Θέμα: Κήλη

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 77
  1. 17-07-10 01:46 #31
    Προεπιλογή
    Τελικα εκανα τη μαγνητικη πριν 2 μηνες(απανταω λιγο αργα βεβαια ειχα ενα θεμα με το ιντερνετ) η οποια εδειξε οτι οι δισκοι μου ειναι υγιεις και συνεπως το προβλημα ειναι ευτυχως μονο μυικο ! Το φοβερο του θεματος ομως ηταν οτι παρολλο που ημουν σαν πτωμα τον τελευταιο καιρο μολις ειδα οτι η εξεταση ηταν καθαρη το 40% των συμπτωματων χαθηκε.Τελικα ειναι απιστευτο πως μπορει να επηρεασει ο ψυχολογικος παραγοντας!
    Ξαναρχιζω λοιπον σοβαρα και χωρις επιπολαιοτητες να ανακτησω τη χαμενη μου μυικη μαζα και ακομη περισσοτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-11-10 21:26 #32
    Unhappy Κηλη
    Χτυπα ξυλο!!! Ευχαριστω τον Θεο που δεν εχω και ευχομαι οπως και σε σας να μην μου συμβει ποτε! Τελευταια ασχοληθηκα λιγο με αυτο το θεμα και αηδιασα μεχρι αηδιας παιδια και εχω ψιλοαπορησει. Ξερει κανεις, τι μπορει, στο αθλημα μας, να προκαλεσει μια κηλη? Και ποτε εχει καποιος περισσοτερες πιθανοτητες να παθει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-11-10 21:31 #33
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    νομιζω το χουμε ξανασυζητησει


    τεσπα εγω απλα θελω να πω ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥς ΓΙΑΤΡΟΥς ΔΗΛΑΔΗ που πας με απλες υποψιες κηλης για εξεταση και να μην εχεις σου λενε εχεις μονο για να σε ανοιξουν και να τσιμπησουν τα φραγκα
    το ιδιιο και σε σκολεικοιδυτιδα κτλ
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-11-10 21:40 #34
    Προεπιλογή
    Ναι, εψαξα πριν ανοιξω τοπικ και ειχες απαντησει και συ σε παρομοιο θεμα, αλλα υπαρχει κατι που πρεπει να προσεχουμε ιδιαιτερα? Γιατι δεν νιωθω καλααΑααΑΑα, ζαλιζομαι λιγο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-11-10 23:38 #35
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Πώ... Φίλε μου περαστικά σου καλό κουράγιο και δύναμη.. Για μένα απ τα χειρότερα πράγματα που μπορούν να σου τύχουν είναι κύστη κόκκυγος κυρίως και κήλη..
    Έκανα πέρυσι επέμβαση τοπική κύστης, πόνος οχι αστεία.. Δεν μπορούσα να κάτσω, κ κανα 2μηνο τραβιόμουν στα νοσοκομία με τις αλλαγές στις γάζες... Ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.. Θεός φυλάξει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-05-11 22:07 #36
    Προεπιλογή κοίλη.
    παιδιά πρέπει να κάνω μια εοιχείρηση κοίλης κάτω δεξιά...από τον αφαλό. δεν είμαι και στα καλύτερα μου. φοβάμαι αρκετά, άσε που πρέπει να σταματήσω το γυμναστήριο.

    έχει κανεις εμπειρία ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-05-11 22:10 #37
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    εχω αρχη κοιλησ αν προσεχεισ κανεισ αφοβα.αν κανεισ ενχειρηση σταματασ καπου στουσ 3 μηνεσ και μετα σιγα σιγα.αλλα αν συνεχισεισ και δεν προσεχεισ θα ξανανοιξη παλι.
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-05-11 22:11 #38
    Προεπιλογή
    στο ιδιο ακριβως μερος φιλε την εκανα,πριν χρονια ομως!απο το γυμναστηριο την εβγαλα γιατι σηκωνα τα κιλα σαν ηλιθιος,εκανα οτι διαβαζα στα περιοδικα!!καλα να παθω γιατι τωρα εμαθα...
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-05-11 22:15 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω αρχη κοιλησ αν προσεχεισ κανεισ αφοβα.αν κανεισ ενχειρηση σταματασ καπου στουσ 3 μηνεσ και μετα σιγα σιγα.αλλα αν συνεχισεισ και δεν προσεχεισ θα ξανανοιξη παλι.
    με είδε χειρουργος κάτω από τον αφαλό είναι , λέει είναι αρκετά μεγάλη και να βγει , εσύ τι εννοείς αρχή κοίλης δηλαδή
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-05-11 22:17 #40
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    οταν πηγα σε χειρουργο μου ειπε οτι ακομα δεν ειναι σε σταδιο ενχειρησησ και αν προσεχω θα την γλιτωσω.να πασ σε 2-3 γιατρουσ πρωτα για σιγουρια.επισησ ηπαρχει ειδιη ζωνη-σλιπακι που την φορασ για την κοιλη αν προκειται να πιεστεισ πχ στο γυμναστηριο
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-05-11 22:19 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν πηγα σε χειρουργο μου ειπε οτι ακομα δεν ειναι σε σταδιο ενχειρησησ και αν προσεχω θα την γλιτωσω.να πασ σε 2-3 γιατρουσ πρωτα για σιγουρια.επισησ ηπαρχει ειδιη ζωνη-σλιπακι που την φορασ για την κοιλη αν προκειται να πιεστεισ πχ στο γυμναστηριο
    πήγα σε έναν τυχαίο στο ικα laughing out loud

    βασικά δεν θέλω να την κάνω φοβάμαι ...είναι και κοντά στα @@....

    σταματάω και το γυμναστήριο εάν δεν κάνω εοιχείρηση
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη naturale : 12-05-11 στις 22:35
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-05-11 12:29 #42
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Kανουμε μια αναζητηση πριν ανοίξουμε ενα θεμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-05-11 13:07 #43
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    drx9000...

    ψαξου και βρες ακρη! εγω το εκανα κ ειμαι κομπλεντεν!



    thnx god
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-10-11 21:47 #44
    Προεπιλογή
    γεια σε ολους! σημερα εκανα αρσεις θανατου, εκανα δυνατη προπονηση και μετα αισθανομουν ενα σαν βαρος χαμηλα στην κοιλια, σα να πιαστηκαν οι κοιλιακοι περισσοτερο... κατα τη διαρκεια της προπονησης δεν ενιωσα κανεναν πονο, ουτε τωρα ποναω και δεν εμφανιστηκε και καποιο εξογκωμα. θελω να ρωτησω αν υπαρχει περιπτωση να ειναι κηλη, η απλως πιαστηκαν οι κατω κοιλιακοι. υπαρχει περιπτωση να φανει καποιο εξογκωμα αυριο ας πουμε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-10-11 21:51 #45
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fcavenaghi Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σε ολους! σημερα εκανα αρσεις θανατου, εκανα δυνατη προπονηση και μετα αισθανομουν ενα σαν βαρος χαμηλα στην κοιλια, σα να πιαστηκαν οι κοιλιακοι περισσοτερο... κατα τη διαρκεια της προπονησης δεν ενιωσα κανεναν πονο, ουτε τωρα ποναω και δεν εμφανιστηκε και καποιο εξογκωμα. θελω να ρωτησω αν υπαρχει περιπτωση να ειναι κηλη, η απλως πιαστηκαν οι κατω κοιλιακοι. υπαρχει περιπτωση να φανει καποιο εξογκωμα αυριο ας πουμε?
    μη φοβασαι απο οσο ξερω με την κηλη δε πονας εκει.πονας λιγο πιο κατω ειδικα σε αρσεις θανατου.τωρα δε ξερω πως το καταφερες να ποιαστουν οι κατω κοιλιακοι αλλα οκ γινεται να ποιαστουν.δυσκολα μεν αλλα γινεται δε.πιο πολυ ποιανονται οι ραχιαιοι σου παρα οι κοιλιακοι.αλλα μη φοβασαι.κοιμησου καλα κ θα δεις πως αυριο θα σαι οκ
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία