PDA

Επιστροφή στο Forum : Μέγα Βραδυνό Cheat meal!



Σελίδες : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

tolis93
03-04-12, 22:21
Oχι αλλο κάρβουνο ημαρτον ήμαστε σε low carb diet , μην μας μαραζωνεται την ψυχηηη....4270142701

ε χαλβας ειναι κυριως λιπαρα:green:

Giannistzn
06-04-12, 23:40
Εδω ειμαστε.. Ηξερα οτι γραψω σε αυτο το τοπικ αρκετες φορες αυτη την εβδομαδα :green: Χθες λοιπον

2 κομματια πιτσα (αντε πες ηταν σπιτικη με light υλικα)
1 scoop whey shake
1 nirvana dulce de leche
200gr nutella
4 κομματια γκοφρετα
1 κομματι brownie
1/2 nesquick σοκολατα

Αυριο εχει εξοδο για κοκτειλ λογικα και ο,τι αλλο προκυψει :turtle:

beefmeup
06-04-12, 23:41
μια πιτσα ντομινος σπεσιαλ,κ παγωτο παρφε σοκολατα/φραουλα απο Χαρα...:turtle:

Giannistzn
06-04-12, 23:43
beef εχεις ξαναγραψει για αυτη τη Χαρα.. Που ειναι? Μου εχεις κεντρισει το ενδιαφερον με τις επωνυμες αναφορες σου

beefmeup
06-04-12, 23:44
ειναι επωνυμες γιατι ειναι για οσους ξερουν...:green:
κ που να δεις κ το εκμεκ..:turtle:
τερμα πατησιων..σλουρπ.

Giannistzn
06-04-12, 23:47
Μακρυα πεφτει.. Αν με βγαλει κανενα ξεχασμενο απογευμα ο δρομος βεβαια μπορει να το τιμησω εαν το βρω :turtle:

eli_din3
07-04-12, 16:01
Εδω ειμαστε.. Ηξερα οτι γραψω σε αυτο το τοπικ αρκετες φορες αυτη την εβδομαδα :green: Χθες λοιπον

2 κομματια πιτσα (αντε πες ηταν σπιτικη με light υλικα)
1 scoop whey shake
1 nirvana dulce de leche
200gr nutella
4 κομματια γκοφρετα
1 κομματι brownie
1/2 nesquick σοκολατα

Αυριο εχει εξοδο για κοκτειλ λογικα και ο,τι αλλο προκυψει :turtle:

φιλε μου αν τα χα φαει αυτα στο ορκιζομαι θα χα ξυπνησει 2 κιλα βαρυτερη καθαρο λιπος :P

lonsdale
07-04-12, 16:03
Τσιτ τις πλακας αυτα με μερεντες αν δεν φας 3 πιτα γυρο απο ολα δεν λεει

eli_din3
07-04-12, 16:07
Τσιτ τις πλακας αυτα με μερεντες αν δεν φας 3 πιτα γυρο απο ολα δεν λεει

τα κρεατα (εστω και απαχα) τα εχεις μεσα στην καθημερινη σ διατροφη... τα γλυκα κ τις μερεντες ομως οχι..αρα...ΓΛΥΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :love::love::love::love::love::love: :P:P:P:P

tolis93
07-04-12, 16:25
προβλεπεται για αυριο κανα 2 λιτρο κρασι κ αλλο τοσο βυσσιναδα της γιαγιας(ξερετε απο αυτες τις μεχρι αιδιας γλυκιες π αν δεν αερωθει με νερο δε πινεται) τι να κανουμε...το χατηρι της κοπελιας αυριο:green:

andrikos3kala
08-04-12, 15:12
εσπασα και εγω 3 πιτογυρα και 500 μλ κοκα χαμοςςςς....

andrikos3kala
08-04-12, 15:28
προβλεπεται για αυριο κανα 2 λιτρο κρασι κ αλλο τοσο βυσσιναδα της γιαγιας(ξερετε απο αυτες τις μεχρι αιδιας γλυκιες π αν δεν αερωθει με νερο δε πινεται) τι να κανουμε...το χατηρι της κοπελιας αυριο:green:

Αυτη τη βυσσιναδα την εκανε και η γιαγια μου η συγχωρεμενη, δεν εχω πιει τπτ πιο γλυκο( σορρυ γιαγια):turtle:

eli_din3
09-04-12, 17:36
μεγα δεκατιανο cheat meal :P
και που λετε...αρπαζω το τσουρεκι που μολις ειχε βγει απο τον φουρνο ζεστο ζεστο.... παιρνω και την μερεντα.. και το αλοιφω απο πανω και μαμ.. ποσοτητες δεν ξερω.. αλλα μη το πειτε ουτε του παπα... βαρη και 1 ωρα αεροβιο με κλιση μετα :green::green: τα ποδαρακια μου ποναν..αλλα τι να κανουμε... αυτα εχει η ζωη :P

tolis93
09-04-12, 17:39
μεγα δεκατιανο cheat meal :P
και που λετε...αρπαζω το τσουρεκι που μολις ειχε βγει απο τον φουρνο ζεστο ζεστο.... παιρνω και την μερεντα.. και το αλοιφω απο πανω και μαμ.. ποσοτητες δεν ξερω.. αλλα μη το πειτε ουτε του παπα... βαρη και 1 ωρα αεροβιο με κλιση μετα :green::green: τα ποδαρακια μου ποναν..αλλα τι να κανουμε... αυτα εχει η ζωη :P

απο τη στιγμη π μενεις θεσαλλονικη τσιτ με τσουρεκια ειδικα απο τερκενλη δε ποιανονται για τσιτ.νηστεια κανεις αγιες μερες χαχαχαχαχαχαχ

eli_din3
09-04-12, 17:41
απο τη στιγμη π μενεις θεσαλλονικη τσιτ με τσουρεκια ειδικα απο τερκενλη δε ποιανονται για τσιτ.νηστεια κανεις αγιες μερες χαχαχαχαχαχαχ

χαχαχα μακαρι να ταν ετσι...δεν θελω ν κατσω να υπολογισω θερμιδες............................ :/
ε γα*ω τον τερκενλη σας :P... ειναι ΑΠΑΙΣΙΑ τα τσουρεκια του...τι σκαλωμα εχετε παθει ολοι?? :P
της μαμας ηταν το τσουρεκι :P

tolis93
09-04-12, 17:43
χαχαχα μακαρι να ταν ετσι...δεν θελω ν κατσω να υπολογισω θερμιδες............................ :/
ε γα*ω τον τερκενλη σας :P... ειναι ΑΠΑΙΣΙΑ τα τσουρεκια του...τι σκαλωμα εχετε παθει ολοι?? :P
της μαμας ηταν το τσουρεκι :P

καλε μη βριζεις αγιες μερες....

eli_din3
09-04-12, 17:45
καλε μη βριζεις αγιες μερες....

απο ποτε ειναι το απαισιος βρισια βρε? :P:P

DimitrisT
09-04-12, 17:57
αρπαζω το τσουρεκι που μολις ειχε βγει απο τον φουρνο ζεστο ζεστο.... παιρνω και την μερεντα.. και το αλοιφω απο πανω και μαμ..
Σκεφτομαι να κανω το ιδιο με ταχινι (με κακαο). Αλλα εχω μεινει στη σκεψη ακομα εγω..:turtle:

xelashai
09-04-12, 18:00
μεγα δεκατιανο cheat meal :P
και που λετε...αρπαζω το τσουρεκι που μολις ειχε βγει απο τον φουρνο ζεστο ζεστο.... παιρνω και την μερεντα.. και το αλοιφω απο πανω και μαμ.. ποσοτητες δεν ξερω.. αλλα μη το πειτε ουτε του παπα... βαρη και 1 ωρα αεροβιο με κλιση μετα :green::green: τα ποδαρακια μου ποναν..αλλα τι να κανουμε... αυτα εχει η ζωη :P

το χαρηκες καμαρι μου εεε???...αντε απο Σεπτεμβρη τωρα.....:P

tolis93
09-04-12, 19:05
απο ποτε ειναι το απαισιος βρισια βρε? :P:P

μα μιλας για τα τσουρεκια τ τερκενλη

Gianna
09-04-12, 22:31
Παρασκευή βράδυ, μετά από 3 μπύρες Augustiner (ale) και γουλιές από διάφορα coctails (να δουμε τι πίνουν και οι άλλοι ρε παιδί μου):

1. Κάτι ξέμπαρκες πατάτες τηγανητές από το παιδιά που τρώγαν χοτ ντογκ και παράλληλα σοκολατάκια πασχαλινά απ' αυτά που μου φερε μια φίλη μου στην παρέα από Γερμανία.
2. Μετά αρχίζει το ...προσωπικό - κατά μόνας- τελετουργικό, ήτοι παίρνουμε σβάρνα τα τυροπιτάδικα και τα περίπετερα της Κυψέλης (πανάθεμα, χάθηκε ο κόσμος να μένω σε μια ερημιά,....). Αποτέλεσμα (ίσως μου ξεφεύγει και τίποτα):
1 τυρόπιτα κουρού ολικής, 1 κολοκυθόπιτα, 1 ντόνατ με διάφορα, κάτι Φιλαδέλφειες, κάτι άλλες μ****ς - απλά το είδα και το πήρα, είχα να φάω ντόνατ αλμυρό από το δημοτικό-, 1 sneakers, 1 σοκοφρέτα Παυλίδης υγείας, 1 milka με κάποια απροσδιόριστη γέμιση - 1 κρουασάν choco/coconut. Ε, νομίζω τότε σταμάτησα....:pale:

Ελένη, εσύ δεν το διαβάζεις καν αυτό το τόπικ,εεεεεε (ελπίζω, αλλιώς:rifle:)

xelashai
09-04-12, 22:32
βρε γιαννα μου...που τα βαλες ολα αυτα παιδι μου?:unsure:
:bowdown::bowdown:

Giannistzn
09-04-12, 22:38
Ειναι πασχα.. Δικαιολογουνται ολα (και καλα)..

4 μερες και τι δεν εφαγα.. Noodles (απο noodle bar), διαφορα "κινεζικα" ορεκτικα, σαντουιτς με προσουτο,φιλαδελφια κλπ, σαντουιτς με κοτοπουλα,αυγα, τουρσια, μετα παγωτα, γαλακτομπουρεκα, κανταΐφια, σοκολατες, brownies, παστα φλορα, nutella, merenda, σοκολατες, γκοφρετες, ταρτακια

Κατι μου λειπει ομως, δεν τα ευχαριστηθηκα.. Τα αλμυρα και η τρεχαλα-στρεςς με γ@μησαν με τα φουσκωματα-πρηξιματα.. Απολογισμος παντως, +3kg :green:

CapoFighter
09-04-12, 22:50
Ειναι πασχα.. Δικαιολογουνται ολα (και καλα)..

4 μερες και τι δεν εφαγα.. Noodles (απο noodle bar), διαφορα "κινεζικα" ορεκτικα, σαντουιτς με προσουτο,φιλαδελφια κλπ, σαντουιτς με κοτοπουλα,αυγα, τουρσια, μετα παγωτα, γαλακτομπουρεκα, κανταΐφια, σοκολατες, brownies, παστα φλορα, nutella, merenda, σοκολατες, γκοφρετες, ταρτακια

Κατι μου λειπει ομως, δεν τα ευχαριστηθηκα.. Τα αλμυρα και η τρεχαλα-στρεςς με γ@μησαν με τα φουσκωματα-πρηξιματα.. Απολογισμος παντως, +3kg :green:

3kg νερα... Μην ανησυχεις ομορφαντρα μου. Θα σου βαλω και σος για να γλιστρανε...:green:

Giannistzn
09-04-12, 23:09
Δεν ειναι και τα 3 νερα. Υπερ(υπερ)θερμιδικα, 4 μερες με 0 ασκηση και junk food, το +3 δεν ειναι μονο νερο.

vickypek
09-04-12, 23:26
Παρασκευή βράδυ, μετά από 3 μπύρες Augustiner (ale) και γουλιές από διάφορα coctails (να δουμε τι πίνουν και οι άλλοι ρε παιδί μου):

1. Κάτι ξέμπαρκες πατάτες τηγανητές από το παιδιά που τρώγαν χοτ ντογκ και παράλληλα σοκολατάκια πασχαλινά απ' αυτά που μου φερε μια φίλη μου στην παρέα από Γερμανία.
2. Μετά αρχίζει το ...προσωπικό - κατά μόνας- τελετουργικό, ήτοι παίρνουμε σβάρνα τα τυροπιτάδικα και τα περίπετερα της Κυψέλης (πανάθεμα, χάθηκε ο κόσμος να μένω σε μια ερημιά,....). Αποτέλεσμα (ίσως μου ξεφεύγει και τίποτα):
1 τυρόπιτα κουρού ολικής, 1 κολοκυθόπιτα, 1 ντόνατ με διάφορα, κάτι Φιλαδέλφειες, κάτι άλλες μ****ς - απλά το είδα και το πήρα, είχα να φάω ντόνατ αλμυρό από το δημοτικό-, 1 sneakers, 1 σοκοφρέτα Παυλίδης υγείας, 1 milka με κάποια απροσδιόριστη γέμιση - 1 κρουασάν choco/coconut. Ε, νομίζω τότε σταμάτησα....:pale:

Ελένη, εσύ δεν το διαβάζεις καν αυτό το τόπικ,εεεεεε (ελπίζω, αλλιώς:rifle:)

εεεεεεε....η τυροπιτα κουρου ΟΛΙΚΗΣ με πεθανεεεεε!!!φανταζομαι επισκεψεις στον προεδρο μετα...:P:P

RAMBO
09-04-12, 23:28
Παρασκευή βράδυ, μετά από 3 μπύρες Augustiner (ale) και γουλιές από διάφορα coctails (να δουμε τι πίνουν και οι άλλοι ρε παιδί μου):

1. Κάτι ξέμπαρκες πατάτες τηγανητές από το παιδιά που τρώγαν χοτ ντογκ και παράλληλα σοκολατάκια πασχαλινά απ' αυτά που μου φερε μια φίλη μου στην παρέα από Γερμανία.
2. Μετά αρχίζει το ...προσωπικό - κατά μόνας- τελετουργικό, ήτοι παίρνουμε σβάρνα τα τυροπιτάδικα και τα περίπετερα της Κυψέλης (πανάθεμα, χάθηκε ο κόσμος να μένω σε μια ερημιά,....). Αποτέλεσμα (ίσως μου ξεφεύγει και τίποτα):
1 τυρόπιτα κουρού ολικής, 1 κολοκυθόπιτα, 1 ντόνατ με διάφορα, κάτι Φιλαδέλφειες, κάτι άλλες μ****ς - απλά το είδα και το πήρα, είχα να φάω ντόνατ αλμυρό από το δημοτικό-, 1 sneakers, 1 σοκοφρέτα Παυλίδης υγείας, 1 milka με κάποια απροσδιόριστη γέμιση - 1 κρουασάν choco/coconut. Ε, νομίζω τότε σταμάτησα....:pale:

Ελένη, εσύ δεν το διαβάζεις καν αυτό το τόπικ,εεεεεε (ελπίζω, αλλιώς:rifle:)

ονειρο ζω μην με ξυπνατε:bowdown::bowdown::bowdown:

pan0z
10-04-12, 00:27
χωρις να κατακρινω κανεναν ή τιποτα απο αυτα που διαβαζω εδω μεσα πιστευω ειναι 1000 φορες καλυτερο να κανεις μια σωστη διατροφη και ας τρως 1-2 μαλακιουλες την ημερα περισσοτερο τσιμπολογημα απλα για να σου φυγει η ιδεα παρα να κανεις μια αυστηρη διατροφη και με την πρωτη ευκαιρια που θες να ξεσπασεις λιγο να καθεσε και να τρως οτι βρισκετε μπροστα σου...Θελω να πω ανεκαθεν μου αρεσαν τα γλυκα,τα βρωμικα παντα εξω σχεδον ετρωγα πριν αρχησω διατροφες κτλπ αλλα αυτα τα πραγματα για να τα κανω που βλεπω απο μερικους (εκτος αν εχουν μερικοι και λιγο την ταση να τα μεγαλωπιουνε) θα πρεπει να ειμαι πολυ ψυχολογικα στρεσαρισμενος για να τα φαω.Πχ να φαω ας πουμε 10 σοκολατες ή να φαω κατι αλλα που διαβαζω 2 μοσχαρισιεις,μπιφτεκια,πατατες τηγανιτες,σαλατες μετα κατι τουρτες πραγματικα δεν μπορω να το χωρεσει ο νους μου οτι αυτα τα ατομα δεν σκανε απο το φαι εκτος αν το κανουν για να αποδειξουν κατι...γιατι το πλασαρω υγιηνη διατροφη την μια και μετα καθομαι και τρωω 15.000 θερμιδες σε μια μερα την αλλη δεν μου φαινεται και πολυ φυσιολογικο.Δεν θελω να την πω σε κανεναν ουτε να αρχησω κοντρες ουτε μιλαω προσωπικα σε καποιον απλα μια γενικη σουμα απο αυτα που ειδα λεω και πραγματικα με βαζει σε σκεψεις το τι φερνει καποιον σε τετοιο σημειο ωστε να φαει τοσο πολυ.

destroyerody94
10-04-12, 00:31
χωρις να κατακρινω κανεναν ή τιποτα απο αυτα που διαβαζω εδω μεσα πιστευω ειναι 1000 φορες καλυτερο να κανεις μια σωστη διατροφη και ας τρως 1-2 μαλακιουλες την ημερα περισσοτερο τσιμπολογημα απλα για να σου φυγει η ιδεα παρα να κανεις μια αυστηρη διατροφη και με την πρωτη ευκαιρια που θες να ξεσπασεις λιγο να καθεσε και να τρως οτι βρισκετε μπροστα σου...Θελω να πω ανεκαθεν μου αρεσαν τα γλυκα,τα βρωμικα παντα εξω σχεδον ετρωγα πριν αρχησω διατροφες κτλπ αλλα αυτα τα πραγματα για να τα κανω που βλεπω απο μερικους (εκτος αν εχουν μερικοι και λιγο την ταση να τα μεγαλωπιουνε) θα πρεπει να ειμαι πολυ ψυχολογικα στρεσαρισμενος για να τα φαω.Πχ να φαω ας πουμε 10 σοκολατες ή να φαω κατι αλλα που διαβαζω 2 μοσχαρισιεις,μπιφτεκια,πατατες τηγανιτες,σαλατες μετα κατι τουρτες πραγματικα δεν μπορω να το χωρεσει ο νους μου οτι αυτα τα ατομα δεν σκανε απο το φαι εκτος αν το κανουν για να αποδειξουν κατι...γιατι το πλασαρω υγιηνη διατροφη την μια και μετα καθομαι και τρωω 15.000 θερμιδες σε μια μερα την αλλη δεν μου φαινεται και πολυ φυσιολογικο.Δεν θελω να την πω σε κανεναν ουτε να αρχησω κοντρες ουτε μιλαω προσωπικα σε καποιον απλα μια γενικη σουμα απο αυτα που ειδα λεω και πραγματικα με βαζει σε σκεψεις το τι φερνει καποιον σε τετοιο σημειο ωστε να φαει τοσο πολυ.

+1000
Ήθελα να το γράψω και εγώ αλλά το απέφυγα γιατί έχει ξαναυπωθεί, τέτοιες ακραίες συμπεριφορές δείχνουν μάλλον υπερβολική πίεση και/ ή μονοφαγία.

lonsdale
10-04-12, 00:37
Γιαυτο η διατροφη για ββ δεν ειναι για ολους και καλο θα ειναι οποιος δεν μπορει να αντεξει να μην κανει γιατι κανει κακο στην ψυχολογια του

gym
10-04-12, 00:41
Παρασκευή βράδυ, μετά από 3 μπύρες Augustiner (ale) και γουλιές από διάφορα coctails (να δουμε τι πίνουν και οι άλλοι ρε παιδί μου):

1. Κάτι ξέμπαρκες πατάτες τηγανητές από το παιδιά που τρώγαν χοτ ντογκ και παράλληλα σοκολατάκια πασχαλινά απ' αυτά που μου φερε μια φίλη μου στην παρέα από Γερμανία.
2. Μετά αρχίζει το ...προσωπικό - κατά μόνας- τελετουργικό, ήτοι παίρνουμε σβάρνα τα τυροπιτάδικα και τα περίπετερα της Κυψέλης (πανάθεμα, χάθηκε ο κόσμος να μένω σε μια ερημιά,....). Αποτέλεσμα (ίσως μου ξεφεύγει και τίποτα):
1 τυρόπιτα κουρού ολικής, 1 κολοκυθόπιτα, 1 ντόνατ με διάφορα, κάτι Φιλαδέλφειες, κάτι άλλες μ****ς - απλά το είδα και το πήρα, είχα να φάω ντόνατ αλμυρό από το δημοτικό-, 1 sneakers, 1 σοκοφρέτα Παυλίδης υγείας, 1 milka με κάποια απροσδιόριστη γέμιση - 1 κρουασάν choco/coconut. Ε, νομίζω τότε σταμάτησα....:pale:

Ελένη, εσύ δεν το διαβάζεις καν αυτό το τόπικ,εεεεεε (ελπίζω, αλλιώς:rifle:)

τσα :green::green::green:

no comments!:green::green:

αυριο θα περασεις καλααααα!:green::green:

eli_din3
10-04-12, 01:04
Παρασκευή βράδυ, μετά από 3 μπύρες Augustiner (ale) και γουλιές από διάφορα coctails (να δουμε τι πίνουν και οι άλλοι ρε παιδί μου):

1. Κάτι ξέμπαρκες πατάτες τηγανητές από το παιδιά που τρώγαν χοτ ντογκ και παράλληλα σοκολατάκια πασχαλινά απ' αυτά που μου φερε μια φίλη μου στην παρέα από Γερμανία.
2. Μετά αρχίζει το ...προσωπικό - κατά μόνας- τελετουργικό, ήτοι παίρνουμε σβάρνα τα τυροπιτάδικα και τα περίπετερα της Κυψέλης (πανάθεμα, χάθηκε ο κόσμος να μένω σε μια ερημιά,....). Αποτέλεσμα (ίσως μου ξεφεύγει και τίποτα):
1 τυρόπιτα κουρού ολικής, 1 κολοκυθόπιτα, 1 ντόνατ με διάφορα, κάτι Φιλαδέλφειες, κάτι άλλες μ****ς - απλά το είδα και το πήρα, είχα να φάω ντόνατ αλμυρό από το δημοτικό-, 1 sneakers, 1 σοκοφρέτα Παυλίδης υγείας, 1 milka με κάποια απροσδιόριστη γέμιση - 1 κρουασάν choco/coconut. Ε, νομίζω τότε σταμάτησα....:pale:

Ελένη, εσύ δεν το διαβάζεις καν αυτό το τόπικ,εεεεεε (ελπίζω, αλλιώς:rifle:)

μια απορια... που χωρεσαν?

Giannistzn
10-04-12, 11:14
χωρις να κατακρινω κανεναν ή τιποτα απο αυτα που διαβαζω εδω μεσα πιστευω ειναι 1000 φορες καλυτερο να κανεις μια σωστη διατροφη και ας τρως 1-2 μαλακιουλες την ημερα περισσοτερο τσιμπολογημα απλα για να σου φυγει η ιδεα παρα να κανεις μια αυστηρη διατροφη και με την πρωτη ευκαιρια που θες να ξεσπασεις λιγο να καθεσε και να τρως οτι βρισκετε μπροστα σου...Θελω να πω ανεκαθεν μου αρεσαν τα γλυκα,τα βρωμικα παντα εξω σχεδον ετρωγα πριν αρχησω διατροφες κτλπ αλλα αυτα τα πραγματα για να τα κανω που βλεπω απο μερικους (εκτος αν εχουν μερικοι και λιγο την ταση να τα μεγαλωπιουνε) θα πρεπει να ειμαι πολυ ψυχολογικα στρεσαρισμενος για να τα φαω.Πχ να φαω ας πουμε 10 σοκολατες ή να φαω κατι αλλα που διαβαζω 2 μοσχαρισιεις,μπιφτεκια,πατατες τηγανιτες,σαλατες μετα κατι τουρτες πραγματικα δεν μπορω να το χωρεσει ο νους μου οτι αυτα τα ατομα δεν σκανε απο το φαι εκτος αν το κανουν για να αποδειξουν κατι...γιατι το πλασαρω υγιηνη διατροφη την μια και μετα καθομαι και τρωω 15.000 θερμιδες σε μια μερα την αλλη δεν μου φαινεται και πολυ φυσιολογικο.Δεν θελω να την πω σε κανεναν ουτε να αρχησω κοντρες ουτε μιλαω προσωπικα σε καποιον απλα μια γενικη σουμα απο αυτα που ειδα λεω και πραγματικα με βαζει σε σκεψεις το τι φερνει καποιον σε τετοιο σημειο ωστε να φαει τοσο πολυ.


+1000
Ήθελα να το γράψω και εγώ αλλά το απέφυγα γιατί έχει ξαναυπωθεί, τέτοιες ακραίες συμπεριφορές δείχνουν μάλλον υπερβολική πίεση και/ ή μονοφαγία.


Γιαυτο η διατροφη για ββ δεν ειναι για ολους και καλο θα ειναι οποιος δεν μπορει να αντεξει να μην κανει γιατι κανει κακο στην ψυχολογια του

Μια απαντηση μονο να δωσω, επειδη εν μερη το θεωρω (και) πατημα πανω σε αυτο που εγραψα.

Βασικα δεν τρωω 15.000 θερμιδες σε μια μερα (προσωπικα). Αλλο να εισαι μια βδομαδα υποθερμιδικα και να ανεβαινεις σ/κ στις 3.000-5.000. Επισης, δεν αναφερθηκα σε υπερφαγικο επεισοδιο με τυψεις ή με προκληση εμμετου ή οτιδηποτε. Ηξερα τι ζηταγε ο οργανισμος μου και απλα το εφαγα. Προτιμω να ειμαι κυριος για 5μερες, 2βδομαδες, 1μηνα, 2μηνες και να ξεφυγω 1μερα ή 2μερες ή 3-4μερες, παρα καθε μερα απο λιγο, γιατι απλα δεν με καλυπτει. Ωστωσο, ξερω τα ορια μου και γιατι το κανω, δεν ανοιγω ψυγεια τυφλα και καταναλωνω.

Οσο το να αποδειξω (προσωπικα) κατι, σε ποιον και γιατι? Οτι δηλαδη μπορω να φαω την Χ ποσοτητα και ο αλλος δεν μπορει? Αυτο εαν το κανει κανεις ή υπερβαλει σε ο,τι τρωει το θεωρω απλα χαζο και ανωριμο.. Δεν θα φαω 1 μπριζολα και θα γραψω "πω πω, εφαγα 2 κιλα κρεας", αλλα υπαρχουν φορες που μπορει να φαω πολυ (σε ορια που ο αλλος δυσκολα πιστευει), κυριως γλυκα γιατι (προσωπικα) δεν εχω πει ποτε "ειναι πολυ γλυκο, με λιγωσε ή με φουσκωσε".

Δεν χρειαζεται πιστευω περισσοτερη αναλυση γιατι θα βγουμε πολυ οφφ, σε πμ ή σε οφ τοπικ αν θελει καποιος να συνεχισουμε τη συζητηση κανενα προβλημα ;) Απλα να πω οτι εαν καποιος υπερβαλει για να "εντυπωσιασει" μαλλον κατι λαθος σκεφτεται.. Προσωπικα δεν γραφω για να τραβηξω το ενδιαφερον.

Gianna
10-04-12, 22:48
μια απορια... που χωρεσαν?

Κι όμως, χωράνε, δατ ις δε πρόμπλεμ:green:

tolis93
15-04-12, 01:41
Ασ κάνω την αρχη. 2 μικρα κομμάτια τσουρεκι με σοκολατα από max Perry 2 μικρα κομμάτια cheese vale λίγο τσουρεκι 1 κουλουρακι μισό κιλό κοτόπουλο 2 γαβαθαρεσ σαλάτα (μιλάμε πεθανα) 2 ποτήρια κρασί γλυκό άσπρο μισό λίτρο κόκα κόλα light ( το light με μαρανε) ε κ μισό κομματάκι τούρτα παγωτό αλλά δε μαρεσε κ πολύ

Giannistzn
15-04-12, 02:39
Ας ακολουθησω..

Χοιρινο κοτσι με πατατες στο φουρνο και 2 κομματια απο ενα σιροπιαστο της μανας μου με παγωτο καΐμακι (και μερεντα δεν αντεξα).

Αυριο ετοιμαζω home-made τσουρεκι, με γεμιση απο λευκη σοκολατα και nutella. :green:

Eddie
15-04-12, 04:55
Καμια 10αρια τυροπιτακια,μισο κιλο παϊδακια αρνισια,ενα κομματι τουρτα..τωρα απολαμβανω το 3ο βισκυ και υστερα θα παιξει ακομα ενα κομματι τουρτα για το καλο..και πολυ φοβαμαι την αυριανη μερα :roll:

DimitrisT
15-04-12, 10:45
My turn!
3/4 απο ενα μεγαλο τσουρεκι με γεμιση σοκολατας
4-5 κομματια αρνισια πλευρα
ενα πιατο μαγειριτσα
4 κομματια σπιτικη τυροπιτα
1 μεσαια σοκολατα αμυγδαλου
5 πασχαλινα κουλουρια

Σημερα πιο υγιεινα, μονο κοκορετσακι!

destroyerody94
15-04-12, 15:51
Eγώ καμιά 6-10 τυροπιτάκια στριφτά δεν μετρούσα, 1/4 πίτσα κατεψυγμένη (ας όψεται η πείνα), 1 τορτίγια με κασέρι και σαλάμι αέρος, 1 dimple πάγο, 3 μπύρες και στο τέλος μια γλυκιά σοκολάτα μπισκότο.

rey1989
15-04-12, 19:50
κοιτα να δεις που τελικά θα γράψω ον τοπικ στο συγκεκριμένο θεμα για πρώτη φορά.

χθες το πρωι πήγα στο σπίτι του bro και το μεσημέρι ξεκίνισε η φάση

σαλάμι(κάτι κομάτια ΝΑ με μπουκόσανε εκει αστα να πάνε) + πατάτες τηγανιτές (οχι πολλές γιατι δεν γουστάρω λάδι αν και ειχαν στραγγίξει) + σαλάτα μέσα σε μπαγκέτες
καμια 20αριά κουλούρια πασχαλινά (τα σιχάθηκα δυο μέρες αλλα τα άτιμα κατεβαίνουν αέρας) και 1/4 απο ένα τσουρέκι. Το βράδυ μετά την ανάσταση λιγη μαγειρίτσα (δεν γουστάρω ΚΑΘΟΛΟΥ) λιγο χοιρινό στο φούρνο με πατάτες.

απο ποτά μονο κοκα κολα λαιτ

πριν τον ύπνο παγωτό σοκολάτα με κάτι σιρόπια και κομάτια cookies αν κατάλαβα. χ 2 μπολάκια (μου το ξαναγέμιζαν :shock:) και ενα κουλούρι πασχαλινό να βουτάω γιατι ξέχασα οτι είχαμε μπισκότα

--
σήμερα

Πρωινό κακαο με γάλα + ζαχαρίνη (ΛΟΛ) και ενα τσουρέκι 500γρ περίπου με nutella (τελικά με λίγωσε στην 1τη κουταλιά , ειδα αστράκια και προτίμησα σκέτο τσουρέκι)
δεκατιανό (10 κουλούρια πασχαλινά περίπου +λιγο κοκορέτσι/χοιρινό στην σούβλα )
μεσημεριανό αρνι στη σουβλα με τζατζίκια , σουφλέ , κατι άλλα που δεν ειδα τι ηταν , και κάτι άλλο που ξεχνάω αυτή τη στιγμή.
μετά για γλυκό καρυδόπιτα/ σαλάμι γλυκό ψυγείου /ενα άλλο γλυκό που ξεχνάω πάλι που έχει κρέμα , σαντιγί και μπισκότα και κάτι άλλο :green: (brain damage απο τα γλυκα )
ποτά μόνο κοκα κολα λαιτ!

αυτά. Σήμερα το βράδυ θα φάω 2 γιαούρτια 2% με κανέλλα και αυριο δεν με κόβω να τρώω , νιώθω ΥΠΕΡΠΛΗΡΗΣ αχαχαχχα:rolf::rolf:

τα παράδοξα της υπόθεσης ..
1)το πρωί ξύπνησα και κοιτάχτικα στον καθρέφτη και μου φαινόμουν πιο φλάτ στην κηλοιά και γενικά ποιο ωραίος.
2)όσοι με έβλεπαν μετά απο 3-4 μηνες μου έλεγαν οτι αδυνάτισα πολυ και να αρχίσω να τρώω να πάρω κανα 5ρι κιλά χΔ
3)πήγαινα τουαλέτα συνεχώς! δεν ξέρω αν έμενε τίποτα στο στομάχι μου για πάνω απο 2 ώρες .:turtle:

αυτά τα ολιγα:green:

tolis93
15-04-12, 20:26
κοιτα να δεις που τελικά θα γράψω ον τοπικ στο συγκεκριμένο θεμα για πρώτη φορά.

χθες το πρωι πήγα στο σπίτι του bro και το μεσημέρι ξεκίνισε η φάση

σαλάμι(κάτι κομάτια ΝΑ με μπουκόσανε εκει αστα να πάνε) + πατάτες τηγανιτές (οχι πολλές γιατι δεν γουστάρω λάδι αν και ειχαν στραγγίξει) + σαλάτα μέσα σε μπαγκέτες
καμια 20αριά κουλούρια πασχαλινά (τα σιχάθηκα δυο μέρες αλλα τα άτιμα κατεβαίνουν αέρας) και 1/4 απο ένα τσουρέκι. Το βράδυ μετά την ανάσταση λιγη μαγειρίτσα (δεν γουστάρω ΚΑΘΟΛΟΥ) λιγο χοιρινό στο φούρνο με πατάτες.

απο ποτά μονο κοκα κολα λαιτ

πριν τον ύπνο παγωτό σοκολάτα με κάτι σιρόπια και κομάτια cookies αν κατάλαβα. χ 2 μπολάκια (μου το ξαναγέμιζαν :shock:) και ενα κουλούρι πασχαλινό να βουτάω γιατι ξέχασα οτι είχαμε μπισκότα

--
σήμερα

Πρωινό κακαο με γάλα + ζαχαρίνη (ΛΟΛ) και ενα τσουρέκι 500γρ περίπου με nutella (τελικά με λίγωσε στην 1τη κουταλιά , ειδα αστράκια και προτίμησα σκέτο τσουρέκι)
δεκατιανό (10 κουλούρια πασχαλινά περίπου +λιγο κοκορέτσι/χοιρινό στην σούβλα )
μεσημεριανό αρνι στη σουβλα με τζατζίκια , σουφλέ , κατι άλλα που δεν ειδα τι ηταν , και κάτι άλλο που ξεχνάω αυτή τη στιγμή.
μετά για γλυκό καρυδόπιτα/ σαλάμι γλυκό ψυγείου /ενα άλλο γλυκό που ξεχνάω πάλι που έχει κρέμα , σαντιγί και μπισκότα και κάτι άλλο :green: (brain damage απο τα γλυκα )
ποτά μόνο κοκα κολα λαιτ!

αυτά. Σήμερα το βράδυ θα φάω 2 γιαούρτια 2% με κανέλλα και αυριο δεν με κόβω να τρώω , νιώθω ΥΠΕΡΠΛΗΡΗΣ αχαχαχχα:rolf::rolf:

τα παράδοξα της υπόθεσης ..
1)το πρωί ξύπνησα και κοιτάχτικα στον καθρέφτη και μου φαινόμουν πιο φλάτ στην κηλοιά και γενικά ποιο ωραίος.
2)όσοι με έβλεπαν μετά απο 3-4 μηνες μου έλεγαν οτι αδυνάτισα πολυ και να αρχίσω να τρώω να πάρω κανα 5ρι κιλά χΔ
3)πήγαινα τουαλέτα συνεχώς! δεν ξέρω αν έμενε τίποτα στο στομάχι μου για πάνω απο 2 ώρες .:turtle:

αυτά τα ολιγα:green:
ε αφου δεν κανεις ποτε τσιτ κ του δωσες πραγματικα μαστερ πονο τωρα.λογικο
ας απολογηθω για σημερα

το πρωι λιγο τσουρεκι κ 1 ποτηρι γαλα με νεσκουικ απο τσιτ.γιατι εφαγα κ 2 τοστακια ολικης αλεσεως κ ξυγηθηκα βρωμικα με κατι ασπραδια αυγα κ 1 μηλο

το μεσημερι.στεγνος. σαλατα.2 μοσχαρισιες γυρω στα 800 γρ η μια (ρε πολυ λεμε...) και 1 κουταλια απο ενα γλυκο πορτοκαλι σαν τσιζκεικ ενα πραμα κ 1 κουταλια απο ενα αλλο με σαντυγι κ μπισκοτο.μετα πηγα μεχρι το περιπτερο γυρισα κ μ τα χαν μαζεψει.κ 1 κομματι κοκορετσι.σαφως κ δεν εφαγα τπτ το απογευμα κ δε ξερω αν θα φαω κ τπτ το βραδυ.δε μπορουσα να κουνηθω.ηπια κ κανα μισολιτρο κοκα λαιτ παντα παρακαλω πολυ.και απο αυριο ξεκιναει ΣΟΒΑΡΗ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ διατροφη.δεν εχω σκοπο να βγω με μπακα πακ φετος παραλια...

DimitrisT
15-04-12, 20:32
Rey εσυ το ξεφτιλισες τελειως...:turtle::turtle:
Υ.Γ. Η coca cola γιατι δεν ηταν zero;

rey1989
15-04-12, 20:45
Rey εσυ το ξεφτιλισες τελειως...:turtle::turtle:
Υ.Γ. Η coca cola γιατι δεν ηταν zero;

σιγά ρε που το ξεφτίλισα , αφου δεν έφαγα και οτι τρώω καθε μέρα :rolf:
μην σου φαίνονται πολλά ... πιο πολύ γλυκά έφαγα , απο κρέατα κλπ δεν μου έκανε όρεξη και τσίμπαγα μόνο.
light βρήκα light ήπια :green:
την κανονική ποτε δεν την έπινα έτσι και αλλιώς

tolis93
15-04-12, 20:53
σιγά ρε που το ξεφτίλισα , αφου δεν έφαγα και οτι τρώω καθε μέρα :rolf:
μην σου φαίνονται πολλά ... πιο πολύ γλυκά έφαγα , απο κρέατα κλπ δεν μου έκανε όρεξη και τσίμπαγα μόνο.
light βρήκα light ήπια :green:
την κανονική ποτε δεν την έπινα έτσι και αλλιώς

ουτε κ εγω παχαινει η ρημαδα:green::green::green:

rey1989
15-04-12, 20:58
ουτε κ εγω παχαινει η ρημαδα:green::green::green:

ντάξι αμα φας τόσα δεν ειναι αυτό αλλα εγώ την έπινα για να χωνέψω (ανθρακικό ) αμα θες ζάχαρη καλύτερα να φας γλυκό να έχεις και την ευχαρίστηση :turtle:
ωραίο ηταν το φαγοπότι ,αναζωογονητικό , απο αύριο επιστρέφουμε στο πρόγραμμα όλο όρεξη.
πάντως ρε γμτ δεν το καταλαβαίνω αυτό το πράγμα που όλοι μου έλεγαν οτι πρέπει να πάρω κανα 5ρι κιλα , εγω σκέφτομαι να χάσω κανα 5ρι :green:

δεν πανα λένε , το θεμα ειναι τι θέλω εγώ , σωστός?

άντε θα ξαναγράψω σε αυτό το θέμα σε ενα χρόνο πάλι :rolf:

giannis64
15-04-12, 20:59
σιγά ρε που το ξεφτίλισα , αφου δεν έφαγα και οτι τρώω καθε μέρα :rolf:
μην σου φαίνονται πολλά ... πιο πολύ γλυκά έφαγα , απο κρέατα κλπ δεν μου έκανε όρεξη και τσίμπαγα μόνο.
light βρήκα light ήπια :green:
την κανονική ποτε δεν την έπινα έτσι και αλλιώς\

ωραιο Cheat meal! (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?8767-%CE%9C%CE%AD%CE%B3%CE%B1-%CE%92%CF%81%CE%B1%CE%B4%CF%85%CE%BD%CF%8C-Cheat-meal!) rey, σωστος..:toast:

lonsdale
15-04-12, 21:11
Ξεκινημα απο το σαββατο με ψηστηρι συκωτι, χοιρινες, λουκανικα και παιδακια αρνισια :clap: Σημερα μαγειριτσα αρνι κοκορετι και τωρα τουρτα

vickypek
16-04-12, 10:58
Ασ κάνω την αρχη. 2 μικρα κομμάτια τσουρεκι με σοκολατα από max Perry 2 μικρα κομμάτια cheese vale λίγο τσουρεκι 1 κουλουρακι μισό κιλό κοτόπουλο 2 γαβαθαρεσ σαλάτα (μιλάμε πεθανα) 2 ποτήρια κρασί γλυκό άσπρο μισό λίτρο κόκα κόλα light ( το light με μαρανε) ε κ μισό κομματάκι τούρτα παγωτό αλλά δε μαρεσε κ πολύ

ΜΑΧ ΠΕΡΡΥ κλαιωωωωωωωωωωωωωωω

xelashai
16-04-12, 11:10
.... τσουρέκι κ σοκολάτα .... πολύ κ απο τα δυο...43287

λενακι....εε...μμμμ....δεν ειναι αυτό που νομίζεις....43286..

morello
16-04-12, 13:08
μια απο τα ιδια και δω,πολυ κρεας,πολυ φαι,πολλα γλυκα,...πολυ τουαλετα:D
σημερα ως μερα που ξαναγυρναμε πισω στις διατροφες μας εχει κανεις να προτεινει εναν πιο ομαλο διατροφικο συνδυασμο?ειμαι σκασμενος φουλ απλα δεν ξερω τι θα ηταν καλο για τη σημερινη μερα να ακολουθησω...εφαγα για πρωινο κατι πασχαλινα κοκκινα αυγα(5) και 1 ολοκληρο ^^
απο αυριο κανονικα μπαινω σε πολυ προσεκτικη διατροφη απλα ελεγα μηπως μπορει να δωσει συμβουλη καποιος για τη σημερινη μερα

Metropontix
16-04-12, 19:39
Όταν νιώθω τύψεις όπως π.χ. σήμερα για ένα έξτρα κουλουράκι που έφαγα μπαίνω εδώ και διαβάζω αυτά που γράφετε και ανακουφίζομαι. Παρεπιπτόντως είχα κι εγώ τις ίδιες σκέψεις με τον Panoz κάποιες φορές μάλιστα διαβάζω τα όσα γράφονται και κάνω τον σταυρό μου. :P

rey1989
16-04-12, 20:19
Όταν νιώθω τύψεις όπως π.χ. σήμερα για ένα έξτρα κουλουράκι που έφαγα μπαίνω εδώ και διαβάζω αυτά που γράφετε και ανακουφίζομαι. Παρεπιπτόντως είχα κι εγώ τις ίδιες σκέψεις με τον Panoz κάποιες φορές μάλιστα διαβάζω τα όσα γράφονται και κάνω τον σταυρό μου. :P

εγω πάλι σκέφτηκα "με 1-2 μέρες δεν παχαίνεις ούτε αδυνατίζεις"
και τελικά στην περίπτωση μου ισχύει. μάλλον καλο μου έκανε γιατι ούτε όρεξη έχω για γλυκά ουτε για φαγητό σήμερα.:green:

Metropontix
16-04-12, 20:25
εγω πάλι σκέφτηκα "με 1-2 μέρες δεν παχαίνεις ούτε αδυνατίζεις"
και τελικά στην περίπτωση μου ισχύει. μάλλον καλο μου έκανε γιατι ούτε όρεξη έχω για γλυκά ουτε για φαγητό σήμερα.:green:

χαχαχ και πήγα να σου γράψω για το γάλα με την ζαχαρίνη αν ήταν και 0% λιπαρά δεν ήταν τσιτ. :P

leftis
16-04-12, 20:50
Κόλαση έγινε!!! γύρω στα 600-700 γρμμάρια αρνί τίγκα στο λίπος και στο αλάτι, τηγανιτές πατάτες, αυγά, τούρτες και φυσικά λουκουμάδες με πολύ μέλι κανέλλα μερέντα και άσπρη σοκολάτα!:thumbup:

panos21
16-04-12, 21:01
εχτες ητανε γενικα ημερα cheat μιλαμε για τραγικη ποσοτητα κρεατος και μπίρας κυρίως αρνί και πολλες μπυρες τοσες που δεν θυμαμε γιατι μετα απο καποιο σημειο τραγουδαγα καζαντζιδη καραοκε με τους αλλους λιωμενους:bowdown:

tolis93
17-04-12, 10:18
Κόλαση έγινε!!! γύρω στα 600-700 γρμμάρια αρνί τίγκα στο λίπος και στο αλάτι, τηγανιτές πατάτες, αυγά, τούρτες και φυσικά λουκουμάδες με πολύ μέλι κανέλλα μερέντα και άσπρη σοκολάτα!:thumbup:

τωρα το κανεις επιτηδες ετσι?π εχουμε αρχισει κοψιματα κ ιστοριες κ δε τρωμε σαβουρα...παλιοπαιδο αντε:P

leftis
17-04-12, 15:22
τωρα το κανεις επιτηδες ετσι?π εχουμε αρχισει κοψιματα κ ιστοριες κ δε τρωμε σαβουρα...παλιοπαιδο αντε:P

Επειδή είμαι αρκετά κακός, πάρε και μερικές φωτογραφίες :thumbup:

43338
43339

tolis93
17-04-12, 17:52
Επειδή είμαι αρκετά κακός, πάρε και μερικές φωτογραφίες :thumbup:

43338
43339

το κανες προσωπικο το θεμα!

eli_din3
18-04-12, 16:29
Επειδή είμαι αρκετά κακός, πάρε και μερικές φωτογραφίες :thumbup:

43338
43339

TI EKANEΣ

billys15
18-04-12, 16:34
ΕΙΣΤΕ ΤΡΕΛΟΙ ΡΕ! :green: Μια χαρα ξεχνιομαστε εδω περα,και μου πετατε λουκουμαδες και τσουρεκια,ΣΟΚΟΛΑΤΟΥΧΑ μαλιστα! :green: Το επομενο cheat μου σκοπευω να το ανεβασω κι εγω για να σας την σπασω! Χμμμ εχω αρκετες μερες σχεδιασμου μεχρι Σ/Κ...


το κανες προσωπικο το θεμα!
Τολη εγραψες!!

eli_din3
18-04-12, 16:36
τσιτοβδομαδα...Δευτερα τσουρεκι με μερεντααααααα (αχ)
Τριτη μισο ταψι σπανακοπιτα +μανιταροπρασοπιτα
Παρασκευη τσουρεκιαααα
Σαββατο τσουρεκια
Κυριακη τσουρεκια+ παλι τσουρεκια+ ενα τεραστιο πιατο μαγειριτσα + παλι τσουρεκια + αποξηραμενα δαμασκηνα+ λουκουμια +120 γρ σοκολατα +3 καραμελες....
(και μια μπουκια κατσικι)
ακομα δεν ζυγιστηκα xD

τι λουκουμαδες ειναι αυτοι αγορι μου εχω τρελαθει λεμε...σπιτικοι ειναι???
αλλη φορα πιο πολυ ζουμ ε :P ;)

(συνολο καμια 5 τσουρεκια μεγαλα)

billys15
18-04-12, 17:06
Εεεεε...φαε κανα τσουρεκι ρε συ,Πασχα ειναι! :unsure: Χαχαχα,ευχαριστηθηκες τουλαχιστον,μην σκεφτεσαι την ζυγαρια! :green: Θα ηταν καλο παντως να γραψουμε καμια συνταγη για λουκουμαδια μιας και αναφερονται! :green:

leftis
18-04-12, 20:39
το κανες προσωπικο το θεμα!

Μάλλον κερδίζεις :P


TI EKANEΣ

Με συγχωρείται παιδιά...

leftis
18-04-12, 20:41
τσιτοβδομαδα...Δευτερα τσουρεκι με μερεντααααααα (αχ)
Τριτη μισο ταψι σπανακοπιτα +μανιταροπρασοπιτα
Παρασκευη τσουρεκιαααα
Σαββατο τσουρεκια
Κυριακη τσουρεκια+ παλι τσουρεκια+ ενα τεραστιο πιατο μαγειριτσα + παλι τσουρεκια + αποξηραμενα δαμασκηνα+ λουκουμια +120 γρ σοκολατα +3 καραμελες....
(και μια μπουκια κατσικι)
ακομα δεν ζυγιστηκα xD

τι λουκουμαδες ειναι αυτοι αγορι μου εχω τρελαθει λεμε...σπιτικοι ειναι???
αλλη φορα πιο πολυ ζουμ ε :P ;)

(συνολο καμια 5 τσουρεκια μεγαλα)

ε όχι και σπιτικοί...τους καταβρόχθισα στα γραφικά στενά του Ναυπλίου, έχει ενα λουκουματζίδικο και γ@μώ.

