Καλησπερα. Το θεμα μου πιστευω εχει απασχολησει πολλους. Ξεκινησε με μια μικρη ασταθεια του δεξιου ωμου, αλλα 1 μιση χρονο στο γυμναστηριο δεν αντιμετωπησα προβλημα, ωσπου μετα απο 6 μηνες αποχης, με αποτομη κινηση(πεσιμο...και μαλιστα μεθυσμενος....) βγηκε τελειως. Τον εβαλα μονος αλλα μετα απο 6-7 μερες ενω στεγνωνα τα μαλλια μου "εφυγε" προς τα πισω το χερι και ξαναβγηκε. Ετσι κ αλλιως ομως θα πηγαινα σε γιατρο ο οποιος συστησε μαγνιτικη, για να δουμε το προβλημα, η οποια κοστηζει πανω απο 200€ σε ιδιωτικο ή 2 μηνες σε δημοσιο μετα απο ραντεβου.... Ειπα ομως να το αφησω ξεκινοντας γυμναστηριο για να δυναμωσω τον ωμο και να επαναφερω το σωμα μου(κατι που ελεγε ο γιατρος οτι δεν θα εχει καποια ουσιαστικη διαφορα). Δυστυχως τωρα μετα απο 2 μηνες προπονησης κρεμαστηκα απο το μονοζυγο για να κανω κοιλιακους και βγηκε ΑΜΕΣΩΣ! Εχω αποφασησει να προχωρησω οπωσδηποτε σε χειρουργιο μιας και ειμαι 19 χρονων και δεν μπορω να φοβαμαι ολη μου τη ζωη καθε κινηση και να εγκαταληψω το bb τωρα που το αγαπησα και εκανα στοχους! Ανησυχω ομως αν θα πετυχει και προπαντως αν θα μπορεσω να ξανακανω εντατικες προπονησεις....