PDA

Επιστροφή στο Forum : Ασκηση-Διατροφη --Λιποδιαλυση??



Dimitristh
13-06-10, 17:35
Ονομαζομαι Δημητρης και ειμαι 20 ετων εχω υψος 1.85 και ζυγιζω 127 κιλλα....Αποφασισα να τα χασω περνοντας μια γλουταμινη για να κρατησω μυικο ιστο και ενα καλο λοιποδιαλιτη ωστε να "καιω" παραπανω λοιπος....Ειμαι αθλητικος τυπος επεζα μπαλα εχω κανει χρονια γυμναστηριο απλα θα θελα να παρω και μια γνωμη παραπανω για το τι να αλλαξω ι για το τι ισωσ κανω λαθος....σε θεμα διατροφης η γυμναστικης!!!

Το προγραμμα μου λοιπον ειναι :
Πρωι : γλουταμινη + λοιποδιαλιτη (αδειο στομμαχι ) και παω και κανω 1.30 λεπτα βουνο γρηγορο περπατημα και φοραω και φορμα εφυδρωσης
Μετα την ΠΡοπονηση : τρωω αυγα ι ομελετα 8 ασπραδια 1 κροκο σκετη χωρις αλατια
Ενδιαμεσα : 1 ακτινιδιο η 1 ξυνομηλο
Μεσιμερι : Σαλατα 2ντοματες + 1 καροτο +1 αγγουρι η χορτα +1 τονο η κρεας βραστο η ψητο
Απογευμα: προπονηση στο γυμναστηριο και περνω: λοιποδιαλιτη +γλουταμινη και κανω 40 λεπτα αεροβιο ειτε ειναι ελλειπτικο ειτε ποδηλατο και 20-30 λεπτα κυκλικη στα βαρη

Αφου γυρισω απο το γυμν τρωω τελευταιο γευμα που ειναι παρομοιο με το μεσιμεριανο δηλαδη σαλατες και κρεας η τονο η αυγα το ασπραδι παντα...

Απλα θα ηθελα και την αποψη σας πωσ το βλεπετε ποια ειναι η γνωμη σας??
εχω κοψει και το γαλακτοκομικα ....

giannis64
13-06-10, 17:50
έχεις ανοίξει ήδη ένα θέμα στις διατροφές. δεν ανοίγουμε το ίδιο θέμα σε διαφορετικά τοπικ!!