Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 27 από 27
  1. 26-05-15 14:38 #16
    Προεπιλογή
    Το έχω στην κατοχή μου. Από.αύριο πρωι αρχίζω. Σε καμία βδομάδα 2 θα γράψω και τις δικές μου εντυπώσεις
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-06-15 03:15 #17
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδιά! Θα το ξεκινήσω και εγώ απο αύριο ενα μισαωράκι πριν το workout και θα ήθελα να μου πείτε αν σύμφωνα με το προπροηγούμενο σχόλιο του φίλου , που παρουσίασε τα τωρινά του συστατικά , εμπεριέχεται DMAA ή αλλιώς 1.3-dimethylamylamine ! Γνωρίζω πως έχει απαγορευτεί και είναι επικίνδυνη ! Αν μπορεί ας μου απαντήσει κάποιος! Ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-06-15 10:35 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι δεν εχει..ειναι απαγορευμενη πλεον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-06-15 10:53 #19
    Προεπιλογή
    Λοιπον.. Μιας και εφτασα στο επιθυμητο επιπεδο που ηθελα ηρθε η ωρα να σχολιασω. Τον λιποδυαλιτη τον επαιρνα απο τις 27/5.
    Την 1η βδομαδα Επαιρνα μονο μια καψουλα μιση ωρα πριν το πρωινο. Τις πρωτες μερες οι τσιτες ηταν αρκετα αισθητες και τις χρειαζομουν για τα 2 τελευταια πανελλαδικα μαθηματα δε μπορω να εκφρασω γνωμη για το γυμναστηριο διοτι καμια φορα δε τον χρησιμοποιησα για προπονηση. Μετα το 5ημερο αρχισε να χαλαρωνει η φαση. Ετσι, μετα την 1η βδομαδα αυξησα την δοσολογια στα 2, με το 2ο να ερχεται μιση ωρα πριν το απογευματινο και με αδειο στομαχι (εχουν περασει 3 ωρες απ το μεσημεριανο). Οι τσιτες τις επομενες 2 βδομαδες ηταν πολυ καλες με ξυπνουσαν και με δραστηροποιουσαν απο το τεταρτο και μετα. Την τελευταια βδομαδα (απο τις 16/6 περιπου) χαλαρωνα στις τσιτες και δεν ενιωθα τοσο πολυ τα stims αλλα πιστευω βοηθησε στη δουλεια που ηθελα. Ειχα σωστη διατροφη + βαρη + αεροβιο κ καταφερα σε 30 μερες να χασω 5 ποντους απ την περιφερεια της κοιλιας και ηρθα στο επιπεδο που ηθελα. Για μενα δοκιμαστε το ειδικα αν το θελετε για πριν την προπονηση και σας πιανουν ευκολα τα stims.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-06-15 11:27 #20
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Λογικά για να έχασες 5 πόντους θα έχασες και μερικά κιλά? Γνωρίζεις ποσα?
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-06-15 11:56 #21

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Η φόρμουλα του προϊόντος έχει αλλάξει και αυτός είναι ο πίνακας με τα νέα συστατικά.



    Προσοχή στο γεγονός ότι έχει αρκετή καφεΐνη, οπότε κατά την γνώμη μου δεν πάει με Preworkout, που λογικά και αυτό θα περιέχει καφεΐνη.
    Προσωπικά εμένα δεν μου δούλεψε καλά και μου έφερνε πολύ υπερένταση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-06-15 13:06 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billys51 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά για να έχασες 5 πόντους θα έχασες και μερικά κιλά? Γνωρίζεις ποσα?
    Σιγουρα εχασα κ επειδη πιστευω οτι θα χω χασει καμια 5ρια ψηλο κολωνω να ανεβω. Θα ζυγιστω αυριο πρωι παντως
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-06-15 13:11 #23
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Ναι απλά προσπάθησε να μην χάνεις τόσο γρήγορα δεν είναι καλό
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-06-15 13:18 #24
    Προεπιλογή
    Τελικα ζυγιστηκα τωρα. Περα απο το πρωινο π εχω φαει κ 1 μπουκαλακι νερο με δειχνει 69.6 κ οταν αρχισα ημουν 71. Τελικα βγηκα τελειως εξω.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-06-15 13:24 #25
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Κανονικά θέλει να συγκρίνεις ίδια ζύγιση και επειδή τροφή από τροφή διαφέρει όπως και η ποσότητα πρόσληψης υγρών επίσης πρέπει να συγκρίνεις ζύγιση πριν ξεκινήσεις νηστικός με ζύγιση τώρα νηστικός.

    Μην απογοητεύεσαι, πρωινό-νερό μπορεί να σημαίνουν 700-800 γρ εύκολα, βάλε και την κένωση...εγώ έχω δει τέτοιες διαφορές κοντά στο κιλό.
    Επίσης αν βλέπεις αυτό που είσαι πλέον και σ`αρέσει δεν μετράει τίποτ`άλλο και στα ίδια κιλά να είχες μείνει που λέε ο λόγος.

    υ.γ. έναν μήνα το έπαιρνες...μην τρελαίνεσαι, τώρα θέλει πολύ προσοχή με το φαγητό και την πρόπόνησή σου γιατί συνήθως αυξάνεται η όρεξη και βάζουμε πάλι κιλά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nive : 26-06-15 στις 13:27
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-06-15 13:30 #26
    Προεπιλογή
    Ναι σιγουρα ισχυει αυτο.

    Κ γω πιστευω θα μαι καπου στα 68, 67,5. Αλλα και παλι ενιωθα οτι ειχα χασει πολυ περισσοτερα νομιζα οτι θα μουν καπου στα 65.
    Ναι πλεον μ αρεσει εκει π εφτασα γ αυτο σταματαω κ ολας. Απο βδομαδα σιγα σιγα θα αρχισω να παιρνω κιλα. Η ορεξη θα ελεγχεται
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-06-15 13:36 #27
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Αδερφέ για να χάσεις 6 κιλά σε έναν μήνα πρέπει να είσαι πολύ λιπαρός ή να κουμπώσεις διάφορα.
    Μια χαρά κιλάκια έχασες για τον σωματότυπό σου, σημασία έχει πως έχασες εκεί που ήθελες και κατάλαβες εσύ διαφορά.
    Μην κοιτάς την ζυγαριά αλλά τον καθρέπτη (το λένε τον χειμώνα αυτό πολλοί και πιάνει )

    Επ`ουδενί μην σταματήσεις την διατροφή και την γμυναστική σου.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12