Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 29-01-11 19:21 #1
    Προεπιλογή πονος στο στηθος
    ρε παιδια,μου τυχε κατι παραξενο,και δεν ειναι η πρωτη φορα...οποτε εχω πλατη την επομενη μερα,εκτος απτην πλατη που ειναι πιασμενη μου πιανετε και το στηθος στο πανω μερος τι λετε να παιζει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-01-11 19:23 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Toubanos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια,μου τυχε κατι παραξενο,και δεν ειναι η πρωτη φορα...οποτε εχω πλατη την επομενη μερα,εκτος απτην πλατη που ειναι πιασμενη μου πιανετε και το στηθος στο πανω μερος τι λετε να παιζει?
    E αν κάνεις pullover πιάνει και στήθος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-01-11 19:25 #3
    Προεπιλογή
    οχι δεν κανω πουλοβερ...τις ασκησεις τις εκτελω με σωστη τεχνικη ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-01-11 19:26 #4
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    η εμπροσθολεμιες στην τροχαλια ειναι η μονη ασκηση που μπορω να σκεφτω για να σε πιασει το στηθος οταν κανεις πλατη.Ισως δεν την κανεις πολυ σωστα την ασκηση και δεν απομονωνεις την πλατη προσπαθησε να τραβας με τους αγκωνες στην τροχαλια και οχι με τα χερια δεν ξερω αν μπορει να γινει κατανοητο.Εκτος αν εισαι σε αρχαριο επιπεδο και πιανεσε ευκολα και οι αλλες μυικες ομαδες που επεμβενουν λιγο δεν μπορω να σκεφτω αλλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-01-11 19:29 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    η εμπροσθολεμιες στην τροχαλια ειναι η μονη ασκηση που μπορω να σκεφτω για να σε πιασει το στηθος οταν κανεις πλατη.Ισως δεν την κανεις πολυ σωστα την ασκηση και δεν απομονωνεις την πλατη προσπαθησε να τραβας με τους αγκωνες στην τροχαλια και οχι με τα χερια δεν ξερω αν μπορει να γινει κατανοητο.Εκτος αν εισαι σε αρχαριο επιπεδο και πιανεσε ευκολα και οι αλλες μυικες ομαδες που επεμβενουν λιγο δεν μπορω να σκεφτω αλλα.
    ναι κανω εμπροσθολαιμιες,και τις εκτελω ακριβως ετσι(λιγο πιο αργα,αλλα ελεγχομενα)αλλα με ανοιχτη λαβη http://www.youtube.com/watch?v=cvztX84hOgg στο 6.52
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-01-11 19:35 #6
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    η εμπροσθολεμιες στην τροχαλια ειναι η μονη ασκηση που μπορω να σκεφτω για να σε πιασει το στηθος οταν κανεις πλατη.Ισως δεν την κανεις πολυ σωστα την ασκηση και δεν απομονωνεις την πλατη προσπαθησε να τραβας με τους αγκωνες στην τροχαλια και οχι με τα χερια δεν ξερω αν μπορει να γινει κατανοητο.Εκτος αν εισαι σε αρχαριο επιπεδο και πιανεσε ευκολα και οι αλλες μυικες ομαδες που επεμβενουν λιγο δεν μπορω να σκεφτω αλλα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-01-11 19:38 #7
    Προεπιλογή
    με τους αγκωνες τραβαω,δεν υπαρχει θεμα στην τεχνικη,ασχολουμε 1 χρονο σοβαρα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-01-11 19:50 #8
    Προεπιλογή
    τι αλλο μπορει να φτεει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-01-11 20:03 #9
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Kανεις και σταυρο??Οχι προσευχη,κοπηλατικη εννοω

    Εγω που ξεκινησα να την κανω πιο παλια,την παρατησα γιατι με επιανε παρα πολυ στο στηθος.Μαλλον δεν ειχα καλη τεχνικη,ασχετα με το τι νομιζα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-01-11 20:07 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kανεις και σταυρο??Οχι προσευχη,κοπηλατικη εννοω

    Εγω που ξεκινησα να την κανω πιο παλια,την παρατησα γιατι με επιανε παρα πολυ στο στηθος.Μαλλον δεν ειχα καλη τεχνικη,ασχετα με το τι νομιζα.
    οχι δεν κανω σταυρο,κανω εμπροσθολαιμιες ελξεις,οπισθολαιμιες,με κλειστη λαβη,και καθιστη κωπηλατικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-01-11 20:12 #11
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Toubanos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι δεν κανω σταυρο,κανω εμπροσθολαιμιες ελξεις,οπισθολαιμιες,με κλειστη λαβη,και καθιστη κωπηλατικη
    Περιεργο.Απ τις ελξεις μου φαινεται δυσκολο,μαλλον απ την κοπηλατικη σε πιανει.Πρεπει να εχεις το νου σου,στην αρνητικη φαση οταν αφηνεις τα βαρη να μη σφιγγεις το στηθος.Η ενταση να περναει απο την πλατη->χερια>λαβη.

    Τωρα τι αλλο να πουμε,υποθεσεις κανουμε.Αν εξακολουθει να σε πιανει αλλαξε ασκησεις η παιξε λιγο με τις λαβες και το ανοιγμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-01-11 20:18 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιεργο.Απ τις ελξεις μου φαινεται δυσκολο,μαλλον απ την κοπηλατικη σε πιανει.Πρεπει να εχεις το νου σου,στην αρνητικη φαση οταν αφηνεις τα βαρη να μη σφιγγεις το στηθος.Η ενταση να περναει απο την πλατη->χερια>λαβη.

    Τωρα τι αλλο να πουμε,υποθεσεις κανουμε.Αν εξακολουθει να σε πιανει αλλαξε ασκησεις η παιξε λιγο με τις λαβες και το ανοιγμα.
    παιζει να γινε αυτο που λες με την λαβη στην αρνητικη,θα δοκιμασω με αλλη λαβη
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-01-11 06:05 #13
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Toubanos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια,μου τυχε κατι παραξενο,και δεν ειναι η πρωτη φορα...οποτε εχω πλατη την επομενη μερα,εκτος απτην πλατη που ειναι πιασμενη μου πιανετε και το στηθος στο πανω μερος τι λετε να παιζει?
    To άνω στήθος συμμετέχει νομίζω ισομετρικά στις έλξεις. Όταν κάνω έλξεις και έχει προηγηθεί την προηγούμενη μέρα προπόνηση στήθους, το νιώθω κυρίως στις αρνητικές..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-01-11 11:56 #14
    Προεπιλογή
    @ Jimmy εγω ομως εκανα στηθος δευτερα,και πλατη παρασκευη
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-01-11 13:05 #15
    Προεπιλογή
    μηπως κανεις για πλατη pull over σε μηχανημα? πιανει και στηθος

    http://merc-images.s3.amazonaws.com/...-bench_0_0.jpg

    η μπας και δευτερα κανεις στηθος τριτη πλατη και την τεταρτη απλα δεν εχει ξεπιαστει το στηθος ακομα?
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία