PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΡΑΜΜΩΣΗΣ



just
14-06-10, 21:03
LOIPON

24/4/10----------------------------------->12/6/10
ΒΑΡΟΣ 82.5 ------------------------------>74.7
ΥΨΟΣ 171.5
ΚΑΡΔ.ΣΥΧΝ.ΗΡΕΜΙΑΣ 85----------------->59
ΑΡΤ.ΠΙΕΣΗ ΧΑΜΗΛΗ 10.2----------------> 8,2
ΑΡΤ.ΠΙΕΣΗ ΥΨΗΛΗ 15.3----------------->13,2

ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΣ

ΘΩΡΑΚΑΣ 101--------------------------->97
ΜΕΣΗ 91--------------------------------->81
ΛΕΚΑΝΗ 100--------------------------->90
ΜΗΡΟΣ 58.5---------------------------->53,5
ΒΡΑΧΙΟΝΑΣ 34------------------------>33

ΔΕΡΜΑΤΟΠΤΥΧΕΣ (ΕΔΩ ΜΙΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΙΚΙ ΜΑΖΑ????)

ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ 11---------------------->6
ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΣ 20-------------------->13
ΩΜΟΠΛΑΤΗ 31--------------------->16
ΛΕΚΑΝΗΣ(ΣΤΟΜΑΧΙ) 39----------->22

ΑΘΡΟΙΣΜΑ ΔΕΡΜΑΤΟΠΤΥΧΩΝ 101--------->57

ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΩΜ.ΛΙΠΟΥΣ 27.6 %------------>20.6%

ΕΡΓΟΜΕΤΡΙΚΕΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ

ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΤΕΥΞΗΣ ΤΟΥ 70% ΚΑΙ 85% ΤΗΣ Μ.Σ.Κ 5΄ 33
8΄ 15΄΄----->7΄ 15΄

ΤΑΧ.ΕΠΙΤΕΥΞΗΣ ΤΟΥ 70% ΚΑΙ 85% ΤΗΣ Μ.Σ.Κ 8/10,5----->9,5/12,5

ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ 1΄ ΚΑΙ 3΄: 146-130----->122/99

ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 5-6 κουταλιες ΒΡΩΜΗ ΚΑΙ ΑΣΠΡΑΔΙΑ(ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ WHEY)
3: κοτοπουλο και σαλατα(σπανιως ρυζι μαυρο)

4:30 γυμναστηριο αεροβικη και καποιες μερες βαρη(4 οργανα)(τελευτεος 1-2 φορες την βδομαδα κανω πρωινη αεροβια μονο)

6: ασπραδια πριν την whey και τωρα whey και για πρωτη φορα σημερα μπανανα

9: παρομιο με η ωρα 3 χωρις ρυζι ενοειτε

12-1 γιαουρτακι 2% και 10 αμυγδαλα

και 1 φορα την βδομαδα εκανα cheat meal αν και τις 2 τελευτεες βδομαδες εκανα 2 cheat καθε βδομαδα..ποτο επινα 1 το σαβατο και καποιες φορες το αποφυγα εντελως και καποιες επινα κρασι
ο γυμναστης μου ειναι αρκετα ασχετος αλλα μου ειπε οτι 7 βδομαδες συνηθως χανετε περιπου 4% λιπος(αληθευει?) και εγω εχασα 7%..επισης δεν γνωριζει την διατροφη μου

την πρωτη βδομαδα του απριλη ειχα αρχισει γυμναστηριο χωρις διατροφη..απο 15 -24 του απριλη ετρωγα 3 φορες την μερα κοτοπουλο μεσημερι και βραδυ και ασπραδια μετα το γυμναστηριο και λιποδιαλυτες που μου ειχαν προτεινει και μετα ανακαλυψα την σελιδα και με την βοηθεια σας εκανα μια σωστη διατροφη..5 γευματα εκανα παντα ακομα και τις μερες που εκανα βαρη γιατι θεωρησα οτι ητανε λιγα κg για να θεωρηθει "βαρη" και ετσι και αλλιως δεν μπορουσα..

απο σημερα μου αλλαξε και οργανα και μου εβαλε 4 οργανα κυριος στηθος δικεφαλο και 1 ποδια συνολο 5 οργανα και η επομενη λιπομετρηση εινα τελη του ιουλη..θελω να φτασω το 15% λιπους..α και κατι αλλο..εκει που αγορασα whey με ζυγισε και μου εβγαλε 18.7% λιπους αλλα εμπιστευομαι αυτο του γυμναστη που ειναι ενα πραγματακι που ειναι σαν να σε τσιμπα αν καταλαβενεται τι ενοο..

πραγματι απο οτι νομιζω τα αποτελεσματα μου ειναι καλα..τι λετε?καποιες γνωμες για κατι..καμια αλλαγη στο προγραμμα μου?ευχαριστω παντος ολους που με βοηθησατε..τωρα θα ειμουν λεπτος-νεκρος επειδη ειχα σκοπο για διαιτα

deluxe
14-06-10, 22:14
Πολυ καλος φιλε! Και ολα αυτα ουτε σε 2 μηνες! Κατι αντιστοιχο θελω να πετυχω και εγω. Ηδη εχω χασει 8 κιλα σε 40 ημερες.

Qlim4X
14-06-10, 22:40
:clap:

εχουμε φωτο να δουμε αποτελεσματα?

just
15-06-10, 01:50
Πως να κανω upload την φωτο?το σωσιβιο υπαρχει ομως ακομα..

just
15-06-10, 01:51
Πολυ καλος φιλε! Και ολα αυτα ουτε σε 2 μηνες! Κατι αντιστοιχο θελω να πετυχω και εγω. Ηδη εχω χασει 8 κιλα σε 40 ημερες.

ευχαριστω φιλε μου!! :)

giannis64
15-06-10, 01:52
δες εδω Οδηγίες upload φωτογραφιών*

just
15-06-10, 01:59
δες εδω Οδηγίες upload φωτογραφιών*

δεν κανει

giannis64
15-06-10, 02:17
δες τωρα *Οδηγίες upload φωτογραφιών* (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7904)

just
15-06-10, 02:56
οι πρωτες 2 ειναι περσινες
οι επομενες 2 ειναι 1 βδομαδα πριν

-beba-
15-06-10, 12:08
Είσαι σε καλό δρόμο.:clap::clap::clap:
Εμφανής η διαφορά.
Συνέχισε. Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου.:toast:

gmalamos
15-06-10, 12:22
:clap::clap::clap:

just
15-06-10, 20:26
ευχαριστω παιδια!!αν και περισι το καλοκαιρι ειμουνα 78 κg και μετα το καλοκαιρι ειχα βαλει και τα υπολοιπα..φουσκομενο προσωπο πρισμενη κοιλια και τα υπολοιπα..αν 8ελετε σας δειχνω φοτο με ρουχα

just
22-06-10, 20:06
παιδια εχω μια απορια..αν πεσω στα 69 κg και το μικρο σοσιβιο υπαρχει ακομα πρεπει να μπω σε προγραμμα ογκου μπας και το μικρο σοσιβιο σχηματιστει ή μα λα κιες λεω?

just
27-06-10, 13:40
Η συνεχεια μου στην διατροφη μετα απο 15μερες+ ..βρισκομαι στα 72.6 kg..

gmalamos
27-06-10, 15:21
Μπραβο αδερφε πολυ καλος..Να κανω μια ερωτηση??Ποσες φορες αεροβια εκανες την εβδομαδα??

Mitsen
27-06-10, 16:11
Φαίνεται ότι έκανες διαφορα και δούλεψες για αυτό!
Μπράβο σου!:clap::clap:

συνέχισε έτσι είσαι σε καλο δρόμο!:thumbup:

just
27-06-10, 19:28
Μπραβο αδερφε πολυ καλος..Να κανω μια ερωτηση??Ποσες φορες αεροβια εκανες την εβδομαδα??


ευχαριστω παιδια!ξερω οτι εχω δρομο ακομα!!εκανα 3 και καποτε 4 φορες την βδομαδα..την 1 πρωινη που την ενταξα πριν μισο μηνα.την αλλη μετα τα βαρη και την αλλη καθαρη αεροβια το απογευμα..εχω μια ερωτηση να συνεχισω την διατροφη γραμμωσης μεχρι να φυγει το σοσιβιο και μετα αν θελω τον ογκο?και αν δω οτι εφτασα τα 70 και δεν θα πεφτω αλλο σημαινει κατι?

gmalamos
27-06-10, 20:35
ευχαριστω παιδια!ξερω οτι εχω δρομο ακομα!!εκανα 3 και καποτε 4 φορες την βδομαδα..την 1 πρωινη που την ενταξα πριν μισο μηνα.την αλλη μετα τα βαρη και την αλλη καθαρη αεροβια το απογευμα..εχω μια ερωτηση να συνεχισω την διατροφη γραμμωσης μεχρι να φυγει το σοσιβιο και μετα αν θελω τον ογκο?και αν δω οτι εφτασα τα 70 και δεν θα πεφτω αλλο σημαινει κατι?

Κοιταξε δεν γνωριζω τι ακριβως στοχους εχεις..Η αποψη μου ειναι συνεχισε με καλη διατροφη και καθαρα γευματα και απο σεπτεμβρη μπες σε ογκο..Περισσοτερες συμβουλες θα σωσουν καποιοι εμπειροτεροι εδω μεσα..:toast:

sogoku
27-06-10, 20:47
Κατα την γνωμη που φτασε πολυ χαμηλα σε λιπος σε σημειο να μην φαινεσαι και ωραια τοσο αδυνατος μιας και δεν εχεις και πολλους μυς[δεν ειναι κακο μην αγχωνεσαι στην αρχη εισαι] και μετα ξεκινα βαζε, οποτε και να ειναι αυτο.

just
27-06-10, 21:28
Κατα την γνωμη που φτασε πολυ χαμηλα σε λιπος σε σημειο να μην φαινεσαι και ωραια τοσο αδυνατος μιας και δεν εχεις και πολλους μυς[δεν ειναι κακο μην αγχωνεσαι στην αρχη εισαι] και μετα ξεκινα βαζε, οποτε και να ειναι αυτο.

ωραια θα παρει δηλαδη ακομη 2 μηνες πιστευω..και μετα θα πρεπει να κατσω να διαβασω απο αρχη ολα τα θεματα για τον ΟΓΚΟ αυτη την φορα..!!αν θα φοβαμαι..

just
27-06-10, 21:31
Κοιταξε δεν γνωριζω τι ακριβως στοχους εχεις..Η αποψη μου ειναι συνεχισε με καλη διατροφη και καθαρα γευματα και απο σεπτεμβρη μπες σε ογκο..Περισσοτερες συμβουλες θα σωσουν καποιοι εμπειροτεροι εδω μεσα..:toast:

ξεκινησα με στοχο μου να χασω το περιττο λιπος και να εχω ενα καλοφτιαγμενο σωμα...και αυτο κανω..τωρα για ογκο δεν ξερω..το σκεφτομαι..κυριως θελω να ειμαι γραμμωμενος..καμια σχεση με ογκο φανταζομαι..

gmalamos
27-06-10, 22:23
ξεκινησα με στοχο μου να χασω το περιττο λιπος και να εχω ενα καλοφτιαγμενο σωμα...και αυτο κανω..τωρα για ογκο δεν ξερω..το σκεφτομαι..κυριως θελω να ειμαι γραμμωμενος..καμια σχεση με ογκο φανταζομαι..

Καλα μην τρελενεσαι οταν ακους ογκο και γω τα ιδια ελεγα στην αρχη..Μπορεις να διατηρησεις το σωμα σου στα ιδια ποσοσστα λιπους και απλα να αυξησεις λιγακι τον ογκο για να φαινονται καλυτερα οι μεις σου..Γραμμωση χωρις ογκο δεν γινεται τι θα διξεις αρεα..??Φιλικα..

just
28-06-10, 02:04
Καλα μην τρελενεσαι οταν ακους ογκο και γω τα ιδια ελεγα στην αρχη..Μπορεις να διατηρησεις το σωμα σου στα ιδια ποσοσστα λιπους και απλα να αυξησεις λιγακι τον ογκο για να φαινονται καλυτερα οι μεις σου..Γραμμωση χωρις ογκο δεν γινεται τι θα διξεις αρεα..??Φιλικα..

ναι για να δειξω λιγο ογκο πρεπει σε καποια φαση να κανω διατροφη ογκου ετσι?ή μιλας για περισσοτερα κG στα βαρη?

gmalamos
28-06-10, 11:29
Ογκος χωρις διατροφη ογκου δεν γινεται..