Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 39
  1. 01-01-11 01:33 #1
    Thumbs down Mονόζυγο πόρτας Iron Gym
    ιρον τζιμ!




    πολυ μουφα! μη το παρετε! το πηρα και δε κανει στις κασα...ασε που ειναι και φτηνο υλικο και δε κανει για προπονηση. το πηρα απο αγγλια 45ε....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-01-11 16:04 #2
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    δεν τα εμπιστευομαι καθολου τα telemarketing για αυτο το λογο....
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-01-11 17:05 #3
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Καλά ρε τρελέ, πήγες και έδωσες χρήματα για κάτι τέτοιο; Θέλει μυαλό για να δείς ότι λένε μ@λακίες;

    Κρίμα τα χρήματα.. Τουλάχιστον τώρα θα είσαι σίγουρος για να μην ξαναπάρεις τίποτε απο τηλεόραση / telemarketing..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-01-11 17:09 #4
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    πουλαει τοσα μονοζυγα πορτας και με 10 ευρω και πηρες αυτη την πιπα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-01-11 17:17 #5
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια ο λουφας ανοιξε το θεμα για να μας πει οτι ειναι μου μουφα για να μη το παρουμε οχι για να του πουμε αμα ειναι καλο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-01-11 21:58 #6
    Προεπιλογή
    Kαλα, τοσο χαλια ειναι βρε παιδια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-01-11 14:46 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gaspari Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά ρε τρελέ, πήγες και έδωσες χρήματα για κάτι τέτοιο; Θέλει μυαλό για να δείς ότι λένε μ@λακίες;

    Κρίμα τα χρήματα.. Τουλάχιστον τώρα θα είσαι σίγουρος για να μην ξαναπάρεις τίποτε απο τηλεόραση / telemarketing..
    μη θορυβηται κυριοι! εκανα μια μαλακια! αλλα δε το εβαλα κατω! το εφτιξα πατεντα με στριφωνι ουπα πανω απο την κασα στο δωματιο. και ειναι σκαμπιλι τωρα!
    αλλα ειναι και πολυ μαλακια ομως αυτα τα τελεμαρκετινγ
    ειναι για μπρουκλιδες που τα βαζουν κατω απο το κρεβατι οταν βαρεθουν να κανουν και μετα τρωνε μπερκερ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-01-11 14:47 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gaspari Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά ρε τρελέ, πήγες και έδωσες χρήματα για κάτι τέτοιο; Θέλει μυαλό για να δείς ότι λένε μ@λακίες;

    Κρίμα τα χρήματα.. Τουλάχιστον τώρα θα είσαι σίγουρος για να μην ξαναπάρεις τίποτε απο τηλεόραση / telemarketing..
    απο αγγλια το πηρα...sto e bay

    δεν ηθελα τα αλλα μονοζυγα χαλανε την κασα! και ειναι και δικο μου το σπιτι....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη loufas : 02-01-11 στις 14:49
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-01-11 20:33 #9
    Προεπιλογή
    παιδια αυτο το ειχα αγορασει και εγω αλλα θα σας στεναχωρησω με την απαντηση μου γιατι δεν ειναι και μουφα οπως το λετε!!!απο ποιοτητα υλικων συμφωνω οτι δεν ειναι και τα καλυτερα,αλλα με τα τσοκ που εχει για λαβες εχεις πολυ καλυτερη λαβη και πιο καλες και ανετες επαναληψεις.κανεις και κλειστη λαβη πολυ πιο ανετα και ανοιχτη λαβη στο μονοζυγο.και ακομα και στα πους απς εχεις πιο βαθεις επαναληψεις που σημαινει πιο πληρη εκταση-συσπαση των μυων,και σε κλειστη λαβη και στην ανοιχτη.απο ενα απλο σταθερο μονοζυγο για μενα ειναι πολυ καλυτερο εργαλειο για προπονηση για οσο αφορα ενα ατομο που θελει να γυμναστει στο σπιτι.κανεις 3 βασικες ασκησεις που γυμναζουνε ολο το πανω σωμα.ελξεις για πλατη-δικεφαλους,πιεσεις στο πατωμα για στηθος τρικεφαλοι και εμπροσθιοι δελτοειδεις,και αναποδες πιεσεις στο πατωμα για πισω δελτοειδεις πλατη και τρικεφαλους παλι.αν σκεφτεις τωρα οτι διαφημιζουνε μηχανηματα πολυ πιο ακριβα για να κανεις μονο σκετους κοιλιακους....για μενα τοτε δεν ειναι και τοσο μουφα αυτο το οργανο γυμναστικης.και ουτε σημαδευει και τις κασες που πολλοι το σκεφτονται και αυτο.και το μεταφερεις ανετα και οπου θες ακομα και στις διακοπες σου για να σε κραταει σε φορμα.αποψη μου!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-01-11 22:46 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chaniotis.manos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια αυτο το ειχα αγορασει και εγω αλλα θα σας στεναχωρησω με την απαντηση μου γιατι δεν ειναι και μουφα οπως το λετε!!!απο ποιοτητα υλικων συμφωνω οτι δεν ειναι και τα καλυτερα,αλλα με τα τσοκ που εχει για λαβες εχεις πολυ καλυτερη λαβη και πιο καλες και ανετες επαναληψεις.κανεις και κλειστη λαβη πολυ πιο ανετα και ανοιχτη λαβη στο μονοζυγο.και ακομα και στα πους απς εχεις πιο βαθεις επαναληψεις που σημαινει πιο πληρη εκταση-συσπαση των μυων,και σε κλειστη λαβη και στην ανοιχτη.απο ενα απλο σταθερο μονοζυγο για μενα ειναι πολυ καλυτερο εργαλειο για προπονηση για οσο αφορα ενα ατομο που θελει να γυμναστει στο σπιτι.κανεις 3 βασικες ασκησεις που γυμναζουνε ολο το πανω σωμα.ελξεις για πλατη-δικεφαλους,πιεσεις στο πατωμα για στηθος τρικεφαλοι και εμπροσθιοι δελτοειδεις,και αναποδες πιεσεις στο πατωμα για πισω δελτοειδεις πλατη και τρικεφαλους παλι.αν σκεφτεις τωρα οτι διαφημιζουνε μηχανηματα πολυ πιο ακριβα για να κανεις μονο σκετους κοιλιακους....για μενα τοτε δεν ειναι και τοσο μουφα αυτο το οργανο γυμναστικης.και ουτε σημαδευει και τις κασες που πολλοι το σκεφτονται και αυτο.και το μεταφερεις ανετα και οπου θες ακομα και στις διακοπες σου για να σε κραταει σε φορμα.αποψη μου!!
    μαπα ειναι!δε μ αρεσει! αυτα ειναι για ελαφρου τυπου γυμναστικη! αν δεν ειναι σιδερια στεγνη το μονοζυγο να πιανει καλα να νιωθεις ασφαλεια τι να λεμε τωρα....!σημαδεψε και την κασα!
    παντος οποιος το θελει το δινω με ενα 20αρικο! ειναι με τις πολλες λαβες
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-04-12 14:47 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loufas Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαπα ειναι!δε μ αρεσει! αυτα ειναι για ελαφρου τυπου γυμναστικη! αν δεν ειναι σιδερια στεγνη το μονοζυγο να πιανει καλα να νιωθεις ασφαλεια τι να λεμε τωρα....!σημαδεψε και την κασα!
    παντος οποιος το θελει το δινω με ενα 20αρικο! ειναι με τις πολλες λαβες
    Καλησπέρα!
    Θα ήθελα να ξέρω αν ισχύει η προσφορά ακόμα, γιατί ενδιαφέρομαι να το αγοράσω.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-04-12 15:53 #12
    Προεπιλογή
    ρε παιδια το εχει ενας φιλος μου .. μια χαρα ειναι και ταιριαζει στην πορτα του τελεια!
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-04-12 15:55 #13
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Το δοκιμασα και γω σε εναν φιλο και εμεινα πολυ ευχαριστημενος και στην πορτα εκανε και μια χαρα απο θεμα αντοχης,οποτε μαλλον πρεπει να αλλαξεις πορτα
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-04-12 16:00 #14
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Εγω το αγορασα προσφατα...Ενα 20αρικο εδωσα βεβαια γιατι το ειχαν σε προσφορα(το εχουν ακομα)....Δεν ειχα κανενα θεμα , μια χαρα ειναι!!!ΚΑι δεν πρεπει να τρυπισεις και την πορτα μονο ενα πραγματακι πρεπει να βαλεις στην κασα της πορτας και εισαι τζετ!!!! Μονο ενα θεματακι εχω μου ειπαν οτι αμα καποιος ειναι πανω απο 80 κιλα να το αποφευγει γτ δεν ειναι σιγουρο οτι θα αντεξει
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-04-12 04:06 #15
    Το avatar του χρήστη Jimy

    Εγγραφή
    19-12-2011
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    170
    Προεπιλογή
    Κοιταξτε τι κανει ενας τυπος με το συγκεκριμενο μηχανημα.Εξαιρετικα επικινδυνο!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία