Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 23-12-10 00:42 #1
    Προεπιλογή διατροφη μου και συμπληρωματα
    καλισπερα σε ολυς ειμαι 18 στα 19 ιμε 2 μετρα και πιγενω στο γυμναστηριο τους τελεφτεους 10 μηνες οταν κσεκινισα ιμου 65 κιλα.. λιπον στιν αρχη εκανα μια πσιλοδιατροφη και χρισημοπιουσα μια προτεινη ογκου αφτο για κανα 2μινο μετα το πιρα λιγο πιο ζεστα και αρχισα να πσαχνω.Μολις μου τελιωσε το κουτι του ογκου πηγα με κλειστα ματια σε whey.

    Απτον φλεβαρη μεχρι τον σεπτ εφτασα 79 κιλα. Τον σεπτ χεκινησα πολυ δυναμικα καθωσ διαβασα καπια πραγματα και εκανα τιν εξης διατροφη χρισιμοποιοντασ παραληλα κρεατινη τωρα ιμε στο δευτερο κυκλο whey enoeite + polivitamines + pre νιτρικο τυπου σουπερ παμπ πιγενω 4 μερεσ με προγραμμα ογκου. ι
    η whey ειναι h premium whey ιδιο blend με gold απλα εχι περισοτερα bcca.

    διατροφη μ ειναι η εξησ

    1 8.00 1 scoop whey με 300 μλ γαλα+100 γραμμαρια βρωμη+ πολυβιταμινη.

    2 10-30 2 τοστ το καθενα 2 φετες γαλοπουλα 2 φετες κασερι light ενα ολοκληρο αβγο +1 μπανανα.

    3 1.30-2.00 κοτοπουλο,πσαχρι,χοιρινο,μοσχαρι με ριζι, μακαρονια,οσπρια, πιπεριεσ πχ γεμιστα. + πρασινη σαλατα με 1μισι κουταλια ελαιολαδο.λεμονι.
    σε λιγο πιο πανω απο κανονικεσ μεριδες λογο υπσουσ..
    βαραω ενα 2ωρο υπνο γιρω στης 14.30

    4 16.30 1μιση σκοοπ whey με νερο 17.30 νιτρικο.18.10 προπονα που διαρκει περιπου 70 λεπτα.

    5 19.30 Mεταπροπονητικο 1.5 scoοp whey + 7-8 γραμαρια κρεατινη μονοεδρ+ 30,30 γρ δεχτροζη μαλτοδεχτρ

    6 .20.30 οτι το μεσημερι

    7 23.15 περιπου 2 γιαουρτια 2% γυρο στα 34 γρ πρωτεινη + μια χουφτα αμυγδαλα απσιτα.
    γυρω στισ 12.30-1 κοιμαμαι αλα 5 λεπτα πριν λογο πεινας πινω 5 λιτρο γαλα -% σκετο

    εχω φτασει 87 κιλα εχο δει πολυ ορεες αλαγες στο σωμα αλα εχο θολοσει στουσ κοιλιακυς θα παω ογκο μεχρι τον απριλιο και μετα γραμμωση θελώ να μου πειτε την γνωμη σας για το προγραμμα μου και αν μπορω να διορθωσο κατι καθος δεν εχω και τρελη εμπειρια απλος εχο πσαχει καποια πραγματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-12-10 03:46 #2
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PETROS019 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλισπερα σε ολυς ειμαι 18 στα 19 ιμε 2 μετρα και πιγενω στο γυμναστηριο τους τελεφτεους 10 μηνες οταν κσεκινισα ιμου 65 κιλα.. λιπον στιν αρχη εκανα μια πσιλοδιατροφη και χρισημοπιουσα μια προτεινη ογκου αφτο για κανα 2μινο μετα το πιρα λιγο πιο ζεστα και αρχισα να πσαχνω.Μολις μου τελιωσε το κουτι του ογκου πηγα με κλειστα ματια σε whey.

    Απτον φλεβαρη μεχρι τον σεπτ εφτασα 79 κιλα. Τον σεπτ χεκινησα πολυ δυναμικα καθωσ διαβασα καπια πραγματα και εκανα τιν εξης διατροφη χρισιμοποιοντασ παραληλα κρεατινη τωρα ιμε στο δευτερο κυκλο whey enoeite + polivitamines + pre νιτρικο τυπου σουπερ παμπ πιγενω 4 μερεσ με προγραμμα ογκου. ι
    η whey ειναι h premium whey ιδιο blend με gold απλα εχι περισοτερα bcca.

    διατροφη μ ειναι η εξησ

    1 8.00 3-4ολοκληρα αυγα με 300 μλ γαλα+100 γραμμαρια βρωμη+ πολυβιταμινη.

    2 10-30 2 τοστ το καθενα 2 φετες γαλοπουλα και λαχανικα ενα ολοκληρο αβγο +1 μπανανα.

    3 1.30-2.00 κοτοπουλο,πσαχρι,χοιρινο,μοσχαρι με ριζι, μακαρονια,οσπρια, πιπεριεσ πχ γεμιστα. + πρασινη σαλατα με 2κουταλιες ελαιολαδο.λεμονι.
    σε λιγο πιο πανω απο κανονικεσ μεριδες λογο υπσουσ..
    βαραω ενα 2ωρο υπνο γιρω στης 14.30

    4 16.30 1μιση σκοοπ whey με νερο για μενα ακυρη τελειωσ η whey ςδω βγαλτη 17.30 νιτρικο.18.10 προπονα που διαρκει περιπου 70 λεπτα.

    5 19.30 Mεταπροπονητικο 1.5 scoοp whey + 7-8 γραμαρια κρεατινη μονοεδρ+ 30,30 γρ δεχτροζη μαλτοδεχτρ

    6 .20.30 οτι το μεσημερι

    7 23.15 περιπου 2 γιαουρτια 2% γυρο στα 34 γρ πρωτεινη + μια χουφτα αμυγδαλα απσιτα.
    γυρω στισ 12.30-1 κοιμαμαι αλα 5 λεπτα πριν λογο πεινας πινω 5 λιτρο γαλα -% σκετο+2 κουταλιες λινελαιο

    εχω φτασει 87 κιλα εχο δει πολυ ορεες αλαγες στο σωμα αλα εχο θολοσει στουσ κοιλιακυς θα παω ογκο μεχρι τον απριλιο και μετα γραμμωση θελώ να μου πειτε την γνωμη σας για το προγραμμα μου και αν μπορω να διορθωσο κατι καθος δεν εχω και τρελη εμπειρια απλος εχο πσαχει καποια πραγματα.
    καλα πως κοιμασε και μετα πας προπονηση
    τι κιλα παιζεις στις βασικες?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-12-10 15:08 #3
    Το avatar του χρήστη Galthazar

    Εγγραφή
    15-10-2010
    Περ.
    kozani
    Μηνύματα
    2.025
    Προεπιλογή
    συμφωνω με τις αλλαγες του thegravijia επισης πιστευω την κρεατινη να την βαζεις πριν την προπο.
    Γενικα παντως μαρεσει ο τροπος σκεψης σου και η διατροφη σου.Εχεις παρει κιλα και αυτο ειναι καλο και θα φαινεται καλυτερα και στο σωμα σου. Ησουν 2 μετρα και τοσα λιγα κιλα?? συνεχισε ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-12-10 15:19 #4
    Προεπιλογή
    πριν πενρω το νιτρικο οπως ειπα π εχει κρεατινη. τωρα στις ασκησεις δν πεζω με τρελα κιλα πχ στηθος οριζοντιες πιεσεις μπαρασ 50χ10 55χ8 επικλινη 40χ10 45χ8

    πλατη οπισθολεμιες τροχαλιας 12 χ40 10 χ45 8 χ55 μαχ . κοπιλατικη με ανοιχτι λαβη 40χ10 -12γενικα δεν σικονω πολλα αλα οταν κσεκινισα δεν σικωνα ουτε τα μισα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-12-10 15:21 #5
    Προεπιλογή
    4.30 περνω whey επειδη πιναω πολυ και νομιζω οτι στην προπ θα πειναω ακομα περισοτερο προτεινης να βαλω ενα ελαφρυ στερεο γευμα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-12-10 16:29 #6
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PETROS019 Εμφάνιση μηνυμάτων
    4.30 περνω whey επειδη πιναω πολυ και νομιζω οτι στην προπ θα πειναω ακομα περισοτερο προτεινης να βαλω ενα ελαφρυ στερεο γευμα?
    για μενα οχι
    προσωπικα πιστευω οτι ολα αυτα τα μικρα γευματα η τα ροφηματα που βαζουν πτιν την προπονηση ειναι ακυρα εντελως.γνωμη μου.
    τρως ενα γευμα 2.-2.5 ωρες κανονικο πριν την προπονηση

    πρεπει να αυξησεις τα κιλα που παιζεις στις ασκησεις
    την κρεατινη ητο πρωι η μετα την προπονηση οχι πριν για μενα
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-12-10 16:44 #7
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ότι σου είπαν τα παιδιά, πρόσεξε λίγο την ορθογραφία σου, χρειάζεται προσπάθεια για να καταλάβει κάποιος τη γράφεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-12-10 18:09 #8
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ για τις συνβουλες σας
    Απάντηση με παράθεση