Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 34 από 34
  1. 05-08-10 19:54 #31
    Banned
    Εγγραφή
    03-08-2010
    Μηνύματα
    6
    Προεπιλογή
    Φυσικά.Υπάρχουν όλα σε χαρτιά.Δεν είμαι εδώ για να πείσω κάποιον.Καλή επιτυχία στους στόχους σας.

    **** Σου εγινε συσταση και μεσω προσωπικου μηνυματος ότι στην υπογραφη σου δεν επιτρεπεται να εχεις link από καταστημα που εμπορευεσαι συμπληρωματα από την στιγμη που δεν συμπεριλαμβανεσαι στους χορηγους.Παρόλα αυτα το αψήφισες και ξαν προσθεσες την υπογραφη με το καταστημα σου.
    Αν θες επικοινωνησε για να γινεις χορηγος και να διαφημιζεις ελευθερα και αμεσα η εμμεσα τα προιοντα σου.Mods Team ****
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-08-10 00:24 #32
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vas.papaharalampous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά.Υπάρχουν όλα σε χαρτιά.Δεν είμαι εδώ για να πείσω κάποιον.Καλή επιτυχία στους στόχους σας.

    **** Σου εγινε συσταση και μεσω προσωπικου μηνυματος ότι στην υπογραφη σου δεν επιτρεπεται να εχεις link από καταστημα που εμπορευεσαι συμπληρωματα από την στιγμη που δεν συμπεριλαμβανεσαι στους χορηγους.Παρόλα αυτα το αψήφισες και ξαν προσθεσες την υπογραφη με το καταστημα σου.
    Αν θες επικοινωνησε για να γινεις χορηγος και να διαφημιζεις ελευθερα και αμεσα η εμμεσα τα προιοντα σου.Mods Team ****
    Σκέψου να ήσουν εδώ για να μας πείσεις τι θα είχε γίνει

    Περιμένωτην απάντηση σου στα άλλα θέματα που σου έχω ζητήσει διευκρινίσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-10-15 10:46 #33
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Κατεβασετην με τα cream crackers παπαδοπουλου

    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-04-16 17:20 #34
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stevengr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η χοληστερινη που ειναι ανεβασμενη λες να φταιει απο την αυξηση της πρωτεϊνης που ειχα ολο αυτο το διαστημα στην διατροφη μου (+ απο τα συμπλ. πρωτ.);


    Πολυβιταμινες θα ξαναρχισω σε 1 μηνα περιπου και παλι οπου θα παω να κανω παλι τεστ.
    όλα τα ζωικά λευκώματα αποτελούν πηγή χοληστερόλης
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123