PDA

Επιστροφή στο Forum : Σαν νεο μελος και εγω



psychofski
27-05-10, 20:03
καλησπερα σε ολη την ομαδα του forum θα ηθελα ενα αρκετα δυνατο προγραμματακι για ογκο 5 φορες τη βδομαδα παω γυμναστηριο και εχω 3 βδομαδες τωρα στο περιπου ειμαι γυρω στα 60 κιλα,και ασχολουμ,αι με shaolin kung fu περιπου 3 χρονια τωρα δεν ξερω βεβαια και πολυ καλα τα οργανα αφου ακομα προσαρμοζομαι και θα ηθελα αν γινεται καποιος να βοηθησει .αυτο που εχω δει μεχρι τωρα στον εαυτο μου ειναι οτι 4 σετ με 4 επαναληψεις των 8-10 το βγαζω στα 4 οργανα για καθε σημειο του σωματος απλαδεν ξερω καλα της ασκησεις ουτε αβν ειναι πολλες οι λιγες οι λιγες οι επαναληψεις και τα σετ αν μπορουσε καποιος να βοηθησει τα κιλα που σηκωνω για αρχη δεν ειναι πολλα στα οργανα γυρω στα 28 η ακομα μια πλακα .και σε αλτηρες 8 αν θυμαμαι καλα.ευχαριστω εκ των προτερων:thumbup:

beefmeup
27-05-10, 20:06
ωραια ποζα,bro:welcome::welcome::welcome:

Machiavelli
27-05-10, 20:09
ωραια ποζα,bro:welcome::welcome::welcome:

Και ωραίο ψευδώνυμο.
Το σημαντικό είναι να εξαντλείσαι σε κάθε σετ, μια χαρά είναι το 4*8-10. Τις ασκήσεις μπορείς να τις δεις στο ίντερνετ. Έχει και προγράμματα να ακολουθήσεις.

psychofski
27-05-10, 20:15
παιδια ευχαριστω καλως σας βρηκα.ελπιζω να νοιωθω σαν το σπιτι μου εδω μεσα.αχαχαχαχαχαχαχαχ:welcome: