Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 27
  1. 15-12-10 23:58 #1
    Προεπιλογή Ripped Freak (PharmaFreak Technologies)
    Ripped Freak ---- PHARMA FREAK Technologies
    Καλησπερα το γνωριζετε υπαρχει καποιος που να το εχει δοκιμασει και ναι θα ηθελα γνωμες....


    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-12-10 00:10 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν θες μια γνωμη,θερμογενετικος λιποδιαλυτης ειναι με τσαι,καφεινη,πιπερι,raspberry ketones(που ειναι αμφιβολο,για το ποσο κανουν δουλεια),κ ελαιολαδο(?).

    δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο,αλλα ξερω οτι δεν μου αρεσει ο τροπος που ειναι γραμμενα τα συστατικα,σαν να διαβαζεις πυρινικη επιστημη.
    κ δεν τις εκτιμω τις εταιρες που το κανουν αυτο,γιατι δεν υπαρχει αλλος λογος περαν του εντυπωσιασμου του καταναλωτη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-12-10 00:58 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    καπου σε ενα θεμα ειχα γραψει για αυτο.....

    νομιζω στο λιποδιαλιτες....

    edit:

    αυτο ειναι...

    εχει καφεινη αλλα σε αγνωστη ποσοτητα

    τα πρωτα 4 ειναι egcg απο τσαι
    το 5 ειναι geranium 1,3-dimethylamylamine
    το 6 ειναι caffeine
    τα επομενα 2 ειναι extract απο κοκκινο πιπερι
    και τα τελευταια ειναι extract απο raspberry ketone
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil : 16-12-10 στις 01:13
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-11 12:50 #4
    Προεπιλογή
    αντιγραφω απο το αλλο τοπικ,να υπαρχει και εδω!

    μαγκες καλημερα,καλη χρονια με υγεια και καλες προπονησεις.. παρακολουθω καιρο το φορουμ αλλα τωρα εγινα μελος..λιγα λογια..γυμναζομαι 2 χρονια συστηματικα,και 4-5 συνολικα...απο συμπληρωματα μεχρι τωρα μονο πρωτεινη και κανα recoveraki.προσφατα μου κολλησε το μικροβιο των λιποδιαλυτων δοκιμαστικα..(εννοειται πως κανω προσεκτικη διατροφη και αεροβιο ) δοκιμαζω λοιπον εδω και καποιον καιρο το ripped freak..η απαραιτητη δοσολογια υποτειθεται ειναι ενα πρωι ενα απογευμα..μεχρι τωρα εγω το παιρνω μονο προ-προπονητικα για λογους ενεργειας...με εξαιρεση 2-3 φορες που μου εχει δωσει ενα feeling ζαλαδας τις υπολοιπες δινει αρκετα καλη ενεργεια..ερωτηση λοιπον,να γυρισω απο εδω και περα σε κανονικη δοσολογια να δω αν θα με στεγνωσει (σε συνδυασμο με διατροφη αεροβιο παντα) η εχετε να προτεινετε καποιο αλλο?δεν θεωρειται πολυ αθωο ,ειναι αρκετα ισχυρο απο αυτα που εχω διαβασει..αλλα η αληθεια ειναι οτι εμενα δεν με εχει πειραξει ποτε οσο λενε (π.χ εχω διαβασει σε αλλα φορουμς αυπνιες,εμετους,πολυ ψιλους παλμους κλπ),μονο 2-3 φορες αυτο που λεω με μια μικρη δοση ζαλαδας..διαβασα για μιτο,cnp sida κλπ..πιστευετε καλυτερα να γυρισω στο σιντα?ευχαριστω,καλημερα!

    υ.γ. απο αποψη ενεργειας ειναι μπομπα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-01-11 16:59 #5
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο,αλλα ξερω οτι δεν μου αρεσει ο τροπος που ειναι γραμμενα τα συστατικα,σαν να διαβαζεις πυρινικη επιστημη.
    κ δεν τις εκτιμω τις εταιρες που το κανουν αυτο,γιατι δεν υπαρχει αλλος λογος περαν του εντυπωσιασμου του καταναλωτη.
    με μια πρώτη ματια στα συστατικά όντως έτσι μου φάνηκε...σα πυρηνική φυσική.

    Ο εντυπωσιασμός φαίνεται και απο το όνομα όχι μόνο απο τα συστατικά!
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-09-11 19:11 #6
    Το avatar του χρήστη Senereison

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Περ.
    Protein City
    Μηνύματα
    179
    Προεπιλογή
    τα εβγαλα ολα με αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-04-12 20:17 #7
    Προεπιλογή Ripped freak
    Μου το έχουν προτείνει και εμένα αυτόν τον λιποδιαλύτη και μου έχουν πει ότι κάνει δουλεια καλή! Ισχύει; Κάποιος που τον έχει δοκιμάσει έχει κάποια γνώμη ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-10-12 15:43 #8
    Προεπιλογή
    Παιδια το παρέλαβα, αλλα εχει αλλο label τωρα.


    Container Size: 60 Capsules
    Serving Size: 1 Capsule
    Servings Per Container: 60


    Per 1 Capsule
    % EC RDA*
    Vitamin B6 0.70mg 50%
    Vitamin C 40mg 50%
    Vitamin D 2.5ug 50%
    Caffeine Anhydrous 350mg **
    Green Tea Extract (Camellia Sinesis) 100mg **
    Of Which Caetechins 70mg
    Of Which ECGC 45mg
    Cayenne Pepper (Capsicum Annum) 100mg **
    Bitter Orange Peel (Citrus Aurantium) 30mg **
    Olive Leaf (Olea Europaea) 30mg **
    * RDA = Reccomended Daily Allowance.

    ** RDA not applicable
    Ingredients:

    Caffeine Anhydrous, Green tea Extract (Camellia sinensis), Cayenne Pepper (Capsicum annum), Vitamin C (as Ascorbic Acid), Bitter Orange Peel (Citrus aurantium), Olive Leaf (Olea europaea), Vitamin B6 (as Pyridoxine) Hydrochloride, Vitamin D (as Cholecalciferol), Anti-Caking Agent: Magnesium Stearate, Encapsulating Agent: Gelatin.

    Other Ingredients:

    Gelatin, Magnesium Stearate.

    Directions:

    Read the entire label and understand all warnings before us and follow the directions. As a dietary supplement, take 1 capsule of Ripped Freak with a 250ml glass of water on an empty stomach, first thing in the morning before breakfast.

    Optional second serving: Take your second serving (1 capsule) early afternoon, on an empty stomach, at least 30 minutes before you eat a meal. On workout days, take 1 capsule 30-60 minutes before your workout. Never take more than 2 capsules daily. Drink at least ten 250ml glass glasses of water daily. For maximum results, combine Ripped Freak with a healthy diet and a hardcore training program.

    Εγω έστειλα mail και τους τα χώνω κανονικότατα, αλλα αν μπορεί κάποιος ας με διαφωτίσει παρακαλώ.
    Επίσης αναφέρει warning: high caffeine content και επίσης εκει που έγραφε hybrid fat burner, τωρα γράφει food supplement with botanicals.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-10-12 17:45 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    πφφφ το είχα μάθει ότι θα φάει reformulation και αυτό. Βέβαια υπάρχει κ η παλιά έκδοση, αυτή (η δικιά σου) λογικά είναι για Ευρώπη. Η συγκεκριμένη πάντως μάπα τελείως. Τι διαφώτιση όμως θες με την καφείνη αφού δεν είναι μπλέντ? 350μγ έχει ανά κάψουλα. Δεν θα το άγγιζα ούτε για πλάκα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-10-12 18:14 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    πφφφ το είχα μάθει ότι θα φάει reformulation και αυτό. Βέβαια υπάρχει κ η παλιά έκδοση, αυτή (η δικιά σου) λογικά είναι για Ευρώπη. Η συγκεκριμένη πάντως μάπα τελείως. Τι διαφώτιση όμως θες με την καφείνη αφού δεν είναι μπλέντ? 350μγ έχει ανά κάψουλα. Δεν θα το άγγιζα ούτε για πλάκα.
    Οχι εντάξει, εχω δοκιμάσει 3 χρόνια τωρα τα καλύτερα λιποτροπικα, διαφορα, και παντα ζητάω μια άποψη εδώ στο bodybuilding.gr
    Και τωρα που αλλο παράγγειλα και αλλο μου ήρθε, νευρίασα, ε ήθελα ετσι μια δυο απόψεις, μιας και ειναι διαφορετικό το label απο αυτο που περίμενα.
    Πιθανότατα να εχει την περισσότερη καφεΐνη απο οποιοδήποτε εχω δοκιμάσει έως τώρα.
    Θα δουμε...
    Ευχαριστώ sobral!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasaxo : 20-10-12 στις 18:18
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-10-12 22:19 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι εντάξει, εχω δοκιμάσει 3 χρόνια τωρα τα καλύτερα λιποτροπικα, διαφορα, και παντα ζητάω μια άποψη εδώ στο bodybuilding.gr
    Και τωρα που αλλο παράγγειλα και αλλο μου ήρθε, νευρίασα, ε ήθελα ετσι μια δυο απόψεις, μιας και ειναι διαφορετικό το label απο αυτο που περίμενα.
    Πιθανότατα να εχει την περισσότερη καφεΐνη απο οποιοδήποτε εχω δοκιμάσει έως τώρα.
    Θα δουμε...
    Ευχαριστώ sobral!!
    τίποτα, να σαι καλά φίλε. Στείλε μου από που το πήρες έτσι πληροφοριακά (σε π.μ.)
    πολύ καφείνη κ έβγαλαν και τα rasberry ketones και τα πιπέρια μείωσαν...βλκεία το έκαναν. Είχε και πριν πολύ καφείνη πάντως νομίζω γύρω στα 300μγ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-10-12 22:33 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι εντάξει, εχω δοκιμάσει 3 χρόνια τωρα τα καλύτερα λιποτροπικα, διαφορα, και παντα ζητάω μια άποψη εδώ στο bodybuilding.gr
    Και τωρα που αλλο παράγγειλα και αλλο μου ήρθε, νευρίασα, ε ήθελα ετσι μια δυο απόψεις, μιας και ειναι διαφορετικό το label απο αυτο που περίμενα.
    Πιθανότατα να εχει την περισσότερη καφεΐνη απο οποιοδήποτε εχω δοκιμάσει έως τώρα.
    Θα δουμε...
    Ευχαριστώ sobral!!
    φίλε αυτό που λείπει δυστυχώς είναι και αυτό που αρχικά δούλευε στο προϊόν. Η ουσία 1.3 dimethylamine, η οποία και έχει απαγορευτεί. Την ίδια είχε ένα προϊόν που είχα χρησιμοποιήσει το 2010 αν θυμάμαι καλά , το λιποτροπικό oxy elite pro που 'ηταν πολύ καλό. Τώρα με την καφεϊνη δεν θα δείς και τίποτα τρομερά πράγματα.Κακώς πάντως παραπληροφορούν με την παλιά label.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-10-12 00:00 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΤΥΠΟΣ65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλε αυτό που λείπει δυστυχώς είναι και αυτό που αρχικά δούλευε στο προϊόν. Η ουσία 1.3 dimethylamine, η οποία και έχει απαγορευτεί. Την ίδια είχε ένα προϊόν που είχα χρησιμοποιήσει το 2010 αν θυμάμαι καλά , το λιποτροπικό oxy elite pro που 'ηταν πολύ καλό. Τώρα με την καφεϊνη δεν θα δείς και τίποτα τρομερά πράγματα.Κακώς πάντως παραπληροφορούν με την παλιά label.
    Τους τα εσουρα κανονικότατα και ξέρεις γιατί;
    Γιατί εχουν στο site ψευδείς labels σε κάποια προϊόντα, γι'αυτο.
    Εντάξει, πες μου ρε φιλε (συγνώμη, λαθος, δεν εχουμε το προϊόν με αυτο το label που βλέπετε στο site και το έχουμε με αυτο).
    Εγω το ηθελα λογο της ουσίας DMAA οπος αναφέρεις κι'εσυ, έλεος ρε φουστι μου, ελεος να πουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-05-15 13:57 #14
    Προεπιλογή
    Όνομα: RIPPEDFREAK-USA-SuppFactsFEB2014-web.png Εμφανίσεις: 933 Μέγεθος: 65,9 KB

    Αυτα ειναι τα τωρινα του συστατικα.

    Τι λεει; Εχω ακουσει αρκετα καλα λογια
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-05-15 14:31 #15
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Και η τωρινή του έκδοση, είναι μια χαρά. Βασικά είναι η έκδοση που κυκλοφορεί σε όλη την Ευρώπη. Το είχα δώσει στον ξάδερφο μου και του είχε δουλέψει πολύ καλά. Καλύτερα από άλλα που είχε δοκιμάσει παλαιότερα. Αν το δοκιμάσεις πες μας την άποψη σου κι εσυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία