PDA

Επιστροφή στο Forum : Mike Tyson



jiujitSu
09-04-07, 16:54
Δειτε το παρακατω βιντεακι !


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/3D7d6PgfcCw&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/3D7d6PgfcCw&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


Δωστε προσοχη στα εξης σημεια :
40sec μεχρι 50sec
1:05 μεχρι 1:12
1:50 μεχρι 1:55

Gasturb
09-04-07, 17:44
Άντε γειά..

Gt

v@g
09-04-07, 21:05
Τι να λέμε τώρα για τον Tyson... Δέρνει καλά το παλίοπαιδο!! Ωραίο βιντεάκι! :^^:

billys15
09-04-07, 21:29
Πολυ σκληρος.... Καλη τεχνικη,ταχυτητα,αλλα και δυναμη!

swath
09-04-07, 21:32
Εχει ρυθμο ο ατιμος

alexmafia2
09-04-07, 21:43
καλος μαχητης αλλα απο χαρακτηρας πιαστα βραστα!

asdf
09-04-07, 22:57
Στην Αμερικη του εχουν 'σφραγισει' το χερι μου εχουν πει...δλδ αμα παει ποτε να χτυπησει καποιον εκτος αγωνα με το δεξι του ειναι σαν να χρησημοποιει οπλο και τον πανε μεσα για αποπειρα ανθρωποκτονιας... καλη φαση ε ? :affraid:

winny
09-04-07, 23:01
ο απολυτος φονιας...με την παιδικη φωνη (τον εχετε ακουσει να μιλαει...? σαν παιδακι ακουγεται)

Gasturb
09-04-07, 23:15
καλος μαχητης αλλα απο χαρακτηρας πιαστα βραστα!

QIap6XPcyi0&

ctjWtmT52_U

Gt

alexmafia2
10-04-07, 00:38
τα σωματα τους τα βλεπετε?ειμαι 200% οτι εχουν κανει χρηση ΑΑΣ...

billys15
10-04-07, 00:48
alexmafia πρωταθλητισμο κανανε.Ολοι οσοι ασχολουνταν και ασχολουνται με πρωταθλητισμο παιρνουν απαγορευμενες ουσιες.

Gasturb
10-04-07, 01:32
ΠΣωστός ο billys15 - παρατηρώ ότι οι δημοσιεύσεις του τον τελευταίο καιρό γίνοντε ακόμα πιο ουσιαστικές, χαίρομαι ιδιαίτερα κ keep moving forward billy

Gt

alexmafia2
10-04-07, 01:37
σωστα,γτ δεν τον κανεις Moderator?

muaythaispirit
10-04-07, 02:35
tyson το μεγαλο του + υπερφυσικη δυναμη ...
τεχνικη για πυγμαχος δεν εχει τοσο καλη οσο αλλοι ..
ακομα επαιξε πολυ μεγαλο ρολο ο μυθος οτι ειναι ανικητος και σε συνδιασμο με την αγριαδα του ολοι οι αντιπαλοι του μπαινανε στο ρινγκ χεσμεν ... :lol:
αυτος ο μυθος συντηρηθηκε απο το γεγονος οτι σε 37 επαγγελματικους αγωνες δεν ειχε πεσει ποτε οχι νοκ αουτ αλλα ουτε νοκνταουν..
οταν στον αγωνα με τον μπαστερ νταγκλας ξαπλωσε για τα καλα αυτος ο μυθος καταρηφθικε και καταλαβανε ολοι οτι προκειτε για θνητο!οχι κοινο φυσικα χαχαχαχα!
στην αρχη του βιντεο ετσι οπως σκυβει ειναι λουκουμακι για γονατα μεγαλο λαθος αυτο των πυγμαχων που απαγορευται σε αλλα αθληματα!
το καλυτερο με τον ταισον ηταν η απαντηση του σε ερωτηση δημοσιογράφου..
- ποιο ηταν το ποιο δυνατο χτηπημα που εχεις δωσει?
απαντηση ταισον ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ! :lol: ΕΚΑΝΕ ΓΚΕΛ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 4 ΤΟΙΧΟΥΣ! :green:
ε την κακοκοιρα!
τον κοροιδευε οτι ηταν εγκυος κτλ για να τον τυλιξει και τις εφαγε κανονικοτατα!

billys15
10-04-07, 14:12
ΠΣωστός ο billys15 - παρατηρώ ότι οι δημοσιεύσεις του τον τελευταίο καιρό γίνοντε ακόμα πιο ουσιαστικές, χαίρομαι ιδιαίτερα κ keep moving forward billy

Gt

Thanks gas.Προσπαθω για το καλυτερο :army2:

billys15
10-04-07, 14:14
σωστα,γτ δεν τον κανεις Moderator?


χαχα.Κατσε ρε συ,οχι και moderator :D .Ακομα 16 χρονων ειμαι! Πρεπει να μαθω πολυ περισσοτερα πραγματα για να γινω mod :green:

alexmafia2
10-04-07, 15:27
δεν παιζει ρολο η ηλικια ρε billako!αμα εχεις της γνωσης γτ να μην σε κανει mod.παντως αμα γινει τπτ poll για new moderators θα σε ψηφησω!

Gasturb
10-04-07, 15:32
Ψυχραιμία..

Gt

jiujitSu
11-04-07, 00:09
O Billakos εχει γινει μεγαλο αλανι στο Bodybuilding

wolf
11-04-07, 05:51
Εμένα μου αρέσει το avatar του billy

billys15
11-04-07, 17:58
O Billakos εχει γινει μεγαλο αλανι στο Bodybuilding
lol

Wolf,σχετικα με το avatar,κι εμενα μου αρεσε ετσι οπως βγηκα......... :green: :green:

winny
11-04-07, 18:50
alexmafia πρωταθλητισμο κανανε.Ολοι οσοι ασχολουνταν και ασχολουνται με πρωταθλητισμο παιρνουν απαγορευμενες ουσιες.

πανω σε αυτο που ειπε ο billy το ξερετε οτι υπαρχουν ουσιες ακομα και για....σκοπευτες???!!!
μενεις κοκκαλο για να σημαδευεις καλυτερα. Δεν το εχω εξακριβωσει αλλα το εχουν πει φιλοι μου που ειναι σε σκοπευτικη λεσχη...
βλεπετε εδω στη Κρητη οι κουμπουρες δινουν και περνουν... :green: :green:

billys15
11-04-07, 19:03
πανω σε αυτο που ειπε ο billy το ξερετε οτι υπαρχουν ουσιες ακομα και για....σκοπευτες???!!!
μενεις κοκκαλο για να σημαδευεις καλυτερα. Δεν το εχω εξακριβωσει αλλα το εχουν πει φιλοι μου που ειναι σε σκοπευτικη λεσχη...
βλεπετε εδω στη Κρητη οι κουμπουρες δινουν και περνουν... :green: :green:

:affraid: :affraid:

Αντε να δουμε και τι αλλο θα βγαλουνε!

Gasturb
11-04-07, 19:09
Wolf,σχετικα με το avatar,κι εμενα μου αρεσε ετσι οπως βγηκα......... :green: :green:

Όπα κ μαγκίτσες ο Billakos, αρχίσαμε :wink:

Gt

DeVito
14-10-08, 00:49
Tyson FTW! :box1: :box:

panagiotisf
14-10-08, 06:34
σπουδαιος αθλητης ο mike

dReik0
14-10-08, 11:27
παιδιά δείτε λίγο kimbo slice για όσους δεν τον ξέρουν , πιστεύω ότι ο tyson δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτό το τέρας

peris
14-10-08, 11:56
παιδιά δείτε λίγο kimbo slice για όσους δεν τον ξέρουν , πιστεύω ότι ο tyson δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτό το τέρας οντως ο slice ειναι φοβιστικος πολυ καλος πυγμαχος απο αυτους που προτιμουν να πυγμαχουν στο δρομο παρα να γινονται παιχνιδακι στα χερια των πολυεθνικων τωρα αμα ηταν καλυτερος απο τον tyson θα διαφονισω και ποσο μαλλον οτι δεν ηταν τιποτα μπροστα στο slice o tyson ειχε τετοια αντιληψη και τετοια δυναμη που μαλλον το αντιθετο θα ελεγα

makis88
02-03-09, 02:54
ενταξει ο κιμπο οντως δεν εχει δουλεια μπροστα στο ταισον...
απο την αλλη δεν πιστευω να βγει καλυτερος πυγμαχος απο το ταισον αλλα βεβαια οπως τον αλι και τον ροκι μαρσιανο...
ο ταισον στα 20 του εγινε παγκοσμιος πρωταθλητης κοσμου...
τωρα απο χαρακτηρα ειναι αστα να πανε αλλα μην ξεχναμε ποσσες μπουνιες εχει φαει στο κεφαλι τα εχει καψει ολα...

απο την αλλη δεν μπορουμε να τον κρινουμε γιατι ειχε μια γανησετα ζωη...
γυριστικε μια ταινια με την ζωη του το 1995 την περιοδο που ηταν φυλακη...
αξιζει να την δειτε αν την βρειτε και μετα βγαλτε συμπερασματα...

vagg
10-03-09, 22:05
τον μεγαλο αθλητη τον κανει η διαρκεια και η συνεπεια και ο ταισον δεν τα ειχε...

_kwstas_
11-03-09, 00:17
O TYSON δεν ηταν αθλητης ηταν ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ!!!

Polyneikos
11-03-09, 10:46
τον μεγαλο αθλητη τον κανει η διαρκεια και η συνεπεια και ο ταισον δεν τα ειχε...

Φίλε Vagg δεν θα συμφωνησω μαζί σου,ο Tyson είχε διάρκεια αλλά τα προβλήματα του ήταν άλλου είδους,πιαστηκε θύμα και εγινε έρμαιο των μανατζέρ του οι οποιοι τον βούτηξαν σε μια βαθιά χλιδη και μετα του τα πήραν όλα.Το πρόβλημα του Mike ήταν ότι δεν είχε σωστούς ανθρωπους δίπλα του να του σταθουν,όλοι απλα ηθελαν να αρπάξουν.Μπήκε και 2 φορές φυλακή και εκει καταστράφηκε.Πάντως ήταν ο καλύτερος πάντσερ στην ιστορία του επαγγελματικού μποξ,απλα οπως είπε και ο Κωστας ηταν μονομάχος,δεν είχε τόσο καλή αθλητική παιδεία.

vagg
11-03-09, 17:03
Φίλε Vagg δεν θα συμφωνησω μαζί σου,ο Tyson είχε διάρκεια αλλά τα προβλήματα του ήταν άλλου είδους,πιαστηκε θύμα και εγινε έρμαιο των μανατζέρ του οι οποιοι τον βούτηξαν σε μια βαθιά χλιδη και μετα του τα πήραν όλα.Το πρόβλημα του Mike ήταν ότι δεν είχε σωστούς ανθρωπους δίπλα του να του σταθουν,όλοι απλα ηθελαν να αρπάξουν.Μπήκε και 2 φορές φυλακή και εκει καταστράφηκε.Πάντως ήταν ο καλύτερος πάντσερ στην ιστορία του επαγγελματικού μποξ,απλα οπως είπε και ο Κωστας ηταν μονομάχος,δεν είχε τόσο καλή αθλητική παιδεία.


δεν ηθελε απλα να τους κερδισει,ηθελε να τους φαει τη ψυχη ειχε πει καποτε....:bowdown::bowdown:

ηταν ενα φαινομενο δεν αντιλεγω αλλα δεν μπορω να τον συγκρινω με αλλους α8λητες που δεν αυτοκαταστραφηκαν και αγωνιζονταν σε τοπ επιπεδο για περισσοτερα χρονια

No Cash
19-03-09, 19:17
vagg πρωτον απορω πως προλαβες να φτασεις τα 300 μηνυματα ρε ******?!χααχαχα


δευτερον μη μιλας σαν 45αρης ωριμος μεσοαστος... ακου τον μεγαλο αθλητη τον κανει η διαρκεια κ η συνεπεια.. :thumbdown:

στο ring ο τυπος εκανε παπαδες κ αυτο αρκει.. το τι εκανε στην προσωπικη του ζωη κ τα λοιπα ειναι αλλο θεμα...

_kwstas_
19-03-09, 23:50
no cash με 1000 vAgg λες βλακιες... ξερεις πολους πυγμαχους να μπενουνε φιλακη για βιασμο και εκει που ολοι πυστευουνε πως τελειωσε η καριερα τους να ξαναβγαινουν απο την φυλακη μετα απο χρονια πανετιμοι κ να ξαναμπενουν στο ρινγκ??ε?? ο tayson ειχε διαρκεια απλα λογο μυαλου και εξωτερικων παραγοντων οπως μανατζερ και λιπα... δεν αξιοπιισε την καριερα του...

kyriakos23
20-03-09, 03:55
vagg δηλαδη και ο elvis επειδη επινε ναρκωτικα ηταν αχρηστος,και ενα σωρο αλλα διασιμοι,σταρ κ.τ.λ?
η πρωσοπικη ζωη δεν πεζει ρολο.

vagg
20-03-09, 09:23
vagg πρωτον απορω πως προλαβες να φτασεις τα 300 μηνυματα ρε ******?!χααχαχα


δευτερον μη μιλας σαν 45αρης ωριμος μεσοαστος... ακου τον μεγαλο αθλητη τον κανει η διαρκεια κ η συνεπεια.. :thumbdown:



να σου κολλησει το ktm ρε π***τη...αχαχαχαχαχαχ


vagg δηλαδη και ο elvis επειδη επινε ναρκωτικα ηταν αχρηστος,και ενα σωρο αλλα διασιμοι,σταρ κ.τ.λ?
η πρωσοπικη ζωη δεν πεζει ρολο.

αμα εισαι καλλιτεχνης επιτρεπονται τα ναρκωτικα...χαχαχαχ

No Cash
20-03-09, 12:14
να σου κολλησει το ktm ρε π***τη...αχαχαχαχαχαχ



αμα εισαι καλλιτεχνης επιτρεπονται τα ναρκωτικα...χαχαχαχ



καλλιτεχνηες θα πει.. να **** κ να δερνεις(Σφακιανακης)χααχα

μεγαλος καλλιτεχνης ο Tyson...

psycho_steve
17-01-10, 23:05
τι hapkido κ ιστοριες να σου γυρισει μια αυτος να βλεπεις πεταλουδες.....Ο πιο κορυφαιος Βοxer

paulakos
11-04-10, 18:07
kimbo slice vs Mike tyson???? Ολα τα εχω ακουσει,ΟΛΑ αλλα οχι αυτο!!! Ελεος....:box1:

Jud0ka
14-05-10, 18:33
τωρα TYSON βλεπω >.< απλα απιστευτος!!!

Devil Randime
16-08-10, 15:19
Ο Tyson ηταν απιστευτα κτηνος αλλα ηταν και ειναι ακομα ενας μαλακας που στο ρινγκ ειμαι σιγουρος οτι ανεβαινε για να εξωτερικευσει με μισος τα ψυχολογικά του. Το να δαγκωνεις και να κοβεις το αυτι του αλλου ή να χτυπας διαιτητες ή να χτυπας-φτηνεις δημοσιογραφους δε νομιζω οτι εχει καμια σχεση με αθλητισμό ή πρωταθλητισμο. Επρεπε απο καιρο τωρα να ειχε αποβληθει ο Tyson...
Οταν εισαι ενας αθλητης που καλώς ή κακώς εισαι και προτυπο για μικρα παιδια, θα πρεπει να επιδεικνυεις και σωστη συμπεριφορα...

Παντως ξαναλεω σαν πυγμαχος ηταν κτηνος...

Michaelangelo
10-10-10, 20:20
σαν πυγμαχοσ, ίσωϛ ο κορυφαιοϛ στην μέχρι τώρα ιστορία του βοχ. σαν χαρακτιρασ, δεν θα φέρω γνωμι, γιατί δεν ξέρω αν τον καταντισανε ετσι (περι ψεφτικων βιασμων που προιλθαν από τουϛ μαναγερ κ.τ.λ.)

Tolis 1989
04-06-12, 18:24
A ρε Tyson!.....για μενα ηταν ο καλυτερος boxer που εχει περασει!...:clap:
47495
47496
47497

Tolis 1989
08-06-12, 03:01
47907

ελμερ
08-06-12, 12:23
Ισως και ο κορυφαιος ολων των εποχων κατα τη γνωμη μου.....δεν θα πω με σιγουρια ο κορυφαιος γιατι ο πατερας μου που επαιζε μποξ στην Αμερικη ερασιτεχνικα παλια (το 1967 περιπου) μου εχει περιγραψει με λαμπερα χρωματα τον Ροκυ Μαρτσιανο και τον Μοχαμεντ Αλι που τους ειχε ζησει στην ακμη τους ....και δεν ειναι δικαιο να συγκρινουμε αθλητες απο τοσο διαφορετικες εποχες ποιος ειναι ο καλυτερος......το comeback του ηταν αυτο που "χαλασε " λιγο την διαγωγη του" μαλλον δεν ειχε συνηθησει την ιδεα πως τα χρονια περνανε...παρ ολα αυτα ηταν θηριο μεσα στα ρινγκ.....:thumbup::welcome::welcome:
http://www.youtube.com/watch?v=5v0vl6iTlC4

vaggan
08-06-12, 12:33
ο lenox lewis και ο evander holyfield δεν αντιμετωπισαν ποτε τον tyson στην ακμη του:welcome: