Σελίδα 21 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 11192021222331 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 301 έως 315 από 529
  1. 01-06-11 11:02 #301
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο systemous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά έχω καιρό να παρακολουθήσω το θέμα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν θα γίνουν κανονικά οι αγώνες αυτό το Σαββατοκύριακο.

    Κανονικότατα!
    Και θα επαναλάβω για άλλη μία φορά σε ΟΛΟΥΣ, να παρευρεθούν και να απολαύσουν από κοντά μεγάλους αθλητές,στο ALEXANDER THE GREAT!
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-06-11 00:53 #302
    Προεπιλογή
    Την Παρασκευή 3 Ιουνίου στις 11.00 θα δοθεί συνέντευξη τύπου με θέμα τους αγώνες, στο Mediterranean Palace Hotel.
    Την ίδια ημέρα αναμένονται όλοι οι guests.
    Οσον αφορά το αγωνιστικόμέρος και ειδικά τους αθλητές ,τα αποδυτήρια θα είναι όπως έχω ξαναπεί εξοπλισμένα με αλτήρες,πάγκους,λάστιχα,στρώματα,μωρομάντηλα(αυτός που μου έδωσε την ιδέα ξέρει) ψύκτες με εμφιαλωμένο νερό, ενώ στον ενδιάμεσο χώρο των αποδυτηρίων(είναι2 αίθουσες των 200 τ.μ.) ,θα υπάρχει ιατρείο.
    Οσον αφορά την οργάνωση,εάν έστω και ένα απ τα θα που έχω πεί(και είναι πολλά)
    δεν γίνει,να με κράξετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-11 01:58 #303
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την Παρασκευή 3 Ιουνίου στις 11.00 θα δοθεί συνέντευξη τύπου με θέμα τους αγώνες, στο Mediterranean Palace Hotel.
    Την ίδια ημέρα αναμένονται όλοι οι guests.
    Οσον αφορά το αγωνιστικόμέρος και ειδικά τους αθλητές ,τα αποδυτήρια θα είναι όπως έχω ξαναπεί εξοπλισμένα με αλτήρες,πάγκους,λάστιχα,στρώματα,μωρομάντηλα(αυτός που μου έδωσε την ιδέα ξέρει) ψύκτες με εμφιαλωμένο νερό, ενώ στον ενδιάμεσο χώρο των αποδυτηρίων(είναι2 αίθουσες των 200 τ.μ.) ,θα υπάρχει ιατρείο.
    Οσον αφορά την οργάνωση,εάν έστω και ένα απ τα θα που έχω πεί(και είναι πολλά)
    δεν γίνει,να με κράξετε.

    εγω είμαι σίγουρος ότι ότι έχει ειπωθεί είναι προγραμματισμένο , άρα και θα γίνει και σε τέτοιο σημαντικό γεγονός όλα θα πρέπει να είναι στην εντέλεια ,άλλωστε έχετε δείξει δείγματα γραφής απο πέρυση , άρα φέτος θα είναι ακόμη καλύτερα , ώστε όχι μόνο σαν διοργανωτές αλλα και σαν χώρα να δώσουμε τις καλύτερες εντυπώσεις , γιατι την δεύτερη μέρα θα είναι το επίκεντρο του παγκόσμιου ββ στην ελλάδα και ειδικότερα στην θεσσαλονίκη , όλοι θα είμαστε εκεί και τις 2 μέρες , δεν είναι να χάνουμε τέτοια γεγονότα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-06-11 08:29 #304
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα στη Θεσσαλονίκη...
    Οι φίλοι-μέλη του φόρουμ να επιδιώξουν να έρθουν σε επαφή με όσους αναγνωριζουν απο το φορουμ, ωστε να κατσουμε όλοι μαζι να απολαύσουμε τον αγώνα.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-06-11 10:58 #305
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα στη Θεσσαλονίκη...
    Οι φίλοι-μέλη του φόρουμ να επιδιώξουν να έρθουν σε επαφή με όσους αναγνωριζουν απο το φορουμ, ωστε να κατσουμε όλοι μαζι να απολαύσουμε τον αγώνα.


    Έτσι! Θα 'μαστε εκεί!
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-06-11 11:13 #306
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων


    Έτσι! Θα 'μαστε εκεί!
    Κι ο Βολος εκει
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-06-11 11:26 #307
    Προεπιλογή
    την κυριακή στους μεγάλους αγώνες τι ώρα πρέπει να είμαστε εκεί? (πέρσυ θυμάμαι στις 6 ώρα μαζευόμασταν).

    την κυριακή θα εμφανιστούν όλοι αυτοί οι guest?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-06-11 12:51 #308
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο systemous Εμφάνιση μηνυμάτων
    την κυριακή στους μεγάλους αγώνες τι ώρα πρέπει να είμαστε εκεί? (πέρσυ θυμάμαι στις 6 ώρα μαζευόμασταν).

    την κυριακή θα εμφανιστούν όλοι αυτοί οι guest?
    Την Κυρυριακή ο αγώνας αρχίζει στις 7.00μμ και οι πόρτες θα ανοίξουν στις 5.30μμ.
    Οι guests θα εμφανιστούν την Κυριακή και μερικοί το Σάββατο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-06-11 16:57 #309
    Προεπιλογή
    πλησιαζει η ωρα...κοντοζυγωνει το ζυγισμα....αιντε τελειωνει και αυτη η μαρτυρικη διαιτα....41 ωρες μεχρι το ζυγισμα εμειναν ...και μετα θα φαμε...εχεεχεχ...προβλεπεται μοναδικος αγωνας ετη φωτος καλυτερος απο τον περσυνο....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-06-11 18:19 #310
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    πλησιαζει η ωρα...κοντοζυγωνει το ζυγισμα....αιντε τελειωνει και αυτη η μαρτυρικη διαιτα....41 ωρες μεχρι το ζυγισμα εμειναν ...και μετα θα φαμε...εχεεχεχ
    Ωραιος....,μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-06-11 18:34 #311
    Προεπιλογή
    δυστηχως δεν σκεφτομαι αυτες τις μερες...μονο πειναω και μετραω ωρες......εχχεχε...παντως νανι καλα η θεσσαλονικη απο μαγαζια με φαγητο αλλο τιποτα....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-06-11 19:37 #312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την Παρασκευή 3 Ιουνίου στις 11.00 θα δοθεί συνέντευξη τύπου με θέμα τους αγώνες, στο Mediterranean Palace Hotel.
    Την ίδια ημέρα αναμένονται όλοι οι guests.
    Οσον αφορά το αγωνιστικόμέρος και ειδικά τους αθλητές ,τα αποδυτήρια θα είναι όπως έχω ξαναπεί εξοπλισμένα με αλτήρες,πάγκους,λάστιχα,στρώματα,μωρομάντηλα(αυτός που μου έδωσε την ιδέα ξέρει) ψύκτες με εμφιαλωμένο νερό, ενώ στον ενδιάμεσο χώρο των αποδυτηρίων(είναι2 αίθουσες των 200 τ.μ.) ,θα υπάρχει ιατρείο.
    Οσον αφορά την οργάνωση,εάν έστω και ένα απ τα θα που έχω πεί(και είναι πολλά)
    δεν γίνει,να με κράξετε.

    Χαίρομαι!!!
    Οσο για το "κράξιμο" Νικόλα αν δε γίνει έστω και κάτι απ'οτι έχεις αναφέρει
    ασ'το πάνω μου...
    Είμαι καλός σ'αυτά!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-06-11 19:56 #313
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την Κυρυριακή ο αγώνας αρχίζει στις 7.00μμ και οι πόρτες θα ανοίξουν στις 5.30μμ.
    Οι guests θα εμφανιστούν την Κυριακή και μερικοί το Σάββατο.
    o μιχαλάρας ξέρουμε πότε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-06-11 20:25 #314
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο systemous Εμφάνιση μηνυμάτων
    o μιχαλάρας ξέρουμε πότε?
    Ο Μιχάλης θα είναι από την Παρασκευή,οπότε θα το κουβεντιάσουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-06-11 21:50 #315
    Προεπιλογή
    Η κρεμα παντως τα σπαει!
    Πριν λιγο την περασα... πολυ καλο βαθυ χρωμα κ δεν λεκιαζει καοθολου!!
    εχω παθει πλακα
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 21 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 11192021222331 ... ΤελευταίαΤελευταία