Θέμα: εγω

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 68
  1. 19-02-12 00:13 #1
    Προεπιλογή εγω
    επειδη ωρες ωρες απαγοητευομαι απο τη προοδο ειπα να ανεβασω καποιες φωτο .βεβαια δεν εχω το πως ημουν πριν απλα να πω οτι δεν ηξερα τι σημαινει γυμναστηριο και σωστη διατροφη.βεβαια δεν ημουν ποτε χοντρος.πανω κατω το ιδιο σωμα αλλα αγυμναστο.
    ειναι μετα απο ενα χρονο γυμναστηριο.δεν ξερω αν οι προσδοκιες μου ηταν περαν της πραγματικοτητας αλλα νομιζω οτι κατι παει στραβα..


    Όνομα: 120218-224901.jpg Εμφανίσεις: 2111 Μέγεθος: 66,0 KB

    Όνομα: 120218-225259.jpg Εμφανίσεις: 2080 Μέγεθος: 44,4 KB

    Όνομα: 120218-225402.jpg Εμφανίσεις: 1849 Μέγεθος: 21,6 KB

    Όνομα: 120218-225743.jpg Εμφανίσεις: 2358 Μέγεθος: 281,6 KBΌνομα: 120218-225743.jpg Εμφανίσεις: 2358 Μέγεθος: 281,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2.  

  3. 19-02-12 00:24 #3
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Δεν μπορουμε να σου πουμε αν κατι παει στραβα αν δεν μας διξεις πως ησουν!! Παντως εχεις καποιες μαζες και δεν μοιαζεις για ανθρωπο που δεν εχει γυμναστει ποτε στην ζωη...Απλος χριαζεσαι δουλεια....

    Τρ αυτο που λες σχετικα με το οτι δεν εισαι απολυτος ευχαριστημενος με τα αποτελεσματα που εχεις προς το παρον....Η προπονισεις σου πως πανε???Υπαρχει ενταση ή πας για βολτα στο γυμν???
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-02-12 00:36 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ηλαπ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορουμε να σου πουμε αν κατι παει στραβα αν δεν μας διξεις πως ησουν!! Παντως εχεις καποιες μαζες και δεν μοιαζεις για ανθρωπο που δεν εχει γυμναστει ποτε στην ζωη...Απλος χριαζεσαι δουλεια....

    Τρ αυτο που λες σχετικα με το οτι δεν εισαι απολυτος ευχαριστημενος με τα αποτελεσματα που εχεις προς το παρον....Η προπονισεις σου πως πανε???Υπαρχει ενταση ή πας για βολτα στο γυμν???
    τωρα με αυτο που ειπες με φτιαξες ετοιμος να τα παρατησω ειμαι..
    και βεβαια υπαρχει ενταση.κθημερινη προπονηση 1 ωρα.καθε μερα μια ομαδα.στηθος-ωμοι-πλατη-ποδια-χερια

    1 χρονο προσπαθεια και πετυχα μονο να μη φαινομαι σαν καποιος που απλα δεν εχει γυμναστει ποτε στη ζωη του..πως τα καταφερα ο ατιμος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-02-12 00:43 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas_lar Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα με αυτο που ειπες με φτιαξες ετοιμος να τα παρατησω ειμαι..
    και βεβαια υπαρχει ενταση.κθημερινη προπονηση 1 ωρα.καθε μερα μια ομαδα.στηθος-ωμοι-πλατη-ποδια-χερια

    1 χρονο προσπαθεια και πετυχα μονο να μη φαινομαι σαν καποιος που απλα δεν εχει γυμναστει ποτε στη ζωη του..πως τα καταφερα ο ατιμος..
    φιλαρακι μην απελπιζεσαι........απελπιζεσαι παρα πολυ ευκολα...και δεν ειναι σωστο να κανεις καθε μερα προπονηση .. κανε 3-4 φορες την εβδομαδα......ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα δεις καλα αποτελεσματα αρκει να εχεις ενα καλο προγραμαμ και μια καλη διατροφη,,,,μπορεις να μας πεις την προπονηση σου για να σε βοηθησουμε???

    φιλικα παντα

    KEEP GOING
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-02-12 00:45 #6
    Προεπιλογή
    Εχεις επηρεαστει μηπως απο κατι τυπους που λενε σε ενα χρονο πηραν 30 κιλα καθαρης μυικης μαζας και ανβασαν 100 κιλα στον παγκο?
    Το να χτισεις το σωμα σου δεν εναι ευκολο. Γιατο δεν τα καταφερνουν ολοι. Και οχι επειδη δεν κανον αυτα που πρεπει. Αλλα επειδ δεν εχουν υπομονη.
    Θυμαμαι οταν ξεκινησ πιανο. Ελεγα πωω,ποτε δεν θα παιζω συνθετα κομματια και παντα θα παιζω νοτουλες. Να ομως που καν δεν καταλαβα πως περασε ο καιρος.
    Για την γυμναστικ ισχυει το ιδιο. Μπορει να μην ειμαι τερας. Αλλα δεν ημυν οπως ημουν πριν 6 μηνες που νομιζα οτι ποτε δεν θα γινω καλυτερος.
    Εισαι στην φαση ακρβως που για να δεις προοδο, πρεπει απλα να υπομεινεις. ΚΑ να επιμεινεις.
    Αο ο,τι βλεπω εχεις καταλληλο σωματοτυπο για το αθλημα. Στην κοιλιακη χωρα θες βελτιωση, ισως λιγη προπονηση παραπανω ή απλα να χασεις λιγο ακομα λιπος.
    Μην κανεις ομως ο λαθος να το παρακανεις. Μια ωρα την ημερα, καθε μερα ειναι πολυ! Καλυτερα 5 ωρες την εβδομαδα, δηλαδη να εχεις δυο μερες ξεκουρασης, βεβαια αυτο εξαρτατα και απο εσενα.Απλα επισημαινω οτι κα η ξεκουραση ειναι σημαντικη.

    Περιμενω να δω φωτογραφιες σου στο μελλον με την προοδο σου εγω προσωπικα και ξερω οτι δεν θα με απογοητευσεις γιατι που απλα θα συνεχισεις τον αθλο σου και θα το δεις και μονος σου οτι αυτο που θες, θα ερθει!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-02-12 00:56 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις επηρεαστει μηπως απο κατι τυπους που λενε σε ενα χρονο πηραν 30 κιλα καθαρης μυικης μαζας και ανβασαν 100 κιλα στον παγκο?
    Το να χτισεις το σωμα σου δεν εναι ευκολο. Γιατο δεν τα καταφερνουν ολοι. Και οχι επειδη δεν κανον αυτα που πρεπει. Αλλα επειδ δεν εχουν υπομονη.
    Θυμαμαι οταν ξεκινησ πιανο. Ελεγα πωω,ποτε δεν θα παιζω συνθετα κομματια και παντα θα παιζω νοτουλες. Να ομως που καν δεν καταλαβα πως περασε ο καιρος.
    Για την γυμναστικ ισχυει το ιδιο. Μπορει να μην ειμαι τερας. Αλλα δεν ημυν οπως ημουν πριν 6 μηνες που νομιζα οτι ποτε δεν θα γινω καλυτερος.
    Εισαι στην φαση ακρβως που για να δεις προοδο, πρεπει απλα να υπομεινεις. ΚΑ να επιμεινεις.
    Αο ο,τι βλεπω εχεις καταλληλο σωματοτυπο για το αθλημα. Στην κοιλιακη χωρα θες βελτιωση, ισως λιγη προπονηση παραπανω ή απλα να χασεις λιγο ακομα λιπος.
    Μην κανεις ομως ο λαθος να το παρακανεις. Μια ωρα την ημερα, καθε μερα ειναι πολυ! Καλυτερα 5 ωρες την εβδομαδα, δηλαδη να εχεις δυο μερες ξεκουρασης, βεβαια αυτο εξαρτατα και απο εσενα.Απλα επισημαινω οτι κα η ξεκουραση ειναι σημαντικη.

    Περιμενω να δω φωτογραφιες σου στο μελλον με την προοδο σου εγω προσωπικα και ξερω οτι δεν θα με απογοητευσεις γιατι που απλα θα συνεχισεις τον αθλο σου και θα το δεις και μονος σου οτι αυτο που θες, θα ερθει!!!
    εγω θα ελεγα 3 φορες την εβδομαδα/..στηθος δικεφαλα πηχεις, πλατη τρικεφαλα ,ποδια ωμοι..και οσο για σενα τουμπανακι εισαι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-02-12 00:57 #8
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas_lar Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα με αυτο που ειπες με φτιαξες ετοιμος να τα παρατησω ειμαι..
    και βεβαια υπαρχει ενταση.κθημερινη προπονηση 1 ωρα.καθε μερα μια ομαδα.στηθος-ωμοι-πλατη-ποδια-χερια

    1 χρονο προσπαθεια και πετυχα μονο να μη φαινομαι σαν καποιος που απλα δεν εχει γυμναστει ποτε στη ζωη του..πως τα καταφερα ο ατιμος..
    Φιλε μην απογοητευεσαι τοσο ευκολα!!!Το να φαινετε οτι πηγαινεις στο γυμν και οτι κανεις δουλεια δεν ειναι λιγο!!!!

    Αρα αφου δεν φτεει η προπονιση μηπως φτεει η διατροφη??Μηοως δεν τρως αρκετα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-02-12 13:08 #9
    Προεπιλογή
    καταρχην ευχαριστω για τα μηνυματα σας
    οσο για το προγραμμα και τη ξεκουραση απο οτι ξερω αν κανεις μια ομαδα την ημερα η συγκεκριμενη δεν ξεκουραζεται μεχρι να ξαναγινει?
    δλδ να το αλλαξω ειναι υπερβολικο καθημερινη προπονηση 1 ωρα δευτ εως παρασκευη?
    και επειδη προσπαθω να βρω τα λαθη ειναι λαθος που δεν μενω σε ενα προγραμμα αρκετο καιρο?αλλαζω πολυ συχνα καποιες ασκησεις η ακομη και σετ ,
    (σορρυ για τα ονοματα αλλα δεν τα παω καλα με αυτο.
    δευτ(στηθος)-πιεσεις με αλτηρες ισα,πιεσεις με αλτηρες επικλινη,βυθισεις,ανοιγματα με αλτηρες ισα,ανοιγματα με αλτηρες επικλινη,καμψεις(εναλακτικα μπαρα αντι αλτηρων στισ πιεσεις)

    τριτη(ομοι)-πιεσεις με μπαρα καθιστος,ορθια κοπηλατικη,πλαγιες εκτασεις,εμπροσθιες εκτασεις,πισω πιεσεις στο παγκο(εναλακτικα πιεσεις με αλτηρες)

    τεταρτη(πλατη)-μονοζυγο και 4 μηχανηματα σορρυ δεν ξερω πως να τα πω

    πεπτη(ποδια)-squat,πρεσα,εκτασεις τετρακεφαλων,καμψεις δικεφαλων

    παρασκευη(χερια)-(τρικεφαλος)-οπισθολαιμιες εκτασεις με αλτηρα,γαλλικες εκτασεις,καθισματα,εκτασεις με με σκοινι,εκτασεις με μπαρα v,
    (δικεφαλος)-ελξεις με ισα μπαρα ανοικτη λαβη ορθιος,ελξεις με στραβομπαρα κλειστη λαβη ορθιος,ελξεις με αλτηρες,ελξεις σφυρια

    3 με 4 σετ με ανεβασμα κιλων και μειωση επαναληψεων 12 με 6

    καποιο διαστημα εκανα και μια παραλαγη που ειχα δει στο ιντερνετ και θελω τη γνωμη σας.
    3 σετ σε καθε ασκηση με το πρωτο να χωριζεται σε 3 drop set και τα αλλα δυο κανονικα με οσα πιο πολλα κιλα μπορεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-02-12 22:24 #10
    Προεπιλογή
    βρηκα και καποιες οι οποιες ειναι ενα 6μηνο πριν δλδ μετα απο 6 μηνες γυμναστηριο.
    Όνομα: DSC01854.JPG Εμφανίσεις: 1901 Μέγεθος: 87,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-02-12 22:48 #11
    Το avatar του χρήστη Lucif3r

    Εγγραφή
    06-07-2011
    Περ.
    Αthens
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    ισως περισσοτερο φαγητο? αναλογα και τους στοχους σου βεβαια
    παντως μια χαρα σε βρισκω..
    keep it up
    "Every workout is one step closer to your goal"
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-02-12 22:55 #12
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas_lar Εμφάνιση μηνυμάτων
    1 χρονο προσπαθεια και πετυχα μονο να μη φαινομαι σαν καποιος που απλα δεν εχει γυμναστει ποτε στη ζωη του..πως τα καταφερα ο ατιμος..
    E καλα και τι ειναι ενας χρονος προπονησης? Μια χαρα εισαι για εναν χρονο

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-02-12 23:10 #13
    Προεπιλογή
    δοκίμασε χιτ μια φορά την εβδομάδα σε κανένα γήπεδο, θα βοηθήσει το σώμα σου να ξυπνήσει λιγάκι. Ειδικά σε άντρες αυτό βοηθάει πολύ.
    Γενική βοηθεια μεν, αμα το ψάξεις λιγο θα έχεις αποτέλεσμα

    Όπως κ να χει με το να τα παρατήσεις το μόνο που θα καταφέρεις είναι να μην προοδεύσεις στα σίγουρα. Συνέχισε την προσπάθεια απτόητος
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-02-12 00:25 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    E καλα και τι ειναι ενας χρονος προπονησης? Μια χαρα εισαι για εναν χρονο
    οχι δεν ειναι και ιδιαιτερο διαστημα γιαυτο ειπα στην αρχη ισως να ειχα λανθασμενες προσδοκιες.
    ειδωμεν,,
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-02-12 00:27 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PEGY Εμφάνιση μηνυμάτων
    δοκίμασε χιτ μια φορά την εβδομάδα σε κανένα γήπεδο, θα βοηθήσει το σώμα σου να ξυπνήσει λιγάκι. Ειδικά σε άντρες αυτό βοηθάει πολύ.
    Γενική βοηθεια μεν, αμα το ψάξεις λιγο θα έχεις αποτέλεσμα

    Όπως κ να χει με το να τα παρατήσεις το μόνο που θα καταφέρεις είναι να μην προοδεύσεις στα σίγουρα. Συνέχισε την προσπάθεια απτόητος
    πρωτη φορα το ακουω το συγκεκριμενο.θα το ψαξω ομως οκ
    και απτην αλλη εχεις δικιο πολυ το ψιριζω το θεμα μου φαινεται ας χαλαρωσω λιγο τελικα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία