PDA

Επιστροφή στο Forum : Πόσο καιρό θα παραμένει στο σώμα μου;;



trikiklo
04-06-10, 11:02
Γεια σας , είμαι 29 χρονών , έκανα όλο το χειμώνα ποδήλατο + τρέξιμο , το τελευταίο 2μηνο κολύμβηση και λίγο βάροι (σπίτι μου) εδώ και ένα μήνα περνώ λιποδιαλυτές μαζί με πρωτεΐνη, και τώρα είπα να ξεκινήσω τα νιτρικά σε συνδυασμό με χαπάκια κρεατινής, τα τελευταία προϊόντα λένε ότι σε ένα μηνά ( πρόγραμμα τεσσάρων εβδομάδων ) θα έχω τα θεμιτά αποτελέσματα . με την κατάλληλη προπόνηση φυσικά . στην περίπτωση που όντως συμβεί αυτό πόσο καιρό μετά το τέλος τον συμπληρωμάτων και με την συνέχιση της καλής διατροφής σε συνδυασμό με την γυμναστική θα παραμένει στο σώμα μου η φλεβικοτιτα και το φούσκωμα που υπόσχονται τα παραπάνω σκευάσματα?
> ευχαριστώ

GEORGEXX1
04-06-10, 11:14
φιλε γεια σου, περνα απο τα νεα μελοι,πες μας τη τρως ολη μερα,τη προγραμμα ακολουθεις;;
το νιτρικο θα σου δωσει τσιτομα και λιγη φεβικοτητα στην προπονιση
και η κρεατινη θελει μια ορισμενη διαδικασια λυψεις απο την αρχη αν δεν εχεις ξαναπαρει.
θα μεινουν για 15-20 μερες μετα;;;;

Polyneikos
04-06-10, 12:41
Σε μια εβδομαδα-10 ημερες. συμπληρωματα ειναι, πως περιμενεις μαγικα αποτελέσματα;
Η προπονηση και η διατροφη κανουν την διαφορα ,τα αλλα λειτουργουν ενισχυτικα και κυριως να μας υποκινουν με περισσότερο ζηλο.

Annih
04-06-10, 21:15
φιλε γεια σου, περνα απο τα νεα μελοι,πες μας τη τρως ολη μερα,τη προγραμμα ακολουθεις;;
το νιτρικο θα σου δωσει τσιτομα και λιγη φεβικοτητα στην προπονιση
και η κρεατινη θελει μια ορισμενη διαδικασια λυψεις απο την αρχη αν δεν εχεις ξαναπαρει.
θα μεινουν για 15-20 μερες μετα;;;;


Να συμπληρώσω οτι το τσιτωμα και την φλεβικότητα θα τα δεις μονο στην προπόνηση αντε και 10-30λεπτά μετα απο αυτήν και ΟΧΙ για όλη την μέρα.

Επίσης η κρεατίνη θα σου δώσει καποιον επιπλέον όγκο απο την κατακράτιση υγρών που κάνει. Παρ΄όλα αυτα θα αποκομήσεις έπιπλεον δύναμη χρησιμοποιώντας την ακόμα και αν "ξεφουσκώσεις" οταν την σταματήσεις. (Την απαραίτητη σωστη διατροφη και την σώστη και συστηματικη προπόνηση τα θεωρώ δεδομένα)

trikiklo
05-06-10, 01:10
η διατροφή μου είναι
πρωί (9.00) . γάλα με πρωτεΐνη καθαρή
δεκατιανο (12.00) κάνα φρούτο η συνήθως καρότο
μεσημέρι (4.00)πρωτεΐνη (μετά από κολυμβητήριο ) 250γρ κοτόπουλο η άπαχο κρέας η ψαρί η όσπρια με σαλάτα
απόγευμα (7.00) καρότο η φρούτο
βραδύ (10.00) ομελέτα ασπραδιών
και πριν κοιμηθώ (12.00 - 01.00 ) πρωτεΐνη

trikiklo
05-06-10, 01:14
Γεια σας , είμαι 29 χρονών , έκανα όλο το χειμώνα ποδήλατο + τρέξιμο , το τελευταίο 2μηνο κολύμβηση και λίγο βάροι (σπίτι μου) εδώ και ένα μήνα περνώ λιποδιαλυτές μαζί με πρωτεΐνη, και τώρα είπα να ξεκινήσω τα νιτρικά σε συνδυασμό με χαπάκια κρεατινής, τα τελευταία προϊόντα λένε ότι σε ένα μηνά ( πρόγραμμα τεσσάρων εβδομάδων ) θα έχω τα θεμιτά αποτελέσματα . με την κατάλληλη προπόνηση φυσικά . στην περίπτωση που όντως συμβεί αυτό πόσο καιρό μετά το τέλος τον συμπληρωμάτων και με την συνέχιση της καλής διατροφής σε συνδυασμό με την γυμναστική θα παραμένει στο σώμα μου η φλεβικοτιτα και το φούσκωμα που υπόσχονται τα παραπάνω σκευάσματα?

υ.σ.
η διατροφή μου είναι
πρωί (9.00) . γάλα με πρωτεΐνη καθαρή
δεκατιανο (12.00) κάνα φρούτο η συνήθως καρότο
μεσημέρι (4.00)πρωτεΐνη (μετά από κολυμβητήριο ) 250γρ κοτόπουλο η άπαχο κρέας η ψαρί η όσπρια με σαλάτα
απόγευμα (7.00) καρότο η φρούτο
βραδύ (10.00) ομελέτα ασπραδιών
και πριν κοιμηθώ (12.00 - 01.00 ) πρωτεΐνη

KATERINI 144
05-06-10, 01:18
δευτερο θεμα γιατι ανοιξες φιλε trikiklo?

GEORGEXX1
05-06-10, 11:01
η διατροφή μου είναι
πρωί (9.00) . γάλα με πρωτεΐνη καθαρή
δεκατιανο (12.00) κάνα φρούτο η συνήθως καρότο
μεσημέρι (4.00)πρωτεΐνη (μετά από κολυμβητήριο ) 250γρ κοτόπουλο η άπαχο κρέας η ψαρί η όσπρια με σαλάτα
απόγευμα (7.00) καρότο η φρούτο
βραδύ (10.00) ομελέτα ασπραδιών
και πριν κοιμηθώ (12.00 - 01.00 ) πρωτεΐνη

καλα ολα αυτα αλα τη τρως;;;; ολη μερα ;;;;

trikiklo
05-06-10, 12:16
καλα ολα αυτα αλα τη τρως;;;; ολη μερα ;;;;

ma grafw th diatrofh moy poio panw


***γράφουμε ΜΟΝΟ με ελληνικά! ***

GEORGEXX1
05-06-10, 14:10
ma grafw th diatrofh moy poio panw


***γράφουμε ΜΟΝΟ με ελληνικά! ***

Αυτο θελω να σου πω οτι αυτο δεν ειναι διατροφη,ολα μαζι το πολυ πολυ να ειναι τρια γευματα.

Διαβασε τα θεματα διατροφης σε περιοδο γραμωσης η ογκου αναλογα τη θες.

Polyneikos
06-06-10, 16:34
Mετακινηθηκαν από τα Νεα μελη (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=8766) τα ποστς που αφορουσαν το πρόγραμμα διατροφης σου.Η συνεχεια από εδω.