Σελίδα 13 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 195 από 201
  1. 20-04-12 12:15 #181
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Μετα το φανταριλικι αρχησαν κ μενα να φτιαχνονται οι διαδρομοι για τα αεροπλανα πανω στην κεφαλα μου, δοκιμασα αρκετα πραματα μπορω να πω. και παραμενει ιδιο μην πω πως αυξηθηκε κ λιγο, τωρα χωρανε κ αλλα αεροπλανα.. κληρονομικο δν ειναι σιγουρα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-04-12 12:46 #182
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ναι ρε σοκο αυτο με παραξενεψε και εμενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-04-12 12:52 #183
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    ηξερα οτι θα απαντουσες 10000%
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-04-12 14:17 #184
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο skourias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γύρω στα 19-20 είχα πάει σε δερματολόγο για να αντιμετωπίσω την τριχόπτωση.

    -Κληρονομικού τύπου ανδρογενής αλωπεκεία, μου λέει.
    Δεν την γλυτώνεις, απλά θα την τρενάρουμε λίγο.

    Τα εγραψα ΟΛΑ στα @@ μου.

    Είμαι 35 και αυτά είναι ακόμα εκεί.
    καλη φαση

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα το φανταριλικι αρχησαν κ μενα να φτιαχνονται οι διαδρομοι για τα αεροπλανα πανω στην κεφαλα μου, δοκιμασα αρκετα πραματα μπορω να πω. και παραμενει ιδιο μην πω πως αυξηθηκε κ λιγο, τωρα χωρανε κ αλλα αεροπλανα.. κληρονομικο δν ειναι σιγουρα!!!
    με τοσα εμβολια στο στρατο τι περιμενεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-04-12 15:04 #185
    Προεπιλογή
    φιλε δεν κανει να κανεις τα μαλλια με σαμπουαν καθε μερα...λενε πως μενεις καραφλος στο τελος
    Οποτε τα μαλλια καλυτερα να τα λουζεις ανα 2-3 μερες
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-04-12 18:19 #186
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τοσα εμβολια στο στρατο τι περιμενεις
    εδω επιληπτικη κριση με επιασε με τα εμβολια το επομενο πρωι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-04-12 21:33 #187
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    ηξερα οτι θα απαντουσες 10000%
    βασικα νομιζα οτι εσυ εισαι ο τοπικ σταρτερ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-04-12 21:49 #188
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Kαι εμενα στο στρατο ξεκινησαν να αραιωνουν και μετα δε φτιαξανε αλλα τωρα που πηγα σε δερματολο και μου δωσε ειδικα σαμπουαν και μινοξιδιλη ειναι κομπλε και μου πε οτι τωρα ειναι αρκετα δυνατο το μαλλι μου. Εγω ομως ειχα και ενα θεμα με σμηγματοροικη δερματιτιδα που κανει ζημια στους θυλακες και μεταξυ αλλων μου χε δωσει και θεραπεια γι αυτο. Τωρα αν σταματησω τις μινοξιδιλες και τα ειδικα σαμπουαν δε ξερω αν θα ξαναγινουν οπως ηταν.

    Ξερει καποιος ποση DHT πρεπει να εχεις για να θεωρηθει ανδρογονικη αλλοπεκια. Εμενα μου βρηκανε 56.4 ng/dL με ορια 30-85. Αυτο μπορει να ευθυνεται για τριχοπτωση??

