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιον?

procop
11-05-11, 16:56
βασικα μια ερωτηση αν μπορει καποιος να με φωτισει:green:
αν τηρω ισοθερμιδικη διατροφη(αυστηρη χωρις cheatmeals) και θελω να χασω λιπος,θα δουλεψει ο λιποδιαλυτης??αεροβια δεν κανω αλλα εχω 4 pack τα 2 κατω θελουν λιγο να φανουν:(
και δευτερο τι προτεινετε σε καποιον π δεν θελει κατι extreme??(ασχετο αλλα εχω δοκιμασει εφεδρινη και μ ερχοταν εμετος,ετσι τα ψιλοαποφευγω)

hulkman
11-05-11, 17:37
βασικα μια ερωτηση αν μπορει καποιος να με φωτισει:green:
αν τηρω ισοθερμιδικη διατροφη(αυστηρη χωρις cheatmeals) και θελω να χασω λιπος,θα δουλεψει ο λιποδιαλυτης??αεροβια δεν κανω αλλα εχω 4 pack τα 2 κατω θελουν λιγο να φανουν:(
και δευτερο τι προτεινετε σε καποιον π δεν θελει κατι extreme??(ασχετο αλλα εχω δοκιμασει εφεδρινη και μ ερχοταν εμετος,ετσι τα ψιλοαποφευγω)

φιλε μου παντα δουλευει ενας λιποδυαλητης μαζι με μια αυστηρη διατροφη.αρκει να μην την ''σπασεις'' για τον 1ο μηνα τουλαχιστον.και αν εκανες ενα 30' αεροβια μαζι με διατροφη δεν θα χρειαζοταν λιποδυαλητης!

procop
11-05-11, 20:47
φιλε μου παντα δουλευει ενας λιποδυαλητης μαζι με μια αυστηρη διατροφη.αρκει να μην την ''σπασεις'' για τον 1ο μηνα τουλαχιστον.και αν εκανες ενα 30' αεροβια μαζι με διατροφη δεν θα χρειαζοταν λιποδυαλητης!

φιλε μ συμφωνω,
αλλα βαριεμαι την αεροβια! απλα εχω ακουσει οτι ο λιποδιαλυτης παει με διαιτα(υποθερμιδικη διατροφη) και για αυτο ρωταω!
αλλωστε δεν περιμενω και τιποτα τρελο....και γενικα δεν θελω να φορτωνω τον οργανισμο μ με σκευασματα(ηδη παιρνω αρκετα)...ετσι ρωταω αν αξιζει ειδαλλως δεν υπαρχει νοημα....δηλαδη η πρεπει να παρεις κατι δυνατο η τιποτα

Devil
11-05-11, 20:50
φιλε μ συμφωνω,
αλλα βαριεμαι την αεροβια! απλα εχω ακουσει οτι ο λιποδιαλυτης παει με διαιτα(υποθερμιδικη διατροφη) και για αυτο ρωταω!
αλλωστε δεν περιμενω και τιποτα τρελο....και γενικα δεν θελω να φορτωνω τον οργανισμο μ με σκευασματα(ηδη παιρνω αρκετα)...ετσι ρωταω αν αξιζει ειδαλλως δεν υπαρχει νοημα....δηλαδη η πρεπει να παρεις κατι δυνατο η τιποτα

αν την βαριεσε τοτε μην κανεις.... δοκιμασε τα 10' hiit η' διαφορα conditioning training που κανουν για kickbox/mma....

sobral
11-05-11, 22:10
αν την βαριεσε τοτε μην κανεις.... δοκιμασε τα 10' hiit η' διαφορα conditioning training που κανουν για kickbox/mma....

+1000:thumbup::thumbup: φοβερές οι προπονήσεις αυτές. Και βασικά είναι strength & conditioning. Mε αυτές αμα ξέρεις τι κάνεις, κρατάς και την μυικότητα και φτιάχνεις και φυσική κατάσταση. Και βασικό δεν βαριέσαι. Υπάρχουν άπειρα είδη ασκήσεων.

sofos
11-05-11, 22:33
+1000:thumbup::thumbup: φοβερές οι προπονήσεις αυτές. Και βασικά είναι strength & conditioning. Mε αυτές αμα ξέρεις τι κάνεις, κρατάς και την μυικότητα και φτιάχνεις και φυσική κατάσταση. Και βασικό δεν βαριέσαι. Υπάρχουν άπειρα είδη ασκήσεων.

αν παρω ενα σακο του μποξ κ τον μελανιαζω στο ξυλο θα μαι κομπλε?θα χανω λιπος αν το κανω αυτο για καμια ωρα?:green::P:P:P

hulkman
11-05-11, 23:54
power health cla.παιδια εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιον?

procop
12-05-11, 12:24
αν την βαριεσε τοτε μην κανεις.... δοκιμασε τα 10' hiit η' διαφορα conditioning training που κανουν για kickbox/mma....

devil εχεις δικιο,
ειδικα croossfit π εχω κανει ειναι super.....γενικα για τους λιποδιαλυτες για να μην δωσω τσαμπα λεφτα ειναι οκ να παρω (παντα με το σκεπτικο να δω καποια διαφορα,οχι και φετες να-ουμε:P)

Devil
12-05-11, 14:09
power health cla.παιδια εχει δοκιμασει κανεις αυτο το προιον?

της powerhealth οχι αλλα γενικα CLA ναι αρκετες φορες.... λιγα τα αποτελεσματα παντα... και δεν ξερω αν ηταν απο το συμπληρωμα.....

Devil
12-05-11, 14:11
αν παρω ενα σακο του μποξ κ τον μελανιαζω στο ξυλο θα μαι κομπλε?θα χανω λιπος αν το κανω αυτο για καμια ωρα?:green::P:P:P

δεν γινετε να το κανεις για μια ωρα....
δοκιμασε 2-3' circuit με διαληματα αναμεσα....


devil εχεις δικιο,
ειδικα croossfit π εχω κανει ειναι super.....γενικα για τους λιποδιαλυτες για να μην δωσω τσαμπα λεφτα ειναι οκ να παρω (παντα με το σκεπτικο να δω καποια διαφορα,οχι και φετες να-ουμε:P)

ναι ενταξ θα σε βοηθισει ενας λιποδιαλυτης.... αλλα χωρις διατροφη και ασκηση δεν εχει τιποτα.... απλα να ξερεις τι να περιμενεις....

hulkman
12-05-11, 15:50
για την κοπελα μου θελω να τον παρω..και ηθελα κατι ελαφυ !επισης ειδα ενα προιον για γυναικες..το LIPO 6 HER'S κατι αντιστοιχο για γυναικες απο το lipo6 για ανδρες..αλλα δεν εχω διαβασει καπου καποια γνωμη για αυτο.

sobral
12-05-11, 17:19
αν παρω ενα σακο του μποξ κ τον μελανιαζω στο ξυλο θα μαι κομπλε?θα χανω λιπος αν το κανω αυτο για καμια ωρα?:green::P:P:P

όχι βρε τρελέ:P:P:P δεν γίνονται μόνο με σάκο τα circuit. Έχουν βάρη μέσα, kettlebells, bosu, άλματα κτλ κτλ είναι ολόκληρο θέμα αυτά...:green:δες τι conditioning κάνουν στο ΜΜΑ θα πορωθείς.

tsilo
12-05-11, 19:32
geia sas....to prasino tsai san lipodialitiko xwris kafeinh p apotelei teleiws fitiko proin to sinistate g lipodialush h tha xreiastw n parw kati pio baru ???


euxaristw ek twn proterwn

***γραφε με ελληνικους χαρακτηρες.MODS TEAM***

beefmeup
12-05-11, 21:00
ψαξε λιγο το φορουμ φιλε,σιγουρα θα βρεις απαντησεις σε οσα θεματα θες κ οπου δεν βρεις ρωτας..

πρασινο τσαι
(http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?4586-%CF%80%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%BD%CE%BF-%CF%84%CF%83%CE%B1%CE%B9&highlight=%CF%80%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%83%CE%B9%CE%BD%CE%BF+%CF%84%CF%83%CE%B1%CE%B9)

Chris92
13-05-11, 00:45
και εγω πινω πρασινο τσαι ως λιποδιαλυτικο 1 λιτρο την ημερα περιπου. Θα ειχε αποτελεσμα αν το συνδιαζα με καποιο λιποδιαλυτη? Και αν ναι με ποιον?
ειμαι 18 χρονων οποτε μη μου πειτε καποιον που πειραζει θηροειδη!

Devil
13-05-11, 11:46
και εγω πινω πρασινο τσαι ως λιποδιαλυτικο 1 λιτρο την ημερα περιπου. Θα ειχε αποτελεσμα αν το συνδιαζα με καποιο λιποδιαλυτη? Και αν ναι με ποιον?
ειμαι 18 χρονων οποτε μη μου πειτε καποιον που πειραζει θηροειδη!

εδω δεν τους προτινουμε σε μεγαλητερους σε εσενα θα το προτιναμε...

δοκιμασε με την καφεινη....

Chris92
13-05-11, 12:32
εδω δεν τους προτινουμε σε μεγαλητερους σε εσενα θα το προτιναμε...

δοκιμασε με την καφεινη....
μα το πρασινο τσαι δεν περιεχει καφεινη :unsure: ?Να παρω επιπλεον?

Devil
13-05-11, 12:36
μα το πρασινο τσαι δεν περιεχει καφεινη :unsure: ?Να παρω επιπλεον?

περιεχει μια μικρη ποσοτητα....

beatshooter
13-05-11, 20:51
Μερες που δεν κανουμε προπονα να περνουμε λιποδιαλυτη εστω και σε μικροτερη απ την κανονικη δοση(οταν εχουμε προπ δλδ)?Η δεν βοηθα πουθενα?

beefmeup
13-05-11, 21:53
περνε στην κανονικη δοση.

gmalamos
13-05-11, 22:34
Παιδες εχει κανενας ιδεα απο κανενα λιπο θερμογεννετικο λιποτροπικο??Εννοω κατι χωρις πολλα στιμς που να δουλευει διαφορετικα δεν εννοω ορμονικο τυπου μιτο..

oldhiphop
13-05-11, 23:11
Παιδια επιδει εχω αρχιση και εγω γραμμωση,θελω να παρω κατι να με βοηθισει παραπανο.

λεω για L-Carnitine και Cla. απλα δεν ξερω πιας ετεριας το καθε ενα.

επισεις υπαρχη περιπτοση να παθω κατι? γιατι ειχα ενα πριξημο στο ποδι και μου ειπαν μετα τις εξετασεις οτι ο οργανισμος μου παραγει παραπανο ουρικο οξυ και να προσεχω τι τρώω.

Devil
13-05-11, 23:39
Παιδες εχει κανενας ιδεα απο κανενα λιπο θερμογεννετικο λιποτροπικο??Εννοω κατι χωρις πολλα στιμς που να δουλευει διαφορετικα δεν εννοω ορμονικο τυπου μιτο..

χωρις καθολου στιμς.... lean xtream , TTA .......

με λιγα στιμς δυσκολο να βρεις κατι.... λογικα φτιαχνεις μονος σου... green tea ,caffein , acetyl-l-carnitne.....

gmalamos
13-05-11, 23:53
χωρις καθολου στιμς.... lean xtream , TTA .......

με λιγα στιμς δυσκολο να βρεις κατι.... λογικα φτιαχνεις μονος σου... green tea ,caffein , acetyl-l-carnitne.....


lean xtream , TTA
Αυτα μονο απο το ιντερνετ ΚΥΡΙΕ ΟΦΙΣΕΡ??:P

Giannistzn
14-05-11, 22:29
Ερωτηση, σε ενα μηνα θα αρχισω και εγω γραμμωση. Δεν εχω ιδιαιτερη αναγκη απο λιποδιαλυτες (πιστευω) αλλα επειδη πεφτει εκεινη την περιοδο η εξεταστικη και δεν ξερω κατα ποσο θα μπορω να κανω την προπονηση μου οπως θελω, σκεφτομαι μηπως παρω για 1 μηνα.

Το σκεφτομαι περισσοτερο συνδιαστικα, επειδη εχει και την καφεΐνη μηπως με βοηθαει περισσοτερο και με τις ωρες διαβασματος (αργα το βραδυ). Καμια προταση απο εσας?

Devil
14-05-11, 22:45
lean xtream , TTA
Αυτα μονο απο το ιντερνετ ΚΥΡΙΕ ΟΦΙΣΕΡ??:P

ναι...νομιζω ναι...

procop
14-05-11, 23:41
devil βοηθα μια ρε ψηλε:)
επειδη διαβασα γενικα για sida και θελω πρωτου αγορασω να παρω κατι σωστα..
αν παρω το sida ρεφλεχ πρεπει να παρω και καφεινη να το στακαρω??εσυ τι προτεινεις ωστε να ειναι δυνατο και να μην εχω θεμα με θυροειδη??δεν θελω να χασω πανω απο 1-2 κιλα......

Devil
14-05-11, 23:46
devil βοηθα μια ρε ψηλε:)
επειδη διαβασα γενικα για sida και θελω πρωτου αγορασω να παρω κατι σωστα..
αν παρω το sida ρεφλεχ πρεπει να παρω και καφεινη να το στακαρω??εσυ τι προτεινεις ωστε να ειναι δυνατο και να μην εχω θεμα με θυροειδη??δεν θελω να χασω πανω απο 1-2 κιλα......

της reflex εχει καφεινη μεσα....

υπαρχουν πολλα καλα και δυνατα... OEP... Phenadrine.... φαινοντε καλα.... δεν παιζουν με ορμονες....

το sida καλο φαινετε αλλα δεν ξερουμε ποιοτητα....της reflex λενε ειναι καλο...

procop
15-05-11, 12:25
της reflex εχει καφεινη μεσα....

υπαρχουν πολλα καλα και δυνατα... OEP... Phenadrine.... φαινοντε καλα.... δεν παιζουν με ορμονες....

το sida καλο φαινετε αλλα δεν ξερουμε ποιοτητα....της reflex λενε ειναι καλο...

οκ ευχαριστω

TToni Shark
15-05-11, 13:21
Καμιά γνώμη για το Chitosan;;;:unsure:

Devil
15-05-11, 13:37
Καμιά γνώμη για το Chitosan;;;:unsure:

απατη...:green:

Giannistzn
15-05-11, 16:43
Ερωτηση, σε ενα μηνα θα αρχισω και εγω γραμμωση. Δεν εχω ιδιαιτερη αναγκη απο λιποδιαλυτες (πιστευω) αλλα επειδη πεφτει εκεινη την περιοδο η εξεταστικη και δεν ξερω κατα ποσο θα μπορω να κανω την προπονηση μου οπως θελω, σκεφτομαι μηπως παρω για 1 μηνα.

Το σκεφτομαι περισσοτερο συνδιαστικα, επειδη εχει και την καφεΐνη μηπως με βοηθαει περισσοτερο και με τις ωρες διαβασματος (αργα το βραδυ). Καμια προταση απο εσας?


^ γνωμες??

Devil
15-05-11, 16:48
^ γνωμες??

μπαααα.... δεν μου φαινετε λογικο να παρεις λιποδιαλητη επειδη δεν θα κανεις προπονηση...

Giannistzn
15-05-11, 16:54
μπαααα.... δεν μου φαινετε λογικο να παρεις λιποδιαλητη επειδη δεν θα κανεις προπονηση...

Οχι δεν ειπα οτι δεν θα κανω, απλα δεν θα κανω οπως θα ηθελα αν ειχα ελευθερο χρονο. Π.χ. μπορει να μην προλαβαινω καθε μερα, και να κανω 3-4 φορες την εβδομαδα αεροβιο, ή να μην εχω στη διαθεση μου 45-50 λεπτα αλλα 30-35.

Devil
15-05-11, 17:04
Οχι δεν ειπα οτι δεν θα κανω, απλα δεν θα κανω οπως θα ηθελα αν ειχα ελευθερο χρονο. Π.χ. μπορει να μην προλαβαινω καθε μερα, και να κανω 3-4 φορες την εβδομαδα αεροβιο, ή να μην εχω στη διαθεση μου 45-50 λεπτα αλλα 30-35.

ααα...οκ... τοτε ναι παρε κανονικα...

Michaelangelo
15-05-11, 18:57
Καμιά γνώμη για το Chitosan;;;:unsure:

Τον είχα πάρει πριν κάτι χρόνια από τα χτρεμε επειδή ήταν σε προσφορά. Τίποτα! Μάπα το καρπούζι. Γενικά όλοι οι σχετικά λάιτ και καλά είχαν από αποτέλεσμα μηδέν έως ελάχιστα πράγματα. Τα μόνα που είχαν δουλέψει πάνω μου ήταν Σίντα (CNP) και Μίτο, άντε και με λίγα αποτελέσματα να πω και το Thermocuts. Τώρα παίρνω να δοκιμάσω το Λίπο6 μιας και ακούω καλές γνώμες.

stamatis1983
16-05-11, 15:02
παιδια γεια σας και απο μενα.να σας ρωτησω κατι.παιζω μπασκετ δλδ 4 προπονησεις τη βδομαδα και ενα ματς και το καλοκαιρι λιγα βαρη με πολλες επαναληψεις.ψαχνω εναν λυποδιαιυτη για την περιοχη της κοιλιας.δεν ειμαι χοντρος απλα ειμαι αρκετα χαλαρος εκει αν και γενικα ειναι γυμνασμενος ελαφρα.μου προτειναν lipo6 black55 ,cytolean 45 ,phenorex 45 ,crxcut dy45.τι μου προτεινεται?ευχαριστω...

Devil
16-05-11, 15:28
παιδια γεια σας και απο μενα.να σας ρωτησω κατι.παιζω μπασκετ δλδ 4 προπονησεις τη βδομαδα και ενα ματς και το καλοκαιρι λιγα βαρη με πολλες επαναληψεις.ψαχνω εναν λυποδιαιυτη για την περιοχη της κοιλιας.δεν ειμαι χοντρος απλα ειμαι αρκετα χαλαρος εκει αν και γενικα ειναι γυμνασμενος ελαφρα.μου προτειναν lipo6 black55 ,cytolean 45 ,phenorex 45 ,crxcut dy45.τι μου προτεινεται?ευχαριστω...

ειναι αρκετα δυνατα αυτα.... και μερικα παιζουν με θυροειδη...

θα ελεγα για τι lipo6 (σκετο.... ουτε black ουτε τιποτα...)

the_mechanic
16-05-11, 22:23
Τo lipo6 εχω δει πολλες φορες να γραφεται απο μελη οτι ειναι καλο.Με αεροβια 45' 4 με 5 φορες τη βδομαδα θα δωσει πιο γρηγορο αποτελεσμα (συν διατροφη εννοειται;))η απλα placebo effect που δειχνει κ ο devil?

stamatis1983
17-05-11, 15:36
απλα τωρα το καλοκαιρι οι προπονησεις ειναι 1,5 ωρα και τα βαρη ανυπαρκτα σχεδον.απο αυτα που ανεφερα ποιο ειναι αβλαβες..ειμαι ασχετος το καταλαβατε..

gmalamos
17-05-11, 15:53
Η Yohimbine δουλευει?:unsure:

Devil
17-05-11, 15:57
Η Yohimbine δουλευει?:unsure:

ρωτα τον beef....:green::green::green:

ναι δουλευει....

gmalamos
17-05-11, 15:59
ρωτα τον beef....:green::green::green:

ναι δουλευει....

Βρηκα το παλιο λιπο6 γι αυτο ρωταω αν το ξερει κανεις?

gmalamos
17-05-11, 17:05
Βρηκα το παλιο λιπο6 γι αυτο ρωταω αν το ξερει κανεις?

beef?

beefmeup
17-05-11, 20:10
α,ο ντεβιλ το λεει γιατι η γιοχιμβ. μου κανει παρενεργειες..το εχω γραψει σε διαφορα θεματα κ στο game day(MAN) που εχει..
οτι δουλευει δλδ,δουλευει σιγουρα:green:

γενικοτερα επειδη τον θυμαμαι στην αγορα αυτον το λιποδιαλυτη αν δεν εχεις θεμα ειχε πολυ καλο feedback.

Giannistzn
17-05-11, 20:47
α,ο ντεβιλ το λεει γιατι η γιοχιμβ. μου κανει παρενεργειες..το εχω γραψει σε διαφορα θεματα κ στο game day(MAN) που εχει..
οτι δουλευει δλδ,δουλευει σιγουρα:green:

γενικοτερα επειδη τον θυμαμαι στην αγορα αυτον το λιποδιαλυτη αν δεν εχεις θεμα ειχε πολυ καλο feedback.

Για αυτον εδω λες? http://lipo6warning.com/wp-content/uploads/2010/12/lipo6-botterl.jpg

Γιατι και εγω ψαχνομαι για τον επομενο μηνα. Τι παρενεργειες σου εκανε?

gmalamos
17-05-11, 21:09
α,ο ντεβιλ το λεει γιατι η γιοχιμβ. μου κανει παρενεργειες..το εχω γραψει σε διαφορα θεματα κ στο game day(MAN) που εχει..
οτι δουλευει δλδ,δουλευει σιγουρα:green:

γενικοτερα επειδη τον θυμαμαι στην αγορα αυτον το λιποδιαλυτη αν δεν εχεις θεμα ειχε πολυ καλο feedback.

Με λιγα λογια δουλευει?

beefmeup
17-05-11, 21:26
Με λιγα λογια δουλευει?

ετσι ελεγαν αυτοι που το δοκιμαζαν τοτε.

αλλα κ σαν ουσια μεμονομενα δουλευει.

gmalamos
17-05-11, 21:51
ετσι ελεγαν αυτοι που το δοκιμαζαν τοτε.

αλλα κ σαν ουσια μεμονομενα δουλευει.

Καταλαβα..Ειναι θερμογεννετικη η γιοχι?

jannous44
18-05-11, 09:45
ο συνδιασμος καφε(3-4 κ.γ) και ασπιρινης πριν τι προπονηση κανει τιποτα? η πρεπει να υπαρχει και η εφεδρινη για να συμπληρωθει το πακετο? δηλαδη απο το ECA να βαλεις μονο το .CA :green:

chris corfu
18-05-11, 18:20
ο συνδιασμος καφε(3-4 κ.γ) και ασπιρινης πριν τι προπονηση κανει τιποτα? η πρεπει να υπαρχει και η εφεδρινη για να συμπληρωθει το πακετο? δηλαδη απο το ECA να βαλεις μονο το .CA :green:

το eca εχει βγει γτ απο ερευνες εχει διαπιστωθει οτι ο συνδιασμος των τριων σε συγκεκριμενες αναλογιες φερνει καλητερη λιποδιαληση. τωρα με αυτο που αναφερεις μαλλον δεν... μην δοκιμαζεις χρηση ασπιρινης ετσι χυμα, θελει συγκεκριμενες αναλογιες και χωρις εφεδρ. δεν βρισκω τον λογο. αν ειναι να βαλεις κατι βαλε μονο καφεινη η κανονικο εκα.

stamatis1983
19-05-11, 12:15
lipo6 black55 ,cytolean 45 ,phenorex 45 ,crxcut dy45.τι μου προτεινεται?βοηθηστε ρε παιδια?η και κατι αλλο αν ειναι και πιο οικονομικο ...

Devil
19-05-11, 13:06
Καταλαβα..Ειναι θερμογεννετικη η γιοχι?

stim ειναι.... κανει δουλεια...;)

gmalamos
19-05-11, 18:44
stim ειναι.... κανει δουλεια...;)

Τενκ γιου..

stamatis1983
19-05-11, 21:38
stim ειναι.... κανει δουλεια...;)

φιλε devil για το xenadryne rzr-x τι εχεις να πεις???

gmalamos
20-05-11, 00:18
Το animal cut δεν ειναι πιο δυνατο απο OXYELITE?
Και δεν πειραζει θυροειδη ετσι?

sofos
20-05-11, 00:21
Το animal cut δεν ειναι πιο δυνατο απο OXYELITE?
Και δεν πειραζει θυροειδη ετσι?

δε φαινεται τιποτα :P:P:P

gmalamos
20-05-11, 00:24
δε φαινεται τιποτα :P:P:P

http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=22&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=16

sofos
20-05-11, 00:26
http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=22&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=16

λογικα μπολικα νερα χανεις με το κατς :green:

sobral
20-05-11, 00:41
Το animal cut δεν ειναι πιο δυνατο απο OXYELITE?
Και δεν πειραζει θυροειδη ετσι?

χμμ για τσέκαρε το thyroid complex. Μπορεί και να τον επηρεάσει. Πολλά στίμς πάντως χαμός.

gmalamos
20-05-11, 00:52
χμμ για τσέκαρε το thyroid complex. Μπορεί και να τον επηρεάσει. Πολλά στίμς πάντως χαμός.

Αυτο το χουν ολα..

sofos
20-05-11, 01:04
Αυτο το χουν ολα..

ολα το χουν?:unsure::unsure: τι εννοεις ολοι οι λιποδιαλυτες?:unsure::unsure:

gmalamos
20-05-11, 01:28
ολα το χουν?:unsure::unsure: τι εννοεις ολοι οι λιποδιαλυτες?:unsure::unsure:

Αυξάνουν τη λειτουργία του θυρεοειδούς

gmalamos
20-05-11, 02:36
Αυξάνουν τη λειτουργία του θυρεοειδούς

Οι αθλητές που κάνουν δίαιτα διατρέχουν τον κίνδυνο της επιβράδυνσης της λειτουργίας του θυρεοειδούς. Μειωμένες θερμίδες, αυξημένη ένταση και την έντονη προπόνηση όλοι κάτω πλήκτρο θυρεοειδικές ορμόνες, βάζοντας το σώμα σε μια καταβολική κατάσταση που μπορεί να κάνει πραγματικά την απώλεια λίπους σκληρότερα. Animal Cuts περιέχει εξειδικευμένο εκχυλίσματα φύλλων ελιάς και guggul καθώς και τα αμινοξέα l-acid τυροσίνης, το οποίο όλες τις εργασίες για να υποστηρίξουν την υγιή λειτουργία του θυρεοειδούς αδένα και την παραγωγή. Όταν θυρεοειδή αδένα σας λειτουργεί με την απόδοση αιχμής, το μεταβολικό ρυθμό και την παραγωγή ορμονών θυροειδή έχει μεγιστοποιηθεί, με αποτέλεσμα τη βέλτιστη απώλεια λίπους.

sofos
20-05-11, 02:40
Οι αθλητές που κάνουν δίαιτα διατρέχουν τον κίνδυνο της επιβράδυνσης της λειτουργίας του θυρεοειδούς. Μειωμένες θερμίδες, αυξημένη ένταση και την έντονη προπόνηση όλοι κάτω πλήκτρο θυρεοειδικές ορμόνες, βάζοντας το σώμα σε μια καταβολική κατάσταση που μπορεί να κάνει πραγματικά την απώλεια λίπους σκληρότερα. Animal Cuts περιέχει εξειδικευμένο εκχυλίσματα φύλλων ελιάς και guggul καθώς και τα αμινοξέα l-acid τυροσίνης, το οποίο όλες τις εργασίες για να υποστηρίξουν την υγιή λειτουργία του θυρεοειδούς αδένα και την παραγωγή. Όταν θυρεοειδή αδένα σας λειτουργεί με την απόδοση αιχμής, το μεταβολικό ρυθμό και την παραγωγή ορμονών θυροειδή έχει μεγιστοποιηθεί, με αποτέλεσμα τη βέλτιστη απώλεια λίπους.

κακή μετάφραση :P:green:

TToni Shark
20-05-11, 08:23
Τον είχα πάρει πριν κάτι χρόνια από τα χτρεμε επειδή ήταν σε προσφορά. Τίποτα! Μάπα το καρπούζι. Γενικά όλοι οι σχετικά λάιτ και καλά είχαν από αποτέλεσμα μηδέν έως ελάχιστα πράγματα. Τα μόνα που είχαν δουλέψει πάνω μου ήταν Σίντα (CNP) και Μίτο, άντε και με λίγα αποτελέσματα να πω και το Thermocuts. Τώρα παίρνω να δοκιμάσω το Λίπο6 μιας και ακούω καλές γνώμες.

Σε ευχαριστώ πολύ:thumbup:

stamatis1983
20-05-11, 11:14
Οι αθλητές που κάνουν δίαιτα διατρέχουν τον κίνδυνο της επιβράδυνσης της λειτουργίας του θυρεοειδούς. Μειωμένες θερμίδες, αυξημένη ένταση και την έντονη προπόνηση όλοι κάτω πλήκτρο θυρεοειδικές ορμόνες, βάζοντας το σώμα σε μια καταβολική κατάσταση που μπορεί να κάνει πραγματικά την απώλεια λίπους σκληρότερα. Animal Cuts περιέχει εξειδικευμένο εκχυλίσματα φύλλων ελιάς και guggul καθώς και τα αμινοξέα l-acid τυροσίνης, το οποίο όλες τις εργασίες για να υποστηρίξουν την υγιή λειτουργία του θυρεοειδούς αδένα και την παραγωγή. Όταν θυρεοειδή αδένα σας λειτουργεί με την απόδοση αιχμής, το μεταβολικό ρυθμό και την παραγωγή ορμονών θυροειδή έχει μεγιστοποιηθεί, με αποτέλεσμα τη βέλτιστη απώλεια λίπους.
για το xenadryne rzr-x τι λες?

gmalamos
20-05-11, 12:00
για το xenadryne rzr-x τι λες?

Δεν το χω δοκιμασει.

sobral
20-05-11, 12:48
Οι αθλητές που κάνουν δίαιτα διατρέχουν τον κίνδυνο της επιβράδυνσης της λειτουργίας του θυρεοειδούς. Μειωμένες θερμίδες, αυξημένη ένταση και την έντονη προπόνηση όλοι κάτω πλήκτρο θυρεοειδικές ορμόνες, βάζοντας το σώμα σε μια καταβολική κατάσταση που μπορεί να κάνει πραγματικά την απώλεια λίπους σκληρότερα. Animal Cuts περιέχει εξειδικευμένο εκχυλίσματα φύλλων ελιάς και guggul καθώς και τα αμινοξέα l-acid τυροσίνης, το οποίο όλες τις εργασίες για να υποστηρίξουν την υγιή λειτουργία του θυρεοειδούς αδένα και την παραγωγή. Όταν θυρεοειδή αδένα σας λειτουργεί με την απόδοση αιχμής, το μεταβολικό ρυθμό και την παραγωγή ορμονών θυροειδή έχει μεγιστοποιηθεί, με αποτέλεσμα τη βέλτιστη απώλεια λίπους.

αυτά τα λέει η universal. εσύ τα αποδέχεσαι έτσι απλά με μία μετάφραση από την παρουσίαση του προϊόντος? καλό είναι να τα ψάχνεις μόνος σου από πιο αντικειμενικές μελέτες. ;)

gmalamos
20-05-11, 13:24
αυτά τα λέει η universal. εσύ τα αποδέχεσαι έτσι απλά με μία μετάφραση από την παρουσίαση του προϊόντος? καλό είναι να τα ψάχνεις μόνος σου από πιο αντικειμενικές μελέτες. ;)

Για δωσε μου σε παρακαλω τοτε τις ερευνες σου..Γιατι απ οτι δεν καταλαβες το ψανω δεν το αποδεχθηκα.

Devil
20-05-11, 15:19
αυτο για το olive leaf extract.... τα αλλα συστατικα δεν μ'αρεσουν:green:

http://ipac.kacst.edu.sa/eDoc/2006/158254_1.pdf

stamatis1983
20-05-11, 15:44
αυτο για το olive leaf extract.... τα αλλα συστατικα δεν μ'αρεσουν:green:

http://ipac.kacst.edu.sa/eDoc/2006/158254_1.pdf

φιλε devil για το xenadryne rzr-x τι εχεις να πεις???

Devil
20-05-11, 15:53
φιλε devil για το xenadryne rzr-x τι εχεις να πεις???

τιποτα το ιδιαιτερο.... δεν μου φαινετε και τοσο καλο.... μονο το 1ο blend ''υπαρχει'' τα αλλα ειναι χαλια κ με δωσεις για ποντικια....

ωραιο ονομα εχει παντος...

gmalamos
20-05-11, 16:29
Για δωσε μου σε παρακαλω τοτε τις ερευνες σου..Γιατι απ οτι δεν καταλαβες το ψανω δεν το αποδεχθηκα.


Κοιτα διαολε με αυτα που διαβασα τα ιδια ακριβως λεει οτι βοηθαει τη καλη λειτουργια του θυρο δεν εχει καμια σχεση με ντιλτο3 κλπ κλπ..Αυτο που θελω να μαθω οντως αν αυτα που λενε οι ερευνες ισχυουν και οποιος το χει δοκιμασει ας πει τη γνωμη του.Και κατι αλλο μην σχολιαζεις αρνητικα το προιον μονο αν προκειται για προβλημα υγειας που μπορει να επιφερει ετσι.Τοσο καιρο το συζηταμε για λιπο και απ οτι εχεις καταλαβεις ειμαι λιγακι ψειρας.Δεν θα θελες να σε ρωταω σχετικα καθε βδομαδα..:green::green:

Devil
20-05-11, 16:55
Κοιτα διαολε με αυτα που διαβασα τα ιδια ακριβως λεει οτι βοηθαει τη καλη λειτουργια του θυρο δεν εχει καμια σχεση με ντιλτο3 κλπ κλπ..Αυτο που θελω να μαθω οντως αν αυτα που λενε οι ερευνες ισχυουν και οποιος το χει δοκιμασει ας πει τη γνωμη του.Και κατι αλλο μην σχολιαζεις αρνητικα το προιον μονο αν προκειται για προβλημα υγειας που μπορει να επιφερει ετσι.Τοσο καιρο το συζηταμε για λιπο και απ οτι εχεις καταλαβεις ειμαι λιγακι ψειρας.Δεν θα θελες να σε ρωταω σχετικα καθε βδομαδα..:green::green:

dildo????:unsure:

σε ποιο προιον αναφαιρεσε????

καλα κανεις.... εγω ειμαι χειροτερος....:green:

gmalamos
20-05-11, 17:01
dildo????:unsure:

σε ποιο προιον αναφαιρεσε????

καλα κανεις.... εγω ειμαι χειροτερος....:green:

Λεω δεν εχει καμια σχεση με 3,3 diiodo δηλαδη δεν επηρεαζει τον θυρο..
Σε σενα ρεεεεεε!!Απλα ειπα οτι αν το χει παρει κανενας ας πει τη γωμη του..

Devil
20-05-11, 17:09
Λεω δεν εχει καμια σχεση με 3,3 diiodo δηλαδη δεν επηρεαζει τον θυρο..
Σε σενα ρεεεεεε!!Απλα ειπα οτι αν το χει παρει κανενας ας πει τη γωμη του..

ααααα.... ε οχι... δεν φαινετε να κανει suppression οπως η 3,3 κ η 3,5....

αν σε ρωτησω για ποιο συμπληρωμα μιλαμε θα με βρισεις????:green:

gmalamos
20-05-11, 17:14
ααααα.... ε οχι... δεν φαινετε να κανει suppression οπως η 3,3 κ η 3,5....

αν σε ρωτησω για ποιο συμπληρωμα μιλαμε θα με βρισεις????:green:

Οχι βεβαια αλλα θα σε ρωτουσα αν σου τελειωσε το μαζουτ τι μαζουτ δηλαδη καρβουνο πρεπει να καις..Δες το animal cuts σε παρακαλω και πες μου μονο αν παιζει με θυρο τπτ αλλο..

http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=22&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=16

Devil
20-05-11, 17:21
Οχι βεβαια αλλα θα σε ρωτουσα αν σου τελειωσε το μαζουτ τι μαζουτ δηλαδη καρβουνο πρεπει να καις..Δες το animal cuts σε παρακαλω και πες μου μονο αν παιζει με θυρο τπτ αλλο..

http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=22&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=16

μπα... καφεινη καιω... και οντως εχει τελειωσει....

το λοιπον.... οχι δεν επηρεαζει θυροειδη οπως τα 3,3 κ 3,5..... εχει 2-3 συστατικα μεσα τα οποια βοηθουν τον θυροειδη..... τιποτα παραπανω...

τα μοναδικα που κανουν suppresion σε θυροειδη ειναι τα ορμονικα.... δλδ 3,3 κ 3,5....

gmalamos
20-05-11, 17:24
μπα... καφεινη καιω... και οντως εχει τελειωσει....

το λοιπον.... οχι δεν επηρεαζει θυροειδη οπως τα 3,3 κ 3,5..... εχει 2-3 συστατικα μεσα τα οποια βοηθουν τον θυροειδη..... τιποτα παραπανω...

τα μοναδικα που κανουν suppresion σε θυροειδη ειναι τα ορμονικα.... δλδ 3,3 κ 3,5....

Τι γλιτωσες βρηκα τον λιπο μου δεν θα σε ενοχλησω για τον επομενο χρονο..:green:
Α και κατι αλλο να το αρχισω τωρα μαζι με το maxx gaspari η να περιμενω μια βδομαδα ακομη να τελειωσει??:unsure:Κανω προπο μεσημερι..

Devil
20-05-11, 17:29
Τι γλιτωσες βρηκα τον λιπο μου δεν θα σε ενοχλησω για τον επομενο χρονο..:green:
Α και κατι αλλο να το αρχισω τωρα μαζι με το maxx gaspari η να περιμενω μια βδομαδα ακομη να τελειωσει??:unsure:Κανω προπο μεσημερι..

μπα περιμενε να τελειωσει το max και βαλε το λιποδιαλιτη.... μονο και μονο λογο στιμς το λεω.... τωρα εχεις ηδη στιμς απο το max....

beatshooter
23-05-11, 23:24
Καντε μια αξιολογηση των 1,2,3,4 κτλ κατα σειρα λιποδιαλυτων που δεν επηρεαζουν θυρο και βαση συστατικων η ιδίας χρησης πιστευετε πως δουλευουν?

gmalamos
24-05-11, 00:10
Καντε μια αξιολογηση των 1,2,3,4 κτλ κατα σειρα λιποδιαλυτων που δεν επηρεαζουν θυρο και βαση συστατικων η ιδίας χρησης πιστευετε πως δουλευουν?

1.διατροφη+αεροβια
2.διατροφη+αεροβια
3.διατροφη+αεροβια
4.διατροφη+αεροβια

stamatis1983
24-05-11, 10:59
αν παρει καποιος λιποδιαλυτες και φτασει στο επιπεδο που θελει μετα πρεπει να συνεχισει?επισης αν δεν εχω τοσο σοβαρο προβλημα παχους μπορω να περνω ας πουμε 4 φορες την εβδομαδα μονο πριν την προπονηση?και τελος επηρεαζει το αλκοολ δηλαδη αν μια μερα εχω παρει και πιω 2 ποτακια το βραδυ ???

stamatis1983
24-05-11, 11:20
1.διατροφη+αεροβια
2.διατροφη+αεροβια
3.διατροφη+αεροβια
4.διατροφη+αεροβια

lipo6 black55 ,cytolean 45 ,phenorex 45 θα ηθελα τη γνωμη σου.ο devil μου ειπε για το απλο lipo6 αλλα δε το βρισκω βολο.

TrankLL
24-05-11, 11:44
Σημερα πήρα το lipo6 θέλω να το ρωτήσω πώς μου προτήνετε να το παίρνω κανώ προπόνηση κάθε μέρα στης 6 το απόγευμα μεχρι της 8:30 και 2 φορες την εβδομάδα παω γυμναστήριο το μεσιμεράκι γύρο στης 4.

Πως μου προτείνετε να περνώ τα χάπια...?

Devil αν μπορείς να με βοηθήσεις γιατί έχω καταλάβει ότι είσαι αρκετά καλός γνώστης.
Ευχαριστώ.

gmalamos
24-05-11, 12:01
Σημερα πήρα το lipo6 θέλω να το ρωτήσω πώς μου προτήνετε να το παίρνω κανώ προπόνηση κάθε μέρα στης 6 το απόγευμα μεχρι της 8:30 και 2 φορες την εβδομάδα παω γυμναστήριο το μεσιμεράκι γύρο στης 4.

Πως μου προτείνετε να περνώ τα χάπια...?

Devil αν μπορείς να με βοηθήσεις γιατί έχω καταλάβει ότι είσαι αρκετά καλός γνώστης.
Ευχαριστώ.

Ξεκινα με τη δοση που λεει και βλεπεις.

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8831-Lipo-6-%28Nutrex%29&highlight=lipo6

TrankLL
24-05-11, 12:18
Ξεκινα με τη δοση που λεει και βλεπεις.

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8831-Lipo-6-%28Nutrex%29&highlight=lipo6

Ok θα αρχίσω με 1 το πρωί και ένα μισή ώρα πριν την προπόνηση και μετά από καμία βδομάδα θα το κάνω 2+2...
Να ρωτήσω κάτι ακόμα το πρωινό χάπι να το περνώ χωρίς να έχω πιει ένα γάλα ή δεν πειράζει αν το πίνω μετά το γάλα?
Επειδή παίρνω 1η φορά λιποδιαλύτη για 1 βδομάδα ειναι καλα το 1+1 για να συνηθίσει ο οργανισμός μου ή λέτε να το κάνω 2 βδομάδες 1+1 και μετα αν αυξήσω την δόση?

gmalamos
24-05-11, 12:37
Ok θα αρχίσω με 1 το πρωί και ένα μισή ώρα πριν την προπόνηση και μετά από καμία βδομάδα θα το κάνω 2+2...
Να ρωτήσω κάτι ακόμα το πρωινό χάπι να το περνώ χωρίς να έχω πιει ένα γάλα ή δεν πειράζει αν το πίνω μετά το γάλα?
Επειδή παίρνω 1η φορά λιποδιαλύτη για 1 βδομάδα ειναι καλα το 1+1 για να συνηθίσει ο οργανισμός μου ή λέτε να το κάνω 2 βδομάδες 1+1 και μετα αν αυξήσω την δόση?

Καλυτερα να το παιρνεις το πρωι με αδειο στομαχι κ να κανεις αεροβια.Τη δοση θα τη βρεις μονο σου καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.;)

TrankLL
24-05-11, 12:41
Καλυτερα να το παιρνεις το πρωι με αδειο στομαχι κ να κανεις αεροβια.Τη δοση θα τη βρεις μονο σου καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.;)

Να το παιρνώ με άδειο στομαχι και μετα την αεροβια να περνω το πρωινό γεύμα μου?

gmalamos
24-05-11, 12:42
Να το παιρνώ με άδειο στομαχι και μετα την αεροβια να περνω το πρωινό γεύμα μου?

Ναι.

TrankLL
24-05-11, 12:45
Ναι.

Ευχαριστώ για την βοήθεια.

gmalamos
24-05-11, 12:58
Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Τπτ διαβασε καλα το φορουμ..Εχει πολλα εδω μεσα!;)

stamatis1983
24-05-11, 21:19
Τπτ διαβασε καλα το φορουμ..Εχει πολλα εδω μεσα!;)

lipo6 black55 ,cytolean 45 ,phenorex 45 θα ηθελα τη γνωμη σου.ο devil μου ειπε για το απλο lipo6 αλλα δε το βρισκω βολο.βοηθα κι εμενα ρε παληκαρε

Devil
24-05-11, 21:23
lipo6 black55 ,cytolean 45 ,phenorex 45 θα ηθελα τη γνωμη σου.ο devil μου ειπε για το απλο lipo6 αλλα δε το βρισκω βολο.βοηθα κι εμενα ρε παληκαρε

τοτε πηγαινε για cytolean.... τα αλλα εχουν Τ2 μεσα...

beatshooter
24-05-11, 21:28
Να το παιρνώ με άδειο στομαχι και μετα την αεροβια να περνω το πρωινό γεύμα μου?

Απλα δες πως θα αντιδρασει το αδειο στομαχι σου οταν παρεις τις καψουλες.Αν δεις τπτ ενοχλησεις τρωγε κατι κ περνε τον λιπο.

beatshooter
24-05-11, 21:30
Καντε μια αξιολογηση των 1,2,3,4 κτλ κατα σειρα λιποδιαλυτων που δεν επηρεαζουν θυρο και βαση συστατικων η ιδίας χρησης πιστευετε πως δουλευουν?

Ντεβιλ πες μια γνωμη ρε φιλε...:)

gmalamos
24-05-11, 21:35
http://www.youtube.com/watch?v=H4okIX7Tq2k

And the oscar...

Devil
24-05-11, 21:42
Ντεβιλ πες μια γνωμη ρε φιλε...:)

oxyelitepro.... phenadrine.... lean xtream.... TTA.....

αυτα μου ερχονται στο μυαλο......

Rhimz
24-05-11, 22:02
Καλησπερα.. μια ερωτηση αγορασα την Diet Boost και θα ξεκινησω τις επομενες μερες. Παραλληλα περνω πολυβιταμινες, πρωτεινη και αμινοξεα. Η ερωτηση ειναι.. καθε ποτε πρεπει να περνω τους λιποδιαλυτες? Μπορω να τους περνω το πρωι μαζι με τις πολυβιταμινες? Ξερω οτι οι ποσοτητες των βιταμινων απο τα αλλα συμπληρωματα δν ειναι μεγαλα αλλα θελω και παλι να ρωτησω υπαρχει περιπτωση υπερβιταμινωσης?

stamatis1983
25-05-11, 09:59
τοτε πηγαινε για cytolean.... τα αλλα εχουν Τ2 μεσα...

ευχαριστω για τη βοηθεια

TrankLL
25-05-11, 10:35
lipo6 black55 ,cytolean 45 ,phenorex 45 θα ηθελα τη γνωμη σου.ο devil μου ειπε για το απλο lipo6 αλλα δε το βρισκω βολο.βοηθα κι εμενα ρε παληκαρε

Aν πάντως σε ενδιαφέρει το λιπο6 μπορείς να το παραγγείλεις απο τα x-treme και να στο στείλουν στην πόρτα σου.

panakos
25-05-11, 16:49
καλησπερα παιδες!!!

παιζει να γινεται ο συνδιασμος λιπο 6 με diet boost??
δηλαδη 2 χαπακια λιπο 1 boost??

Devil
25-05-11, 18:55
ναι φιλε το ξερω .. βαρεθηκα να δινω τα λεφτα μου σε συμπληρωματα που δεν δουλευουν ( εννοειται πανω μου δεν δουλευουν, δεν ξερω σε αλλους)

τι ακριβως εχεις χρησιμοποιησει για ποσο καιρο σε τι δοσεις και τι αποτελεσματα περιμενες?

και το Τ2 τι σου λεει οτι θα δουλεψει?

Rhimz
25-05-11, 20:50
Ειναι σιγουρα 2 διαφορετικοι λιποδιαλυτες το λιπο με το ντιετ.. το ενα ειναι θερμογενετικο και σχετικα δυνατο ενω το αλλο ειναι πιο νορμαλ με πολυ καφεινη. Προσωπικα χωρις να ξερω πολλα δν θα το εκανα, παρε το ενα και μετα αφου τελειωση παρε το αλλο. Αλλα και παλι απο οσο ξερω θελουν κυκλο οι λιποδιαλυτες αρα ισως χρειαστη να περιμενεις. Το μονο που μπορεις να κανεις συνδιασμο τους λιποδιαλυτες οπως λενε τα παιδια ειναι το λεαν εξτρεμε. κανε search για λεπτομεριες.

Rhimz
25-05-11, 20:53
Φιλε Devil.. φαινεται πως ξερεις 5 πραγματα. Ποτε περνω τους λιποδιαλυτες? Σιγουρα περνω εναν πριν το πρωινο 30 με 60 λεπτα πριν, μετα ομως ? περνω πριν το γυμναστηριο? η πριν το απογευματινο? Η συσκευασια του Diet Boost λεει 3 φορες την μερα που μαλλον ειναι υπερβολικο, αμα δεις κιολας οτι θα πρεπει να περνεις 6 χαπια που εχουν 250mg καφεινη.

panakos
25-05-11, 21:05
ναι φιλος το ξερω οτι ειναι δυο διαφορετικα λιποτροπικα απλα το ειπα σαν ιδεα να μ,η παιρνω το πρψι 2 χαπαι λιπο 6 να παιρνω 1 λιπο και 1 boost!!
οταν τελειωσει ο κυκλος μου με το λιπο τα υπολοιπα χαπια boost να τα αφησω στην ακρη.,...:unsure:

beatshooter
29-05-11, 14:31
Σε κανα 2 βδομαδες τελειωνει το Λιπο6.Τι προτεινετε να κανω:

1.Δευτερο κυκλο λιπο6?
2.Να παρω κανα αλλο στο καπακι?(λεω για Ανιμαλ κατς)
3.Να κανω οφ μια βδομαδα και να αρχισω τον επομενο κυκλο?

panakos
29-05-11, 17:24
Σε κανα 2 βδομαδες τελειωνει το Λιπο6.Τι προτεινετε να κανω:

1.Δευτερο κυκλο λιπο6?
2.Να παρω κανα αλλο στο καπακι?(λεω για Ανιμαλ κατς)
3.Να κανω οφ μια βδομαδα και να αρχισω τον επομενο κυκλο?

φιλε μου και εγω την ιδια απορια εχω αλλο νομιζω ειναι καλυτερο μετα το τελος του κυκλου να σταματας γισ εναν περιπου μηνα και μετα να αρχιζεις!
ενας πιο εμπειρος σιγουρα θα μας βοηθησει...
εγω παντως μετα το τελος του κυκλου θα παρω cla:green:

beefmeup
29-05-11, 17:43
Σε κανα 2 βδομαδες τελειωνει το Λιπο6.Τι προτεινετε να κανω:


ποσο καιρο το επερνες??

καλο ειναι οχι πανω απο 2 μηνες..μεχρι 6-8 βδομαδες ειναι οκ για χρηση.

beatshooter
29-05-11, 19:38
ποσο καιρο το επερνες??

καλο ειναι οχι πανω απο 2 μηνες..μεχρι 6-8 βδομαδες ειναι οκ για χρηση.


ενα μηνα επαιρνα στακερ4(@@ δλδ) κ σε 2βδομαδες αλλος ενας μηνας με λιπο6.@μηνες δλδ λιποδιαλυτες(αν κ το στακερ δεν το πολυενιωσα)

τι μου προτεινεις να κανω?

rey1989
30-05-11, 13:52
Επειδή διάβασα πολλές απόψεις και απότι καταλαβαίνω σε άλλους λειτούργησαν πιο πολύ και σε άλλους λιγότερο , ποιος λιποδιαλυτής θεωρείτε από τους πιο δυνατούς και καλύτερους? :unsure:

Giannistzn
30-05-11, 14:01
Επειδή διάβασα πολλές απόψεις και απότι καταλαβαίνω σε άλλους λειτούργησαν πιο πολύ και σε άλλους λιγότερο , ποιος λιποδιαλυτής θεωρείτε από τους πιο δυνατούς και καλύτερους? :unsure:

Εισαι πολυ αρχαριος για λιποδιαλυτη. Φτιαξε πρωτα τη διατροφη σου και το προγραμμα σου και μετα κοιτα για λιποδιαλυτες. Ετσι οπως ειναι το προγραμμα σου θα καταστρεψεις το σωμα σου.

beatshooter
30-05-11, 21:07
Σε κανα 2 βδομαδες τελειωνει το Λιπο6.Τι προτεινετε να κανω:

1.Δευτερο κυκλο λιπο6?
2.Να παρω κανα αλλο στο καπακι?(λεω για Ανιμαλ κατς)
3.Να κανω οφ μια βδομαδα και να αρχισω τον επομενο κυκλο?

Καμια γνωμη/προταση κανεις?:green:

beefmeup
30-05-11, 21:09
Καμια γνωμη/προταση κανεις?:green:


ποσο καιρο το επερνες??

καλο ειναι οχι πανω απο 2 μηνες..μεχρι 6-8 βδομαδες ειναι οκ για χρηση.

:thumbup:

beatshooter
30-05-11, 22:34
Μπιφ τι λες να παρω μετα το λιπο6,λεω να μην συνεχισω μ αυτο?Ανιμαλ κατς?

beefmeup
30-05-11, 22:40
ρε συ γιατι δεν απαντας σε αυτο που σε ρωταω να βγαλουμε μια ακρη?:P

ποσο καιρο το περνεις?

beatshooter
30-05-11, 23:12
ρε συ γιατι δεν απαντας σε αυτο που σε ρωταω να βγαλουμε μια ακρη?:P

ποσο καιρο το περνεις?

Γραφω βρε κ πιο πανω!

Ενα μηνα επαιρνα το στακερ4 κ μετα ξεκινησα το λιπο6!Κ τωρα τελειωνει σε καμια βδομαδα το λιπο6!

beefmeup
30-05-11, 23:14
Γραφω βρε κ πιο πανω!

Ενα μηνα επαιρνα το στακερ4 κ μετα ξεκινησα το λιπο6!Κ τωρα τελειωνει σε καμια βδομαδα το λιπο6!

δλδ κανεις κοντα μηνες συνεχομενη χρηση λιποδιαλυτη??
τοτε σταματας για κανα μηνα καλυτερα..

beatshooter
30-05-11, 23:16
2 μηνες...Το στακερ4 το θεωρεις λιποδιαλυτη?:P

beefmeup
30-05-11, 23:19
2 μηνες...Το στακερ4 το θεωρεις λιποδιαλυτη?:P

ε,δεν εχει μεσα καφεινες,τσαγια,μαγια κλπ??
οτι εχει ενας λιποδιαλυτης περιπου..μπορει να μην εχει τα ιδια καλα αποτελεσματα με αλλα αλλα ως προς τα συστατικα του πανω κατω ιδια ειναι..

beatshooter
30-05-11, 23:23
Θα κατσω οφ 3βδομαδες-ενα μηνα.Με τι λες να ξεκινησω παλι?(mito,lipo6black etc ta apokleioyme)

beefmeup
30-05-11, 23:24
Θα κατσω οφ 3βδομαδες-ενα μηνα.Με τι λες να ξεκινησω παλι?

ναι καντο ετσι με το οφ.ενα μηνα καλυτερα..

δοκιμασε το oxyelite αλλα αν σου εκανε δουλεια το λιπο δεν εχει νοημα να πας αλλου..
το κατς παντως ειναι μαπα σε σχεση με τα αλλα 2 που λεμε τωρα.

beatshooter
30-05-11, 23:28
Βλεπω διαφορα αλλα δεν ξερω αν οφειλετε στο λιπο6 η στο οτι εχω συνεχως βελτιωνω διατροφη συν αεροβιο:)

jannous44
31-05-11, 00:11
τα "sida" κανουν δουλεια? η να ανατρεξω σε κατι ποιο "εκθαμβοτικο"?:unsure:

beatshooter
31-05-11, 00:21
Ολα κανουν αμα κανεις καλη διατροφη κ σωστη προπονηση

peris83
01-06-11, 15:42
kalispera!tha ithela na mou peite ti gnwmi sas gia tous sigekrimnous lipodialites!katarxin na pw pws proponoume 2 xronia sinexomena(ekana k pio palia)me vari kai kanw 3 fores tin evdomada!!!paizw kai podosfairo alla dn mporw na veltiwsw tous kiliakous kai skeftika tous lipodialite..
mlo (advanced fat burner)
choline 1000mg
inositol 500 mg
methionine 200 mg
vit b6 500 mg
l-lysine 100 mg
l-carnitine 50 mg
lecithin 100 mg
iron 1 mg
linoleic acid 100 mg
olein acid 50 mg
chromium picolinate 50 mcg

panakos
02-06-11, 15:23
καλησπερα παιδες!
να ρωτησω κατι? cla με λιποδιαλυτη συνδυαζονται μαζι?δηλαδη 2 χαπια το πρωι λιπο6 και μετα το μεσημερι και το βραδυ απο ενα cla μετα τα κυρια γευματα:unsure:??

Devil
02-06-11, 15:25
καλησπερα παιδες!
να ρωτησω κατι? cla με λιποδιαλυτη συνδυαζονται μαζι?δηλαδη 2 χαπια το πρωι λιπο6 και μετα το μεσημερι και το βραδυ απο ενα cla μετα τα κυρια γευματα:unsure:??

ναι γινετε...;)

panakos
02-06-11, 15:36
ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου!:toast:;)

d3m
04-06-11, 13:58
Εγω που εχω οικογενειακο ιστορικο θυροειδη ειχε κανει επεμβαση παλια ο πατερας μου...Θα μπορουσε να κανω χρηση το λιπο 6 η θα επρεπε να παω σε κατι ακομα πιο ελαφρη?

Devil
04-06-11, 14:42
Εγω που εχω οικογενειακο ιστορικο θυροειδη ειχε κανει επεμβαση παλια ο πατερας μου...Θα μπορουσε να κανω χρηση το λιπο 6 η θα επρεπε να παω σε κατι ακομα πιο ελαφρη?

νομιζω οτι μπορεις..... εσυ εχεις καποιο προβλημα?

d3m
04-06-11, 16:25
νομιζω οτι μπορεις..... εσυ εχεις καποιο προβλημα?

Δεν ειχα καποιο προβλημα με το θηροειδη φυσικα για να ξερω απολυτα θα πρεπει να κανω και μια αναλογη εξεταση απο γιατρο.
Απλα θελω να μαθω γιατι απο οτι ειδα το μιτο το λιπο6 μπλακ το κατς παιζουν με το θηροειδη.
Το λιπο6 παιζει και αυτο με τον θηροειδη?

beatshooter
04-06-11, 16:31
Οχι αυτο δεν παιζει.

Παιδια να ρωτησω κατι:Καποιος εχει θυρεοειδη ΑΛΛΑ τον εχει ρυθμισμενο με φαρμακευτικη αγωγη απο ενδροκρινολογο τι παρενεργιες μπορει να εχει λιποδιαλυτικο που δεν παιζει με θυρεοειδη(πχ λιπο6 HERS)?

(Κλασσικες μλκιες των γυναικων οσο πλησιαζει η ..παραλια)

d3m
04-06-11, 16:37
Δηλαδη το λιπο6 να το προτιμησω εφοσον δεν θα πειραξει το θηροειδη?

beatshooter
04-06-11, 16:39
Δηλαδη το λιπο6 να το προτιμησω εφοσον δεν θα πειραξει το θηροειδη?

Αμα ειναι το πρωτο σου λιποδιαλυτικο καλο ειναι να ξεκινησεις με κατι πιο "ελαφρυ".

d3m
04-06-11, 17:25
Προς το παρον δεν θελω να κανω χρηση γιατι τα παω καλα με τι διατροφη και την αεροβια.
Αργοτερα αν κολισω μπορει.
Θελεις να με προτινεις καποιο πιο ελαφρυ?

beatshooter
05-06-11, 20:33
Προς το παρον δεν θελω να κανω χρηση γιατι τα παω καλα με τι διατροφη και την αεροβια.
Αργοτερα αν κολισω μπορει.
Θελεις να με προτινεις καποιο πιο ελαφρυ?

Χωρις να εχω τις γνωσεις αλλων παιδιων που ειναι μαστορες σ αυτα τα θεματα θα σ ελεγα thermocuts η κανα staker4.

nicknick
05-06-11, 22:07
Καλησπερα μαγκες ηθελα να ρωτησω αν εχετε να μου προτεινετε καποιον τελειωσ ακινδυνο λιποδιαλυτη, αν ειναι και φυτικος ακομα καλυτερα. Δεν εχω παρει ποτε τιποτα και τα φοβαμαι παρα πολυ γιατι εχω και ενα προβλημα στο στομαχι. Μπορει να τα φοβαμαι και αδικα δεν ξερω, δεν εχω ψαχτει και πολυ στο θεμα αλλα δεν θελω κατι τρελο απλα να με βοηθησει λιγο στο στεγνωμα.. Τι προτεινετε???

beatshooter
06-06-11, 14:08
Καλησπερα μαγκες ηθελα να ρωτησω αν εχετε να μου προτεινετε καποιον τελειωσ ακινδυνο λιποδιαλυτη, αν ειναι και φυτικος ακομα καλυτερα. Δεν εχω παρει ποτε τιποτα και τα φοβαμαι παρα πολυ γιατι εχω και ενα προβλημα στο στομαχι. Μπορει να τα φοβαμαι και αδικα δεν ξερω, δεν εχω ψαχτει και πολυ στο θεμα αλλα δεν θελω κατι τρελο απλα να με βοηθησει λιγο στο στεγνωμα.. Τι προτεινετε???

Nα διαβασεις καλα αυτο το τοπικ να παρεις μια γενικη αποψη και καταληγεις καπου.

beatshooter
06-06-11, 21:34
Οχι αυτο δεν παιζει.

Παιδια να ρωτησω κατι:Καποιος εχει θυρεοειδη ΑΛΛΑ τον εχει ρυθμισμενο με φαρμακευτικη αγωγη απο ενδροκρινολογο τι παρενεργιες μπορει να εχει λιποδιαλυτικο που δεν παιζει με θυρεοειδη(πχ λιπο6 HERS)?

(Κλασσικες μλκιες των γυναικων οσο πλησιαζει η ..παραλια)

:unsure::unsure::unsure:

amateur666
07-06-11, 15:48
Καλησπερα μαγκες ηθελα να ρωτησω αν εχετε να μου προτεινετε καποιον τελειωσ ακινδυνο λιποδιαλυτη, αν ειναι και φυτικος ακομα καλυτερα. Δεν εχω παρει ποτε τιποτα και τα φοβαμαι παρα πολυ γιατι εχω και ενα προβλημα στο στομαχι. Μπορει να τα φοβαμαι και αδικα δεν ξερω, δεν εχω ψαχτει και πολυ στο θεμα αλλα δεν θελω κατι τρελο απλα να με βοηθησει λιγο στο στεγνωμα.. Τι προτεινετε???

για μενα oxy elite pro :thumbup: αποτελεσματικοσ λιπο κ δεν εχει καποιο side effect που να σε φοβισει οπωσ τ μιτο κ το λιπο 6 μπλακ που εχουν τ2

pao13
08-06-11, 02:21
Καλησπερα παιδια.Ειμαι καινουργιος στην παρεα σας αλλα κατα καιρους διαβαζα καποια πολυ ενδιαφεροντα post.
Ειμαι 23 χρονων,1.75 υψος και αυτη την περιοδο 82 κιλα.Ασχολουμαι με το body building ερασιτεχνικα γυρω στα 4 χρονια.Ειμαι φοιτητης και ετσι καθε χρονο λογο εξεταστικης ξεκιναω τον μαρτιο τα βαρη και τη διατροφη ογκου για να παρω καποια μυικα κιλα και γυρω στα μεσα μαιου τρεχω και δεν φτανω για να χασω το λιπος που θελω και να στεγνωσω.
Κανω 6 φορες την εβδομαδα βαρη και 4 φορες 40 λεπτα διαδρομο μετα τα βαρη και προσπαθω να διατηρησω τα μυικα μου κιλα και να χασω οσο περισσοτερο λιπος μπορω.
Η διατροφη μου
ενα scoop πρωτεινης της whey protein της ΟΝ το πρωι,1 ωρα μετα δημητριακα με γαλα και 2 αβγα βραστα,το μεσημερι 2 πατατες βραστες με ενα κοτοπουλο φιλετο ψητο,3 ωρες μετα γυμναστικη,μετα απο τη γυμναστικη ενα scoop πρωτεινης και μια ωρα μετα ενα τονο σκετο(μετα απο δυο ωρες κοιμαμαι και λογω στεγνωματος δεν βαζω καθολου υδατανθρακα-χωρις να ξερω αν ειναι σωστο αυτο).
Θελω να βαλω ενα λιποδιαλυτη αλλα θα ηθελα μια βοηθεια πανω σε αυτο και αν γινεται απο ατομα που εχουν δοκιμασει τους παρακατω που εχω ψαξει και εχω ξεχωρισει.


XENADRINE RZR-X ,LIPO 6 ,LIPO 6 BLACK ,OXYELITE PRO

Στο παρελθον ειχα δοκιμασει τον HYDROXYCUT HARDCORE και τον XENADRINE RFA-X με καλυτερα αποτελεσματα τον δευτερο.
Ειχα καταληξει στον lipo 6 και τον oxyelite pro αλλα πηγα στο xtreme stores και δεν ειχαν τον oxyelite pro και θα επαιρνα τον lipo 6 αλλα ο τυπος εκει μου ειπε οτι μονο αν αντεχω 6 φραπεδες σκετους την ημερα να παρω τον lipo 6!
Οταν επαιρνα τους λιποδιαλυτες που ανεφερα πριν δεν ειχα θεμα με την καφεινη και τον υπνο ομως ο τυπος στο καταστημα μου ειπε οτι επειδη αυτη την στιγμη δεν περνω καποιον λιποδιαλυτη τοτε να ξεκινησω με καποιον ποιο ηπιο.
θα το εκανα μονο που δεν εχω τοσο χρονο αλλα και λεφτα!


καποιες γνωμες πανω στο θεμα θα με βοηθουσαν!

exkaliber
14-06-11, 16:52
to cla απο Jarrow Formulas το εχει δοκιμασει κανενας?
ειναι καλο??

xof
14-06-11, 20:50
παιδια καλησπερα, ειμαι 28 ετων γυμναζομαι 4 φορες την εβδομαδα εδω και περιπου 6 μηνες. Μονο απο την γυμναστικη αυτη που κανω εχω χασει 6 κιλα. Σκεφτομαι να παρω καποιον λιποδιαλυτη για περισοτερα αποτελεσματα. Ειμαι 113 κιλα τωρα με υψος 185cm. Εχω θεμα με τον θυροειδη μου και ακολουθω χρονια φαρμακευτικη αγωγη με τα χαπια Thyro-4 των 0,1mg. Μπορω να παρω καποιον λιποδιαλυτη? Σκεφτομαι για το Thermo Cuts ή για L-Carnitine.

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις οποιες απαντησεις σας.

spek
15-06-11, 00:13
Γεια σας παιδια.έχω δοκιμάσει αρκετούς λιποδιαλυτες όπως lipo6x(nutrex) έναν της boditronics που δεν θυμάμαι πως τον λένε και τώρα έχω το animal cuts της universal.τα δυο πρώτα δεν μου κάνανε δουλειά. Το animal cuts όμως με φλιπαρει κάθε φορα που το παίρνω.το παίρνω και μετα απο μισή ώρα καίει το στομάχι μου.με οποιαδήποτε κίνηση ρίχνω 10 κιλά ιδρώτα.αφου στην αρχή τρόμαξα.μετα όμως το συνηθισα.πιστεύω ότι είναι αρκετά καλη επιλογη

bodydarma
15-06-11, 01:48
παιδια καλησπερα, ειμαι 28 ετων γυμναζομαι 4 φορες την εβδομαδα εδω και περιπου 6 μηνες. Μονο απο την γυμναστικη αυτη που κανω εχω χασει 6 κιλα. Σκεφτομαι να παρω καποιον λιποδιαλυτη για περισοτερα αποτελεσματα. Ειμαι 113 κιλα τωρα με υψος 185cm. Εχω θεμα με τον θυροειδη μου και ακολουθω χρονια φαρμακευτικη αγωγη με τα χαπια Thyro-4 των 0,1mg. Μπορω να παρω καποιον λιποδιαλυτη? Σκεφτομαι για το Thermo Cuts ή για L-Carnitine.

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις οποιες απαντησεις σας.

Carnitine μπορεις να πάρεις άφοβα, όπως και cla, και καφείνη χωρις υπερβολές όμως...
Να ξέρεις όμως πώς η δίαιτα απο μόνη της και χωρίς λιποδιαλύτες μπορει να επηρεάσει τον θυροειδή, γι'αυτο καλό ειναι πριν παρεις οτιδήποτε να το συζητήσεις με τον ενδοκρινολόγο σου.

thanos col
16-06-11, 00:16
παιδια μπορειτε να μου προτεινετε καποιον λυποδιαλυτη?εχω μεινει σταστιμος και δεν χανω κιλα ενω κανω καθημερινη αεροβια και βαρυ και προσεγμενη διατροφη με λιγους υδατανθρακες.σκεφτομαι να παρω CLA TONALIN 1000mg

ChrisON
16-06-11, 19:55
Kalhspera tha ithela na mou peite tin gnwmh sas gia autous tous duo lupodialites MEGA FAT BURNER (ON) kai THERMO CUTS (ON) gia ton thermo cuts exw diavasei palaiotera sxolia sto forum kai diavasa polu kala logia alla gia ton mega fat burner dn exw kapoia eikona.Poios apo tous duo einai o kaluteros?http://www.xtr.gr/_cm_admin/editor/uploads/images/thermo-cuts_.jpg http://www.xtr.gr/_cm_admin/editor/uploads/images/mega%20fat_.jpg (h prwth eikona einai to thermocuts):unsure:

beefmeup
16-06-11, 21:46
φιλε γραφε με ελληνικα ειναι κανονας του φορουμ.
κ ψαξε στην αξιολογηση συπληρωματων,μαλλον θα τα βρεις εκει,οποτε θα διαβασεις κ γνωμες στα αντιστοιχα θεματα.:thumbup:
η ανοιγεις ενα θεμα με τον MEGA FAT BURNER (ON) κ το συζηταμε.

xof
17-06-11, 03:28
Carnitine μπορεις να πάρεις άφοβα, όπως και cla, και καφείνη χωρις υπερβολές όμως...
Να ξέρεις όμως πώς η δίαιτα απο μόνη της και χωρίς λιποδιαλύτες μπορει να επηρεάσει τον θυροειδή, γι'αυτο καλό ειναι πριν παρεις οτιδήποτε να το συζητήσεις με τον ενδοκρινολόγο σου.

ο ενδοκρινολογος μου, μου εχει πει οτι πρεπει να χασω κιλα. εγω συνεχιζω κανονικα το προγραμμα που ακολουθω, απλα ηθελα μια εξτρα βοηθεια με καποιον λιποδιαλυτη.

ChrisON
17-06-11, 11:17
σε ευχαριστω για την απαντηση σου ( σορρυ για τα greklish)

beatshooter
18-06-11, 16:35
Θελει η μανα μου να χασει 3-4 κιλα αλλα μετα απο σκληρη διαιτα εχει σταματησει να χανει κ θελει μια βοηθεια.Διατροφη κανει απο διαιτολογο,ειχε αποτελεσματα.Γυμναστηριο παει κ κανει κυριως αεροβιο και λιγα βαρη(δεν ξερω τι την βαζουν να κανει).θελω να πω πως υπαρχει προσεγμενη διατροφη κ ασκηση.


Σκεφτομαι να τις το δωσω αυτο το "ripped fast" που και ελαφρυ ειναι κ φθηνο.Τι λετε εσεις?Εχετε να προτεινετε τπτ αλλο για να της δωσω?

gym
18-06-11, 19:04
Θελει η μανα μου να χασει 3-4 κιλα αλλα μετα απο σκληρη διαιτα εχει σταματησει να χανει κ θελει μια βοηθεια.Διατροφη κανει απο διαιτολογο,ειχε αποτελεσματα.Γυμναστηριο παει κ κανει κυριως αεροβιο και λιγα βαρη(δεν ξερω τι την βαζουν να κανει).θελω να πω πως υπαρχει προσεγμενη διατροφη κ ασκηση.


Σκεφτομαι να τις το δωσω αυτο το "ripped fast" που και ελαφρυ ειναι κ φθηνο.Τι λετε εσεις?Εχετε να προτεινετε τπτ αλλο για να της δωσω?

ετων η μαμα?
λοιπον ακου τι γινεται....αν ειναι 10000 τα εκατο σωστη με διατροφη,10000000 τα εκατο σωστη με προπονηση τοτε μπορει ο λιπο να την βοηθησει ενα 5 τα εκατο...
εγω λεω να μαθεις τι κανει στην προπονηση της...ειναι πολλοι οι παραγοντες που πρεπει να κοιταξεις πριν πας στην ''εσχατη λυση'',τον λιπο...
μπορει να θελει αλλαγη η διατροφη μηπως?αλλα μην της δινεις τιποτα ακομα...
κοιτα διατροφη,προπονηση και μετα πες μας ξανα...

beatshooter
19-06-11, 00:08
41 ειναι.Και γω αυτο της ειπα βρε gym να συνεχισει την διατροφη της και να κανει αλλαγες,απλα θελει να παρει κατι και για placebo.:)

gym
19-06-11, 00:12
41 ειναι.Και γω αυτο της ειπα βρε gym να συνεχισει την διατροφη της και να κανει αλλαγες,απλα θελει να παρει κατι και για placebo.:)

που τα εμαθε η μαμα σου καλε αυτααα?
λοιπον...παρτης εκει μια πολυβιταμινη αντε και ωμεγα κ πες της αυτα θα δεις τι θα σου κανουν!!!!!!ασε τα αυτα....κ πες της τι να κανει στην προπονηση της για να δει την διαφορα...;);)

beatshooter
19-06-11, 00:15
Βρε 41 ειναι και γω 22 αρα λογικο να τα ξερει αυτα:shock:

Και γω το σκεφτηκα αυτο,αλλα λεω να της δωσω κανονικο λιπο αλλα ηπιο.

Εχεις καμια προταση για σκευασμα που να δουλεψε σε σενα η αλλη κοπελα?:green:

gym
19-06-11, 00:18
Βρε 41 ειναι και γω 22 αρα λογικο να τα ξερει αυτα:shock:

Και γω το σκεφτηκα αυτο,αλλα λεω να της δωσω κανονικο λιπο αλλα ηπιο.

Εχεις καμια προταση για σκευασμα που να δουλεψε σε σενα η αλλη κοπελα?:green:

να μην της δωσεις λιπο λεμε...ντικανα δοκιμασα που θεωρειται κ ισχυρο κ καλα αλλα σιγα...ο,τι ηταν σχεδιασμενο να κανω,το εκανα...δεν μπορω να πω δηλαδη οτι αυτο με ωθησε κ με βοηθησε...εγω σου λεω αυτα ολα ειναι ψιλα γραμματα...αλλα αν επιμενεις πια κ δεν θες ουτε πολυβιταμινη ουτε ωμεγα,παρε ενα CLA η καμια καρνιτνη κ πες της τωρα μαμα θα φετωσεις...και σου λεω...πιεσε την στη προπονηση...

γιατι ρε κ εμενα η μαμα μου δεν τα ηεξερε αυτα πυτε στα 30....αντε...δεν της τα μαθαινω κ ολα...:green::green::green:

beatshooter
19-06-11, 00:27
Ευχαριστω για το ενδιαφερον gym!:):toast:

gym
19-06-11, 00:31
Ευχαριστω για το ενδιαφερον gym!:):toast:

bitte βρε...:thumbup:

beatshooter
21-06-11, 22:33
Ποσες βδομαδες να αφησω χωρις λιποδιαλυτη μετα απο 2μηνες "χορηγησης"?3ή4?

beefmeup
21-06-11, 22:35
Ποσες βδομαδες να αφησω χωρις λιποδιαλυτη μετα απο 2μηνες "χορηγησης"?3ή4?

κανα μηνα καλα ειναι.

thanos col
22-06-11, 21:38
καλησπερα θελω να ρωτησω κατι που μολις ακουσα απο φιλο μου γιατρο...ισχυει οτι οι λιποδυαλητες προκαλουν εθισμο στον οργανισμο και οτι οταν τον σταματησεις ο οργανισμος εχει μαθει να ''τεμπελιαζει'' και αρχιζει να αποθηκευει λιπος?

Devil
22-06-11, 22:08
καλησπερα θελω να ρωτησω κατι που μολις ακουσα απο φιλο μου γιατρο...ισχυει οτι οι λιποδυαλητες προκαλουν εθισμο στον οργανισμο και οτι οταν τον σταματησεις ο οργανισμος εχει μαθει να ''τεμπελιαζει'' και αρχιζει να αποθηκευει λιπος?

οχι....

thanos col
23-06-11, 02:01
οχι....

οχι σε ολα?δηλαδη ουτε κατα καποιο τροπο προκαλει εθισμο?

Devil
23-06-11, 02:44
οχι σε ολα?δηλαδη ουτε κατα καποιο τροπο προκαλει εθισμο?

οχι σε ολα.... δεν ειναι ναρκωτικα...:unsure:

thanos col
23-06-11, 12:48
οχι σε ολα.... δεν ειναι ναρκωτικα...:unsure:

χεχε σ'ευχαριστω

psilos85
24-06-11, 15:58
Tωρα που τελειωνε σε καμμια 10αρια μερες το κουτι με το thermocuts τι θα μου προτεινατε για συνεχεια? Σιγουρα ΔΕΝ θελω κατι που να παιζει με τον θυροειδη. Για oxyelite τι λετε?

kostantinos_b
04-07-11, 13:05
Tωρα που τελειωνε σε καμμια 10αρια μερες το κουτι με το thermocuts τι θα μου προτεινατε για συνεχεια? Σιγουρα ΔΕΝ θελω κατι που να παιζει με τον θυροειδη. Για oxyelite τι λετε?

παιδια εχς παρει το LIPO 6 /120 caps (NUTREX), ειναι υγρες καψουλες.
πρεπει να τις περνω ολοκληρες ή μονο το υγρο?

Devil
04-07-11, 13:37
παιδια εχς παρει το LIPO 6 /120 caps (NUTREX), ειναι υγρες καψουλες.
πρεπει να τις περνω ολοκληρες ή μονο το υγρο?

δες εδω...

LIPO 6 (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8831-Lipo-6-%28Nutrex%29)

sab
04-07-11, 15:12
διαβασα καποια πραγματα μεσα στο θεμα αλλα δεν καταλαβαινω κατι..για να δουλεψει κ να μας αλλαξει το μεταβολισμο ο λυποδιαλυτης λεμε οτι θελει και διατροφη εκτος την χορηγια του.. κ η ερωτηση μου ειναι η εξης.. ποιος ο λογος να τον παιρνουμε εφοσον με τη σωστη διατροφη ουτως η αλλως αλλαζει ο μεταβολισμος...??

Devil
04-07-11, 15:24
διαβασα καποια πραγματα μεσα στο θεμα αλλα δεν καταλαβαινω κατι..για να δουλεψει κ να μας αλλαξει το μεταβολισμο ο λυποδιαλυτης λεμε οτι θελει και διατροφη εκτος την χορηγια του.. κ η ερωτηση μου ειναι η εξης.. ποιος ο λογος να τον παιρνουμε εφοσον με τη σωστη διατροφη ουτως η αλλως αλλαζει ο μεταβολισμος...??

να μας τον αλλαξει σε τι?

εξαρταται απο τον λιποδιαλυτη.... δεν ειναι απαραιτητος........ απλα δινει ενα χερακι παραπανω οταν κολλας η' για να μην κολλησεις...

sofos
04-07-11, 15:25
να μας τον αλλαξει σε τι?

εξαρταται απο τον λιποδιαλυτη.... δεν ειναι απαραιτητος........ απλα δινει ενα χερακι παραπανω οταν κολλας η' για να μην κολλησεις...

στον αλλαζει αμα εχει μεσα τα 3.3 και το 3.5 :green::P:P

sab
04-07-11, 15:46
να μας τον αλλαξει σε τι?

.

διαβασα σ ενα σημειο οτι βοηθαει να αλλαξει ο μεταβολισμος κ να αρχισει να καιει το λιπος.
εγω ομως δεν ξερω αν θα μπορεσω λογο δουλειας να εχω 5-6 γευματα την ημερα κ απ αυτο μου γεννηθηκε η σκεψη αυτη..

Devil
04-07-11, 15:52
διαβασα σ ενα σημειο οτι βοηθαει να αλλαξει ο μεταβολισμος κ να αρχισει να καιει το λιπος.
εγω ομως δεν ξερω αν θα μπορεσω λογο δουλειας να εχω 5-6 γευματα την ημερα κ απ αυτο μου γεννηθηκε η σκεψη αυτη..

δεν λεει τιποτα... περισσοτερο μετρανε οι συνολικες θερμιδες που θα παρεις και τα μακροσυστατικα....

ναι ενας καλος λιποδιαλυτης θα σε βοηθισει....

sab
04-07-11, 15:59
δηλαδη με ενα καλο πρωινο κανονικο μεσιμεριανο κ λιγο βραδινο μετα την προπονηση θα εχω αποτελεσματα μεσα σε δυο μηνες πχ? (συμπεριλαμβανομενης κ της προτεινης)

Devil
04-07-11, 16:12
δηλαδη με ενα καλο πρωινο κανονικο μεσιμεριανο κ λιγο βραδινο μετα την προπονηση θα εχω αποτελεσματα μεσα σε δυο μηνες πχ? (συμπεριλαμβανομενης κ της προτεινης)

επειδη ειναι μετα την προπονηση ισως εβαζα και κατι παραπανω.... το καλο πρωινο δεν ειναι παντα τοσο καλο.... καν το μικρο-κανονικο καλητερα....

ναι...αναλογα βεβαια με την διατροφη σου και την προπονηση που κανεις...

sab
05-07-11, 10:04
μμμ...μαλιστα..ευχαριστω devil...

deluxe
09-07-11, 12:43
Εκανα ενα στακ lean xtreme, OEP και DCP και ακομα κανω δλδ για ακομα λιγες ημερες, αλλα το τελευταιο καιρο λογω τραυματισμων, ειτε δεν τα επαιρνα καθολου, ειτε τα επαιρνα οποτε να'ναι! Δλδ καλα αποτελεσματα ειχα δει το πρωτο διαστημα της χρησης. Επεσα αρκετα και σε κιλα και σε σωματικο λιπος. Στα κιλα που σηκωνω ειμαι πανω-κατω στα ιδια επιπεδα. Γενικα ειμαι ευχαριστημενος ομως.

Σε 10 ημερες ξεκιναω διακοπες που θα κρατησουν συνολικα 15 ημερες ακριβως! Εκεινο το διαστημα ο,τι κανω με αλτηρες και κατι δικα μου εξαρτηματα που εχω και θα παιρνω μονο DCP και 200mg καφεϊνης.

Απο 2 Αυγουστου επανερχομαι και σκεφτομαι να ξεκινησω το Lipo6 Black Ultra Concentrated. Αν και ειχα πει να μη ξαναπαρω προϊοντα που επηρεαζουν τον θυροειδη.. Τι λετε να κανω;

Παντως μονο η εφεδρα εχει αποτελεσματα απ'οτι ακουσα και αυτη θα παρω του χρονου και θα συνδιασω με Lean Xtreme, για να γλυτωσω και ενα καρο λεφτα!!

cuntface
09-07-11, 20:55
kalispera magkes eimai neos sto forum :D onomazome giwrgos eimai 19 xronon eimai 1.82 89 killa kai prosfata arxisa gimnastirio mporo na pw oti to swma mou dn einai kai poli wrea poli lipo oxi tpt tromero stoxos mou einai na xaso kilia mesi kai stithos i proponisi pou exw arxisi dld tin proponisi pou mou exi vali o gimnastis einai 20 lepta diadromo ( poli grigoro perpatima) meta 5 set apo 20 kiliakous kai meta eksaskisi sta vari telos padon exw ksekinisi edw kai mia vdomada ala dn vlepo na idrwno kai poli stin proponisi an ekseresoume ton diadromo pou idrwno stoxos mou einai na xasw killa kai lew na arxisw ta prwina na pigeno gia treksimo se gipedo stivou kai na xrisimopio lipodialites gia afto psaxtika kai vrika tous sigkekrimenous kai tha ithela os pio empiroi esois na mou pite tin gnwmi sas*****************

beefmeup
09-07-11, 21:03
φιλε καλως ηλθες.
διαβασε μια τους κανονες του φορουμ.
γραφουμε μονο ελληνικα κ δεν επιτρεπονται λινκ περαν των χορηγων του φορουμ.
ωραιο νικ εχεις.

cuntface
09-07-11, 21:12
ax signwmi :p ty kaloutsiko einai sorry gia to link dn to ksera lipon mipos mpwri na me voithisis me to thema pou me apasxoli i tin apopsi sou ston lipodialiti pou postara sto link

beefmeup
09-07-11, 21:20
το επομενο ποστ που θα γραφεις ετσι θα διαγραφει.

Ultra Burner II (Weider) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?14815-Ultra-Burner-II-%28Weider%29&daysprune=-1)

deluxe
11-07-11, 01:07
Εκανα ενα στακ lean xtreme, OEP και DCP και ακομα κανω δλδ για ακομα λιγες ημερες, αλλα το τελευταιο καιρο λογω τραυματισμων, ειτε δεν τα επαιρνα καθολου, ειτε τα επαιρνα οποτε να'ναι! Δλδ καλα αποτελεσματα ειχα δει το πρωτο διαστημα της χρησης. Επεσα αρκετα και σε κιλα και σε σωματικο λιπος. Στα κιλα που σηκωνω ειμαι πανω-κατω στα ιδια επιπεδα. Γενικα ειμαι ευχαριστημενος ομως.

Σε 10 ημερες ξεκιναω διακοπες που θα κρατησουν συνολικα 15 ημερες ακριβως! Εκεινο το διαστημα ο,τι κανω με αλτηρες και κατι δικα μου εξαρτηματα που εχω και θα παιρνω μονο DCP και 200mg καφεϊνης.

Απο 2 Αυγουστου επανερχομαι και σκεφτομαι να ξεκινησω το Lipo6 Black Ultra Concentrated. Αν και ειχα πει να μη ξαναπαρω προϊοντα που επηρεαζουν τον θυροειδη.. Τι λετε να κανω;

Παντως μονο η εφεδρα εχει αποτελεσματα απ'οτι ακουσα και αυτη θα παρω του χρονου και θα συνδιασω με Lean Xtreme, για να γλυτωσω και ενα καρο λεφτα!!Ή εστω καποιο πιο ηπιο λιποδιαλυτικο αλλα και με διουρητικη δραση.

George10
13-07-11, 13:29
Μπορείτε να μου πείτε ποια είναι η διαφορά ανάμεσα στους θερμογεννετικους και τους μη θερμογεννετικους λιποδιαλύτες;

sTeLaKoS
13-07-11, 14:02
Μπορείτε να μου πείτε ποια είναι η διαφορά ανάμεσα στους θερμογεννετικους και τους μη θερμογεννετικους λιποδιαλύτες;


Λιποδιαλυτές (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?38-%CE%9B%CE%B9%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BB%CF%85%CF%84%CE%AD%CF%82)

Τσέκαρε το άρθρο. ^^

Καλώς ήλθες στο φόρουμ. :welcome:

Diamantis
14-07-11, 07:36
Χαιρεται και απο μενα παιδια...εχω υποθυροειδισμο τον οποιο ελεγχς και εχω σταθεροποιησει με αγωγη...παιρνω ηδη 2 μηνες eca με εμφανη αποτελεσματα και πρεπει να αλλαξω σε κατι αλλο τωρα για να μην συνηθιζει ο οργανισμος...διατροφη φουλ και προπονηση αυστηρα με αεροβια...απλα απο αυτα που κυκλοφορουν αυτον τον καιρο γτ τα τελευταια 2 χρονια βαζω μονο eca,τι μου προτεινεται να παρω?Mου εχουν ηδη προτεινει το oxy elite pro και το lipo 6 αλλα τωρα εδς ειδα και to sida.Και αν το sida ποιας εταιρειας.Ευχαριστω.

SOSTARAS
14-07-11, 09:58
τι παιζει με αυτο ξερει κανενασ!!!πωσ δουλευει!!!TRIMINCIL PROFESSIONAL 200ML

deluxe
14-07-11, 11:34
τι παιζει με αυτο ξερει κανενασ!!!πωσ δουλευει!!!TRIMINCIL PROFESSIONAL 200MLΔε νομιζω να κανει δουλεια φιλε μου αυτο. Χασιμο τοπικου λιπους σχεδον αδυνατον. Μονο με καμμια λιποαναρροφηση.


Για εμενα τωρα, αναμεσα σε lipo6 black ultra concentrate, phenorex και VPC clen hardcore liquid, ποιο προτεινεται; Να κανω 1 μηνα κυκλο τον Αυγουστο.

Και τα 3 εχουν ισχυρα διεγερτικα, ειδικα το τριτο και παιζουν και με θυροειδη! Βεβαια δε θα ξεφυγω στην δοσολογια, οποτε δε νομιζω να εχω καποιο προβλημα!

SOSTARAS
14-07-11, 11:42
[QUOTE=deluxe;409050]Δε νομιζω να κανει δουλεια φιλε μου αυτο. Χασιμο τοπικου λιπους σχεδον αδυνατον. Μονο με καμμια λιποαναρροφηση.


Για εμενα τωρα, αναμεσα σε lipo6 black ultra concentrate, phenorex και VPC clen hardcore liquid, ποιο προτεινεται; Να κανω 1 μηνα κυκλο τον Αυγουστο.

Και τα 3 εχουν ισχυρα διεγερτικα, ειδικα το τριτο και παιζουν και με θυροειδη! Βεβαια δε θα ξεφυγω στην δοσολογια, οποτε δε νομιζω να εχω καποιο προβλημα![/QU το ξερω φιλε για αυτο ρωτησα μηπωσ εχει δοκιμασει κανενασ αυτην την χαζομαρα να δουμε τι ειναι !!εγω απο λιπο δεν εχω παρει και δεν ξερω τιποτα!!

chris_k
14-07-11, 21:15
Το Χenadrine θα εκανε δουλειά? Πρέπει για κάποιο λόγο να χασω 11κιλα σε 1 μήνα και σκέφτομαι να ξεκινήσω το HYDROXYCUT HARDCORE Χ. Θα μου κάνει δουλεια?

beefmeup
14-07-11, 21:48
Το Χenadrine θα εκανε δουλειά? Πρέπει για κάποιο λόγο να χασω 11κιλα σε 1 μήνα και σκέφτομαι να ξεκινήσω το HYDROXYCUT HARDCORE Χ. Θα μου κάνει δουλεια?

οχι φιλε.
11 κιλα σε 1 μηνα δεν χανονται σωστα ουτε με λιποδιαλυτη.

Diamantis
14-07-11, 22:04
Κανεις να με διαφωτισει και μενα?

chris_k
15-07-11, 10:25
οχι φιλε.
11 κιλα σε 1 μηνα δεν χανονται σωστα ουτε με λιποδιαλυτη.

Κάτι παραπάνω απο 6-7 θελω..ειναι εφικτο πιστεύω!!

beefmeup
15-07-11, 10:33
Κάτι παραπάνω απο 6-7 θελω..ειναι εφικτο πιστεύω!!

αν σκεφτεις οτι τα 3 πρωτα περιπου θα ειναι τα νερα που θα χασεις,μου φανταζει δυσκολο να πας μετα στα 11 που γραφεις αρχικα κ να ειναι μονο λιπος..
αν νομιζεις οτι ειναι εφικτο το δοκιμαζεις κ μας ποσταρεις τα αποτελεσματα.

kounenos
19-07-11, 17:12
γεια σας με λενε Γιαννη και ειμαι καινουργιος και θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε ενα
λιποδιαλυτη που 8α δω αποτελεσματα ειχα παρει τωρα ενα μηνα το Hydroxycut hardcore X και εχασα 4 κιλα σε ενα μηνα με 50-60 λεπτα αεροβια ασκηση ποδηλατο κα8ε μερα..

thanasis76
19-07-11, 17:17
γεια σας με λενε Γιαννη και ειμαι καινουργιος και θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε ενα
λιποδιαλυτη που 8α δω αποτελεσματα ειχα παρει τωρα ενα μηνα το Hydroxycut hardcore X και εχασα 4 κιλα σε ενα μηνα με 50-60 λεπτα αεροβια ασκηση ποδηλατο κα8ε μερα..

ολη την δουλεια την εκανε η αεροβια ασκηση....
φτιαξε μια σωστη διατροφη, συνεχισε την αεροβια και ολα θα πανε καλα...
αν θελεις μπορεις να κανεις και λιγα βαρη για να βοηθησει γενικα το σωμα σου...
οι λιποδιαλιτες γενικα τωρα ποια δεν κανουν τιποτα... ισως ενα κλικ... αλλα πολυ μικρο...

Michaelangelo
22-07-11, 17:53
Deluxe (αλλα και στους υπολοιπους) το post αυτό είναι ειδικά για σένα! Επειδή ψάχνεσαι πολύ και θα παίρνεις ότι νάναϊ, no matter what, σου συνιστώ ανεπιφύλακτα το Dexaprine! Ήδη από τις πρώτες μέρες δείχνει πολλά υποσχόμενο!!!

lef
22-07-11, 19:05
Deluxe (αλλα και στους υπολοιπους) το post αυτό είναι ειδικά για σένα! Επειδή ψάχνεσαι πολύ και θα παίρνεις ότι νάναϊ, no matter what, σου συνιστώ ανεπιφύλακτα το Dexaprine! Ήδη από τις πρώτες μέρες δείχνει πολλά υποσχόμενο!!!

μηπως εκανες εξετασεις πριν την χρηση του για να δεις μετα το τελος της χρησης του αν σε επηρεασε θυροειδη και ποσο?
αν και νομιζω εσυ δεν ειχες προβλημα ουτε με το μιτοτροπιν

Michaelangelo
22-07-11, 21:20
μηπως εκανες εξετασεις πριν την χρηση του για να δεις μετα το τελος της χρησης του αν σε επηρεασε θυροειδη και ποσο?
αν και νομιζω εσυ δεν ειχες προβλημα ουτε με το μιτοτροπιν

Κοίτα, πριν το πάρω το έψαξα όσο δεν πάει! Δεν έχω δει ως τώρα κάτι αρνητικό. Ωστόσο, εξετάσεις έχω να κάνω 2 μινάκια περίπου, αλλα μπορώ να δω! :D

lef
22-07-11, 21:22
Κοίτα, πριν το πάρω το έψαξα όσο δεν πάει! Δεν έχω δει ως τώρα κάτι αρνητικό. Ωστόσο, εξετάσεις έχω να κάνω 2 μινάκια περίπου, αλλα μπορώ να δω! :D

ναι ρε συ,μπορει πραγματικα να κανει δουλεια
αλλα το μεγαλο του αρνητικο,αν υπαρχει, θα το καταλαβεις οταν κανεις εξετασεις μετα την χρηση του

Michaelangelo
22-07-11, 21:37
ναι ρε συ,μπορει πραγματικα να κανει δουλεια
αλλα το μεγαλο του αρνητικο,αν υπαρχει, θα το καταλαβεις οταν κανεις εξετασεις μετα την χρηση του

Αυτό λέω! Δεν είχε ειπωθεί πουθενά κάτι αρνητικά σχετικά με αυτό! Τώρα από κει και πέρα, ίσως σε κάνα μινάκι να κάνω εξετάσεις, ελπίζω να μην έχω παρατράγουδα, κρίμα να 'μάη εγώ ο γκαντέμης! Αν και νομίζω αυτό το συμπλήρωμα βασίζεται περισσότερο σε θειοφυλινι k.t.l.

lef
22-07-11, 21:41
Αυτό λέω! Δεν είχε ειπωθεί πουθενά κάτι αρνητικά σχετικά με αυτό! Τώρα από κει και πέρα, ίσως σε κάνα μινάκι να κάνω εξετάσεις, ελπίζω να μην έχω παρατράγουδα, κρίμα να 'μάη εγώ ο γκαντέμης! Αν και νομίζω αυτό το συμπλήρωμα βασίζεται περισσότερο σε θειοφυλινι k.t.l.

θα περιμενουμε review
good luck:)

Michaelangelo
22-07-11, 21:47
θα περιμενουμε review
good luck:)

thnxs! :D

franky94
24-07-11, 16:45
Καλησπερα παιδια!!!
Μετα απο πολυ καιρο διατροφη,αεροβια,κολυμπι κλπ δεν εχω δει τρελα αποτελεσματα στο σωμα μου εχω χασει 6 κιλα μεσα σε 4 μηνες!!θελω ακομα να χασω λιπος εχω πολυ ακομα!!
Αν παρω λιποδιαλυτη υπαρχη περιπτωση να επιρρεασει την αναπτυξη μου η να εχω προβληματα υγειας?!μπορει οι ερωτησεις μου να ειναι χαζες αλλα ειμαι τελιως ασχετος και θελω μερικες γνωμες!!
Συγνωμη αν το τοπικ υπαρχει ηδη!!

Polyneikos
25-07-11, 09:35
Καλησπερα παιδια!!!
Μετα απο πολυ καιρο διατροφη,αεροβια,κολυμπι κλπ δεν εχω δει τρελα αποτελεσματα στο σωμα μου εχω χασει 6 κιλα μεσα σε 4 μηνες!!θελω ακομα να χασω λιπος εχω πολυ ακομα!!
Αν παρω λιποδιαλυτη υπαρχη περιπτωση να επιρρεασει την αναπτυξη μου η να εχω προβληματα υγειας?!μπορει οι ερωτησεις μου να ειναι χαζες αλλα ειμαι τελιως ασχετος και θελω μερικες γνωμες!!
Συγνωμη αν το τοπικ υπαρχει ηδη!!

Σε 6 μηνες δεν νομόζω να εχεις εξαντλησει όλα τα περιθωρια σου,ειναι μικρο το διαστημα και μαλλον κανεις καποια λαθη.
Παρόλα αυτα οι λιποδιαλύτες με ορθη χρηση δεν προκειται να επηρεασουν την υγεία σου.

franky94
25-07-11, 16:50
Φιλε μπορεις να μου εξηγησεις που κανω λαθος?Επισης τι λιποδιαλυτη θα μου προτεινατε?

Polyneikos
25-07-11, 19:03
Προφανως στην διατροφη σου γινονται τα λαθη,Ανοιξε ενα τοπικ στην Ενότητα Διατροφη,να το συζητησουμε.

deluxe
05-08-11, 18:23
Θα παω για καινουριο στακ. Σκεφτομαι τα εξης δυο :

dexaprine + lean xtreme και Alpha-T2 + lean xtreme.

Με το dexaprine μου δινουν δωρο και ενα μπουκαλι απο το TT-33 (iForce) το οποιο εχει :

Vitamin B12 (Methylcobalamin) 250 mcg 4166%
3,3 Diiodo L Thyronine 100 mcg **
3,5 Diiodo L Thyronine 50 mcg **


Επισης, ποια φορμουλα του Alpha T-2 πιστευετε οτι ειναι καλυτερη;

Η παλια εχει και methyl synephrine.

Michaelangelo
05-08-11, 18:29
Θα παω για καινουριο στακ. Σκεφτομαι τα εξης δυο :

dexaprine + lean xtreme και Alpha-T2 + lean xtreme.

Με το dexaprine μου δινουν δωρο και ενα μπουκαλι απο το TT-33 (iForce) το οποιο εχει :

Vitamin B12 (Methylcobalamin) 250 mcg 4166%
3,3 Diiodo L Thyronine 100 mcg **
3,5 Diiodo L Thyronine 50 mcg **


Επισης, ποια φορμουλα του Alpha T-2 πιστευετε οτι ειναι καλυτερη;

Η παλια εχει και methyl synephrine.

Deluxe... στάκα! πατα φρένο! Κατά πρώτον, αν είναι η προσφορα που νομίζω ότι παίρνεις και είναι από Αμερική, δες πρώτα απόλα αν θα σου περάσει το Dexaprine από το τελωνείο, γιατί η "θιοφιλινι" μπορεί να χρησιμοποιείται σαν medicine εδώ οποτε να μην επιτραπεί να περάσει! Σε αυτή την περίπτωση η θα πάρεις κάτι άλλο η θα αγοράσεις από Αγγλία που δυστυχώς είναι πολύ πιο ακριβά, αλλα σίγουρο ότι θα έρθει!

Κατά δεύτερον, μήπως είσαι υπερβολικός με τα stak αυτά? Μήπως λέω, το παρακάνεις λίγο?

deluxe
05-08-11, 18:55
Απο αγγλια θα το αγορασω. Υπερβολικος γιατι; Τo lean xtreme μπορει να συνδιαστει με οποιοδηποτε αλλο συμπληρωμα. Δεν νομιζω οτι ειναι υπερβολικο το στακ. Ενταξει ισως να μη χρησιμοποιησω το TT-33, αλλα σκεφτομουν καπως ετσι :

πρωι 1 lean xtreme και 1 dexaprine
πριν το γυμναστηριο 1 lean xtreme και 1 TT-33
πριν τον υπνο 1 lean xtreme

Οχι κατι το υπερβολικο δλδ..

Αν και ο καλυτερος συνδιασμος σιγουρα ειναι το dexaprine + lean xtreme + alpha T2 :p

* Απο κατι αρθρα που διαβασα η καινουρια φορμουλα του Alpha T2 με το Hignamine ειναι καλυτερη απο την παλια. Λενε οτι η Hignamine δουλευει καλυτερα απο την Methyl-synephrine. Βοτανι ειναι που σε μεγαλες ποσοτητες το χρησιμοποιουσαν στην αρχαια Ρωμη ως δηλητηριο για να θανατωσουν καποιον. :unsure:

Michaelangelo
05-08-11, 19:02
Απο αγγλια θα το αγορασω. Υπερβολικος γιατι; Τo lean xtreme μπορει να συνδιαστει με οποιοδηποτε αλλο συμπληρωμα. Δεν νομιζω οτι ειναι υπερβολικο το στακ. Ενταξει ισως να μη χρησιμοποιησω το TT-33, αλλα σκεφτομουν καπως ετσι :

πρωι 1 lean xtreme και 1 dexaprine
πριν το γυμναστηριο 1 lean xtreme και 1 TT-33
πριν τον υπνο 1 lean xtreme

Οχι κατι το υπερβολικο δλδ..

Αν και ο καλυτερος συνδιασμος σιγουρα ειναι το dexaprine + lean xtreme + alpha T2 :p

* Απο κατι αρθρα που διαβασα η καινουρια φορμουλα του Alpha T2 με το Hignamine ειναι καλυτερη απο την παλια. Λενε οτι η Hignamine δουλευει καλυτερα απο την Methyl-synephrine. Βοτανι ειναι που σε μεγαλες ποσοτητες το χρησιμοποιουσαν στην αρχαια Ρωμη ως δηλητηριο για να θανατωσουν καποιον. :unsure:

Τι να σου πω, δεν ξέρω. Το lean δεν νομίζω να χρειάζεται, μιας και αυτό που κάνει κυρίως είναι την όρεξη του φαγητού που μειώνει, κάτι που κάνει καλά το Dexaprine. Από κει και πέρα, θα προτιμούσα να πάρεις και μιση κάψουλα Dexaprine μέσα στη μέρα η να τι σπάσεις την πρωινή σε μιση και μιση!

3 λιποδιαλιτικα, sorry ρε φιλε, είναι λίγο τις υπερβολής!

DimitrisT
05-08-11, 20:13
Οχι κατι το υπερβολικο δλδ..
Αν και ο καλυτερος συνδιασμος σιγουρα ειναι το dexaprine + lean xtreme + alpha T2 :p

Αμα παρεις και το mitotropin μαζι εκει να δεις στακ! :P
Καλα ποσο λιπος θες να χασεις πια; Μηπως το παρακανεις λιγο; :unsure:

deluxe
05-08-11, 21:30
Καλα, τοσο δυνατο ειναι το dexaprine και λετε για μιση καψουλα; Η μεγιστη δοση ειναι μεχρι 1,5 καψουλα εαν δε κανω λαθος. Ποια ουσια ειναι που το κανει τοσο δυνατο; Ενταξει το lean xtreme δε θα το παρω τοτε.

Michaelangelo
05-08-11, 21:35
Καλα, τοσο δυνατο ειναι το dexaprine και λετε για μιση καψουλα; Η μεγιστη δοση ειναι μεχρι 1,5 καψουλα εαν δε κανω λαθος. Ποια ουσια ειναι που το κανει τοσο δυνατο; Ενταξει το lean xtreme δε θα το παρω τοτε.

Ναι, είναι δυνατό! Σε μένα τουλάχιστον πιάνει καλά. Άσε τι λέει σαν μεγιστη δόση, άλλος παίρνει 2! Απλά δεν θα δεις μεγάλες διαφορες εκεί. Stand-alone το περνώ και μια χαρά δουλεύει.

cuntface
11-08-11, 17:52
καλησπερα χθες πηρα κατι λιποδιαλιτες και διαβασα τιν δοσολογια και ελεγε 2 καψουλες πριν το gym και 2 πριν απο καθε γευμα θα ηθελα να ρωτησβ ποιος ο λογος να παρεις πριν απο καθε γευμα?

nikoskaz
12-08-11, 11:15
Καλημερα παλικαρια! Εχω την εξης απορια , αν μπορουμε να παρουμε, και τι, λιποδιαλυτη κατα την διαρκεια του χειμωνα σε φαση αυξησης βαρους - ογκου με την εννοια να παιρνουμε οσο το δυνατον αλιπη μαζα και το καλοκαιρι να ειναι πιο ευκολα τα πραγματα !

Roid Rage
13-08-11, 15:01
Καλημερα παλικαρια! Εχω την εξης απορια , αν μπορουμε να παρουμε, και τι, λιποδιαλυτη κατα την διαρκεια του χειμωνα σε φαση αυξησης βαρους - ογκου με την εννοια να παιρνουμε οσο το δυνατον αλιπη μαζα και το καλοκαιρι να ειναι πιο ευκολα τα πραγματα !

Οχι, ξεχνα το. Για τον απλο λογο οτι οι λιποδιαλυτες δε "διαλυουν λιπος", ειναι παραπλανητικος ο τιτλος τους. Η υποθερμιδικη διατροφη το κανει.

Tasos Green
13-08-11, 15:11
Οχι, ξεχνα το. Για τον απλο λογο οτι οι λιποδιαλυτες δε "διαλυουν λιπος", ειναι παραπλανητικος ο τιτλος τους. Η υποθερμιδικη διατροφη το κανει.

+1 :thumbup:

xgiwrgos
27-08-11, 01:21
Ρε παιδια να σας πω την αληθεια δεν έχω ιδέα απο λιποδιαλυτες και δεν σκοπευω ακομα να πάρω αλλά ακούω κάποιους στο φορουμ και λενε οτι παιρνουν 2-3 μαζι διαφορετικούς και λοιπά..έχω ένα ξαδερφάκι που εκανε όλο το χρονο ογκο και τον Μαϊο έκανε 1 μήνα γράμμωση και έγινε πραγματικά φετες απο έκει που ήταν θολος και μου είπε οτι ο λιποδιαλυτης τον βοήθησε τρομερά.Τον λιποδιαλύτη τον λένε Clen..

Roid Rage
27-08-11, 02:13
Ρε παιδια να σας πω την αληθεια δεν έχω ιδέα απο λιποδιαλυτες και δεν σκοπευω ακομα να πάρω αλλά ακούω κάποιους στο φορουμ και λενε οτι παιρνουν 2-3 μαζι διαφορετικούς και λοιπά..έχω ένα ξαδερφάκι που εκανε όλο το χρονο ογκο και τον Μαϊο έκανε 1 μήνα γράμμωση και έγινε πραγματικά φετες απο έκει που ήταν θολος και μου είπε οτι ο λιποδιαλυτης τον βοήθησε τρομερά.Τον λιποδιαλύτη τον λένε Clen..

Πως το περιμενα σε ολο το μηνυμα σου...!

xgiwrgos
27-08-11, 02:33
Giati to les auto?Ton exeis dokimasei?Doulepse se esena?

RectuS
27-08-11, 03:22
Giati to les auto?Ton exeis dokimasei?Doulepse se esena?
Ρε φιλε πιστευεις οτι εδω ειναι ο καταλληλος χωρος να μιλας για βρογχοδιασταλτικα? ελεος πια

chris corfu
27-08-11, 03:25
το λεει προφανως γτ η ειρωνευοσουν, η δεν γνωριζεις τι ειδους λιποδιαλυτη πηρε ο φιλος σου που εγινε κομματια.. (πιθανοτατα το clen που λες δεν ειναι συμπληρωμα αλλα κλενβουτερολη οπου απαγορευεται εδω να συζητηθει περαιτερω.)

xgiwrgos
27-08-11, 03:27
Ρε φιλε πιστευεις οτι εδω ειναι ο καταλληλος χωρος να μιλας για βρογχοδιασταλτικα? ελεος πια

συγγνωμη φιλε αλλα δεν εχω ιδεα για τι πραμα μιλας..

chris corfu
27-08-11, 03:30
συγγνωμη φιλε αλλα δεν εχω ιδεα για τι πραμα μιλας..

μαλλον δεν γνωριζεις οντως, διαβασε αυτο που εγραψα παραπανω και μεινε εκει αν θες, το παιδι λογικα το λεει αυτο γτ αυτη η ουσια υπαρχει σε ενα σιροπι αλλα το παμε μακρυα τωρα..

RectuS
27-08-11, 03:31
συγγνωμη φιλε αλλα δεν εχω ιδεα για τι πραμα μιλας..
Ρωτα το φιλο σου και θα καταλαβεις,η ψαξτο μονος σου. φιλικα παντα:welcome:

sTeLaKoS
27-08-11, 12:11
xgiwrgos αυτό που πήρε το ξαδερφάκι σου, είναι φάρμακο, όχι συμπλήρωμα.

Η αναφορά σε φάρμακα στο φόρουμ απαγορεύεται οπότε η συζήτηση λήγει εδώ.

xgiwrgos
27-08-11, 12:26
Ενταξει παιδια χιλια συγγνωμη δεν είχα ιδεα..αλλα ενημερωθηκα απο το ιντερνετ και έμαθα τι είναι.

della
28-08-11, 17:53
παιδια μετα απο 1χρονο διαιτα και χανοντας 40 κιλα ειπα οτι απο οκτωμβριο να παω σε διατροφη ογγου και ας εχω λιπος :P
τωρα ειμαι 90 κιλα με υψος 1.81 μεχρι τελος σεπτεμβρη εχω βαλει σκοπο να πεσω 84-85 τι εχετε να προτεινεται? ηλικια 18μιση

Tasos Green
28-08-11, 17:56
παιδια μετα απο 1χρονο διαιτα και χανοντας 40 κιλα ειπα οτι απο οκτωμβριο να παω σε διατροφη ογγου και ας εχω λιπος :P
τωρα ειμαι 90 κιλα με υψος 1.81 μεχρι τελος σεπτεμβρη εχω βαλει σκοπο να πεσω 84-85 τι εχετε να προτεινεται? ηλικια 18μιση

αεροβιο και υποθερμιδικη διαιτα. και μια χαρα θα τα χασεις.

della
28-08-11, 18:05
αεροβιο και υποθερμιδικη διαιτα. και μια χαρα θα τα χασεις.

αυτα τα κανω και τωρα απλα επειδη θα ειναι ο τελευταιος λεω να δωσω οτι μπορω

Tasos Green
28-08-11, 18:17
αυτα τα κανω και τωρα απλα επειδη θα ειναι ο τελευταιος λεω να δωσω οτι μπορω

ρε παιδια γιατι τετοια βιασινη ολοι? θα κατεβητε σε αγωνες? αμα θελεις να τα δωσεις ολα κατεβασε 200-300 θερμιδες και αλο και αυξησε το αεροβιο...;)

tyler_durden
31-08-11, 14:32
παιδια λεω απο βδομαδα μαζι με το μεσημεριανο μου(250 γρ φιλ κοτοπουλο σχαρας και 200 γραμ καστανο ριζι ανκλ μπεν)
να παιρνω και δυο καψουλες απο αυτο...

******************

καμια γνωμη;;

***δεν επιτρεπονται τα λινκ περαν των χορηγων***

giannakis710
02-09-11, 16:03
παιδια λιγη βοηθεια θα ηθελα να αγορασω εναν καλο λιποδιαλιτη εχετε να μου προτινετε καπιον που εχετε παρει και κανει δουλεια????:)

thanasis76
02-09-11, 16:13
παιδια λιγη βοηθεια θα ηθελα να αγορασω εναν καλο λιποδιαλιτη εχετε να μου προτινετε καπιον που εχετε παρει και κανει δουλεια????:)

ενας καλος λιποδιαλυτης ειναι σκαλες κατωτερος απο μια καλη διατροφη...:thumbup::thumbup::thumbup:

giannakis710
02-09-11, 16:17
καλα σιγουρα φιλος αυτο που λες ειναι το καλυτερο αλλα για λιγη βοηθεια????

thanasis76
02-09-11, 16:19
καλα σιγουρα φιλος αυτο που λες ειναι το καλυτερο αλλα για λιγη βοηθεια????

δεν περνω και δεν ξερω να σου πω καποιον. παντος σε σχεση με πριν πολλα χρονια που επερνα και φετος που κανω καλη διατροφη ειμαι πολυ καλητερα τωρα...:green::green:

Devil
03-09-11, 04:14
παιδια λιγη βοηθεια θα ηθελα να αγορασω εναν καλο λιποδιαλιτη εχετε να μου προτινετε καπιον που εχετε παρει και κανει δουλεια????:)

ποσο εισαι? κιλα? % λιπος? διατροφη? εμπειρια με βαρη?


ενας καλος λιποδιαλυτης ειναι σκαλες κατωτερος απο μια καλη διατροφη...:thumbup::thumbup::thumbup:

τι στοιχημα πας?

thanasis76
03-09-11, 07:44
ποσο εισαι? κιλα? % λιπος? διατροφη? εμπειρια με βαρη?



τι στοιχημα πας?

αμεσως εσυ να βγεις απο την οικονομικη κριση...
αυτο το ειπα βλεποντας απο εμενα που ξεκινησα με πολλα κιλα πανω μου. ειδα τι εκανα με την διατροφη 9 μηνες τωρα και ξερω τι ειχα κανει και πριν χρονια περνωντας λιποδιαλυτες...
με την φραση αυτη θελω να πω οτι αν επικεντροθει καποιος σε καλη διατροφη δεν χρειαζεται λιποδιαλυτες εκτως αν εχει φτασει το bf του κατω του 10....

tyler_durden
03-09-11, 13:22
ξερει καποιος να προτεινει εναν αποτελεσματικο λιποδιαλυτη με οσο το δυνατον λιγοτερη καφεινη γινεται;;;

εχω ηδη προβλημα με αυπνιες...

Devil
03-09-11, 13:47
αμεσως εσυ να βγεις απο την οικονομικη κριση...
αυτο το ειπα βλεποντας απο εμενα που ξεκινησα με πολλα κιλα πανω μου. ειδα τι εκανα με την διατροφη 9 μηνες τωρα και ξερω τι ειχα κανει και πριν χρονια περνωντας λιποδιαλυτες...
με την φραση αυτη θελω να πω οτι αν επικεντροθει καποιος σε καλη διατροφη δεν χρειαζεται λιποδιαλυτες εκτως αν εχει φτασει το bf του κατω του 10....

το καταλαβα τι πηγες να πεις αλλα το thread μιλαει για λιποδιαλιτες και οχι για διατροφη....

εξαρταται απο πολλους παραγοντες το που θα φτασει το λιπος του καποιος... δεν ειναι απολυτος κανονας ο μονοψηφιος... εξαρταται περισσοτερο απο το set point που εχει ο οργανισμος του καθενος μας... αλλος μπορει να θελει βοηθηματα ( απο συμπληρωματα, τρικ σε διατροφη και καρντιο) σε πολυ μεγαλητερα ποσοστα bf...


ξερει καποιος να προτεινει εναν αποτελεσματικο λιποδιαλυτη με οσο το δυνατον λιγοτερη καφεινη γινεται;;;

εχω ηδη προβλημα με αυπνιες...

υπαρχουν λιποδιαλιτες και χωρις καθολου καφεινη...

tyler_durden
03-09-11, 15:00
το καταλαβα τι πηγες να πεις αλλα το thread μιλαει για λιποδιαλιτες και οχι για διατροφη....


υπαρχουν λιποδιαλιτες και χωρις καθολου καφεινη...

εχεις καποιον συγκεκριμενο στο μυαλο σου;;
ενημερωνω πως θελω να χρησιμοποιησω το προιον για σχετικα μεγαλο χρονικο διαστημα καθως εν οψει χειμωνα δεν καιγομαι κιολας για να απαλλαγω αμεσα απο το λιπος στην κοιλια..

sofos
03-09-11, 15:24
εχεις καποιον συγκεκριμενο στο μυαλο σου;;
ενημερωνω πως θελω να χρησιμοποιησω το προιον για σχετικα μεγαλο χρονικο διαστημα καθως εν οψει χειμωνα δεν καιγομαι κιολας για να απαλλαγω αμεσα απο το λιπος στην κοιλια..

ds triazole,pes erase