Nastya
18-04-12, 21:03
Πω leftis με σκοτωσες. τι ηθελα και ανοιξα το τοπικ. περιμενω πως και πως να περασουν οι ημερες να φαω λουκουμαδες στο ελευθερο γευμα

Apollonas
18-04-12, 21:10
Εγώ χτυπάω κυριακή cheat meal Giga, 2 οικογενιακές πίτσες, 1 τυροκροκέτες, 1 πατάτες τηγανιτές και ένα προφιτερολάκι για να πατήσει τα υπόλοιπα, καταναγκαστικά το τρώω αλλά είναι μια φορα την βδομαδα...!!!

eli_din3
18-04-12, 21:13
Πω leftis με σκοτωσες. τι ηθελα και ανοιξα το τοπικ. περιμενω πως και πως να περασουν οι ημερες να φαω λουκουμαδες στο ελευθερο γευμα

και εγω στο επομενο τσιτ (σε εναν μηνα τωρα :P) λουκουμαδες με σοκολατα θελωωωω
εμεις δεν εχουμε με ασπρη ομως :@:@:@:@:@

vickypek
18-04-12, 23:46
Επειδή είμαι αρκετά κακός, πάρε και μερικές φωτογραφίες :thumbup:

43338
43339

οου μαι γκοντττττττ :bowdown: :bowdown: ελπιζω να το βαφτισες καθαρη πρωτεινη πριν ορμηξεις :P:P

tolis93
18-04-12, 23:49
ενα σας λεω....σε 1 μηνα θα ανεβει πραγματικα πολυ πραγμα....ερχεται ενας φιλος γλυκατζης....μανιακος με μερεντες κ σοκολατες.κ τ υποσχεθηκα ξεσκισμα μεχρι εμετου...πριν φαμε θα τα βγαλω μια φωτο....:green: καλα eli din3 του δωσες πονο.ετσι πρεπει

Ste16
22-04-12, 02:21
ήταν νομιζω καιρος να γραψω και εγω στην αγαπημενη μου ενοτητα που με τοση προσηλωση παρακολουθω αλλα δεν εκανα τσιτ για να γραψω....χαχα...μετα απο ενα μηνα χωρις το παραμικρο τσιτακι κ αφου αρχισα να στεγνωνω αποφασισα οτι ε ενα light τσιτ επιβαλλεται....κ ισως ηταν το καλυτερο που εχω κανει γιατι δεν ενιωσα τις παραμικρες τυψεις...πιο πολυ ηταν τσιτ επειδη ανεβασα θερμιδες κ οχι τοσο γ το περιεχομενο....

εχουμε και λεμε.....απο το ντερλικατεσεν 2 σουβλακια κοτοπουλο ( οταν λεμε σουβλακια εννοω καλαμακια προς αποφυγη παρεξηγησεων με τους αθηναιους :P )
μια χωριατικη σαλατα σε καλαμακια τουτεστην 3 καλαμακια με 4 ντοματινια εκαστο, 1 καλαμακι με κατι μπαλακια με τυρι ( σαν φετα) και ενα καλαμακι με 5 ελιές .... και φυσικα μπολικο κρεμμυδι κ μουσταρδα !!! και για να ολοκληρωθει αυτο το τελειο γευμα και 200 γρ frozen yogurt sugarfree απο haagen dazs και ηρθε και εδεσε...το σκεφτομαι το τσιτακι μου και το χαιρομαι....καληνυχταααααααααααααα!

tolis93
22-04-12, 11:34
ήταν νομιζω καιρος να γραψω και εγω στην αγαπημενη μου ενοτητα που με τοση προσηλωση παρακολουθω αλλα δεν εκανα τσιτ για να γραψω....χαχα...μετα απο ενα μηνα χωρις το παραμικρο τσιτακι κ αφου αρχισα να στεγνωνω αποφασισα οτι ε ενα light τσιτ επιβαλλεται....κ ισως ηταν το καλυτερο που εχω κανει γιατι δεν ενιωσα τις παραμικρες τυψεις...πιο πολυ ηταν τσιτ επειδη ανεβασα θερμιδες κ οχι τοσο γ το περιεχομενο....

εχουμε και λεμε.....απο το ντερλικατεσεν 2 σουβλακια κοτοπουλο ( οταν λεμε σουβλακια εννοω καλαμακια προς αποφυγη παρεξηγησεων με τους αθηναιους :P )
μια χωριατικη σαλατα σε καλαμακια τουτεστην 3 καλαμακια με 4 ντοματινια εκαστο, 1 καλαμακι με κατι μπαλακια με τυρι ( σαν φετα) και ενα καλαμακι με 5 ελιές .... και φυσικα μπολικο κρεμμυδι κ μουσταρδα !!! και για να ολοκληρωθει αυτο το τελειο γευμα και 200 γρ frozen yogurt sugarfree απο haagen dazs και ηρθε και εδεσε...το σκεφτομαι το τσιτακι μου και το χαιρομαι....καληνυχταααααααααααααα!

απο τα πιο εξυπνα τσιτ.αυτο το σαν φετα ηταν mozzarela ;)

tyler_durden
22-04-12, 11:54
Εγώ χτυπάω κυριακή cheat meal Giga, 2 οικογενιακές πίτσες, 1 τυροκροκέτες, 1 πατάτες τηγανιτές και ένα προφιτερολάκι για να πατήσει τα υπόλοιπα, καταναγκαστικά το τρώω αλλά είναι μια φορα την βδομαδα...!!!

:green:

Ste16
22-04-12, 12:30
απο τα πιο εξυπνα τσιτ.αυτο το σαν φετα ηταν mozzarela ;)

χαχα...α ρε τολη εσυ που εισαι σεφ πες μας πως να φτιαξουμε αυτο το frozen yogurt χωρις την ζαχαρη σπιτι !! :)

tolis93
22-04-12, 12:31
χαχα...α ρε τολη εσυ που εισαι σεφ πες μας πως να φτιαξουμε αυτο το frozen yogurt χωρις την ζαχαρη σπιτι !! :)

να σου πω την αμαρτια μ δεν εχω φαει ποτε απο εκει οποτε δε ξερω γευση υφη κτλπ ωστε να σκεφτω τι συνδιαζεται για να βγει κατι αναλογο. παντως αν εχω καταλαβει καλα ειναι σαν σοφτ μους γιαουρτι ετσι?

Ste16
22-04-12, 12:37
να σου πω την αμαρτια μ δεν εχω φαει ποτε απο εκει οποτε δε ξερω γευση υφη κτλπ ωστε να σκεφτω τι συνδιαζεται για να βγει κατι αναλογο. παντως αν εχω καταλαβει καλα ειναι σαν σοφτ μους γιαουρτι ετσι?

ναι κάπως έτσι είναι ... άμα βρω συνταγή θα το βάλω στο μενού κάθε μέρας...χαχαχα

tolis93
22-04-12, 13:53
ναι κάπως έτσι είναι ... άμα βρω συνταγή θα το βάλω στο μενού κάθε μέρας...χαχαχα

δοκιμασε 200 γρ στραγγιστο complete η kri-kri τα οποια ειναι σχετικα smoothie γιαουρτια. ανακατεψε με 200 γρ linessa 0,1 % fat. χτυπα γαλα noynoy family 0% γυρω στα 100 μλ με 3 κουταλιες σουπας ζαχαρινη. βαλτα ολα σε ενα μπολ ανακατεψε τα και σκεπασε τα με ζελατινα. βαλτα στη καταψυξη για μιση ωρα κ μετα στο πανω πανω ραφι του ψυγειου. δε ξερω αν μοιαζει η γευση διοτι δν εχω φαει αλλα εμενα μου εγινε σαν σοφτ παγωτο εκατσε πολυ τουμπανο. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΦ ΤΟΠΙΚ γιατι το φαγα αυτο π φτιαξα:green: κ ηταν εκτος των μακρο της ημερας

Ste16
22-04-12, 15:20
δοκιμασε 200 γρ στραγγιστο complete η kri-kri τα οποια ειναι σχετικα smoothie γιαουρτια. ανακατεψε με 200 γρ linessa 0,1 % fat. χτυπα γαλα noynoy family 0% γυρω στα 100 μλ με 3 κουταλιες σουπας ζαχαρινη. βαλτα ολα σε ενα μπολ ανακατεψε τα και σκεπασε τα με ζελατινα. βαλτα στη καταψυξη για μιση ωρα κ μετα στο πανω πανω ραφι του ψυγειου. δε ξερω αν μοιαζει η γευση διοτι δν εχω φαει αλλα εμενα μου εγινε σαν σοφτ παγωτο εκατσε πολυ τουμπανο. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΦ ΤΟΠΙΚ γιατι το φαγα αυτο π φτιαξα:green: κ ηταν εκτος των μακρο της ημερας



χαχαχα είσαι θεός...ακόμα γελάω....μια ερωτηση μονο γιατι δεν είμαι και πολυ της κουζινας μόνο γ κάτι τέτοια την επισκεφτομαι... 200 γρ. linessa.;; τι είναι ;;:unsure:

tolis93
22-04-12, 16:18
χαχαχα είσαι θεός...ακόμα γελάω....μια ερωτηση μονο γιατι δεν είμαι και πολυ της κουζινας μόνο γ κάτι τέτοια την επισκεφτομαι... 200 γρ. linessa.;; τι είναι ;;:unsure:

γιαουρτι ειναι το βρισκεις μονο σε λιντλ και ειναι ΠΟΛΥ κρεμωδες

Ste16
22-04-12, 16:30
γιαουρτι ειναι το βρισκεις μονο σε λιντλ και ειναι ΠΟΛΥ κρεμωδες

ναι ναι με ενημέρωσε η προσωπική μου σεφ πριν λίγο, η μάνα μου ! χαχα αύριο κιόλας θα το φτιάξω...και ούτε εγώ ειμαι οφ τόπικ γτ σκοπευω να το φάω ΟΛΟ ! χαχα:P

Ste16
24-04-12, 15:29
'ηταν μου φαινεται να μην ξεκινησω τα τσιτ ... αυτο το τσιτ δεν το ευχαριστηθηκα καθολου το κανα 2 η ωρα το βραδυ νομιζω τελειως ασυναισθητα και ενιωθα και τυψεις....εχουμε και λεμε...3φρυγανιες ( 105 kcal) 1 τονοσαλατα ( 250 kcal) 50 gr spread τυρι 5% (65 kcal) και 5 ελιες ( 60-70 kcal ?? ) τελεια !!! μου την σπανε τα λαιμαργα τσιτ !!!:food::food::cursing::cursing:

tolis93
24-04-12, 15:35
'ηταν μου φαινεται να μην ξεκινησω τα τσιτ ... αυτο το τσιτ δεν το ευχαριστηθηκα καθολου το κανα 2 η ωρα το βραδυ νομιζω τελειως ασυναισθητα και ενιωθα και τυψεις....εχουμε και λεμε...3φρυγανιες ( 105 kcal) 1 τονοσαλατα ( 250 kcal) 50 gr spread τυρι 5% (65 kcal) και 5 ελιες ( 60-70 kcal ?? ) τελεια !!! μου την σπανε τα λαιμαργα τσιτ !!!:food::food::cursing::cursing:

ελα ρ συ τσιτ ειναι βρωμικο φαγητο.αυτο το ασυναισθητο συνηθως σημαινει οτι η δε τρως αρκετα η δε χορταινεις αρκετα. αν το παθαινεις συχνα βαλε παραπανω σαλατουλα το βραδυ η κατι πριν τον υπνο. κοβεται μαχαιρι η πεινα

eli_din3
24-04-12, 15:37
ελα ρ συ τσιτ ειναι βρωμικο φαγητο.αυτο το ασυναισθητο συνηθως σημαινει οτι η δε τρως αρκετα η δε χορταινεις αρκετα. αν το παθαινεις συχνα βαλε παραπανω σαλατουλα το βραδυ η κατι πριν τον υπνο. κοβεται μαχαιρι η πεινα

εμ..συγγνωμη που επεμβαινω αλλα η πεινα δεν κοβεται ποτε :P και ειδικα κ μαχαιρι :P

(οντως βρε σιγα μην ειναι τσιτ αυτο)

gym
24-04-12, 15:42
η εννοια του cheat meal ειναι υποκειμενικη...
εαν ο αλλος στο προγραμμα του δεν εχει αυτες τις 5-6 ελιες και τις πχ 100 θερμιδες παραπανω απο το οτιδηποτε...(μην αναφερουμε τωρα δυο φυλλα μαρουλιου παραπανω ετσι?) και τα φαει τελος παντων αυτα τα ''εξτρα'' τοτε θεωρειται τσιτ μεαλ...

για αλλους απλα σημαινει πιτσα το τσιτ μεαλ...για μενα μπορει να μην υπαρχει καν ως ιδεα η πιτσα...

ο καθενας εχει διαφορετικη αντιληψη του τσιτ...κ ειδικα οταν ο αλλος νιωθει τυψεις απο αυτα που εφαγε,τοτε θα πρεπει να αναθεωρησει την
κανονικη διατροφη του...

βεβαια υπαρχει και η περιπτωση της λαιμαργιας...που δεν σου φτανει τιποτε οσο και να φας...γι αυτο ειμαι της αποψης...η ολα η τιποτα...

και καλυτερα τιποτα απο το να φαω τα παντα κ μετα να κλαιγομαι...;););)
εκει την πατανε οι περισσοτεροι...;)

billys15
24-04-12, 17:05
βεβαια υπαρχει και η περιπτωση της λαιμαργιας...που δεν σου φτανει τιποτε οσο και να φας...

Ωχχχχ...Τολη μας πιασανε... :shifty:

Εχεις δικιο ομως,ειναι και αναλογως σε τι φαση βρισκεσαι και τι θελεις απ'το σωμα σου.

tolis93
24-04-12, 17:14
Ωχχχχ...Τολη μας πιασανε... :shifty:

Εχεις δικιο ομως,ειναι και αναλογως σε τι φαση βρισκεσαι και τι θελεις απ'το σωμα σου.

εγω θελω six pack με kinder delice pack (http://www.google.gr/imgres?q=kinder+delice+six+pack+abs&um=1&hl=el&client=firefox-a&hs=mK2&rls=org.mozilla:el:official&channel=np&biw=1280&bih=889&tbm=isch&tbnid=YFNZwJXdDTGgfM:&imgrefurl=http://www.confitelia.com/Biscuit-Kinder-Delice&docid=A6TDhepjsiuZaM&imgurl=http://www.confitelia.com/WebRoot/StoreES/Shops/ea3441/4912/DE18/4C43/F6AF/D4D3/52DF/A378/AB07/DEL-T1x20-Cacao.gif&w=600&h=570&ei=R7WWT_amKsLVsgbn0v31DQ&zoom=1&iact=rc&dur=588&sig=108164667219971946947&page=1&tbnh=169&tbnw=181&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:1,s:0,i:63&tx=12&ty=51)...:green: τωρα ετσι επειδη με πιασατε παω να φαω :green:

Ste16
24-04-12, 17:53
εγω θελω six pack με kinder delice pack (http://www.google.gr/imgres?q=kinder+delice+six+pack+abs&um=1&hl=el&client=firefox-a&hs=mK2&rls=org.mozilla:el:official&channel=np&biw=1280&bih=889&tbm=isch&tbnid=YFNZwJXdDTGgfM:&imgrefurl=http://www.confitelia.com/Biscuit-Kinder-Delice&docid=A6TDhepjsiuZaM&imgurl=http://www.confitelia.com/WebRoot/StoreES/Shops/ea3441/4912/DE18/4C43/F6AF/D4D3/52DF/A378/AB07/DEL-T1x20-Cacao.gif&w=600&h=570&ei=R7WWT_amKsLVsgbn0v31DQ&zoom=1&iact=rc&dur=588&sig=108164667219971946947&page=1&tbnh=169&tbnw=181&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:1,s:0,i:63&tx=12&ty=51)...:green: τωρα ετσι επειδη με πιασατε παω να φαω :green:


τόλη θέλω απλα να σου πω οτι σαλατα έχω μέχρι και στο πρωινο οταν αυτο δεν είναι κατι γλυκο πχ γαλα με βρωμη και μελι ... σιγα μην μεινω εγω πεινασμενη επειδη φαινεται περιεργο να τρωω σαλατα το πρωι ... ps : τα δικα μου τσιτ είναι πλεον παντα καθαρα ωστε οι τυψεις να φευγουν γρηγορα και να μην με πανε και πισω ;)

Ste16
24-04-12, 17:54
η εννοια του cheat meal ειναι υποκειμενικη...
εαν ο αλλος στο προγραμμα του δεν εχει αυτες τις 5-6 ελιες και τις πχ 100 θερμιδες παραπανω απο το οτιδηποτε...(μην αναφερουμε τωρα δυο φυλλα μαρουλιου παραπανω ετσι?) και τα φαει τελος παντων αυτα τα ''εξτρα'' τοτε θεωρειται τσιτ μεαλ...

για αλλους απλα σημαινει πιτσα το τσιτ μεαλ...για μενα μπορει να μην υπαρχει καν ως ιδεα η πιτσα...

ο καθενας εχει διαφορετικη αντιληψη του τσιτ...κ ειδικα οταν ο αλλος νιωθει τυψεις απο αυτα που εφαγε,τοτε θα πρεπει να αναθεωρησει την
κανονικη διατροφη του...

βεβαια υπαρχει και η περιπτωση της λαιμαργιας...που δεν σου φτανει τιποτε οσο και να φας...γι αυτο ειμαι της αποψης...η ολα η τιποτα...

και καλυτερα τιποτα απο το να φαω τα παντα κ μετα να κλαιγομαι...;););)
εκει την πατανε οι περισσοτεροι...;)

δεν θα μπορουσα να συμφωνησω παραπανω !!!

Ste16
24-04-12, 17:59
εμενα τα τσιτ μου αρεσουν να ειναι σε ποσοτητα οχι σε γευση ... γιατι έτσι και σκας και τρως στεγνα ... να δωσω ενα παραδειγμα το τελευταιο τσιτ που θυμαμαι να ευχαριστηθηκα παρα παρα πολυ ηταν πριν κανα διμηνο οταν η μαμα μου ( με την οποια κανουμε μαζι διατροφη και είναι αστερι σε κατι τετοιες συνταγες ) μου εκανε μια ομολετα με 4 ασπραδια κολοκυθακι μελιτζανα ντοματα μανιταρια και cottage αλλα μιλαμε εβαλε τοσα λαχανικα βρωμη που μπορει να ετρωγα και κανα μισαωρο !!! χαχα:P

tolis93
24-04-12, 18:04
τι μ θυμισες τωρα...1 κουβα να ρυζι και 1 κοτοπουλο ολοκληρο.γυρνα πισω μερικες σελιδες

Ste16
24-04-12, 18:10
τι μ θυμισες τωρα...1 κουβα να ρυζι και 1 κοτοπουλο ολοκληρο.γυρνα πισω μερικες σελιδες

χαχα δεν το ευχαριστηθηκες ;;; τα λατρευω κατι τετοια ΓΕΥΜΑΤΑΚΙΑ !!!

tolis93
29-04-12, 09:23
χτες δε γινοταν.παρολο π ειχα φαει σπιτι μοσχαρι κιολας. ενιωθα εναν υποσιτισμο οταν με κοιτουσε η πιτσα. ειχε γεννεθλια ενας φιλος κ τελος παντων.
μισο κομματι chicken lovers pizza hut και το μισο απο ενα μικρο απο μια σπεσιαλ. ηπια κ λιγο μπυρα.μετα κατι λικερακια κερασι.μετα λιγο μαστιχα.βγηκαν κ τα ουζα.κ γιναμε...:green:

Italian
11-05-12, 23:48
Cheat night σήμερα :p club κοτόπουλο + μπεικον και σως στις πατάτες (πανε μήνες απο τέτοιο λυκουλειο cheat meal:p) δροσιζετε και ένα παγωτά κι στην κατάψυξη 0% για λίγο αργότερα και απο αύριο το πρωί γυρναω στον αγώνα

alexx
12-05-12, 01:02
Οταν κανουμε cheat meal τρωμε και το "κανονικο φαγητο" μας;
Εστω οτι ειστε εξω βραδυ και φαγατε σουβλακια οταν γυρισετε πισω θα φατε και το κοτοπουλο;

Εγω πιστευω οτι δεν χρειαζετε να τρωμε και τα 2 γιατι ξεφευγουμε απο θερμιδες..

Italian
12-05-12, 01:15
Εγω βασικά αντικαθιστω το φαγητό της διατροφής με κάτι extra λιπαρο και με πιο πολλές θερμίδες απο τι θα έτρωγα κάποιες φορές είναι βρωμικο και κάποιες άλλες κανά κοκκινιστο με μακαρόνια παραγγελία στο σπίτι (το παγωτό έμεινε να δροσιζετε τελικά δεν την παλεύει το στομάχι μου να το χωρέσει :p)

yiantheo
15-05-12, 18:45
λοιπον επειδη γινεσε 18 μια φορα η σημερινη μερα πρεπει να γραφτει οπωσδηποτε στα ιστορικα των cheat!! αρχισαμε το πρωι με μια φετοπιτα με γαλατακι στην συνεχεια ενα μεγαλο γευμα Macdonalds με extra πατατες και nuggets, σπιτικο φαι απο την γιαγια (το καλυτερο ετσι? :turtle:) και θα υπαρξει και συνεχεια μια και θα βρεθουμε με την παρεα και καταλαμβενετε!!

tolis93
15-05-12, 22:40
λοιπον επειδη γινεσε 18 μια φορα η σημερινη μερα πρεπει να γραφτει οπωσδηποτε στα ιστορικα των cheat!! αρχισαμε το πρωι με μια φετοπιτα με γαλατακι στην συνεχεια ενα μεγαλο γευμα Macdonalds με extra πατατες και nuggets, σπιτικο φαι απο την γιαγια (το καλυτερο ετσι? :turtle:) και θα υπαρξει και συνεχεια μια και θα βρεθουμε με την παρεα και καταλαμβενετε!!

pizza hut unlimited συνεχισε το.μετα ben n jerrys και μετα καμια κρεπα:green:

panakos
19-05-12, 20:57
παιδες μολις τελειωσα το <απαγορευμενο>γευμα!

κατσικακι στο φουρνο!εβγαλατην πετσα και εριξα ενα φαγητο αλλο πραγμα!!!!!:P:P:P:P:P

jasoon
20-05-12, 16:15
αχχχχχχ.. 2 κοματια μπακλαβά και ενα κοματι γλυκισμα ινδοκαριδο εφαγα σημερα.., :S

και απο δευτέρας............ δίαιτα.., =]

tyler_durden
20-05-12, 16:32
κυριακη σημερα...οφ και κετοντει δλδ..ανοιξα το φιντινγκ γουιντοου με μια κουταλια ελαιολαδο,100 γρ ρεγκατο και δυο λουκανικα φρανκφουρτης στο τηγανι για ζεσταμα..ακολουθει μια ομελετα με 3 αυγα,γκουντα,μπεικον και κοτοπουλο..θα ολοκληρωθει το μενου με δυο μοσχαρισιες και ενα φιλετο γαλοπουλα τιγκα σε μαγιονεζα για απογευματινο..βραδινο ενα κεσεδακι κοτατζ...μαζι μ ολα αυτα 3 σκουπ γουει..:turtle:

leftis
20-05-12, 16:55
κυριακη σημερα...οφ και κετοντει δλδ..ανοιξα το φιντινγκ γουιντοου με μια κουταλια ελαιολαδο,100 γρ ρεγκατο και δυο λουκανικα φρανκφουρτης στο τηγανι για ζεσταμα..ακολουθει μια ομελετα με 3 αυγα,γκουντα,μπεικον και κοτοπουλο..θα ολοκληρωθει το μενου με δυο μοσχαρισιες και ενα φιλετο γαλοπουλα τιγκα σε μαγιονεζα για απογευματινο..βραδινο ενα κεσεδακι κοτατζ...μαζι μ ολα αυτα 3 σκουπ γουει..:turtle:

τη whey τι την θες με τόση πρωτείνη? :turtle:

tyler_durden
20-05-12, 17:09
τη whey τι την θες με τόση πρωτείνη? :turtle:

ακουω το ντεβιλ εγω..κακο δεν κανει:green:

billys15
20-05-12, 19:08
μαζι μ ολα αυτα 3 σκουπ γουει..:turtle:

Ηθελες να εκμεταλλευτεις την ινσουλινη φανταζομαι...:green:

AntwnhsSs
20-05-12, 19:14
χτες βραδυ
unlimited 2 burger (1Κοτοπουλο/1 μπιφτεκη) κ 1 τορτιγια με πολυ τυρι κ κοτοπουλο + σαλατα με μελι και 3 ποτηρια κοκα λιγχτ :turtle:

jannous44
20-05-12, 19:21
βεβαια υπαρχει και η περιπτωση της λαιμαργιας...που δεν σου φτανει τιποτε οσο και να φας...γι αυτο ειμαι της αποψης...η ολα η τιποτα...



+111 :thumbup::thumbup::thumbup:

γιατι παντα να παθαινω αυτο δεν μπορω να το καταλαβω:P

Ste16
22-05-12, 03:20
επειδη είχα καιρο να γραψω στο αγαπημενο μου θεμα και μαλλον θα κανω πολυυυυυυ καιρο μεχρι να γραψω ας μοιραστω το μικρο μου τσιτακι γτ τα κοβω και αυτα για τον ιουνη !! λοιπον zero coke με τα μεγαλα τα ποπκορν & στο καπακι 400gr frozen yogurt sugarfree με φραουλα απο πανω (φρουτο) και μετα επειδη ειμαι η κλασσικη ενοχλητικη φιλη π ο καθενας μας εχει π ειτε θα λεει οχι οχι ευχαριστω ειμαι σε διατροφη η θα τσιμπολογαει απο ολους επειδη ειναι σε free μερα δοκιμασα απο ολα απο ολους !! λες κ δεν ειχα ξαναφαει τοστ η κρεπα χαχα αυτα....καλη γραμμωση παιδια :p

Eddie
22-05-12, 04:13
Μετα απο πολυ καιρο εκανα κι εγω μια γουρουνια με πιτσα..(μετα απο πολυ καιρο λεγω γιατι πιτσα εχω να φαω απο περισυ τον ιουνη απ το olympus pro,θυμαται ο τεφατζης.. ;p)Σημερα πηγαμε σε ενα μαγαζι το οποιο δινει με 6 ευρω ανα ατομο οση πιτσα θες,και οτι πιτσα θες..ετσι 3 ατομα λοιπον με 18 ευρω φαγαμε 5 πιτσες (τις κανονικες φυσικα κ οχι ατομικες) δηλαδη απο 12-13 κομματια ο καθενας..και μπορω να πω οτι δεν τερματησα,τι σκ@τα μου συμβαινει? :unsure: τεσπα,ωραια ηταν..τωρα κομμενος υδατ κ λιπη για 2 μερες :green:

kinderhappyhippo
22-05-12, 15:20
Χτες το βράδυ 2 hot-dog... εντάξει τίποτα τραγικό, είχα 2 μήνες να φάω. :P

Ste16
23-05-12, 02:26
τελικα το τελευταιο τσιτ εγινε σημερα κ για τα δεδομενα μου ηταν τσιτ με τα ολα του....υγιεινο μεν ακομα δεν μπορω να χωνεψω δε....χαχα εχουμε λοιπον και λεμε.....6φρυγανιες συκαλεως με καμια 200-300γρ κατικι δομοκου 6 φετες βραστη γαλοπουλα 10 ελιες 1 κονσερβα τονου 2 coca cola light και στο καπακι ενα μπολ ξηροκαρπια mix ....ουφ τα βλεπω τωρα και καταλαβαινω το βαθμο της λαιμαργιας μου...δεν πειραζει καλο ηταν!εσκασα :green: καληνυχτα!

Stella
23-05-12, 14:41
Άντε να γράψω και΄γω μια φορά εδώ...αν και τα δικά μου τσιτ δε μοιαζουν με τα δικά σας...
Λοιπόν χθες από το απόγευμα και μέχρι το βράδυ καθόμουν σπίτι και όοοολη την ώρα πηγαινοερχόμουν στην κουζίνα και ετρωγα φρυγανιες με τυρί (αλλες με κοτατζ και άλλες με τυρί του τοστ...α...και κανα δυο με μέλι...) μιλάμε πολύυυυ πράμα!
Ε μετα πήρα και ένα παγωτο στατους και το καταβροχθησα....πφφφφφ...ήπια και τρια λίτρα νερό (ε βεβαια με τοοοοσο τυρι....) ήρθα και τουμπάνιασα....εσκασα μιλάμε...σε βαθμό πόνου....
Παντα λέω ότι δε θα το ξανακάνω.....
Όλα τα τσιτ μου σε τέτοιο στυλ είναι....

eli_din3
23-05-12, 15:01
Άντε να γράψω και΄γω μια φορά εδώ...αν και τα δικά μου τσιτ δε μοιαζουν με τα δικά σας...
Λοιπόν χθες από το απόγευμα και μέχρι το βράδυ καθόμουν σπίτι και όοοολη την ώρα πηγαινοερχόμουν στην κουζίνα και ετρωγα φρυγανιες με τυρί (αλλες με κοτατζ και άλλες με τυρί του τοστ...α...και κανα δυο με μέλι...) μιλάμε πολύυυυ πράμα!
Ε μετα πήρα και ένα παγωτο στατους και το καταβροχθησα....πφφφφφ...ήπια και τρια λίτρα νερό (ε βεβαια με τοοοοσο τυρι....) ήρθα και τουμπάνιασα....εσκασα μιλάμε...σε βαθμό πόνου....
Παντα λέω ότι δε θα το ξανακάνω.....
Όλα τα τσιτ μου σε τέτοιο στυλ είναι....

μαλλον δεν πρεπει να μπαινω σαυτο το τοπικ στην κατασταση π βρισκομαι.. :/ :(

sTeLaKoS
25-05-12, 20:17
Μισό πακέτο πτι μπερ και μισό κουτί μερέντα... μια χιλιάρα τις υπολόγισα... :(

tolis93
25-05-12, 20:36
δεν επαιζε τιποτα διατροφικο για απογευμα...οποτε εκανα τη πιο υγιεινη επιλογη π ειχα. τορτιγια με 2 φετες λα βας τυρι μεσα λαιτ και (παλι καλα ειχε μηνει απο το μεσημερι) 1 μπουτι κοτοπουλο. επαιξαν μεσα μουσταρδες κετσαπ ντοματες πιπεριες και μετα απο αυτο το ωραιο χτυπησα κ 1 μηλο. μεσα στα μακρος μ ηταν τουλαχιστον:green:

eli_din3
25-05-12, 20:37
ΞΕΓΡΑΦΟΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΕΛΟΣ

Stella
25-05-12, 22:12
δεν επαιζε τιποτα διατροφικο για απογευμα...οποτε εκανα τη πιο υγιεινη επιλογη π ειχα. τορτιγια με 2 φετες λα βας τυρι μεσα λαιτ και (παλι καλα ειχε μηνει απο το μεσημερι) 1 μπουτι κοτοπουλο. επαιξαν μεσα μουσταρδες κετσαπ ντοματες πιπεριες και μετα απο αυτο το ωραιο χτυπησα κ 1 μηλο. μεσα στα μακρος μ ηταν τουλαχιστον:green:

Καλά βρε Τολη αυτό τώρα τη δουλεια έχει στο τοπικ με τα τσιτ;;;:unsure:
Μόνο τσιτ δεν είναι!

Stella
25-05-12, 22:12
Μισό πακέτο πτι μπερ και μισό κουτί μερέντα... μια χιλιάρα τις υπολόγισα... :(

Πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς αυτό μετρησε πολύ μιλάμεεεεε....:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Ariel
25-05-12, 23:06
κι εγω που εχω μανια με συνταγες....ολο μπαινω και τις ψαχουλευω..αλλα πειναω και τις παραταω!!!!!:P

kokolakis
27-05-12, 22:37
καθιερωμένο πια chat meal σκεπαστή :thumbup: και μισή κρέπα bueno, cookies με μια μπάλα παγωτό καραμέλα.... :nana:

magdaline
31-05-12, 00:44
πρωι κουάκερ με γάλα κ 1 κτ καφέ,
Δεκατιανο 4 κριτσίνια πολύσπορα,
Μεσημεριανό 1 λεπτή φέτα ψωμι με βιτάμ κ μέλι + 1 κομματάκι χαλβά αμυγδάλου
απογευματινό 1 καριόκα
πριν το cinema 1 ατομική πίτσα bbq chicken (Άφησα 1 κομμάτι .. μη με πειτε και γουρούνα)
στη ταινια ντορίτος με τυρί + coca cola light
2 καριόκες πριν τον ύπνο..
ΛΟΛ
ΤΕΛΕΙΑ ;D

alexx
31-05-12, 00:48
Κερδιζει κατι αν ενω φας το cheat meal κανεις και κανονικο γευμα;
Εισαι εξω και εχεις φαει πιτσα..οταν πας σπιτι ειναι σωστο να φας κοτοπουλο ή να παρεις πρωτεινη;
Η πιτσα αντικατεστησε το γευμα κοτοπουλο..αρα ειναι καλυτερα να μην φας το cheat και το "σωστο γευμα". Ετσι δεν ξεφευγεις και σε θερμιδες

koukoutsaki
31-05-12, 00:48
πρωι κουάκερ με γάλα κ 1 κτ καφέ,
Δεκατιανο 4 κριτσίνια πολύσπορα,
Μεσημεριανό 1 λεπτή φέτα ψωμι με βιτάμ κ μέλι + 1 κομματάκι χαλβά αμυγδάλου
απογευματινό 1 καριόκα
πριν το cinema 1 ατομική πίτσα bbq chicken (Άφησα 1 κομμάτι .. μη με πειτε και γουρούνα)
στη ταινια ντορίτος με τυρί + coca cola light
2 καριόκες πριν τον ύπνο..
ΛΟΛ
ΤΕΛΕΙΑ ;D

θεε μου :bowdown::bowdown::bowdown:
εχω ξεχασει τις γευσεις
θελω κ γωωωωωω

καθε ποτε κανει ς cheat? :unsure:

dorita
31-05-12, 00:50
πρωι κουάκερ με γάλα κ 1 κτ καφέ,
Δεκατιανο 4 κριτσίνια πολύσπορα,
Μεσημεριανό 1 λεπτή φέτα ψωμι με βιτάμ κ μέλι + 1 κομματάκι χαλβά αμυγδάλου
απογευματινό 1 καριόκα
πριν το cinema 1 ατομική πίτσα bbq chicken (Άφησα 1 κομμάτι .. μη με πειτε και γουρούνα)
στη ταινια ντορίτος με τυρί + coca cola light
2 καριόκες πριν τον ύπνο..
ΛΟΛ
ΤΕΛΕΙΑ ;D

παρουσα.....:green::P

πλακα πλακα το τι βλακειες εχω φαει τελευταια δεν λεγεται!!!!:P:P

marvin
31-05-12, 00:50
θεε μου :bowdown::bowdown::bowdown:
εχω ξεχασει τις γευσεις
θελω κ γωωωωωω

καθε ποτε κανει ς cheat? :unsure:

Κουκουτσι τι δουλεια εχεις σε αυτο το τοπικ.....Γιανννννννννννννη!!!!!!:P:P:P

magdaline
31-05-12, 00:51
θεε μου :bowdown::bowdown::bowdown:
εχω ξεχασει τις γευσεις
θελω κ γωωωωωω

καθε ποτε κανει ς cheat? :unsure:

τετάρτες συνήθως αλλά όχι κάθε εβδομάδα. συνήθως κάθε 10-15 μέρες. α παρεπιπτόντως έχω πάει για χέσιμο 5 φορές σήμερα:rolf::rolf::rolf:


alexx
Κερδιζει κατι αν ενω φας το cheat meal κανεις και κανονικο γευμα;
Εισαι εξω και εχεις φαει πιτσα..οταν πας σπιτι ειναι σωστο να φας κοτοπουλο ή να παρεις πρωτεινη;
Η πιτσα αντικατεστησε το γευμα κοτοπουλο..αρα ειναι καλυτερα να μην φας το cheat και το "σωστο γευμα". Ετσι δεν ξεφευγεις και σε θερμιδες

τσιτ ντέη είναι τσιτ ντέη για μένα. ό,τι θες κάνεις.

magdaline
31-05-12, 00:52
παρουσα.....:green::P

πλακα πλακα το τι βλακειες εχω φαει τελευταια δεν λεγεται!!!!:P:P

χααχαχαχαχαχ! ντοριτάκι σε έφαγα σήμερα κ έσκασα :P

dorita
31-05-12, 00:53
χααχαχαχαχαχ! ντοριτάκι σε έφαγα σήμερα κ έσκασα :P

καλα εκανες!!!!:P:P:P:P

χρειαζεται που κ που κ αφου το φχαριστηθηκες κιολας....τελεια!!!:thumbup:

koukoutsaki
31-05-12, 00:54
Κουκουτσι τι δουλεια εχεις σε αυτο το τοπικ.....Γιανννννννννννννη!!!!!!:P:P:P


:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
θα τα βλεπω το βραδυ στον υπνο μου

koukoutsaki
31-05-12, 00:59
τετάρτες συνήθως αλλά όχι κάθε εβδομάδα. συνήθως κάθε 10-15 μέρες. α παρεπιπτόντως έχω πάει για χέσιμο 5 φορές σήμερα:rolf::rolf::rolf:



τσιτ ντέη είναι τσιτ ντέη για μένα. ό,τι θες κάνεις.


αυτο θα πει οτι τα απεβαλλες ομως ε ?:unsure:

magdaline
31-05-12, 01:01
αυτο θα πει οτι τα απεβαλλες ομως ε ?:unsure:
ε εφαγα πολύ δε νομίζω να έχεσα μια ολόκληρη πίτσα :P:rolf:

koukoutsaki
31-05-12, 01:03
ε εφαγα πολύ δε νομίζω να έχεσα μια ολόκληρη πίτσα :P:rolf:

ειπες 5 φορες ομως...αυτο σημαινει οτι ο οργανισμος δεν κρατησε πολυ πραμα το εδιωξε ...

(ετσι ετρωγα καθε μερα...παλιες εποχες :green::green::green:)

magdaline
31-05-12, 01:05
ειπες 5 φορες ομως...αυτο σημαινει οτι ο οργανισμος δεν κρατησε πολυ πραμα το εδιωξε ...

(ετσι ετρωγα καθε μερα...παλιες εποχες :green::green::green:)
αυτά είναι.. κάτσε μια, παω για την 6η:rolf:

dorita
31-05-12, 01:08
αυτά είναι.. κάτσε μια, παω για την 6η:rolf:

:rolf::rolf::turtle::turtle:


ειπες 5 φορες ομως...αυτο σημαινει οτι ο οργανισμος δεν κρατησε πολυ πραμα το εδιωξε ...

(ετσι ετρωγα καθε μερα...παλιες εποχες :green::green::green:)

ωχ....κ μενα κατι μου θυμιζει αυτο!!!:-D

magdaline
31-05-12, 01:12
:rolf::rolf::turtle::turtle:





πονάει το κωλί μου :rolf::rolf::rolf:

TRIANTAFYLLOU
31-05-12, 01:44
πονάει το κωλί μου :rolf::rolf::rolf:

έχω λιώσει μιλάμε με έφυγε το ρυζι απο την μυτη , (κοτόπουλο αλα κρέμ έτρωγα ) :rolf::rolf::rolf:

RAMBO
31-05-12, 01:45
Ηλια εχω γονατισει απο το γελιο....


:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

TRIANTAFYLLOU
31-05-12, 01:56
Ηλια εχω γονατισει απο το γελιο....


:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

ασε Κώστα έπεσα κάτω μιλάμε , να ναι καλα που μας έκανε και γελάσαμε και αυτα τα αυθόρμητα είναι τα καλύτερα :rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

8avos
31-05-12, 02:02
έχει ρέντα νυχτιάτικα η δεσποινίς magdaline
μας έχει διαλύσει τα στομάχια:bowdown::bowdown:

magdaline
31-05-12, 02:07
:rolf::rolf::rolf:
έχω χεστεί στο γέλιο

Ηλαπ
31-05-12, 02:23
Δεν μας χεζεις ρε μαγδαλινη;;;:rolf::rolf::rolf:

TRIANTAFYLLOU
31-05-12, 03:05
ρε θα πεθάνουμε σήμερα απο το γέλιο τι ωραίο πράμα !!:turtle::turtle::turtle:που είναι τωρα ο γιατρός ο φικιώρης να πεί τα επιστημονικά του , το χέσιμο είναι υγεία πάντως :P:P και αν ανοίξει μια φορα το φινιστρίνι όλα είναι πιο εύκολα:rolf::rolf:

ομολογω πως σήμερα έχεις μεγάλη ρεντα κυρία Μαγδαλινή να σαι καλα που γελάσαμε :rolf::rolf::rolf:

tolis93
31-05-12, 10:24
http://www.youtube.com/watch?v=BijzjtMlHdw sorry αλλα δε γινοταν http://www.youtube.com/watch?v=eOylg-Tqr_U

vickypek
31-05-12, 15:33
ρε θα πεθάνουμε σήμερα απο το γέλιο τι ωραίο πράμα !!:turtle::turtle::turtle:που είναι τωρα ο γιατρός ο φικιώρης να πεί τα επιστημονικά του , το χέσιμο είναι υγεία πάντως :P:P και αν ανοίξει μια φορα το φινιστρίνι όλα είναι πιο εύκολα:rolf::rolf:

ομολογω πως σήμερα έχεις μεγάλη ρεντα κυρία Μαγδαλινή να σαι καλα που γελάσαμε :rolf::rolf::rolf:

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Ultra_b
31-05-12, 16:12
Παιδια δεν υπαρχει.. εχθες μετα απο κανενα μηνα έφαγα 2 πιτσες , 1 μεριδα πατατες , 1 σαλατα του σεφ και 1.5λιτρο κοκα κολα ζερο..!!! :P :P :P :P :P

magdaline
31-05-12, 16:15
Παιδια δεν υπαρχει.. εχθες μετα απο κανενα μηνα έφαγα 2 πιτσες , 1 μεριδα πατατες , 1 σαλατα του σεφ και 1.5λιτρο κοκα κολα ζερο..!!! :P :P :P :P :P
:clap:

Ηλαπ
31-05-12, 16:15
Παιδια δεν υπαρχει.. εχθες μετα απο κανενα μηνα έφαγα 2 πιτσες , 1 μεριδα πατατες , 1 σαλατα του σεφ και 1.5λιτρο κοκα κολα ζερο..!!! :P :P :P :P :P

Ενταξει στο τελος με αυτο εδω το εσωσες :P

Tasos Green
31-05-12, 16:17
Aμα ηταν κανονική coca cola θα έπιανε για τσιτ.... με την zero δεν πας πουθενά.. :green:

Απορώ πάντως με τα τσιτ που κάνετε...

magdaline
31-05-12, 16:19
Aμα ηταν κανονική coca cola θα έπιανε για τσιτ.... με την zero δεν πας πουθενά.. :green:

Απορώ πάντως με τα τσιτ που κάνετε...

είναι βουλιμικά ναι, συμφωνώ

Ηλαπ
31-05-12, 16:29
Παιδια εγγω εκανα ενα το σαββατο και ειπα να μην το γραψω για να το ξεχασω αλλα επειδη δν βλεπω να ξανακανω στο κοντινο μελλον ας το γραψω μια ετσι να χω να θυμαμαι :P

Λοιπον ξεκιναμε!! 2 μπαλες παγωτο μπεν ανδ τζερις (δια 2) ενα μεγαλο ποπ-κορν (δια δυο) μια μεριδα ντοριτος με λιωμενο τυρι (δια 2 ) ε μπουκαλακι λιπτον λεμονι μια κρεπα σοκολατα μπισκοτο(πειποιημενηηηη) και τελος ενα κουτακι λιπτον λεμονιι.....Αυτα τα ολιγα απο εμενααααααα

eli_din3
31-05-12, 16:54
αυτά είναι.. κάτσε μια, παω για την 6η:rolf:

φθανει ρε παιδια :P ...μπηκα και εγω το καημενο να δω κανα cheat να χαρω..και αντικρυζω αυτα τα ωραια
(τουλαχιστον μ φυγε η ορεξη :P)

vaggan
31-05-12, 17:17
φθανει ρε παιδια :P ...μπηκα και εγω το καημενο να δω κανα cheat να χαρω..και αντικρυζω αυτα τα ωραια
(τουλαχιστον μ φυγε η ορεξη :P)σιτ τσιτ

Ηλαπ
31-05-12, 21:40
Παιδια ειμαι σε δηλημα και θελω την βοηθεια σας :turtle:

2 σουβλακια με αλλαδωτη πιτα(ολικης) μαρουλι ντοματα και λιιιιιιιιιιγη σοσ κετσαπ (για να γλυστρααα :P ) {αυτο για μεσημερι]
και 1 κρεπα με βραστο κοτοπουλο πιπερια και λιιιγο τυρακι (για βραδυ :P )
Ειναι τσιτ ή θεωρουνται υγιεινη διατροφη??? :turtle:

vaggan
31-05-12, 21:41
πεννες με τονο αποψε το τσιτ μου

Dr.Dre
31-05-12, 21:42
Παιδια ειμαι σε δηλημα και θελω την βοηθεια σας :turtle:

2 σουβλακια με αλλαδωτη πιτα(ολικης) μαρουλι ντοματα και λιιιιιιιιιιγη σοσ κετσαπ (για να γλυστρααα :P ) {αυτο για μεσημερι]
και 1 κρεπα με βραστο κοτοπουλο πιπερια και λιιιγο τυρακι (για βραδυ :P )
Ειναι τσιτ ή θεωρουνται υγιεινη διατροφη??? :turtle:

το δεμα δεν ειναι αν θεωρουνται υγιεινη διατοφη
το θεμα ειναι να τα χε..ις

Ηλαπ
31-05-12, 21:45
το δεμα δεν ειναι αν θεωρουνται υγιεινη διατοφη
το θεμα ειναι να τα χε..ις

Εννοεις αμα χωρανε στα μακρος μου??? Ε σιγα και με το παραπανω!!Σμρ στο γυμν απο την ενταση και την ζεστη αρχισα να ζαλιζομαι και να γυρναν ολο γυρω μου και δν μπορουσα να αναπνευσω (δυσπνοια) νμζω οτι μια παρασπονδιαα την αξιζωωωω....

magdaline
31-05-12, 23:09
Εννοεις αμα χωρανε στα μακρος μου??? Ε σιγα και με το παραπανω!!Σμρ στο γυμν απο την ενταση και την ζεστη αρχισα να ζαλιζομαι και να γυρναν ολο γυρω μου και δν μπορουσα να αναπνευσω (δυσπνοια) νμζω οτι μια παρασπονδιαα την αξιζωωωω....
να μπορείς να τα ΧΕΣΕΙΣ λέει

sTeLaKoS
31-05-12, 23:15
Παιδιά μη το παραξηλώνουμε.. στην αρχή είχε πλάκα, εντάξει γελάσαμε, φτάνει όμως. Από κάποιο σημείο και μετά καταντά αηδία και κουραστικό.
Πάμε παρακάτω. :toast:

---------------------------

Carb up με μακαρόνια ολικής και χταπόδι. Νιώθω τρισευτυχισμένος! :P

DENNISGR
01-06-12, 02:47
Το δικο μου cheat meal ειναι να τρωω κατι το οποιο θα ξεπερασει της θερμιδες που πρεπει να καταναλωσω καθημερινος ....(οχι pizza κτλπ)
"Clean food" απλα πιο πολυ φαει απο οτι πρεπει
ααα και μια :toast:

Dimitris1988
03-06-12, 00:39
τελειωνω την προπονηση κατα τις 9 το βραδυ και το πρωτο σταθερο γευμα μου ειναι 10
συνηθως 500γρ χοιρινο η μοσχαρι η κοτοπουλο η ψαρι
μερικες φωτο
47320
47321
47322

beefmeup
03-06-12, 12:57
ωρριος μαν..πολυ μπομπα δειχνει:thumbup::thumbup:

sTeLaKoS
04-06-12, 13:07
Αμαρτία εξομολογουμένη ουκ εστίν αμαρτία....

1 κούπα καρύδια με 3κ.γ μέλι
1 ολόκληρο πακέτο φρυγανιές με 1/3 του κουτιού μεσαίο μέγεθος μερέντα.
1/2 πεπόνι

Κοντά δυο χιλιάρικα cals... 2 βδομάδες πίσω, χαλαρά... :(

tyler_durden
04-06-12, 13:43
στο τσαμπα ρε φιλε..αυτα δεν ειναι καν κανονικο γευμα..

beefmeup
04-06-12, 14:21
κ μετα το σουπερ πρωινο,παμε στο σουπερ ντουπερ μεσημεριανο..
big tasty,χωρις την σως..
μια χουφτα χαπια..
450 θερμιδες περιπου..

στελιο απο πανω σ εφαγα..:P
σημερα εχω κεφια,νομιζω θα κανω το χατ τρικ κ το βραδυ..:turtle:

tolis93
04-06-12, 14:27
κ μετα το σουπερ πρωινο,παμε στο σουπερ ντουπερ μεσημεριανο..
big tasty,χωρις την σως..
μια χουφτα χαπια..
450 θερμιδες περιπου..

στελιο απο πανω σ εφαγα..:P
σημερα εχω κεφια,νομιζω θα κανω το χατ τρικ κ το βραδυ..:turtle:

το βραδυ θελει κανα 2 ξεγυρισμενες σκεπαστες η κανα 2-3 γιγας απο το πολυγευστο με 3 κιλα μοσχαρισια μπριζολα μεσα:green:

beefmeup
04-06-12, 14:28
τ μοσχαρισια μπριζολα μεσα:green:

βασικα καπου εδω σε εχω...με ολα τα παρελκομενα κ εχω κ γλυκο εκμεκ,η προφιτερολ..
αλλα δεν ξερω πιο θα κολλησει καλυτερα..:unsure:
προβληματα που εχει η ζωη..

tolis93
04-06-12, 14:30
βασικα καπου εδω σε εχω...με ολα τα παρελκομενα κ εχω κ γλυκο εκμεκ,η προφιτερολ..
αλλα δεν ξερω πιο θα κολλησει καλυτερα..:unsure:
προβληματα που εχει η ζωη..

η σωστη απαντηση ειναι κ τα 2 βασικα:turtle:

beefmeup
04-06-12, 14:31
μπα βασικα ενω ειμαι πρεζακι της ζαχαρης,δεν μπορω πολυ..με λιγωνει..οποτε θα μεινω στο ενα..

tolis93
04-06-12, 14:38
μπα βασικα ενω ειμαι πρεζακι της ζαχαρης,δεν μπορω πολυ..με λιγωνει..οποτε θα μεινω στο ενα..

ε μετα θελει και 2-3 μπυρες τοτε με κανα φυστικακι να φυγει το λιγωμα:green: μισο κ μισο τοτε.αν κ εγω ειμαι φαν των σιροπιαστων

Gianna
04-06-12, 23:33
Σήμερα 12:00-13:00: 1 ζαμπονοτυρόπιτα, 3/4 από 1 τυρόψωμο και μετά το κορυφαίο...μία τεράστια κρέπα σοκολάτα, μπανάνα, τριμμένο μπισκότο!!! Είχα χρόνια πάααααρα πολλά να φάω κρέπα, ήταν πραγματική απόλαυση:P. Ε, μετά χαλαρά.....Κατά τις 21:00 1 scoop μετά την προπόνηση (όπου έγινε χαμός βάρη + 40' αερόβιο τρέξιμο) και τώρα πάω να χτυπήσω γιαουρτάκι/ταχίνι/ξηροκάρπια.

beefmeup
04-06-12, 23:35
τελικα εφαγα μια μπριζολα καπου 200γρ(ψημενη)
μια πιτα απο σουβλακι.
μια φετα ψωμι.
μισο εκμεκ καταιφι.
μια χουφτα τσιπς.
μια χουφτα χαπια..

καλα ηταν.

kokolakis
04-06-12, 23:39
τελικα εφαγα μια μπριζολα καπου 200γρ(ψημενη)
μια πιτα απο σουβλακι.
μια φετα ψωμι.
μισο εκμεκ καταιφι.
μια χουφτα τσιπς.


καλα ηταν.

το διαβαζα και εψαχνα να βρω το ''μια χουφτα χαπια..'' χαχαχαχα:thumbup:

beefmeup
04-06-12, 23:39
ειναι σαν την κοκα κολα..παει με ολα:geek:

COBRA_STYLE
04-06-12, 23:48
τα χαπια τι ητανε αν επιτρεπεται?:green:

beefmeup
04-06-12, 23:54
για σενα..
uni liver
urso x
fish oil
alhpa lipoic acid

COBRA_STYLE
04-06-12, 23:58
το ALA το εχωσες εκει μπας και σωσεις τπτ απο τον τοσο υ/α?:PΚαλο repartitioning στο προφιτερολ θα εκανε...ολο γλυκογονο:P

το urso x ειναι ursolic acid?

beefmeup
05-06-12, 00:01
καπως ετσι το σκεφτηκα κ γω για το οξυ..
αλλα καν μην εκανε τπτ δεν εχω θεμα..τον μεταβολιζει καλα το σωμα μου,τον υ/α ετσι κ αλλιως..;)

το αλλο,ναι αυτο ειναι..

pavlito10
05-06-12, 00:25
χθες βραδυ θεικο τ cheat meal!!!! 1 hot-dog,1 cheeseburger και μετα ενιωθα 1 κενο και χτυπησα και μια κρεπα σοκολατα-μπισκοτο.... το καταευχαριστηθηκα ομως....!!!!!:P:P

tolis93
05-06-12, 00:29
ειχα δεν ειχα επιρεασα με τα σουβλακια ε?:green:

kokolakis
05-06-12, 00:31
καλα εγω ελεγα να μην το γραψω αλλα αφου σαβουριαζουμε ολοι :P
1 πιτσα μαργαριτα και μιση καρμποναρα, δεν μπορουσα αλλο.... :puke:

Ηλαπ
05-06-12, 00:32
Η μαργαρητα να φανταστω ηταν οικογενιακη???

kokolakis
05-06-12, 00:49
μεσαια μεσαια, ειπα να μην το παρακανω.... :turtle:

Ηλαπ
05-06-12, 00:55
ΣΙγααα και εσκασε με αυτα??? :P
Εγω σμρ με ειχε πιασει κατι (μαλλον φτεει που δν εφαγα καλα ολη μερα) και εφαγα 1,5 πιατο της σουπα σπιτικη πατατασαλατα που εκαν εγω και επισης πηρα μια κοματαρα μοσχαρι την πεταξα στο τηγανακι εριξα λιγο καλομποκι και λιγη φετα (δν ειχα πιπερια :/) και το εκανα σαν ομελεταα :P Απολαυση και πειναω κιαλο βεβαιαα :P

eli_din3
06-06-12, 11:46
αρχιζω με 3-4 μπισκοτα σοκολατενια.. λεω αι στα διαλα.. τι να μ κανουν αυτα ετσι οπως ειμαι τωρα (ε μια φορα γινονται τα χθεσινα) παιρνω σβαρνα τα σουπερ μαρκετ... οχι δεν με τραβαει κατι. παω παιρνω παγωτο χυμα... 1 μπαλα φερρερο μια -->μιση λεμονι μιση φραουλα... αλλα οχι..ΟΧΙ... εκει.. θελω και αλμυρο... θελω γκουντις... ψαχνω ολη την περιοχη για γκουντις... βρισκω... βλεπω δεν εχω λεφτα..τελεια...παθαινω κρισαρα παω παιρνω ενα χοτ ντογκ.... μετα γυρναω σπιτι και τρωω και πατατακια.. και 2 βερικοκα.... αυτααα..ενα εκατομυριο βδομαδες πισω... το καλυτερο? ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝ!

tolis93
06-06-12, 14:40
αρχιζω με 3-4 μπισκοτα σοκολατενια.. λεω αι στα διαλα.. τι να μ κανουν αυτα ετσι οπως ειμαι τωρα (ε μια φορα γινονται τα χθεσινα) παιρνω σβαρνα τα σουπερ μαρκετ... οχι δεν με τραβαει κατι. παω παιρνω παγωτο χυμα... 1 μπαλα φερρερο μια -->μιση λεμονι μιση φραουλα... αλλα οχι..ΟΧΙ... εκει.. θελω και αλμυρο... θελω γκουντις... ψαχνω ολη την περιοχη για γκουντις... βρισκω... βλεπω δεν εχω λεφτα..τελεια...παθαινω κρισαρα παω παιρνω ενα χοτ ντογκ.... μετα γυρναω σπιτι και τρωω και πατατακια.. και 2 βερικοκα.... αυτααα..ενα εκατομυριο βδομαδες πισω... το καλυτερο? ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝ!

η περιγραφη μ θυμιζει κατι τετοιο (http://www.youtube.com/watch?v=dkiO2LyG8gg&feature=related)

GeoDask
06-06-12, 14:44
αρχιζω με 3-4 μπισκοτα σοκολατενια.. λεω αι στα διαλα.. τι να μ κανουν αυτα ετσι οπως ειμαι τωρα (ε μια φορα γινονται τα χθεσινα) παιρνω σβαρνα τα σουπερ μαρκετ... οχι δεν με τραβαει κατι. παω παιρνω παγωτο χυμα... 1 μπαλα φερρερο μια -->μιση λεμονι μιση φραουλα... αλλα οχι..ΟΧΙ... εκει.. θελω και αλμυρο... θελω γκουντις... ψαχνω ολη την περιοχη για γκουντις... βρισκω... βλεπω δεν εχω λεφτα..τελεια...παθαινω κρισαρα παω παιρνω ενα χοτ ντογκ.... μετα γυρναω σπιτι και τρωω και πατατακια.. και 2 βερικοκα.... αυτααα..ενα εκατομυριο βδομαδες πισω... το καλυτερο? ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝ!

:rolf::rolf::turtle:

kokolakis
06-06-12, 18:36
καλα αυτος στο βιντεακι εχει φαει τα παντα....

sakistaz
06-06-12, 20:03
6 μηνες ατσιταριστος τελιως.σημερα ομως:shock::shock::shock: εφαγα μισο κιλο απ τη τουρτα γενεθλιων μου.οταν κ αν στανιαρω απ το σοκ θ ανεβασω φωτο

Gianna
06-06-12, 22:22
αρχιζω με 3-4 μπισκοτα σοκολατενια.. λεω αι στα διαλα.. τι να μ κανουν αυτα ετσι οπως ειμαι τωρα (ε μια φορα γινονται τα χθεσινα) παιρνω σβαρνα τα σουπερ μαρκετ... οχι δεν με τραβαει κατι. παω παιρνω παγωτο χυμα... 1 μπαλα φερρερο μια -->μιση λεμονι μιση φραουλα... αλλα οχι..ΟΧΙ... εκει.. θελω και αλμυρο... θελω γκουντις... ψαχνω ολη την περιοχη για γκουντις... βρισκω... βλεπω δεν εχω λεφτα..τελεια...παθαινω κρισαρα παω παιρνω ενα χοτ ντογκ.... μετα γυρναω σπιτι και τρωω και πατατακια.. και 2 βερικοκα.... αυτααα..ενα εκατομυριο βδομαδες πισω... το καλυτερο? ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝ!

Ουπς, κάποιον μου θυμίζει.....μα ποιόν άραγε...(απλά στη θέση του σούπερ μάρκετ ΄βάλε περίπτερο - κατά 90% τα κάνω ώρες που μόνο στη γειτονιά μου βρίσκεις ανοιχτό περίπτερο, καλά τα σούπερ έχουν κλείσει προ πολλού- διπλασίασε τις ποσότητες και εδώ θα διαφωνήσω... goodies, όχι ποτέ...δεν μου λενε περιέργως τίποτα...να πω σφολιατοειδή, πιτόγυρα, πίτσες ναι..:P)

vickypek
06-06-12, 22:56
6 μηνες ατσιταριστος τελιως.σημερα ομως:shock::shock::shock: εφαγα μισο κιλο απ τη τουρτα γενεθλιων μου.οταν κ αν στανιαρω απ το σοκ θ ανεβασω φωτο

χαχαχαχα χρονια πολλα και περαστικαααααα!!!! :P:P

Stella
07-06-12, 09:58
Ουπς, κάποιον μου θυμίζει.....μα ποιόν άραγε...(απλά στη θέση του σούπερ μάρκετ ΄βάλε περίπτερο - κατά 90% τα κάνω ώρες που μόνο στη γειτονιά μου βρίσκεις ανοιχτό περίπτερο, καλά τα σούπερ έχουν κλείσει προ πολλού- διπλασίασε τις ποσότητες και εδώ θα διαφωνήσω... goodies, όχι ποτέ...δεν μου λενε περιέργως τίποτα...να πω σφολιατοειδή, πιτόγυρα, πίτσες ναι..:P)

Kαι μένα βρε παιδί μου αυτά τα σφολιατειδή (τυροπιτες/ζαμπονοτυρόπιτες/κουρού) είναι τα αγαπημένα μου αλλά τις ώρες που με πιανει και μένα η γουρουνια είναι τόσο αργά και βαριέμαι να πάω και στο περιπτερο οπότε τη βγάζω με μέλια/ταχίνια/τυρια/φρυγανιες.
Και μετα σκεφτομαι γμτ αυτά τα τρωω έτσι κι αλλιως κάθε μέρα χάθηκε να κ'ανω κανα τσιτ με κάτι πιό "ένοχο" βρε παιδί μου....:mad:

beatshooter
07-06-12, 15:44
Μελι το καλυτερο πραμα,μια κουταλια και φευγει η καψα για διαφορες μλκιες.

sakistaz
07-06-12, 19:49
χαχαχαχα χρονια πολλα και περαστικαααααα!!!! :P:P

ευχαριστω vicky να σαι καλα!!:)

!HARDCORE TRAINING!
08-06-12, 15:31
τοσο καιρο δεν εκανα cheat meal αλλα να βαλο την κυριακη

δηλαδη ρε παιδια τρομε οτι θελουμε οσο θελουμε?

δεν πειραζει δλδ αν φαμε κατι το βραδυ? η φαμε πολα λιπαρα?

η αν φαμε λιγο ολι την ημερα?

Giannistzn
08-06-12, 15:34
Εαν εχεις ενα προγραμμα που ακολουθεις για ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα (1βδομαδα, 10μερες, 20μερες, 1μηνα) η μια μερα δεν θα σου κανει τη διαφορα.

Αν και καλυτερα ειναι να περιοριστεις στο ενα γευμα, μην βγαλεις ολα τα αποθημενα σου σε μια μερα και καταληξεις σε βουλιμικο επεισοδιο. Ακολουθεις τη διατροφη σου και 1 στο τοσο τσιμπας και κατι απ'εξω ή κανενα γλυκο, ή οτι τραβαει η ορεξη σου.

!HARDCORE TRAINING!
08-06-12, 15:38
Εαν εχεις ενα προγραμμα που ακολουθεις για ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα (1βδομαδα, 10μερες, 20μερες, 1μηνα) η μια μερα δεν θα σου κανει τη διαφορα.

Αν και καλυτερα ειναι να περιοριστεις στο ενα γευμα, μην βγαλεις ολα τα αποθημενα σου σε μια μερα και καταληξεις σε βουλιμικο επεισοδιο. Ακολουθεις τη διατροφη σου και 1 στο τοσο τσιμπας και κατι απ'εξω ή κανενα γλυκο, ή οτι τραβαει η ορεξη σου.

δλδ δεν ειναι ολα τα γευματα??

μονο 1??


εαν καταλαβα καλα.

Giannistzn
08-06-12, 15:43
Μαν εσυ το καθοριζεις αυτο οπως θες. Θες ολα τα γευματα? Κανε ολα τα γευματα. Αναλογα την ορεξη σου.. Σε γενικα πλαισια καλο ειναι ομως να μην το παρακανουμε :toast:

!HARDCORE TRAINING!
08-06-12, 15:44
:thumbup:

Eddie
08-06-12, 15:44
δλδ δεν ειναι ολα τα γευματα??

μονο 1??


εαν καταλαβα καλα.

Nαι,γι αυτο λεγεται cheat meal και οχι cheat day.Οταν εισαι ομως για καιρο πιστος στη διατροφη,δε μπορεις να κανεις ευκολα cheat day γιατι θα το χεις τυψεις μετα..ασε που δεν ειναι υγιεινο γιατι ο οργανισμος εχει συνηθισει σε νορμαλ ποσοτητες και καθαρες τροφες..αν εσυ φας του σκασμου,και τιποτα πιτογυρα πιτσες και λουκουμαδες με παγωτα ξερω γω,σε βλεπω αγκαλια με την τουαλετα :P

Εαν δε θες να ξεφυγεις τοσο πολυ απ το προγραμμα σου και θες να φας σαβουρα,προγραμματισε το γευμα σου..δηλαδη αν θες να φας πιτσα το βραδυ,ολη την υπολοιπη μερα κρατα πολυ χαμηλα τους υδατανθρακες και τα λιπαρα και φαε μονο πρωτεινη..ωστε να μη ξεπερασεις κατα πολυ το θερμιδικο ισοζυγιο.

yiantheo
08-06-12, 19:27
παω διακοπες σε λιγες μερες 7 μερες cheat? η οχι ?? :unsure::turtle:

franky94
08-06-12, 19:38
παω διακοπες σε λιγες μερες 7 μερες cheat? η οχι ?? :unsure::turtle:


για μενα ολοκληροσε τις διακοπες σου!!δηλαδη η πας να περασεις καλα και να ξεσκιστεις η μην πας καθολου :green::green:

yiantheo
08-06-12, 19:46
λες? απο την αλλη σκεφτομαι τα ατελιωτα τροχαδια που εκανα αυτην την περιοδο !!

magdaline
08-06-12, 19:48
εμένα πάντως αυτό το 1 φορά την εβδομάδα τρώω ότι θελω όλη μέρα μου χει κάνει απίστευτα καλό.

Jimy
08-06-12, 19:53
Εγω χτες ηπια μια δεκαρια βοτκες με λεμονι σε κατι γεννεθλια!
Ξενερωσα..:unsure:
Θεωρειται περισσοτερο "cheat" αυτο που εκανα παρα να ετρωγα γλυκα και σουβλακια κ λιπη κ.τ.λ. ?Το χω παντα απορια..

Ηλαπ
08-06-12, 20:06
Νμζω πως ναι :P Γιατι τα ποτα αυτα εχουν παααααααρα πλ θερμιδες παιζει να πηρε κανα 2000 :P Ασε και το αλλο που εχω ακουσει αλλα δν ξερω αν ισχυει.....Το ποτο λεει ξεχυλωνει το στομαχιιιι!!!!! Κατι ακομα που εχω ακουσει αλλα δν ειμαι σιγουρος ειναι οτι το οοοολες οι θερμιδες που περνεις απο το ποτο δν χρεισημοποιουντε πουθενα ενω αν ετρωγες ας πουμε μια πασταα θα επερνες καποια γρ πρωτεινης απο το γαλα και θα "αποθηκευες" και γλυκογονο!!

magdaline
08-06-12, 20:12
Επίσης το φαγητο κάνεις να το χωνέψεις ώρες, το ποτό ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.

Jimy
08-06-12, 20:14
Μεγα γκαφα δηλαδη! :(

Ηλαπ
08-06-12, 20:18
Μην το σκεφτεεσαι ετσι!!!Σκεψου οτι περασες καλα και οτι θα κανεις καιρο να το απολαυσεις παλι οποτε κρατα το σαν μια ευχαριστη αναμνηση!!!

Eddie
08-06-12, 20:53
Κατι ακομα που εχω ακουσει αλλα δν ειμαι σιγουρος ειναι οτι το οοοολες οι θερμιδες που περνεις απο το ποτο δν χρεισημοποιουντε πουθενα ενω αν ετρωγες ας πουμε μια πασταα θα επερνες καποια γρ πρωτεινης απο το γαλα και θα "αποθηκευες" και γλυκογονο!!

Περιπου ετσι...οχι ολες οι θερμιδες αλλα αυτες που προερχονται απ το αλκοολ.Δηλαδη το αλκοολ εχει 7,5 θερμιδες/ml..μιλαμε για καθαρο οινοπνευμα και οχι τη συνολικη ποσοτητα του ποτου.Δηλαδη 10 βοτκες απο 60ml πες 600mlX0.40 που εχει η βοτκα 240ml οινοπνευμα Χ 7,5 θερμιδες = 1800 θερμιδες απ το αλκοολ (πλην της ζαχαρης).Αυτες οι θερμιδες αποθηκευονται με τη μορφη λιπους στο σωμα και απ οσο γνωριζω ειναι θερμιδες που δε τις μεταβολιζει το συκωτι..

killer85
10-06-12, 13:43
Χθες Σαβατόβραδο και μέσα (μετά απο 8 χρόνια σπουδές αναγκαστικά στο πατρικό για κάποιο διάστημα) ήμουν πολύ πεσμένος ψυχολογικά.

Έφαγα 2 κιλά παγωτό (aloma 3 γεύσεις) μαζί με χωνάκια παρακαλώ... ή κάνουμε cheat ή δεν κάνουμε...

eli_din3
10-06-12, 14:09
Χθες Σαβατόβραδο και μέσα (μετά απο 8 χρόνια σπουδές αναγκαστικά στο πατρικό για κάποιο διάστημα) ήμουν πολύ πεσμένος ψυχολογικά.

Έφαγα 2 κιλά παγωτό (aloma 3 γεύσεις) μαζί με χωνάκια παρακαλώ... ή κάνουμε cheat ή δεν κάνουμε...

ομιτζι:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: 2 κιλα??!?!?!

killer85
10-06-12, 14:38
Το λες γιατί δεν με ξέρεις αν είχα και άλλο θα έτρωγα και άλλο, και συνεχόμενα παρακαλώ...

tolis93
10-06-12, 18:59
cheat meal-tolis σημειωσατε 1. εσπασα σημερα μετα απο αρκετο καιρο....

καπου μισο κιλο κοτοπουλο(συν 300 πανω απο το υπολογιζομενον) 2 κ σουπας μουσταρδα. 2 πατατες τηγανιτες(οχι μεριδα) 1-40 φλογερακι τηγανιτο.1 κομματακι λουκανικο. και 2 κουταλιες παστα.και 2-3 marsmellows....δεν νομιζω να πιασα μηνα καθαρος μαμωτο:(

beatshooter
12-06-12, 10:01
Κυριακη εφαγα 3 σακουλακια πατατακια και 5 παγωτα....:shock:

eli_din3
12-06-12, 10:11
Κυριακη εφαγα 3 σακουλακια πατατακια και 5 παγωτα....:shock:

omigi

sakistaz
12-06-12, 10:21
48452 :turtle::turtle:

Adinamos
13-06-12, 00:44
Βρε παιδιά μήπως θα ήταν καλύτερα για όλους μας το παρόν θέμα να κλειδώνεται κάθε μέρα μετά τις 23:00 μέχρι το επόμενο πρωί???:turtle:

tolis93
13-06-12, 03:20
εξω ολη μερα εδινα 2πλες εξετασεις απλα γυρισα για γυμναστικη κ μετα εφυγα για ενα παρτυ.επειδη οδηγουσα δεν ηπια τπτ.αλλα το μεσημερι εφυγε ενα κομματι πιτσα με ζαμπον κ τυρι

magdaline
13-06-12, 06:23
48452 :turtle::turtle:

:clap::clap::clap::clap::bowdown:
την επομενη φορα να με φωνάζεις να φάω το υπόλοιπο

koukoutsaki
13-06-12, 07:36
48452 :turtle::turtle:


παναγια μου :shock::shock::shock:

PEGY
13-06-12, 08:17
Δύο βράδια συνεχόμενα κρέπα σοκολάτα μπισκότο τίγκα απ όλα
κ την τρίτη ημέρα κατα τας γραφάς πίτσα τεράστια μακαροναδα κ χωνάκι με τρείς μπάλες παγωτό.

ελαφρυντικό : ήμουν σε διακοπές.....:P

sakistaz
13-06-12, 09:03
:clap::clap::clap::clap::bowdown:
την επομενη φορα να με φωνάζεις να φάω το υπόλοιπο

:welcome: η επομενη φορα θα ναι σε κανα 6μηνο παλι.βασιλοπιτα λογικα:P:rolf:

sakistaz
13-06-12, 09:05
παναγια μου :shock::shock::shock:

κ γω στα θεια ειχα αναφερθει...:green:

COBRA_STYLE
13-06-12, 12:54
Παρασκευη-Σαββατο 6 πιτογυρα μεσα στη λαδιλα με πατατες τηγανιτες,2 παγωτα και ενα yogen fruz ΧL απο τα Village

Ηλαπ
13-06-12, 13:01
Παρασκευη-Σαββατο 6 πιτογυρα μεσα στη λαδιλα με πατατες τηγανιτες,2 παγωτα και ενα yogen fruz ΧL απο τα Village

ΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ?????? :shock:

COBRA_STYLE
13-06-12, 13:03
Nαι,αλλα σπαστά,Παρασκευη και Σαββατο

Ηλαπ
13-06-12, 13:18
Πες το ετσι ρε φιλε γιατι νμζα οτι τα εφαγες συνεχομενα :P

yiantheo
13-06-12, 13:44
48452 :turtle::turtle:

τι ειναι αυτο?? :turtle::turtle::turtle::turtle::bowdown::bowdown::bowdown:

Ηλαπ
13-06-12, 13:48
τι ειναι αυτο?? :turtle::turtle::turtle::turtle::bowdown::bowdown::bowdown:

Πρεπει να ναι κατι σαν κορμος :P Ή το αλλο που μου ερχερται στο μυαλο ειναι οτι εχει βαλει σε παντεσπανι παγωτο το εχει κανει ρολο και απο πανω εχει βαλει σοκολατα και στην καταψυξη μετα :P

kokolakis
13-06-12, 15:31
Παρασκευη-Σαββατο 6 πιτογυρα μεσα στη λαδιλα με πατατες τηγανιτες,2 παγωτα και ενα yogen fruz ΧL απο τα Village

φαε και τιποτα ρε, νυστικος εισαι παλι :P

sakistaz
13-06-12, 22:59
Πρεπει να ναι κατι σαν κορμος :P Ή το αλλο που μου ερχερται στο μυαλο ειναι οτι εχει βαλει σε παντεσπανι παγωτο το εχει κανει ρολο και απο πανω εχει βαλει σοκολατα και στην καταψυξη μετα :P

το δευτερο που ειπες ειναι:green:

tolis93
14-06-12, 23:34
του αλλαξα τα φωτα βραδιατικα. εφαγα κανα 300αρι γρ κοτοπουλο.συν 200-300 γρ εξτρα.3-4 πιρουνιεσ πατατες τηγανιτες(παλι καλα σε σπιτικο ελαιολαδο) χτυπησα κ μια κοκα λαιτ.και τωρα παλι τρωω κοτοπουλο.εφαγα κ κατι κετσαπ κ κατι μουσταρδες τ δωσα να καταλαβει σημερα.αντε απο αυριο παλι σοβαροτης

lila_1
14-06-12, 23:39
του αλλαξα τα φωτα βραδιατικα. εφαγα κανα 300αρι γρ κοτοπουλο.συν 200-300 γρ εξτρα.3-4 πιρουνιεσ πατατες τηγανιτες(παλι καλα σε σπιτικο ελαιολαδο) χτυπησα κ μια κοκα λαιτ.και τωρα παλι τρωω κοτοπουλο.εφαγα κ κατι κετσαπ κ κατι μουσταρδες τ δωσα να καταλαβει σημερα.αντε απο αυριο παλι σοβαροτης

Μας δουλεύεις ??

tolis93
14-06-12, 23:44
Μας δουλεύεις ??

αα ολα κ ολα εχω γινει πολυ συνεπης τελευταια.αντε οκ το κοτοπουλο αλλα τα σαλτσοειδη οι πατατες κ η κοκα δεν ηταν κ οτι καλυτερο

killer85
15-06-12, 03:16
Στο ψυγείο έχουμε παγωτό... όλο και γύρω γύρω το φέρνω... :turtle::turtle::turtle: Ακόμα κρατιέμαι πάντως...

psonara
19-06-12, 14:07
48452 :turtle::turtle:

και ο κορμος με μπισκοτα ειναι τελειος!βασικα εγω σημερα ελεγα να τσιταρω με ενα τετοιο αλλα λεω να καταληξω σε κρεπες!μια γλυκεια και μια αλμυρη!

RAMBO
20-06-12, 02:57
και ο κορμος με μπισκοτα ειναι τελειος!βασικα εγω σημερα ελεγα να τσιταρω με ενα τετοιο αλλα λεω να καταληξω σε κρεπες!μια γλυκεια και μια αλμυρη!

Παλιοτερα αυτο εκανα και γω παντα της εναλλασα,το cheat πρεπει να εχει και απο τα δυο αναγκαστικα:green:

Jimy
20-06-12, 08:31
Ενα κομματι χτες βραδυ πιτσα (μαργαριτα) θεωρειται cheat??:unsure:

gym
20-06-12, 09:33
Ενα κομματι χτες βραδυ πιτσα (μαργαριτα) θεωρειται cheat??:unsure:

ναι.καρατσιτ αν ξεφυγες απο τις θερμιδες σου

Adinamos
20-06-12, 09:46
Παρασκευη-Σαββατο 6 πιτογυρα μεσα στη λαδιλα με πατατες τηγανιτες,2 παγωτα και ενα yogen fruz ΧL απο τα Village

Εσύ φίλε το μάμησες! :turtle:

COBRA_STYLE
20-06-12, 11:58
:rolf:

ηταν σε 2 μερες ρε...οποτε μοιραστηκε...παρασκευη βραδυ οι 2 πρωτες πιτες,σαββατο οι υπολοιπες 4,το yogen,ενα παγωτο(μοιρασμενα μεσα στη μερα)...και κυριακη εφαγα αλλο ενα παγωτο,αυτο το boss το sandwich το στρογγυλο.:green::green:

Adinamos
20-06-12, 12:11
Kομπρα πες το έτσι ντε...... δικαιολογείσαι!!!!

Aσ βάλω και εγώ το δικό μου χτες βράδυ:
1x Αmerican burger triple.
Oποιος δε τα έχει ανακαλύψει ακόμα είναι πολύ πίσω!:green:

COBRA_STYLE
20-06-12, 12:20
στα Fridays ειναι αυτο το burger?

tolis93
20-06-12, 14:52
προβλεπεται ξεκ@λ@@σμ@ σημερα. συναυλια με ενα κολλητο π τ εχω υποσχεθει μωλις ερθει αθηνα να φαμε οσο βρωμικο εχει η πρωτη καντινα π θα βρουμε μπροστα μας μετα το live....δε μαμιεται εχω χασει πολλα κιλα τελευταια:green:

Ηλαπ
20-06-12, 15:05
προβλεπεται ξεκ@λ@@σμ@ σημερα. συναυλια με ενα κολλητο π τ εχω υποσχεθει μωλις ερθει αθηνα να φαμε οσο βρωμικο εχει η πρωτη καντινα π θα βρουμε μπροστα μας μετα το live....δε μαμιεται εχω χασει πολλα κιλα τελευταια:green:

Φιλε ψαξε να βρει μαγαζια "το πιο καθαρο" Βρωμικο "της πολης"...Θα με θυμηθεις ;)

tolis93
20-06-12, 15:08
Φιλε ψαξε να βρει μαγαζια "το πιο καθαρο" Βρωμικο "της πολης"...Θα με θυμηθεις ;)

τημησα τις προαλες ενα στου ψυρη και πριν αρκετο καιρο ενα καπου στο γκαζι κοντα.ακριβουτσικα θα λεγα αλλα καλα

Ηλαπ
20-06-12, 15:19
τημησα τις προαλες ενα στου ψυρη και πριν αρκετο καιρο ενα καπου στο γκαζι κοντα.ακριβουτσικα θα λεγα αλλα καλα

Εχω παει και στα 2 και τα εχω τιμησει :P Μπορει να ειναι λιγο ακριβα αλλα εκεινο το μεγαλο το σαντουιτσ που εχουν απλα δν υπαρχει!!!Εχει βεβαια γυρω στα 6 ευρω αλλα ενταξει και τι δν βαζουν μεσα :P

tolis93
20-06-12, 15:21
Εχω παει και στα 2 και τα εχω τιμησει :P Μπορει να ειναι λιγο ακριβα αλλα εκεινο το μεγαλο το σαντουιτσ που εχουν απλα δν υπαρχει!!!Εχει βεβαια γυρω στα 6 ευρω αλλα ενταξει και τι δν βαζουν μεσα :P

σκεψου δε το πηγα για τσιτ.παω κ λεω ενα με ψωμι ολικης με κοτοπουλο. με κοιταει μ λεει καλα σε κοβω να τρως εσενα περιμενε.κ βγαζει μια μπακετα ολικης απο εδω μεχρι το μενιδι,εβαλε μεσα δε ξερω ποσο κοτοπουλο.3-4 ντοματες κανα κιλο κρεμμυδια κ μ βαλε κ μια σως ολα τα λεφτα.αλλα μιλαμε για ποσοτητα π αυτα π πεφταν στη σακουλα μου εβγαζαν το βραδυνο μ.παιζει να βαλε και 700 γρ κοτοπουλο μεσα ο τρελος......

Ηλαπ
20-06-12, 15:34
Ε ναι πλ γαματο :P Μεχρι να φααας οολο αυτο το σαντουιτσ κανεις και γυμναστικη :P

nikos1233
20-06-12, 16:52
Cheat meal σήμερα. Μετά από μια εβδομάδα άριστης διατροφής γράμμωσης, μια φέτα του τοστ ολικής αλέσεως :green:

tolis93
20-06-12, 16:57
Cheat meal σήμερα. Μετά από μια εβδομάδα άριστης διατροφής γράμμωσης, μια φέτα του τοστ ολικής αλέσεως :green:

ξεχασες να βαλεις τη μαγιονεζα το μοσχαρι το μπεικον το μαρουλι τη ντοματα τη σως και αλλες 2 φετες του τοστ.και δεν αναφερω τις πατατες και τη κοκα κολα ε49995

Adinamos
21-06-12, 00:11
στα Fridays ειναι αυτο το burger?

Eίναι αλυσίδα burgerαδικων αμερικανικου στυλ. Πατησε στον γουγλη 'americanburger', μετράει πολύ.;)

tolis93
21-06-12, 08:53
νηστικος απο τισ 5 κ μαλιστα μ σπασαν τα νευρα δε με αφησαν να φαω σαν ανθρωπος.τελειωνει η συναυλια και ηταν 11 και κατι...βγαινω απο το χωρο π γινοταν το ολο ιβεντ και βλεπω 3-4-10 καντινεσ μαζεμενες.αποτελεσμα.... 3 σαντουιτς με κοτοπουλο. 1 με πιτα γιγας με λουκανικο μετα φτανοντας μαρουσι 1 κρεπα γλυκια και σπιτι ειχα ενα μικρο κενο...μισο καρπουζι με σαντιγυ... θεος συχορεστα ολα...δε μαμιεται καλα ηταν:green: