Σελίδα 36 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 26343536
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 526 έως 529 από 529
  1. 20-07-11 13:31 #526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eνα μεταλλιο τηλεφωνημα !

    Το μεταλλιο δηλαδη που ο διοργανωτης πρεπει να το στειλει γιατι ο αθλητης που το περιμενει του εχει προηγουμενος τηλεφωνησει (ανοιγουμε το βιντεακι στο 1:06)


    Ti γινετε ρε STELAKO


    [YOUTUBE="hOiek-21et0"]hOiek-21et0[/YOUTUBE]
    Εσύ που όπως έχεις πει γνωρίζεις τους νόμους από που βγάζεις το συμπέρασμα οτι πρέπει.Τίποτα δεν πρέπει παρά μόνο στην τριάδα.Και ούτε κύπελλο παρά μόνο μετάλλιο και δίπλωμα.Στους Ολυμπιακούς το μόνο που μένει εκτός τριάδας είναι η συμμετοχή και μόνο.Τα βιντεάκια και τα κατινίστικα σχόλια κράτα τα γιά σένα και για όσους μασάνε.
    Εδώ είχαμε ένα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα με 90 συμμετοχές,σε πέντε Ελληνες δόθηκε η δυνατότητα να αγωνιστούν στον Διεθνή αγώνα,είχαμε την παρουσία του προέδρου της παγκόσμιας Ομοσπονδίας(από τον οποίο πήραμε συγχαρητήρια για όλα) και συ τώρα ψάχνεις να βρείς το λάδι μες στο ξύγγι.Είσαι λίαν επιεικώς απαράδεκτος.Και για να εξηγήσω,η εξέλιξη ενός αθλητή(το λεω για σένα που λες ότι είσαι με τους αθλητές?!...)πραγματοποιείται μέσα από τα επίσημα Πρωταθλήματα όπως αποδείχθηκε εδώ(που μπορεί να τους προσφέρουν ένα μετάλλιο ,αλλά τους δίνουν την δυνατότητα να συνεχίσουν παραπάνω)και όχι σίγουρα όχι από κάθε λογής εκδηλώσεις που μπορεί να προσφέρουν ένα τζετ σκι ή ένα άλογο ιππασίας αλλά κρατούν τον αθλητή στάσιμο γιατί δεν μπορούν να του προσφέρουν τίποτα παραπάνω στην εξέλιξή του.Κοίτα λοιπόν το δέντρο γιατί το δάσος το έχεις χάσει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-07-11 14:09 #527
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ που όπως έχεις πει γνωρίζεις τους νόμους από που βγάζεις το συμπέρασμα οτι πρέπει.Τίποτα δεν πρέπει παρά μόνο στην τριάδα.Και ούτε κύπελλο παρά μόνο μετάλλιο και δίπλωμα.Στους Ολυμπιακούς το μόνο που μένει εκτός τριάδας είναι η συμμετοχή και μόνο.Τα βιντεάκια και τα κατινίστικα σχόλια κράτα τα γιά σένα και για όσους μασάνε.
    Εδώ είχαμε ένα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα με 90 συμμετοχές,σε πέντε Ελληνες δόθηκε η δυνατότητα να αγωνιστούν στον Διεθνή αγώνα,είχαμε την παρουσία του προέδρου της παγκόσμιας Ομοσπονδίας(από τον οποίο πήραμε συγχαρητήρια για όλα) και συ τώρα ψάχνεις να βρείς το λάδι μες στο ξύγγι.Είσαι λίαν επιεικώς απαράδεκτος.Και για να εξηγήσω,η εξέλιξη ενός αθλητή(το λεω για σένα που λες ότι είσαι με τους αθλητές?!...)πραγματοποιείται μέσα από τα επίσημα Πρωταθλήματα όπως αποδείχθηκε εδώ(που μπορεί να τους προσφέρουν ένα μετάλλιο ,αλλά τους δίνουν την δυνατότητα να συνεχίσουν παραπάνω)και όχι σίγουρα όχι από κάθε λογής εκδηλώσεις που μπορεί να προσφέρουν ένα τζετ σκι ή ένα άλογο ιππασίας αλλά κρατούν τον αθλητή στάσιμο γιατί δεν μπορούν να του προσφέρουν τίποτα παραπάνω στην εξέλιξή του.Κοίτα λοιπόν το δέντρο γιατί το δάσος το έχεις χάσει.
    Κατ' αρχην ξεχασες να αποκαλεσεις αυτο που κανω "πανιγυρι" (μη μου περνεις πισω τιτλους που εχω κερδισει με την αξια μου και τους εχεις αναγνωρησει ).

    Και τελος πες μου ΕΝΑΝ αθλητη που του εχετε δωσει την δυνατοτητα να συνεχησει παραπανω και ΠΕΤΥΧΕ γιατι εγω εχω να σου πω αρκετους που με τα ιδια που λετε εδω και καιρο τα εχουν παρατησει η προσπαθουν να ξανασταθουν.

    Τουλαχιστον ο ΤΣΟΥΡΗΣ απολαυμβανει τις βολτες του με το ΚΤΜ και αμα λαχει κανει και την μαγκια του μεσα στο "δασος" με το "δεντρο" γκαζονωντας !

    Καλη επιτυχια Νικολα σε ολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-07-11 01:25 #528

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    βαζω ενα βιντεακι απο την κατηγορια bbing classic +1,80 στην οποια και συμμετειχα,προσθετοντας ενα ακομα κομματι στο παζλ του αγωνα



    Υγ.παντως εγω το μεταλλιο μου το ελαβα πριν κανα 2 βδομαδες και ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-07-11 12:30 #529
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ είχαμε ένα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα με 90 συμμετοχές,σε πέντε Ελληνες δόθηκε η δυνατότητα να αγωνιστούν στον Διεθνή αγώνα,είχαμε την παρουσία του προέδρου της παγκόσμιας Ομοσπονδίας(από τον οποίο πήραμε συγχαρητήρια για όλα). Πραγματοποιείται μέσα από τα επίσημα Πρωταθλήματα όπως αποδείχθηκε εδώ(που μπορεί να τους προσφέρουν ένα μετάλλιο ,αλλά τους δίνουν την δυνατότητα να συνεχίσουν παραπάνω) και όχι σίγουρα όχι από κάθε λογής εκδηλώσεις που μπορεί να προσφέρουν ένα τζετ σκι ή ένα άλογο ιππασίας αλλά κρατούν τον αθλητή στάσιμο γιατί δεν μπορούν να του προσφέρουν τίποτα παραπάνω στην εξέλιξή του.
    (κράτησα μόνο όσα με ενδιαφέρουν από το παραπάνω κείμενο) δεν θέλω να έρθω σε καμία περίπτωση σε αντιπαράθεση με τον Στέλιο, γιατί έχει σαν άνθρωπος τις ιδιομορφίες του και το "στυλάκι" του αλλά του αναγνωρίζω ότι έχει κάνει πολλές προσπάθειες για το άθλημα.

    Πάμε παρακάτω: Eπειδή πολλοί απόρησαν που δεν έκανα κανένα σχόλιο για τον αγώνα (και πάντα είμαι λίγο παραπάνω καυστικός) ένα έχω να πώ...
    Mπράβο για μια ακόμα φορά και ευχαριστώ τους διοργανωτές κ.κ. Παπαγεωργίου, Παπαντώνη καθώς και τον κύριο Παπαζαχαρίου.
    Ηταν άψογοι για μένα ως προς το θέμα φιλοξενίας, αλλά και σαν διοργάνωση άξιζε πολλά.
    Και πάλι μπράβο και εύχωμαι σε όλους τους διοργανωτές αγώνων να τους έχει ο θεός καλά
    για να συνεχίσουν το δύσκολο έργο τους.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 36 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 26343536