Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 27

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 15-12-10 23:58 #1
    Προεπιλογή Ripped Freak (PharmaFreak Technologies)
    Ripped Freak ---- PHARMA FREAK Technologies
    Καλησπερα το γνωριζετε υπαρχει καποιος που να το εχει δοκιμασει και ναι θα ηθελα γνωμες....


    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-12-10 00:10 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν θες μια γνωμη,θερμογενετικος λιποδιαλυτης ειναι με τσαι,καφεινη,πιπερι,raspberry ketones(που ειναι αμφιβολο,για το ποσο κανουν δουλεια),κ ελαιολαδο(?).

    δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο,αλλα ξερω οτι δεν μου αρεσει ο τροπος που ειναι γραμμενα τα συστατικα,σαν να διαβαζεις πυρινικη επιστημη.
    κ δεν τις εκτιμω τις εταιρες που το κανουν αυτο,γιατι δεν υπαρχει αλλος λογος περαν του εντυπωσιασμου του καταναλωτη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-12-10 00:58 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    καπου σε ενα θεμα ειχα γραψει για αυτο.....

    νομιζω στο λιποδιαλιτες....

    edit:

    αυτο ειναι...

    εχει καφεινη αλλα σε αγνωστη ποσοτητα

    τα πρωτα 4 ειναι egcg απο τσαι
    το 5 ειναι geranium 1,3-dimethylamylamine
    το 6 ειναι caffeine
    τα επομενα 2 ειναι extract απο κοκκινο πιπερι
    και τα τελευταια ειναι extract απο raspberry ketone
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil : 16-12-10 στις 01:13
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-11 12:50 #4
    Προεπιλογή
    αντιγραφω απο το αλλο τοπικ,να υπαρχει και εδω!

    μαγκες καλημερα,καλη χρονια με υγεια και καλες προπονησεις.. παρακολουθω καιρο το φορουμ αλλα τωρα εγινα μελος..λιγα λογια..γυμναζομαι 2 χρονια συστηματικα,και 4-5 συνολικα...απο συμπληρωματα μεχρι τωρα μονο πρωτεινη και κανα recoveraki.προσφατα μου κολλησε το μικροβιο των λιποδιαλυτων δοκιμαστικα..(εννοειται πως κανω προσεκτικη διατροφη και αεροβιο ) δοκιμαζω λοιπον εδω και καποιον καιρο το ripped freak..η απαραιτητη δοσολογια υποτειθεται ειναι ενα πρωι ενα απογευμα..μεχρι τωρα εγω το παιρνω μονο προ-προπονητικα για λογους ενεργειας...με εξαιρεση 2-3 φορες που μου εχει δωσει ενα feeling ζαλαδας τις υπολοιπες δινει αρκετα καλη ενεργεια..ερωτηση λοιπον,να γυρισω απο εδω και περα σε κανονικη δοσολογια να δω αν θα με στεγνωσει (σε συνδυασμο με διατροφη αεροβιο παντα) η εχετε να προτεινετε καποιο αλλο?δεν θεωρειται πολυ αθωο ,ειναι αρκετα ισχυρο απο αυτα που εχω διαβασει..αλλα η αληθεια ειναι οτι εμενα δεν με εχει πειραξει ποτε οσο λενε (π.χ εχω διαβασει σε αλλα φορουμς αυπνιες,εμετους,πολυ ψιλους παλμους κλπ),μονο 2-3 φορες αυτο που λεω με μια μικρη δοση ζαλαδας..διαβασα για μιτο,cnp sida κλπ..πιστευετε καλυτερα να γυρισω στο σιντα?ευχαριστω,καλημερα!

    υ.γ. απο αποψη ενεργειας ειναι μπομπα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-01-11 16:59 #5
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο,αλλα ξερω οτι δεν μου αρεσει ο τροπος που ειναι γραμμενα τα συστατικα,σαν να διαβαζεις πυρινικη επιστημη.
    κ δεν τις εκτιμω τις εταιρες που το κανουν αυτο,γιατι δεν υπαρχει αλλος λογος περαν του εντυπωσιασμου του καταναλωτη.
    με μια πρώτη ματια στα συστατικά όντως έτσι μου φάνηκε...σα πυρηνική φυσική.

    Ο εντυπωσιασμός φαίνεται και απο το όνομα όχι μόνο απο τα συστατικά!
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-09-11 19:11 #6
    Το avatar του χρήστη Senereison

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Περ.
    Protein City
    Μηνύματα
    179
    Προεπιλογή
    τα εβγαλα ολα με αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-04-12 20:17 #7
    Προεπιλογή Ripped freak
    Μου το έχουν προτείνει και εμένα αυτόν τον λιποδιαλύτη και μου έχουν πει ότι κάνει δουλεια καλή! Ισχύει; Κάποιος που τον έχει δοκιμάσει έχει κάποια γνώμη ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-10-12 15:43 #8
    Προεπιλογή
    Παιδια το παρέλαβα, αλλα εχει αλλο label τωρα.


    Container Size: 60 Capsules
    Serving Size: 1 Capsule
    Servings Per Container: 60


    Per 1 Capsule
    % EC RDA*
    Vitamin B6 0.70mg 50%
    Vitamin C 40mg 50%
    Vitamin D 2.5ug 50%
    Caffeine Anhydrous 350mg **
    Green Tea Extract (Camellia Sinesis) 100mg **
    Of Which Caetechins 70mg
    Of Which ECGC 45mg
    Cayenne Pepper (Capsicum Annum) 100mg **
    Bitter Orange Peel (Citrus Aurantium) 30mg **
    Olive Leaf (Olea Europaea) 30mg **
    * RDA = Reccomended Daily Allowance.

    ** RDA not applicable
    Ingredients:

    Caffeine Anhydrous, Green tea Extract (Camellia sinensis), Cayenne Pepper (Capsicum annum), Vitamin C (as Ascorbic Acid), Bitter Orange Peel (Citrus aurantium), Olive Leaf (Olea europaea), Vitamin B6 (as Pyridoxine) Hydrochloride, Vitamin D (as Cholecalciferol), Anti-Caking Agent: Magnesium Stearate, Encapsulating Agent: Gelatin.

    Other Ingredients:

    Gelatin, Magnesium Stearate.

    Directions:

    Read the entire label and understand all warnings before us and follow the directions. As a dietary supplement, take 1 capsule of Ripped Freak with a 250ml glass of water on an empty stomach, first thing in the morning before breakfast.

    Optional second serving: Take your second serving (1 capsule) early afternoon, on an empty stomach, at least 30 minutes before you eat a meal. On workout days, take 1 capsule 30-60 minutes before your workout. Never take more than 2 capsules daily. Drink at least ten 250ml glass glasses of water daily. For maximum results, combine Ripped Freak with a healthy diet and a hardcore training program.

    Εγω έστειλα mail και τους τα χώνω κανονικότατα, αλλα αν μπορεί κάποιος ας με διαφωτίσει παρακαλώ.
    Επίσης αναφέρει warning: high caffeine content και επίσης εκει που έγραφε hybrid fat burner, τωρα γράφει food supplement with botanicals.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-05-15 14:38 #9
    Προεπιλογή
    Το έχω στην κατοχή μου. Από.αύριο πρωι αρχίζω. Σε καμία βδομάδα 2 θα γράψω και τις δικές μου εντυπώσεις
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-06-15 03:15 #10
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδιά! Θα το ξεκινήσω και εγώ απο αύριο ενα μισαωράκι πριν το workout και θα ήθελα να μου πείτε αν σύμφωνα με το προπροηγούμενο σχόλιο του φίλου , που παρουσίασε τα τωρινά του συστατικά , εμπεριέχεται DMAA ή αλλιώς 1.3-dimethylamylamine ! Γνωρίζω πως έχει απαγορευτεί και είναι επικίνδυνη ! Αν μπορεί ας μου απαντήσει κάποιος! Ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-06-15 10:35 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι δεν εχει..ειναι απαγορευμενη πλεον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-06-15 10:53 #12
    Προεπιλογή
    Λοιπον.. Μιας και εφτασα στο επιθυμητο επιπεδο που ηθελα ηρθε η ωρα να σχολιασω. Τον λιποδυαλιτη τον επαιρνα απο τις 27/5.
    Την 1η βδομαδα Επαιρνα μονο μια καψουλα μιση ωρα πριν το πρωινο. Τις πρωτες μερες οι τσιτες ηταν αρκετα αισθητες και τις χρειαζομουν για τα 2 τελευταια πανελλαδικα μαθηματα δε μπορω να εκφρασω γνωμη για το γυμναστηριο διοτι καμια φορα δε τον χρησιμοποιησα για προπονηση. Μετα το 5ημερο αρχισε να χαλαρωνει η φαση. Ετσι, μετα την 1η βδομαδα αυξησα την δοσολογια στα 2, με το 2ο να ερχεται μιση ωρα πριν το απογευματινο και με αδειο στομαχι (εχουν περασει 3 ωρες απ το μεσημεριανο). Οι τσιτες τις επομενες 2 βδομαδες ηταν πολυ καλες με ξυπνουσαν και με δραστηροποιουσαν απο το τεταρτο και μετα. Την τελευταια βδομαδα (απο τις 16/6 περιπου) χαλαρωνα στις τσιτες και δεν ενιωθα τοσο πολυ τα stims αλλα πιστευω βοηθησε στη δουλεια που ηθελα. Ειχα σωστη διατροφη + βαρη + αεροβιο κ καταφερα σε 30 μερες να χασω 5 ποντους απ την περιφερεια της κοιλιας και ηρθα στο επιπεδο που ηθελα. Για μενα δοκιμαστε το ειδικα αν το θελετε για πριν την προπονηση και σας πιανουν ευκολα τα stims.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-06-15 11:27 #13
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Λογικά για να έχασες 5 πόντους θα έχασες και μερικά κιλά? Γνωρίζεις ποσα?
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-06-15 11:56 #14

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Η φόρμουλα του προϊόντος έχει αλλάξει και αυτός είναι ο πίνακας με τα νέα συστατικά.



    Προσοχή στο γεγονός ότι έχει αρκετή καφεΐνη, οπότε κατά την γνώμη μου δεν πάει με Preworkout, που λογικά και αυτό θα περιέχει καφεΐνη.
    Προσωπικά εμένα δεν μου δούλεψε καλά και μου έφερνε πολύ υπερένταση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-06-15 13:06 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billys51 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά για να έχασες 5 πόντους θα έχασες και μερικά κιλά? Γνωρίζεις ποσα?
    Σιγουρα εχασα κ επειδη πιστευω οτι θα χω χασει καμια 5ρια ψηλο κολωνω να ανεβω. Θα ζυγιστω αυριο πρωι παντως
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία