PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους. sos ΔΕΊΤΕ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ



mike1987
09-08-10, 02:00
Παιδιά καλημέρα. θα ήθελα να σας αναφέρω αυτό το πρόγραμμα και να μου πείτε απόψεις γιατι τα αποτελέσματά του ήταν φοβερά μέσα σε 2 ε βδομάδες με 2 ημέρες προπον. Έχω ασχοληθεί με πολλά συστήματα και τα έχω κάνει σχεδόν όλα. θα ήθελα να μου πείτε απόψεις και αν σας φαίνεται όπως και σε εμένα, παράξενο. Πάντως έγινε... τι είναι αυτό?? γέμισα κι άλλους μυς σε όλες τις μυικές ομάδες μέσα σε 2 εβδομάδες δλδ 4 προπον. και δεν μπορώ να καταλάβω το πως.... απηρεασμένος απο το code zero που τελείως σοβαρά εγώ είχα αποτελέσματα σε μυς και βάρος, έκανα το εξής απλό... αντι να κάνω μία επαν. όπως στο code zero, έκανα 1 σετ με 8 μέγιστες επαν. δλδ η κάθεμία είχε διαλλειμα 1 λεπτό. 8 επαν. με μέγιστο βάρος και μετά ακολουθούσα 1 σετ παλι με 15-20 επαν. κανονικες.

αυτό σε κάθε μυιθκή ομάδα. όλο το σώμα σε μία προπον.

αυτός ήταν ο τρόπος και όμως έβαλα μυς... ειδικά ώμους και χέρια. και στα υπόλοιπα αλλά πιο πολύ εκεί.. μετρήθηκα ρε παιδιά και το είδα. πως πιστεύετε οτι μπορεί να συμβεί? φυσικά δεν παίρνω στεροειδή!!! ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ μόνο. θα ήθελανα το συζητήσουμε.. Σας ευχαριστώ.