PDA

Επιστροφή στο Forum : νεο προγραμμα



manosxania
10-07-10, 14:28
γεια σας παιδια .πειτε μου και μενα γνωμες για το προγραμμα που θελω να κανω . ειμαι σε γραμμωση και εκανα ενα 5 ημερων ξεκινωντας με τα χερια για να τους αλλαξω τα φωτα . εχουν ογκο δεν μου αρεσει το σχημα τους .
1η χερια /40αεροβιο
2η ποδια/γαμπες/κοιλιακους
3η ομους/40αεροβιο
4η κενο
5η πλατη/πισω δελτοειδης/40 αεροβιο
6η στηθος/γαμπες/κοιλιακους
θεωρουμαι προχωρημενος απλα δεν ειχα προγραμμα ως τωρα και εκανα τα δικα μου και τωρα που θελω να γραμμωσω θα με βοηθησει πολυ να εχω ενα . προτεινετε αν δεν βαριεστε και ασκησεις πανω σε αυτο με σουπερ σετ μεσα....ευχαριστω

thegravijia
10-07-10, 14:38
γεια σας παιδια .πειτε μου και μενα γνωμες για το προγραμμα που θελω να κανω . ειμαι σε γραμμωση και εκανα ενα 5 ημερων ξεκινωντας με τα χερια για να τους αλλαξω τα φωτα . εχουν ογκο δεν μου αρεσει το σχημα τους .
1η χερια /40αεροβιο
2η ποδια/γαμπες/κοιλιακους
3η ομους/40αεροβιο
4η κενο
5η πλατη/πισω δελτοειδης/40 αεροβιο
6η στηθος/γαμπες/κοιλιακους
θεωρουμαι προχωρημενος απλα δεν ειχα προγραμμα ως τωρα και εκανα τα δικα μου και τωρα που θελω να γραμμωσω θα με βοηθησει πολυ να εχω ενα . προτεινετε αν δεν βαριεστε και ασκησεις πανω σε αυτο με σουπερ σετ μεσα....ευχαριστω
για να θεωρησε προχωρημενος πρεπει να κανεις
σκουντ 2 φορες το βαρος σου το ιδιο και αρσεις
παγκο 1.5 φορες

τεσπα
βαλε τα χερια μαζι με τους ομους για μενα

KATERINI 144
10-07-10, 14:39
δες εδω και παρε ιδεες για ασκήσεις: http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=9259

το ποστ σου εγινε νεο θεμα, δε ρωτάμε μεσα σε θεμα αλλου κατι που αφορά αποκλειστικά εμάς.

manosxania
10-07-10, 17:07
αυτο δεν το ηξερα .ενταξει εχεις δικιο βαρια κουβεντα ειπα . εως δυο επαναληψεις θα τα βγαλω παντως τα κιλα που ειπες.οκ ναι θα βαλω και τους ομους μεσα απλα ελεγα να κραταει λιγο η προπο και να κανω αρκετη αεροβια γιατι θελω να χασω λιπος αυτην την περιοδο.

manosxania
10-07-10, 21:21
λεω να ξεκινησω αυτο το προγραμμα απο δευτερα.
χερια: σουπερσετ δι με τρι
1)καμψεις μπαρας ορθιος και γαλικες στον παγκο4*8+8

2)καμψεις αλτηρα στο μαξιλαρι με αλτηρα και καμψεις αλτηρα πανω απο το κεφαλι 1 χερι μετα το αλλο4*8+8

3)καμψεις στο cross over πανω λαβη με παραληλοι παγκοι με βαρος στα ποδια 3*8+8

μονος το εγραψα οποτε ζηταω μια συμβουλη απο τους πιο εμπειρους εδω μεσα
. γραμμωση κανω και θελω κατι να με ζοριζει και να με ποναει ....οσο παει...
παιρνω πρωτεινη ,αμινοξεα,πολυβιταμινη,ω3, ενα prework και ενα ζμα πριν τον υπνο
απο εδω τα ψωνισα(συγχαρητηρια και για το ε σοπ)

ioannis1
11-07-10, 18:52
μια χαρα ειναι τα χερια.καντο γερα.:thumbup:

manosxania
11-07-10, 20:54
μια χαρα ειναι τα χερια.καντο γερα.:thumbup:
σε ευχαριστω για την απαντηση . θα το κανω δυο μηνες να δω αποτελεσμα. εχει πολυ και συνεχομενη ενταση γιαυτο μου αρεσει. ασε που με επιασε τρελα . ποναω και μου αρεσει...