Σελίδα 9 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 135 από 213
  1. 15-01-11 10:47 #121
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ καλος!φιλε,σε τι ποσοστο λιπους εισαι στις φωτο?
    Σ'ευχαριστω αδερφε μου! γυρω στο 7 με 7,5 πανω κατω μπορει κ 8!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-01-11 10:48 #122
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SteQuartus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητηρια και απο εμενα!!!πολυ διαφωτιστικα και τα ποστ σου για το τι επερνες,τι διατροφη εκανες κλπ!!!Καλη συνεχεια και υγεια!
    Σ'ευχαριστω αδερφε μου! Υγεια πανω απ'ολα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-01-11 10:49 #123
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mrkommatias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι απλα φοβερος
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-01-11 10:57 #124
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ'ευχαριστω αδερφε μου! γυρω στο 7 με 7,5 πανω κατω μπορει κ 8!
    στην γραμμωση ποσες φορες την εβδομαδα κανεις αεροβια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-01-11 11:44 #125
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στην γραμμωση ποσες φορες την εβδομαδα κανεις αεροβια?
    Με το συγκεκριμενο προγραμμα δεν κανω καθολου αεροβια, ειναι μεγαλη η ενταση της προπονησης(κ τα διαλλειματα ειναι τον 45δευτ.) που δεν μου χρειαζεται
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-01-11 11:49 #126
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το συγκεκριμενο προγραμμα δεν κανω καθολου αεροβια, ειναι μεγαλη η ενταση της προπονησης(κ τα διαλλειματα ειναι τον 45δευτ.) που δεν μου χρειαζεται
    καταλαβα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-01-11 04:30 #127
    Προεπιλογή
    αν ειναι ετσι φιλε μου ολα αυτα π λες και δεν εχεις βαλει φαρμακο συγχαρητηρια !!!!(ειναι πολυ δυσκολο να πιστεψει καποιος που ξερει οτι το πως ησουν και πως εγινες μονο με αυτα π λες μεσα σε 2 χρονια γινετε μονο και μονο ο πρωτος χρονος ....παει στραφι αφου προσαρμοζεσε και οι αλλαγες ειναι απειροελαχιστες ......εκτος και εχεις τελειο γενετικο ....αλλα αν ισχυε αυτο ....δεν θα σουν στην αρχη ετσι ....με τρελο λιπος και μυηκοτητα μηδεν ......ναι το στεγνωμα μπορεις να το πετυχεις δεν αμφιβαλω και σε 2 μηνες μπορει να ναι καποιος καλοδουλεμενος κομματια ....αν τον βοηθαει και ο μεταβολισμος του ....αλλα επετρεψε μου να αμβιβαλω για πολλα .....γιατι γυμναζομαι χρονια και εγω και ψαχνομαι τρελα ...!!! συνεχισε ετσι man .....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-01-11 22:22 #128
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο foresentos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ειναι ετσι φιλε μου ολα αυτα π λες και δεν εχεις βαλει φαρμακο συγχαρητηρια !!!!(ειναι πολυ δυσκολο να πιστεψει καποιος που ξερει οτι το πως ησουν και πως εγινες μονο με αυτα π λες μεσα σε 2 χρονια γινετε μονο και μονο ο πρωτος χρονος ....παει στραφι αφου προσαρμοζεσε και οι αλλαγες ειναι απειροελαχιστες ......εκτος και εχεις τελειο γενετικο ....αλλα αν ισχυε αυτο ....δεν θα σουν στην αρχη ετσι ....με τρελο λιπος και μυηκοτητα μηδεν ......ναι το στεγνωμα μπορεις να το πετυχεις δεν αμφιβαλω και σε 2 μηνες μπορει να ναι καποιος καλοδουλεμενος κομματια ....αν τον βοηθαει και ο μεταβολισμος του ....αλλα επετρεψε μου να αμβιβαλω για πολλα .....γιατι γυμναζομαι χρονια και εγω και ψαχνομαι τρελα ...!!! συνεχισε ετσι man .....
    Δεν μπορω κ δεν θελω να πεισω κανενα, λεω αυτα που εκανα, να σου αποδειξω οτι δεν εχω κανει χρηση ειναι πολυ ευκολο, μονο κ μονο αν με δεις απο κοντα θα το καταλαβεις αυτο, εφοσον εισαι κ γνωστης πανω σε αυτα τα θεματα, κ απο τις φοτο μπορεις παλι να καταλαβεις αν εκανα χρηση γτ ξερεις που σκανε κυριως τα αναβολικα κ μπορεις να δεις τα μειονεκτηματα μου στα συγκεκριμενα σημεια! πετρουπολη μενω οποτε θελεις μπορουμε να βρεθουμε για καφε να τα πουμε απο κοντα κ να σου λυσω αρκετες αποριες το πως καταφερα αυτο που εχω επυτηχει μεχρι σημερα, δεν μπορω να κανω κατι αλλο για να με πιστεψει καποιος, εξετασεις αιματος φενεται αν εχει κανει καποιος χρηση αναβολικων? αν ναι τοτε ειναι αυτο που μενει για να αποδειχτουν τα λεγομενα μου! Αυτα αδερφε μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-01-11 23:47 #129
    Προεπιλογή
    αποψη μ!οσο και να χτυπιοσουν σε gum κ διατροφη δεν παιζει σε τοσο λιγο διαστημα ν εφτιαξες τοοοοσο πολυ!!!σιγουρα εκανες θεραπεια!!!!!!χωρις παρεξηγηση!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-01-11 00:01 #130
    Προεπιλογή
    ασχετο..ποια ειναι η αποψη σου για την πρωτεινη της all star?αξιζει τα λεφτα της?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-01-11 00:07 #131
    Προεπιλογή
    π κολλαει αυτο ρε φιλε?εδω σχολιαζουμε τις φωτο τ τυπα!!!πρωτεινη ειναι!!!προτιμησε καποια αλλη για εμενα βεβαια!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-01-11 00:17 #132
    Προεπιλογή
    φιλε ειμαι 16 χρονων και εχω να πω οτι εισαι φοβερος πραγματικα....εχεις κανει τρομερεσ αλαγες στο σωμα σου και μπραβω πραγματικα....γαμω της γραμμοσεις εχεις...και φοβερα χερια...θα ηθελα να σε ροτισω το halo σου εκανε καλη δουλεια ?????
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-01-11 00:25 #133
    Προεπιλογή
    ρε μην ψαρωνεις!!!ουτε με halo ουτε με ολοκληρη την muscletech να παρεις δεν φτιαχνεις τοσο σε 2 χρονια κ ουτε!!!εχει παιξει αναβολικα,κανονικη θεραπεια!!εχω δει φωτο του κ σε αλλο forum!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-01-11 00:32 #134
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vill@g3r Εμφάνιση μηνυμάτων
    π κολλαει αυτο ρε φιλε?εδω σχολιαζουμε τις φωτο τ τυπα!!!πρωτεινη ειναι!!!προτιμησε καποια αλλη για εμενα βεβαια!!!
    κανε κανα
    μπανιο να ξυπνησεις πρωτα και μαθε να μιλας πιο ομορφα..τον dikey ρωτησα για την πρωτεινη οχι εσενα.αυτο το ποστ δεν ειναι για σχολιασμο της φωτογραφιας και παπαλα,ο ανθρωπος γραφει τη διατροφη του,τις προπονησεις του κτλ.εισαι εκτος τοπου κ χρονου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-01-11 00:33 #135
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vill@g3r Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε μην ψαρωνεις!!!ουτε με halo ουτε με ολοκληρη την muscletech να παρεις δεν φτιαχνεις τοσο σε 2 χρονια κ ουτε!!!εχει παιξει αναβολικα,κανονικη θεραπεια!!εχω δει φωτο του κ σε αλλο forum!!!
    μιλαμε το ματι σου κοβει..πρεπει να σε παρουν για κριτη στο mr olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία