PDA

Επιστροφή στο Forum : Γενικές Ερωτήσεις για Λιποδιαλύτες



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

akspoogy
23-03-13, 01:59
ενα off για 2 μηνες η παραπανω?

Mikekan
23-03-13, 09:06
1 μήνα ειναι καλα!

akspoogy
23-03-13, 11:09
ok man, thanks!
απο μαιο παλι, ερχεται κ καλοκαιρακι :)

Mikekan
23-03-13, 11:51
Και εγω μολις τελείωσα το μπουκαλακι xcore και έχω μισο κιλό σκόνη Acetyl l-Carnitine και κάθεται! :)

akspoogy
23-03-13, 12:21
γενικα εισαι ευχαριστημενος απ την καρνιτινη?

Mikekan
23-03-13, 13:37
Κοίταξε κάνω παρα πολυ καλη διατροφη, αερόβια και γυμναστικη. Γενικα θεωρω ότι κινούμαι πολυ σωστα. Ειμαι περιπου στο 12% BF και προσπαθώ να πέσω στο 9-10. Θεωρω ότι έδωσε κατι η καρνιτινη, 6 καψουλες τη μέρα έπαιρνα 2-2-2 με δυο απο αυτές πριν το αεροβιο. Τώρα τρέχω CLA και σε κανά 20ημερο θα ξεκινήσω πάλι καρνιτινη.

akspoogy
23-03-13, 21:59
έτσι κ εγώ, επισης 3 φορές την εβδομάδα παίζω
μπάλα.. κ παίρνω 2 το πρωί, 2 πριν το gym
και 2 πριν τη μπάλα! κάτι κάνει, σαν να ιδρωνω
πιο γρήγορα..

Mikekan
23-03-13, 22:07
Και εγω αυτο που λες παρατήρησα με την εφιδρωση! :)

Και έχω την εντύπωση ότι με ξεκολλησε λίγο με το λίπος.

Xefteris
27-03-13, 11:39
Παιδιά για λιποδιαλύτη μου είπαν πως βοηθάει πολύ το Guarana που έχει σχέση με την καφεϊνη σε συνδυασμό με τη αεροβική πάντα αλλά δίνει και ενέργεια συν ότι κόβει και την όρεξη.
Το έχει δοκιμάσει κανείς;

ΥΓ Το έβαλα στο seach αλλά βγάζει κάτι θέματα άσχετα, είμαι σίγουρος πως υπαρχει κάτι, δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος αλλά το λέω για να γλυτώσω την κατσάδα :green:

akspoogy
27-03-13, 16:05
αυτο το μαγικο ινδιανικο φυτο κανει καλο σε ολα!
ριξε μια ματια εδω:

http://naturalfitness.pblogs.gr/2008/08/guarana-gkoyarana-to-fyto-me-tis-magikes-idiothtes.html

leon04
05-04-13, 15:39
Τι γνώμη έχετε για το phen375?
Κάνει δουλειά, σε συνδυασμό με καθημερινή γυμναστική και καλή διατροφή;

killbill
08-04-13, 16:07
παιδια οταν παιρνω λιποδιαλυτη μπορω να παιρνω και νιτρικο την ιδια περιοδο?

panakos
08-04-13, 16:36
προσεχε με την καφεινη φιλος!...μονο αυτο κανενα αλλο προβλημα

Arlond
10-04-13, 16:16
κανας λυποδιαλυτης οχι πολυ δυνατος παιζει? δεν θελω θερμογεννητικο αλλα ουτε cla-καρνιτινι εχω δοκιμασει!1 κατι αλλο παιζει?

Arlond
10-04-13, 16:18
παιδια οταν παιρνω λιποδιαλυτη μπορω να παιρνω και νιτρικο την ιδια περιοδο?

φιλε προσεχε πολυ εγω ειχα παθει αλλεργικο σοκ πηεα δυο θερμογενιτικους λυποδιαλυτες και noxpode νιτρικο και κατεληξα στο νοσοκομειο για κορτιζονη δεν ξερω αν θα αντιδραση ετσι εσενα ο οργανισμος σου αλλα προσεχε

sanitarium20
14-04-13, 16:06
Εχω δοκιμάσει το diet boost της on και το stack 3. Το πρώτο δεν μπορώ να πω ότι με έπιανε ιδιαίτερα. Το δεύτερο λίγο περισσότερο, αλλά ομολογώ ότι έχω αρχίσει να πιστεύω ότι όλη αυτή η φάση με τους διαλύτες είναι λίγο ψυχολογικό... Δηλαδή, ψάχνω κάτι το οποίο να παίρνω όχι τόσο για το γυμναστήριο, αλλά κυρίως για τους αγώνες μπάσκετ που παίζω (ερασιτεχνικά), για να έχω λίγο παραπάνω ενέργεια από το συνηθισμένο.. Ωστόσο δε θα έλεγα ότι νιώθω την τεράστια διαφορά..Και δεν είναι ότι παίρνω και κάθε μέρα να πεις ότι τα συνήθισε ο οργανισμός. Μόνο μία φορά τη βδομάδα παίρνω πριν τα παιχνίδια μου... Κανείς να προτείνει τπτ;

sanitarium20
19-04-13, 13:26
Κάποιος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Aristosdem
22-04-13, 15:28
Μπορειτε να μου προτεινετε καποιον λιποδιαλυτη για να χρησιμοποιήσει η γυναικα μου, εννοειται πως κανει (3φορες την εβδομαδα αεροβιο και προσεγμενη διατροφη)

Arlond
23-04-13, 11:07
οι θερμογεννητικοι λυπο ποσο off θελουν για να ξαναπαρεισ?

Fataoulas
23-04-13, 11:14
Εξαρταται. Καποιες εταιριες σου λενε 3weeks on/1 off, αλλοι λενε 1 μηνα on/1 off κτλ κτλ

Καλο ειναι να δεις και τι λεει ο κατασκευαστης για το λιποδιαλυτη που εχεις παρει ;)

sanitarium20
23-04-13, 15:31
Όταν λέμε on/off το on αναφέρεται σε καθημερινή χρήση ή σε λιγότερο μέσα σε μία βδομάδα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Greg1997
25-04-13, 23:27
παιδια να ρωτησω κατι η λιποδιαλυτες κατα ποσο κανουν δουλεια γιατι εχω ακουσει απο πολλους πως ειναι αχρηστοι!?

Fataoulas
26-04-13, 09:31
παιδια να ρωτησω κατι η λιποδιαλυτες κατα ποσο κανουν δουλεια γιατι εχω ακουσει απο πολλους πως ειναι αχρηστοι!?

Aν δε προσεξεις και τη διατροση σου, τοτε δε θα σου κανουν τιποτα.
Αν εχεις αρκετα παραπανω κιλα, μια σωστη διατροφη ειναι 1000% πιο σιγουρη ωστε να χασεις τα παραπανισια κιλα

panakos
26-04-13, 09:33
κατα γενικη ομολογια αχρηστοι ειναι..βοηθουν σιγουρα στην μειωση της ορεξης,για καμια βδομαδα,τουλαχιστον σε εμενα οποτε μετα κλεινει λιγο το στομαχι μου..κατα τα αλλα για λιποδιαλυτη καλο ειναι να ξεκινησεις πρωτα διατροφη να φυγουν τα κιλα τα πρωτα και οταν κολλησεις παρε εναν να σ εβοηθησει...

Fataoulas
26-04-13, 09:45
Όταν λέμε on/off το on αναφέρεται σε καθημερινή χρήση ή σε λιγότερο μέσα σε μία βδομάδα;


Καθημερινη ;)

sanitarium20
26-04-13, 10:13
Μάλιστα.. Και κάποια γνώμη για stack 3 κάποιος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Greg1997
26-04-13, 15:53
κατα γενικη ομολογια αχρηστοι ειναι..βοηθουν σιγουρα στην μειωση της ορεξης,για καμια βδομαδα,τουλαχιστον σε εμενα οποτε μετα κλεινει λιγο το στομαχι μου..κατα τα αλλα για λιποδιαλυτη καλο ειναι να ξεκινησεις πρωτα διατροφη να φυγουν τα κιλα τα πρωτα και οταν κολλησεις παρε εναν να σ εβοηθησει...

Κανω 3 ωρες την μερα πυγμαχια και μετα βαρη και γενικα προσεχω σε γενικες γραμμες την διατροφη μου αλλα εχω λιγο λιπος στο κατω μερος της κοιλιας μου οχι και παρα πολυ αλλα θελω να μου φυγει γιατι βγαινουμε στην παραλια σε λιγο καιρο θα με βοηθησουν καθολου λες? και αν ναι ποιους να επιλεξω?

panakos
26-04-13, 20:31
εφοσον ειναι ο πρωτος σου πηγαινε σε κατι πιο ελαφρυ για αρχη και μετα σε κατι πιο δυνατο!

Greg1997
26-04-13, 22:23
μια φορα θελω να παρω για να φυγει οτι εχω

panakos
26-04-13, 22:34
εγω οταν παιρνω λιποδιαλυτη παιρνω τους ανιμαλ κατς...υπαρχυον ακι πιο λαιτ π.χκαιποιος στακερ ή λιπο6...

Greg1997
27-04-13, 12:34
με εναν πιο light θα δω λιγοτερα αποτελεσματα?

panakos
27-04-13, 13:41
οχι εφοσον ειναι ο πρωτος σου θα σε πιασει σιγουρα,αλλα με οτι και να παρεις μην περιμενεις θαυματα!θα σου μειωσει σιγουρα την ορεξη και θα σου δωσει καποια τσιτα..αυτο ειναι ολο

Greg1997
27-04-13, 13:58
ευχαριστω πολυ φιλε

Stiloabarth
28-04-13, 18:47
Ο καλύτερος λίποδιαλυτης που είχα πάρει απο όλους ήταν το παλιό stack2 όταν είχε εφεδρινη (μιλάω για αυτό που απαγόρευσαν που είχε εφεδρινη καφεΐνη ασπιρίνη και πράσινο τσάι) όλα τα αλλά απλά βοηθούσαν λίγο ...καμία σχέση ούτε η καθαρή φαρμακευτική *********** έκανε τόσο καλή δουλειά ...και μιλάμε για προπόνηση και διατροφή πάντα έτσι!!! Τώρα έχω ακούσει για κάτι απαγορευμένα **** με**** μαζί τα εχει δοκιμάσει κανεις; Ξέρω οτι δεν ειναι νόμιμα κτλ απλα θα ήθελα να ξέρω αν τα εχει δοκιμάσει κανεις έχω ακούσει οτι κάνοντας έναν κύκλο με ****** έχεις τρελή διάφορα εχει κανένας κανει αυτό το κύκλο αν ναι θέλω να μου πείτε την γνώμη σας με το τι αποτελέσματα είδατε (δεν προτείνω σε κανέναν να τα πάρει διότι θεωρούνται δυνατά και απαγορευμένα απλα θέλω την γνώμη απο κάποιον που τα εχει δοκιμάσει για το τι προσφέρει το καθένα)

Fataoulas
29-04-13, 10:16
Kαποια απο αυτα που σωστα αναφερεις ως απαγορευμενα, ανηκουν στη κατηγορια φαρμακων και οποια αναφορα/ονομασια αυτων απαγορευεται για ευνοητους λογους ;)

giannis64
29-04-13, 16:16
:thumbup: thx mail.:green:

sanitarium20
30-04-13, 01:41
Ο καλύτερος λίποδιαλυτης που είχα πάρει απο όλους ήταν το παλιό stack2 όταν είχε εφεδρινη (μιλάω για αυτό που απαγόρευσαν που είχε εφεδρινη καφεΐνη ασπιρίνη και πράσινο τσάι) όλα τα αλλά απλά βοηθούσαν λίγο ...καμία σχέση ούτε η καθαρή φαρμακευτική *********** έκανε τόσο καλή δουλειά ...και μιλάμε για προπόνηση και διατροφή πάντα έτσι!!! Τώρα έχω ακούσει για κάτι απαγορευμένα **** με**** μαζί τα εχει δοκιμάσει κανεις; Ξέρω οτι δεν ειναι νόμιμα κτλ απλα θα ήθελα να ξέρω αν τα εχει δοκιμάσει κανεις έχω ακούσει οτι κάνοντας έναν κύκλο με ****** έχεις τρελή διάφορα εχει κανένας κανει αυτό το κύκλο αν ναι θέλω να μου πείτε την γνώμη σας με το τι αποτελέσματα είδατε (δεν προτείνω σε κανέναν να τα πάρει διότι θεωρούνται δυνατά και απαγορευμένα απλα θέλω την γνώμη απο κάποιον που τα εχει δοκιμάσει για το τι προσφέρει το καθένα)

Σόρι ρε φίλε που ρωτάω αλλά απαγορευμένα θα πάρεις; Υπάρχει κάποιος λόγος που τα απαγόρευσαν!


Να ρωτήσω κάτι άλλο.. Για το αν και κατα πόσο θα σε πιάσει ο λιποδιαλυτης παίζει ρόλο το αν πίνεις καφέ και γενικά πόσο εθισμένος είσαι στην καφείνη;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Stiloabarth
30-04-13, 17:43
Σόρι ρε φίλε που ρωτάω αλλά απαγορευμένα θα πάρεις; Υπάρχει κάποιος λόγος που τα απαγόρευσαν!


Να ρωτήσω κάτι άλλο.. Για το αν και κατα πόσο θα σε πιάσει ο λιποδιαλυτης παίζει ρόλο το αν πίνεις καφέ και γενικά πόσο εθισμένος είσαι στην καφείνη;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

φιλε μου απλα εκανα μια ερωτηση για το αν εχει δοκιμασει κανεις.και δεν πρροετρεψα κανεναν να τα παρει ουτε ειπα οτι θα τα παρω .απλα εκανα μια ερωτηση..καθε τι παιζει ρολο οταν εισαι εθισμενος σε μια ουσια πχ περνεις εφεδρινη καφεινη καθε τι ο οργανισμος σου δεν εχει τα ιδια αποτελεσματα με την πρωτη φορα που πηρες το συμπληρωμα γιατι συνηθηζει.αυτα ειναι απο δικες μου δοκιμες.

sanitarium20
01-05-13, 14:17
Δεν είπα ότι προέτρεψες κανέναν να τα πάρει ούτε είχα διάθεση να στην πω. Απλά μου έκανε εντύπωση γιατί βλέπω πολλούς να ρωτάνε για απαγορευμένα και θεωρώ ότι εφόσον κάτι είναι απαγορευμένο πρέπει να μην μας ενδιαφέρει καν. Έτσι τα αντιμετωπίζω εγω... Σόρι


Sent from my iPhone using Tapatalk

vagosfr
03-05-13, 03:15
Θα ήθελα την γνώμη σας για τον λιποδιαλυτη hydroxycut hardcore elite

andreasaxo
04-05-13, 11:07
Παιδια ερώτηση SOS.
Τοσα χρονια εδω αλλα ακομα να βρω τον κατάλληλο συνδυασμό αυτων που θα αναφερω.
Λιποδιαλητης με πρωτόκολλο λήψης 1 καψουλα 30 λεπτα πριν το πρωινο γευμα και αλλη μια 30 λεπτα πριν την προπόνηση
Πως να τα κανω για την πρωτη καψουλα που η προπονήσεις μου ΠΑΝΤΑ μετα τον Απρίλη ειναι πρωινές;
1. 30 λεπτα πριν το πρωινο που ειναι στης 8 και να μην παρω 30 λεπτα πριν την προπονηση που ειναι στης 10;
2. Πρωινο στης 8 και 30 λεπτα πριν την πρωπονηση που ειναι στης 10 να παρω την καψουλα;
Δεν θελω να πηγαίνω νηστικός για πρωινη προπονηση.

GodSlayer
04-05-13, 13:50
πλεον υπαρχουν λιποδιαλυτες που παιρνεις μια καψουλα ημερησιως, γιατι δεν το δοκιμαζεις να βγεις και απο την εγνοια ?

sanitarium20
04-05-13, 15:44
Να ρωτήσω κάτι... Θα μπορούσαμε να πούμε ότι η χρήση λιποδιαλύτη και νιτρικών είναι παρεμφερής;
Με την έννοια ότι είναι προ-προπονητικά και ότι και τα δύο δίνουν μία κάποια ενέργεια για να κανείς προπόνηση...

Ο λόγος που ρωτάω είναι ότι θέλω να παίρνω κάτι να μου δίνει λίγο ενέργεια πριν τα ματς που παίζω και κατόπιν συζήτηση με το γυμναστή μου πήρα ένα λιποδιαλύτη.. Αλλά όπως είπα και στο θέμα παραπάνω δεν ένιωσα ιδιαίτερ διαφορά στην ενέργεια μου και στην όρεξη μου... Κάποιος φίλος που παίζει μπάσκετ μου πρότεινε να αντικαταστήσω το λιποδιαλύτη με νιτρικά... Έχει κάποιος γνώμη;

Γιατι στα νιτρικά που διάβασα το θέμα, διάβασα ότι παίζει πολύ το placebo effect μέσα και ότι δεν έχει πραγματική δράση... Κάποια πρόταση;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

GodSlayer
04-05-13, 23:38
υπαρχουν λιπο που δινουν και μπουστ στην ενεργεια, τσεκαρε τον ripped freak

sanitarium20
05-05-13, 00:26
Γιατί λες ΚΑΙ μπουστ στη ενέργεια;;; Τι άλλο δίνουν;

spirus
05-05-13, 00:55
μπορειτε να προτεινετε 2-3 "light" λιποδιαλυτες ωστε να τους ξαψω κ μετα να αποφασισω ποιον θα παρω?
ευχαριστω

sanitarium20
05-05-13, 01:40
Εγω όπως έχω πει και παραπάνω έχω δοκιμάσει τον diet boost της on και τον stacker 3. Ο πρώτος μου φαινόταν υπερβολικά ελαφρύς, δε με έπιανε σχεδόν ποτε. Βέβαια έπαιρνα 1 ένα χαπάκι αντι για 2 που αν θυμάμαι καλά ήταν η πρότεινομενη δοσολογία (ήταν πάντως σίγουρα παραπάνω από1) γιατί πίνω και στάνταρ 1 (και κάποιες φορές 2) καφέδες τη μέρα και για αυτό το φοβόμουν.

Ο δεύτερος πρέπει να ήταν λίγο πιο ισχυρός, έπαιρνα πάλι ένα χαπάκι τη φορά αλλά και πάλι δεν μπορω να πω ότι εντυπωσίαστηκα...

Γενικά έχω αρχίσει να πιστεύω ότι είναι και λίγο στο μυαλό όλη αυτή η ιστορία με τους λιποδιαλύτες.. Πάντως θα συνεχίσω να παίρνω μέχρι να βρω κάποιον που να με πιάνει.. Και μη μου πείτε να πάρω εφεδρίνη!

GodSlayer
05-05-13, 02:23
Γιατί λες ΚΑΙ μπουστ στη ενέργεια;;; Τι άλλο δίνουν;

αυτο για το οποιο κατασκευαζονται, καινε λιπος!

sanitarium20
05-05-13, 02:27
Ρε συ godslayer εντάξει δεν καίνε το λίπος απο μόνοι τους... Σου δίνουν ενεργεί να κάνεις προπόνηση για να κάψει το λίπος στην ουσία...

GodSlayer
05-05-13, 03:21
τα συστατικα που εχουν μεσα ωθουν τον οργανισμο σου στο να καιει λιπος

sobral
05-05-13, 11:28
τα συστατικα που εχουν μεσα ωθουν τον οργανισμο σου στο να καιει λιπος

λίγοι πια έχουν τέτοιου είδους συστατικά ή τα έχουν σε μικρές ποσότητες. Τα έχουν τιγκάρει στα διεγερτικά τα περισσότερα. Πιστεύω πια ότι ένας homemade είναι η καλύτερη λύση. Από την άλλη υπάρχουν ακόμη ορισμένοι καλοί όπως το Scorch της MAN, το πρότεινα σε φίλο και ήδη σε ούτε ένα μήνα έχει πολύ καλά αποτελέσματα.

GodSlayer
05-05-13, 15:07
ε τι να κανουμε φιλε μου απαιτηται ερευνα πριν καταληξεις σε καποιο προιον γιατι οπως λες και εσυ το παζαρι εχει χαλασει. αλλα υπαρχουν ακομα αρκετα καλα σκευασματα

spirus
06-05-13, 02:25
μπορειτε να προτεινετε 2-3 "light" λιποδιαλυτες ωστε να τους ξαψω κ μετα να αποφασισω ποιον θα παρω?
ευχαριστω
ευχαριστω

GodSlayer
06-05-13, 13:51
απο τους πιο γνωστους που ξερω ειναι ο lipo-6 tis nutrex, ripped freak, san tight, man scorch, vpx redline

spirus
07-05-13, 23:17
απο συστατικα τι λενε?
ειναι νορμαλ? light?

Νικος Τ.
08-05-13, 22:49
Καλησπεραα θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για αυτα τα δυο και αν ειναι λαθος τι να αλλαξω κανω ισοροπιμενη διατροφη και αθληση απλα θελω μια extra βοηθεια τι λετε

α: CLA Fuel 120 softgels
β: Cutgenic for Men 90 caps

Aristosdem
09-05-13, 14:21
ευχαριστω

Εγω θα προτεινα τους viber της dymatize, Oxy elite της Usp Laps και muscletech hydroxycat.

platonas
10-05-13, 11:53
kalhspera paidia kai xronia polla...thelw mia pliroforia gia opoion mporei na voithisei,eimoun 89 kila,fysika oxi ogko apla eixa paxynei.exw arketa kalo kaloupi kai den fenomai oti eimoun toso exw plates stithos klp,palaiotera eimoun pio thermos me to athlima kai to diekopsa gia sovaro logo.twra me ayta ta kila den mou arese to swma mou kai ekana mia diatrofh polu eksadlitikh kai apo 89 twra eimai 74 kila(eimoun 89 stis 22/03/2013 pou ksekinisa thn diatrofh) apla na pw thn alithia oti psiloviazomai na ftiaksw ena wraio swma.kai twra an synexisw ayth thn diatrofh,oxi oti me xalaei na trww san agelada alla exw stegnwsei polu kai den thelw na xasw allo myhko ogko giati tha ginw san ton psalti,mou exei mhnei ena swsiviaki stous katw koiliakous pou thelw na fygei xwris na xasw allo ogko apo panw kai genika apo to swma.thelw enan lipodialith pou den kovei fysika thn oreksi dioti to elenxw,den exw provlima na mhn trww 2-3 meres.to thema mou einai na xanw lipos mono apo ekei!!!!palaiotera eixa parei thn ''hardcore muscletech'' alla mou paraekove thn oreksi kai den eida polu douleia.eyxaristw ek twn proterwn!!!!!

Prokopis93
13-05-13, 20:38
είμαι ανάμεσα σε δύο εταιρίες αλλά δεν ξέρω ποια από τις δύο να πάρω η μία είναι της far burner (goldtouch) και η άλλη είναι HYDROXYCUT HARDCORE ELITE (muscletech) όλες οι απόψεις είναι δεκτές.

Enigmis
13-05-13, 20:48
Καλησπέρα σας, από τον Νοέμβριο έχω ξεκινήσει διατροφή από διαιτολόγο και μέχρι σήμερα έπεσα από τα 130 kg στα 112 kg. Δεν είναι πολλά άλλα η αλήθεια είναι πως μου φαινόταν λίγο βουνό μιας κ πάντα ήμουν υπέρβαρος.
Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι, κάνω crossfit προπόνηση εδώ και 2 μήνες και τώρα λέω να πάρω τους λιποδιαλύτες της VIPER. Μπορεί κάποιος να μου πεί αν είναι καλή επιλογή για την φάση που είμαι τώρα.
Στόχος μου είναι να πέσω από τα 100 κιλά μέχρι το τέλος του καλοκαιριού.

Ευχαριστώ!

Zouper
14-05-13, 19:34
Καλησπερα ειμαι νεος στο forum και θελω τα φωτα σας.. θελω να καψω λιπος και ιδιετερα απο την κοιλια εχω ξεκινησει κολυμπι, ποδηλατο, τρεξιμο και ειπα να παρω και καποιο λιποδιαλυτη για βοηθεια αν και δεν εχω ιδεα μου πρότειναν στο καταστημα να παρω αυτον MDY STACK 2 , 100caps.
Ειναι καλος σαν λιποδιαλυτης ?
Μηπως υπαρχει κατι καλητερο να κανει καλητερη δουλεια σε συνδειασμο με καποιο αλο συμπληρωμα?
Ειμαι 29 χρονων 1,78, 81 κιλα και εχω διαμετρο μεσης 92cm. δυστηχος εχω μονο κοιλια και θελω να την χασω.
Επισης οτι αλλο εχετε να μου προτείνεται θα με βοηθουσε..

Ευχαριστω

Predator1995
19-05-13, 01:12
ψαχνω ενα φτηνο και σχετικα καλο λιποτροπικο για 1 μηνα μονο που το θελω απο της 17 ιουνιου που θα το ξεκινησω μεχρι οσο βγειι... εχετε να προτεινετε τιποτα καλο και οικονομικο???

Mikekan
19-05-13, 10:33
Παίδες γράφετε σε ένα θέμα που λέγετε "Λιποδιαλύτες". Κάντε ένα κόπο και ρίξτε λίγο διάβασμα, έχει όλες τις πληροφορίες που χρειάζεστε.

GeorgeToumpa
21-05-13, 22:40
Πήρα σήμερα να δοκιμάσω το Lipo6
Στο σάιτ που το βρήκα λέει για δοσολογία: "Από μια κάψουλα μετά από κάθε κύριο γεύμα ή πριν την προπόνηση. Μην υπερβείτε τις 3 κάψουλες ημερησίως."
Πάνω στο Lipo λέει: "3 κάψουλες το πρωί και 3 το απόγευμα, τουλάχιστον 30 λεπτά πριν απ το γεύμα και όχι λιγότερο από 6 ώρες πριν τον ύπνο."
Καμία σχέση το ένα με τ' άλλο.. πριν ή μετά το γεύμα είναι το σωστό? 3 ή 6 κάψουλες είναι το max? :unsure:

kostas_m
21-05-13, 22:48
γιώργο αν κατάλαβα καλά 3 κάψουλες την φορά μάλλον θέλει να πει δηλαδή 3 κάψουλες όχι παραπάνω το πρωί και μετά το απόγευμα άλλες 3 και όχι παραπάνω ;)

6 ώρες πριν τον ύπνο το λέει μάλλον επειδή περιέχει καφεΐνη αν δεν κάνω λάθος και δεν θα μπορείς να κοιμηθείς αν δεν έχει συνηθίσει ο οργανισμός σου τις μεγάλες δόσεις

έχω και εγώ ένα ανάλογο γι αυτό το είπα αλλά καλύτερα να ρωτήσεις από εκεί που το πήρες θα ξέρουν καλύτερα :weights:

GeorgeToumpa
21-05-13, 23:07
το ένα λέει 3 κάψουλες max ημερησίως! http://www.xtr.gr/lipotropika/668/LIPO-6_BLACK_120_caps_(NUTREX).htm
και το άλλο 6..
το ένα λέει μετά το φαγητό και το άλλο πριν.. μάλλον αυτό που λέει πάνω στο lipo θα εμπιστευτώ..

kostas_m
22-05-13, 07:43
έλα σου έχω την λύση ακόμα και μέσα από το φόρουμ !

δες εδώ:

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?6037-Lipo-6-Black-(Nutrex)&p=165821&viewfull=1#post165821

GeorgeToumpa
22-05-13, 12:25
θα ξεκινήσω με 2+2 και βλέπουμε.. ευχαριστώ :thumbup:

kostas_m
22-05-13, 12:34
χαρά μου φίλε μου νάσε καλά :cool:

Saldi
22-05-13, 13:20
Εχετε να προτίνετε κανένα καλό fat burner ΧΩΡΙΣ εφεδρίνη?

Ευχαριστώ πολύ

Fataoulas
22-05-13, 13:50
Oτι πουλιεται πλεον ειναι χωρις εφεδρινη μιας και θεωρειται πια απαγορευμενη ;)


edit
Ο sobral καπου ειχε αναφερει τη Scorch της ΜΑΝ σα μια πολυ καλη λυση για λιποδιαλυτες που δεν επηρεαζουν θυρεοειδη κτλ κτλ :thumbup:

sanitarium20
22-05-13, 14:12
Γιατί γενικά επηρεάζουν τον θυροειδή;;;

GeorgeToumpa
22-05-13, 15:37
Με τα πρώτα 2 χαπάκια που πήρα lipo6 μισή ώρα πριν την προπόνηση, ένιωσα αισθητή διαφορά ενέργειας, τον πολύ ιδρώτα με παλμούς 144 στην αερόβια!
136/74 όμως είναι φυσιολογική πίεση που μετρήθηκα μετά?

Mits0s
26-05-13, 22:04
re paidia eimai 1,75 74kila.. alla exw arketo lipos..prp 17-18% kai 8elw na parw lipo fusika mazi me diatrofi kai aerovies klp...pia protinete ws tin kaliteri na parw? apo tis nomimes panta..pia kani kaliteri douleia ?

GeorgeToumpa
28-05-13, 00:34
Αν είσαι 17%-18% θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με διατροφή και αερόβια χωρίς λιποδιαλύτη.. Ρίξε μια ματιά στο θέμα απ την αρχή και θα καταλάβεις γιατί..

dinelos
30-05-13, 23:15
Παίδες καλως σας βρηκα,

Θα ηθελα να μου προτεινεται ενα καλο λιποδιαλυτη για ενεργεια πριν την προπονα χωρις ομως να πειραζει θυρεοειδή-ορμονες.

Mikekan
31-05-13, 07:09
Γιατί δεν ρίχνεις μία ματιά στο θέμα που μόλις έγραψες? Θα βρεις ότι πληροφορία χρειαστείς.

nikoskaz
31-05-13, 10:15
Παίδες καλως σας βρηκα,

Θα ηθελα να μου προτεινεται ενα καλο λιποδιαλυτη για ενεργεια πριν την προπονα χωρις ομως να πειραζει θυρεοειδή-ορμονες.

ειναι ουτοπικο αυτο που ζητας κατα βαση .... οι καλυτεροι λιποδιαλυτες παιζουν με το θυροειδη η με τις ορμονες η και με τα δυο ... οποτε καλη διατροφη για καιρο ( αναλογα τα κιλα που θελεις να χασεις ) και αεροβια ασκηση στο τελος της προπονησης με βαρη για 30 λεπτα τουλαχιστον . αντε να παρεις και εναν ηπιο λιποδιαλυτη ετσι και για την ψυχολογια ;)
Για παραδειγμα μπορεις να παρεις σκετη καφεινη σε χαπια 200-400μγρ ( αναλογα και τα κιλα σου ) 30 λεπτα πριν την προπονηση αμα δεν εχεις προβλημα βεβαια με διεγερτικα !!!

dinelos
31-05-13, 21:14
ειναι ουτοπικο αυτο που ζητας κατα βαση .... οι καλυτεροι λιποδιαλυτες παιζουν με το θυροειδη η με τις ορμονες η και με τα δυο ... οποτε καλη διατροφη για καιρο ( αναλογα τα κιλα που θελεις να χασεις ) και αεροβια ασκηση στο τελος της προπονησης με βαρη για 30 λεπτα τουλαχιστον . αντε να παρεις και εναν ηπιο λιποδιαλυτη ετσι και για την ψυχολογια ;)
Για παραδειγμα μπορεις να παρεις σκετη καφεινη σε χαπια 200-400μγρ ( αναλογα και τα κιλα σου ) 30 λεπτα πριν την προπονηση αμα δεν εχεις προβλημα βεβαια με διεγερτικα !!!


Σκεφτομαι της (Μan) Scorch.

1)Αυτος παιζει με το θυροειδη η με τις ορμονες η και με τα δυο ?
2)Θα τον χαρακτηριζες ηπιο λιποδιαλυτη ?

nikoskaz
03-06-13, 11:57
Σκεφτομαι της (Μan) Scorch.

1)Αυτος παιζει με το θυροειδη η με τις ορμονες η και με τα δυο ?
2)Θα τον χαρακτηριζες ηπιο λιποδιαλυτη ?

1) ΟΧΙ
2) οχι εχει διεγερτικα μεσα καφεινη συνεφρινη
αλλα απο την αλλη για μενα δεν αξιζει να παρεις κ κατι πιο ηπιο! μονο με καλη διατροφη και αεροβιο θα εχεις αποτελεσμα , διαφορετικα παρε αυτον που θεωρηται καλος ( δεν τον εχω δοκιμασει ο ιδιος ) μαζι με διατροφη κ αεροβια παντα !!!!

dinelos
04-06-13, 03:28
1) ΟΧΙ
2) οχι εχει διεγερτικα μεσα καφεινη συνεφρινη
αλλα απο την αλλη για μενα δεν αξιζει να παρεις κ κατι πιο ηπιο! μονο με καλη διατροφη και αεροβιο θα εχεις αποτελεσμα , διαφορετικα παρε αυτον που θεωρηται καλος ( δεν τον εχω δοκιμασει ο ιδιος ) μαζι με διατροφη κ αεροβια παντα !!!!

Ξερεις να προτείνεις καποιο παρομοιο χωρις συνεφρινη ?

nikoskaz
04-06-13, 11:55
[QUOTE=dinelos;722816]Ξερεις να προτείνεις καποιο παρομοιο χωρις συνεφρινη ?[/QUOTΕ

Παμε παλι στην κουβεντα περι ''ηπιου'' λιποδιαλυτη , δεν εχω δοκιμασει κατι τετοιο κοιταξε στην κατηγορια αξιολογηση συμπληρωματων .... σου ειπα για μενα δεν εχει εννοια ηπιος , η παιρνεις κατι που δουλευει πραγματικα η διαφορετικα διατροφη αεροβια και ενα προεξασκητικο για ενεργεια στην προπονηση!!! αν θελεις τα λεμε και σε πμ δεν με ενοχλει

enadyotria
06-06-13, 21:36
Καλησπερα,τον προηγουμενο χρονο εκανα γυμναστικη εντατικα.Τον τελευταιο χρονο ομως λογω πανελληνιων δεν προλαβαινα με αποτελεσμα να παρω αρκετα κιλα και λογω κακης διατροφης (junk food) λιπος.Δεν εχω ξαναπαρει σκευασματα και θα ηθελα να μ προτεινεται καποιο λιποδιαλυτη.Ειδα οτι σε μερικους αναγραφεται οτι ειναι μονο για ατομα προχωρημενα στη γυμναστικη.Δηλαδη δεν κανουν για μενα ετσι?
υψος:1.82
ευχαριστω πολυ
μπορω να παρω το lipo6 που απο οτι διαβασα ειναι πολυ καλο?επηρρεαζει ορμονες/θυροειδη?

beefmeup
06-06-13, 21:42
αφου εκανες γυμναστικη εντατικα,κ σταματησες για καποιο λογο θα ξερεις 5 πραγματα για προπονηση κ διατροφη.
ξεκινα παλι απο αυτα,κ ξεκινα να προπονεισαι βασικα κ μετα περνεις ο,τι θες..
αλλιως τσαμπα θα παει μαν,κ τα λεφτα σου μαζι.

enadyotria
06-06-13, 21:48
αφου εκανες γυμναστικη εντατικα,κ σταματησες για καποιο λογο θα ξερεις 5 πραγματα για προπονηση κ διατροφη.
ξεκινα παλι απο αυτα,κ ξεκινα να προπονεισαι βασικα κ μετα περνεις ο,τι θες..
αλλιως τσαμπα θα παει μαν,κ τα λεφτα σου μαζι.

οκει αλλα ξενερωνω λιγο με τα κιλα και οπως το εχω στο μυαλο μου θα μπορουσε να λειτουργησει σαν placebo ο λιποδιαλυτης η να μου δωσει κινητρο για περισσοτερη ασκηση και καλυτερη διατροφη

beefmeup
06-06-13, 21:51
λαθος τροπος σκεψης αν θες την αποψη μου..
αυτο που θες ειναι να κανεις κατι για σενα που να δουλευει κ να εισαι ευχαριστημενος με τον εαυτο σου..
οχι να κοροιδευεις τον εαυτο σου...απο κει κ περα,οτι νομιζεις κανεις.

enadyotria
06-06-13, 21:53
λαθος τροπος σκεψης αν θες την αποψη μου..
αυτο που θες ειναι να κανεις κατι για σενα που να δουλευει κ να εισαι ευχαριστημενος με τον εαυτο σου..
οχι να κοροιδευεις τον εαυτο σου...απο κει κ περα,οτι νομιζεις κανεις.

ωραιος θενξ

klag
17-06-13, 10:35
Καλησπερα ειμαι 18 χρονων εχω υψως 1.84 και βαρως 89 κιλα
εχω κολισει στο σημειο του οτι οσο καλη διατροφη και να κανω δν χανω κιλα
και μου προτειναν να παρω αυτον εδω τον λυποδιαλυτη "universal - animal cuts''
τι λετε;

Mikekan
17-06-13, 10:43
Aν έχεις λεφτά για πέταμα πάρτον.

kostasrimis
17-06-13, 11:06
Όχι να μην πάρεις. Πρώτον οι λιποδιαλύτες δεν κάνουν καλό στην υγεία του ανθρώπου. Ακόμη δεν απευθύνονται σε απλούς αθλητές άλλα σε προχωρημένους. Ο λιποδιαλύτης σε πάει απο το 6-7% λίπους στο 2 με διατροφή πάντα. Μείωσε 250 θερμίδες από την διατροφή σου , αμα δεν δεις τπτα ξανά άλλες 250 κ.ο.κ μέχρι να δεις αποτελέσματα.

stef25
17-06-13, 11:25
Eίναι φυσικό να κολλήσεις μετά από κάποια απώλεια (ειδικά απότομη) κιλών διότι ο ανθρώπινος οργανισμός είναι πάνω απ όλα ευπροσάρμοστος και προκειμένου να επιβιώσει σε καταστάσεις μειωμένης θερμιδικής πρόσληψης ρίχνει τις ενεργειακές του ανάγκες....Αυτό λοιπόν εγκυμονεί τον κίνδυνο να καταστραφεί ο μεταβολισμός και από εκεί που έκαιγες π.χ. 2500 θερμίδες να πέσεις στις 1800...Ο έξυπνος λοιπόν τρόπος για να κατεβαίνεις σε κιλά και να χάνεις λίπος είναι αφενός να μην ξεπερνάς τα 2κιλά το μήνα και αφετέρου να κάνεις διαλείμματα με ισοθερμιδική διατροφή ώστε να μην αφήνεις τον οργανισμό να ανακάμπτει και να μην εξαντληθεί-μπλοκάρει στο τέλος...Αυτά αν θες να κάνεις σοβαρή δουλεία και να μην ταλαιπωρήσαι...

klag
17-06-13, 11:41
αν παρω ομως λεκιθινη δν θα ειναι μια καλη προωθηση εφοσον ειναι και φυσικο;

Mikekan
17-06-13, 11:56
Όχι, μόνο η διατροφή και άσκηση θα σε βοηθήσουν να χάσεις λίπος. Τίποτα άλλο.

jojosmj
18-06-13, 04:41
μια ερωτηση ψαχνω για λυποδιαλητη κανω κανονικα διατροφη αεροβιο κλπ
ipo-6 tis nutrex, ripped freak, san tight, man scorch, vpx redline κ mito , thermobol muxhmuslce τι προτινεις κ αν χρειαστει να τα συνδιασω κ με κανα anti cortisol η αλο stuck ?

leon04
19-06-13, 09:03
Προτείετε μου εναν απο τους παρακάτω λιποδιαλύτες
Ευχαριστώ πολύ :)


ARSON 120caps
XENADRINE XT 130CAPS
FENIDROL
XENADRINE ULTRA 60CAPS

panakos
19-06-13, 09:14
Προτείετε μου εναν απο τους παρακάτω λιποδιαλύτες
Ευχαριστώ πολύ :)

ARSON 120caps
XENADRINE XT 130CAPS
FENIDROL
XENADRINE ULTRA 60CAPS
υπαρχουν και πολυ καλυτεροι απο τους συγκεκριμενους...λιπο 6 μπλακ,ανιμαλ κατς ας πουμε;)

leon04
19-06-13, 10:14
Μπορείτε να μου προτείνετε τον καλύτερο (ή έστω εναν αρκετά καλό);
Και φυσικά που μπορώ να τον βρω. Απαραίτητη προυπόθεση να έχει έγκριση απο τον ΕΟΦ, αλλιώς θα είναι μούφα και επικίνδυνο.

panakos
19-06-13, 10:43
Μπορείτε να μου προτείνετε τον καλύτερο (ή έστω εναν αρκετά καλό);
Και φυσικά που μπορώ να τον βρω. Απαραίτητη προυπόθεση να έχει έγκριση απο τον ΕΟΦ, αλλιώς θα είναι μούφα και επικίνδυνο.εγω οταν χρησιμοποιω λιποδιαλυτη παιρνω τον animal cuts..υπαρχει στα xtreme store kai sto e-shop tou foroum

leon04
19-06-13, 10:56
εγω οταν χρησιμοποιω λιποδιαλυτη παιρνω τον animal cuts..υπαρχει στα xtreme store kai sto e-shop tou foroum

Στη σελίδα γράφει:
Το προϊόν αυτό δεν απευθύνεται σε άτομα που δεν γυμνάζονται ή που ξεκίνησαν να γυμνάζονται κατά το τελευταίο διάστημα.

Εγώ 1μιση μήνα γυμνάζομαι καθημερινά. Θα με βολέψει;

Mikekan
19-06-13, 11:10
Όχι.

No Fear
19-06-13, 12:02
Mε βαση αυτα που γραφεις,καλυτερα να μην παρεις καθολου λιποδιαλυτη.Ειναι παρα πολυ νωρις για εσενα!

leon04
19-06-13, 22:27
Αυριο θα πάρω λιποδιαλύτη. Προτείνετέ μου έναν μέχρι 35 ευρώ. (ποιον θεωρείτε δηλαδή τον καλύτερο_

Mikekan
19-06-13, 22:30
Αν υπήρχε ο καλύτερος λιποδιαλύτης θα παίρναμε όλοι τον ίδιο αφού θα υπήρχε μόνο ένας.

geo_xt
22-06-13, 23:25
Γεια σας παιδια!νεος στο χωρο της γυμναστικης,μολις μισο χρονο!!θελω να ρωτησω τι διαφορα εχουν οι θερμογεννετικοι απο τους μη θερμογεννετικους λιποδιαλυτες!! ποιος κανει καλυτερη δουλεια!επισης καποια GEL θερμογεννετικα που κυκλοφορουν κανουν δουλεια??ενοειτε παντα με διατροφη!οχι πολυ αυστηρη αλλα αρκετα καλη κ ασκηση με βαρη !
Τhanks προκαταβολικα!!!

sobral
22-06-13, 23:31
Γεια σας παιδια!νεος στο χωρο της γυμναστικης,μολις μισο χρονο!!θελω να ρωτησω τι διαφορα εχουν οι θερμογεννετικοι απο τους μη θερμογεννετικους λιποδιαλυτες!! ποιος κανει καλυτερη δουλεια!επισης καποια GEL θερμογεννετικα που κυκλοφορουν κανουν δουλεια??ενοειτε παντα με διατροφη!οχι πολυ αυστηρη αλλα αρκετα καλη κ ασκηση με βαρη !
Τhanks προκαταβολικα!!!

Καλώς ήρθες! :toast: για διάφορα γενικά θέματα υπάρχουν κατηγορίες, μην ανοίγουμε άδικα νέα τόπικ, ότι ζητάς εδώ: http://forum.bodybuilding.gr:8081/showthread.php?8523-%CE%9B%CE%B9%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%82/page65 ;)

geo_xt
22-06-13, 23:35
Καλώς ήρθες! :toast: για διάφορα γενικά θέματα υπάρχουν κατηγορίες, μην ανοίγουμε άδικα νέα τόπικ, ότι ζητάς εδώ: http://forum.bodybuilding.gr:8081/showthread.php?8523-%CE%9B%CE%B9%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%82/page65 ;)

:toast: ;) οκ σε ευχαριστω!

ducatista
27-06-13, 00:31
με την σειρα μου και εγω ψαχνω πολυ καλους λυποδιαλιτες ειμαι αναμεσα στο clenbutrx της vpn και στο oxy elite pro της usp labs ποιον θεωρειτε καλυτερο και γιατι? η αν εχετε κατι αλλο να προτεινετε με χαρα να σας ακουσω......

xhaustman
02-07-13, 11:17
Γεια σας παιδες,πρωτη φορα γραφω σε αυτο το φορουμ και εχοντας βρει αρκετα που με βοηθησανε θα ηθελα να ρωτησω και αυτο...ειμαι 17 χρονων 1,83 και εχω 118 κιλα πανω μου θα ηθελα να τα αποβαλω το πολυ γρηγορα δεν με επειρεαζει αλλα οχι και 1 κιλο το μηνα :P αγορασα σημερα λιποδιαλυτικα της iron max το thermoprolean σε καψουλες και αυτη στο μαγαζι(γκομεναρα)μου ειπε να περνω 2 το πρωι και 2 πριν τ προπονηση αλλα αφου εψαξα στο ιντερνετ ειδα απο το κατασκευαστη οτι λεει 3 το πρωι πριν το πρωινο τι λετε εσεις και 2ον θα θελα να ρωτησω τι ασκηση να κανω για να δω καλητερα αποτελεσμα?διαδρομο?βαροι?τι ειναι πιο αποτελεσματικο.

Υ.Γ.
τα κιλα τα περιτα τα εχω απο πολυ μικρος δηλαδη απο τοτε π θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι ετσι,χωρις θυριωηδη η καποιο αλλο ιστορικο το αναφερω γιατι δν ξερω ποσο επιρεαζει!!
επισης τα 2 τα πηρα κατα τις 10 το πρωι για προπονηση θα παω κατα τις 4ς μηπως αλλα 2 τοτε ειναι πλ κοντα μεταξυ τους για τ δραση τους μηπως 1 θα ητανε καλητερο?
και τελος μειωσα τα γευματα απο 2-3 βαρμβατα σε 5-6 πιο μικρα και ειδα κλτερο μεταβολισμο(αφου βλεπω το WC πιο συχνα)

Galazoaiamtos
05-07-13, 14:00
Γεια σας παιδες,πρωτη φορα γραφω σε αυτο το φορουμ και εχοντας βρει αρκετα που με βοηθησανε θα ηθελα να ρωτησω και αυτο...ειμαι 17 χρονων 1,83 και εχω 118 κιλα πανω μου θα ηθελα να τα αποβαλω το πολυ γρηγορα δεν με επειρεαζει αλλα οχι και 1 κιλο το μηνα :P αγορασα σημερα λιποδιαλυτικα της iron max το thermoprolean σε καψουλες και αυτη στο μαγαζι(γκομεναρα)μου ειπε να περνω 2 το πρωι και 2 πριν τ προπονηση αλλα αφου εψαξα στο ιντερνετ ειδα απο το κατασκευαστη οτι λεει 3 το πρωι πριν το πρωινο τι λετε εσεις και 2ον θα θελα να ρωτησω τι ασκηση να κανω για να δω καλητερα αποτελεσμα?διαδρομο?βαροι?τι ειναι πιο αποτελεσματικο.

Υ.Γ.
τα κιλα τα περιτα τα εχω απο πολυ μικρος δηλαδη απο τοτε π θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι ετσι,χωρις θυριωηδη η καποιο αλλο ιστορικο το αναφερω γιατι δν ξερω ποσο επιρεαζει!!
επισης τα 2 τα πηρα κατα τις 10 το πρωι για προπονηση θα παω κατα τις 4ς μηπως αλλα 2 τοτε ειναι πλ κοντα μεταξυ τους για τ δραση τους μηπως 1 θα ητανε καλητερο?
και τελος μειωσα τα γευματα απο 2-3 βαρμβατα σε 5-6 πιο μικρα και ειδα κλτερο μεταβολισμο(αφου βλεπω το WC πιο συχνα)




Καλησπερα. καινουργιος στο forum. Καλως σας βρηκα. Καταρχην οσο αφορα το λιποδιαλυτη φιλε μου δεν τον γνωριζω. οσον αφορα την γυμναστικη σου. Φουλ αεροβια και κατα προτιμηση διαλειμματικη υψηλης εντασης, για να ανεβασεις της καυσεις σου στο φουλ. πολυ σημαντικη η αεροβια για τον στοχο σου. δευτερον και εξισου σημαντικο, τα βαρη. λιγα κιλα, πολλες επαναληψεις, ελαχιστο διαλειμμα. τριτον και σημαντικοτερο για μενα, ΔΙΑΤΡΟΦΗ. χωρις αυτο, δεν γινεται τπτ. αψογη διατροφη. το δυσκολοτερο σημειο οσον αφορα την γραμμωση για πολλους. αυξημενες πρωτεινες, λιγους υδατανθρακες, και τα βασικα λιπη που χρειαζεσαι. ολα αυτα με βοηθησαν μαζι με το animal cuts, να πεσω απο 17 με 18% ποσοστο λιπους, κοντα τωρα στο 11 με 12%. και συνεχιζω. οσον αφορα την δοσολογια, δεν γνωριζω το προιον οπως προειπα. πιστευω ομως οτι πρεπει να σεβαστεις το προιον, και να πας με τον τροπο χρησης που προτεινει η εταιρια του. ας με διορθωσουν οι mods, και τα υπολοιπα παιδια, αν ειμαι καπου off, μιας και πιο εμπειροι.

Gorillas
06-07-13, 01:40
καλά τα λες γαλαζοαίματος το ίδιο πλάνο πάνω κάτω χρησιμοποιώ κ γώ :thumbup:

maniatis1940
12-07-13, 21:07
γεια σας παιδες ειμαι σχετικα καινουριος στον κοσμο του αθληματος...θα ηθελα λοιπον να κανω μια ερωτηση σκευτομαι να παρω λιποδιαλυτες αλλα εχω ενα θεματακι δεν μπορω να καταπιω χαπια η καψουλες...ξερετε μηπως αν βγαινουν λιποδιαλυτες σε σκονη???η τελος παντων σε καποια αλλη μορφη εκτος απο καψουλες???

panakos
12-07-13, 22:01
Νομιζω οτι δεν βγαινουν σε αλλη μορφη φιλος....δεν ειναι κατι παντως το χαπι 3 μερες θελει και μετα ολα οκ;)

Michaelangelo
12-07-13, 22:31
γεια σας παιδες ειμαι σχετικα καινουριος στον κοσμο του αθληματος...θα ηθελα λοιπον να κανω μια ερωτηση σκευτομαι να παρω λιποδιαλυτες αλλα εχω ενα θεματακι δεν μπορω να καταπιω χαπια η καψουλες...ξερετε μηπως αν βγαινουν λιποδιαλυτες σε σκονη???η τελος παντων σε καποια αλλη μορφη εκτος απο καψουλες???

Το Alphamine ξέρω ότι βγαίνει σε σκόνη και έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια! Δυστυχώς δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά μου το έχουν εγγυηθεί. Αλλά και να έχεις θέμα, γιατί δεν τα κάνεις μόνος σου σε σκόνη τα χάπια ρε αρχηγέ;


με την σειρα μου και εγω ψαχνω πολυ καλους λυποδιαλιτες ειμαι αναμεσα στο clenbutrx της vpn και στο oxy elite pro της usp labs ποιον θεωρειτε καλυτερο και γιατι? η αν εχετε κατι αλλο να προτεινετε με χαρα να σας ακουσω......

Κανέναν από τους δύο! Αυτό που δεν έχω αφήσει εγώ προσωπικά είναι το Dexaprine, ευχάριστα έπαιρνα το Lipo6 Black και αυτό που συνίστησα σε σκόνη στο παλικάρι πιο πάνω, έχω ακούσει πολύ καλά για το Alphamine!

SubZ3r0
30-07-13, 01:56
Καλησπερα παιδια, Ειμαι 22 ετων 1.78 - 93 κιλα και εχω αρχισει γυμναστηριο εδω και 6 μηνες περιπου 3-4 φορες την εβδομαδα για να χασω κιλα και το περιττο λιπος κυριος..(εκανα και παλαιοτερα λιγο,ειχα χασει αποτωμα κιλα απο 113 ειχα παει στα 92 πριν 4μισι χρονια)απο ογκο παμε μια χαρα γενικα πειρα απο το σοι,θα μου προτινατε καποιο συμπληρωμα γενικα ?
ειμαι εντελως ασχετος απο συμπληρωματα (λιποδιαλυτες - πρωτεινες κλπ) και τις παρενεργειες που μπορει να εχουν .Ευχαριστω πολυ
P.s σκεφτομουνα για εκα για αμεση απωλεια βαρους... ευχαριστω πολυ

MUSKLGEORGE
30-07-13, 02:31
δεν προτεινουμε απολυτως τιποτα αν πρωτα δεν ανεβασεις τη διατροφη σου,το προγραμμα προπονησης,τα stats σου και τους ακριβεις στοχους σου.-

SubZ3r0
30-07-13, 05:07
Τωρα λογο καλοκαιριου και διακοπων εχω σταματισει το γυμναστηριο για εναν μηνα περιπου ...η διατροφη μου ειναι κανονικη μεσημεριανο βραδινο σπιτι απλα εχω κοψει την ζαχαρη τα πολλα τηγανιτα κτλπ δεν καταλαβαινω τι εννοεις "stats" :P οσον αφορα το προγραμμα προπονησης ειναι 30 - 45 λεπτα διαδρομος με αλλαγες στην ταχυτητα 3-4 φορες την εβδομαδα και ελαχιστα βαρη...
Σαν στοχο εχω αρχικα να χασω λιπος στην κοιλια (να φυγει το τελαρο) και μετα βλεπουμε
(sorry για τα οποια ορθογραφικα απλα δεν εχω συνηθισει να γραφω ελληνικα :) )

nikos salma
09-08-13, 16:56
Γεια σε ολους, θα ηθελα να με βοηθισει καπιος που ξερει να επιλεξω τον καλιτερο λυποδιαλιτη. Ειμε αναμεσα στους λυποδιαλιτες τησ nutrex : lipo 6 black , lipo 6x , lipo 6 black Concentrate kai Lipo-6 Unlimited. Eιμε αναμεσα σε αυτους γιατι απο σχολεια που εχω διαβασει ειναι οι κοριφεοι. Τορα αυτο που θελω ειναι αυτος που θα επιλεξω κατα προτον να μην παρουσιαζει προβλιματα με θιροιδη και να ειναι ο καλιτερος στο να καψει το λιπος. Οπιος εχει δοκιμασει καπιους απο αυτους να μ πει την γνωμη του. Ευχαριστω προκαταβολικα..

GEOP13
09-08-13, 18:14
έπρεπε να "ανοίξεις" αλλού το θέμα, εδώ όπως λέει κ ο τίτλος είναι για: Αξιολόγηση Συμπληρωμάτων

kostas kou
09-08-13, 22:30
ο lipo 6 black Concentrate εμενα μο ειχε δουλεψει καλα αλλα κοιτα πρωτα την δατροφη σου ολιποδυακιτης ειναι δευτερευον....;)

nikos salma
09-08-13, 23:36
Ναι ρε αυτο ενοιτε η διατροφη μου ειναι πολυ καλη. Τον λυπο τον θελω απλα για βοηθια. Το θεμα μου ειναι πιος απο αυτους ειναι ο πιο αποτελεσματικος στο να μου καψει το λιπος γιατι δεν θελω κατι αλο απο τον λυποδιαλιτη πχ. να μου κοβει την ορεξη η να μου δινει πολυ ενεργια , μονο να καιει καθαρο λυπος θελω.

padval
13-08-13, 02:56
καλησπέρα,θέλω να ρωτησω κατι σχετικα με το τοπικο βάρος.πριν λιγο καιρο ειχα χασει κιλα αλλα το στηθος κ στα πλαίνα της κοιλιας εχει παραμεινει λιπος κ δεν λέει να φυγει με τπτ.οι λιποδιαλυτες μπορουν να βοηθησουν για το τοπικο λιπος που εχει μεινει μαζι με γυμναστικη βέβαια...

jam
13-08-13, 03:04
ναι με ενα προγραμαμτακι σωστο για χασιμο λιπους διατροφης και γυμναστικης και δωσε εμφαση στο σημειο που λες και τελος μετα αν θες παρε και λιποδιαλυτες!

padval
13-08-13, 03:36
πανω κατω ποσο θα χρειαστει να φυγει το λιπος απο τα συγκεκριμενα σημεια κ με την βοηθεια λιποδιαλυτων..;

Mikekan
13-08-13, 07:35
Kανείς δεν μπορεί να στο πει αυτό. Πάντως το λίπος από αυτά τα σημεία φεύγει τελευταίο και θέλει πολύ προσπάθεια και στρατιωτική πειθαρχεία σε διατροφή και γυμναστική για να φύγει. Επίσης θέλει χρόνο, πολύ χρόνο και υπομονή.

padval
13-08-13, 12:24
Παιδιά καλησπέρα,ειπα να ξεκινήσω γυμναστιριο μιας κ πριν λιγο καιρο ειχα χασει κιλά και το λιπος στο στηθος και στα πλαγια της κοιλιας δεν λέει να φυγει,το υπολοιπο σωμα ειναι φυσιολογικο εκτος απο τις περιοχες που ανεφερα.τι προγραμμα πρεπει να ξεκινησω για να το πετυχω;ειμαι 1.76 κ 75 κιλα.ευχαριστω

FILIPPOS 91
04-11-13, 13:30
καλημερα παιδια....εγω θα ηθελα να μου πει καποιος αν τα προιοντα λιποδιαλησης των φαρμακειων ειναι εξησου καλα με αυτα σε καταστηματα συμπληρωματων...ειναι ετο ιδιο ελεγμενα?κανουν την ιδια δουλεια?εχετε να μου προτεινετε κατι?

SotosTheBoss
04-11-13, 14:36
Τι σε κανεΙ να πιστεύεις. Ότι και αυτά των καταστημάτων δουλεύουν

kwstasal
04-11-13, 15:48
Καλησπέρα,είμαι καινούργιος εδώ! λέγομαι Κώστας και είμαι 19 χρονών. πήγαινα 1,5 χρόνο γυμναστήριο,μετά το άφησα για κάποιο χρονικό διάστημα και τώρα λέω να ξαναρχίσω. έχω πάρει όμως αρκετά κιλά. θέλω να χάσω αρκετό λίπος και να κάνω γράμμωση το σώμα μου. αρχικά έλεγα να πάρω λιποδιαλύτες και αργότερα πρωτεΐνη για την γράμμωση. θα ήθελα 2 πράγματα. 1) να μου προτείνετε κάποιο λιποδιαλύτη και 2) γίνεται να παίρνω ταυτόχρονα λιποδιαλύτες και πρωτεΐνη ώστε να ενισχύω και τους μυς μου ενώ χάνω λίπος; Ευχαριστώ πολύ!

Ανδρεας
04-11-13, 17:18
Καλη διατροφη και ενα σωστο προγραμμα γυμναστικης
οι λιποδιαλυτες δεν θα σε βοηθησουν σε τπτ :welcome:

kwstasal
04-11-13, 17:42
όσο για τις πρωτεΐνες;

stef25
04-11-13, 17:52
Ενάμιση χρόνο που λες ότι πήγαινες γυμναστήριο είναι ένα χρονικό διάστημα που θα έπρεπε να είχες μάθει 5 πράγματα...Παρόλα αυτά με αυτά που γράφεις φαίνεται ότι δεν ξέρεις τπτ...
Ξεκίνα διάβασμα για να μην περάσει πάλι το γυμναστήριο και δεν ακουμπήσει:welcome:

kwstasal
04-11-13, 18:00
δεν είχα ασχοληθεί καθόλου με συμπληρώματα διατροφής!

FILIPPOS 91
04-11-13, 18:09
καποια στιγμη ηθελα να παρω λιποδιαλυτη το εψαξα και επειδη δεν ηξερα δεν το ρισκαρα να παρω απο καταστηματα που δινουν συμπληρωματα φοβομουν για παρενεργειες αν ειναι ελεγχενα κτλ. οχι οτι ημουν σιγουρος για καποιον προιον απο το φαρμακειο ετσι?αλλα ημουν σιγουρος οτι ειχαν ελεγχει...ετσι πηρα το lipotox το οποιο μου εκανε δουλεια και δεν ειδα καποια παρενεργεια οπως ταχυκαρδιες ζαλαδες κτλ....οπως ακουγονται συχνα τετοια φαινομενα...αλλα τωρα θελω να παρω εναν πολυ καλο λιποδιαλυτη που μαζι με σωστη διατροφη και φυσικα ασκηση θα εχω ενα καλο αποτελεσμα...αλλα παλι δυσταζω να παω σε ενα καταστημα και να μου δωσει ο υπαλληλος ενα προιον που τον βολευει ενω εγω δεν ξερω τι μ δινει....γιαυτο θελω βοηθεια.....

σοτο δεν πολυκαταλαβα αυτο που μου ειπες.....δεν ειπα οτι αυτα που πουλανε λειτουργουν....χωρις διατροφη δεν λειτουργει τπτ ετσι και αλλιως

Ανδρεας
04-11-13, 18:14
Αν κανεις σωστη διατροφη τοτε θα καλυπτεις τις αναγκες σου απο πρωτεινη
το μονο που θα μπορουσες να παρεις ειναι μια πολυβιταμινη ή κανενα ω-3 (αν και κατα την αποψη μου ειναι αρχη οποτε μην ασχοληθεις με αυτα τα μικροπραγματα) :toast:

liveris
04-11-13, 18:14
^^

γιατι θα πρεπει καποιος που ασχολειτε με βαρη αυτοματως να εχει γνωσεις συπμληρωματων?

SotosTheBoss
04-11-13, 18:35
Στο λέω από εμπειρία και εγώ παθών είμαι.Έχασα 62 κιλά.

Οι λιποδιαλυτες δεν δουλεύουν......οι νόμιμοι τουλάχιστον.....

Κάνε σωστή διατροφή και την γυμναστική σου και θα δεις πως θα πέσουν τα κιλά.

ArgoSixna
04-11-13, 18:46
Σαν πρώτο "λιποδιαλύτη" , αγόρασε καφείνη 100 χαπια 5-6 ευρω κοστιζουν. Θα παιρνεις 1-2 πριν το αεροβιο . θα δεις αποτελεσματα στον μηνα πανω αλλιως καθομαι να με χτυπησεις :thumbup::thumbup:

FILIPPOS 91
05-11-13, 14:37
εχω παρατηρησει κατι αλλο ρε παιδια...πολλες φορες πηγαινα στο γυμναστηριο και εβλεπα καποιους που κανανε βαρη να φερνουν το καφεδακι τους μαζι και να τον πινουν σιγα σιγα κατα την διαρκεια της προπονησης....ρωτησα γιατι το κανουν αυτο και η απαντηση που πηρα ηταν ''αντι να παω μια βολτα να πιω καφε ερχομαι εδω και τον πινω και περναω την ωρα μου'' αλλα μετα καταλαβα το θεμα με την καφεινη....π.χ ενας καφες οπως freddo espesso σκετο η μετριο(με μαυρη ζαχαρη βεβαια) θα βοηθουσε?ποσα γραμματια καφεινης πρεπει να παιρνω καθημερινα?

ArgoSixna
05-11-13, 15:22
όχι δεν θα βοηθούσε και θεωρώ τραγικό να πίνεις καφέ στο γυμναστήριο.. κάτσε κάτω στην υποδοχή και πιες τον , να βλεπεις και τον κοσμο που μπαινοβγαινει και μετα ανεβαινεις για προπονηση..

Την καφεινη την θες πριν την προπονηση για να σε ξυπνησει , οχι κατα την διαρκεια.. και η ζαχαρη ειτε ασπρη μαυρη πρασινη παραμενει ζαχαρη :green:

SotosTheBoss
06-11-13, 09:49
Παντελής έχει δίκαιο.Εγώ παίζω με.200mg καφεΐνη ενα μήνα ον ενα μήνα οφφ

HasheSss
07-11-13, 20:47
καποια στιγμη ηθελα να παρω λιποδιαλυτη το εψαξα και επειδη δεν ηξερα δεν το ρισκαρα να παρω απο καταστηματα που δινουν συμπληρωματα φοβομουν για παρενεργειες αν ειναι ελεγχενα κτλ. οχι οτι ημουν σιγουρος για καποιον προιον απο το φαρμακειο ετσι?αλλα ημουν σιγουρος οτι ειχαν ελεγχει...ετσι πηρα το lipotox το οποιο μου εκανε δουλεια και δεν ειδα καποια παρενεργεια οπως ταχυκαρδιες ζαλαδες κτλ....οπως ακουγονται συχνα τετοια φαινομενα...αλλα τωρα θελω να παρω εναν πολυ καλο λιποδιαλυτη που μαζι με σωστη διατροφη και φυσικα ασκηση θα εχω ενα καλο αποτελεσμα...αλλα παλι δυσταζω να παω σε ενα καταστημα και να μου δωσει ο υπαλληλος ενα προιον που τον βολευει ενω εγω δεν ξερω τι μ δινει....γιαυτο θελω βοηθεια.....

σοτο δεν πολυκαταλαβα αυτο που μου ειπες.....δεν ειπα οτι αυτα που πουλανε λειτουργουν....χωρις διατροφη δεν λειτουργει τπτ ετσι και αλλιως

Μερικά απο τα βασικά συστατικά ενός λιποδιαλύτη είναι καφείνη ,pepper extract , guarana , green tea. Ναι μπορεί να δουλέψει μια χαρά..Στην ουσία είναι συστατικά τα οποία δημιουργούν μια ένταση στον οργανισμό και μια μικρή αυξηση θερμοκρασίας και με αυτο τον τρόπο βοηθάνε στην καύση λίπους.To αν θα σου φέρουν ζαλάδες ταχυκαρδιες κτλπ είναι καθαρά θέμα οργανισμού και τι σχέσεις έχεις με την καφείνη. (Γι αυτό δεν πάς σε ένα λιποδιαλύτη με 300 Mg καφείνη ανά κάψουλα!) Δεν αναφέρω κάτι για την διατροφή γτ είναι αυτονόητο ότι είναι το ΝΟ1! :)

totis
07-11-13, 20:58
Δεν θα σε βοηθησουν καθολου ειναι αχρηστα.......πεσε με τα μουτρα στην σωστη ασκηση και στην σωστη διατροφη......Πρεπει να ειναι συνεχομενη η προσπαθεια σου και σιγα σιγα θα βλεπεις τα αποτελεσματα που θελεις.........Οποιος βαριεται να γυμναστει και δεν εχει την θεληση να κανει σωστη διατροφη παραμενει χοντρος,μαγικο χαπακι δεν υπαρχει......Στρωσου στην δουλεια.....

HasheSss
08-11-13, 11:02
Προφανώς και δεν υπάρχει μαγικό χαπάκι! Αν δεν κάνεις προσπάθεια απο μόνος σου σε διατροφή και άσκηση δεν θα καταφέρεις τίποτα. Οι λιποδιαλύτες όμως θα σου
επιταχύνουν το αποτελεσμα δίνοντας και αυτοί μια μικρή βοήθεια. ( γι αυτό και ονομάζονται συμπλήρωμα διατροφής και όχι μαγικό χαπάκι!).

MUSCLE MASTER
08-11-13, 11:29
Σαφως και δεν υπαρχει μαγικο χαπακι!Αν υπηρχε τοτε δεν θα γυμναζοταν κανεις και ολοι θα καταπιναμε χαπια!Σωστη διατροφη, προπονηση με εμφαση και στις αντιστασεις(για αποφυγη τυχον χαλαρωσης) αλλα και στην αεροβια!Οι λιποδιαλυτες θα σε βοηθησουν μιας και ενεργοποιουν και ανεβαζουν τον μεταβολισμο πολλαπλασιαζοντας τις καυσεις!

ArgoSixna
08-11-13, 17:15
Σαφως και δεν υπαρχει μαγικο χαπακι!Αν υπηρχε τοτε δεν θα γυμναζοταν κανεις και ολοι θα καταπιναμε χαπια!Σωστη διατροφη, προπονηση με εμφαση και στις αντιστασεις(για αποφυγη τυχον χαλαρωσης) αλλα και στην αεροβια!Οι λιποδιαλυτες θα σε βοηθησουν μιας και ενεργοποιουν και ανεβαζουν τον μεταβολισμο πολλαπλασιαζοντας τις καυσεις!

Λαθος. Τα διεγερτικα τους θα σε βοηθησουνε να κανεις πιο πολυ αεροβιο ή/και πιο δυνατες προπονησεις αρα θα καψεις περισσοτερο. Αν ομως το θερμιδικο σου ισοζυγιο ειναι πανω απο τις θερμιδες συντηρησης ΔΕΝ θα χασεις λιπος.

Αντε μερικα σου μειωνουνε την ορεξη για φαγητο αρα κοβεις και απο εκει θερμιδες. Ξαναλεω αν δεν εισαι κατω απο τις θερμιδες συντηρησης απλα δεν χανεις λιπος. Το οτι θα φυγουν καποια υγρα προσωρινα δημιουργει την ψευδαισθηση οτι οντως χασαμε λιπος αρα και ο λιποδιαλυτης δουλεψε...

MUSCLE MASTER
08-11-13, 18:45
Λαθος. Τα διεγερτικα τους θα σε βοηθησουνε να κανεις πιο πολυ αεροβιο ή/και πιο δυνατες προπονησεις αρα θα καψεις περισσοτερο. Αν ομως το θερμιδικο σου ισοζυγιο ειναι πανω απο τις θερμιδες συντηρησης ΔΕΝ θα χασεις λιπος.

Αντε μερικα σου μειωνουνε την ορεξη για φαγητο αρα κοβεις και απο εκει θερμιδες. Ξαναλεω αν δεν εισαι κατω απο τις θερμιδες συντηρησης απλα δεν χανεις λιπος. Το οτι θα φυγουν καποια υγρα προσωρινα δημιουργει την ψευδαισθηση οτι οντως χασαμε λιπος αρα και ο λιποδιαλυτης δουλεψε...

Με τον ορο μεθοδευμενη και προσεγμενη διατροφη σε περιοδο γραμμωσης-αδυνατισματος προφανως και εννοειται οτι ο ασκουμενος θα πρεπει να ελεγχει τις θερμιδες που καταναλωνει οχι μονο ως νουμερο αλλα φυσικα και ως ποιοτητα!Αυτο το ξερουν και οι πετρες!Το λαθος δεν εχω καταλαβει που το ειδες ARGOSIXNA!Οι λιποδιαλυτες ενεργοποιουν τον οργανισμο ωστε να καταναλωσει για πηγη ενεργειας το λιπος με τα συστατικα που διαθετουν!Εννοειται παιζει ρολο η διατροφη και η ασκηση,μην επαναλαμβανομαστε!!!

ArgoSixna
08-11-13, 19:00
διαφωνω σε πολλα , πιο συστατικο δηλαδη στοχευει το λιπος που λες; αν ηταν ετσι θα δουλευε και ενω καποιοσ ηταν υπερθερμιδικα. σωστα;
επεισης αυτο με την ποιοτητα δεν ειναι μονοδρομος , με αυτο γελανε και οι πετρες οπως λες!!

MUSCLE MASTER
08-11-13, 19:10
διαφωνω σε πολλα , πιο συστατικο δηλαδη στοχευει το λιπος που λες; αν ηταν ετσι θα δουλευε και ενω καποιοσ ηταν υπερθερμιδικα. σωστα;
επεισης αυτο με την ποιοτητα δεν ειναι μονοδρομος , με αυτο γελανε και οι πετρες οπως λες!!

Η ποιοτητα των θερμιδων εχει να κανει για παραδειγμα με το ειδος του υδατανθρακα που καταναλωνεις!Μπορει σαν νουμερο μια παστα να εχει για παραδειγμα χαμηλες θερμιδες (σε σχεση με αλλες τροφες) αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν θα μετατραπει σε λιπος καποια ποσοτητα αφου μιλαμε για απλο υδατανθρακα!Συστατικο που στοχευει για παραδειγμα στην καυση λιπους ειναι η καρνιτινη!Τα περισσοτερα θερμογενετικα την περιλαμβανουν καθως επισης και καφεινη που οπως ειναι γνωστο βοηθαει ενεργα στη χρηση του λιπους για ενεργεια!Παντα σε συνδυασμο με ασκηση βεβαια!;)

totis
08-11-13, 19:29
Tο μονο που θα καταφερει καποιος που περνει καρνιτινη ειναι να μυριζει ο ιδρωτας του,τιποτα παραπανω..........

Source Of Energy
20-11-13, 13:21
Tο μονο που θα καταφερει καποιος που περνει καρνιτινη ειναι να μυριζει ο ιδρωτας του,τιποτα παραπανω..........

Εμένα προσωπικά σε περιόδους που ήθελα να είμουν εκτός απο διεγερτικά η carnitine μου δούλεψε μια χαρά! ;)

marios_all
24-11-13, 23:43
καλησπερα θα ηθελα να σας ρωτησω σχετικο με του λυποδιαλυτες πιο ειναι πιο αποτελεσματικο ,βασικα πιος δουλευει και δεν δινει απο μονο τσιτα ,αναμεσα σε animal cuts ,detonate,arson,hydroxycut hardcore elite ,lipodex? η αν εχετε εσεις να μου προτεινετε κατι αλλο

HasheSss
26-11-13, 11:13
καλησπερα θα ηθελα να σας ρωτησω σχετικο με του λυποδιαλυτες πιο ειναι πιο αποτελεσματικο ,βασικα πιος δουλευει και δεν δινει απο μονο τσιτα ,αναμεσα σε animal cuts ,detonate,arson,hydroxycut hardcore elite ,lipodex? η αν εχετε εσεις να μου προτεινετε κατι αλλο

Θες να σου δίνει τσίτα - ένταση ή οχι?? (γτ δεν πολυ κατάλαβα την πρόταση σου)... To animal cuts θεωρώ ότι είναι απο τις πιο ολοκληρωμένες φόρμουλες στη κατηγορία του λιποδιαλύτη γτ έχει πληθώρα συστατικών.. Όσον αφορά το κομμάτι της έντασης για τον συγκεκριμένο λιποδιαλύτη είναι φουλ αφού έχει αρκετά διαφορετικά διεργετικά συστατικά. Το μόνο αρνητικό για κάποιους ότι έχει αρκετές κάψουλες σε κάθε φακελάκι - pack. Αν θες κάτι εναλλακτικό όσον αφορά τις κάψουλες δες και το
thermodrene της stacker, εξίσου αξιόλογο.

kapeleon
26-11-13, 13:13
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ HASHESSS ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΟ ΤΟ ANIMAL CUTS ΑΛΛΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΔΩΣΗ...ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΟΤΙ Ι STACKER ΣΤΟΥΣ ΛΙΠΟΔΙΑΛYΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΙΚΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΛΙΠΟΔΙΑΛΗΤΕΣ!! ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΩ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΤΟ BLACKBURN THΣ STACKER KAI ΟΧΙ ΤΟ THERMODRENE THΣ STACKER!!!

**Γραφε με μικρους χαρακτηρες,ειναι κανόνας του φόρουμ ***

cuntface
28-11-13, 01:43
οι καλυτερη λιπο για μενα ειναι 3 animal cuts-meltdown(VPX)-REDLINE(VPX) ΟΛΑ τα αλλα ειναι απλα για να υπαρχουν

Source Of Energy
01-12-13, 18:23
Καλησπέρα,είμαι καινούργιος εδώ! λέγομαι Κώστας και είμαι 19 χρονών. πήγαινα 1,5 χρόνο γυμναστήριο,μετά το άφησα για κάποιο χρονικό διάστημα και τώρα λέω να ξαναρχίσω. έχω πάρει όμως αρκετά κιλά. θέλω να χάσω αρκετό λίπος και να κάνω γράμμωση το σώμα μου. αρχικά έλεγα να πάρω λιποδιαλύτες και αργότερα πρωτεΐνη για την γράμμωση. θα ήθελα 2 πράγματα. 1) να μου προτείνετε κάποιο λιποδιαλύτη και 2) γίνεται να παίρνω ταυτόχρονα λιποδιαλύτες και πρωτεΐνη ώστε να ενισχύω και τους μυς μου ενώ χάνω λίπος; Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπερα!!
Υψος και βαρος;
Αν περνεις ταυτοχρονα λιποδιαλυτη και πρωτεινη θα σε βοηθησει στο να καψεις λίπος και να συντηρησεις την μυικοτητα σου!
Σαν βαση μπορεις να ξεκινησεις συνδιασμο cla και καρνιτινης αν σε ενοχλει ο καφες και δεν θες ενταση (διεγερτικα) μεσα στην μερα σου!!
Αν παλι θελεις να ξεκινησεις με λιποδιαλυτη προτεινω της top secret το xtreme jitter free το αγορασε ενας φιλος μου απο xtremestores και μου είπε τα καλυτερα!


Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Steloukos
01-12-13, 18:37
Φιλε kwstasal ξεκινα μια καλη διατροφη και πινε πριν την προπονηση κανενα καφε.Δεν χρειαζεται να παρεις λιποδιαλυτες απο τωρα γτ πολυ απλα αμα δεν ακολουθεις καποια διατροφη συγκεκριμενη και δεν προσεχεις τι τρως γενικα ο λιποδιαλυτης δεν θα εχει αποτελεσμα.Απλα φροντισε να αυξησεις την πρωτεινη στη διατροφη σου,να μην τρως απ εξω και να μειωσεις τους υδατανθρακες.Τοτε ειναι που θα δεις πολυ καλα αποτελεσματα.Ψαξε και στο φορουμ για να βρεις περισσοτερες πληροφοριες πανω στην διατροφη:welcome:.

Steloukos
01-12-13, 18:44
Και επισης το ταυτοχρονο καψιμο λιπους και η αναπτυξη μυων ειναι ενας μεγαλος μυθος.Ειναι αδυνατον σε υποθερμιδικη διατροφη για παραδειγμα να χανεις λιπος και ταυτοχρονα να φτιαχνες μυικη μαζα.Μονο σε περιπτωση που μιλαμε για καποιον αρχαριο,στο πρωτο διαστημα που κανει τις προσπαθειες του ισως μπορει να χτιζει μυς και παραλληλα να καιει λιπος.

AnidaiosGR
04-12-13, 17:31
Είδα κάπου να γράφει κάποιος για το οτι η καφείνη σε δίνει μια ώθηση πριν την προπόνηση και οτι μπορείς να πάρεις χάπια καφείνης ισχύει ; Αν ναι , απο που τα παίρνω (Θεσσαλονίκη) και πόση ώρα πριν την προπόνηση τα παίρνω ; ώστε να μου ανέβει η πίεση κτλ. να πιεστώ παραπάνω ;

kazos_GR
04-12-13, 17:41
εγω ειχα παρει απο τα x treme stores της all max

ArgoSixna
04-12-13, 17:42
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1ο: Εθν. Αντιστάσεως 7, Καλαμαριά, τηλ. & fax: 2310 457047
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ο: Πολυτεχνείου 25, κέντρο, τηλ. & fax: 2310 534012
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 3ο: Λαγκαδά 293, Σταυρούπολη, τηλ. & φαξ 2310 669228

Πας σε οποιο σε βολευει και ειναι πιο κοντα αφου πρωτα κανεις ενα τηλεφωνημα και ρωτησεις "έχετε την καφείνη της ALLMAX με 4.90?".

+1 στον καζος με προλαβε για ενα λεπτο !

AnidaiosGR
05-12-13, 00:48
Σας ευχαριστώ πολύ. Πιο αναλυτικά υπάρχει κάπου που να δώ,τους λόγους που προτιμάμε την καφείνη πριν την προπόνηση συνοπτικά και τι υπερ- πλεονέκτημα υπάρχει σε σχέση με άλλους λιποδυαλήτες (πέρα της διατροφής)

raiden
08-12-13, 21:16
Καλησπέρα,είμαι καινούργιος εδώ! λέγομαι Κώστας και είμαι 19 χρονών. πήγαινα 1,5 χρόνο γυμναστήριο,μετά το άφησα για κάποιο χρονικό διάστημα και τώρα λέω να ξαναρχίσω. έχω πάρει όμως αρκετά κιλά. θέλω να χάσω αρκετό λίπος και να κάνω γράμμωση το σώμα μου. αρχικά έλεγα να πάρω λιποδιαλύτες και αργότερα πρωτεΐνη για την γράμμωση. θα ήθελα 2 πράγματα. 1) να μου προτείνετε κάποιο λιποδιαλύτη και 2) γίνεται να παίρνω ταυτόχρονα λιποδιαλύτες και πρωτεΐνη ώστε να ενισχύω και τους μυς μου ενώ χάνω λίπος; Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπερα φιλε μου , μπορεις να ξεκινησεις βελτιωνοντας λιγο την ποιοτητα της διατροφης σου. Μπορεις να προσθεσεις συμπληρωμα cla και καρνιτινης για να ενισχυσουν την προσπαθεια που κανεις με την διατροφη και την προπονηση σου !!

ILIAS75
11-12-13, 12:45
εφοσον συνδιαζεις και προπονηση με βαρη και αεροβια ασκηση(σωστος συνδιασμος για να εχουμε καυση θερμιδων λιπους αλλα και να "ξυπνησουμε" το μυικο μας συστημα, αρα το μεταβολισμο μας), καλο ειναι με τα ηπια λιποτροπικα που θα μπορουσες να ξεκινησεις οπως ειναι το cla και η καρνιτινη, να χρησιμοποιησεις και μια καθαρη πρωτεϊνη ή αμινοξεα ωστε να βοηθας το σωμα σου στην καλυτερη αποκατασταση των αμινοξεων που χαλαει κατα τη διαρκεια της προπονησης.

vincet
21-12-13, 23:23
εφοσον συνδιαζεις και προπονηση με βαρη και αεροβια ασκηση(σωστος συνδιασμος για να εχουμε καυση θερμιδων λιπους αλλα και να "ξυπνησουμε" το μυικο μας συστημα, αρα το μεταβολισμο μας), καλο ειναι με τα ηπια λιποτροπικα που θα μπορουσες να ξεκινησεις οπως ειναι το cla και η καρνιτινη, να χρησιμοποιησεις και μια καθαρη πρωτεϊνη ή αμινοξεα ωστε να βοηθας το σωμα σου στην καλυτερη αποκατασταση των αμινοξεων που χαλαει κατα τη διαρκεια της προπονησης.



Είναι Οκ να χρησιμοποιείς ταυτόχρονα λιποδιαλήτη πχ Lipo 6 Nutrex μαζί με CLA και Asetyl L Carnetine ?? H το ένα αναιρεί το άλλο?

xristosg7
08-01-14, 01:00
Καλησπερα σε ολο το φορουμ..Με λενε Χρηστο και ειμαι 18 ετων...ειμαι 25%bf και θα ηθελα να παρω ενα λιποτροπικο για να το μειωσω ...τι λετε;; ευχαριστω:P

polygyros156
08-01-14, 01:24
1ο λιποδιαλυτικο καθαρη διατροφη 2ο αεροβιο 4-5 φορες την εβδομαδα οταν πεσεις στο 15/16% λιπος περνεις λιποδυαλιτικο για να πας πιο κατω :greeαν και πιστευω οτι στα 18 αυτο γινεται χωρις λιποδυαλιτη.....

pinhead
04-02-14, 18:12
θα ηθελα να μου προτεινετε εναν light λιποδιαλυτη ισα ισα να μου δωσει ενα boost,μαζι με την διατροφη που κανω.εχω γενικα χαμηλες ποσοτητες θυρορμονων.στην τελευταια εξεταση τ3 νομιζω στην κλιμακα 0,5-5,5 ειχα 1,2.

Christos100
11-02-14, 02:01
θα ηθελα να μου προτεινετε εναν light λιποδιαλυτη ισα ισα να μου δωσει ενα boost,μαζι με την διατροφη που κανω.εχω γενικα χαμηλες ποσοτητες θυρορμονων.στην τελευταια εξεταση τ3 νομιζω στην κλιμακα 0,5-5,5 ειχα 1,2.
καφεινη σε καψουλες.

Predator1995
11-02-14, 13:12
LIPOTROPICS T3

80499

* Το προϊόν αυτό δεν απευθύνεται σε άτομα που δεν γυμνάζονται ή που ξεκίνησαν να γυμνάζονται κατά το τελευταίο διάστημα.
- ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ.
- Όλες οι έρευνες έχουν δείξει ότι αν η τεστοστερόνη είναι υπεύθυνη για το χτίσιμο των μυών, ο θυρεοειδής είναι υπεύθυνος για το κάψιμο του σωματικού λίπους.
- Το T3™ πηγαίνει την υπόθεση λιποδιάλυση πολλά βήματα μπροστά. Με τη λήψη αυτής της πρωτοποριακής φόρμουλας κάθε σοβαρός αθλητής αυξάνει τον μεταβολισμό του, κρατώντας τον παράλληλα σε υψηλά επίπεδα για όλη την ημέρα.
- Το μυστικό είναι ότι με το Τ3 αυξάνονται απόλυτα φυσικά και χωρίς καμία παρενέργεια όλες οι ανθρώπινες ορμόνες που συνεργάζονται με τον θυρεοειδή, παράγοντας «κοφτερά» αποτελέσματα, τέτοια που δεν έχετε δει ξανά.buy-the-fat-stomach-solution-program-by-isabel-de-los-rios-1-400
Συσκευασία: 90 caps
- Δοσολογία
1-3 κάψουλες, ημερησίως

γι αυτο εδω εχετε καποια αποψη?

procop
12-02-14, 20:57
Προτεινεται ενα λιποδιαλυτη δυνατο χωρις να επηρρεαζει θυροειδη.

θνκς

Predator1995
14-02-14, 17:41
παιδες κανα καλο λιποτροπικο με 30 - 35 υρω ξερεται?? σε συνδιασμο με προσεγμενη διατροφη και αεροβια να κανει αποτελεσμα??

koumo
19-02-14, 19:00
Καλησπέρα πήγα και πήρα το Lipo 6 Black ....Τι γυμναστική πρέπει να κάνω ; Αερόβια ή Βάρη ;

polygyros156
19-02-14, 19:21
καλησπερα πηγαινετο πισω δεν σου χρειαζεται κανε τουλαχιστον 6 μηνες βαροι -αεροβιο- διατροφη πεσε σε λιπος γυρω στο 15% και μετα ...βλεπεις

LEGPRESS
19-02-14, 19:49
και βαρη και αεροβιο...ποσα βαρη,ποση αεροβια ποτε κλπ εξαρταται απο στοχ,διατροφη κλπ.παντως ειναι αρκετα δυνατο και αν δεν εχεις ξαναπαρει θα ελεγα να ξεκινησεις με πιο μικρη δοση...απλα μια αποψη...

TRIANTAFYLLOU
19-02-14, 19:52
'ασχετα με το λιποτροπικό που για μενα τζάμπα το πήρες εφόσον η δουλεια μπορει να γίνει και χωρίς αυτο
και στο ερώτημα βαρη η αερόβιο ποιός ο λόγος γι αυτο το δίλημμα , πειράζει αν κάνεις συνδιασμό και των δύο?
αυτο είναι το ιδανικό , βαρη να ανεβάσεις τον μυικό ιστο και κατ επέκταση να βοηθήσεις στον μεταβολισμό και αερόβια για έξτρα καυση θερμίδων και λίπους όταν γίνετε σε κάποια ιδανική διάρκεια

Bodyfit1994
26-02-14, 23:00
Παιδιά που μπορώ να βρω πληροφοριές για το (λιποδιαλιτικο) ********************************************************************************* ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΙΓΟΥΡΕΣ..




Συζητήσεις για αναβολικά και κυρίως για τη προμήθεια τους απαγορεύονται. mods team.

Mikekan
26-02-14, 23:25
To ξέρεις ότι απαγορεύεται αλλά το γράφεις γιατί δεν ξέρεις που αλλού να το γράψεις?

Είναι λογική αυτό τώρα? Να μην το γράψεις πουθενά, αυτό να κάνεις.

Bodyfit1994
26-02-14, 23:27
To ξέρεις ότι απαγορεύεται αλλά το γράφεις γιατί δεν ξέρεις που αλλού να το γράψεις?

Είναι λογική αυτό τώρα. Να μην το γράψεις πουθενά, αυτό να κάνεις.

Ναι φίλε μου ζητησα να διωρθοθει..;)

souezass
19-03-14, 05:19
Καλησπερα κ απο εμενα. μετα απο πολλη σκεψη αποφασισα να παρω ενα λυποδιαλυτη. διαβασα αρκετα αρ8ρα. πιστευω γενικος η καλη διατροφη με καλα βαρη κ συχρονος αεροβια ολα γινονται.Αν και με τρομοκράτησε η ιδέα αγοράς λιποδιαλυτικού το πήρα με κάθε επιφύλαξη. Στην ηλικία των 39 ετών έκοψα τον καφέ! Όμως το συγκεκριμένο προϊόν είναι εξαιρετικό, και το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Έχω δοκιμάσει και άλλα, όμως τα άλλα ενώ σε ξυπνάνε δεν σε βοηθάνε να χάσεις βάρος αν δεν κάνεις περιοριστική δίαιτα. κ το αγορασα σε πολλη καλη τιμη. Dyma-Burn Xtreme (Dymatize) .
το εχω δοκημαση 1 εμδομαδα τωρα. περνω ενα το πρωι κ 2 30μιν, πριν την προπονα. μπορω να πω πως μεσα σε 7 μερες απο 104 κιλα που ημουν πηγα 100. ( 1,91 υψος. ) τσιτες καλες και καλη ενεργεια.καθε μερα κανω βαρη κ 15 λεπτα αεροβια στο τελος. ενδιαμεσα κανω κ ενα προγραμμα αεροβιας + crossfit που κανει το gym μου.

εχω 3 ερωτησεις βασικα.
1.εχω μειωση τα γευματα μου σε 2 την ημερα. δεν τρωω απο εξω φαι. μονο σπιτικο χωρις πολλες θερμιδες. εδω θελω να ρωτησω. ειναι καλο που εχω αντικαταστησει τα γευματα με πρωτεινη ? πρωτεινη περνω την ( 100%Whey Protein (Prozis Sport) ) 3 φορες την ημερα. 1 το πρωι , 1μετα την προπονα , κ 1 το βραδυ πριν το νανι.

2.νομιζω πως ο Dyma-Burn Xtreme (Dymatize) ειναι δυνατος σαν λυποδιαλητης εχτος απο καφε τη αλλο δεν πρεπει να πινω.

3. εχω ενα αποθεμα κρεατινης Monohydrate. να την δουλεψω με την πρωτεινη ?

αυτα τα ολιγα.

Bodyfit1994
19-03-14, 21:12
Καλησπερα κ απο εμενα. μετα απο πολλη σκεψη αποφασισα να παρω ενα λυποδιαλυτη. διαβασα αρκετα αρ8ρα. πιστευω γενικος η καλη διατροφη με καλα βαρη κ συχρονος αεροβια ολα γινονται.Αν και με τρομοκράτησε η ιδέα αγοράς λιποδιαλυτικού το πήρα με κάθε επιφύλαξη. Στην ηλικία των 39 ετών έκοψα τον καφέ! Όμως το συγκεκριμένο προϊόν είναι εξαιρετικό, και το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Έχω δοκιμάσει και άλλα, όμως τα άλλα ενώ σε ξυπνάνε δεν σε βοηθάνε να χάσεις βάρος αν δεν κάνεις περιοριστική δίαιτα. κ το αγορασα σε πολλη καλη τιμη. Dyma-Burn Xtreme (Dymatize) .
το εχω δοκημαση 1 εμδομαδα τωρα. περνω ενα το πρωι κ 2 30μιν, πριν την προπονα. μπορω να πω πως μεσα σε 7 μερες απο 104 κιλα που ημουν πηγα 100. ( 1,91 υψος. ) τσιτες καλες και καλη ενεργεια.καθε μερα κανω βαρη κ 15 λεπτα αεροβια στο τελος. ενδιαμεσα κανω κ ενα προγραμμα αεροβιας + crossfit που κανει το gym μου.

εχω 3 ερωτησεις βασικα.
1.εχω μειωση τα γευματα μου σε 2 την ημερα. δεν τρωω απο εξω φαι. μονο σπιτικο χωρις πολλες θερμιδες. εδω θελω να ρωτησω. ειναι καλο που εχω αντικαταστησει τα γευματα με πρωτεινη ? πρωτεινη περνω την ( 100%Whey Protein (Prozis Sport) ) 3 φορες την ημερα. 1 το πρωι , 1μετα την προπονα , κ 1 το βραδυ πριν το νανι.

2.νομιζω πως ο Dyma-Burn Xtreme (Dymatize) ειναι δυνατος σαν λυποδιαλητης εχτος απο καφε τη αλλο δεν πρεπει να πινω.

3. εχω ενα αποθεμα κρεατινης Monohydrate. να την δουλεψω με την πρωτεινη ?

αυτα τα ολιγα.

κρεατινη μην πάρεις μαζι με λιποδιαλίτη..γιατί η κρεατινη κραταει νερα ενω ο λιποδιαλητης τα διώχνη και θα πρέπει να πινεις πολυ νερο!!

souezass
20-03-14, 02:22
κρεατινη μην πάρεις μαζι με λιποδιαλίτη..γιατί η κρεατινη κραταει νερα ενω ο λιποδιαλητης τα διώχνη και θα πρέπει να πινεις πολυ νερο!!


οκιε φιλος. τηχς για το help.:welcome:

Fataoulas
20-03-14, 13:34
κρεατινη μην πάρεις μαζι με λιποδιαλίτη..γιατί η κρεατινη κραταει νερα ενω ο λιποδιαλητης τα διώχνη και θα πρέπει να πινεις πολυ νερο!!


Tι λενε και οι υπολοιποι για αυτο? ;)

Tiridus
20-03-14, 15:10
Tι λενε και οι υπολοιποι για αυτο? ;)



H κρεατίνη σου επιτρέπει να έχεις υψηλότερες επιδόσεις από το συνηθισμένο
στην δουλειά που κάνεις στο γυμναστήριο, άρα ως αποτέλεσμα καις και περισσότερες θερμίδες.
Γι'αυτό για εμένα δεν υπάρχει κανένας λόγος να το συνδυάσεις με λιποδιαλύτη διότι
θα σου προκαλέσουν μεγάλη αφυδάτωση κι αυτό είναι το τελευταίο που χρειάζεται το σώμα σου για
να έχεις τα αποτελέσματα που ζητάς. :bbbiceps:

Mikekan
20-03-14, 20:18
κρεατινη μην πάρεις μαζι με λιποδιαλίτη..γιατί η κρεατινη κραταει νερα ενω ο λιποδιαλητης τα διώχνη και θα πρέπει να πινεις πολυ νερο!!

Δεν ισχύει αυτο ρε παιδια.

Η κρεατινη κρατεί ενδομυικα υγρά και ο λιποδιαλύτης συνήθως αυξάνει την ενέργεια για δυνατότερες προπονήσεις, δεν ειναι διουριτικο.

Γενικά δεν βλεπω απολύτως καμια συσχέτιση μεταξύ τους και κανενα απολύτως λόγο να μην τα πάρεις μαζι.

Bodyfit1994
21-03-14, 00:28
Δεν ισχύει αυτο ρε παιδια.

Η κρεατινη κρατεί ενδομυικα υγρά και ο λιποδιαλύτης συνήθως αυξάνει την ενέργεια για δυνατότερες προπονήσεις, δεν ειναι διουριτικο.

Γενικά δεν βλεπω απολύτως καμια συσχέτιση μεταξύ τους και κανενα απολύτως λόγο να μην τα πάρεις μαζι.

Δηλαδή δεν θα πάθω αφηδάτωση..;; θα τα δοκιμάσω από αύριο και θα σου πω..με 3 λίτρα την ημέρα..;)

ArgoSixna
21-03-14, 00:42
H κρεατινη ειναι καλυτερη επιλογη για περιοδους γραμμωσης/μειωμενων θερμιδων και θα σε βοηθησει αρκετα με τα βαρη.

Η καφεινη , ουπς συγγνωμη ο λιποδιαλυτης , θα σε βοηθησει στο αεροβιο αρκετα αλλα λιγοτερο στα βαρη.

Εχεις μειωμενες θερμιδες ?
Κανεις αεροβιο?

Bodyfit1994
21-03-14, 11:29
H κρεατινη ειναι καλυτερη επιλογη για περιοδους γραμμωσης/μειωμενων θερμιδων και θα σε βοηθησει αρκετα με τα βαρη.

Η καφεινη , ουπς συγγνωμη ο λιποδιαλυτης , θα σε βοηθησει στο αεροβιο αρκετα αλλα λιγοτερο στα βαρη.

Εχεις μειωμενες θερμιδες ?
Κανεις αεροβιο?

Έχω μυωμένες θερμίδες 250 κατω απο την συντηρηση..αλλα δεν χάνω ούτε γραμμαριο αλλα βλέπω αποτελελεσμα στα υγρά..κρεατινη δεν περνω πα έχω ακομα 200 γρ αχριστα μαλον θα την πετάξω της crossover..και πέρνω λιποδιλατη και πρωτεινη..και διατορφη φυσικά..κανω αεροβιο αλλα παρα πολυμ κουραση..

Fataoulas
21-03-14, 12:35
Mπραβο ρε Μιχαλη, αυτο περιμενα να γραψει καποιος :thumbup:

Bodyfit1994
21-03-14, 15:44
Mπραβο ρε Μιχαλη, αυτο περιμενα να γραψει καποιος :thumbup:

Οπότε..πέρνω κρεατίνη χωρις δεξτρόζι σκετη..μονδρουικη..μπορω..μαζι με λιπδιαλιτη ετσι;; γιατι ο προπονητης λεει οτι δεν γινεται..:(

giotiss
21-03-14, 17:33
Καλησπέρα και χαιρετώ το φόρουμ. :thumbup: Θα ήθελα να μου προτείνετε αν μπορείτε έναν λιποδιαλύτη για την γυναίκα μου. Βρίσκεται στις τελευταίες μέρες μιας συσκευασίας LIPODEX της ALL STARS και θα ήθελε να συνεχίσει με κάτι διαφορετικό για λίγο ακόμη. Έχω διαβάσει για το LIPO 6 hers της NUTREX και για το OXYELITE μερικά πράγματα εδώ μέσα. Θα προτείνατε κάτι από αυτά τα δύο ή κάτι τελείως διαφορετικό ?

Bodyfit1994
21-03-14, 19:54
Καλησπέρα και χαιρετώ το φόρουμ. :thumbup: Θα ήθελα να μου προτείνετε αν μπορείτε έναν λιποδιαλύτη για την γυναίκα μου. Βρίσκεται στις τελευταίες μέρες μιας συσκευασίας LIPODEX της ALL STARS και θα ήθελε να συνεχίσει με κάτι διαφορετικό για λίγο ακόμη. Έχω διαβάσει για το LIPO 6 hers της NUTREX και για το OXYELITE μερικά πράγματα εδώ μέσα. Θα προτείνατε κάτι από αυτά τα δύο ή κάτι τελείως διαφορετικό ?

Animal cuts...

ArgoSixna
21-03-14, 20:45
Giotiss να κανει ενα οφφ απο λιποδιαλυτη και να μην παρει καπακι δευτερο..

Επεισης το animal cuts ειναι μουφα :thumbup:

primordial
21-03-14, 23:44
Tι λενε και οι υπολοιποι για αυτο? ;)

Δεν πάλευεσαι ρε fatal.....
Πάντως είναι έτσι όπως τα λέει ο Μιχάλης. Τα νερά που σου κρατάει η κρεατινη δεν φεύγουν με τον Λιπο. Παρ´ολαυτα υπάρχει κ αυτό που λένε, ότι θα πρέπει να αποφεύγεται η χρήση κρεατινης συνδυάστηκα με καφεΐνη. Όχι για κάποιο side αλλά δεν επωφελήσε στο max από την κρεατινη.
Υπάρχουν βέβαια κ οι φιλόδοξοι που περνούν κρεατινη κ λιποδιαλύτες για να πετύχουν την περίφημη κ ξακουστή ΟΓΚΟΓΡΑΜΜΩΣΗ........loool....


Sent from my iPad using Tapatalk

Bodyfit1994
22-03-14, 12:30
Giotiss να κανει ενα οφφ απο λιποδιαλυτη και να μην παρει καπακι δευτερο..

Επεισης το animal cuts ειναι μουφα :thumbup:

Εγώ πέρνω το lipo 100...εσύ έχεις να μου προτείνες κανένα πολύ καλο΄;;

giannis64
22-03-14, 22:05
H κρεατίνη σου επιτρέπει να έχεις υψηλότερες επιδόσεις από το συνηθισμένο
στην δουλειά που κάνεις στο γυμναστήριο, άρα ως αποτέλεσμα καις και περισσότερες θερμίδες.
Γι'αυτό για εμένα δεν υπάρχει κανένας λόγος να το συνδυάσεις με λιποδιαλύτη διότι
θα σου προκαλέσουν μεγάλη αφυδάτωση κι αυτό είναι το τελευταίο που χρειάζεται το σώμα σου για
να έχεις τα αποτελέσματα που ζητάς. :bbbiceps:

αυτο δεν ισχυει.. μτα απο καμια 500ρια σελιδες σχετικα με την κρεατινη, και ακομη δεν χουμε καταλαβει τον τροπο που δουλευει? και για ποιον λογο την λαμβανουμε?
ενα απο τα καλυτερα συμπληρωματα που εχει η αγορα...


Δεν ισχύει αυτο ρε παιδια.

Η κρεατινη κρατεί ενδομυικα υγρά και ο λιποδιαλύτης συνήθως αυξάνει την ενέργεια για δυνατότερες προπονήσεις, δεν ειναι διουριτικο.

Γενικά δεν βλεπω απολύτως καμια συσχέτιση μεταξύ τους και κανενα απολύτως λόγο να μην τα πάρεις μαζι.

+1:thumbup:

Bodyfit1994
23-03-14, 23:16
αυτο δεν ισχυει.. μτα απο καμια 500ρια σελιδες σχετικα με την κρεατινη, και ακομη δεν χουμε καταλαβει τον τροπο που δουλευει? και για ποιον λογο την λαμβανουμε?
ενα απο τα καλυτερα συμπληρωματα που εχει η αγορα...



+1:thumbup:

Η κρεατίνη έχει θέση στη δίαιτα της γράμμωσης προωθώντας την ενέργεια και τα πρηξίματά μας στην προπόνηση. Ωστόσο, συνήθως, η λήψη της θα πρέπει να περιοριστεί σε 5γρ ημερησίως. Η τάση της κρεατίνης να κρατά νερά στο σώμα είναι και στην περίπτωση μας επιθυμητή, καθώς κρατά τους μυς μας «γεμάτους» δίνοντας τους μια πιο πλήρη εικόνα. Ωστόσο πολλοί επιλέγουν να την αφαιρέσουν στα τελευταία στάδια της δίαιτας, θυσιάζοντας το πρήξιμο για μια ακόμη στεγνότερη εικόνα. Η προσωπική μου άποψη είναι ότι αν η διατροφή σας είναι όπως προτείνει αυτό το άρθρο, τα νερά που θα κρατά η κρεατίνη θα είναι όλα ενδομυϊκά και δε θα χρειαστεί να την αφαιρέσετε σε κανένα στάδιο (δε μιλάμε για αγωνιστικές δίαιτες). Ωστόσο κάθε σώμα είναι διαφορετικό, άρα ίσως πρέπει να πειραματιστείτε με τη λήψη της.
Από ένα post..

mitsaras55
27-03-14, 23:00
καλησπερα παιδια.ειμαι στο 14% λιπος.ξεκινησα διατροφη για να το μειωσω.ξεκινησα να παιρνω και fat burner της warriorlab(ηθελα κατι ελαφρυ για αρχη) αλλα ειναι σαν να παιρνω καραμελες:unsure:.διαβαζω στις αξιολογησεις και γενικα δεν ξερω ποιο απο ολα να επιλεξω.θελω ενα προιον που να με βοηθησει στην απωλεια λιπους αλλα να ειναι ασφαλες για την υγεια(να μην επηρεαζει θυροειδη κτλ).εχετε να προτεινετε κατι?(μην με πειτε ανιμαλ κατς ειναι πολυ δυνατο για αρχη :P)

SotosTheBoss
27-03-14, 23:47
Αφού θες κάτι ελαφρύ και έχεις ξεκινήσει ήδη δηλαδη έχεις προβεί σε αγορά τι Λλο θες

Θα μπλέκεται 2 διαφορετικά προϊόντα μαζι ;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

mitsaras55
28-03-14, 15:50
οχι εννοω μολις μου τελειωσει το fat burner να ξεκινησω καποιο αλλο πιο δυνατο

SotosTheBoss
28-03-14, 16:00
Απο οτι εχω καταλάβει δεν θες να παίξεις με θερμογενετικο ακομα οπότε θα κοιτάξεις πάλι για κανένα λιποτροπικο

Για μένα αυτά ειναι λίγο άχρηστα και αν δουλεύουν θέλουν χαμηλό ποσοστό λίπους και διώχνουν πιο πολύ νερά

Τι να πω αν θες οπως δικούς να πάρεις κάτι μη θερμογενετικο παρε cla green tea caffeine


Sent from my iPhone using Tapatalk

mitsaras55
28-03-14, 16:10
βασικα απο το fat burner καταλαβα οτι ειναι λιγο βλακεια τα λιποτροπικα οποτε και σκεφτομαι να παιξω με θερμογενετικο.λογω του οτι ειμαι 17 χρονων μπορει να προκαλεσει καποιο προβλημα?επισης ποια τα αποτελεσματα και οι παρενεργειες του?

SotosTheBoss
29-03-14, 00:06
Δεν θα εχει παρενέργειες απλα μπορει να σε τσιτωσουν τα στιμς π εχει

Δεν ξέρω την σχεση σου τα διεγερτικά απλα μπορει να σε κρασαρει λίγο

Εγω βεβαια πήγα απο την αρχή στο cuts αλλα σε μένα τουλάχιστο. Έδιωξε πιο πολλα νερά παρα λιπος


Sent from my iPhone using Tapatalk

ginus
29-03-14, 00:26
Να περιμενεις ενα αλφα τσιταρισμα μια ελαφρια υπερδιεργεση και καμποσο ιδρωτα
αν δεν πας σε κατι "απαγορευμενο" δεν θα χεις καμια παρενεργεια εκτος αν εχεις κανα θεματακι με καρδια οποτε κει δεν ακουμπαμε τπτ

mitsaras55
29-03-14, 18:22
οταν λετε τσιτες τι ακριβως εννοειται?

mitsaras55
30-03-14, 13:42
?

sobral
30-03-14, 13:51
στα 17 σου να κοιτάξεις να φτιάξεις την διατροφή σου, να κάνεις την γυμναστική σου κ να αφήσεις τους λιποδιαλύτες. Γιατί να έχεις ταχυκαρδίες κ ίσως κάποιες παρενέργειες κ να ζορίσεις τον οργανισμό σου? (έχετε καταλάβει οι υπόλοιποι πως μιλάτε με ένα παιδί 17 χρόνων?) Και για να μην νομίζεις πως σου λέω βλακείες, εδώ μέσα θα δεις κ θα καταλάβεις πως είμαι ένα άτομο με μια είδους "τρέλα" με τα συμπληρώματα κ δεν είμαι κατά. Άσχετα ότι ποτέ δεν παίρνω τα κέρ@τ@ μου...Αλλά αυτή τη στιγμή είναι λάθος προσέγγιση εκ μέρους σου. Σε αυτή την ηλικία δεν σου χρειάζεται κάτι τέτοιο. Έχεις καιρό, δούλεψε το σώμα σου, ψάξου, δοκίμασε διάφορες προπονήσεις κ μετά το ξαναβλέπεις. Άκουσε με.;) Φιλικά:toast:

mitsaras55
30-03-14, 18:14
οκ θα περιμενω να μεγαλωσω λιγο καλυτερα τοτε :P . μια απλη καρνιτινη θα με βοηθησει λιγο?(αυτη δεν εχει παρενεργειες αποτι ακουσα) :toast:

SotosTheBoss
30-03-14, 18:58
Όχι φίλε μ κρατά καλυτερα τα λευτα σου


Sent from my iPhone using Tapatalk

nikoskaz
31-03-14, 11:30
οκ θα περιμενω να μεγαλωσω λιγο καλυτερα τοτε :P . μια απλη καρνιτινη θα με βοηθησει λιγο?(αυτη δεν εχει παρενεργειες αποτι ακουσα) :toast:

Φιλε μου στην ηλικια σου η τεστοστερονη ειναι στην κορυφη της , με καλη διατροφη και γυμναστικη εχεις τη δυνατοτητα να κανεις κορμαρα αλλα θελει υπομονη και δουλεια !! Και το σημαντικο που λεω σε ολους ... η γυμναστικη ειναι τροπος ζωης δεν ειναι μια εφημερη ενασχοληση να κανω κορμι 2 μηνες πριν το καλοκαιρι !!! Ασε σε μας τους μεγαλυτερους τους λιποδιαλυτες που μας στερευουν οι καλες ορμονες :green:

kostas kou
01-04-14, 01:44
στην ηλικια που εισαι φιλε μου καλο ειναι να τρως τα παντα και τη πρωτεινη σου και το γλυκο σου και το παγωτο σου,κοιτα να γυμναζεσαι σωστα και να ξεκουραζεσαι και ολα θα γινουν :toast:

lazos1926
02-04-14, 16:29
καλησπερα,κανω εδω και ενα 6μηνο ενταντικη γυμναστικη εχω παρει τους phenyl stack 7 της stacker αλλα μου εδιναν τρελες τσιτες και το βραδυ δεν εκλεινα ματι.ειμαι αναμεσα σε 2 λιποδιαλυτες. τους re-style και τους thermo-cuts της on..ποιους κατα την γνωμη σας να προτιμησω??

kostas kou
02-04-14, 16:51
καλησπερα,κανω εδω και ενα 6μηνο ενταντικη γυμναστικη εχω παρει τους phenyl stack 7 της stacker αλλα μου εδιναν τρελες τσιτες και το βραδυ δεν εκλεινα ματι.ειμαι αναμεσα σε 2 λιποδιαλυτες. τους re-style και τους thermo-cuts της on..ποιους κατα την γνωμη σας να προτιμησω??

Να μην πας στο x-treme να πάρεις λεω εγώ :green:

Hulk
10-04-14, 16:24
Καλησπερα παιδια . Μετα απο 2 μηνες αποχη ξεκινησα παλι το φεβρουαριο. Κανω βαρη μερα παρα μερα ηλικια 35.
Συμπληρωματα ktl: Πρωτεινη+animal pak
Διατροφη :
1) Τοστ - Πρωτεινη
2) Σαντουιτς με τονο
3) Κρεας ρυζι Η μακαρονια + πρασιναδες
4) Κρεας ρυζι Η μακαρονια + πρασιναδες

Καποιες φορες γιαουρτι (total) με μπανανα κ μελι

5)Πρωτεινη

Δεν κλεβω με γλυκα αναψυκτικα κτλ Δεν ειναι η καλυτερη διατροφη αλλα αυτη την περιοδο αυτη βολευει και την οικογενεια . Τις μερες που εχω βαρη κανω συνηθως 20 λεπτα ποδηλατο στα καπακια αν το χασω λογω δουλειας θα κανω την επομενη το λιγοτερο ενα 40λεπτο (εξω οταν εχει καλο καιρο) . Απο 84 κιλα επεσα στα 82,5 εχασα απο μεση κ γλουτους και ξαναπηρα επανω .λογω σωματυπου παντα εχω λιπος εκει που προανεφερα , βεβαια ποτε δεν εχω παρει λιποδυαλυτη η κανει στεγνη διατροφη , ακομα και οταν ελιωνα στο ποδηλατο καποτε . Να παρω λιποδυαλυτη η να παρω cla green tea caffeine που εγραψε το παλικαρι πιο πανω ?

Ευχαριστω

alani-jm
11-04-14, 13:19
Καλησπερα.Ειμαι 25 χρονων,υψος 1,82 και 114 κιλα με λιπος στην περιφερεια.Κανω αεροβια ασκηση τουλαχιστον 5 φορες την εβδομαδα.Εχετε να μου πρωτεινετε για να βοηθησει στην προσπαθεια μου καποιον λιποδιαλυτη?Πρεπει να συνδιαστει με καποιο αλλο συμπληρωμα για να εχω απωλεια κιλων και λιπους?Υπαρχουν τοσες δεκαδες προιοντα που δεν ξερω τι να διαλεξω και ηδη ενα total thermo της warrior lab που εχω τελειωνει την δευτερα.

Nikolas_mk2
11-04-14, 13:32
στα κιλά που είσαι φιλε μου δεν σου χρειαζεται τπτ,εχεις μεγαλο δρόμο μπροστά για ν'ασχοληθεις από τωρα με λιποδιαλύτες-συνηθως προς το τελος της προσπάθειας μπαίνουν για να βοηθησουν λίγο,τωρα δεν θα σου κανουν κάποια διαφορά. ;)

Φρόντισε τη διατροφή σου προς το παρον κι αν νιώθεις νοθρότητα πριν τις προπονήσεις βάλε καφείνη ή γκουαρανα και αργότερα βλέπεις τι κάνεις....Καλή συνέχεια :welcome:

denxter
17-05-14, 18:51
bfbfg

denxter
17-05-14, 19:08
Καλησπερα παιδια ειμαι νεο μελος στο φορουμ σας αν και το παρακολουθω αρκετα χρονια χωρις να ειμαι εγγεγραμμένος.

Εχω χρησιμοποιησει αρκετα συμπληρώματα απο τα 16 μου μεχρι τωρα που ειμαι 21 αλλα μπορω να πω τον τελευτεο χρονο εχω μεινει λιγο απο εξω και εχω χάση την μπαλα σχετικα με το τι κυκλοφορει.
Κανω χρονια στιβο δισκοβολία και σφαιροβολία και γενικα εχω την γυμναστικη και τα βαρη μεσα στην ζωη μου!
ειμαι 187 και 100 κιλα τωρα . συνηθως ομως το καλοκαίρι πέφτω στα 95.. και τον χειμωνα τα ξανα περνω και παλι 100

Γραφω λοιπον στο φορουμ για να σας ρωτησω εχει μεινει κανενας σοικος λιποδιαλυτης που να μην τον εχουν αλλαξει ριζικα?
εiχα παρει πριν 2 χρονια lipo 6 black , lipo 6 black uc , syntrax fyre , PharmaFreak ripped freak και στους περισσοτερους πλεον εχουν αλλάξει τα συστατικά!
ο lipo 6 black τοτε που τον επερνα εκανε την καλυτερη δουλεια αλλα αν δεν κανω λαθος ειχε μεσα και αρκετη ποσοτητα yohimbine , τωρα το εχουν εφερεσει και αυτο!

θΑ Μπορουσατε να με κατατοπίσετε σε εναν αξιολογο λιποδιαλυτή που να κυκλοφορει τωρα και να κανει δουλεια σε συνδιασμο με αεροβια και διατροφη .
Γνωριζω οτι οι περισοτεροι λιποδιαλυτες σε κανουν να θες να κανεις ολη την ωρα κατι λογω τις καφεινης και γενικα σ δινουν πολυ ενεργεια ποιος νομιζετε οτι αυτην την στιγμη ειναι ο ποιο αποτελεσματικος?
διαβασα οτι πολυ καλος ειναι ο alphamine καθως και ο dexaprine αλλα δεν τους βρισκω σε ελλαδα ουτε στο *******
lipo 6 back πια δεν ειναι δραστικός και αποτελεσματικος?

σας ευχαριστω εκ των πρότερων

Socratis100
18-05-14, 13:25
Καλησπερα παιδια και απο εμενα.Οπως βλεπω το θεμα με τους λιποδυαλιτες παιρνει τα πανω του σιγα σιγα :).
Δεν εχω ξαναπαρει και λεω να αρχισω και εγω.
Αυτο που θελω δεν ειναι κατι υπερβολικο,ειμαι 1.73 και 79 κιλα περιπου με 15-16 ποσοστο λιπους.Οι πανω κοιλιακοι αχνοφαινονται απλα θελω να πεσω λιγο σε λιπος για το καλοκαιρι.Με λιγαλ ογια απο 15 να πεσω στο 12-13 .Δεν ζηταω να γινω κομματια ,και θελω μου επιτε πιον λιπο να παρω.Για να πεσω μολις τοσο λιγο θα χρειαστει να κοψω παρα πολυ τον υδατανθρακα?γιατι αμα ειναι ετσι δεν χρειαζετε να παρω καθολου λιπο ,θα πεσουν τα κιλα με το που πιξω τον υδατανθρακα.
Μεχρι στιγβμης επαιρνα πρωτεινη αμινοξεα και κρεατινη,.τι θα χρειαστει να κοψω απο αυτα για να βαλω μεσα τον λιποδιαλυτη?

valentinosael
18-05-14, 20:55
Παιδιά γεία σας.Εδώ και 3 βδομάδες πάιρνω το thermovol 2 χάπια το πρωί πριν την αερόβια και 2 το απόγευμα πριν τα βάρη.Στην αρχή μου εδινε την ενέργεια που χρειαζόμουνα αλλά τώρα τετάρτη (Τριτη μέρα προπόνησης) είμαι κομμάτια και χωρίς αερόβιο το πρωί, καθόλου ενέργεια(παρολα αυτα κοψιμο πείνας και αυξηση θερμοκρασίας μια χαρά).Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι να το συνδιάσω για ενέργεια,ειτε πριν την προπόνηση είτε κατα την διάρκεια ;.Σκέφτηκα για νιτρικό αλλα με τόση καφείνη δεν ξέρω
σημείωση είμαι σε υποθερμική διατροφή την οποια εκάνα ακολουθόντας αυτό (http://www.bodybuilding.gr/nutrition/item/45-diatrofi-grammosis)

Geezer
24-05-14, 17:51
Θελω να ρωτησω αν ενδεικνυται για διαβητικους ενα συμληρωμα οπως ειναι οι λιποδιαλυτες

ThomasD
25-05-14, 11:41
Παιδια θερμογεννετικους ι μη θερμογενετικους λιποδιαλυτες??

Mikekan
25-05-14, 11:46
Διαβάζεις, βλέπεις τι ταιριάζει στη περίπτωση σου και αποφασίζεις.

vagef1987
28-05-14, 18:49
Καλησπερα σας,

Θα ήθελα την άποψη σας γι αυτό το προιόν: ****

Ειχα πάρει άλλη μια φορά λιποδιαλύτες πανε χρόνια αλλά δεν θύμαμαι τι προιον ήταν και δεν ειχα μεινει ευχαριστημένος βεβαια εφταιγά και εγω.
Θελω την αποψη σας για το τι να επιλέξω τελικα...θέλω ουσιαστικά να να αδυνατήσω τεσσερα πεντε κιλά καθώς με τα τη ριξη χιαστών που έπαθα πάχυνα λίγο κ τωρα που ειμαι σε φάση γυμναστηρίου και ενδυναμωσης παράλληλα με μια διατροφη φυσιολογική έλεγα να δοκιμάσω λιποδιαλύτη..

Εσεις ποιο προιόν θα μου προτείνατε?


*** Απαγορεύονται τα λινκ πλην των χορηγών,mods team ***

vagef1987
31-05-14, 17:07
Καλησπέρα,

θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί θέλω να πάρω λιποδιαλύτη για να με βοήθησει στην ενεργοποιήση του μεταβολίσμου και το καύσιμο του λίπους μου.
Έχω ξαναπάρει στο παρελθόν μια φορά αλλά λόγω κακής χρήσης από μερους μου δεν με βοήθησε και πολύ.
Τώρα όμως επειδη προέρχομαι από σοβαρό τραυματισμό..ρίξη χιαστών και είμαι στο στάδιο της ενδυνάμωσης ώστε να μαι έτοιμος για την προετοιμασία θέλω να χάσω τεσσέρα πέντε κιλάκια που έχω πάρει..οπότε θέλω να μου προτείνετε αν και εφόσον έχετε άποψη δύο τρεις πολύ καλές επιλογές λιποδιαλύτη..

Ξερω ότι δεν βρισκομαι στο σωστο topic απλα δεν μου έχει απαντήσει κάποιος τόσες μέρες και θα ήθελα την άποψη σας αν και εφόσον το επιθυμείτε.

Ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων.

Mikekan
31-05-14, 17:12
Και επειδή δεν σου απάντησε κανείς είπες να ξαναρωτήσεις στο πρώτο θέμα που βρήκες? :unsure:

Μεταφέρθηκε εδώ.

FeralCat
31-05-14, 21:32
καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.είμαι γυναίκα 25 ετών και δεν αθλουμαι συστηματικά,ωστόσο ψάχνω έναν αποτελεσματικό σε συνδιασσμό με διατροφη λιποδιαλύτη που να ταιριάζει στη δικη μου περίπτωση:P
εκανα εδω εγγραφη καθως ειναι το μονο φορουμ που βρηκα οπου γινονται εκτενεις συζητησεις πανω στην αποτελεσματικοτητα και τα συστατικα των λιποδιαλυτων.
σκέφτομαι να παραγγειλω το phen375?εχετε να μου προτεινετε καποιους αλλους?
ευχαριστω πολυ

mihalismark
31-05-14, 22:00
Phen 375 einai sigoura oi top lipodialites

FeralCat
01-06-14, 19:54
αν είμαι οφτόπικ συγχωρέστε με

πρόκειται για το LIPO 6 HERS
83861

τι λέτε για τα συστατικά του?επίσης αν είναι αποτελεσματικο, είναι ασφαλές για άτομα που δεν γυμνάζονται συστηματικά?

Nikolas_mk2
02-06-14, 00:22
Εφόσον το άτομο δεν γυμνάζετε ιδιαίτερα δεν υπάρχει κάποιος λόγος να παρει λιποδιαλυτες,δεν θα βοηθήσουν.

Kythira
03-06-14, 14:30
Καλησπερα . Ειμαι 17 χρονων 1,7 ΚΑΤΙ υψος και εχω μια ερωτηση . Μπορω να παρω κατι που να μου καψει λιπος χωρις να με πειραξει ? Επισης αυτο που με απασχολει περισοτερο ειναι η αναπτυξη του υψους μου μπορω να παρω κατι που βοηθαει στην αναπτυξη η στην ενδυναμωση τον κοκκαλων ?

FeralCat
03-06-14, 16:56
Εφόσον το άτομο δεν γυμνάζετε ιδιαίτερα δεν υπάρχει κάποιος λόγος να παρει λιποδιαλυτες,δεν θα βοηθήσουν.

αυτό,από όσο γνωρίζω,ισχύει για τους λιποτροπικούς λιποδιαλύτες και όχι για τους θερμογεννετικούς

ArgoSixna
03-06-14, 18:59
Για ποιον λογο να το χρησιμοποιησει εφοσον δεν γυμναζεται?

Για να δεις διαφορα απο τετοιο σκευασμα , θελεις να εχεις σωστη διατροφη , αεροβιο και αντε να δεις ενα 2% επιπλεον λογο της καφεινης και ενα 5% λογο της γιοχ

Nikolas_mk2
03-06-14, 19:50
αυτό,από όσο γνωρίζω,ισχύει για τους λιποτροπικούς λιποδιαλύτες και όχι για τους θερμογεννετικούς

Το ίδιο ειναι για όλους - δεν θα προσφέρει κάτι,ολα τα σκευασματα πλεον μετά απο τις απαγορευσεις των δυνατων ουσιών εχουν κατα βάση διεγερτικά (που δεν θα κανουν κάτι χωρις αερόβιο) και ουσίες(βότανα,ματζούνια κτλ.) που πετυχαινουν εφιδρωση και αυξημενη διουρηση για απώλεια υγρών - πραγματα δλδ που μπορεί καποιος που δεν ασκειται ιδιαιτερα να τα πετυχει με απλά και φθηνά πράγματα. ;)

Kythira
03-06-14, 20:26
Καλησπερα . Ειμαι 17 χρονων 1,7 κατι υψος και εχω μια ερωτηση . Μπορω να παρω κατι που να μου καψει λιπος χωρις να με πειραξει ? Επισης αυτο που με απασχολει περισοτερο ειναι η αναπτυξη του υψους μου μπορω να παρω κατι που βοηθαει στην αναπτυξη η στην ενδυναμωση τον κοκκαλων ?

eve
12-06-14, 15:45
Καλησπέρα!! Θα ήθελα λίγη βοήθεια καθώς είμαι λίγο άσχετη με αυτά τα θέματα.

Εδώ και αρκετό καιρό πάω γυμναστήριο και κάνω και χορό. Επειδή είχα λίπος μου πρότειναν απο το γυμναστήριο να πάρω το thermodrine, το πήρα και οκ έχει διαφόρα αλλά έχω διαβάσει οτι αυτά τα παίρνεις ένα μήνα και μετά σταματάς και ξαναρχίζεις μετα απο ενα μήνα...ισχύει?? Στο γυμναστήριο μου είπαν πως πρέπει να τα πάρω για 3 μήνες για να "δουλέψουν". Εγώ συμπλήρωσα ένα μήνα που τα παίρνω άρα τι κάνω τώρα? Γενικά δεν έχω ξαναπάρει τέτοια και αμα τα σταματήσω τι γίνεται??

:unsure::unsure::unsure:

RAMBO
12-06-14, 15:48
Eνας μηνας ειναι λιγο οπως και 3 θα το θεωρουσα υπερβολη γιατι το σωμα συνηθιζει ευκολα και μετα σε σε πιανει,συνηθως περνουμε 2 μηνες και οσο περνανε οι βδομαδες σιγα σιγα αυξανουμε την δοση

eve
12-06-14, 15:56
Eνας μηνας ειναι λιγο οπως και 3 θα το θεωρουσα υπερβολη γιατι το σωμα συνηθιζει ευκολα και μετα σε σε πιανει,συνηθως περνουμε 2 μηνες και οσο περνανε οι βδομαδες σιγα σιγα αυξανουμε την δοση

οκ!!! ευχαριστώ!!!!!!:)

Nikolas_mk2
12-06-14, 16:00
Το thermodrine βασίζεται στην καρνιτίνη,πρασινο τσαι και καφείνη οπότε δεν εχει νόημα το 3μηνο για να ''δουλεψουν'' οπως σου είπαν.Ρίξε το βάρος και στην διατροφή σου για καλύτερα αποτελέσματα.

RAMBO
12-06-14, 16:01
Βασικα Νικολα τωρα που ειπες τι εχει μεσα γιατι δεν γνωριζα δεν το κοβω γενικα να κανει κ τπτ:green:

eve
12-06-14, 16:05
Το thermodrine βασίζεται στην καρνιτίνη,πρασινο τσαι και καφείνη οπότε δεν εχει νόημα το 3μηνο για να ''δουλεψουν'' οπως σου είπαν.Ρίξε το βάρος και στην διατροφή σου για καλύτερα αποτελέσματα.

η διατροφή μου είναι αρκετά προσεγμένη !!! ;)

Nikolas_mk2
12-06-14, 16:20
Βασικα Νικολα τωρα που ειπες τι εχει μεσα γιατι δεν γνωριζα δεν το κοβω γενικα να κανει κ τπτ:green:

Είναι ένα αξιόλογο (αλλά ακριβό) διουρητικό. :green:




η διατροφή μου είναι αρκετά προσεγμένη !!! ;)

Εντάξει τότε! :thumbup:

skoufman
13-06-14, 20:58
καλησπερα σας.. βρισκομαι στα 87 κιλα με 184 υψος και λιπος γυρω στο 13 τις 100.. η διατροφη μου ειναι πολυ προσεγμενη μεσω το καθημερινο ψαξιμο απο τα δικα σας ποστ και η προπονηση μου περιλαμβανει 3 φορες την εβδομαδα μισαωρη αεροβια συνηθως hit. θα ηθελα την βοηθεια σας για τι συμπληρωμα θα μπορουσα να επιλεξω για να με βοηθησει να πεσω και αλλο στο λιπος ... θα ηταν καλο να παρω θερμογενετικους οπως animal cuts mitotropin lipo6 h κατι σε πιο ηπιο οπως για παραδειγμα μη θερμογενητικους η cla carnitine? λογω οικονομικου δεν μπορω να τα παρω ολα..ευχαριστω για την προσοχη σας
;);););)

koronaKLMT
13-06-14, 23:25
animal cuts θα σου πρότεινα,αλλά και τα lipo 6 καλά είναι.το άλλο δεν έχω γνωστό που να το έχει χρησιμοποιήσει.

skoufman
14-06-14, 16:28
βασικα ρωταω γιατι περισυ τετοια περιοδο ειχα χρησιμοποιησει το arson δεν ξερω αν το γνωριζετε.. και συνεχως ειχα πιεση ζαλαδες και προφανως την αισθηση οτι εχω πυρετο..γιαυτο ψαχνω ενα προιον που να μην ειναι ισως τοσο δυνατο

mloko
27-06-14, 16:56
****************


epsaxa sto forum gia auto alla dn iparxei kati...
3erei kaneis ti paizei me auto?

***γραφουμε ελληνικα κ δεν ποσταρουμε λινκ απο αλλα site.beef***

mloko
27-06-14, 17:09
ok 85342 για αυτην...καποιος την εχει παρει/ξερει αμα αξιζει?

mloko
28-06-14, 00:23
κανεις????

beefmeup
28-06-14, 12:06
σαν συστατικα στις 3 καπς δεν δειχνει κακος...απλος ειναι κ απλα συστατικα εχει..καποια ειναι κ σε οκ δοσεις,καποια αλλα σιγουρα θα ηθελε να εχει περισοτερο..τωρα αν θα σε πιασει ειναι σχετικο οπως με ολα αυτα..

mloko
28-06-14, 15:17
ωραιος μποι ,θενκς

billblackeye
15-07-14, 00:17
Να ρωτήσω παλικάρια.
Για στέγνωμα τωρα για το καλοκαίρι επειδή μόνο με διατροφή θα πάρει πολύ απο λιποδιαλύτες τι προτείνετε;; Επειδή έχει διαβασμα αυτό τον καιρό και για τις επόμενες 2 εβδομάδες και δεν θα ειναι εφικτή η προπόνηση πάνω απο 2 φορές την εβδομάδα παίζει να μου χρησιμεύσει σε τίποτα ή τζάμπα θα τους πάρω.
Και κάτι τελευταίο. Δεν παίζει να χάσω τα gains μου έτσι;; Αν συνεχίσω και τρώω την ίδια ποσότητα πρωτεΐνης και ρίξω υδατάνθρακες και σάκχαρα με τους λιποδιαλύτες. Μόνο λίγο λίπος απο την κοιλιά θέλω να χάσω.


Sent from my phone using Tapatalk