Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 21-05-06 17:28 #1
    Προεπιλογή Στήθος - Τρόποι αντιμετώπισης
    Καλησπέρα. Καινούργιος είμαι κ θα ήθελα την βοήθεια σας όσον αφορά την γυμναστική του στήθους. Εδώ και 4 βδομάδες κάνω κάμψεις καμια 100αριά τη μέρα αλλά δεν έχω δει κανένα αποτέλεσμα. Το πρόβλημα είναι ότι το στήθος πετάει σα "μύτη" κ μου τη δίνει αυτό. Με την γυμναστική έχει σφίξει το κάτω μέρος του στήθους. Βασικά , πρέπει να έχει συσσωρευμένο λίπος εκεί , δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει... πάντως λίγο τρέξιμο κ κάμψεις που κάνω... δεν έχουν δείξει κανένα αποτέλεσμα... εαν μπορούσατε να προτείνετε κανένα τρόπο θα σας ήμουν ευγνώμων... Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω , αν θα ήθελε κάποιος να ξεκινήσει ασκήσεις με αλτηράκια στο σπίτι, τι θα του προτείνατε? αυτ'α που ξεβιδώνουν κ βάζεις βάρη ή τα πλαστικά , με συγκεκριμένο βάρος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-05-06 05:06 #2
    Προεπιλογή
    Δε μας λες ομως τι ηλικια εχεις!
    Αν καταλαβα καλα εισαι μικρος ακομα, οποτε ισως να μπορεις να διορθωσεις το προβλημα σου!
    Νομιζω πως αυτο που μας περιγραφεις ονομαζεται γυναικομαστια και η καλυτερη αντιμετωπιση ειναι το χειρουργειο(οπου σου αφαιρουν το παραπανισιο λιπος που εχει συσσωρευτει στο στηθος)
    Τωρα αν εισαι μικρος μαλλον προλαβαινεις να κανεις κατι για να βελτιωσεις την οψη του στηθους σου-διατροφη και γυμναστικη.
    Ακολουθησε τις συμβουλες που θα βρεις σ'αυτο το site και θα δεις το σωμα σου να αλλαζει!
    Οσο για τους αλτηρες πιστευω πως αυτοι που μπορεις να προσθετεις και να αφαιρεις κιλα εινα σαφως καλυτεροι αλλα για να γυμναζεις το στηθος σου θα χρειαστεις και ενα παγκο!
    Α! και μη γυμναζεις καθε μερα το στηθος,αφησε το να ξεκουραστει και λιγο,οι μυες αναπτυσονται τις μερες που ξεκουραζονται(γυμνασε και το υπολοιπο σωμα σου)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-05-06 15:50 #3
    Προεπιλογή
    ILIKIA???

    Kane monozigo kai tha strosei.Kalitera tha einai omos na grafteis se kana gimnastirio.
    Bodybuilding Haleluia
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-05-06 23:11 #4
    Προεπιλογή
    19 είμαι ... μονόζυγο δεν μπορώ να κάνω ... δεν έχω καθόλου δύναμη στα χέρια .. όσο αστείο και αν ακούγεται...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-07-06 20:32 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Opws eipan k oi ypoloipoi kalyterh lysh to gymnasthrio k swsth diatrofh gia na exeis ena isorropoimeno k gymansmeno swma k oxi mono ena shmeio tou swmatos px sththos h podia tha fenete asxhmo. Twra gia to provlhma sou kalh h aposh tou filou 'cano' alla egw sth thesh sou tha phgaina k se ena giatro k meta apo exetash tha mathana ti symvainei. Kalo to forum alla den eimaste k online iatreio!
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση