Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 13-02-14 16:05 #1
    Προεπιλογή συνταγη για μεταπροπονητηκο ροφημα
    παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας για να μπορεσω να παρασκευασω μονος μου ενα καλο μεταπροπονητηκο ροφημο...ξερω οτι το θεμα εχει κουβεντιαστει πολλες φορες στο forum αλλα ειπα να ζητησω καποιες ακομα γνωμες.Πρωσοπικα φτιαχνω ενα ροφημα που αποτελειτε απο γαλα,μπανανα,βρωμη,και λιγο μελι.Τι λετε? να προσθεσω η αφαιρεσω κατι? (δεν διαθετω συμπληρωματα).Οποιος φτιαχνει η ξερει καποια αλλη συνταγη ας τη γραψει..ευχαριστω πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-03-14 01:25 #2
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    σημερα το εκανα γιατι μου τελειωσε η πρωτεινη και βγηκε το ιδιο γευστικο σαν να επινα συμπληρωμα

    πηρα 3 αυγα
    χωρισα τα ασπραδια και τα εκανα μαρεγκα ( μην ρωτησετε γιατι δεν ξερω απλα ηθελα να φυγει η αυγουλιλα)
    μετα εβαλα 2 μπανανες λιωμενες - λιγο γιαουρτι - νεσκουικ (μια κουταλια της σουπας) - γαλα - και λιγο μελι και στο τελος προσθεσα τους κροκους
    καθολι την διαρκεια ανακατευα συνεχεια
    αποτελεσμα πολυ καλο δεν καταλαβα τα αυγα καθολου σαν να επινα συμπληρωμα ηταν
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-03-14 19:28 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    σημερα το εκανα γιατι μου τελειωσε η πρωτεινη και βγηκε το ιδιο γευστικο σαν να επινα συμπληρωμα

    πηρα 3 αυγα
    χωρισα τα ασπραδια και τα εκανα μαρεγκα ( μην ρωτησετε γιατι δεν ξερω απλα ηθελα να φυγει η αυγουλιλα)
    μετα εβαλα 2 μπανανες λιωμενες - λιγο γιαουρτι - νεσκουικ (μια κουταλια της σουπας) - γαλα - και λιγο μελι και στο τελος προσθεσα τους κροκους
    καθολι την διαρκεια ανακατευα συνεχεια
    αποτελεσμα πολυ καλο δεν καταλαβα τα αυγα καθολου σαν να επινα συμπληρωμα ηταν
    Απάντηση με παράθεση