Σελίδα 11 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 213
  1. 25-01-11 16:01 #151
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    φιλε ηρεμησε δεν χρειαζεται να αποδειξεις τιποτα...οποιος λεει οτι κανεις χρηση αας μαλλον δεν εχει ιδεα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-01-11 16:03 #152
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    είναι αυτό που λέμε ότι δεν πιάνει η αλεπού...
    εδώ στο στόμα τα χουν τα αναβολικά! σαν καραμέλα που συνοδεύει τους άπιαστους στόχους!

    και πάλι όμως δεν κατακρίνω το δικαίωμα της γνώμης του καθένα αλλα τον τρόπο με τον οποιο την εκφράζει κατάμουτρα και προσβλητικά!

    απλά μην μασάς DiKey!
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-01-11 16:03 #153
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    ΥΓ. Ερωτηση : στις εξετασεις αιματος φενεται αν εχει κανει καποιος χρηση αναβολικων?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-01-11 16:04 #154
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ. Ερωτηση : στις εξετασεις αιματος φενεται αν εχει κανει καποιος χρηση αναβολικων?
    εικάζω, πως ναι σαν χρήση φαρμάκου
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-01-11 16:06 #155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ. Ερωτηση : στις εξετασεις αιματος φενεται αν εχει κανει καποιος χρηση αναβολικων?
    Eάν υποθετικά έκανες χρήση το καλοκαίρι και κάνεις εξετάσεις τώρα,δεν νομίζω να φανεί κάτι,ειδικά άμα δεν σε ψάχνουν για ΑΑΣ. Υπάρχουν φάρμακα που αφήνουν μεταβολιτές για αρκετό καιρό μετά βέβαια.
    Anyway άσε τον καθένα να λέει ότι θέλει.....ΑΑΣ ή χωρίς ΑΑΣ,το αποτέλεσμα τα σπάει και συγχαρητήρια γιαυτό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-01-11 16:07 #156
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hercules Εμφάνιση μηνυμάτων
    ασχετο..ποια ειναι η αποψη σου για την πρωτεινη της all star?αξιζει τα λεφτα της?
    φοβερη γευση, διαλυτοτητα, βραδιας μορφης το οποιο ειναι κατι θετικο για μενα αλλα αρκετα τσιμπημενη η τιμη της! Αν ριξουν λιγο την τιμη Η αν την βρεις (μεσω ιντερνετ) σε χαμηλοτερη τιμη να την προτιμησεις, αποψη μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-01-11 16:09 #157
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spartan117 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε ειμαι 16 χρονων και εχω να πω οτι εισαι φοβερος πραγματικα....εχεις κανει τρομερεσ αλαγες στο σωμα σου και μπραβω πραγματικα....γαμω της γραμμοσεις εχεις...και φοβερα χερια...θα ηθελα να σε ροτισω το halo σου εκανε καλη δουλεια ?????
    για το συγκεκριμενο προγραμμα γυμναστικης με βοηθησε παρα πολυ, υποψην οτι ο υπνος μου ηταν το λιγοτερο 8 ωρες! Βεβαια δεν πινω αλκοολ κ καπνιζω 4 5 τσιγαρα την μερα (ντροπη αλλα εχω μια αδυναμια)!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-01-11 16:16 #158
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    καταλαβα με το θεμα των εξετασεων!
    Δεν εχω κανενα προβλημα να πει ο αλλος οτι παιρνω απλα μην αποριπτεις κ στελνεις στον καδο των αχρηστων οτιδηποτε εχει υπωθει! Γτ κ αλλοι συμφορουμητες εγραψαν οτι μπορει να εχω παρει κ δεν εγινε τπτ ειπαν απλα την γνωμη τους κ τελος! Τεσπα ας πιστευει ο καθενας οτι θελει, εγω εχω ολη την καλη διαθεση κ την εχω δειξει αλλωστε απο την στιγμη που ξεκινησα να γραφω σε αυτο το φορουμ κ αυτο μπορουν να το πουν τα παιδια που μεσω ινμποξ μιλησαμε κ με συμβουλευτικαν πανω σε θεματα συμπληρωματων, διατροφης, προγραμματος! Ειμαι ανοιχτος σε ολους κ οχι μονο εδω αλλα κ σε οποιο γυμναστηριο εχω παει κ γνωστοι φιλων.Καλημερα σε ολους!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-01-11 18:21 #159

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    dikey γραψε τους αμφισβητιες στα @3#^%$@ σου και ακου μια συμβουλη. μην μπαινεις στο τρυπακι να "αποδειξεις" και να "χαλιεσαι" . στο λεω επειδη το επαθα και γω καποτε σε αλλο φορουμ και ειχα εκνευριστει με την επιμονη καποιων "πυρηνικων επιστημονων" και "ξερολων" του κωλου.

    και πιστεψε με Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ,Ο,ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΙΣ,Ο,ΤΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ, δε θα καταφερεις να πεισεις τους αμφισβητιες.γιατι πολυ απλα ο αμφισβητιας θα ειναι παντα αμφισβητιας.ειναι στη φυση του. ειδωνιζεται να φτιαχνει ιντριγκες πως το λενε.

    οποτε μη χαλιεσαι αδικα.ετσι κι αλλιως η συντριπτικη πλειοψηφια σε πιστευει απ'οτι βλεπω,οποτε ασχολησου με αυτους και τις τυχον αποριες/αρωτησεις τους και οχι με τα κακοβουλα ποστ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-01-11 23:27 #160
    Προεπιλογή
    σολαριουμ κανεις και τωρα τον χειμωνα η εχει μεινει το μαυρισμα απ το καλοκαιρι?πλακα πλακα καμια σχεση αν δεις εναν γυμνασμενο ανθρωπο με και χωρις μαυρισμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-01-11 15:54 #161
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hercules Εμφάνιση μηνυμάτων
    σολαριουμ κανεις και τωρα τον χειμωνα η εχει μεινει το μαυρισμα απ το καλοκαιρι?πλακα πλακα καμια σχεση αν δεις εναν γυμνασμενο ανθρωπο με και χωρις μαυρισμα
    οχι, δεν εχω κανει ποτε σολαριουμ,απο το καλοκαιρι ειναι! συμφωνω απολυτα, γιατι με το μαυρισμα φαινονται σχεδον τα παντα γιαυτο κ στους αγωνες περνανε οι αθλητες αυτο το ειδικο υλικο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-01-11 00:39 #162
    Smile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vill@g3r Εμφάνιση μηνυμάτων
    sorry για τ σχολιασμο της πρωτεινης ρε φιλε!!αφου δεν πηγαινε σε εμενα!!αλλα ναι!!κοβει τ ματι μ κ ξεχωριζω τ natural(μονο διατροφη,προπονηση κ συμπληρωματα)!δεν λεω γαμω ειναι ο τυπος απλως λεω οτι σιγουρα εχει παιξει θεραπεια με αναβολικα!!αρα τ αποτελεσμα δεν ειναι κ τοσο φυσικο!!!
    κοιτα τι λεει ο ανθρωπος οταν ζηλευει αχαχ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-05-11 15:56 #163
    Προεπιλογή
    Και αναβολικα να πηρε ακομα και καθε μερα να μεταλαμβανε στην εκκλησια που λεει ο λογος αν δεν εφτυνε αιμα ετσι δεν γινοταν το παλικαρι με καμια κυβρνηση(σε τοσο καιρο).Μπραβο κ καλη συνεχεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-05-11 17:16 #164
    Προεπιλογή
    Διαβάζοντας το thread μου έκανε εντύπωση το σχόλιο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vill@g3r Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποψη μ!οσο και να χτυπιοσουν σε gum κ διατροφη δεν παιζει σε τοσο λιγο διαστημα ν εφτιαξες τοοοοσο πολυ!!!σιγουρα εκανες θεραπεια!!!!!!χωρις παρεξηγηση!!!
    Και η απάντηση:
    2 χρόνια είναι αρκετά για να κάνεις τέτοιο σώμα.
    Από οτι διάβασα το παλικάρι εκτός του οτι έπαιζε μπάλα παλιότερα,πρώτα επικεντρώθηκε στην απώλεια λίπους( με πολύ ποδήλατο αν θυμάμαι καλά ) και μετά το έριξε στην προπόνηση,διατροφή και πρωτεινη.Όλα αυτά είναι μία σωστή διαδρομή και μπορούν να οδηγήσουν στο αποτέλεσμα που είδαμε,εφόσον φυσικά δεν "κλέβεις" στην διατροφή,στο gym κλπ.
    Συγχαρητήρια man.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-05-11 17:23 #165
    Προεπιλογή
    Και ένας χρόνος είναι αρκετός. I want to be like that guy, δείτε το , 8 μήνες του πήρε αν δεν κάνω λάθος και χωρίς αναβολικά. Αλλά ακόμα και στο σώμα μου σε 1 μήνα αν το δώ σοβαρά με τη διατροφή βλέπω μεγάλη διαφορά.

    Όσο για τον DiKey , απλα να σου πώ άψογος. Μπράβο για την υπομονή σου και το ζόρι που έριξες. Κορυφή. Χάνεις μόνο σε ένα σημείο , στο μαγιο !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία