Σελίδα 30 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 202829303132 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 436 έως 450 από 529
  1. 08-06-11 20:23 #436
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μπορουμε να εχουμε τα ονοματα και την καταταξη των αθλητων που πηραν μερος σε καθε κατηγορια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-06-11 20:32 #437
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    θα γινει καποια στιγμη σημερα μεχρι το βραδυ. το ελπιζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-06-11 21:46 #438
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα γινει καποια στιγμη σημερα μεχρι το βραδυ. το ελπιζω.
    Καλησπερα!
    Μια θερμη παρακληση σας παρακαλω.
    Οσον αφορα την δικη μου συμμετοχη στο 24ο Πρωταθλημα στην κατηγορια Masters,δεν θα ηθελα να γινει καμια αναφορα περισσοτερο απο αυτην που ηδη κανω τωρα.
    Οσοι θελανε να με δουν πληρωσανε εισητηριο,(και 'γω πληρωσα την συνδρομη μου στην Ομοσπονδια μου) και με ειδαν,μαθανε για μενα μιλησανε μαζι μου,το ιδιο εκανε & η οικογενεια μου καθως και ο ευρυτερος οικογενειακος μου κυκλος,εκανα καινουριους φιλους οι οποιοι και με τιμησανε με την παρουσια τους,ρισκαροντας την οποια μου κατασταση (διοτι καποιοι θεωρουν δεδομενη την κατασταση <<ακομη και της υγειας>>του Αθλητη ).
    Ολο τον χρονο ως Αθλητης εχω ξοδεψει <<εντερα>>.Οι Διοργανωτες και φιλοι μου επισης κ.Παπαντωνης, & κ.Παπαγεωργιου (για μενα ο Δημητρης και ο Νικος),εχουν ξοδεψει επισης <<εντερα>> δεν δεχομαι καποι να μην θελουν να πληρωσουν εισητηριο,διοτι τους φανηκε ακριβο,αλλα παρ'ολα αυτα θα μαθουν και τα παντα.Πιστευ πως ειναι αρκετο για το τυπικο της υποθεσης να μαθευτει η 3αδα της καθε κατηγοριας.
    Σας παρακαλω πολυ για τους δικους μου λογους δεν θα'θελα περαιτερο αναφορα.
    Σας ευχαριστω θερμα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ : 08-06-11 στις 21:55
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-06-11 23:15 #439
    Προεπιλογή
    Ωραιες φωτο Γιανναρα!!
    φανταστικος αγωνας! Παντα τετοια απο δω και περα!!
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-06-11 00:17 #440
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα!
    Μια θερμη παρακληση σας παρακαλω.
    Οσον αφορα την δικη μου συμμετοχη στο 24ο Πρωταθλημα στην κατηγορια Masters,δεν θα ηθελα να γινει καμια αναφορα περισσοτερο απο αυτην που ηδη κανω τωρα.
    Οσοι θελανε να με δουν πληρωσανε εισητηριο,(και 'γω πληρωσα την συνδρομη μου στην Ομοσπονδια μου) και με ειδαν,μαθανε για μενα μιλησανε μαζι μου,το ιδιο εκανε & η οικογενεια μου καθως και ο ευρυτερος οικογενειακος μου κυκλος,εκανα καινουριους φιλους οι οποιοι και με τιμησανε με την παρουσια τους,ρισκαροντας την οποια μου κατασταση (διοτι καποιοι θεωρουν δεδομενη την κατασταση <<ακομη και της υγειας>>του Αθλητη ).
    Ολο τον χρονο ως Αθλητης εχω ξοδεψει <<εντερα>>.Οι Διοργανωτες και φιλοι μου επισης κ.Παπαντωνης, & κ.Παπαγεωργιου (για μενα ο Δημητρης και ο Νικος),εχουν ξοδεψει επισης <<εντερα>> δεν δεχομαι καποι να μην θελουν να πληρωσουν εισητηριο,διοτι τους φανηκε ακριβο,αλλα παρ'ολα αυτα θα μαθουν και τα παντα.Πιστευ πως ειναι αρκετο για το τυπικο της υποθεσης να μαθευτει η 3αδα της καθε κατηγοριας.
    Σας παρακαλω πολυ για τους δικους μου λογους δεν θα'θελα περαιτερο αναφορα.
    Σας ευχαριστω θερμα!
    η αναφορα δεν γίνετε γι αυτούς που δεν πλήρωσαν η τούς φάνηκε ακριβό το εισητήριο αλλα σαν ενα φόρουμ που προβάλει και προάγει το ελληνικό ββ , εφόσον κάνουμε ενα ρεπορτάζ αγώνων και εφόσον οι αθλητές εκτίθονται σε μάτια θεατών και τούς βγάζουν φωτο , δεν βρίσκω εγω προσωπικα κάποιον λόγο να μην αναφερθούν απλα οι συμμετοχές και κάποια σχόλια , εφόσον θέλουμε να λεγόμαστε έγκυρο φόρουμ του χώρου και κάνουμε ενα ρεπορτάζ αγώνων .

