Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 29

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 16-01-11 17:52 #1
    Προεπιλογή διατροφη!!!!!
    καλησπερα.ασχολουμε με το γυμναστηριο εδω και αρκετα χρονια.Απο το λυκειο και μεχρι σημερα που ειμαι 21.Εδω και ενα μισο χρονο κανω εντατικα κατα καιρους με αρκετα καλη διατροφη .Το καλοκαιρι που μας περασε ειχα μια παυση 3 μηνων και απο τον σεπτεβριο εχω αρχισει με καλη διατροφη και συμπληρωματα.Αυτα σαν μια εισαγωγη για να παρετε μια εικονα γαι το που βρισκομαι.Επισης ειμαι 83 με 84 κιλα.Υψος 1.90.Τους τελευταιους 2 μηνες εκτος απο καλη διατροφη ( οσο μπορω τουλαχιστον και απο οσα ξερω ) κανω χρηση και συμπληρωματων.2 ειδων πρωτεινες μια για μετα την προπονηση isolate και μια πηγων για ενδιαμεσα στη μερα.Πχ με το πρωινο η πριν τον υπνο.Κρεατινη καθαρη μονουδρικη.pre workout για ενεργεια και ειχα παρει και ενισχυτικα τεστοστερονης να δω αν θα δω καμια διαφορα.Κυριως θελω να παρω κιλα.Τουλαχιστον να φτασω στα +10 απο οτι ειμαι τωρα για να φανω και λιγο.Δεν θελω τρελα πραγματα.Απλα αυτο ειναι το προβλημα μου παιρνω συμπληρωματα τρωω φαι αλλα κιλα δυσκολα αν οχι καθολου.Και για την διατροφη μου να σας πω τι τρωω για να μπορεσετε να μου δωσετε καποιες συμβουλες.συμβουλες οχι για επαγγελματιες αλλα κατι φυσιολογικο : πρωινο δημητριακα με γαλα( 80 % - λακτοζη ) και μουσλι και βρωμη και μετα απο κανενα μισαωρο για να χονεψω πινω πρωτεινη που εχει και υδατανθρακα. mass fusion της nutrabolics 2 scoop. μεσημεριανο κυριος γευμα με κρεας πχ μπιφτεκια μοσχαρισια η σνιτσελ η μακαρονια με κιμα κοτοπουλο με ρυζι το κρεας συνοδευεται.αργα το απογευμα το ιδιο. απο το πρωινο μετα απο 3-4 ωρες κανενα γιαουρτακι και ενα μηλο.μετα την προπονηση δεξτροζη και πρωτεινη myofusion gaspari. και γενικα ενδιαμεσα απο τα κυριος γευματα κανω γευματακια με τονο κονσερβα γιαουρτακια αμυγδαλα κτλ.δεν μου ερχονται αλλα.!! παω σωστα???? πινω και tribullus με το μεσημεριανο μου.Σορρυ αν σας κουρασα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-01-11 18:19 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    κυριακο δες φιλε πως ανεβαζουν μια διατροφη και κανε κανα εντιτ, η ξανα ανεβασε την σωστα γιατι ετσι οπως τα γραφεις δεν διαβαζοντε ρε φιλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-01-11 21:41 #3
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κυριακο δες φιλε πως ανεβαζουν μια διατροφη και κανε κανα εντιτ, η ξανα ανεβασε την σωστα γιατι ετσι οπως τα γραφεις δεν διαβαζοντε ρε φιλε.



    προσπαθησα να το διαβασω και τα παρατησα στη μεση
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-01-11 19:17 #4
    Προεπιλογή διατροφη
    σορρυ αγορινες.Λοιπον ..... Δεν ειναι απαραιτητα ιδια σε καθημερινη βαση!Σας δινω μια ιδεα πανω κατω για να μου πειτε αν ειμαι σε καλο δρομο.Και τι θα μπορουσα να προσθεσω!!

    .Πρωινο : δημητριακα πχ cheerios , clusters κτλ + γαλα με 80% λιγοτερη λακτοζη και μουσλι.
    .μηλο
    .πρωτεινη nutrabolics mass fussion 2 scoops

    .Μεσημεριανο : κρεας + ρυζι η πατατα βραστη ( μπιφτεκια μοσχαρισια φουρνου μπριζολα κοτοπουλο στηθος η μπουτι σνιτσελ φουρνου ) η μακαρονια με κιμα
    μηλο
    .πρωτεινη nutrabolics mass fussion 2 scoops

    .βραδυνο 8 μμ :το ιδιο με το μεσημεριανο
    ενδιαμεσα απο αυτα μπορει να φαω κανενα τονο σε νερο η κανενα γιαουρτι στραγγιστο με μελι.
    nutra bolics πινω μετα απο καμια ωρα μπορει και 2. Να αποροφησει ο οργανισμος το φαι και μετα . μετα την προπονηση isolate με dextrose και μονουδρικη.και πριν τον υπνο πολλων πηγων
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-01-11 20:00 #5
    Banned
    Εγγραφή
    03-05-2010
    Περ.
    Κύπρος
    Μηνύματα
    406
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kiriakos21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σορρυ αγορινες.Λοιπον ..... Δεν ειναι απαραιτητα ιδια σε καθημερινη βαση!Σας δινω μια ιδεα πανω κατω για να μου πειτε αν ειμαι σε καλο δρομο.Και τι θα μπορουσα να προσθεσω!!

    .Πρωινο : δημητριακα πχ cheerios , clusters κτλ + γαλα με 80% λιγοτερη λακτοζη και μουσλι.
    .μηλο
    .πρωτεινη nutrabolics mass fussion 2 scoops

    .Μεσημεριανο : κρεας + ρυζι η πατατα βραστη ( μπιφτεκια μοσχαρισια φουρνου μπριζολα κοτοπουλο στηθος η μπουτι σνιτσελ φουρνου ) η μακαρονια με κιμα
    μηλο
    .πρωτεινη nutrabolics mass fussion 2 scoops

    .βραδυνο 8 μμ :το ιδιο με το μεσημεριανο
    ενδιαμεσα απο αυτα μπορει να φαω κανενα τονο σε νερο η κανενα γιαουρτι στραγγιστο με μελι.
    nutra bolics πινω μετα απο καμια ωρα μπορει και 2. Να αποροφησει ο οργανισμος το φαι και μετα . μετα την προπονηση isolate με dextrose και μονουδρικη.και πριν τον υπνο πολλων πηγων

    Φιλε σορρυ που θα στο πω αλλα εισαι σε ποολυ λαθος δρομο!Κατσε διαβασε απο το φορουμ πως κανεις μια διατροφη, ποσταρε την και θα σε βοηθησουν ολοι να την βελτιωσης!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MichalisPorke : 17-01-11 στις 20:02
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-01-11 20:03 #6
    Banned
    Εγγραφή
    03-05-2010
    Περ.
    Κύπρος
    Μηνύματα
    406
    Προεπιλογή
    Ωπ τωρα διαβασα που ειπες για τα ενδιαμεσα!Και παλι ομως φιλε μου ειναι λαθος γιαυτο κανε αυτο που σου ειπα και ελα να την διορθωσεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-01-11 09:21 #7
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kiriakos21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σορρυ αν σας κουρασα.
    καλος ηρθες, διαβασε τα αρθρα του φορουμ.
    Απάντηση με παράθεση