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-04-12 21:59 #189
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Aυτα τα γ@μ@ εμβολια στο στρατο δεν υπαρχει τροπος να τα αποφυγεις?Μπορουν να σε χτυπησουν σε πολλους τομεις.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-04-12 22:02 #190
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτα τα γ@μ@ εμβολια στο στρατο δεν υπαρχει τροπος να τα αποφυγεις?Μπορουν να σε χτυπησουν σε πολλους τομεις.
    εγω απο τοτε που μου τα εκαναν δεν εχω ξανααρρωστησει στη ζωη μου εγινα παγκοσμιος στρατιωτης
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-01-15 10:22 #191
    Cool
    geia sas! ixa to provlima tis trixoptosis apo ta 18 mou kati alakse kai ksekinise o efialtis mou... arxika alaksa to sampuan mou meta ksekinisa diafora proionda kata tis trixoptosis kai ala farakevtika akriva proionda ala kanena apotelesma apogoitevsi megali lipon kourastika stamatisa na kano otidipote exei sxesi me avto to thema ala sta 21 mou paratirisa megala kena sta malia mou eee kai pali sto psaksimo ti na kano... etixe na taksidepso sti Russia eki piga se ena komotirio na freskaro ta malia mou, oti opoemine)) kai eki i komotria mou ipe na kano mia eksetasi tou filaka tis trixas me ena mixanima sti ofoni megistopimeni idame to provlima ... tromaksaaaaa mou edikse fotografies pos einai igiis ta malia kai pos einai ta dika mou ixa san mia petsula sto derma tou kefaliu mou as to po mouxliazmeni ego etsi to leo ala iparxei ali perigrafi )) telos pandon avto dimurgite apo to nero me xlorio apo to poli liparo derma apo ta proionda pou periexune silikoni kai pola ala... rotisa ti na kano kai mou ipe oposdipote piling dermatos tou kefaliu .... lipon epedi emena me voithise poli sas to protino 2 fores tin evdomada kano maska piling stin riza 2kout. soup. alati thalasino poli psilo+2 kout. soup. kastoreleio an einai konda ta malia kai 1kout. soup. kastoreleio arkei , ta anakatevume kala kai pernume posotita me ta daxtilakia mas kai trivoume elafros se olo to kefali mas meta to skepazoume me mia sakoula to kefali mas gia 1 ora eee kai meta louzomaste me xliaro nero mexri na vgei i maska ta afinoume na stegnosoune apo mona tous oxi pistolaki! lipon se mena liturgise avto tora exo igiis malia kai den peftune kai xoris na vareni tin tsepi mou)!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-09-15 20:16 #192
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Ποικίλοι λόγοι διαφορετικής αιτιολογίας συμβάλλουν στην αλωπεκίαση.
    Ορμονικοί σε όσους κάνουν κατάχρηση ΑΑΣ όπου η παραγόμενη DHT επιδρά στο τριχωτό και οδηγεί στην τριχόπτωση.
    Λόγοι υποσιτισμού με αναιμία και έλλειψη αμινοξέων που συμβάλλουν στο σχηματισμό της κερατίνης,δομικού συστατικού της τρίχας,όπως η κυστείνη.
    Υπερβολική σμηγματόροια όπου εξασθενεί τον πολφό του θύλακα της τρίχας.
    Αυξημένη θερμοκρασία τριχωτού από καπέλο,ή ζεστό μπάνιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-06-20 21:19 #193
    Προεπιλογή Kale
    Δοκιμάστε να καταναλωσετε ωμή και καθημερινά την συγκεκριμένη υπερτροφη...τα αποτέλεσματα εντυπωσιακά τόσο σε αναστολή της τριχόπτωσης όσο και σε πύκνωση και νέα τριχοφυΐα των μαλλιών...πίστευαν ότι έκανα μεταμόσχευση οι άνθρωποι του περιγυρου μου όταν ξεκίνησα να το καταναλώνω...σε 10 μέρες σταματά η τριχόπτωση...από κει και πέρα όσο το τρως τα μαλλιά πυκνώνουν...σε δύο μηνες καθημερινης χρήσης τα αποτελέσματα ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alexios : 17-06-20 στις 21:26
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-06-20 22:18 #194
    Προεπιλογή
    ^^ Δεν μας λες ποια ομως.

    .....*Sorry ...τωρα το ειδα.
    Οσα κ οφελη να εχουν οι "λαχανιδες" , ακουγεται υπερβολικο αυτο που λες.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-06-20 23:33 #195
    Προεπιλογή
    Είναι φύλλα των 25 εκ περιπου και χρώματος σκούρου πράσινου όταν είναι φρέσκα...το παράγουν κάποιοι παραγωγοί στην Ελλάδα... στη περιοχή μου το βρίσκω σε υπεραγορά Σκλαβενίτη (όχι στα μικρότερα καταστήματα)...από Λαγονήσι έρχεται και είναι πολυ δυνατό το συγκεκριμένο...καμια υπερβολή...στο εξωτερικό είναι ο απόλυτος βασιλιάς...πολύ ανώτερο από το σπανάκι...αυτό βλέπω στο καθρέφτη εγω..τα άτομα του συγγενικού,φιλικού περιβάλλοντος μου παρατήρησαν το ίδιο..όπως και η κομμώτρια μου επίσης... βέβαια χτυπά συμφέροντα εκατομμύριων το καταλαβαίνω...αλλά αυτή είναι η αλήθεια...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314 ΤελευταίαΤελευταία