    έτσι όμως που τα λές να μαθευτεί η τριάδα της κατηγορίας , εγω θα ρωτήσω αν έλεγες να μαθευτεί η εξάδα θα ήταν αυτό εφικτό ? όχι βέβαια , αφού μόνο η τριάδα αξιολογήθηκε , οπότε ποιός ο λόγος να ψάχνουμε γωνίες στο εικοσάρικο

    έτσι λοιπόν οι υπόλοιποι αθλητές απλα αναφέρονται ονομαστικά και έτσι όπως το λές στο δικό σου όνομα να βάλουμε παύλα? .

    και επειδή κάποιοι δεν πλήρωσαν εισητήριο να δούν τον αγώνα επειδη τους φάνηκε ακριβό , υπάρχουν και πολλοι άλλοι που δεν μπόρεσαν να ρθούν λόγω υποχρεώσεων και θα θέλαν να ενημερωθούν μεσω του φόρουμ , τι να κάνουμε δηλαδή να βάλουμε πρόγραμμα να μην μπορούν να το δούν οι μη πληρώνοντες εισητήριο? έτσι για σπάσιμο ?


    εδω άλλοι μπορεί να κάνουν παράπονα για μη επαρκή προβολή τους που είναι το πιο συνηθησμένο αυτο .

    όσο για τα έξοδα και τον κόπο όλοι όσοι ασχολήθηκαν τα ξέρουν και εγω πολύ καλα , αλλα πρέπει να σκευτόμαστε θετικα , θέλουμε και τα κάνουμε δεν τα κάνουμε με το ζόρι και στο κάτω κάτω δεν γουστάρουμε να μας λυπούνται αλλα να μας ζηλεύουν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-06-11 02:10 #441
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή Κατάταξη Αθλητών
    Classic Bodybuilding

    Classic BB Εφήβων

    3ος Αθανασόπουλος (32)
    2ος Αβραμίδης (2)
    1ος Καλαιτζής (4)
    --------------------------

    Classic BB Χαμηλή

    *Λυπάμαι αλλά δεν πρόλαβα να σημειώσω τη κατάταξη, εάν κάποιος την έχει ας ποστάρει παρακάτω κι εγώ θα κάνω edit για να τη προσθέσω.*
    -------------------------

    Classic BB Μεσαία

    3ος Κεφαλονιάς (31)
    2ος Μανδέλης (34)
    1ος Καραπαυλίδης (27)
    -------------------------

    Classic BB Ψηλή

    3ος Βασιλάκης (20)
    2ος Σταμάτης (21)
    1ος Κουτσιώκης (19)
    -------------------------

    Γενικός Νικητής Classic BB

    Καραπαυλίδης (27)
    ------------------------

    Bikini Models


    2η Χριστάκου
    1η Κατσέλου
    ------------------------

    Fitness Γυναικών


    3η Βάσια Χρήστου (77)
    2η Νάντια Κεραμιδάκη (76)
    1η Νόρα Κόλλια (78 )
    ------------------------

    Βοdyfitness Γυναικών

    Bodyfitness Χαμηλή

    3η Μουρατίδου (66)
    2η Βάσαλου (67)
    1η Κρητικοπούλου (68 )
    ------------------------

    Βοdyfitness Ψηλή

    3η Καρατζά (72)
    2η Βάνγκελ (69)
    1η Πλακίτση (71)
    ------------------------

    Γενικός τίτλος Bodyfitness Γυναικών

    Κρητικοπούλου Ελένη (68 )
    ------------------------

    Bodybuilding Γυναικών

    1η Μουτοπούλου Βίκυ (73)
    ------------------------

    Bodybuilding Αντρών


    Masters

    3ος Μανόπουλος (62)
    2ος Κούσης (65)
    1ος Βασιλείου (63)
    ------------------------

    Εφήβων

    3ος Μαβιλίδης (5)
    2ος Γενικόπουλος (36)
    1ος Χατζής (37)
    ------------------------

    -75

    3ος Τσουκαλάς (38 )
    2ος Ιωαννίδης (41)
    1ος Καραγιάννης (40)
    ------------------------

    -80

    3ος Γιαντζίδης (44)
    2ος Γκεμουρος (43)
    1ος Μηλιάδης (42)
    ------------------------

    -90

    3ος Σαίτ (50)
    2ος Σεράνης (49)
    1ος Μηνίδης (46)
    ------------------------

    90+

    3ος Κουτρής (54)
    2ος Παπαδάκης (52)
    1ος Τσιρνοβίτης (56)
    -----------------------

    100+

    3ος Παπαδιόχος (59)
    2ος Καρυπίδης (58 )
    1ος Μάγκος (57)
    -----------------------

    Γενικός Νικητής Bodybuilding Αντρών

    Μηνίδης Τάσος (46)
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-06-11 10:05 #442
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων

    έτσι όμως που τα λές να μαθευτεί η τριάδα της κατηγορίας , εγω θα ρωτήσω αν έλεγες να μαθευτεί η εξάδα θα ήταν αυτό εφικτό ? όχι βέβαια , αφού μόνο η τριάδα αξιολογήθηκε

    Αξιολογήθηκαν όλοι οι αθλητές,άπλως ανακοινώθηκαν οι τρεις πρώτες θέσεις για συντομία χρόνου.Ακόμα κι έτσι,ο αγώνας κράτησε 5+ ώρες!

    Ολες οι θέσεις έχουν καταγραφεί και θα καταχωρηθούν στην επίσημη ιστοσελίδα της Ε.Ο.Σ.Δ. για όσους ενδιαφέρονται ή μπορούν να μάθουν την κατάταξή τους από το σύλλογο που αγωνίστηκαν.
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-06-11 10:25 #443
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    η αναφορα δεν γίνετε γι αυτούς που δεν πλήρωσαν η τούς φάνηκε ακριβό το εισητήριο αλλα σαν ενα φόρουμ που προβάλει και προάγει το ελληνικό ββ , εφόσον κάνουμε ενα ρεπορτάζ αγώνων και εφόσον οι αθλητές εκτίθονται σε μάτια θεατών και τούς βγάζουν φωτο , δεν βρίσκω εγω προσωπικα κάποιον λόγο να μην αναφερθούν απλα οι συμμετοχές και κάποια σχόλια , εφόσον θέλουμε να λεγόμαστε έγκυρο φόρουμ του χώρου και κάνουμε ενα ρεπορτάζ αγώνων .Εσεις θα κανετε αυτο που πιστευετε πως πρεπει να κανετε Αγαπητε,εγω την επιθυμια μου εγραψα!Πιστευω πως ειναι πολυ ομορφο να υπαρχει ενημερωση για τα δρωμενα του Χωρου.Αυτο που θελησα να εκφρασω μεσα απο τις λιγες γραμμες της αναφορας μου επι του θεματος ηταν τουτο-Να μην μαθευτουν τα παντα-,διοτι ετσι την επομενη φορα εκει οπου θα ξανα (αν ξανα)διοργανωθουν αγωνες θα'θελαμε πιστευω ολοι, να'ρθουν περισσοτεροι θεατες.
    Ειναι πολυ σωστο(τουλαχιστον εγω συμφωνω),οτι οι Αθλητες ανεβαινοντας στη σκηνη εκτιθενται στα ματια τωνθεατων και τους βγαζουν φωτο(οπως λες).Ακριβως αυτο λεω και'γω,οταν βγω στην σκηνη περιμενω απο αυτους τους ανθρωπους που ηρθαν να δουν,(φυσικα και'μενα)να με χειροκροτησουν ,να με επικρινουν να με σχολιασουν αρνητικα ή θετικα να με στολισουν με χαρακτηρισμους θετικους ή αρνητικους,κ.τ.λ.,κ.τ.λ.,διοτι ουτως η αλλως,εγω εχω επιλεξει να το κανω και δεν μ'επιασε κανενας απο τον λαιμο ή απο τον κωλο ή απο πουθενα αλλου!Εγω εχω επιλεξει να εκθεσω εαυτον,στον χωρο ομως οπου εχει δηλωθει απο την επισημη Ομοσπονδια της Χωρας μου (ΕΟΣΔ)και οχι οπως καποτε που γυρνουσαν οι Αρκουδιαρηδες(τους θυμασαι?)στους δρομους και λεγανε στην αρκουδα <<-Πως κανει η Βουγιουκλακη οταν βαφεται?>>,και το ζωομη μπορωντας να κανει αλλοιως (διοτι του ειχαν περασμενο χαλκα στη μυτη,θυμασαι?),εκτελουσε την εντολη και τα τσιγγανοπουλα μαζευαν τα ψιλα που πετουσε ο κοσμος!
    Αν η ΕΟΣΔ παρει αλλη αποφαση την επομενη φορα,για τον τοπο η τον τροπο διεξαγωγης των αγωνων θα το σκεφτω εκ νεου.


    έτσι όμως που τα λές να μαθευτεί η τριάδα της κατηγορίας , εγω θα ρωτήσω αν έλεγες να μαθευτεί η εξάδα θα ήταν αυτό εφικτό ? όχι βέβαια , αφού μόνο η τριάδα αξιολογήθηκε , οπότε ποιός ο λόγος να ψάχνουμε γωνίες στο εικοσάρικο Δεν νομιζω σ'εναν αγωνα ν'αξιολογουνται(βαθμολογουνται)μονο η πρωτη 3αδα, το θεωρω ναι ,εφικτο.Ξεφευγουμε ομως απο αυτο που ζητω (το οποιο ειμαι βεβαιος πως καταλαβαινεις και ας αναφερεσαι στα παλια εικοσαρικα (τα ασημενια εννοεις ή τα μεταγενεστερα?)).Οχι δεν ψαχνω στο εικοσαρικο γωνιες ουτε εγω εχω την δυνατοτητα να τετραγωνισω τον κυκλο!

    έτσι λοιπόν οι υπόλοιποι αθλητές απλα αναφέρονται ονομαστικά και έτσι όπως το λές στο δικό σου όνομα να βάλουμε παύλα? .Μου ζητας να σου πω τι θα κανετε ?Αγαπητε μου θα κανετε αυτο που Μπορειτε και Θελετε ειναι τοσο απλο.Εγω μαζι σας ειμαι οχι απεναντι σας!Οτι σας φωτησει ο Θεος,ετσι απλα!Παρακληση εχω κανει δεν απαιτησα!

    και επειδή κάποιοι δεν πλήρωσαν εισητήριο να δούν τον αγώνα επειδη τους φάνηκε ακριβό , υπάρχουν και πολλοι άλλοι που δεν μπόρεσαν να ρθούν λόγω υποχρεώσεων και θα θέλαν να ενημερωθούν μεσω του φόρουμ , τι να κάνουμε δηλαδή να βάλουμε πρόγραμμα να μην μπορούν να το δούν οι μη πληρώνοντες εισητήριο? έτσι για σπάσιμο ? Τι ωραια που τα λες,μ'αρεσει(ειλικρινα και μπεσαληδικα).Θα το θεσω πιστευω απλα χωρις να φαω τα δαχτυλα μου στο πληκτρολογιο.Οι Ανθρωποι γυρω μου(οι κοντινοι δικοι μου εννοω)η οικογενεια μου,οι συγγενεις μου εξ αιματος και μη, οι φιλοι μου και γνωστοι μου,οι γειτονες μου κ.λ.π.,κ.λ.π.),δεν χρειαζοταν να'ρθουν να πληρωσουν εισητηριο,να ξενυχτησουν (αλλοι με τα παιδια τους και αλλοι οχι),να αναλωθουν (θελω να πιστευω πως με καταλαβαινεις ),απο τις 6μμ εως τα μεσανυχτα.Με ζουν,αλλοι καθημερινα και αλλοι σχεδον καθημερινα,με βλεπουν υπαρχουν μαζι μου,γυρω μου.Αυτοι λοιπον Αγαπητοι μου γιατι μπορεσαν να ερθουν και πληρωσαν για να με δουν?και οι αλλοι ετσι απλα δεν μπορεσαν?Ε,την αλλη φορα να μπορεσουν,ετσι απλα.Αλλιως αν αρχισουμε και χαιδευουμε ο ενας τον αλλο,τοτε τι κανουμε?Την επομενη φορα (εαν και εφοσον υπαρξει ποτε διοτι <<-ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!>>),να γινουν οι αγωνες στους δρομους,οπως τον παλιο καλο καιρο (με τους Αρκουδιαρηδες)Και οτι μαζεψουμε.Τοτε σε ποιους θα παρεχετε Αγαπητοι μου ενημερωση?


    εδω άλλοι μπορεί να κάνουν παράπονα για μη επαρκή προβολή τους που είναι το πιο συνηθησμένο αυτο .

    όσο για τα έξοδα και τον κόπο όλοι όσοι ασχολήθηκαν τα ξέρουν και εγω πολύ καλα , αλλα πρέπει να σκευτόμαστε θετικα , θέλουμε και τα κάνουμε δεν τα κάνουμε με το ζόρι και στο κάτω κάτω δεν γουστάρουμε να μας λυπούνται αλλα να μας ζηλεύουνΠολυ σωστα παλι συμφωνουμε στα βασικα!Αυτο που κανω το κανω γιατι το γουσταρω.Και να πεθανω ,για αρκετη ωρα θα συνεχισω να'χω το κορμι που εχω (το ξερω οτι δεν ειμαι o Coleman ή ο Cutler,δεν το'χω χαμενο)!Εγω ομως φιλοι και φιλες Ημερησιως διανυω 100hm μονο για να κανω την προπονηση μου (5,ή6μερες την εβδομαδα)(το ξερω πως δεν ειμαι ο μονος),αυτο απο μονο του δειχνει χρονο χρημα αφοσιωση,στερηση χρονου ελευθερου.Το φαγητο μου επισης με το ρολοι,και απο τα καλα καλυτερα (στο μετρο του δυνατου),ή αλλοιος τα ακριβοτερα.Κοιμαμαι με το ρολοι ,τρωω με το ρολοι,προπονουμε με το ρολοι κ.λ.π και το χερι παντα βαθια στην τσεπη.Κανω τοσες θυσιες εγω και η οικογενεια μου (σε χρονο,πονο,στερηση γενικοτερα ,οσοι καταλαβαινουν εχει καλως για τους αλλους ,απλα δεν θα μπορεσω),ολο τον χρονο (και μην μου πειτε <<-για σενα το κανεις>>διοτι θα σας απαντησω πως ναι για μενα το κανω και δεν ζηταω τα ρεστα,αλλα αυτο δεν με υποχρεωνει να ξοδευομαι για να παρω μερος σε αγωνες (και να συνεχισω εννοω να πληρωνω και να φθειρομαι και οικονομικα και σωματικα και ψυχικα και να σερνω μαζι μου ολους αυτους που μ'αγαπουν και με στηριζουν),για να αποδειξω πως εχω ωραιο κορμι(αυτο που εχω).Εσυ Αγαπητε μου ηρθες,ο Χριστος(Γκολιας) ηρθε και πολλοι αλλοι ,απο το πρωι !Εσεις κοροιδα ειστε ,δεν εχετε οικογενειες ,αναγκες,υποχρεωσεις εξοδα να καλυψετε ?Ηρθατε ομως ,γιατι (αφου μεσο net ολα ειναι δυνατα),την επομενη φορα αραξτε και'σεις και'γω σ'εναν καναπε και θα μπαινουμε μεσα στο και θα ανεβοκατεβαζουμε φωτο πινοντας την φραπεδια μας και θα σχολιαζουμε χ α λ α ρ α α α α α α α α!
    Συγνωμη για την πολυλογια (μπορω κι αλλο αλλα ειμαι εγκρατης

    Ηλια (πιστευω δεν εχεις θεμα με τον ενικο,εμενα Δημητρη με βαπτισανε)σ'ευχαριστω που μου εδωσες το δικαιωμα να πω αυτα τα λιγα !
    Οποιος-α καταλαβε καταλαβε,για τους αλλους απλα δεν θα μπορεσω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-06-11 10:27 #444
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LION Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αξιολογήθηκαν όλοι οι αθλητές,άπλως ανακοινώθηκαν οι τρεις πρώτες θέσεις για συντομία χρόνου.Ακόμα κι έτσι,ο αγώνας κράτησε 5+ ώρες!

    Ολες οι θέσεις έχουν καταγραφεί και θα καταχωρηθούν στην επίσημη ιστοσελίδα της Ε.Ο.Σ.Δ. για όσους ενδιαφέρονται ή μπορούν να μάθουν την κατάταξή τους από το σύλλογο που αγωνίστηκαν.
    Μπραβο Χριστο και 'γω ετσι πιστευω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-06-11 12:20 #445
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνωμη για την πολυλογια (μπορω κι αλλο αλλα ειμαι εγκρατης

    Ηλια (πιστευω δεν εχεις θεμα με τον ενικο,εμενα Δημητρη με βαπτισανε)σ'ευχαριστω που μου εδωσες το δικαιωμα να πω αυτα τα λιγα !
    Οποιος-α καταλαβε καταλαβε,για τους αλλους απλα δεν θα μπορεσω!
    τι λες ρε φιλε?τα σκεφτεσαι αυτα που λες?δηλαδη οσοι δεν ειναι μπροστα σε ενα γεγονος δεν δικαιουνται να μαθουν τα πως και τα γιατι.αμα το παμε ετσι να μην λεμε δελτιο ειδησεων στην τηλεοραση να μην υπαρχουν εφημεριδες και δημοσιογρφοι.γιατι να μαθουμε τα νεα βρε αδερφε?αφου δεν ημασταν παροντες δεν μας αφορουν.και οσο για εμενα ειμαι απο ευβοια τι περιμενες να ερθω και στον αγωνα.ενα 150αρι δεν μου φτανει(εξοδα μεταφορας, φαγητο ,εισητηριο αγωνα,καταλημα για το βραδυ)αλλη φορα να σκεφτομαστε και λιγο πριν γραφουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-06-11 12:54 #446
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    γενικος τιτλος

    Classic BB και ββ αντρων.




    Όνομα: 100_0679.jpg Εμφανίσεις: 938 Μέγεθος: 101,1 KB

    Όνομα: 100_0667.jpg Εμφανίσεις: 948 Μέγεθος: 101,9 KB

    Όνομα: 100_0665.jpg Εμφανίσεις: 964 Μέγεθος: 106,2 KB

    Όνομα: 100_0664.jpg Εμφανίσεις: 985 Μέγεθος: 106,2 KB

    Γενικός Νικητής Classic BB

    Καραπαυλίδης χαρης (27)


    γενικος νικητης αντρων

    μινιδης τασος

    ζητω συγνωμη για το λιγο υλικο αλλα οι υπολοιπες φωτο βγηκαν θολες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-06-11 13:47 #447
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    sTeLaKoS δεν θυμάμαι τα ονόματα,αλλά ο Καραπαυλίδης συμμετείχε στην +1.75(μεσαία) κατηγορία classicBB. 1.79 ύψος- 81,900 κιλά.

    εντιτ:τώρα είδα ότι και στις φώτο κάνατε λάθος!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LION : 09-06-11 στις 14:11
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-06-11 14:20 #448
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LION Εμφάνιση μηνυμάτων
    sTeLaKoS δεν θυμάμαι τα ονόματα,αλλά ο Καραπαυλίδης συμμετείχε στην +1.75(μεσαία) κατηγορία classicBB. 1.79 ύψος- 81,900 κιλά.

    εντιτ:τώρα είδα ότι και στις φώτο κάνατε λάθος!
    Σ'ευχαριστώ Χρήστο, το διορθώνω αμέσως.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-06-11 15:41 #449
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Πολύ καλό το φωτογραφικό υλικό!
    Ευχαριστουμε για τον κόπο σας Γιάννη, Στέλιο και φίλτατε Χρήστο Γκόλια !!!
    Φυσικά θα πρέπει να ευχαριστησουμε και τον Κώστα (Polyneikos) που συντονίζει την παρουσίαση των φωτογραφιών!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-06-11 16:26 #450
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LION Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αξιολογήθηκαν όλοι οι αθλητές,άπλως ανακοινώθηκαν οι τρεις πρώτες θέσεις για συντομία χρόνου.Ακόμα κι έτσι,ο αγώνας κράτησε 5+ ώρες!

    Ολες οι θέσεις έχουν καταγραφεί και θα καταχωρηθούν στην επίσημη ιστοσελίδα της Ε.Ο.Σ.Δ. για όσους ενδιαφέρονται ή μπορούν να μάθουν την κατάταξή τους από το σύλλογο που αγωνίστηκαν.

    εγω χρήστο σαν θεατής αυτο είδα γι αυτο το ανέφερα , που να καταλάβω ότι θα τα ανακοινώναν μετα η ότι έγινε αξιολόγηση , αλλα απο την εμπειρία μου έχω να πω το μεγαλύτερο πρόβλημα σπαζοκεφαλια είναι για τούς κριτές όταν έχουν να βγάλουν την εξάδα η δεκάδα, η τέλος πάντων όσοι θα είναι και δεν είναι η ανακοίνωση απλα των θέσεων .

    και οι θέσεις εκείνη την ώρα έχουν μεγαλύτερη αξία αν ανακοινωθούν και πραγματικα πιστέψτε με δεν παίρνουν περισσότερο απο 5 λεπτα , απλα αναφορικα , αλλα σιγα αυτο δεν είναι πρόβλημα εφόσον έτσι αποφασίστηκε απο την ομοσπονδία , απλα εγω το αναφέρω γιατι με πονάει και όταν κάθομαι κριτής , αλλιώς είναι να βγάζω τριάδα και αλλιώς όλη την κατάταξη των συμμετοχόντων , εκεί θα τούς φωνάξω και για περισσότερα κομπάριζον και μιλάμε για χρόνο και καθηστερήσεις .

    αυτο το λέω γιατι είχε αθλητες πολυ καλλούς και ισάξιους που βγήκαν εκτός τριάδας άλλα όπως γίνετε παντού σε όλους τους αγώνες επαγγελματικούς και μη οι εξάδες ανακοινώνονται επι τόπου , γι αυτο μπερδεύτηκα . αλλα αυτο περισότερο αφορα αθλητές και ομοσπονδία και τι συμφωνία έχει γίνει και ανάλογα με την ροή των αγώνων
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 30 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 202829303132 ... ΤελευταίαΤελευταία