PDA

Επιστροφή στο Forum : παιδια λιγο βοηθεια με το προγραμα μου help me!!!!



alexis
15-07-10, 03:57
το προγραμα μου για ογκο ειναι:
1)στηθοσ-δικεφαλουσ 2)πλατη-τρικεφαλουσ)3)ομουσ ποδια 4) τα κανω ολα απο λιγο
ΣΤΗΘΟΣ=1)σουπερ σετ πιεσης παγκου με ανοιγματα αλτηρων και pullover 2)πιεσης σε επικλινη παγκο.3) peg dec. 4)διασταυρωσεις αυτα!
ΔΙΚΕΦΑΛΟΥΣ=1)σουπερ σετ καμψεισ δικεφαλον σε μαξιλαρακι με σταβομπαρα,με καμψεισ αυτοσηγκετροσεισ 2)σουπερ σετ ανοιχτη λαβη μπαρας με αλτηρακια 3)
σφηρια

ΠΛΑΤΗ 1)lat machine 2)ενα μηχανημα δν θιμαμε πωσ λεγεται 3)low row4)κοπιλατικη με αλτρηρα 4)upper back. παιδια το προγραμα πλατησ θελω να το αλλαξω αν μπορειτε να μου προτεινεται καπιοιο αλλο προγραμα με σουπερ σετ
ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΥΣ 1)γαλλικες ΕΚτασεισ με στραβομπαρα 2)τροχαλια 3)εκτασεις πισω απο το κεφαλη παιδια και αυτο το προγραμα θελω να το αλλαξω αν μπορειτε προτεινεται καμια ασκηση
ΟΜΟΥΣ 3 ασκησεισ με αλτηρεσ κανω αλλα δν θιμαμε πως λεγονται και 2μηχανηματα και τησ ασκησησ ομων θελω να της αλλαξω αν μπορειτε πειτε μου καμοια ασκηση για ομους ΠΟΔΙΑ κανω 4 μηχανηματα....παιδια θα ιθελα να μου πειτε τι εχω λα8οσ και να μου διορθοσεται το προγραμα απο επαναληψεισ αν μπορειτε πειτε ποσεσ να κανω ουφφ!!! περιμενω απαντησεις