καλησπερα.ασχολουμε με το γυμναστηριο εδω και αρκετα χρονια.Απο το λυκειο και μεχρι σημερα που ειμαι 21.Εδω και ενα μισο χρονο κανω εντατικα κατα καιρους με αρκετα καλη διατροφη .Το καλοκαιρι που μας περασε ειχα μια παυση 3 μηνων και απο τον σεπτεβριο εχω αρχισει με καλη διατροφη και συμπληρωματα.Αυτα σαν μια εισαγωγη για να παρετε μια εικονα γαι το που βρισκομαι.Επισης ειμαι 83 με 84 κιλα.Υψος 1.90.Τους τελευταιους 2 μηνες εκτος απο καλη διατροφη ( οσο μπορω τουλαχιστον και απο οσα ξερω ) κανω χρηση και συμπληρωματων.2 ειδων πρωτεινες μια για μετα την προπονηση isolate και μια πηγων για ενδιαμεσα στη μερα.Πχ με το πρωινο η πριν τον υπνο.Κρεατινη καθαρη μονουδρικη.pre workout για ενεργεια και ειχα παρει και ενισχυτικα τεστοστερονης να δω αν θα δω καμια διαφορα.Κυριως θελω να παρω κιλα.Τουλαχιστον να φτασω στα +10 απο οτι ειμαι τωρα για να φανω και λιγο.Δεν θελω τρελα πραγματα.Απλα αυτο ειναι το προβλημα μου παιρνω συμπληρωματα τρωω φαι αλλα κιλα δυσκολα αν οχι καθολου.Και για την διατροφη μου να σας πω τι τρωω για να μπορεσετε να μου δωσετε καποιες συμβουλες.συμβουλες οχι για επαγγελματιες αλλα κατι φυσιολογικο : πρωινο δημητριακα με γαλα( 80 % - λακτοζη ) και μουσλι και βρωμη και μετα απο κανενα μισαωρο για να χονεψω πινω πρωτεινη που εχει και υδατανθρακα. mass fusion της nutrabolics 2 scoop. μεσημεριανο κυριος γευμα με κρεας πχ μπιφτεκια μοσχαρισια η σνιτσελ η μακαρονια με κιμα κοτοπουλο με ρυζι το κρεας συνοδευεται.αργα το απογευμα το ιδιο. απο το πρωινο μετα απο 3-4 ωρες κανενα γιαουρτακι και ενα μηλο.μετα την προπονηση δεξτροζη και πρωτεινη myofusion gaspari. και γενικα ενδιαμεσα απο τα κυριος γευματα κανω γευματακια με τονο κονσερβα γιαουρτακια αμυγδαλα κτλ.δεν μου ερχονται αλλα.!! παω σωστα???? πινω και tribullus με το μεσημεριανο μου.Σορρυ αν σας κουρασα.